Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (1710 entries)

en:  Discussion Board
cs_CZ: Deska diskuzí

en:  Forum
cs_CZ: Fórum

en:  Your addon version is not compatible with the current version of wpForo. Please update the addon or downgrade wpForo to 1.7.7
cs_CZ: Vaše verze doplňku není kompatibilní s aktuální verzí wpForo. Aktualizujte doplněk nebo downgrade wpForo na 1.7.7

en:  is enabled
cs_CZ: je povoleno

en: %1$s Revisions
cs_CZ: %1$s Revizí

en: %1$s has mentioned you, %2$s
cs_CZ: %1$s vás zmínil, %2$s

en: %d Answer
cs_CZ: %d odpověď

en: %d Answers
cs_CZ: %d odpovědi

en: %d times
cs_CZ: %d krát

en: %d user ( %s )
cs_CZ: %d uživatel ( %s )

en: %d users ( %s )
cs_CZ: %d uživatelů ( %s )

en: %s Replies
cs_CZ: %s Odpovědí

en: %s Reply
cs_CZ: %s Odpověď

en: %s access successfully added
cs_CZ: %s přístup úspěšně přidán

en: %s access successfully edited
cs_CZ: %s přístup úspěšně upraven

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: %s and %s liked
cs_CZ: %s a %s se líbí

en: %s created a new topic %s
cs_CZ: %s vytvořil nové téma %s

en: %s guest
cs_CZ: %s host

en: %s guests
cs_CZ: %s hostů

en: %s liked
cs_CZ: %s se líbí

en: %s liked forum post %s
cs_CZ: %s se líbí příspěvek fóra %s

en: %s posted a new topic %s
cs_CZ: %s vložil nové téma %s

en: %s replied to the topic %s
cs_CZ: %s odpověděl na téma %s

en: %s, %s and %s liked
cs_CZ: %s, %s a %s se líbí

en: %s, %s, %s and %d people liked
cs_CZ: %s, %s, %s a %d lidem se líbí

en: (%d viewing)
cs_CZ: (%d prohlížení)

en: --- Choose ---
cs_CZ: --- Vyberte ---

en: 1 minute
cs_CZ: 1 minuta

en: 15 seconds
cs_CZ: 15 sekund

en: 2 minutes
cs_CZ: 2 minuty

en: 30 seconds
cs_CZ: 30 sekund

en: 404 - Page not found
cs_CZ: 404 - Stránka nenalezena

en: 5 minutes
cs_CZ: 5 minut

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Zadejte prosím uživatelské jméno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Je nám líto, ale uživatelské jméno není povoleno.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : E-mailová adresa není správná.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Tento e-mail je již zaregistrován, vyberte prosím jiný.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Toto uživatelské jméno je již zaregistrováno. Vyberte prosím jinou.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
cs_CZ: <strong>CHYBA</strong> : Toto uživatelské jméno je neplatné, protože používá nezákonné znaky. Prosím zadejte platné uživatelské jméno.

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
cs_CZ: <strong>Podrobnosti o zprávě:</strong>
     Nahlásil: [reporter], <br>
     Zpráva: [message],<br>
     <br>
     [post_url]

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to a topic you started on the forum.
cs_CZ: <strong>{member}</strong> <strong>odpovědělo</strong> na téma, které jste začali ve fóru.

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to your post on the forum.
cs_CZ: <strong>{member}</strong> <strong>odpověděl</strong> na váš příspěvek ve fóru.

en: API options reset successfully
cs_CZ: Nastavení rozhraní API bylo úspěšně obnoveno

en: API options successfully updated
cs_CZ: Nastavení rozhraní API bylo úspěšně aktualizováno

en: API options successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Možnosti API byly úspěšně aktualizovány, ale předchozí hodnota se nezměnila

en: API's (Social Network)
cs_CZ: API (Sociální sítě)

en: About
cs_CZ: O nás

en: About Me
cs_CZ: O mě

en: Access add error
cs_CZ: Přístup ukázal chybu

en: Access delete error
cs_CZ: Smazání přístupu ukázal chybu

en: Access edit error
cs_CZ: Úprava přístupu ukázal chybu

en: Access name
cs_CZ: Název přístupu

en: Access names
cs_CZ: Název přístupu

en: Access successfully deleted
cs_CZ: Přístup úspěšně smazán

en: According to the GDPR, all users should have an option to contact website administrator in following cases:
cs_CZ: Podle GDPR by všichni uživatelé měli mít možnost kontaktovat správce webu v následujících případech:

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Action Required!
cs_CZ: Je vyžadována akce!

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active Share Buttons
cs_CZ: Aktivní tlačítka sdílení

en: Active Theme
cs_CZ: Aktivní Šablona

en: Activity
cs_CZ: Aktivita

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add New Category or Forum
cs_CZ: Přidat novou kategorii či fórum

en: Add New Forum Access
cs_CZ: Přidat nový přístup k fóru

en: Add New Language
cs_CZ: Přidat nový Jazyk

en: Add Reply
cs_CZ: Přidat odpověď

en: Add Topic error: No forum selected
cs_CZ: Všechny témata chyba: Nebylo vybráno fórum

en: Add Usergroup to synch
cs_CZ: Přidat Uživ. skupinu do Synchronizace

en: Add a comment
cs_CZ: Přidat komentář

en: Add a new Forum in this Category
cs_CZ: Přidat nové fórum v této kategorii

en: Add a new Subforum
cs_CZ: Přidat nové sub-fórum

en: Add topic
cs_CZ: Přidat téma

en: Additional Options
cs_CZ: Další možnosti

en: Addons
cs_CZ: Addony

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to BuddyPress Profile page.
cs_CZ: Přidá kartu „Fóra“ s „Vytvořenými tématy“, „Zveřejněnými odpověďmi“, „Oblíbenými příspěvky“ a „Předplatné“ na stránku Profil BuddyPress.

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to Ultimate Member Profile page.
cs_CZ: Přidá kartu „Fóra“ s „Vytvořenými tématy“, „Zveřejněnými odpověďmi“, „Oblíbenými příspěvky“ a „Předplatné“ na stránku Konečný profil člena.

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
cs_CZ: Přidá tlačítko pro přihlášení na Facebook na registračních a přihlašovacích stránkách.

en: Adds [new] button at the and of topic links, which jumps to the first unread post.
cs_CZ: Přidá tlačítko [nové] u odkazů na téma, kterým se přeskočí přímo na první nepřečtený příspěvek.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
cs_CZ: Pokročilý systém příloh pro témata a příspěvky na fóru. Systém AJAX pro nahrávání a zobrazování médií pomocí specifické Knihovny médií uživatele.

en: Adds awesome Sticker and Emoticons packs to editor. Allows to create new custom emoticons packs.
cs_CZ: Přidat úžasné nálepky a balík emotikonů do editoru. Umožňuje vytvořit nové vlastní balíky emotikonů.

en: Admin Control Panel
cs_CZ: Administrátorský kontrolní panel

en: Admin Note
cs_CZ: Poznámka Admina

en: Admin and Moderator Usergroups are not permitted
cs_CZ: Uživatelské skupiny Admin a Moderátor nejsou povoleny

en: Admin message on forum front page
cs_CZ: Zprávy Administrátora na hlavní stránce fóra

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
cs_CZ: Správce reklam je výkonný, ale jednoduchý systém správy reklam, který vám umožňuje přidat reklamní bannery mezi fóra, témata a příspěvky.

en: Advanced Attachments
cs_CZ: Pokročilé přílohy

en: Advanced Attachments Size
cs_CZ: Velikost pokročilé přílohy

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
cs_CZ: Pokročilý systém pro vytváření profilů uživatelů. Umožňuje přidat nová pole a spravovat stránku profilu. Vytváří vlastní formuláře pro registraci, účet, vyhledávání členů.

en: After changing and saving colors, go to the forum front-end and press %s twice. If you don't see any change, please follow to the instruction below.
cs_CZ: Po změně a uložení barev přejděte na front-end fóra a dvakrát stiskněte %s . Pokud nevidíte žádnou změnu, postupujte podle níže uvedených pokynů.

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
cs_CZ: Po registraci obdržíte e-mailové potvrzení s odkazem na nastavení nového hesla

en: All
cs_CZ: Vše

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Checked topics successfully deleted
cs_CZ: Všechny zvolené témata byli úspěšně smazány

en: All Users
cs_CZ: Všichni uživatelé

en: All forum topics
cs_CZ: Všechna témata na fóru

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
cs_CZ: Všechny příspěvky budou sloučeny a zobrazeny (seřazeny) v cílovém tématu podle data příspěvku. Pokud chcete přidat sloučené příspěvky na konec cílového tématu, měli byste povolit aktualizaci kalendářních dat na aktuální datum zaškrtnutím políčka níže.

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
cs_CZ: Všechny sub-fóra, témata a odpovědi byli připojeny ke zvolenému fóru. Rozvržení bylo automaticky nastaveno k tomuto fóru.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
cs_CZ: Všechny wpForo addony jsou vyvíjeny vývojáři wpForo v gVectors Teamu. Jejich ceny zahrnují také malý dar za tvrdou práci vývojářů, kteří wpForo vyvíjí zdarma. Koupí libovolného addonu podpoříte také bezplatný vývoj a podporu pluginu wpForo.  wpForo je prémiový plugin, který bude vždy k dispozici zdarma a  jeho doplňky jsou jediným zdrojem příjmu pro jeho vývojáře. V našem seznamu úkolů wpFora máme připraveno mnoho dalších zajímavých a užitečných funkcí, které budou také přidány zdarma v budoucích verzích. Takže bezplatný vývoj pluginu wpForo vždy zůstává prioritou a wpForo rozšiřujeme o nové funkce ještě rychleji než dříve.

en: Allow Delete Own Topic for
cs_CZ: Povolit smazání tématu po dobu

en: Allow Delete Own post for
cs_CZ: Povolit smazání příspěvku pro

en: Allow Edit Own Post for
cs_CZ: Povolit upravování příspěvků po dobu

en: Allow Edit Own Topic for
cs_CZ: Povolit úpravu tématu po dobu

en: Allow Member Signature
cs_CZ: Povolit Uživatelský podpis

en: Allow extra HTML tags
cs_CZ: Povolit další HTML značky

en: Allowed dofollow domains
cs_CZ: Povolené dofollow domény

en: Allowed file types: %s
cs_CZ: Povolené typy souborů: %s

en: Allows to create topic custom fields and manage topic form layout with a form builder. Adds topic search options by custom fields
cs_CZ: Umožňuje vytvářet vlastní pole tématu a spravovat rozložení formuláře pomocí tvůrce formulářů. Přidá možnosti hledání témat podle vlastních polí

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
cs_CZ: Umožňuje vložit stovky poskytovatelů videa, sociálních sítí, zvuku a fotografií do témat a příspěvků fóra.

en: Also used as Secondary Usergroup
cs_CZ: Použít také pro Sekundární Uživ. skupinu

en: Anonymous
cs_CZ: Anonymní

en: Answer
cs_CZ: Řešení

en: Answer to
cs_CZ: Řešení na

en: Answers
cs_CZ: Řešení

en: Antispam
cs_CZ: Antispam:

en: Antispam options reset successfully
cs_CZ: Nastaveni Antispamu bylo úspěšně obnoveno

en: Any Date
cs_CZ: Jakékoliv datum

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: Are you sure you want to DELETE this item?
cs_CZ: Jste si jistí že chcete smazat tuto položku?

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny zde zobrazené modře označené soubory? Před odstraněním těchto souborů si stáhněte adresář WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ do vašeho místního počítače, tato akce nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny zde zobrazené tmavě červeně označené soubory? Před odstraněním těchto souborů si stáhněte adresář WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ do vašeho místního počítače, tato akce nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny zde zobrazené oranžově označené soubory? Před odstraněním těchto souborů si stáhněte adresář WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ do vašeho místního počítače, tato akce nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny zde zobrazené červeně označené soubory? Před odstraněním těchto souborů si stáhněte adresář WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ do vašeho místního počítače, tato akce nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this file?
cs_CZ: Opravdu chcete tento soubor smazat?

en: Are you sure you want to delete this forum?
cs_CZ: Jste si jistí že chcete smazat toto fórum?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
cs_CZ: Jste si jistí že chcete smazat tyto soubory šablony?

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
cs_CZ: Opravdu chcete trvale smazat tento soubor?

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
cs_CZ: Jste si jistí že chcete odebrat tento přístup? Skupiny, které byli připojeny k tomuto přístupu ztratí všechna oprávnění.

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
cs_CZ: Jste si jistí že chcete obnovit všechny předchozí styli a barvy?

en: Are you sure you wanted to do that?
cs_CZ: Jste si jisti, že to chcete udělat?

en: Are you sure, you want to BAN this user?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete ZABANOVAT tohoto uživatele?

en: Are you sure, you want to UNBAN this user?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete ODBANOVAT tohoto uživatele?

en: Ascending order
cs_CZ: Vzestupně

en: Ask a question
cs_CZ: Položit otázku

en: Attach file:
cs_CZ: Připojit soubor:

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Attachment click - message for non-permitted users
cs_CZ: Kliknutí na přílohu - zpráva pro neautorizované uživatele

en: Attachment removed
cs_CZ: Příloha odstraněna

en: Attachments
cs_CZ: Přílohy

en: Attachments Size
cs_CZ: Velikost příloh

en: Attribute all content to:
cs_CZ: Atribut veškerého obsahu do:

en: Author Email
cs_CZ: E-mail autora

en: Author Name
cs_CZ: Jméno autora

en: Auto Drafting Interval
cs_CZ: Interval automatického ukládání

en: Autofilter by current forum
cs_CZ: Autofilter podle aktuálního fóra

en: Available
cs_CZ: K dispozici

en: Avatar image is too big maximum allowed size is %s
cs_CZ: Avatar obrázek je příliš velký. Maximální povolená velikost je %s

en: Avatar image is too big maximum allowed size is 2MB
cs_CZ: Avatar je příliš velký, maximální povolená velikost je 2MB

en: Avatars Size
cs_CZ: Velikost avataru

en: Awaiting moderation
cs_CZ: Tento komentář čeká na moderování

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
cs_CZ: Uděluje myCRED body za aktivitu na fóru. Integruje myCRED odznaky a pozice. Převádí téma wpForo a příspěvky, líbí se mi body myCRED.

en: Badge Icon
cs_CZ: Ikonka Odznaku

en: Ban
cs_CZ: Zabanovat

en: Ban User
cs_CZ: Zabanovat uživatele

en: Ban user when spam is suspected
cs_CZ: Zákázat uživatele, pokud je podezření na spam

en: Banned
cs_CZ: Zablokován

en: Blog Comments
cs_CZ: Komentáře k blogu

en: Blog Posts
cs_CZ: Příspěvky na blogu

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
cs_CZ: Synchronizace obsahu blogu na fórum a fóra na blogu. Příspěvky na blogu s tématy fóra a komentáře k blogům s odpověďmi fóra.

en: Board Statistic
cs_CZ: Přehled

en: BuddyPress Activity Integration
cs_CZ: Integrace aktivity BuddyPress

en: BuddyPress Notification Integration
cs_CZ: Integrace oznámení BuddyPress

en: BuddyPress Profile Forum Tab Integration
cs_CZ: Integrace karty fóra BuddyPress

en: BuddyPress Profile for the whole website including forum.
cs_CZ: BuddyPress Profil pro celý web včetně fóra.

en: Bulk Actions
cs_CZ: Bulk Akce

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button &amp; Count
cs_CZ: Tlačítko  &amp; a Počet

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení dostávají všichni členové odznaky a tituly podle počtu příspěvků. Pomocí této možnosti však můžete určitému uživateli (tomuto uživateli) udělit nižší nebo vyšší hodnocení. Výchozí odznaky, tituly a body členů lze spravovat ve fórech&gt; Nastavení&gt; karta Členové.

en: By default wpForo allows all secure HTML tags in post content. Allowing a new HTML tag may affect your forum security. For example the &lt;iframe&gt; and &lt;script&gt; HTML tags may be used by spammers and hackers to load 3rd party ads and viruses to forum.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení wpForo povoluje všechny zabezpečené značky HTML v obsahu příspěvku. Povolení nové značky HTML může ovlivnit zabezpečení vašeho fóra. Například & lt;iframe&gt; a &lt;skript&gt; Značky HTML mohou spammeři a hackeři použít k načtení reklam a virů třetích stran do fóra.

en: By disabling this option you can exclude forum administrators from topic viewers list.
cs_CZ: Vypnutím této volby můžete vyloučit administrátory fóra ze seznamu diváků.

en: Can add tags
cs_CZ: Může přidávat štítky

en: Can answer own question
cs_CZ: Může odpovědět na vlastní otázku

en: Can approve/unapprove content
cs_CZ: Může schválit/neschválit obsah

en: Can attach file
cs_CZ: Může připojit soubor

en: Can be also used as Secondary Usergroup
cs_CZ: Použít také pro Sekundární Uživ. skupinu

en: Can close topic
cs_CZ: Může uzavřít téma

en: Can create poll
cs_CZ: Může vytvořit anketu

en: Can create topic
cs_CZ: Může vytvořit téma

en: Can delete own reply
cs_CZ: Může odstranit vlastní odpověď

en: Can delete own topic
cs_CZ: Může smazat vlastní téma

en: Can delete replies
cs_CZ: Může smazat odpovědi

en: Can delete topic
cs_CZ: Může smazat téma

en: Can edit own replay
cs_CZ: Může upravit vlastní odpověď

en: Can edit own reply
cs_CZ: Může upravit vlastní odpověď

en: Can edit own topic
cs_CZ: Může upravit vlastní téma

en: Can edit replies
cs_CZ: Může upravit odpovědi

en: Can edit topic
cs_CZ: Může upravit téma

en: Can like
cs_CZ: Může dávat Lajky

en: Can move topic
cs_CZ: Může přesunout téma

en: Can post reply
cs_CZ: Může odpovědět na příspěvek

en: Can reply to own topic
cs_CZ: Dokáže odpovědět na vlastní téma

en: Can report
cs_CZ: Může posílat hlášení

en: Can set own topic answered
cs_CZ: Může nastavit vlastní téma na "odpovězeno"

en: Can set own topic private
cs_CZ: Může nastavit vlastní téma jako soukromé

en: Can set own topic solved
cs_CZ: Lze nastavit vlastní téma na vyřešené

en: Can set topic answered
cs_CZ: Může nastavit téma na "odpovězeno"

en: Can set topic private
cs_CZ: Může nastavit téma jako soukromé

en: Can set topic solved
cs_CZ: Lze nastavit téma na vyřešené

en: Can set topic sticky
cs_CZ: Může nastavit téma na připnuto

en: Can subscribe
cs_CZ: Může odebírat

en: Can view attached files
cs_CZ: Může zobrazit připojené soubory

en: Can view forum
cs_CZ: Může prohlížet fórum

en: Can view poll result
cs_CZ: Může zobrazit výsledky ankety

en: Can view private topic
cs_CZ: Může zobrazit soukromé téma

en: Can view replies
cs_CZ: Může prohlížet odpovědi

en: Can view topic
cs_CZ: Může prohlížet téma

en: Can vote
cs_CZ: Může hlasovat

en: Can vote poll
cs_CZ: Může hlasovat v anketě

en: Can't add forum
cs_CZ: Nemůžeme přidat fórum

en: Can't add new language
cs_CZ: Nemůžeme přidat jazyk

en: Can't delete this Usergroup
cs_CZ: Nemůžeme smazat skupinu

en: Can't send confirmation email
cs_CZ: Nemůžeme poslat potvrzovací e-mail

en: Can't send report email
cs_CZ: Nemůžeme poslat e-mail s nahlášením

en: Can't subscribe to this item
cs_CZ: Nemůžeme se přihlásit k odběru této položky

en: Can't write a post: This topic is closed
cs_CZ: Nemůžeme napsat příspěvek: Toto téma je zamčené

en: Can`t upload file
cs_CZ: Nemůžete nahrát soubor

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot update forum hierarchy
cs_CZ: nemůžeme aktualizovat hyerarchii fóra

en: Cannot update post data
cs_CZ: Nemůžeme aktualizovat datum příspěvku

en: Categories and Forums
cs_CZ: Kategorie a Fóra

en: Category Layout
cs_CZ: Rozvržení Kategorie

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Change Color Style
cs_CZ: Změnit barevné schéma

en: Change password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Change usergroup to…
cs_CZ: Změnit uživatelskou skupinu na...

en: Check the checkbox below share options to activate. <b>Please note, that the Facebook share button cannot be activated without Facebook API ID.</b> Please follow to the "Facebook API Configuration" option instruction above and fill the API ID field in order to activate Facebook Share button.
cs_CZ: Zaškrtnutím políčka níže sdílejte možnosti sdílení. <b>Tlačítko sdílení Facebooku nelze aktivovat bez ID rozhraní Facebook API.</b> Chcete-li aktivovat tlačítko Facebook Share, postupujte podle výše uvedené možnosti „Konfigurace rozhraní Facebook API“ a vyplňte pole ID rozhraní API.

en: Checkbox: I Accept Forum Rules
cs_CZ: Zaškrtávací políčko: Přijímám pravidla fóra

en: Checkbox: I Accept Website Terms and Privacy Policy
cs_CZ: Zaškrtávací políčko: Přijímám smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů

en: Checkbox: I Agree to Forum Privacy Policy
cs_CZ: Zaškrtávací políčko: Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů fóra

en: Checkbox: I Agree to Receive an Email Confirmation
cs_CZ: Zaškrtávací políčko: Souhlasím se zasíláním potvrzení e-mailem

en: Checkbox: I Agree to create a forum account on Facebook Login
cs_CZ: Zaškrtávací políčko: Souhlasím s vytvořením účtu na Facebooku

en: Choose Target Forum
cs_CZ: Zvolte cílové fórum

en: Clean Up
cs_CZ: Vyčistit

en: Cleanup options reset successfully
cs_CZ: Nastavení čištění bylo úspěšně obnoveno

en: Clear
cs_CZ: Vyčistit

en: Clear all
cs_CZ: Smazat vše

en: Click to delete Blue marked files
cs_CZ: Kliknutím odstraníte modře označené soubory

en: Click to delete Dark Red marked files
cs_CZ: Kliknutím odstraníte tmavě červeně označené soubory

en: Click to delete Orange marked files
cs_CZ: Kliknutím odstraníte oranžově označené soubory

en: Click to delete Red marked files
cs_CZ: Kliknutím odstraníte červeně označené soubory

en: Click to open forum privacy policy below
cs_CZ: Kliknutím otevřete níže uvedené zásady ochrany soukromí na fóru

en: Click to open forum rules below
cs_CZ: Kliknutím otevřete níže uvedená pravidla pro fórum

en: Closed
cs_CZ: Uzavřeno

en: Closed Topics
cs_CZ: Uzavřená témata

en: Collapsed
cs_CZ: Zabalené

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Colored
cs_CZ: Barevné

en: Colors Documentation
cs_CZ: Dokumentace barev

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
cs_CZ: E-mailové adresy administrátorů fóra oddělené čárkami pro získání oznámení na fóru. Například zprávy o příspěvcích.

en: Comment content maximum length
cs_CZ: Maximální délka komentáře

en: Comment content minimum length
cs_CZ: Minimální délka komentáře

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Complete!
cs_CZ: Dokončeno!

en: Confirm my subscription
cs_CZ: Potvrdit můj odběr

en: Conflict with Autoptimize plugin!
cs_CZ: Konflikt s pluginem Autoptimize!

en: Contact Information
cs_CZ: Kontaktní informace

en: Contact Us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Contact the forum administrator
cs_CZ: Kontaktujte administrátora fóra

en: Continue Synchronization
cs_CZ: Pokračovat v synchronizaci

en: Copied
cs_CZ: Kopírováno

en: Could not be unsubscribe from this item
cs_CZ: Nemůžete se odhlásit s odběru této položky

en: Could not write file %s
cs_CZ: Nemůžeme zaspat soubor %s

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
cs_CZ: Mohl byste mi prosím popsat, které funkce pluginu zpomalují vaše webové stránky?

en: Create Account
cs_CZ: Vytvořit účet

en: Create New Topic
cs_CZ: Založit novou diskuzi

en: Create colors.css file or simply download %s file with the CSS code provided in the textarea below,
cs_CZ: Vytvořte soubor colors.css nebo jednoduše stáhněte soubor %s s kódem CSS uvedeným v textu níže,

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
cs_CZ: Vytvořte nové téma rozdělení příspěvků. První příspěvek nového tématu se stává první odpověďí.

en: Created
cs_CZ: Vytvořeno

en: Created By
cs_CZ: Vytvořil

en: Created Date
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Created by %s
cs_CZ: Vytvořil %s

en: Creates notification on new forum reply in BuddyPress Profile Notification page.
cs_CZ: Vytvoří oznámení o nové odpovědi na fóru na stránce Oznámení profilu BuddyPress.

en: Creates notification on new forum reply in Ultimate Member Real-time Notification system.
cs_CZ: Vytvoří upozornění na novou odpověď fóra v systému včasného oznámení členů v reálném čase.

en: Current Layout of this Category
cs_CZ: Aktuální rozložení této kategorie

en: Current Layout of this Forum (inherited from parent category)
cs_CZ: Aktuální rozložení tohoto fóra (zděděno z nadřazené kategorie)

en: Current active theme
cs_CZ: Aktuální aktivní téma

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
cs_CZ: Aktuálně prohlížíte téma %s %s %s.

en: Custom
cs_CZ: Volitelné

en: Custom Authorization URLs
cs_CZ: Vlastní autorizační URL adresy

en: Custom CSS Code
cs_CZ: Vlastní kód CSS

en: Custom Rating
cs_CZ: Vlastní hodnocení

en: Custom Redirection URLs after following actions
cs_CZ: Vlastní adresy URL přesměrování po nasledujících akcích

en: Custom Title
cs_CZ: Vlastní Titul

en: Custom URL
cs_CZ: Volitelná adresa

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
cs_CZ: Vlastní URL, např. http://example.com/my-page/

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: DO NOT DELETE WPFORO PAGE!!!
cs_CZ: NEODSTRAŇUJTE STRÁNKU WPFORO !!!

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Dashboard
cs_CZ: Řídící panel

en: Dashboard - Can ban member
cs_CZ: Nástěnka - Může zabanovat uživatele

en: Dashboard - Can delete member
cs_CZ: Nástěnka - Může smazat uživatele

en: Dashboard - Can edit member
cs_CZ: Nástěnka - Může upravit uživatele

en: Dashboard - Manage Forums
cs_CZ: Nástěnka - Spravovat fóra

en: Dashboard - Manage Members
cs_CZ: Nástěnka - Správa uživatelů

en: Dashboard - Manage Phrases
cs_CZ: Nástěnka - Správa frází

en: Dashboard - Manage Settings
cs_CZ: Nástěnka - Spravovat nastavení

en: Dashboard - Manage Themes
cs_CZ: Nástěnka - Správa šablon

en: Dashboard - Manage Tools
cs_CZ: Nástěnka - Správa nástrojů

en: Dashboard - Manage Usergroups
cs_CZ: Nástěnka - Správa uživatelských skupin

en: Dashboard - Moderate Topics & Posts
cs_CZ: Nástěnka - Správa témat & příspěvků

en: Dashboard Menu Position
cs_CZ: Pozice menu nástěnky

en: Data merging error
cs_CZ: Chyba slučování dat

en: Database Tables
cs_CZ: Databázové tabulky

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Debug
cs_CZ: Ladit

en: Debug Information
cs_CZ: Informace o ladění

en: Default
cs_CZ: Obnovit výchozí

en: Default Access
cs_CZ: Výchozí přístup

en: Default Attachments Size
cs_CZ: Výchozí velikost přílohy

en: Default Forum Access
cs_CZ: Výchozí přístup Fóra

en: Default Rating
cs_CZ: Výchozí hodnocení

en: Default avatar
cs_CZ: Výchozí avatar

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete All
cs_CZ: Smazat vše

en: Delete All Caches
cs_CZ: Smazat všechny keše

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
cs_CZ: Smazat zvolené skupiny a připojit uživatele do jiné skupiny

en: Delete Chosen Usergroup And Users
cs_CZ: Smazat zvolené skupiny a uživatele

en: Delete Forum Cache
cs_CZ: Smazat cache fóra

en: Delete Inactive Users
cs_CZ: Odstranění neaktivních uživatelů

en: Delete Phrase Cache
cs_CZ: Odstranit mezipaměť frází

en: Delete User
cs_CZ: Smazat uživatele

en: Delete User Cache
cs_CZ: Smazat mezipaměť uživatelů

en: Delete account with created content
cs_CZ: Odstranit účet,včetně vytvořeného obsahu

en: Delete all wpForo content.
cs_CZ: Smazat veškerý wpForo obsah.

en: Delete this file
cs_CZ: Smazat tento soubor

en: Delete this item
cs_CZ: Smazat tuto položku

en: Delete this usergroup
cs_CZ: Smazat tuto skupinu

en: Delete website cache, reset CSS file optimizer and minifier plugins caches, purge CDN data (if you have), then go to the forum front-end and press %s twice.
cs_CZ: Vymažte mezipaměť webových stránek, resetujte optimalizátor souborů CSS a mezipaměti modulů minifier, vyčistěte data CDN (pokud máte), pak přejděte na frontu fóra a dvakrát stiskněte klávesu %s .

en: Deleted
cs_CZ: Smazáno

en: Deleted Successfully!
cs_CZ: Úspěšně smazáno!

en: Descending order
cs_CZ: Sestupně

en: Details | Buy
cs_CZ: Podrobnosti | Koupit

en: Directory
cs_CZ: Adresář

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Discussion Board
cs_CZ: Diskusní fórum

en: Dismiss
cs_CZ: Zavřít

en: Dismiss and never show again
cs_CZ: Odmítnout a již nikdy nezobrazovat

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Zamítnout tohle upozornění

en: Display Admins with Topic Viewers
cs_CZ: Zobrazit správce pomocí prohlížečů témat

en: Display Avatars
cs_CZ: Obrazovka Avatarů

en: Display Forum Current Viewers
cs_CZ: Zobrazit aktuální prohlížeče fóra

en: Display Name
cs_CZ: Jméno

en: Display Name or Nicename
cs_CZ: Zobrazovaný název nebo přezdívka

en: Display Only Unread Posts
cs_CZ: Zobrazit pouze nepřečtené příspěvky

en: Display Post Editing Information
cs_CZ: Zobrazit informace o úpravách příspěvků

en: Display Secondary Usergroups under Post Author Avatar
cs_CZ: Zobrazit druhou uživatelskou skupinu pod avatarem autora

en: Display Topic Current Viewers
cs_CZ: Zobrazit aktuální prohlížeče

en: Display Topic Editing Information
cs_CZ: Zobrazit informace o úpravách tématu

en: Display Topic Recent Viewers
cs_CZ: Zobrazit poslední čtenáře tématu

en: Display User Data
cs_CZ: Zobrazit uživatelská data

en: Display User Notification Bell on Menu Bar
cs_CZ: Zobrazit zvoneček s uživatelskými notifikacemi v menu

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
cs_CZ: Zobrazit uživatelskou skupinu pod Avatarem příspěvků autora

en: Display [new] indicator
cs_CZ: Zobrazit [new] indikátor

en: Display for Usergroups
cs_CZ: Zobrazit v uživatelských skupinách

en: Display on Members List
cs_CZ: Zobrazit v seznamu členů

en: Display on forum pages
cs_CZ: Zobrazit na stránkách fóra

en: Display with Avatars
cs_CZ: Obrazovka s Avatary

en: Display with avatars
cs_CZ: Zobrazit s avatary

en: Displays information about forum current viewers (x viewing) next to forum title.
cs_CZ: Zobrazí informace o aktuálních divácích fóra (x prohlížení) vedle názvu fóra.

en: Displays information about topic current viewers (users and guests)
cs_CZ: Zobrazí informace o aktuálních divácích (uživatelé a hosté)

en: Displays information about topic recent viewers (users visited within last one hour)
cs_CZ: Zobrazí informace o nedávných divácích (uživatelé navštívili během poslední hodiny)

en: Do not allow to attach files with following extensions:
cs_CZ: Není možno připojit soubory s následujícími příponami:

en: Do you really want to reset options?
cs_CZ: Opravdu chcete obnovit nastavení?

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Doesn't exists
cs_CZ: Neexistuje

en: Done!
cs_CZ: Hotovo!

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download wpForo Phrases
cs_CZ: Stáhnout wpForo Phrases

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
cs_CZ: CHYBA: Nelze se připojit ke Google reCAPTCHA API

en: ERROR: invalid_username. Sorry, that username is not allowed. Please insert another.
cs_CZ: CHYBA: neplatné uživatelské jméno. Toto uživatelské jméno není povoleno. Vložte prosím další.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Post
cs_CZ: Upravit příspěvek

en: Edit Profile
cs_CZ: Upravit profil

en: Edit Topic
cs_CZ: Upravit téma

en: Edit User
cs_CZ: Upravit uživatele

en: Edit this usergroup
cs_CZ: Upravit tuto skupinu

en: Edited:
cs_CZ: Upravil:

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email address exists. Please insert another.
cs_CZ: Tato e-mailová adresa existuje. Zvolte jinou

en: Email confirm error
cs_CZ: Chyba potvrzení e-mailu

en: Email has been confirmed
cs_CZ: E-mail byl potvrzen

en: Email has been sent
cs_CZ: E-mail byl odeslán

en: Email options reset successfully
cs_CZ: Nastavení e-mailu bylo úspěšně obnoveno

en: Emails
cs_CZ: E-maily

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
cs_CZ: Povolit automatické čištění neaktivních uživatelů

en: Enable Avatars
cs_CZ: Povolit Avatary

en: Enable Custom Avatars
cs_CZ: Povolit vlastní Avatary

en: Enable Debug Mode
cs_CZ: Povolit režim ladění

en: Enable Email Notification
cs_CZ: Povolit upozornění e-mailem

en: Enable File Scanner
cs_CZ: Povolit skenování souborů

en: Enable HTML Cache
cs_CZ: Povolit mezipaměť HTML

en: Enable Member Cache
cs_CZ: Povolit mezipaměť uživatelů

en: Enable Member Rating
cs_CZ: Povolit Uživatelské hodnocení

en: Enable Member Rating Titles
cs_CZ: Povolit Uživatelské tituly reputace

en: Enable Memory Cache
cs_CZ: Povilit cache paměti

en: Enable Object Cache
cs_CZ: Povolit mezipaměť objektů

en: Enable Options Cache
cs_CZ: Povolit nastavení cache paměti

en: Enable Output Buffer
cs_CZ: Povolit výstupní vyrovnávací paměť

en: Enable RSS Feed
cs_CZ: Povolit zdroj RSS

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
cs_CZ: Povolit odznaky reputace pro vybrané uživatelské skupiny

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
cs_CZ: Povolit názvy reputace pro vybrané uživatelské skupiny

en: Enable Share Buttons
cs_CZ: Povolit tlačitka pro sdílení

en: Enable Subscription Confirmation
cs_CZ: Povolit potvrzení předplatného

en: Enable Topic Tags
cs_CZ: Povolit štítky témat

en: Enable User Notification
cs_CZ: Povolit uživatelské notifikace

en: Enable User Notification Live Update
cs_CZ: Povolit update notifikací v reálném čase

en: Enable User Profile Page indexing
cs_CZ: Povilit indexování stránky profilu uživatele

en: Enable User Registration
cs_CZ: Povolení registrace uživatelů

en: Enable User Registration email confirmation
cs_CZ: Povolit potvrzení registrace uživatele e-mailem

en: Enable WordPress Date/Time Format
cs_CZ: Povolit WordPress formát data a času

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
cs_CZ: Povolte WordPress Shortcodes v obsahu příspěvku

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
cs_CZ: Povolte tuto možnost, pokud chcete mít zaškrtlé políčko odběru tématu jako výchozí stav.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
cs_CZ: Povolte tuto možnost, abyste mohli spravovat přílohy fóra na stránce Dashboard&gt; Média&gt; Knihovna pro správu.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
cs_CZ: Povolit wpFóro Font-Awesome

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
cs_CZ: Povolit wpFóro SEO pro Meta Tagy

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
cs_CZ: Povolit wpFóro SEO pro Meta Názvy

en: Enable wpForo Spam Control
cs_CZ: Povolit wpForo kontrolu Spamu

en: Enter description here . . .
cs_CZ: Zadejte popis zde...

en: Enter forum title here
cs_CZ: Zadejte název fóra zde

en: Enter title here
cs_CZ: zadejte název zde

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
cs_CZ: Zadejte svou e-mailovou adresu nebo uživatelské jméno a my vám zašleme odkaz, který můžete použít k výběru nového hesla.

en: Error Log File
cs_CZ: Soubor protokolu chyb

en: Error Logs
cs_CZ: Záznamy chyb

en: Error: Forum is not found
cs_CZ: Chyba: Fórum nebylo nalezeno

en: Error: No topic selected
cs_CZ: Chyba: Nebylo zvoleno žádné téma

en: Error: Topic is not found
cs_CZ: Chyba: Téma zde není

en: Error: please insert some text to report.
cs_CZ: Chyba: Prosím napiště zprávu k nahlášení.

en: Errors & Issues
cs_CZ: Chyby a problémy

en: Example of adding a new HTML tags:
cs_CZ: Příklad přidání nových značek HTML:

en: Exclude file extensions
cs_CZ: Vyloučené přípony souborů

en: Exclude page URLs
cs_CZ: Vyloučit URL adresy stránek

en: Expanded
cs_CZ: Rozšířené

en: Extend your forum with wpForo addons
cs_CZ: Vylepšete si Vaše fórum pomocí wpForo doplňků

en: Extended Layout - Intro posts
cs_CZ: Rozšířený Nákres - Intro příspěvky

en: Extended Layout - Intro topics
cs_CZ: Rozšířený Nákres - Intro témata

en: Extended Layout - Number of Recent posts
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - počet posledních příspěvků

en: Extended Layout - Number of Recent topics
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - Počet posledních témat

en: Extended Layout - Number of intro posts
cs_CZ: Rozšířený Nákres - Počet info příspěvků

en: Extended Layout - Number of intro topics
cs_CZ: Rozšířený Nákres - Počet intro témat

en: Extended Layout - Recent post length
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - Délka posledních příspěvků

en: Extended Layout - Recent posts
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - Poslední příspěvky

en: Extended Layout - Recent topic length
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - Délka posledních témat

en: Extended Layout - Recent topics
cs_CZ: Rozšířené rozvržení - Poslední témata

en: FROM Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa odesílatele

en: FROM Name
cs_CZ: Od Jméno

en: Facebook API Configuration
cs_CZ: Konfigurace Facebook API

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
cs_CZ: Facebook API skript připojení (sdílení, přihlášení, cross-posting ...)

en: Facebook Login
cs_CZ: Přihlášení na Facebook

en: Facebook Login Information
cs_CZ: Přihlašovací údaje Facebook

en: Facebook Login button on User Login page
cs_CZ: Tlačítko pro přihlášení na Facebook na stránce pro přihlášení uživatele

en: Facebook Login button on User Registration page
cs_CZ: Tlačítko pro přihlášení na Facebook na stránce Registrace uživatele

en: Facebook SDK for JavaScript
cs_CZ: Facebook SDK pro JavaScript

en: Failed to write file to disk
cs_CZ: Neúspěšné zapsání na disk

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: Features reset successfully
cs_CZ: Funkce se úspěšně resetují

en: Features successfully updated
cs_CZ: Funkce byli úspěšně aktualizovány

en: Features successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Funkce byli úspěšně aktualizovány. Předchozí hodnota nebylo změněna

en: Figure
cs_CZ: Figurka

en: File type is not allowed
cs_CZ: Tento druh souboru není povolen

en: File upload stopped by extension
cs_CZ: Nahrávání souboru přerušeno kvůli rozšíření

en: Filter
cs_CZ: Filtrovat

en: Filter by Usergroups
cs_CZ: Filtrovat podle uživatelských skupin

en: Filter by forums
cs_CZ: Filtrovat podle fór

en: Find Posts by User
cs_CZ: Najít Příspěvky od Uživatele

en: Find Topics Started by User
cs_CZ: Najít Témata od UživaTELE

en: Find Topics by Tags
cs_CZ: Hledání témat podle štítků

en: Find a member
cs_CZ: Najít člena

en: First post and replies
cs_CZ: První příspěvek a odpovědi

en: Font Sizes
cs_CZ: Velikosti písma

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
cs_CZ: Pro uživatelské profily, účet a stránky předplatného použít tyto adresy:

en: Forgot Your Password?
cs_CZ: Zapomenuté heslo?

en: Form name not found
cs_CZ: Název formuláře nebyl nalezen

en: Form template not found
cs_CZ: Šablona formuláře nebyla nalezena

en: Forum
cs_CZ: Fórum

en: Forum (topic list)
cs_CZ: Fórum (seznam témat)

en: Forum - Login
cs_CZ: Fórum - Přihlásit se

en: Forum - Page Not Found
cs_CZ: Fórum - Stránka nebyla nalezena

en: Forum - Registration
cs_CZ: Fórum - Registrace

en: Forum - Secondary Usergroups
cs_CZ: Fórum - Sekundární uživatelská skupina

en: Forum - User Timezone
cs_CZ: Fórum - Časové pásmo uživatele

en: Forum - Usergroup
cs_CZ: Fórum - Uživatelská skupina

en: Forum Accesses
cs_CZ: Přístupy Fóra

en: Forum Accesses are designed to do a Forum specific user permission control. These are set of permissions which are attached to certain Usergeoup in each forum. Thus users can have different permissions in different forums based on their Usergroup.
cs_CZ: Přístupy do fóra jsou navrženy tak, aby prováděly kontrolu uživatelských oprávnění pro konkrétní fórum. Toto jsou sady oprávnění, která jsou připojena k určité Usergeoup na každém fóru. Uživatelé tak mohou mít různá oprávnění na různých fórech na základě své uživatelské skupiny.

en: Forum Admin Email Addresses
cs_CZ: E-mailové adresy administrátorů fóra

en: Forum Admins email addresses
cs_CZ: E-mailové adresy administrátorů fóra

en: Forum Base URL
cs_CZ: Základní odkaz Fóra

en: Forum Base URL successfully updated
cs_CZ: Základní odkaz fóra byl úspěšně upraven

en: Forum Color
cs_CZ: Barva fóra

en: Forum Color Styles
cs_CZ: Barevné styly fóra

en: Forum Dashboard
cs_CZ: Nástěnka wpForo

en: Forum Description
cs_CZ: Popis Fóra

en: Forum Home
cs_CZ: Fórum Domů

en: Forum ID is not detected
cs_CZ: ID fóra nebylo rozpoznáno

en: Forum Icon
cs_CZ: Ikona fóra

en: Forum Icons
cs_CZ: Ikony fóra

en: Forum Language
cs_CZ: Jazyk Fóra

en: Forum Maintenance
cs_CZ: Údržba fóra

en: Forum Members
cs_CZ: Uživatelé Fóra

en: Forum Members List
cs_CZ: Seznam členů fóra

en: Forum Menu
cs_CZ: Menu Fóra

en: Forum Meta
cs_CZ: Fórum Meta

en: Forum Options
cs_CZ: Nastavení Fóra

en: Forum Page ID
cs_CZ: ID stránky fóra

en: Forum Page Slugs (URL Paths)
cs_CZ: Stránka slugů fóra (URL cesty)

en: Forum Permissions
cs_CZ: Oprávnění fóra

en: Forum Post Report
cs_CZ: Zpráva ve fóru

en: Forum Posts
cs_CZ: Příspěvky ve fóru

en: Forum Privacy Policy and GDPR compliant
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů fóra a GDPR kompatibilní

en: Forum Privacy Policy with GDPR compliant Template
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů fóra se šablonou vyhovující GDPR

en: Forum Profile
cs_CZ: Profil Fóra

en: Forum Profile Fields - wpForo
cs_CZ: Pole Profilu Fóra - wpForo

en: Forum RSS Feed
cs_CZ: Fórum RSS

en: Forum Replies Created
cs_CZ: Vytvořené odpovědí na fóru

en: Forum Rules
cs_CZ: Pravidla fóra

en: Forum Rules Text
cs_CZ: Text pravidel fóra

en: Forum Settings
cs_CZ: Nastavení Fóra

en: Forum Slug
cs_CZ: Fórum Slug

en: Forum Statistics
cs_CZ: Fórum Statistiky

en: Forum Subscriptions
cs_CZ: Odběry fóra

en: Forum Themes
cs_CZ: Témata Fóra

en: Forum Title
cs_CZ: Název Fóra

en: Forum Tools
cs_CZ: Nástroje fóra

en: Forum Topics Started
cs_CZ: Založená témata na fóru

en: Forum Usergroups are synched with User Roles based on the %s. When you change this user Role the Usergroup is automatically changed according to that table.
cs_CZ: Uživatelské skupiny fóra jsou synchronizovány s uživatelskými rolemi na základě%s. Když změníte tuto roli uživatele, uživatelská skupina se automaticky změní podle této tabulky.

en: Forum Widgets
cs_CZ: Widgety Fóra

en: Forum XML Sitemap URL
cs_CZ: Fórum XML Sitemap URL

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
cs_CZ: Předplatné fóra a témat s dvojitým opt-in / systémem potvrzování.

en: Forum contains no unread posts
cs_CZ: Fórum neobsahuje žádné nepřečtené příspěvky

en: Forum contains unread posts
cs_CZ: Fórum obsahuje nepřečtené příspěvky

en: Forum database is not updated properly. Please click the button below for further instruction.
cs_CZ: Databáze fóra není správně aktualizována. Další pokyny získáte klepnutím na tlačítko níže.

en: Forum deleting error
cs_CZ: Při mazání fóra se vyskytla chyba

en: Forum hierarchy successfully updated
cs_CZ: Hierarchie Fóra úspěšně upravena

en: Forum is empty
cs_CZ: Fórum je prázdné

en: Forum is successfully merged
cs_CZ: Fórum je úspěšně sloučeno

en: Forum merging error
cs_CZ: Při sloučení fóra se naskytla chyba

en: Forum options reset successfully
cs_CZ: Nastavení fóra bylo úspěšně obnoveno

en: Forum options successfully updated
cs_CZ: Nastavení Fóra úspěšně aktualizováno

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Nastavení Fóra úspěšně aktualizováno, předchozí hodnota nebyla změněna

en: Forum post
cs_CZ: Příspěvek fóra

en: Forum post like
cs_CZ: Lajknuté příspěvky na fóru

en: Forum successfully updated
cs_CZ: Fórum bylo úspěšně aktualizováno

en: Forum title / link
cs_CZ: Titulek / link fóra

en: Forum topic
cs_CZ: Téma fóra

en: Forum update error
cs_CZ: Při aktualizaci fóra se vyskytla chyba

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
cs_CZ: Údaje profilů uživatelů fóra zatím nebyly synchronizovány a tento krok je zapotřebí! Klepnutím na tlačítko níže dokončete instalaci.

en: Forums
cs_CZ: Fóra

en: Forums RSS Feed
cs_CZ: RSS kanál Fór

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
cs_CZ: Fóra mohou být zobrazena s různými rozloženími (rozšířené, zjednodušené, O & A), stačí upravit horní kategorii (modré panely) a nastavit požadované rozložení. Rozložení sub-fór závisí na uspořádání nejvyšší kategorie (modré panely). Nemohou mít jiné rozložení.

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded). Use the "Category Layout" dropdown located on the top right section to set the layout you want. This option is only available for Categories (top parent forums). Other forums and sub-forums inherit it. They cannot have a different layout, therefore the layout dropdown option becomes disabled if this forum is not a Category.
cs_CZ: Fóra mohou být zobrazena s různým rozvržením (Extended, Simplified, Q&A, Threaded). Pomocí rozevíracího seznamu "Kategorie rozložení" umístěného v pravém horním rohu můžete nastavit požadované rozvržení. Tato volba je k dispozici pouze pro kategorie (horní nadřazená fóra). Jiná fóra a sub-fóra zdědí to. Nemohou mít jiné rozvržení, proto volba rozložení rozložení bude zakázána, pokud toto fórum není kategorií.

en: Fresh Installation
cs_CZ: Čerstvá Instalace

en: From Email Address
cs_CZ: Z e-mailové adresy

en: From Name
cs_CZ: Od Název

en: Front - Can access to add topic page
cs_CZ: Front - Má přístup k přidání stránky tématu

en: Front - Can access to attachments
cs_CZ: Front - Má přístup k přílohám

en: Front - Can have signature
cs_CZ: Front - Může vlastnit podpis

en: Front - Can pass moderation
cs_CZ: Front - Může projít moderování

en: Front - Can upload avatar
cs_CZ: Front - Může nahrát avatara

en: Front - Can view avatars
cs_CZ: Front - Může zobrazit avatary

en: Front - Can view member about me
cs_CZ: Front - Může zobrazit informace o uživateli

en: Front - Can view member activity
cs_CZ: Front - Může zobrazit aktivitu uživatele

en: Front - Can view member custom title
cs_CZ: Front - Může zobrazit vlastní název uživatele

en: Front - Can view member email
cs_CZ: Front - Může zobrazit e-mail uživatele

en: Front - Can view member location
cs_CZ: Front - Může zobrazit zadané umístění uživatele

en: Front - Can view member occupation
cs_CZ: Front - Může zobrazit zaměstnání uživatele

en: Front - Can view member reg. date
cs_CZ: Front - Může zobrazit datum registrace uživatele

en: Front - Can view member reputation
cs_CZ: Front - Může zobrazit reputaci uživatele

en: Front - Can view member signature
cs_CZ: Front - Může zobrazit podpis člena

en: Front - Can view member social networks
cs_CZ: Front - Může zobrazit sociální sítě uživatele

en: Front - Can view member subscriptions
cs_CZ: Front - Může zobrazit odběry uživatele

en: Front - Can view member title
cs_CZ: Front - Může zobrazit název uživatele

en: Front - Can view member username
cs_CZ: Front - Může zobrazit uživ.jméno člena

en: Front - Can view member website
cs_CZ: Front - Může zobrazit webovou stránku uživatele

en: Front - Can view members
cs_CZ: Front - Může zobrazit uživatele

en: Front - Can view profiles
cs_CZ: Front - Může zobrazit profily

en: Front - Can view statistic
cs_CZ: Front - Lze zobrazit statistiku

en: Front - Can write PM
cs_CZ: Front - Může psát soukromé zprávy

en: Front-end Phrases
cs_CZ: Front end Fráze

en: Frontend Admin Control Panel
cs_CZ: Ovládací panel Administrátora na Frontendu

en: Full
cs_CZ: Plný

en: Full Badge
cs_CZ: Velký Odznak

en: Full access
cs_CZ: Plný přístup

en: Function wpforo_thread_reply() not found.
cs_CZ: Funkce wpforo_thread_reply() nebyla nalezena.

en: GDPR Key Changes
cs_CZ: Změny klíčů GDPR

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Information
cs_CZ: Hlavní Informace

en: General Share Buttons
cs_CZ: Obecná tlačítka pro sdílení

en: General options reset successfully
cs_CZ: Obecná nastavení se úspěšně resetují

en: General options successfully updated
cs_CZ: Základní nastavení bylo úspěšně aktualizováno

en: General share buttons are forum and topic sharing buttons. They are located on the top and the bottom of each page. You can manage location of these buttons using "Share Buttons Location" options bellow.
cs_CZ: Obecná tlačítka pro sdílení jsou tlačítka pro sdílení fór a témat. Jsou umístěny na horní a spodní straně každé stránky. Umístění těchto tlačítek můžete spravovat pomocí možností "Umístění tlačítek sdílení" níže.

en: Go to first unread post
cs_CZ: Jít na první nepřečtený příspěvek

en: Google reCAPTCHA data are not submitted
cs_CZ: Data Google reCAPTCHA nejsou předkládána

en: Google reCAPTCHA verification failed
cs_CZ: Ověření reCAPTCHA se nezdařilo

en: Grey
cs_CZ: Šedé

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Guest
cs_CZ: Host

en: Guest Post Editor
cs_CZ: Editor příspěvků hostů

en: Guest Topic Editor
cs_CZ: Editor témat hostů

en: Guests
cs_CZ: Hosté

en: Hello [member_name]!<br>
     New reply has been posted on your subscribed topic - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this topic please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
cs_CZ: Dobrý den [member_name]!<br>
     Na vaše předplatné téma byla zveřejněna nová odpověď - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Pokud se chcete odhlásit z tohoto tématu, použijte odkaz níže.<br>
     [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
cs_CZ: Dobrý den [member_name]!<br>
     Na předplatném fóru bylo vytvořeno nové téma - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Pokud se chcete odhlásit z tohoto fóra, použijte odkaz níže.<br>
     [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     Thank you for subscribing.<br>
     This is an automated response.<br>
     We are glad to inform you that after confirmation you will get updates from - [entry_title].<br>
     Please click on link below to complete this step.<br>
     [confirm_link]
cs_CZ: Dobrý den [member_name]!<br>
     Děkujeme za přihlášení.<br>
     Toto je automatická odpověď.<br>
     Jsme rádi, že vás informujeme, že po potvrzení obdržíte aktualizace od - [entry_title].<br>
     Kliknutím na odkaz níže dokončete tento krok.<br>
     [confirm_link]

en: Hello! 
    
     You asked us to reset your password for your account using the email address [user_login]. 
    
     If this was a mistake, or you didn't ask for a password reset, just ignore this email and nothing will happen. 
    
     To reset your password, visit the following address: 
    
     [reset_password_url] 
    
     Thanks!
cs_CZ: Zdravíme! <br>
    
     Byli jsme požádáni o resetování hesla pro váš účet použitím mailové adresy [user_login]. <br>
    
     Pokud se jedná o chybu, nebo pokud jste nežádal o resetování hesla, tento mail ignorujte a k žádné změně nedojde. <br>
    
     Pro resetování vašeho hesla navštivte následující adresu: <br>
    
     [reset_password_url] <br>
    
     Díky!

en: Help wpForo to grow, show plugin info
cs_CZ: Pomoc wpFóru k růstu a ukaž informace o pluginu

en: Here you can set custom base paths for forum pages. For example the default Profile URL base path is /profile/, if this conflicts with other plugins you can change it to /user/ or so...
cs_CZ: Zde můžete nastavit vlastní základní cesty pro stránky fóra. Například výchozí výchozí cesta URL profilu je / profile /, pokud je to v rozporu s jinými zásuvnými moduly, můžete jej změnit na / user / nebo tak ...

en: Hi [mentioned-user-name]! <br>
    
     You have been mentioned in a post on "[topic-title]" by [author-user-name].<br/><br/>
    
     Post URL: [post-url]
cs_CZ: Dobrý den [mentioned-user-name]! <br>
    
     Byl jste zmíněn v příspěvku na "[topic-title]" od [author-user-name].<br/><br/>
    
     URL příspěvku: [post-url]

en: Hide Replies
cs_CZ: Skrýt odpovědi

en: Hide avatar
cs_CZ: Skrýt avatar

en: Hide buttons
cs_CZ: Skrýt tlačítka

en: Hide notification bell
cs_CZ: Skrýt zvoneček s notifikacemi

en: Hide this widget for guests
cs_CZ: Skrýt tento widget před hosty

en: Hide user data
cs_CZ: Skrýt uživatelská data

en: Hide user name
cs_CZ: Skrýt uživatelské jméno

en: How to Fix WordPress Not Sending Email Issue
cs_CZ: Jak opravit WordPress problém neposílání e-mailem

en: I agree
cs_CZ: Souhlasím

en: I agree to receive an email confirmation with a link to set a password.
cs_CZ: Souhlasím s obdržením potvrzení e-mailem s odkazem na nastavení hesla.

en: I agree to receive email
cs_CZ: Souhlasím se zasíláním e-mailů

en: I agree to these rules
cs_CZ: Souhlasím s těmito pravidly

en: I allow to create an account and send confirmation email.
cs_CZ: Dovoluji vytvořit účet a odeslat e-mail s potvrzením.

en: I allow to create an account based on my Facebook public profile information and send confirmation email.
cs_CZ: Dovoluji vytvořit účet na základě mých informací o veřejném profilu na Facebooku a odeslat e-mail s potvrzením.

en: I couldn't understand how to make it work
cs_CZ: Nedokázal jsem jej zprovoznit

en: I didn't like plugin design
cs_CZ: Nelíbí se mi design pluginu

en: I do not agree to these rules. Take me away from here.
cs_CZ: Nesouhlasím s těmito pravidly. Odejít odsud pryč.

en: I do not agree. Take me away from here.
cs_CZ: Nesouhlasím. Odejít odsud pryč.

en: I found a better plugin
cs_CZ: Našel jsem lepší plugin

en: I got it, please dismiss this message
cs_CZ: Mám to, prosím zavřete tuto zprávu

en: I have read and agree to %s privacy policy.
cs_CZ: Přečetl jsem a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů %s .

en: I have read and agree to %s privacy policy. For more information, please check our privacy policy, where you'll get more info on where, how and why we store your data.
cs_CZ: Přečetl jsem a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů %s . Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů, kde získáte více informací o tom, kde, jak a proč ukládáme data.

en: I have read and agree to abide by the %s.
cs_CZ: Četl jsem a souhlasím s tím, že se budu řídit %s.

en: I have read and agree to the
cs_CZ: Četl jsem a souhlasím s

en: I have read and agree to the %s.
cs_CZ: Četl jsem a souhlasím s %s.

en: I'll reactivate it later
cs_CZ: Budu jej aktivovat později

en: IMPORTANT!
cs_CZ: DŮLEŽITÉ!

en: IMPORTANT! The forum registration form is probably under risk of spam attacks. Please configure wpForo built-in %s antibot for registration form to avoid spam registrations. If you don't use the forum registration form or you are sure that your registration forms are secured, just click on (x) button to dismiss this message.
cs_CZ: DŮLEŽITÉ! Registrační formulář fóra je pravděpodobně vystaven riziku spamových útoků. Nakonfigurujte prosím vestavěný%s antibot wpForo pro registrační formulář, abyste se vyhnuli registraci spamu. Pokud nepoužíváte registrační formulář fóra nebo jste si jisti, že jsou vaše registrační formuláře zabezpečené, kliknutím na tlačítko (x) tuto zprávu zavřete.

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
cs_CZ: Důležité! Odinstalace není pouze deaktivace. Tato akce smaže všechna fóra, témata, příspěvky, odpovědi z databáze. Vytvořte si zálohu před akcí pokud potřebujete data fóra do budoucna. Pokud chcete vše smazat tak prosím potvrdte.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
cs_CZ: DŮLEŽITÉ: wpForo nemůže pracovat s výchozím nastavením trvalých odkazů, změňte prosím strukturu trvalých odkazů

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
cs_CZ: Pokud kategorie (modré panely) neobsahuje žádná fóra (šedé panely), nebude zobrazena na front-endu. Každá kategorie by měla obsahovat alespoň jedno fórum.

en: If the %s button doesn't solve the issues. Please use the SQl commands below in your hosting service cPanel > phpMyAdmin Database Manager > WordPress Database > SQL Tab. In case you're not familiar with hosting service tools, please contact to your hosting service support team and forward them this message with the SQL command.
cs_CZ: Pokud tlačítko %s problém nevyřeší. Použijte prosím níže uvedené SQL příkazy ve vaší hostingové službě cPanel> phpMyAdmin Database Manager> Databáze WordPress> SQL Tab. V případě, že nejste obeznámeni s hostingovými servisními nástroji, obraťte se na tým podpory hostingových služeb a předejte jim tuto zprávu s SQL příkazem.

en: If this option is enabled, all topic links on forums page and on topics page will refer to the first unread post. This behavior is only enabled for logged-in users.
cs_CZ: Pokud je tato volba povolena, všechny odkazy fóra a na stránce témat vedou na první nepřečtený příspěvek. Tato volba je povolena pouze pro přihlášené uživatele.

en: If this option is enabled, the Facebook Login button becomes not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Facebook public profile information. This checkbox and appropriate information will be displayed with Facebook Login button to comply with the GDPR
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, nebude možné kliknout na tlačítko Přihlášení do Facebooku, dokud uživatel nepřijme proces automatického vytváření účtu na základě jeho informací o veřejném profilu Facebooku. Toto zaškrtávací políčko a příslušné informace se zobrazí s tlačítkem pro přihlášení na Facebook, aby odpovídaly GDPR

en: If this option is enabled, users must accept forum Terms and Privacy Policy by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, musí uživatelé přijmout podmínky fóra a zásady ochrany osobních údajů zaškrtnutím příslušného políčka v registračním formuláři, aby mohli vytvořit účet fóra. Štítek zaškrtávacího políčka lze spravovat na stránce Správce fór> Fráze.

en: If this option is enabled, users must accept forum rules by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The label text of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, musí uživatelé přijmout pravidla fóra zaškrtnutím požadovaného políčka v registračním formuláři, aby mohli vytvořit účet fóra. Text štítku tohoto zaškrtávacího pole lze spravovat na stránce Správce fór> Fráze. Vyhledejte frázi štítku, klikněte na tlačítko Upravit a změňte ji.

en: If this option is enabled, users must agree to receive an email confirmation with a link to set a password by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
cs_CZ: Je-li tato možnost povolena, musí uživatelé souhlasit se zasíláním e-mailového potvrzení s odkazem na nastavení hesla zaškrtnutím požadovaného políčka v registračním formuláři, aby mohli vytvořit účet fóra. Štítek zaškrtávacího políčka lze spravovat na stránce Správce fór> Fráze.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
cs_CZ: Máte-li nějaký problém s wpForo, povolte tuto možnost dříve, než budete žádat o podporu. Tím vygenerujete skryté důležité informace, které nám pomohou ladit váš problém.

en: If you have enabled this option, after registering, the admin will not receive an email notification for newly registered user.
cs_CZ: Pokud máte povoleno toto nastavení, po registraci admin nedostane upozornění o registraci nového uživatele.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
cs_CZ: Pokud jste tuto možnost povolili, uživatel se po registraci nebude moci přihlásit, dokud svou registraci nepotvedí v odeslaném  e-mailu.

en: If you have something important to say on forum front page, you can use this editor. The text will be displayed under forum breadcrumb menu, above forum and topic titles.
cs_CZ: Pokud máte něco důležitého, co chcete sdělit na titulní stránce fóra, můžete použít tento editor. Text se zobrazí pod značkou menu Fóra , nad Fóry a názvy Témat.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
cs_CZ: Pokud chcete smazat toto fórum a nesmazat při tom sub-fóra, témata a odpovědi tak prosím zadejte nové cílové fórum a přetáhněte.

en: If you want to set forum on home page, please do not use the "Turn WordPress to wpForo" option. The correct instruction can be found in documentation here
cs_CZ: Pokud chcete nastavit fórum na domovské stránce, prosím, nepoužívejte možnost "Přepnout WordPress na wpForo". Správné instrukce naleznete v dokumentaci zde

en: If you want us to contact you please click on "I agree to receive email" checkbox, then fill out your email. We'll try to do our best to help you with problems.
cs_CZ: Pokud chcete, abychom vás kontaktovali, klikněte na zaškrtávací políčko „Souhlasím se zasláním e-mailu“ a poté vyplňte svůj e-mail. Pokusíme se vám pomoci s problémy.

en: Illegal character in username.
cs_CZ: Špatné znaky v uživatelském jménu.

en: Important Tips
cs_CZ: Důležité tipy

en: In most cases this is a server issue. We recommend you contact to your hosting service support team or open a support topic in wordpress.org support forum. Also there are many good articles regarding this issue in web. For example
cs_CZ: Ve většině případů se jedná o problém serveru. Doporučujeme vám kontaktovat tým podpory hostingových služeb nebo otevřít téma podpory na fóru podpory wordpress.org. Také existuje mnoho dobrých článků týkajících se tohoto problému na webu. Například

en: In most cases, this problem comes from your server file writing permissions. Files are not permitted to change, thus the forum color provider colors.css file is not updated with your changes. If you cannot fix this issue in hosting server, then the following easy steps can solve your problem:
cs_CZ: Ve většině případů tento problém pochází z oprávnění k zápisu do souboru serveru. Soubory se nesmějí měnit, takže soubor color.css poskytovatele barev barev není s vašimi změnami aktualizován. Nemůžete-li tento problém vyřešit v hostitelském serveru, můžete problém vyřešit pomocí následujících jednoduchých kroků:

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
cs_CZ: Chcete-li získat ID aplikace a tajný klíč od Facebooku, musíte si zaregistrovat novou aplikaci. Nebojte se - je to velmi snadné a aplikace nemusí nic dělat. Potřebujeme pouze klíče.

en: In the table above (Usergroups) you can see the list of all available forum Usergroups. The first column of this table displays selected User Roles which are synched with certain Usergroup. However some User Roles are still not synced with any Usergroup of your forum. You can find not-synced User Roles in the table below (User Roles). If you use any of these not-synced User Roles and you want to grant some forum accesses to users of these User Roles you should create new Usergroups for each of them. Once new Usergroup is created, you should use the [Synchronize] button in the table above to synchronize User Roles with new Usergroups.
cs_CZ: V tabulce výše (Uživatelské skupiny) můžete vidět seznam všech dostupných uživatelských skupin fóra. První sloupec této tabulky zobrazuje vybrané uživatelské role, které jsou synchronizovány s určitou uživatelskou skupinou. Některé uživatelské role však stále nejsou synchronizovány s žádnou uživatelskou skupinou vašeho fóra. Nesynchronizované uživatelské role najdete v níže uvedené tabulce (Uživatelské role). Pokud používáte některou z těchto nesynchronizovaných uživatelských rolí a chcete uživatelům těchto uživatelských rolí udělit přístup na nějaké fórum, měli byste pro každou z nich vytvořit nové uživatelské skupiny. Po vytvoření nové uživatelské skupiny byste měli pomocí tlačítka [Synchronizovat] v tabulce výše synchronizovat uživatelské role s novými uživatelskými skupinami.

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
cs_CZ: Neaktivní uživatelé jsou vlastníci účtu, kteří nemají žádná témata, příspěvky, komentáře a předplatné nového obsahu. V 99&#37; případy, že tento druh účtů jsou registrovány spammery. Tento nástroj umožňuje udržovat pouze aktivní a známé neaktivní uživatele.

en: Inactive users who have been registered more than
cs_CZ: Neaktivní uživatelé, kteří byly registrováni před více než

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
cs_CZ: Nesprávný formát souboru. Povolené formáty: jpeg, jpg, png, gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
cs_CZ: Uložit přílohy fóra do Knihovny médií WordPressu

en: Insert Spoiler
cs_CZ: Vložit spojler

en: Insert link
cs_CZ: Vložte odkaz

en: Insert member name or email
cs_CZ: Zadejte uživatelské jméno nebo e-mail

en: Insert your Email address.
cs_CZ: Zadejte váš e-mail

en: Install
cs_CZ: Instalace

en: Installed
cs_CZ: Instalováno

en: Invalid Email address
cs_CZ: Špatná e-mailová adresa

en: Invalid User
cs_CZ: Neplatný uživatel

en: Invalid request!
cs_CZ: Špatný požadavek

en: Invalid request.
cs_CZ: Neplatná žádost.

en: Issues and Recommendations
cs_CZ: Problémy a doporučení

en: It's not what I was looking for
cs_CZ: Není to to, co jsem hledal

en: Items
cs_CZ: Položky

en: Join Us!
cs_CZ: Přidej se!

en: Join us today!
cs_CZ: Přidejte se k nám ještě dnes!

en: Joined
cs_CZ: Přidal se

en: Jump to First Unread Post with [new] Button in Topic Link
cs_CZ: Přejít na první nepřečtený příspěvek pomocí tlačítka [nové] v odkazu na téma

en: Keep enabled this option to synch WordPress User Roles with Forum Usergroups. This connection allows to automatically change Usergroup of a user when his/her User Role is changed by administrators or by membership plugins. In other words this option allows to manage Usergroups based on Users Roles, thus you can directly control users forum accesses based on Users Roles. If this option is turned off, User Roles don't have any affection to users forum accesses, they are only controlled by forum Usergroups.
cs_CZ: Ponechte tuto možnost povolenou k synchronizaci uživatelských rolí WordPress s uživatelskými skupinami fóra. Toto připojení umožňuje automaticky změnit uživatelskou skupinu uživatele, když jeho uživatelská role změní administrátoři nebo členské doplňky. Jinými slovy tato volba umožňuje spravovat Usergroups na základě User Roles, takže můžete přímo řídit přístup uživatelů do fóra na základě User Roles. Pokud je tato možnost vypnutá, uživatelské role nemají žádný vztah k přístupu na fórum uživatelů, řídí je pouze uživatelská skupina fóra.

en: LAYOUTS
cs_CZ: ROZVRŽENÍ

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language XML file
cs_CZ: Jazyk XML soubor

en: Last 24 hours
cs_CZ: Posledních 24 hodin

en: Last 3 Months
cs_CZ: Poslední 3 Měsíce

en: Last 6 Months
cs_CZ: Posledních 6 Mesíců

en: Last Active
cs_CZ: Poslední Aktivní

en: Last Login
cs_CZ: Poslední přihlášení

en: Last Month
cs_CZ: Poslední Měsíc

en: Last Post
cs_CZ: Poslední Příspěvek

en: Last Post Info
cs_CZ: Poslední Informace o příspěvku

en: Last Week
cs_CZ: Poslední víkend

en: Last Year ago
cs_CZ: Poslední Rok

en: Last post by %s
cs_CZ: Poslední příspěvek od %s

en: Last reply by %s
cs_CZ: Poslední odpověď od %s

en: Latest Post
cs_CZ: Poslední Příspěvek

en: Leave a comment
cs_CZ: Zanechat komentář

en: Leave a reply
cs_CZ: Zanechte odpověď

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
cs_CZ: Délka musí být mezi 3 znaky a 15 znaky.

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
cs_CZ: Délka musí být mezi 3 a 30 znaky.

en: Level
cs_CZ: Úroveň

en: Light
cs_CZ: Světlý

en: Liked
cs_CZ: Se líbí

en: Liked Forum Posts
cs_CZ: Oblíbené příspěvky na fóru

en: Liked Posts
cs_CZ: Oblíbených příspěvků

en: Limit Per Topic
cs_CZ: Limit na téma

en: Limit Post Editing Information
cs_CZ: Omezit informace o úpravách příspěvků

en: Limit the post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John"
cs_CZ: Omezit logované informace o editaci obsahu příspěvku "Tento příspěvek byl změněn před 2 hodinami Johnem"

en: Link Text
cs_CZ: Text odkazu

en: Link to confirm subscription
cs_CZ: Odkaz na potvrzení odběru

en: Link to open password reset form
cs_CZ: Odkaz na formulář pro reset hesla

en: Link to the post
cs_CZ: Odkaz na příspěvek

en: Link to unsubscribe
cs_CZ: Odkaz pro odhlášení

en: Load More Topics
cs_CZ: Načíst další témata

en: Loading Topics
cs_CZ: Nahrávám témata

en: Location
cs_CZ: Lokace

en: Log Viewed Forums and Topics
cs_CZ: Zaznamenávat zobrazená Fóra aTémata

en: Login
cs_CZ: Přihlásit se

en: Login URL
cs_CZ: Přihlásit se odkaz (URL)

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit se

en: Lost Password URL
cs_CZ: Ztracené heslo odkaz (URL)

en: Lost your password?
cs_CZ: Ztratili jste heslo?

en: Main Category
cs_CZ: Hlavní Kategorie

en: Main Forum
cs_CZ: Hlavní fórum

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
cs_CZ: Ujistěte se, že jste vložili třídu font-awesome ikon, měla by začít s předponou jako &quot;fas fa-comments&quot;.

en: Mark all read
cs_CZ: Označit všechny přečtené

en: Max Number of Revisions
cs_CZ: Maximální počet revizí

en: Maximum Number of Tags per Topic
cs_CZ: Maximální počet štítků na téma

en: Maximum allowed file size is
cs_CZ: Maximální povolená velikost souboru je

en: Maximum allowed file size is %s MB
cs_CZ: Maximální povolená velikost souboru je %s MB

en: Maximum upload file size
cs_CZ: Maximální velikost nahraného souboru

en: Member
cs_CZ: Člen

en: Member Activity
cs_CZ: Aktivita Uživatele

en: Member Custom Title by default
cs_CZ: Vlastní tituly uživatelů jako výchozí

en: Member Custom Titles
cs_CZ: Vlastní tituly uživatelů

en: Member Information
cs_CZ: Informace o Uživateli

en: Member Profile
cs_CZ: Profil člena

en: Member Rating
cs_CZ: Hodnocení Uživatele

en: Member Rating Badge
cs_CZ: Odznak Uživatele

en: Member Reputation
cs_CZ: Reputace Uživatelů

en: Member Reputation and Titles
cs_CZ: Reputace a tituly uživatelů

en: Member Title
cs_CZ: Titul Uživatele

en: Member information
cs_CZ: Informace o Uživateli

en: Member options reset successfully
cs_CZ: Nastavení členů bylo úspěšně obnoveno

en: Member options successfully updated
cs_CZ: Nastavení Uživatelů bylo úspěšně aktualizováno

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Nastavení Uživatelů bylo úspěšně aktualizováno, ale předchozí hodnota nebyla změněna

en: Members
cs_CZ: Uživatelé

en: Members Online
cs_CZ: Uživatelé Online

en: Members Search Type
cs_CZ: Typ vyhledávání členů

en: Members URL structure
cs_CZ: Uživatelská URL struktura

en: Members not found
cs_CZ: Uživatel nenalezen

en: Mentioned post excerpt
cs_CZ: Zmiňovaný výňatek z příspěvku

en: Mentioned user display name
cs_CZ: Zobrazit jméno zmíněného uživatele

en: Merge
cs_CZ: Sloučit

en: Merge Topics
cs_CZ: Sloučit témata

en: Message Body
cs_CZ: Text zprávy

en: Message Subject
cs_CZ: Předmět zprávy

en: Message has been sent
cs_CZ: Zpráva byla odeslána

en: Messages
cs_CZ: Zprávy

en: Meta Description
cs_CZ: Meta Popis

en: Min Number of Posts
cs_CZ: Minimální počet příspěvků

en: Min number of posts to be able attach files
cs_CZ: Min. počet příspěvků, aby bylo možno připojit soubory

en: Min number of posts to be able post links
cs_CZ: Min. počet příspěvků, aby bylo možno posílat odkazy

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Misc options reset successfully
cs_CZ: Různé možnosti byly úspěšně resetovány

en: Missing a temporary folder
cs_CZ: Chybí dočasná složka

en: Missing fields:
cs_CZ: Chybějící pole

en: Missing keys:
cs_CZ: Chybějící klíče

en: Mixed
cs_CZ: Smíšené

en: Moderation
cs_CZ: Moderování

en: Moderator
cs_CZ: Moderátor

en: Moderator access
cs_CZ: Moderátorský přístup

en: Modified Date
cs_CZ: Změněný datum

en: More
cs_CZ: Více

en: More info
cs_CZ: Více informací

en: More information about
cs_CZ: Více informací o

en: Most Commented
cs_CZ: Nejvíce komentované

en: Most Voted
cs_CZ: Nejlépe hodnocené

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move Reply
cs_CZ: Přesunout odpověď

en: Move Topic
cs_CZ: Přesunout Téma

en: Must be minimum 6 characters.
cs_CZ: Musí mít minimálně 6 znaků.

en: My Profile
cs_CZ: Můj Profil

en: NO
cs_CZ: NE

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
cs_CZ: Upozornění: Pokud chcete přidat widget, prosím použijte "Full Width" šablonu pro wpFóro (index page) aby jste předešli duplikaci widgetů.

en: New
cs_CZ: Nový

en: New Addons for Your Forum!
cs_CZ: Nové doplňky pro vaše fórum!

en: New Down Vote
cs_CZ: Nový palec dolů

en: New Forum
cs_CZ: Nové fórum

en: New Like
cs_CZ: Nový like

en: New Notification
cs_CZ: Nové upozornění

en: New Passwords do not match
cs_CZ: Nové heslo se neshoduje

en: New Phrase
cs_CZ: Nová fráze

en: New Registered User
cs_CZ: Nový registrovaný uživatel

en: New Reply
cs_CZ: Nová odpověď

en: New Topic
cs_CZ: Nové Téma

en: New Topic Forum
cs_CZ: Nové téma fóra

en: New Topic Title
cs_CZ: Název nového tématu

en: New Up Vote
cs_CZ: Nový palec nahoru

en: New User Group
cs_CZ: Nová uživatelská skupina

en: New User Mentioning
cs_CZ: Nová zmínka

en: New User Registration Email for admins
cs_CZ: E-mail o nové registraci pro administrátora

en: New User Registration Email for user
cs_CZ: E-mail o nové registraci pro uživatele

en: New Usergroup
cs_CZ: Nová uživatelská skupina

en: New down vote from %1$s, %2$s
cs_CZ: Nový palec dolů od %1$s, %2$s

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
cs_CZ: Nový jazyk byl úspěšně přidán a nastaven jako výchozí

en: New like from %1$s, %2$s
cs_CZ: Nový like od %1$s, %2$s

en: New notification from %1$s, %2$s
cs_CZ: Nové upozornění od %1$s, %2$s

en: New registered users get access to forum settings!
cs_CZ: Noví registrovaní uživatelé mají přístup k nastavení fóra!

en: New reply author display name
cs_CZ: Zobrazované jméno nového autora odpovědi

en: New reply excerpt
cs_CZ: Nový výňatek z odpovědi

en: New reply from %1$s, %2$s
cs_CZ: Nová odpověď od %1$s, %2$s

en: New reply notification email message
cs_CZ: Nová odpověď upozornění e-mail zpráva

en: New reply notification email subject
cs_CZ: Nová odpověď zpozornění e-mail

en: New reply title
cs_CZ: Titulek nové odpovědi

en: New topic author display name
cs_CZ: Zobrazit jméno autora nového příspěvku

en: New topic excerpt
cs_CZ: Nový výňatek z tématu

en: New topic notification email message
cs_CZ: Nové téma upozornění e-mail zpráva

en: New topic notification email subject
cs_CZ: Nové téma upozornění e-mail předmět

en: New topic title
cs_CZ: Titulek nového tématu

en: New up vote from %1$s, %2$s
cs_CZ: Nový palec nahoru od %1$s, %2$s

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
cs_CZ: Registrace nového uživatele na vašem webu [blogname]:
    
    Uživatelské jméno: [user_login]
    
    E-mail: [user_email]

en: Newest
cs_CZ: Nejnovější

en: Next Topic
cs_CZ: Další téma

en: Nickname
cs_CZ: Přezdívka

en: Nickname validation failed
cs_CZ: Ověření přezdívky se nezdařilo

en: No
cs_CZ: Ne

en: No Posts found for update
cs_CZ: Žádné příspěvky nebyli nalezeny pro aktualizaci

en: No Problems Found in Database
cs_CZ: V databázi nebyly nalezeny žádné problémy

en: No access
cs_CZ: Žádný přístup

en: No activity found for this member.
cs_CZ: Žádná aktivita nebyla nalezena pro tohoto uživatele

en: No data submitted
cs_CZ: Nebyla odeslána žádná data.

en: No errors found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné chyby

en: No file was uploaded
cs_CZ: Žádný soubor nebyl nahrán

en: No forum found in this category
cs_CZ: V této kategorii nebylo nalezeno žádné fórum

en: No forum selected
cs_CZ: Není vybráno žádné fórum

en: No forums were found here.
cs_CZ: Žádná fóra nebyla nalezena

en: No issues found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné problémy

en: No items found
cs_CZ: Žádná položka nenalezena

en: No layout found
cs_CZ: Žádné rozvržení nebylo nalezeno

en: No layout found.
cs_CZ: Žádné rozvržení nebylo nalezeno.

en: No new posts found
cs_CZ: Žádné nové příspěvky

en: No online members at the moment
cs_CZ: Žádní online uživatelé v tuto chvíli

en: No parent
cs_CZ: Žádné nadřazené

en: No posts found
cs_CZ: Nenalezeny žádné příspěvky

en: No posts were found here
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné příspěvky

en: No subscriptions found for this member.
cs_CZ: Žádné odběry nebyli nalezeny pro tohoto uživatele

en: No tags found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné štítky

en: No theme found
cs_CZ: Žádná šablona nebyla nalezena

en: No threads found
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná vlákna

en: No topics were found here
cs_CZ: Žádné témata nebyli nalezeny

en: No unread posts were found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné nepřečtené příspěvky

en: No user found.
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný uživatel.

en: Noindex forum page URLs
cs_CZ: Neindexované URL adresy stránek fóra

en: Not Replied
cs_CZ: Bez odpovědi

en: Not Replied Topics
cs_CZ: Nezodpovězená témata

en: Not Synched
cs_CZ: Není synchronizováno

en: Not available
cs_CZ: Není k dispozici

en: Not enabled
cs_CZ: Není povoleno

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Notify Admins via email on new Post
cs_CZ: Informovat administrátory e-mailem o novém příspěvku

en: Notify Admins via email on new Topic
cs_CZ: Informovat administrátory e-mailem o novém tématu

en: Notify via email when new user is banned
cs_CZ: Oznámit e-mailem, pokud je uživatel zablokován

en: Number of Columns
cs_CZ: Počet Sloupců

en: Number of Items
cs_CZ: Počet věcí

en: Number of Members per Page
cs_CZ: Počet členů na stránku

en: Number of Posts
cs_CZ: Počet Příspěvků

en: Number of Posts per Page
cs_CZ: Počet příspěvků na stránku

en: Number of Tags per Page
cs_CZ: Počet štítků na stránku

en: Number of Topics per Page
cs_CZ: Počet témat na stránku

en: Number of maximum search results
cs_CZ: Maximální počet výsledků hledání

en: Numerical nicknames are not allowed. Please insert another.
cs_CZ: Číselné přezdívky nejsou povoleny. Vyberte si prosím jinou.

en: Obtain personal data and created content
cs_CZ: Získání osobních údajů a vytvořeného obsahu

en: Occupation
cs_CZ: Povolání

en: Old password is wrong
cs_CZ: Staré heslo je špatné

en: Oldest
cs_CZ: Nejstarší

en: One User Role cannot be synched with multiple Usergroups.
cs_CZ: Jedna Role uživatele nelze synchronizovat s více Uživatelskými skupinami.

en: One of the selected Usergroups cannot be set as Secondary
cs_CZ: Jedna z vybraných Uživatelských skupin nemůže být nastavena jako Sekundární

en: Online status timeout
cs_CZ: Online status vypršel

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
cs_CZ: Vaše soukromá témata mohou vidět pouze administrátoři a moderátoři.

en: Oops! The page you requested was not found!
cs_CZ: Oops! Stránka kterou hledáte zde není

en: Open link in a new tab
cs_CZ: Otevřít odkaz v nové záložce

en: Options to control and filter post content
cs_CZ: Možnosti pro kontrolu a filtrování obsahu příspěvků

en: Order by
cs_CZ: Seřadit podle

en: Original
cs_CZ: Originál

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Our newest member
cs_CZ: Nový Uživatel

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Admins
cs_CZ: Přepsat mail od WordPressu o nové registraci pro Adminy

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Users
cs_CZ: Přepsat mail od WordPressu o nové registraci pro uživatele

en: Overwrite WordPress Reset Password Emails
cs_CZ: Přepsat WordPress e-maily pro obnovu hesla

en: POST
cs_CZ: Příspěvek

en: Package
cs_CZ: Balíček

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Parent Forum
cs_CZ: Nadřazené Fórum

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password length must be between %d characters and %d characters.
cs_CZ: Délka hesla musí být mezi %d znaků a %d znaků.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
cs_CZ: Délka hesla musí mít 6-20 znaků.

en: Password mismatch.
cs_CZ: Hesla se neschodují

en: Password successfully changed
cs_CZ: Heslo úspěšně změněno

en: Permission denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Permission denied for add forum
cs_CZ: Přístup odepřen pro přidání fóra

en: Permission denied for delete forum
cs_CZ: Přístup odepřen pro smazání fóra

en: Permission denied for edit forum
cs_CZ: Přístup odepřen pro úpravu fóra

en: Permission denied for this action
cs_CZ: Přístup odepřen pro tuto akci

en: Permissions
cs_CZ: Opravnění

en: Phrase add error
cs_CZ: Vyskytla se chyba při přidání Fráze

en: Phrase adding error
cs_CZ: Vyskytla se chyba při přidání Fráze

en: Phrase successfully added
cs_CZ: Fráze úspěšně přidána

en: Phrase successfully updates
cs_CZ: Fráze úspěšně aktualizována

en: Phrase update error
cs_CZ: Aktualizace Fráze se nezdařila

en: Phrases
cs_CZ: Fráze

en: Please %s or %s
cs_CZ: Prosím %s nebo %s

en: Please Insert Your Email or Username
cs_CZ: Zadejte prosím váš e-mail uživatelské jméno

en: Please Moderate:
cs_CZ: Moderujte prosím:

en: Please choose one reasons before sending a feedback!
cs_CZ: Před odesláním zpětné vazby vyberte jeden z důvodů!

en: Please confirm subscription to [entry_title]
cs_CZ: Prosím, potvrďte odběr [entry_title]

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
cs_CZ: Chcete-li je odstranit, obraťte se na Administrátora fóra.

en: Please contact the forum administratoristrator to edit it.
cs_CZ: Chcete-li je upravit, obraťte se na Administrátora fóra.

en: Please contact to your hosting service support team and ask them enable PHP cURL module
cs_CZ: Obraťte se prosím na tým podpory hostingových služeb a požádejte je o povolení PHP cURL modulu

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
cs_CZ: Zkopírujte cílovou adresu URL tématu z adresního řádku prohlížeče a vložte ji do níže uvedeného pole.

en: Please download wpForo Phrases XML compressed file, unzip it, find english.xml file, navigate to Forums > Settings > General Tab and import it using [Add New] button of "XML Based Language" option.
cs_CZ: Stáhněte si komprimovaný soubor wpForo Phrases XML, rozbalte jej, najděte soubor english.xml, přejděte do sekce Fóra > Nastavení > Obecné  a naimportujte jej pomocí tlačítka [Přidat nový] v "XML Jazyk".

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
cs_CZ: Prosím přetáhněte fórum v panelu na nastavení child hierarchie.

en: Please enable mod_rewrite on your server, this is required for wpForo forum
cs_CZ: Povolte mod_rewrite na vašem serveru, toto je vyžadováno pro fórum wpForo

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
cs_CZ: Prosím povolte tohle nastavení a pomozte tím wpFóru k růstu a získání větší popularity a jako poděkování pro vás stále chystáme nové funkce a vše je plně zdarma. Toto nastavení přidá velmi malou ikonku do zápatí fóra přes kterou když přejede návštěvník tak se mu zobrazí informace o pluginu.

en: Please execute this SQL in your Website Hosting cPanel > phpMyAdmin Database Manager
cs_CZ: Prosím, proveďte tento SQL dotaz na vašem hostingu webových stránek cPanel > phpMyAdmin Správa databáze

en: Please fill your email address for feedback
cs_CZ: Vyplňte e-mailovou adresu

en: Please follow to this instruction
cs_CZ: Postupujte podle těchto pokynů

en: Please insert URLs to your website Terms and Privacy Policy pages. Links to these pages will be included in registration form checkbox label (I'm agree with website terms and privacy policy) and in Forum Privacy Policy. The forum Privacy Policy does not cover your whole website, it is just an extension of your website main Privacy Policy. Thus it should be linked to according pages.
cs_CZ: Vložte prosím adresy URL na vaše webové stránky Podmínky a zásady ochrany osobních údajů. Odkazy na tyto stránky budou zahrnuty do zaškrtávacího políčka registračního formuláře (souhlasím s podmínkami webových stránek a zásadami ochrany osobních údajů) a v zásadách ochrany osobních údajů fóra. Fórum ochrany osobních údajů se nevztahuje na celý váš web, jedná se pouze o prodloužení hlavních zásad ochrany osobních údajů na vašem webu. Měl by být tedy propojen podle stránek.

en: Please insert a page URL, where user can find a contact form or an information to contact the forum administrator.
cs_CZ: Vložte prosím adresu URL stránky, kde uživatel může najít kontaktní formulář nebo informace pro kontakt s administrátorem fóra.

en: Please insert required fields
cs_CZ: Zadejte prosím požadovaná pole

en: Please insert required fields!
cs_CZ: Prosím vyplňte povinné pole!

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
cs_CZ: Dejte nám prosím vědět, proč plugin deaktivujete. Výběrem jedné z možností uvedených níže Vám můžeme lépe pomoci i ostatním uživatelům.

en: Please login into Facebook and then click connect button again
cs_CZ: Přihlaste se prosím na Facebook a poté znovu klikněte na tlačítko připojit

en: Please make sure you don't have not-synched Roles in the "User Roles
cs_CZ: Ujistěte se, že v části „Uživatelské role“ nemáte nesynchronizované role

en: Please navigate to Settings > Autoptimize > Main Tab, click on top right [Show advanced settings] button, find "Exclude scripts from Autoptimize" option, add this JS path <code>,wp-includes/js/tinymce</code>, than click on [Save Changes and Empty Cache] button bellow.
cs_CZ: Přejděte na Nastavení > Autoptimize > Hlavní karta, klikněte vpravo nahoře na tlačítko [Zobrazit rozšířená nastavení], najděte možnost Vyloučit skripty z automatických optimalizací, přidejte tuto cestu JS <code>,wp-includes/js/tinymce</code>, klikněte na tlačítko [Uložit změny a prázdné mezipaměti] níže.

en: Please note, that forums can be displayed with different layouts %1$s, just edit the top category (blue panel) and set %2$s. Child forums inherit the top category (blue panel) layout.
cs_CZ: Upozornění: fóra mohou být zobrazena v různých rozloženích %1$s, prostě upravte horní kategorii (modrý panel) a nastavte %2$s. Subfóra přebírají nastavení rozložení kategorií (modrý panel).

en: Please note, that this option is only related to wpForo cookies. This doesn't disable WordPress and other plugins cookies. wpForo stores a small amount of data in cookies, it used to track visited forums and topics (bold and normal titles). Also when a guest (not registered user) creates a topic or post a reply, wpForo stores guest name and email address in cookies. wpForo uses this information to detect current guest content (topics, posts) and display it to the guest even if the content is under moderation (not approved by moderators). Also wpForo stores guest name and email in cookies to keep filled these fields when he/she posts a new reply or creates a new topic.
cs_CZ: Upozorňujeme, že tato možnost se týká pouze souborů cookie wpForo. Tím není zakázáno soubory WordPress a další soubory cookie doplňků. wpForo ukládá malé množství dat do cookies, používá se ke sledování navštívených fór a témat (tučné a normální tituly). Také když host (neregistrovaný uživatel) vytvoří téma nebo odešle odpověď, wpForo uloží jméno hostitele a e-mailovou adresu do cookies. wpForo používá tyto informace k detekci aktuálního obsahu hosta (témata, příspěvky) a k jeho zobrazení hostu, i když je obsah moderován (neschválen moderátory). Také wpForo ukládá do souborů cookie jméno hosta a e-mail, aby tato pole vyplňovala, když odešle novou odpověď nebo vytvoří nové téma.

en: Please provide a plugin name or URL
cs_CZ: Zadejte název pluginu nebo adresu URL

en: Please provide more information
cs_CZ: Poskytněte prosím podrobné informace

en: Please save "Forum template slugs
cs_CZ: Uložte „slimáky šablony fóra“

en: Please select a target forum
cs_CZ: Vyberte prosím cílové fórum

en: Please select at least one post to split
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jeden příspěvek, který chcete rozdělit

en: Please update wpForo addons CSS style to make compatible with the current version of wpForo.
cs_CZ: Aktualizujte prosím CSS styl wpForo doplňků, aby byly kompatibilní s aktuální verzí wpForo.

en: Plugin Usage Feedback
cs_CZ: Zpětná vazba použití pluginu

en: Popular
cs_CZ: Oblíbený

en: Possible Spam Attachments
cs_CZ: Možné spamové přílohy

en: Post Content
cs_CZ: Odeslat dotaz

en: Post Draft
cs_CZ: Zveřejnit koncept

en: Post Moderation
cs_CZ: Úpravy příspěvku

en: Post Preview
cs_CZ: Náhled Příspěvku

en: Post Preview and Draft Saving
cs_CZ: Náhled příspěvku a ukládání konceptů

en: Post Reporting Emails
cs_CZ: Příspěvky nahlášení e-maily

en: Post Sharing Toggle
cs_CZ: Přepínač sdílení příspěvků

en: Post Title
cs_CZ: Název Příspěvku

en: Post author display name
cs_CZ: Zobrazit jméno autora příspěvku

en: Post content maximum length
cs_CZ: Maximální délka příspěvku

en: Post content minimum length
cs_CZ: Minimální délka příspěvku

en: Post delete error
cs_CZ: Smazání příspěvku bylo neúspěšné

en: Post is empty
cs_CZ: Příspěvek je prázdný

en: Post link
cs_CZ: Odkaz Příspěvku

en: Post options reset successfully
cs_CZ: Nastavení příspěvků bylo úspěšně obnoveno

en: Post options successfully updated
cs_CZ: Nastavení příspěvku bylo úspěšně aktualizováno

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Nastavení příspěvku bylo úspěšně aktualizováno, ale předchozí hodnota nebyla změněná

en: Post sharing toggle allows you to share posts individually. You can see post sharing toggles on the left, right side or in top bar of each post. The toggle blue color is the current primary color (#12) of your forum style. For example, if you use the red forum style, the color of all share toggles will be red. This doesn't affect share button colors. They are always grey with original colors on mouse hover.
cs_CZ: Přepínač sdílení příspěvků umožňuje sdílet příspěvky jednotlivě. Můžete vidět, že sdílení příspěvku se přepíná na levé, pravé nebo horní liště každého příspěvku. Modrá barva přepínače je aktuální primární barva (# 12) vašeho stylu fóra. Například pokud používáte červený styl fóra, barva všech přepínačů sdílení bude červená. To neovlivní barvy tlačítek pro sdílení. Jsou vždy šedé s originálními barvami při najetí myší.

en: Posted
cs_CZ: Napsal

en: Posted by
cs_CZ: Napsal

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Posts Count
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Posts members activity (new topic, new reply, post like) to BuddyPress Profile Activity page.
cs_CZ: Zveřejňuje aktivitu členů (nové téma, nová odpověď, příspěvek jako) na stránku Aktivita profilu BuddyPress.

en: Posts must be manually approved
cs_CZ: Příspěvky musí být schváleny ručně

en: Powered by
cs_CZ: Vytvořeno od

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Previous Topic
cs_CZ: Předchozí téma

en: Privacy &amp; Rules
cs_CZ: Ochrana osobních údajů &amp; pravidla

en: Privacy Policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů

en: Privacy Policy Page URL
cs_CZ: Adresa URL stránky zásad ochrany osobních údajů

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Private Topic
cs_CZ: Soukromé téma

en: Private Topics
cs_CZ: Soukromá témata

en: Probably spam file attachments have been detected by wpForo Spam Control. Please moderate suspected files in Forums &gt; Tools &gt; Antispam Tab.
cs_CZ: Pravděpodobně spamové přílohy byly rozpoznány nástrojem wpForo Spam Control. Upravte prosím podezřelé soubory ve fórech & gt; Nástroje & gt; Antispam Tab.

en: Problem description
cs_CZ: Popis problému

en: Problem fixer SQL commands:
cs_CZ: Příkazy oprav SQL problémů:

en: Problems Found in Database
cs_CZ: Problémy nalezené v databázi

en: Problems with colors?
cs_CZ: Problémy s barvami?

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Profile Account
cs_CZ: Stránka účtu

en: Profile Activity
cs_CZ: Aktivita profilu

en: Profile Home
cs_CZ: Stránka profilu

en: Profile Page
cs_CZ: Profilová stránka

en: Profile Subscriptions
cs_CZ: Odběry profilu

en: Profile updated successfully
cs_CZ: Profil byl úspěšně aktualizován

en: Protect your forum from spam user registration!
cs_CZ: Chránit vaše fórum před před registrací spammerů!

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
cs_CZ: Poskytuje bezpečný způsob přímé komunikace s ostatními členy. Zprávy jsou soukromé a mohou si je prohlížet pouze účastníci konverzace.

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Published
cs_CZ: Publikováno

en: Q&A Layout - Comment Form Type
cs_CZ: Q&A Layout - Typ formuláře komentáře

en: Q&A Layout - Display Answer Editor
cs_CZ: Q&A Layout - Zobrazit Editor odpovědí

en: Q&A Layout - First Post Reply Button
cs_CZ: Q&A rozvržení - Tlačítko odpovědi na první příspěvek

en: Q&A Layout - Number of Answers per Page
cs_CZ: Q&A Layout - Počet odpovědí na stránku

en: Q&A Layout - Number of Comments per item in page load
cs_CZ: Q&A Layout - Počet komentářů na položku načtení stránky

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
cs_CZ: Q&A rozvržení - Počet posledních témat

en: Q&A Layout - Number of intro topics
cs_CZ: Q&A Rozvržení -  Počet intro témat

en: Q&A Layout - Recent topic length
cs_CZ: Q&A rozvržení - Délka posledních témat

en: Q&A Layout - Recent topics
cs_CZ: Q&A rozvržení - Poslední témata

en: Q&A layout - Intro topics
cs_CZ: Q&A Rozvržení - Intro témata

en: Question Comments
cs_CZ: Komentářů na otázky

en: Question Tags
cs_CZ: Štítky otázek

en: Questions
cs_CZ: Dotazy

en: Quote
cs_CZ: Citace

en: Quote this text
cs_CZ: Citovat tento text

en: REPLY:
cs_CZ: Odpověď:

en: Rating
cs_CZ: Hocnocení

en: Rating Badge
cs_CZ: Odznak

en: Rating Color
cs_CZ: Barva Hodnocení

en: Rating Icon
cs_CZ: Ikonka Hodnocení

en: Rating Level
cs_CZ: Úroveň hodnocení

en: Rating Title
cs_CZ: Název hodnocení

en: Read more
cs_CZ: Přečíst více

en: Read more about Facebook public_profile properties.
cs_CZ: Přečtěte si více o vlastnostech Facebook public_profile.

en: Read only access
cs_CZ: Přístup pouze pro čtení

en: Read the documentation
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci

en: Rebuild Phrases
cs_CZ: Znovu vytvořit phrases

en: Rebuild Threads
cs_CZ: Znovu vytvořit vlákna

en: Rebuilt Successfully!
cs_CZ: Úspěšně přestavěno!

en: Received Likes
cs_CZ: Přijato to se mi líbí

en: Recent Posts
cs_CZ: Poslední příspěvky

en: Recent Posts Display Type
cs_CZ: Typ zobrazení posledních příspěvků

en: Recent Questions
cs_CZ: Poslední Dotazy

en: Recent Topics
cs_CZ: Poslední Témata

en: Recently Added
cs_CZ: Nedávno přidané

en: Recently viewed by users: %s.
cs_CZ: Nedávno zobrazené uživateli: %s.

en: Recheck DB
cs_CZ: Znovu zkontrovat DB

en: Redirect after login
cs_CZ: Přesměrovat po přihlášení

en: Redirect after registration
cs_CZ: Přesměrování po registraci

en: Redirect after subscription confirmation
cs_CZ: Přesměrovat po potvrzení odběru

en: Redirect to this page after success login
cs_CZ: Přesměrovat na tuto stránku po úspěšném přihlášení

en: Refer topics to first unread post
cs_CZ: Odkázat témata na první nepřečtený příspěvek

en: Register
cs_CZ: Registrace

en: Register URL
cs_CZ: Registrace odkaz (URL)

en: Register your site and get API keys here &raquo;
cs_CZ: Zaregistrujte svůj web a získejte klíče API zde »

en: Registered
cs_CZ: Registrovaný

en: Registered date
cs_CZ: Datum registrace

en: Registered user email
cs_CZ: Registrační mail uživatele

en: Registered user login
cs_CZ: Registrovaný login uživatele

en: Registration Error
cs_CZ: Chyba registrace

en: Related Topics
cs_CZ: Související témata

en: Relevancy
cs_CZ: Relevantní

en: Remember Me
cs_CZ: Zapamatovat si mě

en: Repeat new password
cs_CZ: Opakujte nové heslo

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
cs_CZ: Nahradit Avatar Autora k profilu Fóra

en: Replace Author Link to Forum Profile
cs_CZ: Nahradit odkaz Autora k profilu Fóra

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
cs_CZ: Nahradit odkaz Komentář Autora k profilu Fóra

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
cs_CZ: Nahradit URL stránky přihlášení webu za URL stránky přihlášení na  fórum

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
cs_CZ: Nahradit URL stránky registrace webu za URL stránky registrace fóra

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
cs_CZ: Nahradit URL stránky pro obnovu hesla webu za URL stránky pro obnovu hesla na fóru

en: Replied
cs_CZ: Odpověďi

en: Replies
cs_CZ: Odpovědi

en: Replies Created
cs_CZ: Vytvořené odpovědi

en: Replies not found
cs_CZ: Odpovědi nebyli nalezeny

en: Reply
cs_CZ: Odpověď

en: Reply by
cs_CZ: Odpovědět od

en: Reply request error
cs_CZ: Požadavek na odpověď byl neúspěšný

en: Reply to
cs_CZ: Odpovědět

en: Reply with quote
cs_CZ: Odpovědět s citací

en: Report
cs_CZ: Nahlásit

en: Report message body
cs_CZ: Zpráva nahlášení

en: Report message subject
cs_CZ: Důvod nahlášení

en: Report to Administration
cs_CZ: Nahlásit Administrátorovi

en: Report user data access and control issue
cs_CZ: Nahlášení problému přístupu k datům uživatelů a selhání kontroly

en: Report user rights violation
cs_CZ: Nahlásit porušení uživatelských práv

en: Reported post URL
cs_CZ: Nahlášená adresa příspěvku

en: Reporter user display name
cs_CZ: Uživatelské jméno nahlašujícího

en: Reporter user message
cs_CZ: Zpráva od uživatele

en: Required field
cs_CZ: Povinné pole

en: Reset Fields
cs_CZ: Obnovit pole

en: Reset Options
cs_CZ: Resetovat nastavení

en: Reset Password
cs_CZ: Obnovit heslo

en: Reset Password Emails
cs_CZ: Obnovení hesla e-mailem

en: Reset Password message body
cs_CZ: Obnovení hesla text zprávy

en: Reset Result
cs_CZ: Resetovat výsledek

en: Reset Search
cs_CZ: Obnovit vyhledávání

en: Reset Settings
cs_CZ: Obnovit Nastavení

en: Resolved
cs_CZ: Vyřešeno

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Result Info
cs_CZ: Výsledek

en: Revision
cs_CZ: Starší verze

en: Revisions
cs_CZ: Starší verze

en: Role Name
cs_CZ: Role Jméno

en: Role-Usergroup Synchronization
cs_CZ: Synchronizace rolí a uživatelských skupin

en: Role-Usergroup Synchronization is Turned ON!
cs_CZ: Synchronizace rolí a uživatelských skupin je zapnutá!

en: SEO Tools
cs_CZ: Nástroje SEO

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit Změny

en: Save Draft
cs_CZ: Uložit koncept

en: Save forums order and hierarchy
cs_CZ: Uložit fórum a hierarchii.

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saving Draft
cs_CZ: Ukládám koncept

en: Screen Layout
cs_CZ: Rozvržení Obrazovky

en: Screen Options
cs_CZ: Nastavení obrazovky

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search Entire Posts
cs_CZ: Vyhledat Příspěvky

en: Search Forums...
cs_CZ: Hledat ve fórech...

en: Search Phrase
cs_CZ: Vyhledat Fráze

en: Search Titles Only
cs_CZ: Vyhledat pouze Názvy

en: Search Type
cs_CZ: Typ Hledání

en: Search in Forums
cs_CZ: Hledat ve fórech

en: Search in date period
cs_CZ: Hledat dle data

en: Search result for
cs_CZ: Hledat výsledek pro

en: Search...
cs_CZ: Hledám...

en: Secret Key
cs_CZ: Tajný klíč

en: Select All
cs_CZ: Zvolit všechno

en: Select Color
cs_CZ: Výběr barvy

en: Select Forum
cs_CZ: Vyberte Fórum

en: Select Page
cs_CZ: Vybrat stránku

en: Select Posts to Split
cs_CZ: Vyberte příspěvky, které chcete rozdělit

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
cs_CZ: Odeslat e-maily s upozorněním na všechny e-mailové adresy (oddělené čárkami) Adminstrátorů fóra, když je vytvořena nová odpověď.

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
cs_CZ: Odeslat e-maily s upozorněním na všechny e-mailové adresy (oddělené čárkami) Adminstrátorů fóra při založení nového tématu.

en: Send Report
cs_CZ: Poslat Nahlášení

en: Separate tags using a comma
cs_CZ: Pro oddělení štítků použijte čárku

en: Server "post_max_size" is
cs_CZ: Server "max_velikost příspěvku" je

en: Server "upload_max_filesize" is
cs_CZ: Server "max_velikost nahraného souboru" je

en: Server Information
cs_CZ: Informační Server

en: Set Forum on Home Page
cs_CZ: Nastavení Fóra na domovské stránce

en: Set Topic Sticky
cs_CZ: Připnout Téma

en: Set as Default
cs_CZ: Nastavit jako Výchozí

en: Set this option value 0 if you want to disable limiting
cs_CZ: Nastavte tuto hodnotu možnosti 0, pokud chcete odstranit časový limit

en: Set this option value 0 if you want to remove this limit.
cs_CZ: Nastavte tuto hodnotu na 0 pokud chcete odstranit tento limit.

en: Set this option value 0 if you want to remove time limit.
cs_CZ: Nastavte tuto možnost na hodnotu 0, pokud chcete odstranit časový limit.

en: Set this option value 0 if you want to show all comments
cs_CZ: Tuto hodnotu nastavte, pokud chcete zobrazit všechny komentáře

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
cs_CZ: Nastavte tuto možnost na hodnotu 0, pokud chcete zobrazit všechny příspěvky v oblasti posledních příspěvků.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
cs_CZ: Nastavte hodnotu 0 pokud chcete ukázat všechny příspěvky pod tématem.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
cs_CZ: Nastavte tuto hodnotu na 0, pokud chcete zobrazit celý příspěvek v oblasti pro poslední příspěvky.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
cs_CZ: Nastavte tuto hodnotu na 0, pokud chcete zobrazit celý titul v oblasti pro poslední témata.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings reset successfully
cs_CZ: Nastavení bylo úspěšně obnoveno

en: Settings successfully updated
cs_CZ: Nastavení byla úspěšně aktualizována

en: Share
cs_CZ: Sdílet

en: Share Button Locations
cs_CZ: Sdílet umístění tlačítek

en: Share Buttons
cs_CZ: Tlačítka sdílení

en: Share this post
cs_CZ: Sdílet tento příspěvek

en: Share to Facebook
cs_CZ: Sdílet na Facebooku

en: Share to Google+
cs_CZ: Sdílet na Google+

en: Share to LinkedIn
cs_CZ: Sdílet na LinkedIn

en: Share to OK
cs_CZ: Sdílet na OK

en: Share to VK
cs_CZ: Sdílet na VK

en: Share to WhatsApp
cs_CZ: Sdílet na WhatsApp

en: Share:
cs_CZ: Sdílet:

en: Shop Account
cs_CZ: Obchodní Účet

en: Short
cs_CZ: Krátký

en: Short Badge
cs_CZ: Malý Odznak

en: Show Admin Bar for Members
cs_CZ: Zobrazit Admin Bar pro Uživatelé

en: Show Breadcrumb
cs_CZ: Zobrazit Breadcrumb

en: Show Forum Page Title
cs_CZ: Zobrazit název stránky fóra

en: Show Forum Statistic
cs_CZ: Zobrazit Statistiky Fóra

en: Show Member Mention Nicknames
cs_CZ: Zobrazit uživatelské přezdívky

en: Show Replies
cs_CZ: Zobrazit odpovědi

en: Show Top Search
cs_CZ: Zobrazit vrchní hledání

en: Show Top/Menu Bar
cs_CZ: Zobrazit Vrchní menu bar.

en: Show all forums
cs_CZ: Ukázat všechna fóra

en: Show on screen
cs_CZ: Zobrazit na obrazovce

en: Sign In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Signature
cs_CZ: Podpis

en: Site Key
cs_CZ: Klíč stránky

en: Site Profile
cs_CZ: Profil na webu

en: Sitewide
cs_CZ: Celý web

en: Social Networks
cs_CZ: Sociální Sítě

en: Solve database problems
cs_CZ: Řešení problémů databáze

en: Solved
cs_CZ: Vyřešeno

en: Solved Topics
cs_CZ: Řešená témata

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
cs_CZ: Některé užitečné možnosti omezit pouze registrované uživatele a minimalizovat spam. Tato kontrola neovlivní uživatele, jejichž uživatelská skupina má oprávnění "mohou editovat členy" a "mohou předávat oprávnění moderování".

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
cs_CZ: Některé užitečné možnosti omezit pouze registrované uživatele a minimalizovat spam. Tato kontrola neovlivní uživatele, jejichž uživatelská skupina má oprávnění "mohou editovat členy" a "mohou předávat oprávnění moderování".

en: Something wrong with profile data.
cs_CZ: Něco je špatně s daty profilu.

en: Sorry, something is wrong with your data.
cs_CZ: omlouváme se, něco je špatně s vašimi údaji

en: Sorry, there was an error uploading attached file
cs_CZ: Je nám líto, došlo k chybě při nahrávání připojeného souboru

en: Sorry, this file cannot be deleted
cs_CZ: Litujeme, tento soubor nelze smazat

en: Sort Search Results by
cs_CZ: Zkrácené hledání výsledků dle

en: Spam Control
cs_CZ: Kontrola Spamu

en: Spam Suspicion Level for Posts
cs_CZ: Úroveň podezření z nevyžádané pošty pro příspěvky

en: Spam Suspicion Level for Topics
cs_CZ: Úroveň podezření z nevyžádané pošty pro témata

en: Specify avatar by URL
cs_CZ: Zvolte avatar dle URL

en: Specify avatar by URL:
cs_CZ: Zadejte avatar pomocí adresy URL:

en: Split
cs_CZ: Rozdělit

en: Split Topic
cs_CZ: Rozdělit téma

en: Spoiler
cs_CZ: Spojler

en: Square
cs_CZ: Čtverec

en: Standard access
cs_CZ: Standardní přístup

en: Start Profile Synchronization
cs_CZ: Spustit synchronizaci profilu

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
cs_CZ: Zde začněte psát značky (je povoleno maximálně %d tagů) ...

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status changing error
cs_CZ: Chyba změny stavu

en: Stick Topic's First Post on Top for Certain Forum Layout
cs_CZ: Pro určité rozvržení fóra přidejte první příspěvek na začátek

en: Sticky Topics
cs_CZ: Připnuté příspěvky

en: Stop Sending Emails to Admins on New User Registration
cs_CZ: Neposílat Adminům maily s upozorněním o registracích nových uživatelů

en: Styles
cs_CZ: Styly

en: Subforums
cs_CZ: Subfóra

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Submit &amp; Deactivate
cs_CZ: Odeslat &amp; a deaktivovat

en: Subscribe confirmation email message
cs_CZ: Potvrzení odběru potvrzovací e-mail

en: Subscribe confirmation email subject
cs_CZ: Potvrzení odběru e-mailu předmětu

en: Subscribe for new replies
cs_CZ: Přihlásit se k odběru nových odpovědí

en: Subscribe for new topics
cs_CZ: Přihlásit se k odběru nových témat

en: Subscribe options successfully updated
cs_CZ: Nastavení Odběru bylo úspěšně aktualizováno

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
cs_CZ: Nastavení Odběru bylo úspěšně aktualizováno, ale předchozí hodnota nebyla změněna

en: Subscribe to all new topics
cs_CZ: Přihlásit se k odběru všech nových témat

en: Subscribe to all new topics and posts
cs_CZ: Přihlásit se k odběru všech nových témat a příspěvků

en: Subscribe to this topic
cs_CZ: Odebírat toto téma

en: Subscribed forum or topic title
cs_CZ: Odebírané fórum či téma

en: Subscriber display name
cs_CZ: Zobrazované jméno odběratele

en: Subscription Emails
cs_CZ: E-maily odběratelů

en: Subscription Manager
cs_CZ: Správce předplatného

en: Subscriptions
cs_CZ: Odběry

en: Success!
cs_CZ: Hotovo!

en: Success! Please check your mail for confirmation.
cs_CZ: Povedlo se! Děkujeme. Zkontrolujte vaší e-mailovou schránku pro potvrzení.

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
cs_CZ: Povedlo se! Děkujeme. Zkontrolujte vaší e-mailovou adresu k dokončení.

en: Successfully updated
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno

en: Successfully voted
cs_CZ: Úspěšně hlasováno

en: Support Forum
cs_CZ: Fórum Podpory

en: Synced with user role
cs_CZ: Synchronizováno s rolí uživatele

en: Synch User Profiles
cs_CZ: Synchronizovat Profily uživatelů

en: Synched
cs_CZ: Synchronizuji

en: Synched Successfully!
cs_CZ: Úspěšně synchronizováno!

en: Synchronize
cs_CZ: Synchronizovat

en: Synchronize Users Usergroups and Roles
cs_CZ: Synchronizovat Uživatelské skupiny a Role

en: TOPIC
cs_CZ: Téma

en: Table name
cs_CZ: Název tabulky

en: Table:
cs_CZ: Tabulka:

en: Tables
cs_CZ: Tabulky

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags are disabled
cs_CZ: Štítky jsou zakázány

en: Target Topic URL
cs_CZ: URL cílového tématu

en: Target Topic not found
cs_CZ: Téma nebylo nalezeno

en: Terms
cs_CZ: Podmínky

en: Terms Page URL
cs_CZ: Stránka všeobecných podmínek

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
cs_CZ: Děkujeme, že používáte wpForo! wpForo je profesionální vývěska pro WorPress a jediný software fóra, který je dodáván se systémem víceúrovňových šablon. 
                                         Rozložení "Rozšířené ", "Zjednodušené " a "Otázka a odpověď" odpovídají téměř všem typům diskusních potřeb. Můžete použít wpForo pro malé a extrémně velké komunity. 
                                         <br /> Pokud jste narazili na nějaký problém nebo chybu, otevřete téma podpory na stránce pluginu nebo na našem fóru podpory na gVectors.com. Pokud se vám líbí wpForo, nechte prosím pro tento plugin nějakou dobrou recenzi. Opravdu potřebujeme vaše dobré recenze. 
                                         Pokud se vám nelíbilo wpForo, zanechte prosím seznam problémů a požadavků, které chcete v blízké budoucnosti opravit a přidat. Jsme tu, abychom vám pomohli a co nejvíce vylepšili wpForo.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
cs_CZ: Děkujeme, že používáte wpForo! wpForo je profesionální nástěnka pro WorPress a jediný software fóra, který je dodáván se systémem šablon Multi-layout. &quot;Rozšířené.&quot;

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
cs_CZ: Děkujeme, že používáte wpForo. wpForo je prémiový plugin pro fórum, který bude vždy k dispozici zdarma. Nikdy nebudou platené a profesionální verze tohoto fóra. Jedná se však o velmi velký a tvrdý projekt, takže vyvíjíme také placené doplňky (rozšíření), které nám finančně pomohou neustále zlepšovat a přidávat nové funkce do bezplatného pluginu wpForo. Aktivně se budou rozvíjet i doplňky fóra. První doplňky „Advanced Media Uploader“

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
cs_CZ: Děkujeme za používání wpFóra. wpFóro je premium fórum plugin který je dostupný plně zdarma. Nikdy nebude placené verze ani pro verze fóra. Jedná se o velký a náročný projekt, takže budou dostupné Addony placené, které nás finančně podpoří a motivují nás pro to, aby jsme mohli nadále přidávat nové věci zdarma. První Addony budou například "Vlastní nahrávání souborů", "Ankety", "Soukromé Zprávy" a "Manažér reklam" budou dostupné již brzy. Jak addony aktivujete zobrazí se vám v nastavení fóra.

en: Thank you for your feedback!
cs_CZ: Děkujeme za vaši zpětnou vazbu!

en: Thank you!
cs_CZ: Děkuji!

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
cs_CZ: Děkuji!<br> S pozdravem, <br>Tým gVectors

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
cs_CZ: "Slug" je přátelská URL verze názvu.

en: The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a regulation by which the European Parliament, the Council of the European Union and the European Commission intend to strengthen and unify data protection for all individuals within the European Union (EU). After four years of preparation and debate the GDPR was finally approved by the EU Parliament on 14 April 2016. Enforcement date: 25 May 2018 - at which time those organizations in non-compliance may face heavy fines. More info at
cs_CZ: Obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR) (nařízení (EU) 2016/679) je nařízení, kterým Evropský parlament, Rada Evropské unie a Evropská komise zamýšlejí posílit a sjednotit ochranu údajů pro všechny jednotlivce v Evropské unii (EU). Po čtyřech letech přípravy a debaty byl GDPR konečně schválen parlamentem EU dne 14. dubna 2016. Datum vymáhání: 25. května 2018 - kdy mohou tyto organizace v případě nedodržení předpisů čelit vysokým pokutám. Více informací na

en: The [Synchronize] button changes all users Usergroups according to the users Roles. For example, if you select "Contributor" Role for "Registered" Usergroup, all users with "Contributor" Role will get "Registered" Usergroup in forum. The synchronization process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on the number of users. Please be patient, don't close this page and wait until the progress counter says 100% completed.
cs_CZ: Tlačítko [Synchronizovat] změní všechny uživatelské skupiny podle rolí uživatelů. Pokud například vyberete roli „Přispěvatel“ pro uživatelskou skupinu „Registrovaní“, všichni uživatelé s rolí „Přispěvatel“ získají na fóru uživatelskou skupinu „Registrovaní“. Proces synchronizace může trvat několik sekund nebo desítky minut, záleží na počtu uživatelů. Buďte prosím trpěliví, nezavírejte tuto stránku a vyčkejte, dokud počítadlo průběhu neoznačí 100% completed.

en: The default Guest usergroup is not found!
cs_CZ: Výchozí uživatelská skupina hostů nebyla nalezena!

en: The key is expired
cs_CZ: Platnost klíče vypršela

en: The key is invalid
cs_CZ: Klíč je neplatný

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
cs_CZ: Kód noindex sděluje Googlu a dalším vyhledávačům, že stránku neindexuje, takže ji nelze najít ve výsledcích vyhledávání. Vložte prosím adresy URL stránek, které nechcete indexovat, jednu na řádek níže,v textovém poli.

en: The note text and the label of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
cs_CZ: Text poznámky a označení tohoto zaškrtávacího políčka lze spravovat na stránce Fóra> Fráze admin. Vyhledejte frázi, klikněte na tlačítko Upravit a změňte ji.

en: The number of forum members with this usergroup. Click to view members.
cs_CZ: Počet členů Fóra v této Uživ. skupině. Kliknutím zobrazíte členy.

en: The password has been changed
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně změněno

en: The password reset empty
cs_CZ: Reset hesla je prázdný

en: The password reset mismatch
cs_CZ: Hesla nesouhlasí

en: The plugin is great, but I need specific features
cs_CZ: Plugin je skvělý, ale potřebuji specifické funkce

en: The plugin is not working
cs_CZ: Plugin nefunguje

en: The plugin works very slow
cs_CZ: Plugin funguje velmi pomalu

en: The position in the menu order wpForo should appear.
cs_CZ: Měla by se zobrazit pozice v pořadí nabídek wpForo.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified post content..
cs_CZ: Informace o editaci obsahu příspěvku "Tento příspěvek byl změněn před 2 hodinami Johnem" se zobrazuje pod obsahem upraveného příspěvku.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified topic first post content..
cs_CZ: Informace o editaci obsahu příspěvku "Tento příspěvek byl změněn před 2 hodinami Johnem" se zobrazuje pod obsahem prvního příspěvku upraveného Tématu.

en: The post sharing toggle can be displayed either on the left side or on the top of each post. The general share buttons can be displayed on both (top and bottom) locations.
cs_CZ: Přepínač sdílení příspěvků lze zobrazit buď na levé straně, nebo na horní straně každého příspěvku. Obecná tlačítka sdílení lze zobrazit na obou (horní a dolní) umístění.

en: The selected Usergroup cannot be set
cs_CZ: Vybraná Uživatelská skupina nemůže být nastavena

en: The selected Usergroup is not found in allowed list
cs_CZ: Vybraná Uživatelská skupina se nenachází v seznamu povolených skupin

en: The setTimestamp() method of PHP DateTime class is not available. Please make sure you use PHP 5.4 and higher version on your hosting service.
cs_CZ: Metoda setTimestamp() třídy PHP DateTime není k dispozici. Ujistěte se, že ve své hostitelské službě používáte PHP 5.4 a vyšší verzi.

en: The time to delete this post is expired.
cs_CZ: Čas pro odstranění tohoto příspěvku vypršel.

en: The time to delete this topic is expired.
cs_CZ: Čas pro odstranění tohoto tématu vypršel.

en: The time to edit this post is expired.
cs_CZ: Čas pro úpravu tohoto příspěvku vypršel.

en: The time to edit this topic is expired
cs_CZ: Čas pro úpravu tohoto tématu vypršel

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
cs_CZ: Velikost nahraného souboru přesahuje hodnotu MAX_FILE_SIZE, která byla zadána v HTML formuláři

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje pravidlo upload_max_filesize v nastavení php.ini

en: The uploaded file size is too big
cs_CZ: Nahraný soubor je příliš velký

en: The uploaded file was only partially uploaded
cs_CZ: Nahraný soubor byl nahrán jen částečně

en: Theme activate error
cs_CZ: Chyba při aktivaci šablony

en: Theme activate success
cs_CZ: Šablona byla aktivována

en: Theme delete error
cs_CZ: Chyba při odstraňování šablony

en: Theme delete success
cs_CZ: Šablona byla odstraněna

en: Theme file not readable
cs_CZ: Tato šablona není čitelná

en: Theme install error
cs_CZ: Chyba při instalaci šablony

en: Theme install success
cs_CZ: Šablona byla nainstalována

en: Theme options reset successfully
cs_CZ: Nastavení motivu bylo úspěšně obnoveno

en: Theme options successfully updated
cs_CZ: Nastavení šablony úspěšně aktualizováno

en: Theme reset error
cs_CZ: Chyba při obnovování šablony

en: Theme reset success
cs_CZ: Šablona byla obnovena

en: Themes
cs_CZ: Šablony

en: This access is usually used for
cs_CZ: Tento přístup se obvykle používá pro

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
cs_CZ: Tato akce změní URL adresu tématu. Jakmile je téma přesunuto do jiného fóra, stará URL adresa tohoto tématu již nebude k dispozici.

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
cs_CZ: Tato akce smaže všechna sub-fóra, témata a odpovědi.

en: This email address is already registered. Please insert another
cs_CZ: Tento e-mail je již registrován. Zvolte jiný

en: This email address is already registered. Please insert another.
cs_CZ: Tento e-mail je již registrován. Zvolte jiný.

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
cs_CZ: Tato funkce je užitečná, pokud přidáváte obsah před nebo po [wpforo] shortcode v obsahu stránky. Také to je užitečné, pokud je fórum načteno před záhlavím stránky, na vrcholu fronty.

en: This is a basic example of forum rules provided by
cs_CZ: Toto je základní příklad pravidel fóra, které poskytuje

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
cs_CZ: Tohle je popis fóra. Tento popis bude zobrazen pod názvem fóra v přehledu fór.

en: This is a simple category / section
cs_CZ: Toto je jednoduchá kategorie / sekce

en: This is a simple parent forum
cs_CZ: Toto je jednoduché rnadřazené Fórum

en: This is an example of forum Privacy Policy with GDPR compliant. It adapted to wpForo plugin functions and features. <u>In case you enable this privacy policy template you become responsible for the content of this template.</u>  Please read this text carefully and make sure it suits your community Privacy Policy. If it doesn't, you should edit this text and adapt it to your community rules. This template includes shortcodes [forum-name] and [forum-url]. They are automatically replaced on registration page with current forum details. Don't forget to add an information about your organization, location and contacting ways (page, email, phone, etc...). Also if you have a separate privacy policy page for website please add a link to that page.
cs_CZ: Toto je příklad zásad ochrany osobních údajů fóra, které jsou v souladu s GDPR. Je přizpůsoben funkcím a funkcím pluginu wpForo. <u> Pokud povolíte tuto šablonu zásad ochrany osobních údajů, stanete se zodpovědní za obsah této šablony. </u> Přečtěte si prosím pozorně tento text a ujistěte se, že vyhovuje zásadám ochrany osobních údajů vaší komunity. Pokud tomu tak není, měli byste tento text upravit a přizpůsobit jej komunitním pravidlům. Tato šablona obsahuje krátké kódy [forum-name] a [forum-url]. Na registrační stránce jsou automaticky nahrazeny aktuálními informacemi o fóru. Nezapomeňte přidat informace o své organizaci, umístění a způsobech kontaktu (stránka, e-mail, telefon atd.). Pokud máte pro web také samostatnou stránku zásad ochrany osobních údajů, přidejte na tuto stránku odkaz.

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
cs_CZ: Používá se pouze při vytváření nové uživatelské skupiny, automaticky získá vybraný přístup do fóra ve všech fórech.

en: This message comes from Reset Password form.
cs_CZ: Tato zpráva pochází z formuláře obnovení hesla.

en: This message comes from post reporting pop-up form.
cs_CZ: Tato zpráva pochází s pop-up okna

en: This message comes when new user registers to site
cs_CZ: Tuto zprávu obdržíte, když se zaregistruje nový uživatel na vašich stránkách

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
cs_CZ: Tato zpráva se zobrazí, když neautorizovaný uživatel fóra klikne na připojený odkaz přílohy v tématu a příspěvcích.

en: This nickname is already in use. Please insert another.
cs_CZ: Tato přezdívka se již používá. Vložte prosím další.

en: This nickname is already registered. Please insert another.
cs_CZ: Tato přezdívka je již registrována. Vložte prosím další.

en: This notification is only visible for the website administrators. It will be automatically disabled once some antispam solution is enabled. If you don't use wpForo registration form or you're sure, that you have an antispam solution just click the [dismiss] button.
cs_CZ: Tato notifikace je viditelná pouze pro administrátory fóra. Bude automaticky odstraněno, jakmile zvolíte nějaké řešení ochrany proti spamu. Pokud nepoužíváte registrační formulář wpForo a máte vlastní řešení ochrany proti spamu, jednoduše klikněte na tlačítko [dismiss].

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
cs_CZ: Tato volba přidává zaškrtávací políčko pro odebírání témat vedle tlačítka pro odeslání nového  tématu a příspěveku.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
cs_CZ: Tato volba závisí na nadřazené možnosti „Povolit tituly členských hodnocení“, která je umístěna na wpForo Nastavení&gt; karta Funkce

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
cs_CZ: Tato volba závisí na rodičovské možnosti „Povolit hodnocení člena“, která je umístěna na wpForo Nastavení&gt; karta Funkce

en: This option doesn't affect website admins.
cs_CZ: Tohle nastavení nemá vliv na adminy webu.

en: This option has disabled because you have more than 50 users in this group.
cs_CZ: Tato možnost není povolena, protože máte více, jak 50 uživatelů v této skupině.

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
cs_CZ: Tato možnost není synchronizována s nastavením WordPressu "Kdokoliv se může zaregistrovat" v panelu Nástěnka> Nastavení> Obecné na stránce administrace WordPressu. Pokud je tato volba povolena, budou se noví uživatelé moci vždy zaregistrovat.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
cs_CZ: Tato možnost se vztahuje pouze na jazykové soubory XML. Chcete-li mít v této rozevírací nabídce nový jazyk, měli byste nahrát soubor XML s překladem. Pokud používáte překladové soubory PO / MO, měli byste změnit WordPress Language v panelu Dashboard> Settings admin, aby se načítal podle překladů pro wpForo.

en: This option keeps the first topic post on top when you navigate through pages of that topic. You can manage this option by forum layouts.
cs_CZ: Tato volba udrží první příspěvek na téma nahoře při procházení stránkami daného tématu. Tuto možnost můžete spravovat rozložením fóra.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
cs_CZ: Tato možnost zakáže systém WordPress na vašich stránkách. Budou k dispozici pouze stránky fóra a vámi vybrané příspěvky/stránky WordPressu. wpForo bude vypadat jako samostatné fórum.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
cs_CZ: Tato možnost zakáže systém WordPress na vašich stránkách. Budou k dispozici pouze stránky fóra a vámi vybrané příspěvky/stránky WordPressu. wpForo bude vypadat jako samostatné fórum.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
cs_CZ: Tento příspěvek je v současné době neschválen. Příspěvky můžete schvalovat v Dashboard &raquo; Fóra &raquo; Stránka pro moderování moderování.

en: This post successfully deleted
cs_CZ: Příspěvek byl úspěšně smazán

en: This post successfully edited
cs_CZ: Příspěvek byl úspěšně  upraven

en: This post was modified %s by %s
cs_CZ: Tento příspěvek byl upraven %s uživatelem %s

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
cs_CZ: Tento proces může trvat několik vteřin nebo desítky minut, záleží na velikosti databáze fóra a na volných zdrojích serveru. Prosím, buďte trpěliví a nezavírejte tuto stránku. Pokud se vám objeví chybové hlášení 500 Server Error, nebojte se, proces aktualizace dat stále pracuje na serveru MySQL.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
cs_CZ: Tento proces může trvat několik vteřin nebo desítky minut, prosím, buďte trpěliví a nezavírejte tuto stránku.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
cs_CZ: Tento proces může trvat několik vteřin nebo desítky minut. Prosím, buďte trpěliví a nezavírejte tuto stránku. Pokud se vám objeví chybové hlášení 500 Server Error, nebojte se, proces aktualizace dat stále pracuje na serveru MySQL.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
cs_CZ: Tento proces může trvat několik vteřin nebo desítky minut. Prosím, buďte trpěliví a nezavírejte tuto stránku. Pokud se vám objeví chybové hlášení 500 Server Error, nebojte se, proces aktualizace dat stále pracuje na serveru MySQL.

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
cs_CZ: Tento nástroj je navržen tak, aby našel přílohu, která byla nahrána spammery. Nástroj kontroluje nejběžnější názvy souborů nevyžádané pošty a doporučuje je smazat, ale měli byste si je zkontrolovat jednu po druhé a ujistit se, že jsou to opravdu spamové soubory, než je smažete.

en: This topic doesn't exist or you don't have permissions to see that.
cs_CZ: Toto téma neexistuje nebo nemáte oprávnění k jeho zobrazení.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
cs_CZ: Toto téma je v současné době neschváleno. Témata můžete schvalovat v Dashboard &raquo; Fóra &raquo; Stránka pro moderování moderování.

en: This topic successfully deleted
cs_CZ: Téma bylo úspěšně  smazáno

en: This topic was modified %s by %s
cs_CZ: Toto téma bylo změněno %s uživatelem %s

en: This user Usergroup is automatically changed according to current Role. If you want to disable Role-Usergroup synchronization and manage Usergroups and User Roles independently, please navigate to <b>Forums > Settings > Features</b> admin page and disable "Role-Usergroup Synchronization" option.
cs_CZ: Tato uživatelská uživatelská skupina se automaticky mění podle aktuální role. Pokud chcete zakázat synchronizaci rolí a uživatelských skupin a samostatně spravovat uživatelské skupiny a uživatelské role, přejděte na stránku Administrace <b>fór&gt; Nastavení&gt; Funkce</b> a zakažte možnost Synchronizace rolí a uživatelských skupin.

en: Threaded Layout - Display Add Topic Button on Forum List
cs_CZ: Threaded Layout - Zobrazte tlačítko (Přidat téma) v seznamu fór

en: Threaded Layout - Display Sub Forums with Parent Forums
cs_CZ: Rozložení - Zobrazení dílčích fór s nadřazeným fórem

en: Threaded Layout - Display Thread Filtering Buttons
cs_CZ: Threaded Layout - Zobrazit tlačítko filtrování podprocesů

en: Threaded Layout - First Post Reply Button
cs_CZ: Vláknové rozvržení - Tlačítko odpovědi na první příspěvek

en: Threaded Layout - Forums List
cs_CZ: Threaded Layout - Seznam fór

en: Threaded Layout - Number of Parent Posts per Page
cs_CZ: Threaded Layout - Počet mateřských příspěvků na stránku

en: Threaded Layout - Number of Recent topics
cs_CZ: Threaded Layout - Počet posledních témat

en: Threaded Layout - Recent topic length
cs_CZ: Threaded Layout - Délka posledního tématu

en: Threaded Layout - Replies Nesting Levels Deep
cs_CZ: Uspořádání se závitem - odpovídá hloubce vnoření

en: Threaded Layout - Reply Form Type
cs_CZ: Threaded Layout - Typ formuláře odpovědi

en: Threads
cs_CZ: Vlákna

en: Timezone
cs_CZ: Časová Zóna

en: Title
cs_CZ: Název

en: Title for Guests
cs_CZ: Titulek pro hosty

en: Title for Users
cs_CZ: Titulek pro uživatele

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
cs_CZ: Chcete-li začít používat reCAPTCHA, musíte se zaregistrovat pro získání API klíčů pro Vaše stránky.

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Tools &gt; Antispam Tab
cs_CZ: Nástroje &gt; Antispam

en: Tools: Move, Split, Merge
cs_CZ: Nástroje: Přesunout, Rozdělit, Sloučit

en: Topic (post list)
cs_CZ: Téma (seznam příspěvků)

en: Topic Author
cs_CZ: Autor téma

en: Topic Counts
cs_CZ: Počet Témat

en: Topic Icons
cs_CZ: Téma ikony

en: Topic Links Jump to First Unread Post
cs_CZ: Odkaz na téma vede na první nepřečtený příspěvek

en: Topic Move Error
cs_CZ: Přesunutí tématu se nezdařilo

en: Topic RSS Feed
cs_CZ: Téma RSS

en: Topic Tag
cs_CZ: Štítek tématu

en: Topic Tag:
cs_CZ: Tag tématu:

en: Topic Tags
cs_CZ: Štítky tématu

en: Topic Title
cs_CZ: Název Tématu

en: Topic add error
cs_CZ: Přidání tématu vyhodilo chybu

en: Topic and Post Moderation
cs_CZ: Moderování témat a příspěvků

en: Topic are private, please register or login for further information
cs_CZ: Téma je soukromé, registrujte se nebo se přihlašte pro další informace

en: Topic content maximum length
cs_CZ: Maximální délka obsahu témat

en: Topic content minimum length
cs_CZ: Minimální délka obsahu témat

en: Topic delete error
cs_CZ: Smazání tématu vyhodilo chybu

en: Topic edit error
cs_CZ: Upravení tématu vyhodilo chybu

en: Topic first post data not found.
cs_CZ: Data prvního příspěvku Tématu nebyla nalezena.

en: Topic first post not found.
cs_CZ: První příspěvek Tématu nebyl nalezen.

en: Topic link
cs_CZ: Odkaz na téma

en: Topic not found.
cs_CZ: Téma Nebylo nalezeno

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
cs_CZ: Téma po rozdělení již nelze sloučit. První příspěvek nového tématu se stává nejbližší odpovědí.

en: Topic reply
cs_CZ: Odpověď tématu

en: Topic splitting error
cs_CZ: Chyba rozdělení tématu

en: Topic starter
cs_CZ: Úvodní téma

en: Topic subscription option on post editor
cs_CZ: Možnost předplatného tématu v editoru příspěvků

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
cs_CZ: Možnost odběru témat v editoru příspěvků - zaškrtnuto/povoleno

en: Topic successfully moved
cs_CZ: Téma bylo úspěšně přesunuto

en: Topic successfully updated
cs_CZ: Téma bylo úspěšně aktualizováno

en: Topic title
cs_CZ: Název tématu

en: Topic title / link
cs_CZ: Titulek / link příspěvku

en: Topics
cs_CZ: Témata

en: Topics &amp; Posts
cs_CZ: Témata; Příspěvky

en: Topics RSS Feed
cs_CZ: RSS kanál Témat

en: Topics Started
cs_CZ: Založené diskuze

en: Topics delete error
cs_CZ: Smazání téma vyhodilo chybu

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
cs_CZ: Po sloučení již nelze témata rozdělit. URL tohoto tématu již nebude k dispozici.

en: Total Size
cs_CZ: Celková velikost

en: Track Forum and Topic Current Viewers
cs_CZ: Sledujte fórum a aktuální témata diváků

en: Translation
cs_CZ: Překlad

en: Turn Off User Syncing Note
cs_CZ: Vypněte poznámku synchronizace uživatele

en: Turn WordPress to wpForo
cs_CZ: Přepnout WordPress na wpForo

en: Tweet this post
cs_CZ: Sdílet na Tweet

en: Type
cs_CZ: Typ

en: URL Address Identifier
cs_CZ: Identifikátor URL adresy

en: URL to - Contact Us - page
cs_CZ: URL na stránku - Kontaktujte nás

en: URL to Website Privacy Policy page
cs_CZ: URL na stránku Zásady ochrany osobních údajů webových stránek

en: URL to Website Terms page
cs_CZ: Adresa URL stránky všeobecných podmínek webu

en: Ultimate Member Notification Integration
cs_CZ: Integrace konečných členů oznámení

en: Ultimate Member Profile Forum Tab Integration
cs_CZ: Integrace karty fóra konečných členů profilu

en: Ultimate Member Profile for the whole website including forum.
cs_CZ: Ultimate Member Profil pro celou webovou stránku, včetně fóra.

en: Unapprove
cs_CZ: Odmítnout

en: Unapproved
cs_CZ: Neschváleno

en: Unapproved Posts
cs_CZ: Neschválené příspěvky

en: Unban
cs_CZ: Odbanovat

en: Unban User
cs_CZ: Odbanovat uživatele

en: Uninstall
cs_CZ: Odinstalace

en: Unknown upload error
cs_CZ: Neznámá chyba při nahrávání

en: Unread Posts
cs_CZ: Nepřečtené příspěvky

en: Unsolved
cs_CZ: Nevyřešeno

en: Unsolved Topics
cs_CZ: Nevyřešená témata

en: Unsubscribe
cs_CZ: Odhlásit Odběr

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update CSS >>
cs_CZ: Aktualizovat CSS >>

en: Update Forums Statistic
cs_CZ: Aktualizovat statistiky fóra

en: Update Options
cs_CZ: Aktualizovat nastavení

en: Update Subscriptions
cs_CZ: Aktualizovat odběry

en: Update Topics Statistic
cs_CZ: Aktualizovat statistiky témat

en: Update Users Statistic
cs_CZ: Aktualizovat uživatelské statistiky

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
cs_CZ: Aktualizovat datumy příspěvku (aktuální datum), chcete-li povolit přidání příspěvků na konec cílového tématu.

en: Update post titles with target topic title.
cs_CZ: Aktualizovat názvy příspěvků s názvem cílového tématu.

en: Updated Successfully!
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno!

en: Upload an avatar
cs_CZ: Nahrát avatar

en: Upload and replace %s file in %s directory,
cs_CZ: Nahrát a nahradit soubor %s v adresáři %s ,

en: Use as Category
cs_CZ: Použít jako Kategorii

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
cs_CZ: Použijte komentáře na zodpovězení více informací.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
cs_CZ: Použijte více než 5 - pod příspěvky, 10 - pod médii, 15 - pod odkazy, 20 - pod stránkami, 25 - pod poznámkami, 60 - pod prvním oddělovačem, 65 - pod doplňky, 70 - pod uživateli, 75 - pod nastavením, 100 - pod druhým oddělovačem

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
cs_CZ: Tuto možnost použijte, pouze pokud jste nastavili jiné stránky pro autorizaci. 
                            wpForo nemění své vlastní URL, tyto možnosti jsou pouze pro jinou kompatibilitu pluginů. 
                            Pokud například používáte plugin BuddyPress nebo Ultimate Member, můžete nastavit tyto hodnoty:

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Cookies
cs_CZ: Uživatelské soubory cookie

en: User Data
cs_CZ: Uživatelská data

en: User Group
cs_CZ: Skupina

en: User Groups
cs_CZ: Uživatelské skupiny

en: User Groups Secondary
cs_CZ: Sekundární skupiny uživatele

en: User ID
cs_CZ: Uživatelské ID

en: User Mention message body
cs_CZ: Obsah zprávy o zmínění uživatele

en: User Mention message subject
cs_CZ: Předmět zprávy o zmínění uživatele

en: User Mentioning Email
cs_CZ: E-mail o zmínění uživatele

en: User Meta Data
cs_CZ: Meta data uživatele

en: User Reputation
cs_CZ: Reputace Uživatele

en: User Role
cs_CZ: Uživatelská úroveň

en: User Roles
cs_CZ: Uživatelské role

en: User Title
cs_CZ: Název

en: User ban action error
cs_CZ: Chyba při banování uživatele

en: User custom field update failed
cs_CZ: Aktualizace vlastního uživatelského pole se nezdařila

en: User data update failed
cs_CZ: Aktualizace uživatelských dat se nezdařila

en: User delete error
cs_CZ: Smazání uživatele vyhodilo chybu

en: User group add error
cs_CZ: Přidání skupiny vyhodilo chybu

en: User group edit error
cs_CZ: Úprava skupiny vyhodila chybu

en: User group successfully added
cs_CZ: Skupina byla úspěšně přidána

en: User group successfully edited
cs_CZ: Skupina byla úspěšně upravena

en: User is New (under hard spam control) during
cs_CZ: Uživatel je během (nový pod kontrolou spamu) nový

en: User leaves a reply to wpForo topic
cs_CZ: Uživatel zanechá odpověď na téma Fóra

en: User profile fields not found
cs_CZ: Pole profilu uživatele nebyla nalezena

en: User profile update failed
cs_CZ: Aktualizace profilu uživatele se nezdařila

en: User registration is disabled
cs_CZ: Registrace uživatelů je zakázána

en: User registration is disabled.
cs_CZ: Registrace uživatelů je zakázána

en: User replied to wpForo post
cs_CZ: Uživatel odpověděl na příspěvek wpForo

en: User successfully banned from wpforo
cs_CZ: Uživatel byl ze služby wpforo úspěšně zakázán

en: User successfully deleted from wpforo
cs_CZ: Uživatel byl úspěšně smazán z wpFóra

en: User successfully unbanned from wpforo
cs_CZ: Uživatel byl úspěšně odbanován z wpforo

en: User unban action error
cs_CZ: Chyba při odbanování uživatele

en: Usergroup
cs_CZ: Uživatelská skupina

en: Usergroup Color
cs_CZ: Barva uživatelské skupiny

en: Usergroup Name
cs_CZ: Název Skupiny

en: Usergroup has been successfully deleted.
cs_CZ: Skupina byla úspěšně smazána.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
cs_CZ: Skupina byla úspěšně smazána. Všichni uživatelé budou přesunuti jak vy zvolíte.

en: Usergroups
cs_CZ: Skupiny

en: Userid is wrong
cs_CZ: ID uživatele je nesprávné

en: Username
cs_CZ: Přihlašovací jméno

en: Username exists. Please insert another.
cs_CZ: Uživatelské jméno existuje. Zvolte prosím jiné.

en: Username is missed.
cs_CZ: Uživatelské jméno chybí

en: Username length must be between %d characters and %d characters.
cs_CZ: Délka uživatelského jména musí být mezi %d znaky a %d znaky.

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
cs_CZ: Délka uživatelského jména musí být mezi 3 znaky a 15 znaky.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
cs_CZ: Délka uživatelského jména musí být mezi 3 a 30 znaky.

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
cs_CZ: Uživatelské jméno: [user_login]
    
    Chcete-li nastavit heslo, navštivte následující adresu:
    
    [set_password_url]

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Users get the Default Usergroup on registration
cs_CZ: Uživatelé získají Výchozí Uživ. skupinu při registraci

en: Users will be join this usergroup
cs_CZ: Uživatelé se připojili do této skupiny

en: Version
cs_CZ: Verze

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Users
cs_CZ: Zobrazit uživatele

en: View all Addons
cs_CZ: Prohlédnout si všechny doplňky

en: View all tags (%d)
cs_CZ: Zobrazit všechny značky (%d)

en: View entire post
cs_CZ: Zobrazit celý příspěvek

en: View entire topic
cs_CZ: Zobrazit celé téma

en: View the latest post
cs_CZ: Zobrazit poslední příspěvek

en: View users list in this usergroup
cs_CZ: Zobrazit všechny uživatele v této skupině

en: Views
cs_CZ: Zobrazeno

en: Views Count
cs_CZ: Počet zobrazení

en: Visit Forum
cs_CZ: Navštívit Fórum

en: Votes
cs_CZ: Ohlasů

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: Website Terms and Privacy Policy Pages
cs_CZ: Podmínky webových stránek a stránky zásad ochrany osobních údajů

en: Website name
cs_CZ: Název stránky

en: Welcome Message
cs_CZ: Uvítací Zpráva

en: Welcome back %s!
cs_CZ: Vítej zpět %s!

en: Welcome to our Community!
cs_CZ: Vítejte v naší komunitě!

en: Welcome to wpForo
cs_CZ: Vítejte na fóru

en: Welcome!
cs_CZ: Vítejte!

en: What kind of problems do you have?
cs_CZ: Jaký druh problému máte?

en: What part of design you don't like or want to change?
cs_CZ: Která část designu se vám nelíbí nebo ji chcete změnit?

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
cs_CZ: Co by se mělo dělat s obsahem wpFora vlastněným těmito uživateli?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
cs_CZ: Co by se mělo dělat s obsahem wpFora vlastněným tímto uživatelem?

en: What type of features you want to be in the plugin?
cs_CZ: Jaký typ funkcí chcete mít v pluginu?

en: When a member replies to one of my forum topics
cs_CZ: Pokud někdo odpoví na jedno z mých témat na fóru

en: When a member replies to one of my post in forum topics
cs_CZ: Pokud někdo odpoví na jeden z mých příspěvků na fóru

en: When you login first time using Facebook Login button, we collect your account %s information shared by Facebook, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create a forum account for you. Once your account is created, you'll be logged-in to this account and you'll receive a confirmation email.
cs_CZ: Když se poprvé přihlašujete pomocí tlačítka pro přihlášení na Facebook, shromažďujeme informace o vašem účtu %s sdílené Facebookem na základě vašeho nastavení ochrany osobních údajů. Získáme také vaši e-mailovou adresu, abychom vám automaticky vytvořili účet ve fóru. Po vytvoření účtu budete přihlášeni k tomuto účtu a obdržíte potvrzovací e-mail.

en: With the email address, please check the "I agree to receive email" checkbox to proceed.
cs_CZ: Chcete-li pokračovat, zaškrtněte políčko „Souhlasím se zasíláním e-mailů“.

en: WordPress Email sending function wp_mail() doesn't work!
cs_CZ: WordPress e-mail odesílání funkce wp_mail() nefunguje!

en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
cs_CZ: Fórum wpForo je nová generace pluginů fóra pro WordPress. Jedná se o plnohodnotné řešení fóra pro vaši komunitu a dodává se s několika moderními layouty fóra.

en: WordPress Login Form
cs_CZ: WordPress Přihlašovací formulář

en: WordPress Registration Form
cs_CZ: WordPress Registrační formulář

en: WordPress Reset Password Form
cs_CZ: WordPress formulář pro obnovu hesla

en: WordPress plugin
cs_CZ: plugin WordPressu

en: Wordpress avatar system
cs_CZ: Wordpress avatar systém

en: Working
cs_CZ: Zpracovávám

en: Write here . . .
cs_CZ: Pište zde . . .

en: Write message
cs_CZ: Napsat zprávu

en: Wrong post data
cs_CZ: Špatné informace příspěvku

en: XML Based Language
cs_CZ: Jazyk založený na XML

en: YES
cs_CZ: ANO

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You
cs_CZ: Ty

en: You are already voted this post
cs_CZ: Již jste hlasoval pro tento přsípěvek

en: You are currently running
cs_CZ: V současné době běží

en: You are not allowed to attach this file type
cs_CZ: Nemáte oprávnění připojit tento typ souboru

en: You are not allowed to edit this post
cs_CZ: Nemáte oprávnění upravit tento příspěvek

en: You are not permitted to subscribe here
cs_CZ: Zde nemáte oprávnéní k odběrům

en: You are not permitted to view this attachment
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zobrazení této přílohy

en: You are posting too quickly. Slow down.
cs_CZ: Přispíváte příliš rychle. Zpomalte.

en: You can find all icons
cs_CZ: Najdete všechny ikony

en: You can go to %s page or Search here
cs_CZ: Můžete jít na %s stránku a hledat zde

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
cs_CZ: Formát data a času WordPress můžete spravovat v Nastavení> Nástěnka Administrace WordPressu.

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
cs_CZ: Můžete se zmínit o osobě, použitím  @nicename v obsahu příspěvku, aby se tomuto uživateli odeslala e-mailové zpráva. Když zašlete nějaké téma nebo odpověď, fórum pošle uživateli e-mailovou zprávu, která jim umožní vědět, že byli v příspěvku uvedeni.

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
cs_CZ: Nemůžete změnit hodnoty více než je "max_velikost souboru" a "max_velikost příspěvku". Pokud chcete navýšit parametry serveru kontaktujte váš hosting.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
cs_CZ: Tuto zprávu můžete trvale zakázat na stránce Dashboard&gt; Fóra&gt; Správce funkcí.

en: You can't make yourself banned user
cs_CZ: Nemůžete zabanovat sám sebe

en: You do not have permission to mark notifications for that user.
cs_CZ: Nemáte oprávnění označovat oznámení pro tohoto uživatele.

en: You do not have permission to view this page
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro zobrazení této stránky

en: You don't have permission to create post in this forum
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k vytvoření příspěvku v tomto fóru

en: You don't have permission to create topic into this forum
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k vytvoření tématu na tomto fóru

en: You don't have permission to delete post from this forum
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění ke smazání příspěvku z tohoto fóra

en: You don't have permission to delete topic from this forum
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění ke smazání tématu z tohoto fóra

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
cs_CZ: Nemáte oprávnění mazat téma z tohoto fóra.

en: You don't have permission to do this action from this forum
cs_CZ: Nemáte oprávnění k provedení této akce z tohoto fóra

en: You don't have permission to edit post from this forum
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k úpravě příspěvku z tohoto fóra

en: You don't have permission to like posts from this forum
cs_CZ: Nemáte oprávnění k psaní příspěvků na tomto fóru

en: You don't have permission to make topic answered
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zodpovězení tématu

en: You don't have permission to make two best answers for one topic
cs_CZ: Nemáte povolení k vytvoření dvou nejlepších odpovědí na jedno téma

en: You have %d new replies
cs_CZ: Máte %d nových odpovědí

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
cs_CZ: Máte %d novou odpověď na %2$s z %3$s

en: You have %d new reply to %s
cs_CZ: Máte %d novou odpověď na %s

en: You have a new notification
cs_CZ: Máte nové upozornění

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
cs_CZ: Byl jsi zablokován. Pro další informace kontaktujte Administrátory fóra.

en: You have been mentioned in forum post
cs_CZ: Byl jste zmíněn v příspěvku na fóru

en: You have been successfully subscribed
cs_CZ: Byl jste úspěšně přihlášen k odběru

en: You have been successfully unsubscribed
cs_CZ: Byl jste úspěšně odhlášen z odběru

en: You have new notifications
cs_CZ: Máte nová upozornění

en: You have no new notification
cs_CZ: Nemáte žádná nová oznámení

en: You have no new notifications
cs_CZ: Nemáte žádná nová oznámení

en: You have no permission to edit Usergroup field
cs_CZ: Nemáte oprávnění k úpravám pole Uživatelské skupiny

en: You have no permission to edit this topic
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k úpravě tématu

en: You should edit this text and adapt it to your community rules.
cs_CZ: Měli byste tento text upravit a přizpůsobit jej komunitním pravidlům.

en: You successfully replied
cs_CZ: Odpověď úspěšně poslána

en: Your Answer
cs_CZ: Vaše Odpověď

en: Your email
cs_CZ: Váš e-mail

en: Your email address is not valid
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa není platná

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
cs_CZ: Pro vaši autorizaci je vyžadován váš e-mail. Zkuste se přihlásit znovu.

en: Your forum successfully added
cs_CZ: Fórum bylo úspěšně přidáno

en: Your forum successfully deleted
cs_CZ: Fórum bylo úspěšně smazáno

en: Your name
cs_CZ: Vaše jméno

en: Your profile data have been successfully updated.
cs_CZ: Vaše profilové údaje byli úspěšně aktualizovány.

en: Your question
cs_CZ: Tvá otázka

en: Your subscription for this item could not be confirmed
cs_CZ: Váš odběr pto tuto položku nemůže být potvrzen

en: Your topic successfully added
cs_CZ: Vaše téma bylo úspěšně přidáno

en: Your topic successfully added and awaiting moderation
cs_CZ: Vaše téma bylo úspěšně přidáno a čeká na schválení moderátorem

en: [blogname] New User Registration
cs_CZ: [blogname] Registrace nového uživatele

en: [blogname] Your username and password info
cs_CZ: [blogname] Vaše uživatelské jméno a heslo

en: account
cs_CZ: Účet

en: action error
cs_CZ: chyba akce

en: activity
cs_CZ: Aktivita

en: add
cs_CZ: přidat

en: add_new
cs_CZ: přidat_nový

en: all topics has been loaded in this list
cs_CZ: všechna témata byla načtena do tohoto seznamu

en: and
cs_CZ: a

en: approve
cs_CZ: schválit

en: approved
cs_CZ: schváleno

en: are you sure you want to delete?
cs_CZ: opravdu to chcete smazat?

en: at least
cs_CZ: alespoň

en: by
cs_CZ: od

en: by %s
cs_CZ: pd %s

en: close
cs_CZ: Zavřeno

en: configure
cs_CZ: konfigurovat

en: confirm password
cs_CZ: potvrdit heslo

en: dark
cs_CZ: Tmavý

en: days ago
cs_CZ: dny staré

en: default
cs_CZ: Výchozí

en: default (#15)
cs_CZ: výchozí (# 15)

en: delete
cs_CZ: smazat

en: disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: dismiss
cs_CZ: schovat

en: don't stop or close browser
cs_CZ: Nezavírejte prohlížeč

en: done
cs_CZ: hotovo

en: edit
cs_CZ: upravit

en: edit profile
cs_CZ: upravit profil

en: edit user
cs_CZ: upravit uživatele

en: email for feedback
cs_CZ: e-mail pro zpětnou vazbu

en: error: Change Status action
cs_CZ: chyba: Změna stavu akce

en: expand to show all comments on this post
cs_CZ: rozbalte a zobrazte všechny komentáře k tomuto příspěvku

en: field is required
cs_CZ: je nutné vyplnit

en: field length cannot be greater than %d characters
cs_CZ: délka pole nesmí přesáhnout %d znaků

en: field length must be at least %d characters
cs_CZ: délka pole musí být alespoň %d znaků

en: field value cannot be greater than %d
cs_CZ: hodnota pole nesmí být větší než %d

en: field value is not a valid URL
cs_CZ: hodnota pole není platná adresa URL

en: field value must be at least %d
cs_CZ: hodnota pole musí být alespoň %d

en: file is too large
cs_CZ: soubor je příliš velký

en: file type %s is not allowed
cs_CZ: Tento typ souboru %s není povolen

en: file type is not detected
cs_CZ: typ souboru nebyl detekován

en: file(s)
cs_CZ: soubor(y)

en: filter by group
cs_CZ: filtrovat podle skupiny

en: filter by package
cs_CZ: filtrovat podle balíčku

en: filter by status
cs_CZ: filtrovat podle stavu

en: first
cs_CZ: první

en: forum link
cs_CZ: odkaz fóra

en: forum privacy policy
cs_CZ: zásady ochrany osobních údajů fóra

en: forum rules
cs_CZ: Pravidla fóra

en: forums
cs_CZ: fóra

en: green
cs_CZ: Zelené

en: grey
cs_CZ: Šedé

en: here
cs_CZ: zde

en: in forum
cs_CZ: v diskuzi

en: is Default
cs_CZ: je výchozí

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
cs_CZ: není nainstalován! Pro pokročilou kontrolu Spamu nainstalujte antispam plugin Akismet, funguje dobře s wpForo Spam Control systémem. Akismet je již integrován ve wpForo. Pomůže vám to filtrovat příspěvky a chránit fórum před spamovými útoky.

en: item
cs_CZ: položka

en: like
cs_CZ: líbí se

en: login
cs_CZ: přihlásit se

en: logout
cs_CZ: odhlásit se

en: matches
cs_CZ: výsledky

en: members
cs_CZ: uživatelé

en: minutes
cs_CZ: minutama

en: my profile
cs_CZ: můj profil

en: new password
cs_CZ: nové heslo

en: new password again
cs_CZ: nové heslo znovu

en: next
cs_CZ: další

en: old password
cs_CZ: staré heslo

en: one URL per line
cs_CZ: jedna URL adresa na řádek

en: open
cs_CZ: Otevřené

en: orange
cs_CZ: Oranžové

en: phrase_key
cs_CZ: fráze_klíč

en: phrase_value
cs_CZ: fráze_hodnota

en: post not found
cs_CZ: příspěvek nebyl nalezen

en: posted
cs_CZ: napsal

en: posts
cs_CZ: články

en: prev
cs_CZ: předchozí

en: private
cs_CZ: soukromé

en: public
cs_CZ: veřejné

en: reCAPTCHA API Keys
cs_CZ: reCAPTCHA API klíče

en: reCAPTCHA Settings
cs_CZ: Nastavení reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
cs_CZ: Šablona reCAPTCHA

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
cs_CZ: reCAPTCHA vás chrání před spamem a jinými typy automatizovaného zneužití. Poskytuje zabezpečená témata a editory příspěvků, pokud je povoleno neregistrovaným návštěvníkům přispívat na stránky, a také chrání přihlašovací a registrační formuláře před spamovými útoky.

en: red
cs_CZ: Červené

en: register
cs_CZ: registrace

en: relevance
cs_CZ: relevantnost

en: removed link
cs_CZ: odkaz odstraněn

en: replies
cs_CZ: odpovědi

en: save
cs_CZ: uložit

en: set 0 to remove this limit
cs_CZ: nastavte 0 pro odstranění tohoto limitu

en: show %d more comments
cs_CZ: zobrazit %d další komentáře

en: sticky
cs_CZ: připnuto

en: subscriptions
cs_CZ: odběry

en: support topic
cs_CZ: téma podpory

en: the layout you want
cs_CZ: rozložení které chcete

en: the website
cs_CZ: Webová stránka

en: topic not found
cs_CZ: téma nebylo nalezeno

en: topics and posts
cs_CZ: témata a příspěvky

en: unapprove
cs_CZ: neschválit

en: unapproved
cs_CZ: neschváleno

en: unlike
cs_CZ: nelíbí se

en: unsticky
cs_CZ: Odepnutý

en: update
cs_CZ: aktualizace

en: use default link color
cs_CZ: použít výchozí barvu odkazu

en: usergroup
cs_CZ: uživatelská skupina

en: view
cs_CZ: zobrazit

en: view all posts
cs_CZ: zobrazit všechny příspěvky

en: view all questions
cs_CZ: zobrazit všechny otázky

en: view all topics
cs_CZ: zobrazit všechna témata

en: wpForo Addons
cs_CZ: wpForo doplňky

en: wpForo Dashboard
cs_CZ: wpFóro Nástěnka

en: wpForo Database Update Problem - Action Required!
cs_CZ: wpForo: Problém s aktualizací databáze - požadovaná akce!

en: wpForo Forum Installation |
cs_CZ: wpForo Fórum Instalace |

en: wpForo Login Form
cs_CZ: wpForo Přihlašovací formulář

en: wpForo Menu
cs_CZ: wpFóro Menu

en: wpForo Navigation
cs_CZ: navigace wpFóra

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
cs_CZ: wpForo PageID neexistuje. Fóra nebudou načtena, přečtěte si prosím toto

en: wpForo Polls addon is disabled!
cs_CZ: Doplněk hlasování pro wpForo je deaktivován!

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
cs_CZ: Ankety wpForo jsou kompletní doplněk, který pomáhá členům fóra efektivně vytvářet, spravovat a hlasovat v anketách. Dodává se s oprávněními a nastaveními specifickými pro hlasování.

en: wpForo Profile for the whole website including forum, comment authors, post authors and etc...
cs_CZ: wpForo Profil pro celou webovou stránku, včetně fóra, autorů komentářů, autorů příspěvků atd...

en: wpForo Profile only for the forum, WordPress Profile for others, including comment authors, post authors and etc...
cs_CZ: wpForo profil pouze pro fórum, WordPress profil pro ostatní, včetně autorů komentářů, autorů příspěvků atd...

en: wpForo Registration Form
cs_CZ: wpForo Registrační formulář

en: wpForo Reset Password Form
cs_CZ: wpForo formulář pro obnovu hesla

en: wpForo Sidebar
cs_CZ: wpFóro Postranní panel

en: wpForo User Timezone
cs_CZ: wpFóro Uživatelův Čas

en: wpForo Usergroup
cs_CZ: wpFóro Skupina

en: wpForo Website
cs_CZ: wpFóro Webové stránky

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
cs_CZ: wpForo přidá nofollow ke všem odkazům s externími URL. Pokud chcete zachovat některé domény jako interní, vložte do textového pole níže jednu doménu.

en: wpForo has not found any protection solution against spam user registration on the forum registration form. Please %1$s and enable the %2$s antibot protection in %3$s or install other alternative %4$s to avoid registration of spam users.
cs_CZ: wpForo nenalezl žádné řešení pro blokování registrace spammerů. Prosím %1$s a povolte %2$s ochranu proti botům v %3$s nebo instalujte alternativní řešení %4$s pro zablokování registrací spammerů.

en: wpForo phrases are missing!
cs_CZ: wpForo phrases chybí!

en: wrong data
cs_CZ: chybná data

en: {new}
cs_CZ: {nový}
