Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (1332 entries)

en: Can enter topic
pl: Może wejść w temat na forum

en: Can enter forum
pl: Może wejść na forum

en: No Title
pl: Bez tytułu

en: Reply Editor
pl: Edytor odpowiedzi

en: Topic Editor
pl: Edytor tematu

en: Bottom
pl: Dół

en: Top
pl: Góra

en: Toolbar Location in Editor
pl: Lokalizacja paska narzędzi w edytorze

en: Forum SEO Description
pl: Opis SEO dla forum

en: No posts found
pl: nie znaleziono wpisu

en: Clean Up
pl: Sprzątanie

en: Short
pl: Krótkie

en: Full
pl: Pełne

en: WordPress plugin
pl: Wtyczka WordPress

en: New Notification
pl: Nowe powiadomienie

en: Change
pl: Zmień

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystko

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Delete User
pl: Usuń użytkownika

en: Unban User
pl: Odbanuj użytkownika

en: Ban User
pl: Zbanuj użytkownika

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Private
pl: Prywatne

en: Created
pl: Utworzono

en: Unapprove
pl: Odrzuć

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: YES
pl: TAK

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Language
pl: Język

en: All
pl: Wszystkie

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Restore
pl: Przywróć

en: Saved
pl: Zapisane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Revision
pl: Wersja

en: Preview
pl: Podgląd

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Website name
pl: Nazwa witryny

en: Oldest
pl: Najstarsze

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Hide Replies
pl: Wyświetl odpowiedzi

en: Recently Added
pl: Ostatnio dodane

en: Author Name
pl: Autor

en: Author Email
pl: E-mail autora

en: I agree
pl: Wyrażam zgodę

en: the website
pl: w witrynie

en: Terms
pl: Wartości

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: and
pl: oraz

en: Share:
pl: Udostępnij:

en: Leave a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Are you sure you want to delete this file?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Repeat new password
pl: Powtórz nowe hasło

en: Created by %s
pl: Stworzono przez %s

en: Topic Author
pl: Autor tematu

en: Deleted
pl: Usunięty

en: About
pl: Informacje

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Threads
pl: Wątki

en: Closed Topics
pl: Tematy zamknięte

en: Doesn't exists
pl: Nie istnieją

en: Missing fields:
pl: Brakujące pola:

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Download
pl: Pobierz

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Visual Editor
pl: Edytor wizualny

en: (%d viewing)
pl: (%d oglądających)

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to your post on the forum.
pl: <strong>{member}</strong> <strong>odpowiedziało</strong> na twój post na forum.

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to a topic you started on the forum.
pl: <strong>{member}</strong> <strong>odpowiedziało</strong> do twojego tematu na forum.

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
pl: Obecnie oglądających ten temat %s %s %s.

en: %d times
pl: %d razy

en: %s guests
pl: %s gości

en: %s guest
pl: %s gość

en: Recently viewed by users: %s.
pl: Ostatnio oglądane przez użytkowników: %s.

en: %d users ( %s )
pl: %d użytkowników ( %s )

en: %d user ( %s )
pl: %d użytkownik ( %s )

en: Front - Can view statistic
pl: Front - Może wyświetlać statystyki

en: No errors found
pl: Nie wykryto błędów

en: Error Log File
pl: Błędny plik dziennika

en: No issues found
pl: Nie wykryto błędów

en: Download wpForo Phrases
pl: Pobierz Frazy wpForo

en: Please download wpForo Phrases XML compressed file, unzip it, find english.xml file, navigate to Forums > Settings > General Tab and import it using [Add New] button of "XML Based Language" option.
pl: Pobierz skompresowany plik XML wpForo, rozpakuj go, znajdź plik polish.xml, przejdź do Fora > Ustawienia > Zakładka Ogólne i zaimportuj je za pomocą przycisku [Dodaj nowy] w opcji "Język oparty XML".

en: wpForo phrases are missing!
pl: Brakuje fraz wpForo

en: How to Fix WordPress Not Sending Email Issue
pl: Jak naprawić błąd WordPressa nie wysyłając e-maila

en: New registered users get access to forum settings!
pl: Nowo zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do ustawień forum

en: The default Guest usergroup is not found!
pl: Domyślna grupa dla Gościa nie została odnaleziona

en: Error Logs
pl: Dziennik błędów

en: Issues and Recommendations
pl: Błędy i zalecenia

en: Not enabled
pl: Niewłączony

en: No user found.
pl: Nie znaleziono użytkowników.

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Errors & Issues
pl: Błędy & Problemy

en: Server
pl: Serwer

en: Tables
pl: Tabele

en: Debug Information
pl: Informacje debugowania

en: Display Forum Current Viewers
pl: Wyświetl obecnie przeglądających forum użytkowników

en: Question Tags
pl: Tagi Pytania

en: Your question
pl: Twoje zapytanie

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: No unread posts were found
pl: Nie znaleziono nieprzeczytanych postów

en: Unread Posts
pl: Nieprzeczytane posty

en: dark
pl: ciemny

en: grey
pl: szary

en: orange
pl: Pomarańczowy

en: green
pl: Zielony

en: red
pl: Czerwony

en: default
pl: domyślnie

en: Not Replied
pl: Bez odpowiedzi

en: Mark all read
pl: Zaznacz wszystko jako przeczytane

en: Forum contains unread posts
pl: Forum zawiera nieprzeczytane posty

en: Forum contains no unread posts
pl: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów

en: No tags found
pl: Nie znaleziono znaczników (tagów) ogłoszeń

en: All forum topics
pl: Wszystkie tematy na forum

en: Previous Topic
pl: Poprzedni temat

en: Next Topic
pl: Następny temat

en: Related Topics
pl: Powiązane tematy

en: Find Topics by Tags
pl: Znajdź tematy według tagów

en: Separate tags using a comma
pl: Oddziel tagi przecinkami

en: Topic Tags
pl: Tagi tematu

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
pl: Zacznij wpisywać tagi (maksymalnie %d)…

en: Topic Counts
pl: Liczba tematów

en: User Groups
pl: Grupy użytkowników

en: Main Forum
pl: Główne forum

en: This is a simple category / section
pl: Jest to prosta kategoria / sekcja

en: Main Category
pl: Kategoria główna

en: Front - Can view member subscriptions
pl: Przód - Może wyświetlać subskrypcje członkowskie

en: Front - Can view member activity
pl: Przód - Może wyświetlać aktywność członka

en: Front - Can pass moderation
pl: Przód - Można przejść moderacje

en: Dashboard - Can ban member
pl: Kokpit — może zablokować członka

en: Dashboard - Manage Themes
pl: Kokpit — zarządzanie motywami

en: Dashboard - Manage Phrases
pl: Kokpit — zarządzanie frazami

en: Dashboard - Manage Usergroups
pl: Kokpit — zarządzanie grupami użytkowników

en: Dashboard - Moderate Topics & Posts
pl: Kokpit - Moderuj tematy & posty

en: Dashboard - Manage Members
pl: Kokpit  — zarządzanie członkami

en: Dashboard - Manage Tools
pl: Kokpit — zarządzanie narzędziami

en: Dashboard - Manage Settings
pl: Kokpit — zarządzanie ustawieniami

en: Dashboard - Manage Forums
pl: Kokpit - Zarządzanie forami

en: You have been mentioned in forum post
pl: Wspomniano o tobie we wpisie na forum

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
pl: Nazwa użytkownika: [user_login]
    
    Aby ustawić hasło, odwiedź następujący adres:
    
    [set_password_url]

en: [blogname] Your username and password info
pl: [nazwa bloga] Informacje o nazwie użytkownika i haśle

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
pl: Rejestracja nowego użytkownika na twojej stronie [blogname]:
    
    Nazwa użytkownika: [user_login]
    
    Adres e-mail: [user_email]

en: [blogname] New User Registration
pl: [blogname] Rejestracja użytkownika

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
pl: <strong>Szczegóły raportu:</strong>
     Reporter: [reporter],<br>Wiadomość: [wiadomość],<br>
     <br>[post_url]

en: Forum Post Report
pl: Raport postu na forum

en: New Reply
pl: Nowa odpowiedź

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
pl: Witam [member_name]!<br>Nowy temat został stworzony na subskrybowanym forum - [forum].<br><br>
     <strong>[topic_title]</strong> <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     
     <br><hr>Jeśli chcesz zrezygnować z tego forum, skorzystaj z poniższego linku.<br>[unsubscribe_link]

en: New Topic
pl: Nowy temat

en: Hello [member_name]!<br>
     Thank you for subscribing.<br>
     This is an automated response.<br>
     We are glad to inform you that after confirmation you will get updates from - [entry_title].<br>
     Please click on link below to complete this step.<br>
     [confirm_link]
pl: Witaj [member_name]!<br>Dziękujemy za zapisanie się.<br>Jest to automatyczna odpowiedź.<br>Z przyjemnością informujemy, że po potwierdzeniu otrzymasz aktualizacje od - [entry_title].<br>Kliknij poniższy link, aby wykonać ten krok.<br>[confirm_link]

en: Please confirm subscription to [entry_title]
pl: Potwierdź subskrypcję [entry_title]

en: Can answer own question
pl: Może odpowiedzieć na własne pytanie

en: Can subscribe
pl: Może subskrybować

en: Can add tags
pl: Można dodawać znaczniki (tagi)

en: Can edit own reply
pl: Może edytować własną odpowiedź

en: Tags
pl: Tagi

en: Set this option value 0 if you want to disable limiting
pl: Ustaw wartość opcji 0, jeśli chcesz wyłączyć ograniczania

en: Limit the post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John"
pl: Ogranicz informacje o rejestrowaniu edycji postu "Ten post został zmodyfikowany 2 godziny temu przez Johna"

en: Display Post Editing Information
pl: Wyświetlanie informacji o edycji postów

en: Display Topic Editing Information
pl: Wyświetlanie informacji o edycji tematu

en: Maximum Number of Tags per Topic
pl: Maksymalna liczba tagów na temat

en: Enable Topic Tags
pl: Włącz tagi tematów

en: Here you can set custom base paths for forum pages. For example the default Profile URL base path is /profile/, if this conflicts with other plugins you can change it to /user/ or so...
pl: Tutaj możesz ustawić niestandardowe ścieżki podstawowe dla stron forum. Na przykład domyślna ścieżka bazowa adresu URL profilu to /profile/, jeśli spowoduje to konflikt z innymi wtyczkami, możesz zmienić ją na /user/ lub tak...

en: Forum Page Slugs (URL Paths)
pl: Slugs strony forum (ścieżki URL)

en: Share Buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: I agree to receive email
pl: Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości email

en: If you want us to contact you please click on "I agree to receive email" checkbox, then fill out your email. We'll try to do our best to help you with problems.
pl: Jeżeli chcesz byśmy skontaktowali się z tobą zaznacz pole "zgadzam się na otrzymywanie wiadomości", następnie wpisz swój adres email. Spróbujemy jak najszybciej pomóc ci z twoimi problemami.

en: When you login first time using Facebook Login button, we collect your account %s information shared by Facebook, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create a forum account for you. Once your account is created, you'll be logged-in to this account and you'll receive a confirmation email.
pl: Gdy logujesz się po raz pierwszy za pomocą przycisku Logowanie do Facebooka, zbieramy informacje o twoim koncie %s udostępniane przez Facebooka na podstawie Twoich ustawień prywatności. Otrzymujemy również Twój adres e-mail, aby automatycznie utworzyć dla Ciebie konto na forum. Po utworzeniu konta zalogujesz się na to konto i otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified post content..
pl: Informacje o rejestrowaniu edycji postu "Ten post został zmodyfikowany 2 godziny temu przez Jana" są wyświetlane pod zmodyfikowaną zawartością postu..

en: Limit Post Editing Information
pl: Ogranicz informacje o edycji postów

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified topic first post content..
pl: Informacje o rejestrowaniu edycji postu "Ten post został zmodyfikowany 2 godziny temu przez Jana" jest wyświetlany pod zmodyfikowanym tematem pierwszej zawartości postu..

en: Forum Subscriptions
pl: Subskrybcje forum

en: Liked Forum Posts
pl: Lubiane Wpisy na Forum

en: Forum Replies Created
pl: Odpowiedź forum utworzona

en: Forum Topics Started
pl: Rozpoczęte wątki

en: Topic link
pl: Link do tematu

en: This post was modified %s by %s
pl: Ten wpis został zmodyfikowany %s przez %s

en: Edit Post
pl: Edytuj wpis

en: This topic was modified %s by %s
pl: Ten temat został zmodyfikowany %s przez %s

en: Edit Topic
pl: Edytuj temat

en: Sorry, there was an error uploading attached file
pl: Przepraszamy, wystąpił błąd podczas przesyłania dołączonego pliku

en: User custom field update failed
pl: Aktualizacja pola niestandardowego użytkownika nie powiodła się

en: User profile update failed
pl: Niepowodzenie aktualizacji profilu użytkownika

en: User data update failed
pl: Aktualizacja danych użytkownika nie powiodła się

en: Profile updated successfully
pl: Profil zaktualizowany pomyślnie

en: Form template not found
pl: Nie można odnaleźć szablonu formularza

en: Form name not found
pl: Nie odnaleziono nazwy formularza

en: Allowed file types: %s
pl: Dozwolone typy plików: %s

en: This email address is already registered. Please insert another
pl: Ten adres email jest już zarejestrowany. Proszę podać inny

en: Maximum allowed file size is %s MB
pl: Maksymalny dozwolony rozmiar pliku to %s MB

en: Numerical nicknames are not allowed. Please insert another.
pl: Niedozwolone są numerowe nazwy użytkownika. Proszę wstawić inny.

en: Nickname validation failed
pl: Weryfikacja nazwy użytkownika nie powiodła się

en: This nickname is already in use. Please insert another.
pl: Ta nazwa użytkownika jest już w użyciu. Proszę wstawić inny.

en: You have no permission to edit Usergroup field
pl: Nie masz uprawnień do edytowania pola grupy użytkowników

en: Admin and Moderator Usergroups are not permitted
pl: Grupy użytkowników administratora i moderatora są niedozwolone

en: The selected Usergroup cannot be set
pl: Nie można ustawić wybranej grupy użytkowników

en: The selected Usergroup is not found in allowed list
pl: Nie znaleziono wybranej grupy użytkowników na liście dozwolonych

en: One of the selected Usergroups cannot be set as Secondary
pl: Nie można ustawić jednej z wybranych grup użytkowników jako drugorzędną

en: Avatar image is too big maximum allowed size is 2MB
pl: Avatar jest zbyt duży, maksymalny dozwolony rozmiar to 2MB

en: User registration is disabled.
pl: Rejestracja użytkownika jest wyłączona.

en: Username length must be between %d characters and %d characters.
pl: Długość nazwy użytkownika musi być między %d znaków i %d znaków.

en: Success! Please check your mail for confirmation.
pl: Sukces! Prosimy o sprawdzenie poczty w celu potwierdzenia.

en: file is too large
pl: plik jest za duży

en: file type %s is not allowed
pl: typ pliku %s jest niedozwolony

en: file type is not detected
pl: typ pliku nie jest wykrywany

en: field value is not a valid URL
pl: wartość pola nie jest prawidłowym adresem URL

en: field length must be at least %d characters
pl: długość pola musi wynosić co najmniej %d znaków

en: field value cannot be greater than %d
pl: wartość pola nie może być większa niż %d

en: field value must be at least %d
pl: wartość pola musi wynosić co najmniej %d

en: field is required
pl: to pole jest wymagane

en: User profile fields not found
pl: Nie znaleziono pól profilu użytkownika

en: No data submitted
pl: Nie przesłano żadnych danych

en: Success!
pl: Udało się!

en: Forum Dashboard
pl: Kokpity forum

en: Forum - User Timezone
pl: Forum - Strefa czasowa użytkownika

en: Forum - Secondary Usergroups
pl: Forum - Drugorzędne grupy użytkowników

en: This user Usergroup is automatically changed according to current Role. If you want to disable Role-Usergroup synchronization and manage Usergroups and User Roles independently, please navigate to <b>Forums > Settings > Features</b> admin page and disable "Role-Usergroup Synchronization" option.
pl: Ta grupa użytkowników jest automatycznie zmieniana zgodnie z bieżącą rolą. Jeśli chcesz wyłączyć synchronizację grup użytkowników ról i niezależnie zarządzać grupami użytkowników i rolami użytkowników, przejdź do <b>strony Forum > Ustawienia > Funkcje</b> administratora i wyłącz opcję "Synchronizacja grup użytkowników ról".

en: Role-Usergroup Synchronization is Turned ON!
pl: Synchronizacja grupy użytkowników roli jest włączona!

en: Forum Usergroups are synched with User Roles based on the %s. When you change this user Role the Usergroup is automatically changed according to that table.
pl: Grupy użytkowników forum są synchronizowane z rolami użytkowników na podstawie %s. Po zmianie tej roli użytkownika grupa użytkowników jest automatycznie zmieniana zgodnie z tą tabelą.

en: Forum - Usergroup
pl: Forum - Grupa użytkowników

en: Forum Profile Fields - wpForo
pl: Pola profilu forum - wpForo

en: When a member replies to one of my post in forum topics
pl: Kiedy członek odpowiada na jeden z moich postów w tematach forum

en: User replied to wpForo post
pl: Użytkownik odpowiedział na wpis wpForo

en: When a member replies to one of my forum topics
pl: Kiedy członek odpowiada na jeden z moich tematów na forum

en: User leaves a reply to wpForo topic
pl: Użytkownik pozostawia odpowiedź na temat wpForo

en: Can be also used as Secondary Usergroup
pl: Może być również używana jako dodatkowa grupa użytkowników

en: Complete!
pl: Ukończono!

en: Synched
pl: Zsynchronizowane

en: One User Role cannot be synched with multiple Usergroups.
pl: Nie można zsynchronizować jednej roli użytkownika z wieloma grupami użytkowników.

en: Not Synched
pl: Niezsynchronowane

en: Add Usergroup to synch
pl: Dodawanie grupy użytkowników do synchronizacji

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Role Name
pl: Nazwa roli

en: In the table above (Usergroups) you can see the list of all available forum Usergroups. The first column of this table displays selected User Roles which are synched with certain Usergroup. However some User Roles are still not synced with any Usergroup of your forum. You can find not-synced User Roles in the table below (User Roles). If you use any of these not-synced User Roles and you want to grant some forum accesses to users of these User Roles you should create new Usergroups for each of them. Once new Usergroup is created, you should use the [Synchronize] button in the table above to synchronize User Roles with new Usergroups.
pl: W powyższej tabeli (Usergroups) można zobaczyć listę wszystkich dostępnych grup użytkowników forum. Pierwsza kolumna tej tabeli wyświetla wybrane role użytkowników, które są zsynchronowane z określoną grupą użytkowników. Jednak niektóre role użytkowników nadal nie są synchronizowane z żadną grupą użytkowników na forum. Niezsynchronizowane role użytkowników można znaleźć w poniższej tabeli (Role użytkowników). Jeśli korzystasz z któregokolwiek z tych niezsynchronizowanych ról użytkownika i chcesz udzielić niektórych dostępu do forum użytkownikom tych ról użytkownika, należy utworzyć nowe grupy użytkowników dla każdego z nich. Po utworzeniu nowej grupy użytkowników należy użyć przycisku [Synchronizuj] w powyższej tabeli, aby zsynchronizować role użytkowników z nowymi grupami użytkowników.

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: The [Synchronize] button changes all users Usergroups according to the users Roles. For example, if you select "Contributor" Role for "Registered" Usergroup, all users with "Contributor" Role will get "Registered" Usergroup in forum. The synchronization process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on the number of users. Please be patient, don't close this page and wait until the progress counter says 100% completed.
pl: Przycisk [Synchronize] zmienia wszystkich użytkowników Grupy użytkowników zgodnie z rolami użytkowników. Na przykład, jeśli wybierzesz rolę "Współautor" dla "Zarejestrowanej" grupy użytkowników, wszyscy użytkownicy z rolą "Współautor" otrzymają "Zarejestrowaną" grupę użytkowników na forum. Proces synchronizacji może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, zależy od liczby użytkowników. Prosimy o cierpliwość, nie zamykaj tej strony i poczekaj, aż licznik postępu zostanie w 100% cukończony.

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Synchronize
pl: Synchronizacja

en: Synchronize Users Usergroups and Roles
pl: Synchronizowanie grup użytkowników i ról

en: Users get the Default Usergroup on registration
pl: Użytkownicy otrzymują domyślną grupę użytkowników podczas rejestracji

en: The number of forum members with this usergroup. Click to view members.
pl: Liczba członków forum z tej grupy użytkowników. Kliknij, aby wyświetlić członków.

en: Also used as Secondary Usergroup
pl: Używana również jako dodatkowa Grupa Użytkowników

en: View Users
pl: Zobacz użytkowników

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Profile Subscriptions
pl: Subskrypcje profilowe

en: Profile Activity
pl: Aktywność profilu

en: Profile Account
pl: Konto profilu

en: Profile Home
pl: Strona główna profilu

en: Topic (post list)
pl: Temat (lista wpisów)

en: Forum (topic list)
pl: Forum (lista tematów)

en: Display on forum pages
pl: Wyświetlanie na stronach forum

en: Display for Usergroups
pl: Wyświetlanie dla Grup Użytkowników

en: If you have something important to say on forum front page, you can use this editor. The text will be displayed under forum breadcrumb menu, above forum and topic titles.
pl: Jeśli masz coś ważnego do powiedzenia na pierwszej stronie forum, możesz użyć tego edytora. Tekst będzie wyświetlany w menu forum breadcrumb, powyżej forum i tytułami tematów.

en: Admin message on forum front page
pl: Komunikat administratora na pierwszej stronie forum

en: Admin Note
pl: Uwaga administratora

en: Colors Documentation
pl: Dokumentacja kolorów

en: Number of Members per Page
pl: Liczba członków na stronie

en: XML Based Language
pl: Język oparty na języku XML

en: Set Forum on Home Page
pl: Ustaw forum na stronie głównej

en: If you want to set forum on home page, please do not use the "Turn WordPress to wpForo" option. The correct instruction can be found in documentation here
pl: Jeśli chcesz ustawić forum na stronie głównej, nie używaj opcji "Turn WordPress to wpForo". Prawidłową instrukcję można znaleźć w dokumentacji tutaj

en: Keep enabled this option to synch WordPress User Roles with Forum Usergroups. This connection allows to automatically change Usergroup of a user when his/her User Role is changed by administrators or by membership plugins. In other words this option allows to manage Usergroups based on Users Roles, thus you can directly control users forum accesses based on Users Roles. If this option is turned off, User Roles don't have any affection to users forum accesses, they are only controlled by forum Usergroups.
pl: Zachowaj włączoną tę opcję, aby synchronizować role użytkowników WordPress z grupami użytkowników forum. To połączenie umożliwia automatyczną zmianę grupy użytkowników po zmianie jego roli użytkownika przez administratorów lub wtyczki członkowskie. Innymi słowy ta opcja pozwala na zarządzanie grupami użytkowników na podstawie ról użytkowników, dzięki czemu można bezpośrednio kontrolować dostępy użytkowników do forum na podstawie ról użytkowników. Jeśli ta opcja jest wyłączona, role użytkowników nie mają żadnego znaczenia dla użytkowników dostępu do forum, są one kontrolowane tylko przez grupy użytkowników forum.

en: Role-Usergroup Synchronization
pl: Synchronizacja ról grup użytkowników

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to Ultimate Member Profile page.
pl: Dodaje zakładkę "Fora" z zakładkami "Utworzone tematy", "Opublikowane odpowiedzi", "Polubione posty" i "Subskrypcje" na stronie Profilu Użytkownika.

en: Ultimate Member Profile Forum Tab Integration
pl: Integracja z zakładkami Ultimate Member Profile Forum
    (Ultimate Member Profile Forum Tab Integration)

en: Creates notification on new forum reply in Ultimate Member Real-time Notification system.
pl: Tworzy powiadomienia o nowej odpowiedzi na forum w systemie powiadomień w czasie rzeczywistym Ultimate Member.

en: Ultimate Member Notification Integration
pl: Ostateczna (Ultimate) Integracja z powiadomieniem członka

en: New User Registration Email for user
pl: Nowy e-mail rejestracji użytkownika dla użytkownika

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Message Subject
pl: Temat wiadomości

en: This message comes when new user registers to site
pl: Ten komunikat pojawia się, gdy nowy użytkownik rejestruje się na stronie

en: New User Registration Email for admins
pl: Nowy e-mail rejestracji użytkownika dla administratorów

en: Forum Accesses are designed to do a Forum specific user permission control. These are set of permissions which are attached to certain Usergeoup in each forum. Thus users can have different permissions in different forums based on their Usergroup.
pl: Dostęp do forum jest przeznaczony do kontroli uprawnień użytkownika specyficznego dla forum. Są to zestawy uprawnień, które są dołączone do niektórych Grup Urzytkowników (Usergeoup) na każdym forum. W ten sposób użytkownicy mogą mieć różne uprawnienia na różnych forach na podstawie ich Grup Urzytkowników (usergroup).

en: Forum Permissions
pl: Uprawnienia forum

en: Read the documentation
pl: Przeczytaj dokumentację

en: Thank you for your feedback!
pl: Dziękujemy za Twoją opinię!

en: Submit &amp; Deactivate
pl: Wyślij &amp; Dezaktywuj

en: Dismiss and never show again
pl: Odrzuć i nigdy więcej się nie pokazuj

en: Please provide more information
pl: Proszę podać więcej informacji

en: Other
pl: Inne

en: Please provide a plugin name or URL
pl: Podaj nazwę wtyczki lub URL

en: I found a better plugin
pl: Znalazłem lepszą wtyczkę

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
pl: Czy mógłbyś opisać, które funkcje wtyczki spowalniają twoją stronę?

en: The plugin works very slow
pl: Wtyczka działa bardzo wolno

en: What part of design you don't like or want to change?
pl: Jakiej części projektu nie lubisz lub chcesz zmienić?

en: I didn't like plugin design
pl: Nie podoba mi się projekt wtyczki

en: The plugin is great, but I need specific features
pl: Wtyczka jest świetna, ale potrzebuję konkretnych funkcji

en: What type of features you want to be in the plugin?
pl: Jakiego rodzaju funkcje chcesz umieścić w wtyczce?

en: I couldn't understand how to make it work
pl: Nie mogłem zrozumieć, jak to działa

en: It's not what I was looking for
pl: Nie tego szukałem

en: What kind of problems do you have?
pl: Jakie masz problemy?

en: The plugin is not working
pl: Wtyczka nie działa

en: I'll reactivate it later
pl: Później ponownie ją aktywuję

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
pl: Daj nam znać, dlaczego dezaktywujesz. Wybranie jednej z poniższych opcji pomoże nam uczynić ją lepszą dla Ciebie i innych użytkowników.

en: Plugin Usage Feedback
pl: Informacje o wykorzystaniu wtyczki

en: Update Topics Statistic
pl: Aktualizuj statystyki tematów

en: Synch User Profiles
pl: Synchronizuj profile użytkowników

en: The setTimestamp() method of PHP DateTime class is not available. Please make sure you use PHP 5.4 and higher version on your hosting service.
pl: Metoda setTimestamp() klasy PHP DateTime jest niedostępna. Upewnij się, że korzystasz z PHP 5.4 i wyższej wersji w usłudze hostingowej.

en: %s replied to the topic %s
pl: %s odpowiedział na temat %s

en: You do not have permission to mark notifications for that user.
pl: Nie masz uprawnień do oznaczania powiadomień dla tego użytkownika.

en: Are you sure you wanted to do that?
pl: Czy na pewno chciałeś to zrobić?

en: You have %d new reply to %s
pl: Masz %d nowe odpowiedzi do %s

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
pl: Masz %d nowych odpowiedzi do %2$s od %3$s

en: You have %d new replies
pl: Masz %d nowych odpowiedzi

en: Topic reply
pl: Odpowiedź na temat

en: Liked Posts
pl: Lubiane Wpisy

en: Replies Created
pl: Utworzone odpowiedzi

en: Topics Started
pl: Rozpoczęte tematy

en: Search Forums...
pl: Przeszukaj forum...

en: Order by
pl: Kolejność sortowania

en: ASC
pl: Rosnąco

en: DESC
pl: Malejąco

en: Views Count
pl: Licznik wyświetleń

en: Posts Count
pl: Liczba wpisów

en: Modified Date
pl: Data modyfikacji

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Probably spam file attachments have been detected by wpForo Spam Control. Please moderate suspected files in Forums &gt; Tools &gt; Antispam Tab.
pl: Prawdopodobnie spam załączniki zostały wykryte przez wpForo Spam Control. Proszę moderować podejrzane pliki na forach &gt; Narzędzia &gt; Karta Antyspam.

en: Privacy &amp; Rules
pl: Prywatność  &amp;  Zasady

en: You should edit this text and adapt it to your community rules.
pl: Należy edytować ten tekst i dostosować go do reguł społeczności.

en: This is a basic example of forum rules provided by
pl: To jest podstawowy przykład reguł forum podanych przez

en: Forum Rules Text
pl: Treść regulaminu forum

en: If this option is enabled, users must accept forum rules by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The label text of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, użytkownicy muszą zaakceptować regulamin forum, zaznaczając wymagane pole wyboru w formularzu rejestracyjnym, aby móc utworzyć konto forum. Tekstem etykiety tego pola wyboru można zarządzać na stronie administratora Forów > Wyrażenia. Przeszukaj frazę etykiety, kliknij przycisk edytuj i zmień ją.

en: Checkbox: I Accept Forum Rules
pl: Pole wyboru: Akceptuję regulamin forum

en: Forum Rules
pl: Regulamin forum

en: Please note, that this option is only related to wpForo cookies. This doesn't disable WordPress and other plugins cookies. wpForo stores a small amount of data in cookies, it used to track visited forums and topics (bold and normal titles). Also when a guest (not registered user) creates a topic or post a reply, wpForo stores guest name and email address in cookies. wpForo uses this information to detect current guest content (topics, posts) and display it to the guest even if the content is under moderation (not approved by moderators). Also wpForo stores guest name and email in cookies to keep filled these fields when he/she posts a new reply or creates a new topic.
pl: Uwaga: ta opcja dotyczy tylko plików cookie wpForo. Nie wyłącza to plików cookie WordPress i innych wtyczek. wpForo przechowuje niewielką ilość danych w plikach cookie, służy do śledzenia odwiedzanych forów i tematów (pogrubienie i normalne tytuły). Również wtedy, gdy gość (nie zarejestrowany użytkownik) tworzy temat lub publikuje odpowiedź, wpForo przechowuje nazwę gościa i adres e-mail w plikach cookie. wpForo wykorzystuje te informacje do wykrywania aktualnych treści gości (tematów, postów) i wyświetlania ich gościom nawet wtedy, gdy treść jest pod wpływem moderacji (nie zatwierdzona przez moderatorów). Również wpForo przechowuje nazwę gościa i e-mail w plikach cookie, aby zachować wypełnione te pola, gdy on / ona posty nową odpowiedź lub tworzy nowy temat.

en: Forum Cookies
pl: Pliki cookie forum

en: If this option is enabled, the Facebook Login button becomes not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Facebook public profile information. This checkbox and appropriate information will be displayed with Facebook Login button to comply with the GDPR
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, przycisk Logowania do Facebooka nie będzie klikalny, dopóki użytkownik nie zaakceptuje automatycznego procesu tworzenia konta na podstawie jego informacji o jego publicznym profilu na Facebooku. To pole wyboru i odpowiednie informacje będą wyświetlane za pomocą przycisku Logowania do Facebooka w celu zapewnienia zgodności z RODO

en: Checkbox: I Agree to create a forum account on Facebook Login
pl: Pole wyboru: Zgadzam się założyć konto na forum na Facebooku Zaloguj się

en: This is an example of forum Privacy Policy with GDPR compliant. It adapted to wpForo plugin functions and features. <u>In case you enable this privacy policy template you become responsible for the content of this template.</u>  Please read this text carefully and make sure it suits your community Privacy Policy. If it doesn't, you should edit this text and adapt it to your community rules. This template includes shortcodes [forum-name] and [forum-url]. They are automatically replaced on registration page with current forum details. Don't forget to add an information about your organization, location and contacting ways (page, email, phone, etc...). Also if you have a separate privacy policy page for website please add a link to that page.
pl: Jest to przykład forum Polityka prywatności z RODO zgodne. Dostosowano go do funkcji i funkcji wtyczki wpForo. <u>W przypadku włączenia tego szablonu polityki prywatności stajesz się odpowiedzialny za zawartość tego szablonu.</u>  Przeczytaj uważnie ten tekst i upewnij się, że pasuje on do Twojej społeczności Polityka prywatności. Jeśli tak nie jest, należy edytować ten tekst i dostosować go do reguł społeczności. Ten szablon zawiera skróty [nazwa forum] i [forum-url]. Są one automatycznie zastępowane na stronie rejestracji aktualnymi szczegółami na forum. Nie zapomnij dodać informacji o organizacji, lokalizacji i sposobach kontaktu (strona, e-mail, telefon itp.). Również jeśli masz osobną stronę polityki prywatności dla witryny, dodaj link do tej strony.

en: Forum Privacy Policy with GDPR compliant Template
pl: Polityka prywatności forum z szablonem zgodnym z RODO

en: Checkbox: I Agree to Forum Privacy Policy
pl: Pole wyboru: Zgadzam się na Politykę prywatności forum

en: Privacy Policy Page URL
pl: Adres URL strony polityki prywatności

en: URL to Website Privacy Policy page
pl: Url do strony Polityki prywatności witryny sieci Web

en: Terms Page URL
pl: Adres URL do strony Warunków i Polityki prywatności witryny

en: URL to Website Terms page
pl: Adres URL strony do Warunków i Polityki prywatności witryny

en: Please insert URLs to your website Terms and Privacy Policy pages. Links to these pages will be included in registration form checkbox label (I'm agree with website terms and privacy policy) and in Forum Privacy Policy. The forum Privacy Policy does not cover your whole website, it is just an extension of your website main Privacy Policy. Thus it should be linked to according pages.
pl: Prosimy o wstawienie adresów URL do stron Warunków i Polityki prywatności witryny. Linki do tych stron zostaną uwzględnione w etykiecie pola wyboru formularza rejestracyjnego (zgadzam się z warunkami witryny i polityką prywatności) oraz w Polityce prywatności forum. Polityka prywatności forum nie obejmuje całej twojej strony internetowej, jest tylko rozszerzeniem głównej Polityki prywatności twojej strony. Dlatego powinna być powiązana z odpowiednimi stronami.

en: Website Terms and Privacy Policy Pages
pl: Warunki korzystania z witryny i strony polityki prywatności

en: If this option is enabled, users must agree to receive an email confirmation with a link to set a password by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, użytkownicy muszą wyrazić zgodę na otrzymanie potwierdzenia e-mail z linkiem do ustawienia hasła, zaznaczając wymagane pole wyboru w formularzu rejestracyjnym, aby móc utworzyć konto forum. Etykietą pola wyboru można zarządzać na stronie administratora Fors > Phrases.

en: Checkbox: I Agree to Receive an Email Confirmation
pl: Pole wyboru: Wyrażam zgodę na otrzymanie e-maila z potwierdzeniem

en: If this option is enabled, users must accept forum Terms and Privacy Policy by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, użytkownicy muszą zaakceptować Warunki forum i Politykę prywatności, zaznaczając wymagane pole wyboru w formularzu rejestracyjnym, aby móc utworzyć konto na forum. Etykietą pola wyboru można zarządzać na stronie administratora Fors > Phrases.

en: Checkbox: I Accept Website Terms and Privacy Policy
pl: Pole wyboru: Akceptuję Warunki witryny i Politykę prywatności

en: Please insert a page URL, where user can find a contact form or an information to contact the forum administrator.
pl: Wstaw adres URL strony, w której użytkownik może znaleźć formularz kontaktowy lub informacje, aby skontaktować się z administratorem forum.

en: URL to - Contact Us - page
pl: Adres URL - Skontaktuj się z nami - strona

en: Report user rights violation
pl: Zgłaszanie naruszenia praw użytkownika

en: Report user data access and control issue
pl: Zgłaszanie problemu z dostępem do danych użytkownika i kontrolą

en: Delete account with created content
pl: Uzyskiwanie danych osobowych i utworzonej zawartości

en: Obtain personal data and created content
pl: Uzyskiwanie danych osobowych i utworzonej zawartości

en: According to the GDPR, all users should have an option to contact website administrator in following cases:
pl: Zgodnie z RODO wszyscy użytkownicy powinni mieć możliwość skontaktowania się z administratorem strony internetowej w następujących przypadkach:

en: Contact Information
pl: Dane kontaktowe

en: GDPR Key Changes
pl: Kluczowe zmiany RODO

en: The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a regulation by which the European Parliament, the Council of the European Union and the European Commission intend to strengthen and unify data protection for all individuals within the European Union (EU). After four years of preparation and debate the GDPR was finally approved by the EU Parliament on 14 April 2016. Enforcement date: 25 May 2018 - at which time those organizations in non-compliance may face heavy fines. More info at
pl: Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) (Rozporządzenie (UE) 2016/679) jest rozporządzeniem, na mocy którego Parlament Europejski, Rada Unii Europejskiej i Komisja Europejska zamierzają wzmocnić i ujednolicić ochronę danych dla wszystkich osób fizycznych w Unii Europejskiej (UE). Po czterech latach przygotowań i debaty RODO zostało ostatecznie zatwierdzone przez Parlament Europejski w dniu 14 kwietnia 2016 r. Data wykonania: 25 maja 2018 r. - w tym czasie organizacje, które nie przestrzegają przepisów, mogą zostać ukarane wysokimi grzywnami. Więcej informacji na temat

en: Forum Privacy Policy and GDPR compliant
pl: Polityka prywatności forum i zgodność z RODO

en: Exclude file extensions
pl: Wykluczanie rozszerzeń plików

en: Enable File Scanner
pl: Włącz skaner plików

en: Example of adding a new HTML tags:
pl: Przykład dodawania nowych tagów HTML:

en: By default wpForo allows all secure HTML tags in post content. Allowing a new HTML tag may affect your forum security. For example the &lt;iframe&gt; and &lt;script&gt; HTML tags may be used by spammers and hackers to load 3rd party ads and viruses to forum.
pl: Domyślnie wpForo zezwala na wszystkie bezpieczne tagi HTML w treści postów. Zezwolenie na nowy tag HTML może mieć wpływ na bezpieczeństwo forum. Na przykład tagi HTML programu &lt;iframe&gt; i &lt;script&gt; mogą być używane przez spamerów i hakerów do ładowania reklam i wirusów innych firm na forum.

en: Allow extra HTML tags
pl: Zezwalaj na dodatkowe tagi HTML

en: Options to control and filter post content
pl: Opcje sterowania i filtrowania zawartości wpisów

en: Set this option value 0 if you want to remove time limit.
pl: Ustaw wartość opcji 0, jeśli chcesz usunąć limit czasu.

en: Sitewide
pl: W całej witrynie

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to BuddyPress Profile page.
pl: Dodaje zakładkę "Fora" z zakładkami "Utworzone tematy", "Opublikowane odpowiedzi", "Lubiane posty" i "Subskrypcje" na stronie Profilu BuddyPress.

en: BuddyPress Profile Forum Tab Integration
pl: BuddyPress Profil Forum Integracja tab

en: Creates notification on new forum reply in BuddyPress Profile Notification page.
pl: Tworzy powiadomienie na nowe odpowiedzi na forum na stronie notyfikacji BuddyPress.

en: BuddyPress Notification Integration
pl: Integracja powiadomień BuddyPress

en: Posts members activity (new topic, new reply, post like) to BuddyPress Profile Activity page.
pl: Wpisy aktywności członków (nowy temat, nowa odpowiedź, polubienie wpisu) na stronie profilu BuddyPress.

en: BuddyPress Activity Integration
pl: Integracja aktywności BuddyPress

en: The post sharing toggle can be displayed either on the left side or on the top of each post. The general share buttons can be displayed on both (top and bottom) locations.
pl: Przełącznik udostępniania postów może być wyświetlany po lewej stronie lub u góry każdego posta. Ogólne przyciski udostępniania mogą być wyświetlane zarówno w lokalizacjach (górna, jak i dolna).

en: Share Button Locations
pl: Udostępnij lokalizacje przycisków

en: Square
pl: Kwadrat

en: Figure
pl: Rysunek

en: Mixed
pl: Mieszany

en: Post sharing toggle allows you to share posts individually. You can see post sharing toggles on the left, right side or in top bar of each post. The toggle blue color is the current primary color (#12) of your forum style. For example, if you use the red forum style, the color of all share toggles will be red. This doesn't affect share button colors. They are always grey with original colors on mouse hover.
pl: Przełącznik udostępniania postów umożliwia udostępnianie postów indywidualnie. Przełączniki udostępniania postów są widoczne po lewej, prawej stronie lub na górnym pasku każdego posta. Niebieski kolor przełączania jest bieżącym kolorem podstawowym (#12) stylu forum. Jeśli na przykład użyjesz czerwonego stylu forum, kolor wszystkich przełączników udostępniania będzie czerwony. Nie ma to wpływu na kolory przycisków udostępniania. Są one zawsze szare z oryginalnymi kolorami po najechaniu myszką.

en: Button &amp; Count
pl: Przycisk &amp; Licz

en: Button
pl: Przycisk

en: Icon
pl: Ikona

en: Colored
pl: Kolorowy

en: Grey
pl: Szary

en: General share buttons are forum and topic sharing buttons. They are located on the top and the bottom of each page. You can manage location of these buttons using "Share Buttons Location" options bellow.
pl: Ogólne przyciski udostępniania to przyciski udostępniania forum i tematów. Znajdują się one na górze i u dołu każdej strony. Możesz zarządzać lokalizacją tych przycisków za pomocą opcji "Lokalizacja przycisków udostępniania".

en: Post Sharing Toggle
pl: Przełącznik udostępniania posta

en: General Share Buttons
pl: Przyciski udostępniania ogólnego

en: Enable Share Buttons
pl: Włącz przyciski udostępniania

en: Check the checkbox below share options to activate. <b>Please note, that the Facebook share button cannot be activated without Facebook API ID.</b> Please follow to the "Facebook API Configuration" option instruction above and fill the API ID field in order to activate Facebook Share button.
pl: Zaznacz pole wyboru poniżej opcje udostępniania, aby aktywować. <b>Należy pamiętać, że przycisk udostępniania na Facebooku nie może być aktywowany bez identyfikatora INTERFEJSU API Facebooka.</b> Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją opcji "Konfiguracja interfejsu API Facebooka" i wypełnij pole Identyfikator INTERFEJSU API, aby aktywować przycisk Udostępniania na Facebooku.

en: Active Share Buttons
pl: Aktywne przyciski udostępniania

en: Target Topic not found
pl: Nie znaleziono tematu docelowego

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
pl: Ta akcja zmienia adres URL tematu. Gdy temat zostanie przeniesiony na inne forum, stary adres URL tego tematu nie będzie już dostępny.

en: Move Reply
pl: Przenieś odpowiedź

en: Split
pl: Podziel

en: Merge
pl: Scal

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
pl: Rozdzielonego tematu nie da się z powrotem połączyć. Pierwszy wpis nowego tematu staje się najwcześniejszą odpowiedzią.

en: Select Posts to Split
pl: Wybierz wpisy do podziału

en: New Topic Forum
pl: Nowe forum tematyczne

en: New Topic Title
pl: Nowy tytuł tematu

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
pl: Utwórz nowy temat z podzielonymi postami. Pierwszy post nowego tematu staje się najwcześniejszą odpowiedzią.

en: Create New Topic
pl: Załóż nowy temat

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
pl: Tematy po scaleniu nie mogą być odłączone. Ten adres URL tematu nie będzie już dostępny.

en: Update post titles with target topic title.
pl: Aktualizuj tytuły postów z tytułem tematu docelowego.

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
pl: Aktualizuj daty wpisów (bieżąca data), aby zezwolić na dołączanie wpisów na końcu tematu docelowego.

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
pl: Wszystkie posty będą scalane i wyświetlane (uporządkowane) w temacie docelowym zgodnie z datami wpisów. Jeśli chcesz dołączyć scalone posty na końcu tematu docelowego, powinieneś zezwolić na aktualizowanie dat wpisów do bieżącej daty, wybierając opcję poniżej.

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
pl: Skopiuj adres URL tematu docelowego z paska adresu przeglądarki i wklej w polu poniżej.

en: Split Topic
pl: Rozłącz temat

en: Merge Topics
pl: Połącz tematy

en: Target Topic URL
pl: Adres URL tematu docelowego

en: Forum post like
pl: Polubienie wpisu na forum

en: Forum post
pl: Wpis na forum

en: Forum topic
pl: Temat Forum

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: %s liked forum post %s
pl: %s poluzowanie wpis na forum %s

en: %s posted a new topic %s
pl: %s pisał w temacie %s

en: %s created a new topic %s
pl: %s utworzył nowy temat %s

en: Can view poll result
pl: Może wyświetlać wynik ankiety

en: Can vote poll
pl: Może głosować

en: Can create poll
pl: Może tworzyć ankietę

en: Can approve/unapprove content
pl: Może zatwierdzać/cofać zawartość

en: Can view attached files
pl: Ma możliwość wyświetlania załączonych plików

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Thank you!
pl: Dziękuje!

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
pl: Włączanie krótkich kodów WordPress w publikowanych treściach

en: Welcome to wpForo
pl: Witamy w wpForo

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
pl: Dziękuję!<br>Z poważaniem,<br>Zespół gVectors

en: Display on Members List
pl: Wyświetlanie na liście członków

en: Forgot Your Password?
pl: Nie pamiętasz swojego hasła?

en: Reset Password
pl: Resetuj hasło

en: Please Insert Your Email or Username
pl: Wpisz swój adres e-mail lub Nazwę użytkownika

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
pl: Wpisz swój adres e-mail lub nazwę użytkownika, a my wyślemy Ci link, którego możesz użyć, aby wybrać nowe hasło.

en: Join us today!
pl: Dołącz do nas już dziś!

en: Welcome!
pl: Witaj!

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
pl: BŁĄD: nie można połączyć się z interfejsem API Google reCAPTCHA

en: Google reCAPTCHA verification failed
pl: Weryfikacja ReCAPTCHA Google nie powiodła się

en: You are not allowed to edit this post
pl: Nie możesz edytować tego posta

en: WordPress Reset Password Form
pl: Formularz resetowania hasła wordpress

en: WordPress Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny WordPress

en: WordPress Login Form
pl: Formularz logowania WordPress

en: wpForo Reset Password Form
pl: formularz resetowania hasła wpForo

en: wpForo Registration Form
pl: formularz rejestracyjny wpForo

en: wpForo Login Form
pl: formularz logowania wpForo

en: Guest Post Editor
pl: Edytor postów gościa

en: Guest Topic Editor
pl: Edytor tematów gościa

en: Dark
pl: Ciemny

en: Light
pl: Jasny

en: reCAPTCHA Theme
pl: Motyw usługi reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
pl: ustawienia reCAPTCHA

en: Secret Key
pl: Tajny Klucz

en: Site Key
pl: Klucz Strony

en: Register your site and get API keys here &raquo;
pl: Zarejestruj swoją witrynę i pobierz klucze API tutaj &raquo;

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
pl: Aby rozpocząć korzystanie z reCAPTCHA, musisz zarejestrować się w celu utworzenia pary kluczy interfejsu API dla witryny.

en: reCAPTCHA API Keys
pl: Klucze API reCAPTCHA

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
pl: reCAPTCHA chroni przed spamem i innymi rodzajami automatycznych nadużyć. To szabezpiecza tematy i redaktorów postów, gdy Guest Posting jest dozwolone, a także chroni formularze logowania i rejestracji przed atakami spamu.

en: Recent Posts Display Type
pl: Typ wyświetlania ostatnich postów

en: Redirect after subscription confirmation
pl: Przekierowanie po potwierdzeniu subskrypcji

en: Redirect after registration
pl: Przekierowanie po rejestracji

en: Redirect after login
pl: Przekierowanie po zalogowaniu

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
pl: W przypadku profilu użytkownika, strony kont i subskrypcji używają następujących adresów URL:

en: Custom Redirection URLs after following actions
pl: Niestandardowe adresy URL przekierowania po następujących akcjach

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
pl: Zastąp adres URL strony resetowania hasła na adres URL strony resetowania hasła na forum

en: Show Member Mention Nicknames
pl: Pokaż pseudonimy wspomnianych ników członków

note: Description of the plugin
en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
pl: WordPress forum plugin. wpForo jest pełnoprawnym forum i rozwiązaniem dla Twojej społeczności. Zawiera wiele nowoczesnych układów forum.

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
pl: Przyznaje punkty myCRED za aktywność na forum. Integruje odznaki i stopnie myCRED. Konwertuje temat i posty wpForo, lubi myCRED punktów.

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
pl: wpForo Polls to kompletny dodatek, który pomaga członkom forum w tworzeniu, głosowaniu i skutecznym zarządzaniu sondażami. Pochodzi z ankiety określonych uprawnień i ustawień.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
pl: Ustaw tę wartość opcji 0, jeśli chcesz wyświetlić całą zawartość posta w obszarze ostatniego postu.

en: Extended Layout - Recent post length
pl: Rozszerzony układ — ostatnia długość wpisu

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
pl: Ustaw tę wartość opcji 0, jeśli chcesz wyświetlić wszystkie wpisy w obszarze ostatnich wpisów.

en: Extended Layout - Number of Recent posts
pl: Rozszerzony układ — liczba ostatnich wpisów

en: Extended Layout - Recent posts
pl: Rozszerzony układ — ostatnie posty

en: Q&A Layout - Recent topic length
pl: Układ pytań i odpowiedzi — ostatnia długość tematu

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
pl: Układ pytań i odpowiedzi — liczba ostatnio poruszanych tematów

en: Q&A Layout - Recent topics
pl: Układ Q&A - Najnowsze tematy

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
pl: Ustaw tę wartość opcji 0, jeśli chcesz wyświetlić cały tytuł w ostatnim obszarze tematu.

en: Extended Layout - Recent topic length
pl: Rozszerzony układ — ostatnia długość tematu

en: Extended Layout - Number of Recent topics
pl: Rozszerzony układ — liczba ostatnio poruszanych tematów

en: Extended Layout - Recent topics
pl: Rozszerzony układ — najnowsze tematy

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
pl: Możesz wspomnieć o osobie korzystającej z @nicename w treści postu, aby wysłać tej osobie wiadomość e-mail. Gdy publikujesz temat lub odpowiedź, forum wysyła wiadomość e-mail do użytkownika, informując go, że zostały one wymienione w poście.

en: in forum
pl: na forum

en: forum link
pl: link do forum

en: Invalid User
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
pl: Twój e-mail jest wymagany, aby móc cię autoryzować tutaj. Spróbuj ponownie zalogować się.

en: Please login into Facebook and then click connect button again
pl: Zaloguj się na Facebooku, a następnie kliknij przycisk Połącz ponownie

en: use default link color
pl: użyj domyślnego koloru linku

en: Usergroup Color
pl: Kolor grupy użytkowników

en: default (#15)
pl: domyślna (#15)

en: Default Access
pl: Domyślny dostęp

en: Misc
pl: Różne (Zmiksowane)

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
pl: Kod noIndex informuje Google i inne wyszukiwarki, aby NIE indeksować strony, dzięki czemu nie można jej znaleźć w wynikach wyszukiwania. Proszę wstawić adresy URL stron, których nie chcesz indeksować po jednym w wierszu w poniżej textarea.

en: Noindex forum page URLs
pl: Adresy URL stron forum Noindex

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
pl: wpForo dodaje nofollow do wszystkich linków z zewnętrznymi adresami URL. Jeśli chcesz zachować niektóre domeny jako wewnętrzne, wstaw domeny po jednym w wierszu w textarea poniżej.

en: Allowed dofollow domains
pl: Dozwolone domeny dofollow

en: SEO Tools
pl: Narzędzia SEO

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Member Custom Title by default
pl: Tytuł niestandardowy elementu członkowskiego domyślnie

en: Member Custom Titles
pl: Tytuły niestandardowe członków

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
pl: Zastąp adres URL strony logowania na adres URL strony logowania na forum

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
pl: Zastąp adres URL strony rejestracji na adres URL strony rejestracji forum

en: User Mention message body
pl: Treść wiadomości wspomnianej przez użytkownika

en: User Mention message subject
pl: Temat wiadomości wspomnianej przez użytkownika

en: Enable Email Notification
pl: Włącz informowanie przez email

en: User Mentioning Email
pl: Adres e-mailowy wspomnianego użytkownika (User Mentioning Email)

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
pl: Niestandardowy adres URL, np.: http://example.com/my-page/

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Redirect to this page after success login
pl: Przekieruj na tę stronę po udanym zalogowaniu

en: Facebook Login button on User Registration page
pl: Przycisk Zaloguj się na Facebooku na stronie Rejestracja użytkownika

en: Facebook Login button on User Login page
pl: Przycisk Zaloguj się na Facebooku na stronie Logowania użytkownika

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
pl: Skrypt połączenia interfejsu API Facebooka (udostępnianie, logowanie, cross-posting...)

en: Facebook SDK for JavaScript
pl: SDK Facebooka dla języka JavaScript

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enable
pl: Włącz

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
pl: Dodaje przycisk Logowania do Facebooka na stronach rejestracji i logowania.

en: Facebook Login
pl: Logowanie przez Facebook

en: App Secret
pl: App Sekretne

en: Please follow to this instruction
pl: Postępuj zgodnie z niniejszą instrukcją

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
pl: Aby uzyskać identyfikator aplikacji i tajny klucz z Facebooka, musisz zarejestrować nową aplikację. Nie martw się - to bardzo proste, a aplikacja nie musi nic robić. Potrzebujemy tylko kluczy.

en: Facebook API Configuration
pl: Konfiguracja interfejsu API Facebooka

en: No posts were found here
pl: Nie znaleziono tu żadnych wpisów

en: Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Reset Result
pl: Resetuj wynik

en: Reset Search
pl: Zresetuj wyszukiwanie

en: Display Name or Nicename
pl: Wyświetl Imię lub Nazwa nik

en: Find a member
pl: Znajdowanie członka

en: Topics RSS Feed
pl: Tematy RSS Kanał

en: Forums RSS Feed
pl: Forum RSS Kanał

en: Add Reply
pl: Dodaj odpowiedź

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
pl: Ten proces może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, prosimy o cierpliwość i nie zamykaj tej strony. Kopia zapasowa bazy danych nie jest wymagana. Jeśli masz 500 Błąd serwera proszę nie martw się, proces aktualizacji danych nadal działa na serwerze MySQL.

en: Enable RSS Feed
pl: Włącz RSS

en: Log Viewed Forums and Topics
pl: Przeglądane fora i tematy (Log Viewed Forums and Topics)

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
pl: Zaawansowany system konstruktora profilów użytkowników. Umożliwia dodawanie nowych pól i zarządzanie stroną profilu. Tworzy niestandardowe formularze rejestracji, konta, wyszukiwania członków.

en: Required field
pl: Pole jest wymagane

en: --- Choose ---
pl: --- wybierz ---

en: approved
pl: zatwierdzone

en: You do not have permission to view this page
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
pl: Jest to używane tylko wtedy, gdy tworzona jest nowa grupa użytkowników, automatycznie dostaje wybrany dostęp do forum na wszystkich forach.

en: Default Forum Access
pl: Domyślny dostęp do forum

en: Set as Default
pl: Ustaw jako domyślną

en: is Default
pl: jest domyślny

en: Filter
pl: Filtr

en: Members Search Type
pl: Typ wyszukiwania członków

en: Reset Password message body
pl: Resetowanie treści wiadomości o haśle

en: This message comes from Reset Password form.
pl: Ten komunikat pochodzi z formularza Resetowanie hasła.

en: Reset Password Emails
pl: Resetowanie wiadomości e-mail z hasłami

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
pl: Blog na forum i forum do synchronizacji zawartości bloga. Posty na blogu z tematów forum i komentarze blog z odpowiedziami forum.

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: User Title
pl: Tytuł użytkownika

en: Rating Title
pl: Tytuł klasyfikacji

en: Usergroup
pl: Grupa użytkowników

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
pl: Ads Manager to potężny, a zarazem prosty system zarządzania reklamami, który pozwala na dodawanie bannerów reklamowych między forami, tematami i wpisami.

en: New Usergroup
pl: Nowa grupa użytkowników

en: New Phrase
pl: Nowa fraza

en: New User Group
pl: Nowa grupa użytkowników

en: New Forum
pl: Nowe forum

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
pl: Dane profilu użytkowników profilu nie są jeszcze zsynchronizowane, ten krok jest wymagany! Kliknij poniższy przycisk, aby zakończyć instalację.

en: wpForo Forum Installation |
pl: instalacja Forum wpForo |

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
pl: Możesz ją na stałe wyłączyć w Panelu dyskusyjnym> Forum> Funkcje administratora.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
pl: Proces ten może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, bądź cierpliwy i nie zamykaj tej strony.

en: Continue Synchronization
pl: Kontynuuj synchronizację

en: Start Profile Synchronization
pl: Uruchom synchronizację profilu

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
pl: Włącz automatyczne usuwanie nieaktywnych użytkowników

en: Filter by Usergroups
pl: Filtruj wg grup dyskusyjnych

en: days ago
pl: dni temu

en: Inactive users who have been registered more than
pl: Nieaktywni użytkownicy, którzy zarejestrowali się więcej niż

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
pl: Nieaktywni użytkownicy to właściciele kont, którzy nie mają tematów, postów, komentarzy i subskrypcji dla nowych treści. W 99&#37; przypadki tego rodzaju konta są rejestrowane przez spamerów. To narzędzie pozwala zachować tylko aktywnych i znanych nieaktywnych użytkowników.

en: Delete Inactive Users
pl: Usuń nieaktywnych Użytkowników

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
pl: Wyświetl Grupę dyskusyjną pod Awatarem autora postu

en: Member Reputation and Titles
pl: Reputacja i tytuly użytkowników

en: Turn Off User Syncing Note
pl: Wyłącz funkcję synchronizacji użytkownika

en: Enable User Profile Page indexing
pl: Włącz indeksowanie strony profilu użytkownika

en: Enable Memory Cache
pl: Włącz pamieć podręczną

en: Enable HTML Cache
pl: Włącz pamięć podręczną HTML

en: Enable Object Cache
pl: Włącz pamięć podręczną obiektów

en: Delete All Caches
pl: Opróżnij wszystkie pamięci podręczne

en: Submit
pl: Wyślij

en: removed link
pl: link usunięty

en: Post is empty
pl: Wpis jest pusty

en: You are not allowed to attach this file type
pl: Nie posiadasz uprawnień do dołączania plikow tego typu

en: unapproved
pl: odrzucony

en: Done!
pl: Gotowe!

en: Settings successfully updated
pl: Ustawienia zapisane pomyślnie

en: Topic first post data not found.
pl: Nie znaleziono danych pierwszego tematu.

en: Topic first post not found.
pl: Nie znaleziono pierwszego wątku.

en: Awaiting moderation
pl: Oczekuje na moderację

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
pl: Ten post jest obecnie niezatwierdzony. Możesz zatwierdzać posty w Kokpit &raquo; Forum &raquo; Strona administratora moderowania.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
pl: Ten temat jest obecnie niezatwierdzony. Możesz zatwierdzać tematy w Kokpit &raquo; Forum &raquo; Strona administratora moderowania.

en: Please Moderate:
pl: Prośba o moderację:

en: approve
pl: akceptuj

en: unapprove
pl: nie akceptuj

en: Type
pl: Rodzaj

en: Banned
pl: Zbanowany

en: Published
pl: Opublikowane

en: Unapproved
pl: Niezatwierdzone

en: Forum Tools
pl: Narzędzia forum

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie zaznaczone pliki DARK RED wymienione tutaj. Zanim usuniesz pliki, pobierz plik WordPress / wp-content / uploads / wpforo / na lokalny komputer, ponieważ tej operacji nie da się cofnąć.

en: Click to delete Dark Red marked files
pl: Kliknij, aby usunąć oznaczone Dark Red pliki

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie zaznaczone pliki RED wymienione tutaj. Zanim usuniesz pliki, pobierz plik WordPress / wp-content / uploads / wpforo / na lokalny komputer, ponieważ tą operacje nie da się cofnąć.

en: Click to delete Red marked files
pl: Kliknij, aby usunąć pliki oznaczone Red

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie zaznaczone pliki ORANGE wymienione tutaj. Zanim usuniesz pliki, pobierz plik WordPress / wp-content / uploads / wpforo / na lokalny komputer, ponieważ tą operacje nie da się cofnąć.

en: Click to delete Orange marked files
pl: Kliknij, aby usunąć pliki oznaczone ORANGE

en: Delete All
pl: Usuń wszystko

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie zaznaczone pliki BLUE wymienione tutaj. Zanim usuniesz pliki, pobierz plik WordPress / wp-content / uploads / wpforo / na lokalny komputer, ponieważ tą operacje nie da się cofnąć.

en: Click to delete Blue marked files
pl: Kliknij, aby usunąć pliki oznaczone Blue

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: Delete this file
pl: Usuń ten plik

en: Directory
pl: Katalog

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
pl: To narzędzie jest zaprogramowane aby znaleźć załącznik, który został przesłany przez spamerów. Narzędzie sprawdza większość najpopularniejszych nazw spamerów i proponuje ich usunięcie, ale należy sprawdzić je jeden po drugim i upewnić się, że są to pliki spamu zanim się je usunie.

en: Possible Spam Attachments
pl: Możliwe załączniki do spamu

en: Do not allow to attach files with following extensions:
pl: Nie zezwalaj na dołączanie plików z następującymi rozszerzeniami:

en: Min number of posts to be able post links
pl: Minimalna liczba postów, aby móc publikować linki

en: Min number of posts to be able attach files
pl: Minimalna liczba postów, aby móc dołączać linki

en: posts
pl: wpisy

en: first
pl: pierwszy

en: User is New (under hard spam control) during
pl: Użytkownik jest nowy (pod mocną kontrolą antyspamową) podczas

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
pl: Niektóre przydatne opcje do ograniczania zarejestrowanych użytkowników i zminimalizowania spamu. Te opcje nie mają wpływu na użytkowników, którzy w grupach użytkowników mają uprawnienia "Można edytować członków" i "Można przejść moderację".

en: New Registered User
pl: Nowy zarejestrowany użytkownik

en:  is enabled
pl:  jest włączony

en: Spam Suspicion Level for Posts
pl: Poziom ostrożnosci antyspamowej dla postów

en: Spam Suspicion Level for Topics
pl: Poziom ostrożności antyspamowej dla Tematów

en: Notify via email when new user is banned
pl: Powiadamiaj przez e-mail, gdy nowy użytkownik jest zbanowany

en: Ban user when spam is suspected
pl: Zbanuj użytkownika w przypadku podejrzenia spamu

en: Enable wpForo Spam Control
pl: Włącz kontrolę antyspamową wpForo

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
pl: Kilka przydatnych opcji, aby ograniczyć tylko zarejestrowanych użytkowników i zminimalizować spam. Ta kontrolka nie ma wpływu na użytkowników, których grupa użytkowników ma uprawnienia "Może edytować element członkowski" i "Może przechodzić moderowanie".

en: Spam Control
pl: Kontrola Antyspamowa

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
pl: nie jest zainstalowany! Aby uzyskać zaawansowaną kontrolę spamu, zainstaluj wtyczkę antyspamową Akismet, działa ona dobrze z systemem kontroli spamu wpForo. Akismet jest już zintegrowany z wpForo. Pomoże w filtrowaniu postów i ochronie forum przed atakami spamu.

en: Topic and Post Moderation
pl: Moderacja tematów i postów

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Subscribe to this topic
pl: Subskrybuj ten temat

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
pl: Zapewnia bezpieczny sposób komunikowania się bezpośrednio z innymi członkami. Wiadomości są prywatne i mogą być oglądane tylko przez uczestników konwersacji.

en: You are not permitted to subscribe here
pl: Nie możesz subskrybować tutaj

en: Forum ID is not detected
pl: Nie wykryto ID Forum

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
pl: Tylko administratorzy i moderatorzy mogą zobaczyć Twoje prywatne tematy.

en: Private Topic
pl: Prywatny temat

en: public
pl: publiczne

en: private
pl: prywatne

en: Can view private topic
pl: Można przeglądać prywatny temat

en: Can set own topic private
pl: Można ustawić własny prywatny temat

en: Can set topic private
pl: Można ustawić temat prywatny

en: filter by package
pl: filtrowanie pakietów

en: View all Addons
pl: Zobacz wszystkie dodatki

en: Extend your forum with wpForo addons
pl: Rozszerz swoje forum z dodatkami wpForo

en: New Addons for Your Forum!
pl: Nowe dodatki dla Twojego forum!

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
pl: Upewnij się, że wstawisz klasę ikony font-awesome, powinna ona zaczynać się od prefiksu fa, takiego jak &quot;fas fa-comments&quot;.

en: here
pl: tutaj

en: You can find all icons
pl: Znajdziesz wszystkie ikony

en: Font-awesome Icon
pl: Ikona specyficznej czcionki

en: Forum Icon
pl: Ikona Forum

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
pl: Zostałeś zbanowany. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratorami forum.

en: filter by status
pl: filtruj według statusu

en: filter by group
pl: filtruj według grup

en: You are not permitted to view this attachment
pl: Nie masz uprawnieć by zobaczyć ten załącznik

en: Attribute all content to:
pl: Przypisz całą treść do:

en: Delete all wpForo content.
pl: Usuń całą zawartość wpForo.

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
pl: Co należy zrobić z zawartością wpForo należącą do tych użytkowników?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
pl: Co należy zrobić z zawartością wpForo należącego do tego użytkownika?

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
pl: <strong> ERROR </strong>: ten e-mail jest już zarejestrowany, podaj inny.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
pl: <strong> BŁĄD </strong>: Wpisz swój adres e-mailowy.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
pl: <strong> BŁĄD </strong>: Przepraszamy, ta nazwa użytkownika nie jest dozwolona.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
pl: <strong> BŁĄD </strong>: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana. Proszę wybrać inną.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Ta nazwa użytkownika jest nieprawidłowa, ponieważ używa niedopuszczalnych znaków. Proszę podać poprawną nazwę użytkownika.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Wprowadź nazwę użytkownika.

en: Add a new Forum in this Category
pl: Dodaj nowe forum w tej kategorii

en: Add a new Subforum
pl: Dodawanie nowego podforum

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
pl: Ten komunikat zostanie wyświetlony, gdy niedozwolony użytkownik forum kliknie załączony plik w temacie i postach.

en: Attachment click - message for non-permitted users
pl: Załącznik kliknij - wiadomość dla niedozwolonych użytkowników

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
pl: Opcja ta dotyczy tylko plików języków XML. Należy wczytać plik XML z tłumaczeniem, aby skorzystać z opcji nowego języka. Jeśli używasz plików tłumaczenia PO / MO, należy zmienić język WordPress w panelu administracyjnym Panel> Ustawienia, aby załadować odpowiednie tłumaczenie dla wpForo.

en: one URL per line
pl: jeden adres URL w lini

en: Exclude page URLs
pl: Wyklucz adresy URL stron

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
pl: Ta opcja wyłączy WordPRess na front-endzie. Zostaną udostępnione tylko strony z forum i wykluczone post / strony. WpForo będzie wyglądać jako samodzielne forum.

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
pl: Włącz tę opcję, jeśli domyślnie chcesz zaznaczyć pole wyboru subskrypcji tematu.

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
pl: Opcja subskrypcji wątku na edytorze postów - włączona / włączona

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
pl: Ta opcja powoduje dodanie pola wyboru subskrypcji tematu obok nowego wątku i przycisk zatwierdzania postów.

en: Topic subscription option on post editor
pl: Opcja subskrypcji tematu na edytorze postów

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, po zarejestrowaniu użytkownik nie może się zalogować bez konieczności potwierdzania e-maila.

en: Enable User Registration email confirmation
pl: Włącz potwierdzanie e-mailem rejestracji użytkownika

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
pl: Wysyłaj powiadomienia mailowe na wszystkie adresy e-mail (oddzielone przecinkami) administratorów forum, gdy utworzona zostanie nowa odpowiedź.

en: Notify Admins via email on new Post
pl: Powiadom administratora pocztą e-mail w nowym poście

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mailem na wszystkie adresy e-mail (oddzielone przecinkami) administratorów forum, gdy nowy temat zostanie utworzony.

en: Notify Admins via email on new Topic
pl: Powiadom administratora przez e-mail o nowym temacie

en: Forum Admins email addresses
pl: Adresy e-mail administratora forum

en: FROM Email Address
pl: OD adresu mailowego

en: FROM Name
pl: OD nazwiska

en: usergroup
pl: grupę użytkowników

en: Guests
pl: Gości

en: This access is usually used for
pl: Ten dostęp jest zazwyczaj używany przez

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
pl: Fora mogą być wyświetlane z różnymi układami (Rozszerzony, Uproszczony, Pytania i Odpowiedzi), po prostu edytuj górną kategorię (niebieskie panele) i ustaw żądany układ. Układ forum dla dzieci zależy od układu najwyższej kategorii (niebieskie panele). Nie mogą mieć innego układu.

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
pl: Jeśli kategoria (niebieskie panele) nie ma forów (szare panele), nie będzie wyświetlana na front-endzie (fasadzie). Każda kategoria powinna zawierać co najmniej jedno forum.

en: Important Tips
pl: Ważne wskazówki

en: Total Size
pl: Całkowity rozmiar

en: Advanced Attachments Size
pl: Rozmiar zaawansowanych zalączników

en: file(s)
pl: plik(i)

en: Advanced Attachments
pl: Zaawansowane załaczniki

en: Default Attachments Size
pl: Domyślny rozmiar załacznika

en: Avatars Size
pl: Wymiar Avatara

en: More information about
pl: Więcej informacji

en: Details | Buy
pl: Szczegóły | Kup

en: at least
pl: co najmniej

en: Version
pl: Wersja

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
pl: Wszystkie dodatki wpForo są opracowywane przez programistów wpForo w gVectors Team. Ceny Addon zawierają również niewielką datkę na ciężką pracę programistów pracujących w wpForo za darmo. Kiedy kupujesz dodatek, wspierasz także darmowy rozwój i wsparcie dla programu wpForo. Dodatki są jedynym źródłem przychodzu dla programistów wpForo. WpForo to wtyczka premium, która zawsze będzie dostępna bezpłatnie. Nigdy nie będzie opłat ani pro wersje tej forum. Mamy jeszcze dziesiątki wspaniałych funkcji na naszej liście rzeczy do zrobienia, które zostaną dodane za darmo w przyszłych wydaniach. Więc darmowy program wpForo zawsze pozostaje na pierwszym priorytecie, a program wpForo jest rozszerzany o nowe, bezpłatne funkcje i funkcje jeszcze szybciej niż poprzednio.

en: wpForo Addons
pl: dodatki wpForo

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
pl: Umożliwia osadzanie setek dostawców wideo, sieci społecznościowych, audio i zdjęć w tematach i postach forum.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
pl: Dodaje zaawansowany system załączników do tematów i postów forum. AJAX zasila przesyłanie i wyświetlanie systemu z specyficzną biblioteką użytkownika.

en: Forum Page ID
pl: ID strony Forum

en: support topic
pl: temat pomocy technicznej

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
pl: nie odnaleziono ID strony Wpforo. Forum nie zostanie załadowane, przeczytaj to

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
pl: WAŻNE: wpForo nie może pracować z domyślnym permalinkem, proszę zmienić strukturę permalink

en: Member
pl: Członek

en: Member Profile
pl: Profil członka

en: Welcome back %s!
pl: Witamy z powrotem %s!

en: Blog Comments
pl: Komentarze na blogu

en: Blog Posts
pl: Wpisy na blogu

en: Forum Posts
pl: Wpisy na forum

en: Attachment removed
pl: Załącznik usunięty

en: User registration is disabled
pl: Rejestracja użytkownika jest wyłączona

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
pl: Nieprawidłowy format pliku. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png, gif.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
pl: Dziękujemy za korzystanie z wpForo! wpForo to profesjonalna tablica ogłoszeń dla WorPress, i jedyne oprogramowanie forum, które jest wyposażone w system szablonów multi-layout. "Rozszerzony

en: Visit Forum
pl: Odwiedź Forum

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
pl: Ta opcja wyłącza WordPress na końcu. Zostaną udostępnione tylko strony z forum. WpForo będzie wyglądać jako samodzielne forum.

en: Turn WordPress to wpForo
pl: Przelącz z WordPress na wpForo

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
pl: Włącz tę opcję, aby móc zarządzać załącznikami forum w Panelu> Media> Strona administratora biblioteki.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
pl: Wstaw załączniki z forum do biblioteki mediów

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
pl: Ta opcja nie jest zsynchronizowana z opcją WordPress "Każda osoba może zarejestrować się" w Panelu> Ustawienia> Ogólne strona administratora. Jeśli ta opcja jest włączona, nowi użytkownicy zawsze będą mogli się zarejestrować.

en: Enable User Registration
pl: Włącz rejestrację użytkowników

en: Delete User Cache
pl: Usuń pamięć podręczną użytkownika

en: Profile
pl: Profil

en: Full access
pl: Pełny dostęp

en: Moderator access
pl: Dostęp dla Moderatora

en: Standard access
pl: Dostęp standardowy

en: Read only access
pl: Tylko do odczytu

en: No access
pl: Brak dostępu

en: Customer
pl: Klient

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: are you sure you want to delete?
pl: czy na pewno chcesz usunąć?

en: Forum Members List
pl: Lista użytkowników forum

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Deleted Successfully!
pl: Usunięte pomyślnie!

en: Updated Successfully!
pl: Aktualizacja zakończona sukcesem!

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
pl: Proces ten może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, to zależy od wielkości bazy danych i na forum zasobów serwera. Prosimy o cierpliwość i nie zamykanie tej strony. Jeśli masz 500 Server Error proszę nie martw się, proces aktualizacji danych nadal działa serwer MySQL.

en: New Passwords do not match
pl: Nowe hasła nie pasują do siebie

en: Old password is wrong
pl: Stare hasło jest nieprawidłowe

en: Can set own topic solved
pl: Można ustawić własny temat jako rozwiązany

en: Can set topic solved
pl: Można ustawić temat jako rozwiązany

en: Unsolved
pl: Nierozwiązane

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Default
pl: Domyślne

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Discussion Board
pl: Forum dyskusyjne

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
pl: Forum i Wątek subskrypcji podwójne opt-in/system potwierdzenia.

en: Enable Subscription Confirmation
pl: Włącz potwierdzenie subskrypcji

en: Delete Phrase Cache
pl: Usuwanie pamięci podręcznej frazy

en: Update Users Statistic
pl: Aktualizacja statystyki użytkowników

en: Update Forums Statistic
pl: Aktualizacja statystyki forum

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
pl: Proces ten może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, prosimy o cierpliwość i nie zamykać tej strony. Jeśli masz 500 Server Error proszę nie martw się, proces aktualizacji danych nadal działa w serwerze MySQL.

en: Forum Maintenance
pl: Konserwacja Forum

en: Solved
pl: Rozwiązane

en: Hot
pl: Popularne

en: Active
pl: Aktywny

en: Replied
pl: Odpowiedział

en: New
pl: Nowy

en: Topic Icons
pl: Ikony tematu

en: open
pl: otwórz

en: close
pl: zamknij

en: unsticky
pl: odklejony

en: sticky
pl: przyklejony

en: unlike
pl: nie lubię

en: like
pl: polubienie

en: Can move topic
pl: Może przenieść temat

en: Can close topic
pl: Może zamknąc temat

en: Can set own topic answered
pl: Można ustawić własny temat, na który udzielono odpowiedzi

en: Can set topic answered
pl: Można ustawić temat odpowiedzi

en: Can attach file
pl: Można dołączyć plik

en: Can vote
pl: Może głosować

en: Can set topic sticky
pl: Można ustawić wklejke tematu

en: Can report
pl: Może zgłaszać

en: Can like
pl: Może polubić

en: Can delete own reply
pl: Można usunąć własną odpowiedź

en: Can delete own topic
pl: Może usunąć własny temat

en: Can edit own replay
pl: Może edytować własne odpowiedzi

en: Can edit own topic
pl: Może edytować własne tematy

en: Can delete replies
pl: Może usunąć odpowiedzi

en: Can edit replies
pl: Może edytować odpowiedzi

en: Can view replies
pl: Może przeglądać odpowiedzi

en: Can post reply
pl: Może pisać odpowiedzi

en: Can delete topic
pl: Może usunąć temat

en: Can edit topic
pl: Może edytować temat

en: Can view topic
pl: Może przeglądać wątki

en: Can create topic
pl: Może utworzyć wątek

en: Can view forum
pl: Może przeglądać forum

en: Front - Can write PM
pl: Przód - Można zapisać PM

en: Front - Can view member about me
pl: Przód - Można wyświetlić o mnie - użytkownika

en: Front - Can view member signature
pl: Przód - Można wyświetlać podpis członka

en: Front - Can view member occupation
pl: Przód - Może wyświetlać zawód członka

en: Front - Can view member location
pl: Przód - Można wyświetlać lokalizację użytkownika

en: Front - Can view member reg. date
pl: Przód - Można wyświetlać datę rejestracji użytkownika

en: Front - Can view member social networks
pl: Przód - Można wyświetlić sieci społeczne członków

en: Front - Can view member website
pl: Przód - Można wyświetlić strony internetowe użytkowników

en: Front - Can view member reputation
pl: Przód - Można wyświetlić ocenę użytkownika

en: Front - Can view member custom title
pl: Przód - Można wyświetlić własną nazwę użytkownika

en: Front - Can view member title
pl: Przód - Można wyświetlić nazwę użytkownika

en: Front - Can view member email
pl: Przód - Można wyświetlić e-mail użytkownika

en: Front - Can view member username
pl: Przód - Może widzieć nazwy użytkownika

en: Front - Can view avatars
pl: Przód - Możliwość wyświetlania awatarów

en: Front - Can have signature
pl: Front - Można wyświetlać podpis członka

en: Front - Can upload avatar
pl: Przód - Może wgrać avatar

en: Front - Can view profiles
pl: Przód - Można widzieć profile

en: Front - Can view members
pl: Przód - Można widzieć członków

en: Dashboard - Can delete member
pl: Kokpit - Usuwanie użytkownika

en: Dashboard - Can edit member
pl: Kokpit - Edycja użytkowników

en: %s ago
pl: %s temu

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
pl: Jeśli masz jakiś problem z wpForo należy włączyć tę opcję przed prośbą o wsparcie, powoduje to ukrywanie ważnych informacji, które pomagają nam w debugowaniu Twojego problemu.

en: Enable Debug Mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
pl: Możesz zarządzać WordPress format daty i czasu w WordPress Ustawienia > Ogólne admin strony.

en: Enable WordPress Date/Time Format
pl: Włącz WordPress formatu daty/czasu

en: Themes
pl: Motywy

en: Phrases
pl: Frazy

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Open link in a new tab
pl: Otwórz łącze w nowej karcie

en: Link Text
pl: Tekst linku

en: Insert link
pl: Wstaw odnośnik

en: Forum Color Styles
pl: Style kolorów forum

en: Custom CSS Code
pl: Niestandardowy CSS

en: Post Content
pl: Treść postu

en: Font Sizes
pl: Rozmiary czcionek

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
pl: Ta funkcja jest przydatna, jeśli dodajesz treść przed lub po shortcodzie [wpforo] w treści strony. Również przydatne, jeśli forum jest ładowane przed nagłówkiem serwisu, na szczycie front-endu.

en: Enable Output Buffer
pl: Włącz bufor wyjściowy

en: Your topic successfully added
pl: Twój temat został dodany

en: Your subscription for this item could not be confirmed
pl: Twoja subskrypcja nie została potwierdzona

en: Your profile data have been successfully updated.
pl: Dane twojego profilu zostały zaktualizowane.

en: Your forum successfully deleted
pl: Twoje forum zostało usunięte

en: Your forum successfully added
pl: Twoje forum zostało dodane

en: You successfully replied
pl: Twoja odpowiedź została dodana

en: You don't have permission to edit post from this forum
pl: Nie masz uprawnień do edytowania posta z tego forum

en: You don't have permission to delete topic from this forum
pl: Nie masz uprawnień do usuwania tematu z tego forum

en: You don't have permission to delete post from this forum
pl: Nie masz uprawnień do usuwania posta z tego forum

en: You don't have permission to create topic into this forum
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia tematu na tym forum

en: You don't have permission to create post in this forum
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia postów na tym forum

en: You have no permission to edit this topic
pl: Nie masz uprawnień do edytowania tego tematu

en: You have been successfully unsubscribed
pl: Zostałeś pomyślnie wypisany ze subskrypcji

en: You have been successfully subscribed
pl: Zostałeś pomyślnie zapisany do subskrypcji

en: You are already voted this post
pl: Już głosowałeś za ten post

en: Wrong post data
pl: Błędne dane wpisu

en: Welcome to our Community!
pl: Witamy w naszej społeczności!

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
pl: Długość nazwy użytkownika musi wynosić od 3 znaków do 30 znaków.

en: Username is missed.
pl: Pominięto nazwę Użytkownika.

en: Username exists. Please insert another.
pl: Nazwa użytkownika już istnieje. Proszę podać inną.

en: User successfully deleted from wpforo
pl: Użytkownik pomyślnie usunięty z wpforo

en: User group successfully edited
pl: Grupa użytkowników edytowana z powodzeniem

en: User group successfully added
pl: Grupa użytkowników została pomyślnie dodana

en: User group edit error
pl: Błąd edytowania grupy uzytkowników

en: User group add error
pl: Błąd dodawania użytkownika do grupy

en: User delete error
pl: Błąd usuwania użytkownika

en: Topics delete error
pl: Błąd usuwania tematu

en: Topic successfully updated
pl: Temat pomyślnie zaktualizowany

en: Topic successfully moved
pl: Temat pomyślne przeniesiony

en: Topic not found.
pl: Nie znaleziono tematu.

en: Topic edit error
pl: Błąd edycji tematu

en: Topic delete error
pl: Błąd usuwania tematu

en: Topic add error
pl: Błąd dodawania tematu

en: Topic Move Error
pl: Błąd przenoszenia tematu

en: This topic successfully deleted
pl: Ten temat został pomyślnie usunięty

en: This post successfully edited
pl: Ten post pomyślnie edytowano

en: This post successfully deleted
pl: Ten wpis został pomyślnie usunięty

en: This email address is already registered. Please insert another.
pl: Ten adres email jest już zarejestrowany. Proszę podać inny.

en: Theme options successfully updated
pl: Opcje tematyczne pomyślnie zaktualizowane

en: The uploaded file size is too big
pl: Rozmiar przesłanego pliku jest zbyt duży

en: Successfully voted
pl: Pomyślnie głosowali

en: Successfully updated
pl: Aktualizowanie powiodło się...

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
pl: Sukces! Dziękuję. Prosimy sprawdź e-mail i kliknij na link potwierdzający, aby zakończyć ten krok.

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
pl: Opcje subskrypcji pomyślnie zaktualizowane, ale poprzednia wartość się nie zmieniła się

en: Subscribe options successfully updated
pl: Opcje subskrypcji pomyślnie zaktualizowane

en: Something wrong with profile data.
pl: Coś nie tak z danymi profilu.

en: Reply request error
pl: Błąd Żądania odpowiedzi

en: Registration Error
pl: Błąd rejestracji

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
pl: Opcje posta pomyślnie zaktualizowane, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Post options successfully updated
pl: Opcje posta pomyślnie zaktualizowane

en: Post delete error
pl: Błąd usuwanie posta

en: Please insert required fields!
pl: Proszę podać wymagane pola!

en: Phrase update error
pl: Błąd Aktualizacji frazy

en: Phrase successfully updates
pl: Fraza pomyślnie zaktualizowana

en: Phrase successfully added
pl: Fraza dodana pomyślnie

en: Phrase adding error
pl: Błąd dodawania frazy

en: Phrase add error
pl: Błąd dodawania frazy

en: Permission denied for this action
pl: Nie masz uprawnień do tego działania

en: Permission denied for edit forum
pl: Nie masz uprawnień do edycji forum

en: Permission denied for delete forum
pl: Nie masz uprawnień do usuwania forum

en: Permission denied for add forum
pl: Nie masz uprawnień do dodawania forum

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Password mismatch.
pl: Niezgodność haseł.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
pl: Hasło musi mieć długość od 6 znaków i nie więcej niż 20 znaków.

en: No Posts found for update
pl: Nie znaleziono aktualizacji postów

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
pl: Nowy język pomyślnie dodany i zmieniono język wpforo na nowy język

en: Message has been sent
pl: Wiadomość została wysłana

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
pl: Opcje użytkownika pomyślnie zaktualizowane, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Member options successfully updated
pl: Opcje użytkownika pomyślnie zaktualizowane

en: Invalid request!
pl: Nieprawidłowe żądanie!

en: Invalid Email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Insert your Email address.
pl: Wpisz swój adres e-mail.

en: Illegal character in username.
pl: Niedozwolony znak w nazwie użytkownika.

en: General options successfully updated
pl: Opcje ogólne zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Forum update error
pl: Forum błąd aktualizacji

en: Forum successfully updated
pl: Forum zostało pomyślnie zaktualizowane

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
pl: Opcje Forum zaktualizowane pomyślnie, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Forum options successfully updated
pl: Opcje Forum zaktualizowane pomyślnie

en: Forum merging error
pl: Błąd scalania forum

en: Forum is successfully merged
pl: Forum jest pomyślnie połączone

en: Forum hierarchy successfully updated
pl: Hierarchia Forum pomyślnie zaktualizowana

en: Forum deleting error
pl: Forum usuwanie błędów

en: Forum Base URL successfully updated
pl: Podstawowy adres URL Forum pomyślnie zaktualizowana

en: File type is not allowed
pl: Typ pliku nie jest dozwolony

en: Features successfully updated, but previous value not changed
pl: Pomyślnie zaktualizowane funkcje, ale poprzednie wartości nie zostały zmienione

en: Features successfully updated
pl: Pomyślnie zaktualizowane funkcje

en: Error: please insert some text to report.
pl: Błąd: wstaw tekst do raportu.

en: Error: Topic is not found
pl: Błąd: Nie znaleziono tematu

en: Error: No topic selected
pl: Błąd: Nie ma wybranego tematu

en: Error: Forum is not found
pl: Błąd: Forum nie znaleziono

en: Email address exists. Please insert another.
pl: Adres e-mail istnieje. Proszę wstawić inny.

en: Could not be unsubscribe from this item
pl: Nie można wypisać się z tej pozycji

en: Cannot update post data
pl: Nie można zaktualizować danych w poście

en: Cannot update forum hierarchy
pl: Nie można zaktualizować hierarchii forum

en: Can`t upload file
pl: Nie można załadować pliku

en: Can't write a post: This topic is closed
pl: Nie można napisać posta: ten temat jest zamknięty

en: Can't subscribe to this item
pl: Nie można subskrybować tego elementu

en: Can't send report email
pl: Nie można wysłać e-mail raport

en: Can't send confirmation email
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail z potwierdzeniem

en: Can't delete this Usergroup
pl: Nie można usunąć tej grupy użytkowników

en: Can't add new language
pl: Nie można dodać nowego języka

en: Can't add forum
pl: Nie można dodać forum

en: All Checked topics successfully deleted
pl: Wszystkie sprawdzone tematy pomyślnie usunięte

en: Add Topic error: No forum selected
pl: Dodaj Temat błąd: Nie wybrano forum

en: Access successfully deleted
pl: Pomyślnie usunięto dostęp

en: Access edit error
pl: Błąd dostępu do edycji

en: Access delete error
pl: Dostęp do usuwania błędów

en: Access add error
pl: Błąd dostępu do dodaj

en: wpForo Navigation
pl: wpForo Nawigacja

en: view all topics
pl: zobacz wszystkie tematy

en: view all questions
pl: zobacz wszystkie pytania

en: view all posts
pl: zobacz wszystkie posty

en: view
pl: widok

en: update
pl: aktualizacja

en: subscriptions
pl: subskrypcje

en: replies
pl: odpowiedzi

en: register
pl: zarejestruj się

en: prev
pl: poprzednie

en: posted
pl: opublikowany

en: old password
pl: stare hasło

en: next
pl: następny

en: new password again
pl: powtórz nowe hasło

en: new password
pl: nowe hasło

en: my profile
pl: mój profil

en: members
pl: członkowie

en: matches
pl: dopasuj

en: logout
pl: wyloguj

en: login
pl: zaloguj

en: forums
pl: fora

en: edit user
pl: edycja użytkownika

en: edit profile
pl: edytuj profil

en: confirm password
pl: potwierdź hasło

en: by %s
pl: przez %s

en: by
pl: przez

en: activity
pl: aktywność

en: account
pl: konto

en: Your Answer
pl: Twoja Odpowiedź

en: You can go to %s page or Search here
pl: Możesz iść na %s stronę lub Szukaj tutaj

en: You
pl: Ty

en: Write message
pl: Napisz wiadomość

en: Working
pl: Praca

en: Wordpress avatar system
pl: System awatarów WordPress

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Votes
pl: Głosów

en: Views
pl: Widok

en: View the latest post
pl: Zobacz ostatni wpis

en: View entire post
pl: Zobacz cały wpis

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
pl: Grupa użytkownika została pomyślnie usunięta. Wszyscy użytkownicy tej grupy użytkowników zostali przeniesieni do wybranej grupy użytkowników

en: Usergroup has been successfully deleted.
pl: Grupa użytkownika został pomyślnie usunięta.

en: User Group
pl: Grupa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
pl: Użyj komentarzy z prośbą o więcej informacji lub zaproponować ulepszenia. Należy unikać odpowiadania na pytania w komentarzach.

en: Upload an avatar
pl: Prześlij awatara

en: Unsubscribe
pl: Wyrejestrowany

en: Unknown upload error
pl: Nieznany błąd pobierania

en: Topic title
pl: Tytuł tematu

en: Topic Title
pl: Tytuł Tematu

en: Topic RSS Feed
pl: Tematy kanał RSS

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: The uploaded file was only partially uploaded
pl: Przesłany plik został przesłany tylko częściowo

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
pl: Przesłany plik przekracza dyrektywy upload_max_filesize w php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
pl: Przesłany plik przekracza MAX_FILE_SIZE dyrektywy, który został określony w formularzu HTML

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
pl: Dziękuję za pomocą wpForo. wpForo jest  wtyczki forum, które zawsze będą dostępne za darmo. Nigdy nie będzie pro i płatnych wersjach tego forum forum. Jednak jest to projekt bardzo duże i twarde, więc tworzymy także wypłacane addons (rozszerzenie), który finansowo pomoże nam zachować poprawę i dodając nowe funkcje do wtyczki wpForo wolna. Forum addons będzie również aktywnie rozwijany. Pierwszy addons "Advanced Media Uploader

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Subscribe for new topics
pl: Subskrybuj nowe tematy

en: Subscribe for new replies
pl: Subskrybuj nowe posty

en: Subforums
pl: Subfora

en: Specify avatar by URL
pl: Określ awatar przez adres URL

en: Sort Search Results by
pl: Sortowanie wyników wyszukiwania według

en: Sorry, something is wrong with your data.
pl: Niestety, coś jest nie tak z Twoimi danymi.

en: Social Networks
pl: Portale społecznościowe

en: Site Profile
pl: Profil strony

en: Signature
pl: Podpis

en: Sign In
pl: Zaloguj

en: Shop Account
pl: Konto Sklepu

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
pl: Ustaw tę wartość opcja 0, jeśli chcesz, pokazać wszystkie posty z zakresu tematu w obszarze intro.

en: Set Topic Sticky
pl: Ustaw temat przyklejony

en: Send Report
pl: Wyślij raport

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Search result for
pl: Wyniki wyszukiwania dla

en: Search in date period
pl: Szukaj w przedziale czasowym

en: Search in Forums
pl: Szukaj w forum

en: Search Type
pl: Typ wyszukiwania

en: Search Titles Only
pl: Szukaj tylko w tytułach

en: Search Phrase
pl: Frazy wyszukiwania

en: Search Entire Posts
pl: Przeszukuj całe posty

en: Search
pl: Szukaj

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Result Info
pl: Wynik informacji

en: Report to Administration
pl: Zgłoś do Admina

en: Report
pl: Raport

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Replies not found
pl: Nie znaleziono odpowiedzi

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Relevancy
pl: Trafności

en: Registered date
pl: Data rejestracji

en: Register
pl: Rejestracja

en: Recent Topics
pl: Ostatnie tematy

en: Recent Questions
pl: Ostatnie Pytania

en: Received Likes
pl: Otrzymał polubień

en: Rating Badge
pl: Ocena Ikona

en: Rating
pl: Ocena

en: REPLY:
pl: ODPOWIEDŹ:

en: Quote
pl: Cytat

en: Questions
pl: Pytania

en: Question Comments
pl: Pytanie Komentarze

en: Q&A layout - Intro topics
pl: Q&A układ - tematy Intro

en: Q&A Layout - Number of intro topics
pl: Układ pytań i odpowiedzi — liczba tematów wprowadzających

en: Posted by
pl: Wysłany przez

en: Posted
pl: Opublikowany

en: Post link
pl: Post z linkiem

en: Post Title
pl: Tytuł postu

en: Please %s or %s
pl: Proszę %s lub %s

en: Password
pl: Hasło

en: Page
pl: Strona

en: Our newest member
pl: Najnowszy użytkownik

en: Oops! The page you requested was not found!
pl: Ups! Strona, której szukałeś, nie została znaleziona!

en: Offline
pl: Nieaktywny

en: Occupation
pl: Zamieszkanie

en: No topics were found here
pl: Nie znaleziono tutaj tematów

en: No subscriptions found for this member.
pl: Nie znaleziono subskrypcji dla tego użytkownika.

en: No online members at the moment
pl: Aktualnie brak użytkowników online

en: No forums were found here.
pl: Żadnych forów nie znaleziono tutaj.

en: No file was uploaded
pl: Żaden plik nie został przesłany

en: No activity found for this member.
pl: Brak aktywności dla tego użytkownika.

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Must be minimum 6 characters.
pl: Musi być minimum 6 znaków.

en: Move Topic
pl: Przenieś temat

en: Missing a temporary folder
pl: Brak folderu tymczasowego

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Members not found
pl: Nie znaleziono użytkowników

en: Member information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Member Rating Badge
pl: Symbol oceny użytkownika

en: Member Rating
pl: Ocena użytkownika

en: Member Information
pl: Informacje o użytkownikach

en: Member Activity
pl: Działalność użytkownika

en: Maximum allowed file size is
pl: Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: Login
pl: Zaloguj Się

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Liked
pl: Polubiony

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
pl: Długość musi zawierać się między 3 znakami i 30 znakami.

en: Leave a reply
pl: Zostaw odpowiedź

en: Latest Post
pl: Ostatni Post

en: Last post by %s
pl: Ostatni post przez %s

en: Last Year ago
pl: Ostatni rok temu

en: Last Week
pl: Zeszły tydzień

en: Last Post Info
pl: Ostatni Post info

en: Last Post
pl: Ostatni Post

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last Active
pl: Ostatnio aktywny

en: Last 6 Months
pl: Ostatnie 6 miesięcy

en: Last 3 Months
pl: Ostatnie 3 miesiące

en: Last 24 hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Joined
pl: Połączone

en: Insert member name or email
pl: Wstaw nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: Group
pl: Grupa

en: Forum is empty
pl: Forum jest puste

en: Forum Statistics
pl: Statystyki Forum

en: Forum RSS Feed
pl: Forum RSS

en: Forum Profile
pl: Forum Profil

en: Forum Members
pl: Członkowie Forum

en: Forum - Registration
pl: Forum - Rejestracja

en: Forum - Page Not Found
pl: Forum - strony nie znaleziono

en: First post and replies
pl: Pierwszy post i odpowiedzi

en: Find Topics Started by User
pl: Znajdź tematy rozpoczęte przez użytkownika

en: Find Posts by User
pl: Znajdź posty użytkownika

en: File upload stopped by extension
pl: Wysyłanie pliku zatrzymane przez rozszerzenie

en: Failed to write file to disk
pl: Nie można zapisać pliku na dysku

en: Extended Layout - Number of intro topics
pl: Rozszerzony układ - ilość tematów intro

en: Extended Layout - Number of intro posts
pl: Rozwinięty układ - liczba postów intro

en: Extended Layout - Intro topics
pl: Rozwinięty układ - tematy Intro

en: Extended Layout - Intro posts
pl: Rozwinięty układ - Intro posty

en: Expanded
pl: Rozwinięty

en: Enter title here
pl: Wprowadź tytuł

en: Email
pl: E-mail

en: Edited:
pl: Edytowany:

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Descending order
pl: Kolejność malejąca

en: Date
pl: Data

en: Confirm my subscription
pl: Potwierdzenie subskrypcji

en: Comments
pl: Komentarze

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Choose Target Forum
pl: Wybierz forum docelowe

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Avatar
pl: Awatar

en: Attach file:
pl: Dołącz plik:

en: Ascending order
pl: Kolejność rosnąca

en: Any Date
pl: Dowolna Data

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Answer to
pl: Odpowiedź na

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Add topic
pl: Dodaj temat

en: Add a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Activity
pl: Aktywność

en: Account
pl: Konto

en: About Me
pl: O mnie

en: %s, %s, %s and %d people liked
pl: %s, %s, %s i %d ludzie polubili

en: %s, %s and %s liked
pl: %s, %s i %s polubione

en: %s liked
pl: %s polubione

en: %s and %s liked
pl: %s i %s polubione

en: wpForo User Timezone
pl: wpForo Strefa czasowa użytkownika

en: wpForo Usergroup
pl: wpForo grupa użytkownika

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Move
pl: Przenieś

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
pl: WAŻNE! Odinstalowanie nie jest prostym działaniem dezaktywacjnym. Ta akcja powoduje trwałe usunięcie wszystkich danych forum (fora, tematy, odpowiedzi, załączniki...) z bazy danych. Proszę utwórz kopię zapasową bazy danych przed tym działaniem, może będziesz potrzebował tych danych forum w przyszłości. Jeżeli jesteś pewien, że chcesz usunąć wszystkie dane z forum proszę potwierdzić. Jeśli nie, po prostu anulować, a następnie można wyłączyć tę wtyczkę, która nie usunie danych forum.

en: Could not write file %s
pl: Nie można zapisać pliku %s

en: Items
pl: Elementy

en: No items found
pl: Nie znaleziono żadnych elementów

en: Are you sure you want to DELETE this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Delete this item
pl: Usuń element

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: item
pl: element

en: Show all forums
pl: Pokaż wszystkie fora

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Display with Avatars
pl: Pokaż z Awatarami

en: Display Avatars
pl: Wyświetl awatary

en: Number of Items
pl: Liczba Przedmiotów

en: Title
pl: Tytuł

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
pl: UWAGA: Jeżeli masz zamiar dodawać widżety w tym pasku bocznym, należy użyć szablonu '' na całą szerokość strony indeksu wpForo aby uniknąć powielania paska bocznego.

en: wpForo Sidebar
pl: wpForo Pasek boczny

en: Theme file not readable
pl: Plik motywu nieczytelny

en:  Discussion Board
pl:  Forum dyskusyjne

en: %s access successfully edited
pl: %s dostęp z powodzeniem edytowany

en: %s access successfully added
pl: %s dostęp pomyślnie dodany

en: Dismiss this notice.
pl: Ukryj komunikat.

en: Users will be join this usergroup
pl: Użytkownicy będą mogli dołączyć do tej grupy

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
pl: Usuń Wybraną Grupę i Dołącz Do Użytkowników Innych Grup

en: Delete Chosen Usergroup And Users
pl: Usuwa wybrane grupy użytkowników i użytkowników

en: save
pl: zapisz

en: add
pl: dodaj

en: Guest
pl: Gość

en: View users list in this usergroup
pl: Przeglądanie listy użytkowników w tej grupie

en: Delete this usergroup
pl: Usuń tą grupę użytkowników

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit this usergroup
pl: Edytuj tę Grupę Użytkowników

en: Usergroup Name
pl: Nazwa Grupy Użytkowników

en: Usergroups
pl: Grupy użytkowników

en: No theme found
pl: Nie znaleziono motywu

en: No layout found
pl: Nie znaleziono układu

en: Reset Settings
pl: Reset Ustawień

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
pl: Jesteś pewien, że chcesz, aby zresetować wszystkie ustawienia i kolory standardowe stylu?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć pliki tego motywu?

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Fresh Installation
pl: Nowa instalacja

en: Activate
pl: Aktywuj

en: LAYOUTS
pl: Układ graficzny

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Current active theme
pl: Aktualnie aktywny motyw

en: Forum Themes
pl: Motywy Forum

en: Front-end Phrases
pl: Czołowe Zwroty

en: Addons
pl: Dodatki

en: Styles
pl: Style

en: Features
pl: Funkcje

en: Emails
pl: E-maile

en: Topics &amp; Posts
pl: Tematy &amp; Posty

en: Forum Accesses
pl: Dostęp do forum

en: General
pl: Ogólne

en: Forum Settings
pl: Ustawienia Forum

en: Report message body
pl: Raport treść wiadomości

en: Report message subject
pl: Raport tematu wiadomości

en: This message comes from post reporting pop-up form.
pl: Ta wiadomość pochodzi z postu zgłoszenia wyświetlonego formularza.

en: Post Reporting Emails
pl: Post zgłoszenie e-maili

en: New reply notification email message
pl: Nowa wiadomość, powiadomienie e-mail

en: New reply notification email subject
pl: Nowy temat wiadomości powiadomienie email o odpowiedzi

en: New topic notification email message
pl: Nowy temat powiadomienie przez wiadmość email

en: New topic notification email subject
pl: Nowy temat przedmiotem powiadomienia email

en: Subscribe confirmation email message
pl: Subskrybuj potwierdzeniem wiadomości e-mail

en: Subscribe confirmation email subject
pl: Subskrybuj e-mail z potwierdzeniem tematu

en: Subscription Emails
pl: Subskrypcja wiadomości e-mail

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
pl: Przecinek oddzielają adresy e-mail administratorów forum, aby otrzymywać powiadomienia z forum. Na przykład opublikuj wiadomości raportu.

en: Forum Admin Email Addresses
pl: Forum Admin adresy e-mail

en: From Email Address
pl: Z adresu E-mail

en: From Name
pl: Z nazwy

en: Server "post_max_size" is
pl: Serwer "post_max_size" jest

en: Server "upload_max_filesize" is
pl: Serwer "upload_max_filesize" jest

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
pl: Nie można ustawić większą wartość niż "upload_max_filesize" i "post_max_size". Jeśli chcesz zwiększyć parametry serwera skontaktuj się z wsparciem usług hostingowych.

en: Maximum upload file size
pl: Maksymalny  rozmiar wysyłanego pliku

en: Allow Delete Own post for
pl: Pozwalaj usunąć wiadomość dla

en: Allow Edit Own Post for
pl: Pozwala edytować swój post dla

en: Number of Posts per Page
pl: Liczba postów na stronie

en: Allow Delete Own Topic for
pl: Pozwól usuwać własne tematy

en: Allow Edit Own Topic for
pl: Zezwalaj na edycję własnego tematu

en: Number of Topics per Page
pl: Liczba tematów na stronie

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
pl: Dziękujemy za korzystanie z wpForo. wpForo plugin premium forum, który zawsze będzie dostępny za darmo. Nigdy nie zostaną wprowadzon Pro wersje tego forum. Jest to jednak bardzo duży i trudny projekt, a także rozwoju płatnych dodatków (rozszerzeń), które będą finansowo pomóc nam kontynuować ulepszać i dodawać nowe funkcje w darmowej wtyczki wpForo. Forum dodatki będą również aktywnie się rozwijać. Pierwsze dodatki "zaawansowanego użytkownika Media", "ankiety", "prywatne wiadomości" i ""dyrektor" będzie dostępny wkrótce. Po tym, jak otrzymał kilka dodatków i aktywacji, można znaleźć ustawienia w zakładkach pionowych, tutaj.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
pl: Parametr ten zależy od "Włącz ocene tytułow członków" nadrzędnej opcjii, znajduje się w wpForo Ustawienia> zakładka właściwości

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
pl: Włącz ikony reputacji dla wybranych grup użytkowników

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
pl: Parametr ten zależy od "włączenia oceny członka" nadrzędnej opcji, znajduje się w wpForo Ustawienia> zakładka właściwości

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
pl: Włącz reputację tytułow dla wybranych grup użytkowników

en: Badge Icon
pl: Ikona znak

en: Color
pl: Kolor

en: Custom Title
pl: Własny tytuł

en: Number of Posts
pl: Liczba wpisów

en: Level
pl: Poziom

en: More
pl: Więcej

en: Rating Icon
pl: Ikona oceny

en: Rating Color
pl: Ocena kolor

en: Full Badge
pl: Pełny znak

en: Short Badge
pl: Krótki znak

en: Member Title
pl: Tytuł użytkownika

en: Min Number of Posts
pl: Min Ilość postów

en: Rating Level
pl: Rating ocena

en: Member Reputation
pl: Reputacja użytkownika

en: Lost Password URL
pl: Utracone hasło URL

en: Register URL
pl: Rejestracja URL

en: Login URL
pl: Adres URL logowania

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
pl: Użyj tej opcji tylko jeśli masz zainstalowane inne strony logowania. 
    
    wpForo nie zmienić własne adresy URL, dane ustawienia tylko dla kompatybilności wtyczek. 
    
    Na przykład, jeśli używasz BuddyPress lub Ultimate plugin można ustawić te wartości:

en: Custom Authorization URLs
pl: Niestandardowy adres URL Logowania

en: Members URL structure
pl: Członkowie struktury adresów URL

en: minutes
pl: minuty

en: Online status timeout
pl: Limit czasu stanu online

en: Add New Language
pl: Dodaj nowy język

en: Language XML file
pl: Język plik XML

en: Forum Language
pl: Forum językowe

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
pl: Użycie większej niż 5 - poniżej posty, 10 - poniżej mediów, 15 - linki poniżej, 20 - poniżej ss. 25 - poniżej komentarze, 60 - poniżej pierwszego separatora, 65 - poniżej wtyczek, 70 - poniżej użytkowników, 75 - poniżej narzędzi, 80 - poniżej ustawienia, 100 - poniżej drugiego separatora

en: The position in the menu order wpForo should appear.
pl: Powinna pojawić się pozycja w kolejności menu wpForo.

en: Dashboard Menu Position
pl: Pozycja Menu pulpitu

en: Forum Base URL
pl: Forum Baza URL

en: Forum Description
pl: Opis forum

en: Forum Title
pl: Tytuł Forum

en: Update Options
pl: Opcje aktualizacji

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
pl: Proszę włączyć tę opcję, aby pomóc wpForo uzyskać większą popularność jako Dzięki ciężkiej pracy dla Ciebie zrobić zupełnie za darmo. Ta opcja dodaje niewielką ikonę na forum stopkę, która pozwoli odwiedzającym witrynę rozpoznaje nazwy roztworu forum używasz.

en: Help wpForo to grow, show plugin info
pl: Pomóż wpForo rozwijać się, Pokaż informacje o wtyczce

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
pl: Włącz wpForo Niesamowite-czcionki Lib

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
pl: Włącz wpForo SEO do Meta tagów

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
pl: Włącz wpForo SEO dla Meta tytułów

en: Enable Member Cache
pl: Włącz pamieć podręczną dla członków

en: Enable Member Rating Titles
pl: Włącz ocenę tytułów członków

en: Enable Member Rating
pl: Włącz ocenę członków

en: Allow Member Signature
pl: Zezwalaj na podpis członka

en: Enable Custom Avatars
pl: Włącz własne awatary

en: Enable Avatars
pl: Włącz awatary

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
pl: Zmień Avatar Autora z Forum Profil Avatar

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
pl: Zamień link komentarza autora na profil forum

en: Replace Author Link to Forum Profile
pl: Zamień  Link Autora na profilu Forum (Replace Author Link to Forum Profile)

en: Show Forum Statistic
pl: Pokaż statystyki Forum

en: Show Breadcrumb
pl: Pokaż okruszki

en: Show Top Search
pl: Pokaż u góry Szukaj

en: Show Top/Menu Bar
pl: Pokaż u góry/Pasek menu

en: Show Forum Page Title
pl: Pokaż tytuł strony Forum

en: This option doesn't affect website admins.
pl: Opcja ta nie dotyczy administratorów witryny.

en: Show Admin Bar for Members
pl: Pokaż Pasek Admina dla członków

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Save
pl: Zapisz

en: Access name
pl: Nazwa dostępu

en: delete
pl: usuń

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten zestaw dostępu? Grupy użytkowników, które są dołączone do tego dostępu utracą wszystkie uprawnienia forum.

en: edit
pl: edytuj

en: Access names
pl: Nazwy dostępu

en: Add New Forum Access
pl: Dodaj nowy dostęp do forum

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
pl: Wszystkie sub-fora, tematy i odpowiedzi zostaną dołączone do wybranego forum. Układ ten jest dziedziczony z tego forum.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
pl: Jeśli chcesz usunąć to forum i utrzymywać jego sub-fora, tematy i odpowiedzi, wybierz nową wartość docelową forum w rozwijanej poniżej

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
pl: Ta czynność spowoduje również usunięcie wszystkich sub-for, tematów i odpowiedzi.

en: Meta Description
pl: Opis meta

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
pl: "Ścieżka" jest wersją URL która zawiera przyjazne nazwy. Zwykle są to małe litery i zawiera tylko litery, liczby i myślniki.

en: Forum Slug
pl: Forum ścieżka

en: View
pl: Widok

en: Delete
pl: Usuń

en: Are you sure you want to delete this forum?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to forum?

en: Publish
pl: Opublikować

en: No layout found.
pl: Nie znaleziono układu.

en: Category Layout
pl: Układ kategorii

en: Use as Category
pl: Użyj jako kategoria

en: No parent
pl: Brak elementu nadrzędnego

en: Parent Forum
pl: Forum nadrzędne

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
pl: Jest to opis forum. Zawartość ta będzie wyświetlana w ramach forum jako tytuł na liście forum.

en: Enter description here . . .
pl: Wprowadź tutaj opis . . .

en: Enter forum title here
pl: Wprowadź tutaj tytuł forum

en: Save forums order and hierarchy
pl: Zapisz układ i hierarchię forów

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
pl: Proszę przeciągnij i upuść panele forum aby ustawić w hierarchii nadrzędny podrzędny.

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Categories and Forums
pl: Kategorie i fora

en: Screen Options
pl: Opcje ekranu

en: Number of Columns
pl: Liczba kolumn

en: Screen Layout
pl: Układ ekranu

en: Slug
pl: Uproszczona nazwa

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Forum Options
pl: Opcje forum

en: Show on screen
pl: Pokaż na ekranie

en: Attachments Size
pl: Rozmiar załączników

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Members Online
pl: Użytkowników online

en: Members
pl: Członkowie

en: Posts
pl: Posty

en: Topics
pl: Tematy

en: Forums
pl: Fora

en: Board Statistic
pl: Kokpit statystyki

en: Not available
pl: Nie dostępne

en: Available
pl: Dostępne

en: Server Information
pl: Informacje o serwerze

en: Support Forum
pl: Wsparcie Forum

en: wpForo Website
pl: wpForo strona www

en: Active Theme
pl: Aktywny motyw

en: You are currently running
pl: Są aktualnie uruchomione

en: General Information
pl: Informacje ogólne

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
pl: Dziękujemy za korzystanie z wpForo! wpForo to profesjonalna tablica ogłoszeń dla WorPress i jedyne oprogramowanie forum, które jest wyposażone w system szablonów multi-layout.
                                        Układy "Rozszerzone", "Uproszczone" i "Pytanie i odpowiedź" pasują do niemal wszystkich potrzeb dyskusji. Możesz użyć wpForo dla małych i bardzo dużych społeczności.<br>Jeśli znalazłeś jakiś problem lub błąd, otwórz temat pomocy technicznej na stronie wtyczki lub na naszym forum pomocy technicznej pod gVectors.com. Jeśli podoba Ci się wpForo proszę zostawić dobrą recenzję dla tego pluginu. Naprawdę potrzebujemy twoich dobrych recenzji. 
                                        Jeśli nie podoba Ci się wpForo proszę zostawić listę problemów i wymagań, które chcesz nam naprawić i dodać w najbliższej przyszłości. Jesteśmy tutaj, aby pomóc I poprawić wpForo jak najwięcej.

en: Welcome Message
pl: Wiadomość powitalna

en: wpForo Dashboard
pl: wpForo Kokpit
