Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (1192 entries)

en:  Discussion Board
uk_UA: Дошка Обговорень

en:  Forum
uk_UA: Форум

en:  is enabled
uk_UA: увімкнено

en: %1$s Revisions
uk_UA: %1$s редакцій

en: %1$s has mentioned you, %2$s
uk_UA: %1$s згадав вас, %2$s

en: %d Answer
uk_UA: %d відповідь

en: %d Answers
uk_UA: %d відповідей

en: %s Replies
uk_UA: %s відповідей

en: %s Reply
uk_UA: %s відповідь

en: %s access successfully added
uk_UA: %s доступ успішно додано

en: %s access successfully edited
uk_UA: %s доступ успішно відредаговано

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s and %s liked
uk_UA: %s і %s сподобалось

en: %s liked
uk_UA: %s сподобалось

en: %s, %s and %s liked
uk_UA: %s, %s і %s сподобалось

en: %s, %s, %s and %d people liked
uk_UA: %s, %s, %s і %d людям сподобалось

en: --- Choose ---
uk_UA: --- Обрати ---

en: 1 minute
uk_UA: 1 хвилина

en: 15 seconds
uk_UA: 15 секунд

en: 2 minutes
uk_UA: 2 хвилини

en: 30 seconds
uk_UA: 30 секунд

en: 404 - Page not found
uk_UA: 404 - Сторінку не знайдено

en: 5 minutes
uk_UA: 5 хвилин

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть ім'я користувача.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть свою емейл адресу.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>. Вибачте, це ім'я користувача не дозволено.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Адреса емейл не правильна.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ця емейл адреса вже зареєстрована, будь ласка, виберіть іншу.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Це ім'я користувача вже зареєстровано. Будь ласка, виберіть інше.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Це ім'я користувача неправильне, оскільки воно містить неприпустимі символи. Будь ласка, введіть дійсне ім'я користувача.

en: API options reset successfully
uk_UA: Параметри API успішно скинуто

en: API's (Social Network)
uk_UA: API (соціальна мережа)

en: About
uk_UA: Деталі

en: About Me
uk_UA: Про мене

en: Access add error
uk_UA: Доступ помилка додавання

en: Access delete error
uk_UA: Доступ помилка видалення

en: Access edit error
uk_UA: Доступ помилка редагування

en: Access name
uk_UA: Ім'я доступу

en: Access names
uk_UA: Імена доступу

en: Access successfully deleted
uk_UA: Доступ видалення успішне

en: Account
uk_UA: Обліковий Запис

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Active
uk_UA: Активна

en: Active Theme
uk_UA: Активна Тема

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Category or Forum
uk_UA: Додати нову категорію або форум

en: Add New Forum Access
uk_UA: Додати новий доступ до форуму

en: Add New Language
uk_UA: Додати нову мову

en: Add Reply
uk_UA: Додати відповідь

en: Add Topic error: No forum selected
uk_UA: Додати помилку теми: не вибрано жодного форуму

en: Add a comment
uk_UA: Додати коментар

en: Add a new Forum in this Category
uk_UA: Додати новий форум у цій категорії

en: Add a new Subforum
uk_UA: Додати новий підфорум

en: Add topic
uk_UA: Додати тему

en: Addons
uk_UA: Додатки

en: Adds [new] button at the and of topic links, which jumps to the first unread post.
uk_UA: Додає кнопку [новий] в кінці посилань теми, яка переходить до першого непрочитаного повідомлення.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
uk_UA: Додає розширену систему вкладених файлів для тем та публікацій форуму. AJAX система завантаження та відображення з мультимедійною бібліотекою.

en: Adds awesome Sticker and Emoticons packs to editor. Allows to create new custom emoticons packs.
uk_UA: Додає в редактор чудові пакети наклейок та смайликів. Дозволяє створювати нові користувацькі пакети смайликів.

en: Admin
uk_UA: Адмін

en: Admin Control Panel
uk_UA: Панель управління адміністратора

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
uk_UA: Менеджер оголошень - це потужна, але водночас проста система керування рекламою, яка дозволяє додавати рекламні банери між форумами, темами та публікаціями.

en: Advanced Attachments
uk_UA: Розширені вкладення

en: Advanced Attachments Size
uk_UA: Розмір розширених вкладень

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
uk_UA: Розширена система створення профілю користувача. Дозволяє додавати нові поля та керувати сторінками профілю. Створює спеціальну реєстрацію, обліковий запис, форми пошуку учасників.

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
uk_UA: Після реєстрації ви отримаєте підтвердження електронною поштою із посиланням для встановлення нового пароля

en: All
uk_UA: Всі

en: All
uk_UA: Всі

en: All Checked topics successfully deleted
uk_UA: Усі перевірені теми успішно видалено

en: All Users
uk_UA: Всі користувачі

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
uk_UA: Усі під-форуми, теми та відповіді будуть додані до обраного форуму. Макет буде успадковуватися від цього форуму.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
uk_UA: Всі додатки wpForo розробляються розробниками wpForo у команді gVectors. Вартість додатків також включає невелику пожертву за важку роботу, яку розробники wpForo роблять безкоштовно. Коли ви купуєте аддон, ви також надаєте підтримку wpForo. Додатки є єдиним джерелом доходу для розробників wpForo. wpForo - це плагін преміум-форуму, який завжди буде доступний безкоштовно. Тут ніколи не будуть платних і про-версій форуму. У нас є ще кілька десятків чудових функцій у нашому списку справ, які також будуть додані безкоштовно в майбутніх випусках. Таким чином, розробка безкоштовного wpForo завжди залишається першим пріоритетом, wpForo наповнюється новими безкоштовними функціями швидше, ніж раніше.

en: Allow Delete Own Topic for
uk_UA: Дозволити видалити власні теми для

en: Allow Delete Own post for
uk_UA: Дозволити видаляти власні пости для

en: Allow Edit Own Post for
uk_UA: Дозволити редагувати власні повідомлення для

en: Allow Edit Own Topic for
uk_UA: Дозволити редагувати власні теми для

en: Allow Member Signature
uk_UA: Дозволити підпис учасника

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
uk_UA: Дозволяє вставляти сотні відео, соціальних мереж, аудіо та фото контенту на теми та публікації форуму.

en: Anonymous
uk_UA: Анонімний

en: Answer
uk_UA: Відповідь

en: Answer to
uk_UA: Відповісти

en: Answers
uk_UA: Відповіді

en: Antispam
uk_UA: Антиспам

en: Antispam options reset successfully
uk_UA: Антиспам параметри успішно скинуто

en: Any Date
uk_UA: Будь-яка дата

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Approve
uk_UA: Схвалити

en: Are you sure you want to DELETE this item?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю позицію?

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі файли з синіми позначками тут. Будь ласка, завантажте Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ папку на ваш локальний комп'ютер, перш ніж видаляти файли, це не можна буде скасувати.

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі файли з темно-червоними позначками тут. Будь ласка, завантажте Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ папку на ваш локальний комп'ютер, перш ніж видаляти файли, це не можна буде скасувати.

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі файли з оранжевими позначками тут. Будь ласка, завантажте Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ папку на ваш локальний комп'ютер, перш ніж видаляти файли, це не можна буде скасувати.

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі файли з червоними позначками тут. Будь ласка, завантажте Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ папку на ваш локальний комп'ютер, перш ніж видаляти файли, це не можна буде скасувати.

en: Are you sure you want to delete this file?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей файл?

en: Are you sure you want to delete this forum?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей форум?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити ці файли теми?

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете остаточно видалити цей файл?

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей набір доступу? Групи користувачів, які приєднані до цього доступу, втратять усі дозволи форуму.

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути всі налаштування та кольорові стилі за замовчуванням?

en: Are you sure, you want to BAN this user?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете забанити цього користувача?

en: Are you sure, you want to UNBAN this user?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете розбанити цього користувача?

en: Ascending order
uk_UA: В порядку зростання

en: Attach file:
uk_UA: Прикріпити файл:

en: Attachment
uk_UA: Вкладення

en: Attachment click - message for non-permitted users
uk_UA: Натискання на вкладення - повідомлення для неавторизованих користувачів

en: Attachment removed
uk_UA: Вкладення видалено

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Attachments Size
uk_UA: Розмір вкладення

en: Attribute all content to:
uk_UA: Зв'язати весь вміст:

en: Author Email
uk_UA: Емейл автора

en: Author Name
uk_UA: Ім'я автора

en: Auto Drafting Interval
uk_UA: Інтервал авто-збереження

en: Available
uk_UA: Доступний

en: Avatar
uk_UA: Фото

en: Avatar image is too big maximum allowed size is %s
uk_UA: Зображення аватара занадто велике, максимально допустимий розмір %s

en: Avatars Size
uk_UA: Розмір аватарів

en: Awaiting moderation
uk_UA: Очікує модерації

en: Badge Icon
uk_UA: Значок

en: Ban
uk_UA: Бан

en: Ban User
uk_UA: Забанити користувача

en: Ban user when spam is suspected
uk_UA: Заблокувати користувача, коли буде виявлений спам

en: Banned
uk_UA: Забанено

en: Blog Comments
uk_UA: Коментарі Блогу

en: Blog Posts
uk_UA: Публікації Блогу

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
uk_UA: Синхронізація вмісту блогу до форуму та форуму до блогу. Публікації блогу з темами форуму та коментарі до блогу з відповідями форуму.

en: Board Statistic
uk_UA: Статистика

en: BuddyPress Profile for the whole website including forum.
uk_UA: Обліковий запис BuddyPress для всього веб-сайту, включаючи форум.

en: Bulk Actions
uk_UA: Масові Дії

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
uk_UA: За замовчуванням всі учасники отримують значки та титули рейтингу залежно від кількості публікацій. Однак, використовуючи цю опцію, ви можете надати нижчий або більш високий рейтинг певному користувачеві (цьому користувачеві). Значками, назвами та пунктами репутації учасників за замовчуванням можна керувати на Форуми > Налаштування > Вкладка "Учасники".

en: Can approve/unapprove content
uk_UA: Може дозволити/заборонити вміст

en: Can attach file
uk_UA: Може Прикріплювати Файл

en: Can close topic
uk_UA: Може закривати тему

en: Can create topic
uk_UA: Може створювати теми

en: Can delete own reply
uk_UA: Може видалити власні відповіді

en: Can delete own topic
uk_UA: Може видаляти власні теми

en: Can delete replies
uk_UA: Може видаляти відповіді

en: Can delete topic
uk_UA: Може видаляти теми

en: Can edit own replay
uk_UA: Може редагувати власні відповіді

en: Can edit own topic
uk_UA: Може редагувати власні теми

en: Can edit replies
uk_UA: Може редагувати відповіді

en: Can edit topic
uk_UA: Може редагувати теми

en: Can like
uk_UA: Може щось подобатись

en: Can move topic
uk_UA: Може переміщувати тему

en: Can post reply
uk_UA: Може розміщувати відповіді

en: Can reply to own topic
uk_UA: Може відповісти на власну тему

en: Can report
uk_UA: Може повідомляти

en: Can set own topic answered
uk_UA: Може встановити власну тему, як таку, що отримала відповідь

en: Can set own topic private
uk_UA: Може встановлювати власну тему приватною

en: Can set own topic solved
uk_UA: Може встановлювати власну тему вирішеною

en: Can set topic answered
uk_UA: Може встановити тему, як таку, що отримала відповідь

en: Can set topic private
uk_UA: Може встановлювати тему приватною

en: Can set topic solved
uk_UA: Може встановлювати тему вирішеною

en: Can set topic sticky
uk_UA: Може встановлювати тему закріпленою

en: Can view attached files
uk_UA: Може переглядати прикріплені файли

en: Can view forum
uk_UA: Може переглядати форум

en: Can view private topic
uk_UA: Може переглядати приватну тему

en: Can view replies
uk_UA: Може переглядати відповіді

en: Can view topic
uk_UA: Може переглядати теми

en: Can vote
uk_UA: Може голосувати

en: Can't add forum
uk_UA: Не вдається додати форум

en: Can't add new language
uk_UA: Не вдається додати нову мову

en: Can't delete this Usergroup
uk_UA: Не вдається видалити цю групу користувачів

en: Can't send confirmation email
uk_UA: Не вдається надіслати підтвердження електронною поштою

en: Can't send report email
uk_UA: Не вдається надіслати повідомлення електронної пошти

en: Can't subscribe to this item
uk_UA: Не вдається підписатися на цю позицію

en: Can't write a post: This topic is closed
uk_UA: Не вдається написати повідомлення: Ця тема закрита

en: Can`t upload file
uk_UA: Не вдається завантажити файл

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cannot update forum hierarchy
uk_UA: Не вдається оновити ієрархію форуму

en: Cannot update post data
uk_UA: Не вдається оновити дані публікації

en: Categories and Forums
uk_UA: Категорії і Форуми

en: Category Layout
uk_UA: Макет Категорії

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Change Color Style
uk_UA: Змінити стиль кольору

en: Change password
uk_UA: Змінити пароль

en: Change usergroup to…
uk_UA: Змінити групу користувачів на...

en: Choose Target Forum
uk_UA: Обрати цільовий форум

en: Cleanup options reset successfully
uk_UA: Параметри очищення успішно скинуто

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear all
uk_UA: Очистити все

en: Click to delete Blue marked files
uk_UA: Натисніть, щоб видалити файли з синьою позначкою

en: Click to delete Dark Red marked files
uk_UA: Натисніть, щоб видалити файли з темно-червоною позначкою

en: Click to delete Orange marked files
uk_UA: Натисніть, щоб видалити файли з оранжевою позначкою

en: Click to delete Red marked files
uk_UA: Натисніть, щоб видалити файли з червоною позначкою

en: Click to open forum privacy policy below
uk_UA: Натисніть, аби відкрити політику конфіденційності форуму нижче

en: Click to open forum rules below
uk_UA: Натисніть, аби відкрити правила форуму нижче

en: Closed
uk_UA: Закрита

en: Collapsed
uk_UA: Згорнутий

en: Color
uk_UA: Колір

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
uk_UA: Розділіть комами електронні адреси адміністраторів форуму, щоб отримувати сповіщення про форум.

en: Comment content maximum length
uk_UA: Максимальна довжина вмісту коментаря

en: Comment content minimum length
uk_UA: Мінімальна довжина вмісту коментаря

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Confirm my subscription
uk_UA: Підтвердити мою підписку

en: Contact Us
uk_UA: Зв'яжіться з нами

en: Contact the forum administrator
uk_UA: Зверніться до адміністратора форуму

en: Continue Synchronization
uk_UA: Продовжити синхронізацію

en: Could not be unsubscribe from this item
uk_UA: Не вдалося скасувати підписку на цю позицію

en: Could not write file %s
uk_UA: Не вдалося записати файл %s

en: Create Account
uk_UA: Створити обліковий запис

en: Created
uk_UA: Створено

en: Created By
uk_UA: Створений

en: Created by %s
uk_UA: Створено %s

en: Current active theme
uk_UA: Поточна активна тема

en: Custom Authorization URLs
uk_UA: Користувацькі URL-адреси авторизації

en: Custom CSS Code
uk_UA: Спеціальний код CSS

en: Custom Rating
uk_UA: Користувацький рейтинг

en: Custom Title
uk_UA: Спеціальний Заголовок

en: Customer
uk_UA: Клієнт

en: DO NOT DELETE WPFORO PAGE!!!
uk_UA: НЕ ВИДАЛЯЙТЕ СТОРІНКУ WPFORO!!!

en: Dark
uk_UA: Темна

en: Dashboard
uk_UA: Приборна панель

en: Dashboard - Can delete member
uk_UA: Панель інструментів - можна видаляти учасника

en: Dashboard - Can edit member
uk_UA: Панель інструментів - можна редагувати учасника

en: Dashboard Menu Position
uk_UA: Позиція меню інформаційної панелі

en: Data merging error
uk_UA: Помилка злиття даних

en: Date
uk_UA: Дата

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default Attachments Size
uk_UA: Розмір вкладень за замовчуванням

en: Default Forum Access
uk_UA: Доступ до форуму за замовчуванням

en: Default Rating
uk_UA: Стандартний рейтинг

en: Default avatar
uk_UA: Аватар за замовчуванням

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete All
uk_UA: Видалити все

en: Delete All Caches
uk_UA: Видалити увесь кеш

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
uk_UA: Видалити вибрану групу користувачів і приєднати користувачів до іншої групи користувачів

en: Delete Chosen Usergroup And Users
uk_UA: Видалити вибрану групу користувачів та користувачів

en: Delete Forum Cache
uk_UA: Видалити кеш форуму

en: Delete Inactive Users
uk_UA: Видалити неактивних користувачів

en: Delete Phrase Cache
uk_UA: Видалити фразовий кеш

en: Delete User
uk_UA: Видалити користувача

en: Delete User Cache
uk_UA: Видалити кеш користувача

en: Delete all wpForo content.
uk_UA: Видалити увесь контент wpForo.

en: Delete this file
uk_UA: Видалити цей файл

en: Delete this item
uk_UA: Видалити цю позицію

en: Delete this usergroup
uk_UA: Видалити цю групу користувачів

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Deleted Successfully!
uk_UA: Видалено Успішно!

en: Descending order
uk_UA: У порядку зменшення

en: Details | Buy
uk_UA: Деталі | Купити

en: Directory
uk_UA: Директорія

en: Discussion Board
uk_UA: Дошка Обговорень

en: Dismiss this notice.
uk_UA: Відхилити це оповіщення

en: Display Avatars
uk_UA: Показувати Аватари

en: Display Name
uk_UA: Введіть Ім'я

en: Display Name or Nicename
uk_UA: Відображати Ім'я або Нікнейм

en: Display Only Unread Posts
uk_UA: Відображати тільки непрочитані записи

en: Display Secondary Usergroups under Post Author Avatar
uk_UA: Відобразити вторинні групи користувача під аватаром автора запису

en: Display User Notification Bell on Menu Bar
uk_UA: Відобразити дзвінок сповіщення користувача на панелі меню

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
uk_UA: Відображати групу користувачів під аватаром автора публікації

en: Display [new] indicator
uk_UA: Відображати [новий] індикатор

en: Display on Members List
uk_UA: Відобразити у списку учасників

en: Display with Avatars
uk_UA: Показувати з Аватарами

en: Display with avatars
uk_UA: Відображати з аватарами

en: Do not allow to attach files with following extensions:
uk_UA: Не дозволяти прикріпляти файли з наступними розширеннями:

en: Do you really want to reset options?
uk_UA: Ви дійсно хочете скинути параметри?

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Done!
uk_UA: Готово!

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
uk_UA: ПОМИЛКА: не вдається підключитися до Google reCAPTCHA API

en: ERROR: invalid_username. Sorry, that username is not allowed. Please insert another.
uk_UA: ПОМИЛКА: invalid_username. На жаль, це ім’я користувача заборонено. Введіть інше, будь ласка.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Profile
uk_UA: Редагувати обліковий запис

en: Edit User
uk_UA: Редагувати користувача

en: Edit this usergroup
uk_UA: Редагувати цю групу користувачів

en: Edited:
uk_UA: Відредаговано:

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Email address exists. Please insert another.
uk_UA: Електронна адреса зайнята. Будь ласка, вставте іншу.

en: Email confirm error
uk_UA: Помилка підтвердження емейл

en: Email has been confirmed
uk_UA: Емейл підтверджено

en: Email has been sent
uk_UA: Емейл повідомлення було відправлено

en: Email options reset successfully
uk_UA: Параметри емейлів успішно скинуто

en: Emails
uk_UA: Електронні адреси

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
uk_UA: Увімкнути автоматичну очистку неактивних користувачів

en: Enable Avatars
uk_UA: Дозволити Фото

en: Enable Custom Avatars
uk_UA: Увімкнути спеціальні аватари

en: Enable Debug Mode
uk_UA: Увімкнути режим налагодження

en: Enable HTML Cache
uk_UA: Увімкнути кеш HTML

en: Enable Member Cache
uk_UA: Увімкнути кеш учасників

en: Enable Member Rating
uk_UA: Увімкнути рейтинг учасників

en: Enable Member Rating Titles
uk_UA: Увімкнути титули рейтингів учасників

en: Enable Memory Cache
uk_UA: Увімкнути кеш пам'яті

en: Enable Object Cache
uk_UA: Увімкнути кеш об'єктів

en: Enable Output Buffer
uk_UA: Увімкнути вихідний буфер

en: Enable RSS Feed
uk_UA: Увімкнути RSS-канал

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
uk_UA: Увімкнути значки репутації для вибраних груп

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
uk_UA: Увімкнути титули репутацій для вибраних груп користувачів

en: Enable Subscription Confirmation
uk_UA: Увімкнути підтвердження підписки

en: Enable User Notification
uk_UA: Увімкнути сповіщення користувача

en: Enable User Notification Live Update
uk_UA: Увімкнути живе оновлення сповіщень користувача

en: Enable User Profile Page indexing
uk_UA: Увімкнути індексування сторінки облікового запису користувача

en: Enable User Registration
uk_UA: Увімкнути реєстрацію користувачів

en: Enable User Registration email confirmation
uk_UA: Увімкнути емейл підтвердження реєстрації користувача

en: Enable WordPress Date/Time Format
uk_UA: Увімкнути формат дати/часу WordPress

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, якщо ви хочете встановити прапорець підписки на тему за замовчуванням.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб мати змогу керувати вкладеннями на форумі в Інформаційній панелі > Медіа > Сторінка адміністратора бібліотеки.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
uk_UA: Ввімкнути бібліотеку wpForo Font-Awesome

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
uk_UA: Увімкнути wpForo SEO для мета тегів

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
uk_UA: Увімкнути wpForo SEO для мета заголовків

en: Enable wpForo Spam Control
uk_UA: Увімкнути контроль спаму wpForo

en: Enter description here . . .
uk_UA: Введіть опис тут

en: Enter forum title here
uk_UA: Введіть назву форуму тут

en: Enter title here
uk_UA: Введіть заголовок тут

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
uk_UA: Введіть свою електронну адресу або ім'я користувача, і ми надішлемо вам посилання, за допомогою якого ви зможете вибрати новий пароль.

en: Error: Forum is not found
uk_UA: Помилка: Форум не знайдено

en: Error: No topic selected
uk_UA: Помилка: Не вибрано жодної теми

en: Error: Topic is not found
uk_UA: Помилка: Тема не знайдена

en: Error: please insert some text to report.
uk_UA: Помилка: Будь ласка введіть текст, щоб відправити повідомити.

en: Exclude page URLs
uk_UA: Виключити URL-адреси сторінок

en: Expanded
uk_UA: Розгорнутий

en: Extend your forum with wpForo addons
uk_UA: Розширте свій форум із доповненнями wpForo

en: Extended Layout - Intro posts
uk_UA: Розширений макет - вхідні публікації

en: Extended Layout - Intro topics
uk_UA: Розширений макет - вхідні теми

en: Extended Layout - Number of intro posts
uk_UA: Розширений макет - кількість вхідних публікацій

en: Extended Layout - Number of intro topics
uk_UA: Розширений макет -кількість  вхідних публікацій

en: Extended Layout - Recent posts
uk_UA: Розширене компонування - Останні публікації

en: FROM Email Address
uk_UA: ВІД Адреса емейл

en: FROM Name
uk_UA: ВІД Ім'я

en: Facebook Login Information
uk_UA: Інформація про вхід у Facebook

en: Failed to write file to disk
uk_UA: Не вдалося записати файл на диск

en: Features
uk_UA: Особливості

en: Features reset successfully
uk_UA: Особливості успішно скинуто

en: Features successfully updated
uk_UA: Функції успішно оновлені

en: Features successfully updated, but previous value not changed
uk_UA: Функції успішно оновлені, але попереднє значення не змінено

en: File type is not allowed
uk_UA: Тип файлу заборонений

en: File upload stopped by extension
uk_UA: Завантаження файлу зупинено розширенням

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Filter by Usergroups
uk_UA: Фільтрувати за групами користувачів

en: Find Posts by User
uk_UA: Знайти повідомлення користувача

en: Find Topics Started by User
uk_UA: Знайти теми, розпочаті користувачем

en: Find a member
uk_UA: Знайти учасника

en: First post and replies
uk_UA: Перша публікація і відповіді

en: Font Sizes
uk_UA: Розміри Шрифтів

en: Font-awesome Icon
uk_UA: Іконка Font-awesome

en: Forgot Your Password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Forum
uk_UA: Форум

en: Forum - Login
uk_UA: Форум - Ввійти

en: Forum - Page Not Found
uk_UA: Форум - Сторінка Не Знайдена

en: Forum - Registration
uk_UA: Форум - Реєстрація

en: Forum Accesses
uk_UA: Доступи Форуму

en: Forum Admin Email Addresses
uk_UA: Електронні адреси адміністраторів форуму

en: Forum Admins email addresses
uk_UA: Електронні адреси адміністраторів форуму

en: Forum Base URL
uk_UA: Базова URL-адреса Форуму

en: Forum Base URL successfully updated
uk_UA: Базова URL-адреса Форуму успішно оновлена

en: Forum Color Styles
uk_UA: Кольорові стилі Форуму

en: Forum Description
uk_UA: Опис Форуму

en: Forum Home
uk_UA: Домашня Сторінка Форуму

en: Forum ID is not detected
uk_UA: Ідентифікатор форуму не виявлено

en: Forum Icon
uk_UA: Іконка форуму

en: Forum Language
uk_UA: Мова Форуму

en: Forum Maintenance
uk_UA: Підтримка форуму

en: Forum Members
uk_UA: Учасники Форуму

en: Forum Members List
uk_UA: Список Учасників Форуму

en: Forum Menu
uk_UA: Меню форуму

en: Forum Meta
uk_UA: Мета Форуму

en: Forum Options
uk_UA: Параметри форуму

en: Forum Page ID
uk_UA: ID сторінки форуму

en: Forum Posts
uk_UA: Публікації Форуму

en: Forum Profile
uk_UA: Профіль Форуму

en: Forum RSS Feed
uk_UA: RSS-канал форуму

en: Forum Settings
uk_UA: Налаштування Форуму

en: Forum Slug
uk_UA: Жетон Форуму

en: Forum Statistics
uk_UA: Статистика Форуму

en: Forum Themes
uk_UA: Теми форуму

en: Forum Title
uk_UA: Заголовок Форуму

en: Forum Tools
uk_UA: Інструменти форуму

en: Forum Widgets
uk_UA: Віджети форуму

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
uk_UA: Підписка на форум та тему з подвійною системою вибору/підтвердження.

en: Forum database is not updated properly. Please click the button below for further instruction.
uk_UA: База даних форуму не оновлюється належним чином. Для подальшої інструкції натисніть кнопку нижче.

en: Forum deleting error
uk_UA: Форум помилка видалення

en: Forum hierarchy successfully updated
uk_UA: Ієрархія форуму успішно оновлена

en: Forum is empty
uk_UA: Форум порожній

en: Forum is successfully merged
uk_UA: Форум успішно злито

en: Forum merging error
uk_UA: Помилка злиття форуму

en: Forum options reset successfully
uk_UA: Параметри форуму успішно скинуто

en: Forum options successfully updated
uk_UA: Параметри форуму успішно оновлені

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
uk_UA: Параметри форуму успішно оновлені, але попереднє значення не було змінено

en: Forum successfully updated
uk_UA: Форум успішно оновлено

en: Forum title / link
uk_UA: Заголовок / посилання форуму

en: Forum update error
uk_UA: Помилка оновлення форуму

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
uk_UA: Дані облікових записів користувачів форуму ще не синхронізовані, цей крок обов'язковий! Будь ласка, натисніть кнопку нижче, щоб завершити встановлення.

en: Forums
uk_UA: Форуми

en: Forums RSS Feed
uk_UA: RSS-канал форумів

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
uk_UA: Форуми можуть відображатися з різними макетами (розширений, спрощений, питання-відповідь, гілковий), просто відредагуйте верхню (синю панель) категорію та встановіть макет, який ви хочете. Макетування дочірніх форумів залежить від макета верхньої категорії (сині панелі). Вони не можуть мати інший макет.

en: Fresh Installation
uk_UA: Свіжа інсталяція

en: From Email Address
uk_UA: Від Адреса електронної пошти

en: From Name
uk_UA: Від Ім'я

en: Front - Can access to attachments
uk_UA: Передня панель - Може отримати доступ до вкладень

en: Front - Can have signature
uk_UA: Фронт - можна мати підпис

en: Front - Can upload avatar
uk_UA: Фронт - можна завантажувати аватар

en: Front - Can view avatars
uk_UA: Фронт - можна переглядати аватари

en: Front - Can view member about me
uk_UA: Фронт - можна переглядати інформацію про користувача

en: Front - Can view member custom title
uk_UA: Фронт - можна переглядати користувацький титул користувача

en: Front - Can view member email
uk_UA: Фронт - можна переглядати електронну адресу учасника

en: Front - Can view member location
uk_UA: Фронт - можна переглядати місце знаходження учасника

en: Front - Can view member occupation
uk_UA: Фронт - можна переглядати професію користувача

en: Front - Can view member reg. date
uk_UA: Фронт - можна переглядати дату реєстрації користувача

en: Front - Can view member reputation
uk_UA: Фронт - можна переглядати репутацію користувача

en: Front - Can view member signature
uk_UA: Фронт - можна переглядати підпис користувача

en: Front - Can view member social networks
uk_UA: Фронт - можна переглядати соціальні мережі користувачів

en: Front - Can view member title
uk_UA: Фронт - можна переглядати титул учасника

en: Front - Can view member username
uk_UA: Фронт - можна переглядати ім'я користувача

en: Front - Can view member website
uk_UA: Фронт - можна переглядати сайт користувача

en: Front - Can view members
uk_UA: Фронт - можна переглядати учасників

en: Front - Can view profiles
uk_UA: Фронт - можна переглядати профілі

en: Front - Can write PM
uk_UA: Фронт - можна писати приватні повідомлення

en: Front-end Phrases
uk_UA: Фронт-енд фрази

en: Frontend Admin Control Panel
uk_UA: Передня панель управління адміністратора

en: Full
uk_UA: Повний

en: Full Badge
uk_UA: Повний Значок

en: Full access
uk_UA: Повний доступ

en: Function wpforo_thread_reply() not found.
uk_UA: Функція wpforo_thread_reply() не знайдена.

en: General
uk_UA: Основний

en: General Information
uk_UA: Основна Інформація

en: General options reset successfully
uk_UA: Загальні параметри успішно скинуто

en: General options successfully updated
uk_UA: Загальні параметри успішно оновлені

en: Go to first unread post
uk_UA: Перейти до першого непрочитаного запису

en: Google reCAPTCHA data are not submitted
uk_UA: Дані Google reCAPTCHA не надано

en: Google reCAPTCHA verification failed
uk_UA: Перевірка Google reCAPTCHA не вдалася

en: Group
uk_UA: Група

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Guest Post Editor
uk_UA: Гостьовий редактор публікацій

en: Guest Topic Editor
uk_UA: Гостьовий редактор тем

en: Guests
uk_UA: Гості

en: Help wpForo to grow, show plugin info
uk_UA: Допоможіть wpForo розширюватися, відображати інформацію про плагін

en: Hide Replies
uk_UA: Приховати відповіді

en: Hide avatar
uk_UA: Приховати аватар

en: Hide buttons
uk_UA: Приховати кнопки

en: Hide notification bell
uk_UA: Приховати дзвінок сповіщення

en: Hide this widget for guests
uk_UA: Приховати цей віджет від гостей

en: Hide user data
uk_UA: Приховати дані користувача

en: Hide user name
uk_UA: Приховати ім'я користувача

en: Hot
uk_UA: Гаряча

en: I agree
uk_UA: Я згоден

en: I agree to receive an email confirmation with a link to set a password.
uk_UA: Я погоджуюся отримати підтвердження електронною поштою із посиланням на встановлення пароля.

en: I agree to these rules
uk_UA: Я погоджуюся з цими правилами

en: I allow to create an account and send confirmation email.
uk_UA: Я дозволяю створити обліковий запис і надіслати підтвердження електронною поштою.

en: I allow to create an account based on my Facebook public profile information and send confirmation email.
uk_UA: Я дозволяю створити обліковий запис на основі інформації про мій профіль у Facebook та надсилати підтвердження електронною поштою.

en: I do not agree to these rules. Take me away from here.
uk_UA: Я не згоден з цими правилами. Заберіть мене звідси.

en: I do not agree. Take me away from here.
uk_UA: Я не згоден. Заберіть мене звідси.

en: I got it, please dismiss this message
uk_UA: Я зрозумів, будь ласка, відхиліть це повідомлення

en: I have read and agree to %s privacy policy.
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся з політикою конфіденційності %s.

en: I have read and agree to %s privacy policy. For more information, please check our privacy policy, where you'll get more info on where, how and why we store your data.
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся з політикою конфіденційності %s. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

en: I have read and agree to abide by the %s.
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся дотримуватися %s.

en: I have read and agree to the
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся з

en: I have read and agree to the %s.
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся з %s.

en: IMPORTANT! The forum registration form is probably under risk of spam attacks. Please configure wpForo built-in %s antibot for registration form to avoid spam registrations. If you don't use the forum registration form or you are sure that your registration forms are secured, just click on (x) button to dismiss this message.
uk_UA: ВАЖЛИВО! Форма реєстрації на форумі, ймовірно, знаходиться під небезпекою спам атак. Налаштуйте вбудований анти-бот wpForo %s для форми реєстрації, щоб уникнути спам реєстрацій. Якщо ви не використовуєте реєстраційну форму форуму або впевнені, що ваші реєстраційні форми захищені, просто натисніть кнопку (x), щоб відхилити це повідомлення.

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
uk_UA: ВАЖЛИВО! Видалення не є простою деактиваційною дією. Ця дія назавжди видаляє всі дані форуму (форуми, теми, відповіді, вкладення ...) з бази даних. Будь ласка, створіть резервну копію бази даних перед цією дією, можливо, вам знадобиться інформація про цей форум у майбутньому. Якщо ви впевнені, що хочете видалити всі дані форуму, будь ласка, підтвердіть. Якщо ні, просто скасуйте її, тоді ви можете вимкнути цей плагін, щоб не видаляти дані про форум.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
uk_UA: ВАЖЛИВО: wpForo не може працювати з пермалінк за замовчуванням, будь-ласка, змініть структуру пермалінк

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
uk_UA: Якщо у категорії (сині панелі) немає форумів (сірі панелі), вона не буде відображена на передній панелі. Кожна категорія повинна містити принаймні один форум.

en: If this option is enabled, all topic links on forums page and on topics page will refer to the first unread post. This behavior is only enabled for logged-in users.
uk_UA: Якщо цей параметр увімкнено, усі посилання тем на сторінці форумів та на сторінках тем будуть посилатися на перше непрочитане повідомлення. Така поведінка увімкнена лише для зареєстрованих користувачів.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми з wpForo, будь ласка, увімкніть цей параметр, перш ніж звертатися по допомогу, це виводить приховану важливої ​​інформацію, яка допоможе нам вирішити проблему.

en: If you have enabled this option, after registering, the admin will not receive an email notification for newly registered user.
uk_UA: Якщо ви включили цю опцію, після реєстрації адміністратор не отримуватиме сповіщення електронною поштою про нещодавно зареєстрованого користувача.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
uk_UA: Якщо ви ввімкнули цю опцію, після реєстрації користувач не зможе ввійти, не підтвердивши емейл адресу.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
uk_UA: Якщо ви хочете видалити цей форум і зберегти його під-форуми, теми та відповіді, будь ласка, виберіть нове цільове поле в спадному меню нижче

en: Illegal character in username.
uk_UA: Недійсний символ у імені користувача.

en: Important Tips
uk_UA: Важливі поради

en: Inactive
uk_UA: Неактивний

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
uk_UA: Неактивні користувачі - це власники облікових записів, які не мають тем, публікацій, коментарів та підписок на новий вміст. У 99&#37; випадків такі облікові записи зареєстровані спамерами. Цей інструмент дозволяє бачити активних та неактивних користувачів.

en: Inactive users who have been registered more than
uk_UA: Неактивні користувачі, зареєстровані більше ніж

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
uk_UA: Неправильний формат файлу. Дозволені формати: jpeg, jpg, png, gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
uk_UA: Вставляти вкладення форуму в медіа бібліотеку

en: Insert Spoiler
uk_UA: Вставити спойлер

en: Insert link
uk_UA: Вставити посилання

en: Insert member name or email
uk_UA: Введіть ім'я учасника або електронну пошту

en: Insert your Email address.
uk_UA: Введіть свою адресу електронної пошти.

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: Invalid Email address
uk_UA: Невірна адреса електронної пошти

en: Invalid request!
uk_UA: Невірний запит!

en: Items
uk_UA: Елементи

en: Join Us!
uk_UA: Приєднайся до нас!

en: Join us today!
uk_UA: Приєднуйтесь до нас!

en: Joined
uk_UA: Приєднався

en: Jump to First Unread Post with [new] Button in Topic Link
uk_UA: Перейти до першого непрочитаного повідомлення за допомогою кнопки [новий] у посиланні теми

en: LAYOUTS
uk_UA: МАКЕТИ

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language XML file
uk_UA: Мовний XML-файл

en: Last 24 hours
uk_UA: Останні 24 години

en: Last 3 Months
uk_UA: Останні 3 місяці

en: Last 6 Months
uk_UA: Останні 6 місяців

en: Last Active
uk_UA: Остання Активність

en: Last Login
uk_UA: Останній вхід

en: Last Month
uk_UA: Місяць тому

en: Last Post
uk_UA: Остання публікація

en: Last Post Info
uk_UA: Інформація Останньої Публікації

en: Last Week
uk_UA: Тиждень тому

en: Last Year ago
uk_UA: Рік тому

en: Last post by %s
uk_UA: Автор останньої публікації %s

en: Last reply by %s
uk_UA: Остання відповідь %s

en: Latest Post
uk_UA: Остання публікація

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Leave a reply
uk_UA: Залишити коментар

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
uk_UA: Довжина повинна бути від 3 до 15 символів.

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
uk_UA: Довжина повинна бути від 3 до 30 символів.

en: Level
uk_UA: Рівень

en: Light
uk_UA: Світла

en: Liked
uk_UA: Сподобалось

en: Link Text
uk_UA: Текст Посилання

en: Link to confirm subscription
uk_UA: Посилання на підтвердження підписки

en: Link to open password reset form
uk_UA: Посилання для відкриття форми скидання пароля

en: Link to the post
uk_UA: Посилання на запис

en: Link to unsubscribe
uk_UA: Посилання на скасування підписки

en: Loading Topics
uk_UA: Завантаження тем

en: Location
uk_UA: Країна

en: Log Viewed Forums and Topics
uk_UA: Журнал переглянутих форумів і тем

en: Login
uk_UA: Ввійдіть

en: Login URL
uk_UA: URL-адреса входу

en: Logout
uk_UA: Вийти

en: Lost Password URL
uk_UA: URL-адресу Забутого Паролю

en: Lost your password?
uk_UA: Відновити пароль?

en: MB
uk_UA: МБ

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
uk_UA: Переконайтеся, що ви вставили клас іконок font-awesome, він повинен починатися з префіксу fa-, як &quot;fa-comments&quot;.

en: Max Number of Revisions
uk_UA: Максимальна кількість редацій

en: Maximum allowed file size is
uk_UA: Максимально допустимий розмір файлу

en: Maximum upload file size
uk_UA: Максимально допустимий розмір файлу для завантаження

en: Member
uk_UA: Учасник

en: Member Activity
uk_UA: Активність Учасника

en: Member Information
uk_UA: Інформація Учасника

en: Member Profile
uk_UA: Профіль Учасника

en: Member Rating
uk_UA: Рейтинг Учасника

en: Member Rating Badge
uk_UA: Значок Рейтингу Учасника

en: Member Reputation
uk_UA: Репутація Учасника

en: Member Reputation and Titles
uk_UA: Репутація і титули учасників

en: Member Title
uk_UA: Титул Учасника

en: Member information
uk_UA: Інформація учасника

en: Member options reset successfully
uk_UA: Параметри учасника успішно скинуто

en: Member options successfully updated
uk_UA: Параметри учасників успішно оновлені

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
uk_UA: Параметри учасників успішно оновлені, але попереднє значення не було змінено

en: Members
uk_UA: Учасники

en: Members Online
uk_UA: Учасників Онлайн

en: Members Search Type
uk_UA: Тип пошуку учасників

en: Members URL structure
uk_UA: Структура URL-адрес учасників

en: Members not found
uk_UA: Учасник не знайдений

en: Mentioned post excerpt
uk_UA: Уривок згаданого запису

en: Mentioned user display name
uk_UA: Відображуване ім’я згаданого користувача

en: Message has been sent
uk_UA: Повідомлення було відправлене

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Meta Description
uk_UA: Мета Опис

en: Min Number of Posts
uk_UA: Мінімальна Кількість Публікацій

en: Min number of posts to be able attach files
uk_UA: Мінімальна кількість публікацій, щоб мати можливість додавати посилання

en: Min number of posts to be able post links
uk_UA: Мінімальна кількість публікацій, щоб мати змогу розміщувати посилання

en: Misc
uk_UA: Інше

en: Misc options reset successfully
uk_UA: Інші параметри успішно скинуто

en: Missing a temporary folder
uk_UA: Немає тимчасової папки

en: Moderation
uk_UA: Модерація

en: Moderator
uk_UA: Модератор

en: Moderator access
uk_UA: Доступ модератора

en: More
uk_UA: Більше

en: More info
uk_UA: Детальніше

en: More information about
uk_UA: Більше інформації про

en: Most Commented
uk_UA: Найбільш коментовані

en: Most Voted
uk_UA: Найбільше голосів

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move Topic
uk_UA: Перемістити тему

en: Must be minimum 6 characters.
uk_UA: Має містити мінімум 6 символів.

en: My Profile
uk_UA: Мій профіль

en: NO
uk_UA: НІ

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
uk_UA: ПРИМІТКА. Якщо ви хочете додати віджети на цій бічній панелі, скористайтеся шаблоном "Повна ширина" для сторінки індексу wpForo, щоб уникнути дублювання бічної панелі.

en: New
uk_UA: Нова

en: New Addons for Your Forum!
uk_UA: Нові доповнення для вашого форуму!

en: New Down Vote
uk_UA: Новий голос вниз

en: New Forum
uk_UA: Новий форум

en: New Like
uk_UA: Нове вподобання

en: New Notification
uk_UA: Нове сповіщення

en: New Passwords do not match
uk_UA: Нові паролі не збігаються

en: New Phrase
uk_UA: Нова фраза

en: New Registered User
uk_UA: Щойно зареєстрований користувач

en: New Up Vote
uk_UA: Новий голос вгору

en: New User Group
uk_UA: Нова група користувачів

en: New User Mentioning
uk_UA: Згадування нового користувача

en: New Usergroup
uk_UA: Нова група користувачів

en: New down vote from %1$s, %2$s
uk_UA: Новий голос вниз від %1$s, %2$s

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
uk_UA: Нова мова успішно додана та змінює мову wpforo на нову мову

en: New like from %1$s, %2$s
uk_UA: Нове вподобання від %1$s, %2$s

en: New notification from %1$s, %2$s
uk_UA: Нове сповіщення від %1$s,%2$s

en: New reply author display name
uk_UA: Відображуване ім'я автора нової відповіді

en: New reply excerpt
uk_UA: Уривок нової відповіді

en: New reply from %1$s, %2$s
uk_UA: Нова відповідь від %1$s, %2$s

en: New reply notification email message
uk_UA: Новt сповіщення про відповідь email message

en: New reply notification email subject
uk_UA: Нова відповідь email subject

en: New reply title
uk_UA: Заголовок нової відповіді

en: New topic author display name
uk_UA: Відображуване ім’я автора нової теми

en: New topic excerpt
uk_UA: Уривок нової теми

en: New topic notification email message
uk_UA: Нове сповіщення по темі email message

en: New topic notification email subject
uk_UA: Нове сповіщення по темі email subject

en: New topic title
uk_UA: Заголовок нової теми

en: New up vote from %1$s, %2$s
uk_UA: Новий голос вгору від %1$s, %2$s

en: Newest
uk_UA: Новіші

en: Nickname
uk_UA: Псевдонім

en: No
uk_UA: Ні

en: No Posts found for update
uk_UA: Публікацій не знайдено для оновлення

en: No access
uk_UA: Немає доступу

en: No activity found for this member.
uk_UA: Немає активності для цього учасника

en: No file was uploaded
uk_UA: Не завантажено жодного файлу

en: No forum selected
uk_UA: Не вибрано форум

en: No forums were found here.
uk_UA: Форумів немає

en: No items found
uk_UA: Немає елементів

en: No layout found
uk_UA: Не знайдено макета

en: No layout found.
uk_UA: Не знайдено макета.

en: No new posts found
uk_UA: Нові записи не знайдено

en: No online members at the moment
uk_UA: На даний момент немає учасників в мережі

en: No parent
uk_UA: Без батьківського

en: No posts were found here
uk_UA: Не знайдено жодної публікації

en: No subscriptions found for this member.
uk_UA: Підписок не знайдено для цього учасника

en: No theme found
uk_UA: Не знайдено жодної теми

en: No threads found
uk_UA: Гілки не знайдено

en: No topics were found here
uk_UA: Тем немає

en: Not available
uk_UA: Не доступний

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Notify Admins via email on new Post
uk_UA: Повідомляти адміністраторів електронною поштою про нові публікації

en: Notify Admins via email on new Topic
uk_UA: Повідомляти адміністраторів електронною поштою про нову тему

en: Notify via email when new user is banned
uk_UA: Повідомити електронною поштою, коли новий користувач буде заблокований

en: Number of Columns
uk_UA: Кількість колонок

en: Number of Items
uk_UA: Кількість Позицій

en: Number of Posts
uk_UA: Кількість Публікацій

en: Number of Posts per Page
uk_UA: Кількість публыкацый на сторінку

en: Number of Topics per Page
uk_UA: Кількість тем на сторінку

en: Number of maximum search results
uk_UA: Максимальна кількість результатів пошуку

en: Occupation
uk_UA: Професія

en: Offline
uk_UA: Не в мережі

en: Old password is wrong
uk_UA: Старий пароль неправильний

en: Oldest
uk_UA: Давніші

en: Online
uk_UA: В мережі

en: Online status timeout
uk_UA: Тайм-аут онлайн-статусу

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
uk_UA: Лише адміністратори та модератори можуть бачити ваші приватні теми.

en: Oops! The page you requested was not found!
uk_UA: Ой! Така сторінка не знайдена!

en: Open link in a new tab
uk_UA: Відкрити посилання в новій вкладці

en: Original
uk_UA: Оригінальний

en: Our newest member
uk_UA: Наш найновіший учасник

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Admins
uk_UA: Переписати листи WordPress про нову реєстрацію користувача для адміністраторів

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Users
uk_UA: Переписати листи WordPress про нову реєстрацію користувача для користувачів

en: Overwrite WordPress Reset Password Emails
uk_UA: Переписати листи скидання паролю WordPress

en: POST
uk_UA: Запис

en: Package
uk_UA: Пакет

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Parent Forum
uk_UA: Батьківський Форум

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Password length must be between %d characters and %d characters.
uk_UA: Довжина імені користувача повинна бути від %d до %d символів.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
uk_UA: Пароль повинен містити від 6 до 20 символів.

en: Password mismatch.
uk_UA: Невідповідність паролю.

en: Password successfully changed
uk_UA: Пароль успішно змінено

en: Permission denied
uk_UA: Відмовлено в доступі

en: Permission denied for add forum
uk_UA: Відмовлено в доступі додавання форуму

en: Permission denied for delete forum
uk_UA: Відмовлено в доступі видалення форуму

en: Permission denied for edit forum
uk_UA: Відмовлено в доступі редагування форуму

en: Permission denied for this action
uk_UA: Відмовлено в доступі для цієї дії

en: Permissions
uk_UA: Доступи

en: Phrase add error
uk_UA: Помилка додавання фрази

en: Phrase adding error
uk_UA: Помилка додавання фрази

en: Phrase successfully added
uk_UA: Фраза успішно додана

en: Phrase successfully updates
uk_UA: Фраза успішно оновлена

en: Phrase update error
uk_UA: Помилка оновлення фрази

en: Phrases
uk_UA: Фрази

en: Please %s or %s
uk_UA: Будь ласка %s або %s

en: Please Insert Your Email or Username
uk_UA: Будь ласка, вставте ваш емейл або ім'я користувача

en: Please Moderate:
uk_UA: Будь ласка, перевірте:

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором форуму, щоб видалити це.

en: Please contact the forum administratoristrator to edit it.
uk_UA: Для редагування зверніться до адміністратора форуму.

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
uk_UA: Будь ласка, перетягніть панелі форуму, щоб встановити ієрархію.

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть цей параметр, щоб допомогти wpForo отримати більшу популярність, оскільки ви дякуєте важкій роботі, яку ми робимо для вас абсолютно безкоштовно. Цей параметр додає дуже маленький значок на нижній колонтитул форуму, який дозволить відвідувачам сайту визначати назву рішення для форуму, яке ви використовуєте.

en: Please insert required fields
uk_UA: Будь ласка, заповніть обов'язкові поля

en: Please insert required fields!
uk_UA: Будь ласка, заповніть обов'язкові поля!

en: Please make sure you don't have not-synched Roles in the "User Roles
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що у вас немає несинхронізованих ролей у "Ролях користувачів"

en: Please note, that forums can be displayed with different layouts %1$s, just edit the top category (blue panel) and set %2$s. Child forums inherit the top category (blue panel) layout.
uk_UA: Зауважте, що форуми можуть відображатися з різними макетами %1$s, просто відредагуйте верхню категорію (синя панель) та встановіть %2$s. Дочірні форуми успадковують макет верхньої категорії (синя панель).

en: Please save "Forum template slugs
uk_UA: Будь ласка, збережіть "Частини посилання шаблонів форуму"

en: Please select a target forum
uk_UA: Будь ласка, оберіть цільовий форум

en: Please select at least one post to split
uk_UA: Будь ласка, оберіть принаймні одну публікацію для поділу

en: Possible Spam Attachments
uk_UA: Можливі спам вкладення

en: Post Content
uk_UA: Вміст публікації

en: Post Draft
uk_UA: Чернетка запису

en: Post Moderation
uk_UA: Модерація записів

en: Post Preview
uk_UA: Передперегляд запису

en: Post Preview and Draft Saving
uk_UA: Передперегляд запису і збереження чернетки

en: Post Reporting Emails
uk_UA: Про надсилання повідомлень

en: Post Title
uk_UA: Заголовок публікації

en: Post author display name
uk_UA: Відображуване ім’я автора публікації

en: Post content maximum length
uk_UA: Максимальна довжина вмісту запису

en: Post content minimum length
uk_UA: Мінімальна довжина вмісту запису

en: Post delete error
uk_UA: Помилка видалення публікації

en: Post is empty
uk_UA: Публікація пуста

en: Post link
uk_UA: Посилання публікації

en: Post options reset successfully
uk_UA: Параметри публікації успішно скинуто

en: Post options successfully updated
uk_UA: Параметри публікації успішно оновлені

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
uk_UA: Параметри повідомлень успішно оновлені, але попереднє значення не було змінено

en: Posted
uk_UA: Опубліковано

en: Posted by
uk_UA: Автор публікації

en: Posts
uk_UA: Публікації

en: Preview
uk_UA: Передперегляд

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Private Topic
uk_UA: Приватна тема

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Profile Page
uk_UA: Сторінка облікового запису

en: Protect your forum from spam user registration!
uk_UA: Захистіть свій форум від реєстрації спам-користувачів!

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
uk_UA: Забезпечує безпечний спосіб спілкування безпосередньо з іншими учасниками. Повідомлення приватні і можуть бути переглянутими лише учасниками бесіди.

en: Publish
uk_UA: Опублікувати

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: Q&A Layout - First Post Reply Button
uk_UA: Компонування Запитання та відповіді - Кнопка відповіді першого повідомлення

en: Q&A Layout - Number of intro topics
uk_UA: Q&A Макет - Кількість вступних тем

en: Q&A layout - Intro topics
uk_UA: Q&A Макет - Вступні теми

en: Question Comments
uk_UA: Коментарі Запитання

en: Questions
uk_UA: Запитання

en: Quote
uk_UA: Цитата

en: Quote this text
uk_UA: Цитувати цей текст

en: REPLY:
uk_UA: ВІДПОВІСТИ:

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Rating Badge
uk_UA: Значок Рейтингу

en: Rating Color
uk_UA: Рейтинговий Колір

en: Rating Icon
uk_UA: Рейтинговий Значок

en: Rating Level
uk_UA: Рейтинговий Рівень

en: Rating Title
uk_UA: Заголовок рейтингу

en: Read more about Facebook public_profile properties.
uk_UA: Детальніше про властивості public_profile у Facebook.

en: Read only access
uk_UA: Доступ лише для читання

en: Rebuilt Successfully!
uk_UA: Перебудовано успішно!

en: Received Likes
uk_UA: Отримано Вподобань

en: Recent Posts
uk_UA: Останні публікації

en: Recent Questions
uk_UA: Останні Запитання

en: Recent Topics
uk_UA: Останні Теми

en: Recently Added
uk_UA: Нещодавно додані

en: Refer topics to first unread post
uk_UA: Посилати теми до першого непрочитаного запису

en: Register
uk_UA: Зареєструйтеся

en: Register URL
uk_UA: URL-адреса Реєстрації

en: Register your site and get API keys here &raquo;
uk_UA: Зареєструйте свій сайт і отримайте API ключі тут & raquo;

en: Registered
uk_UA: Зареєстрований

en: Registered date
uk_UA: Дата Реєстрації

en: Registered user email
uk_UA: Зареєстрована електронна пошта користувача

en: Registered user login
uk_UA: Зареєстрований логін користувача

en: Registration Error
uk_UA: Помилка Реєстрації

en: Relevancy
uk_UA: Релевантність

en: Remember Me
uk_UA: Запам'ятати Мене

en: Repeat new password
uk_UA: Повторіть новий пароль

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
uk_UA: Замінити Аватар автора на Аватар профілю форуму

en: Replace Author Link to Forum Profile
uk_UA: Замінити посилання автора на профіль форуму

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
uk_UA: Замінити коментар автора Посилання на профіль форуму

en: Replied
uk_UA: Наявні відповіді

en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: Replies not found
uk_UA: Відповіді не знайдені

en: Reply
uk_UA: Відповісти

en: Reply by
uk_UA: Відповідь

en: Reply request error
uk_UA: Відповідь помилка запиту

en: Reply to
uk_UA: Відповісти на

en: Reply with quote
uk_UA: Відповісти з цитуванням

en: Report
uk_UA: Повідомити

en: Report message body
uk_UA: Повідомлення message body

en: Report message subject
uk_UA: Повідомлення message subject

en: Report to Administration
uk_UA: Повідомити Адміністрації

en: Reported post URL
uk_UA: Повідомлена URL-адреса запису

en: Reporter user display name
uk_UA: Відображуване ім'я докладаючого користувача

en: Reporter user message
uk_UA: Повідомлення докладаючого користувача

en: Required field
uk_UA: Обов'язкове поле

en: Reset Password
uk_UA: Скинути пароль

en: Reset Password Emails
uk_UA: Листи скидання паролю

en: Reset Password message body
uk_UA: Тіло повідомлення скидання паролю

en: Reset Result
uk_UA: Скинути результат

en: Reset Search
uk_UA: Скинути пошук

en: Reset Settings
uk_UA: Скинути Налаштування

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Result Info
uk_UA: Інформація Результату

en: Revision
uk_UA: Редакція

en: Revisions
uk_UA: Редакції

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти Зміни

en: Save Draft
uk_UA: Зберегти чернетку

en: Save forums order and hierarchy
uk_UA: Зберегти порядок та ієрархію форуму

en: Saved
uk_UA: Збережено

en: Saving Draft
uk_UA: Збереження чернетки

en: Screen Layout
uk_UA: Макет Екрану

en: Screen Options
uk_UA: Параметри Екрану

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Entire Posts
uk_UA: Пошук Цілих Публікацій

en: Search Phrase
uk_UA: Пошук Фрази

en: Search Titles Only
uk_UA: Пошук Тільки Заголовків

en: Search Type
uk_UA: Тип Пошуку

en: Search in Forums
uk_UA: Пошук в Форумах

en: Search in date period
uk_UA: Пошук за період

en: Search result for
uk_UA: Пошук результатів за

en: Search...
uk_UA: Пошук...

en: Secret Key
uk_UA: Секретний ключ

en: Select All
uk_UA: Вибрати Все

en: Select Color
uk_UA: Виберіть Колір

en: Select Forum
uk_UA: Оберіть форум

en: Select Page
uk_UA: Обрати сторінку

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
uk_UA: Надсилати електронні повідомлення для всіх електронних адрес (розділених комами) адміністраторів форуму, коли створюється нова Відповідь.

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
uk_UA: Надіслати сповіщення електронною поштою для всіх електронних адрес (розділених комами) адміністраторів форуму, коли створюється нова тема.

en: Send Report
uk_UA: Відправити Повідомлення

en: Server "post_max_size" is
uk_UA: Сервер "post_max_size" - це

en: Server "upload_max_filesize" is
uk_UA: Сервер "upload_max_filesize" - це

en: Server Information
uk_UA: Інформація про Сервер

en: Set Topic Sticky
uk_UA: Закріпити Тему

en: Set as Default
uk_UA: Встановити за замовчуванням

en: Set this option value 0 if you want to remove this limit.
uk_UA: Встановіть значення цього параметра 0, якщо ви хочете зняти це обмеження.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
uk_UA: Встановіть для цього параметра значення 0, якщо ви хочете показати всі повідомлення в області вводу теми.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings reset successfully
uk_UA: Налаштування успішно скинуто

en: Settings successfully updated
uk_UA: Налаштування успішно оновлено

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: Share this post
uk_UA: Поділитися цією публікацією

en: Share to Facebook
uk_UA: Поділитися у Facebook

en: Share to Google+
uk_UA: Поділитися в Google+

en: Share to LinkedIn
uk_UA: Поділитися у LinkedIn

en: Share to OK
uk_UA: Поділитися на Однокласниках

en: Share to VK
uk_UA: Поділитися у Вконтакті

en: Share to WhatsApp
uk_UA: Поділитися у WhatsApp

en: Share:
uk_UA: Поділитися:

en: Short
uk_UA: Короткий

en: Short Badge
uk_UA: Короткий Значок

en: Show Admin Bar for Members
uk_UA: Показати панель адміністратора для учасників

en: Show Breadcrumb
uk_UA: Показати хлібні крихти

en: Show Forum Page Title
uk_UA: Показати назву сторінки форуму

en: Show Forum Statistic
uk_UA: Показати статистику форуму

en: Show Replies
uk_UA: Показати відповіді

en: Show Top Search
uk_UA: Показати топ пошуків

en: Show Top/Menu Bar
uk_UA: Показати верхню/панель меню

en: Show all forums
uk_UA: Показати всі форуми

en: Show on screen
uk_UA: Показати на екрані

en: Sign In
uk_UA: Ввійти

en: Signature
uk_UA: Підпис

en: Site Key
uk_UA: Ключ сайту

en: Site Profile
uk_UA: Профіль Сайту

en: Slug
uk_UA: Частина посилання

en: Social Networks
uk_UA: Соціальні мережі

en: Solved
uk_UA: Вирішена

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
uk_UA: Деякі корисні параметри для обмеження щойно зареєстрованих користувачів і мінімізації спаму. Ці параметри не впливають на користувачів, чиї групи користувачів мають дозволи "Можна редагувати учасника" та "Може пройти модерацію".

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
uk_UA: Деякі корисні опції для обмеження щойно зареєстрованих користувачів і мінімізації спаму. Цей елемент керування не впливає на користувачів, чиї групи користувачів мають дозволи "Можна редагувати учасника" та "Може пройти модерацію".

en: Something wrong with profile data.
uk_UA: Щось неправильно з даними профілю.

en: Sorry, something is wrong with your data.
uk_UA: На жаль, щось не так з вашими даними.

en: Sorry, this file cannot be deleted
uk_UA: На жаль, цей файл неможливо видалити

en: Sort Search Results by
uk_UA: Сортувати результати пошуку за

en: Spam Control
uk_UA: Спам контроль

en: Spam Suspicion Level for Posts
uk_UA: Рівень підозри на спам для публікацій

en: Spam Suspicion Level for Topics
uk_UA: Рівень підозри на спам для тем

en: Specify avatar by URL
uk_UA: Вказувати аватар за URL

en: Specify avatar by URL:
uk_UA: Вказати аватар за URL-адресою:

en: Spoiler
uk_UA: Спойлер

en: Standard access
uk_UA: Стандартний доступ

en: Start Profile Synchronization
uk_UA: Почати синхронізацію профілю

en: Status changing error
uk_UA: Помилка зміни статусу

en: Stop Sending Emails to Admins on New User Registration
uk_UA: Зупинити надсилання електронних листів адміністраторам при реєстрації нового користувача

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Subforums
uk_UA: Підфоруми

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Subscribe confirmation email message
uk_UA: Підтвердження підписки email message

en: Subscribe confirmation email subject
uk_UA: Підтвердження підписки email subject

en: Subscribe for new replies
uk_UA: Підписатися на нові відповіді

en: Subscribe for new topics
uk_UA: Підписатися на нові теми

en: Subscribe options successfully updated
uk_UA: Параметри підписки успішно оновлені

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
uk_UA: Параметри підписки успішно оновлені, але попередні значення не змінено

en: Subscribe to all new topics
uk_UA: Підписатися на всі нові теми

en: Subscribe to all new topics and posts
uk_UA: Підписатися на всі нові теми та публікації

en: Subscribe to this topic
uk_UA: Підписатися на цю тему

en: Subscribed forum or topic title
uk_UA: Назва підписаного форуму чи теми

en: Subscriber display name
uk_UA: ВІдображуване ім'я підписника

en: Subscription Emails
uk_UA: Електронні адреси підписки

en: Subscription Manager
uk_UA: Менеджер підписок

en: Subscriptions
uk_UA: Підписки

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
uk_UA: Успішно! Дякуємо. Будь ласка, перевірте свою електронну пошту та та перейдіть за посиланням для підтвердження, щоб завершити цей крок.

en: Successfully updated
uk_UA: Оновлено успішно

en: Successfully voted
uk_UA: Проголосовано успішно

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Synced with user role
uk_UA: Синхронізовано з роллю користувача

en: Synched Successfully!
uk_UA: Синхронізовано успішно!

en: TOPIC
uk_UA: Тема

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Terms
uk_UA: Умови

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
uk_UA: Дякуємо за використання wpForo! wpForo - це професійна дошка оголошень для WorPress, і єдине програмне забезпечення для форуму, яке поставляється з системою шаблонів для макета.
                                        Макети "Розширені", "Спрощена" та "Питання та відповідь" відповідають майже всім типам обговорень. Ви можете використовувати wpForo для невеликих та надзвичайно великих спільнот.
                                        <br /> Якщо ви виявили проблему чи помилку, будь ласка, відкрийте тему підтримки на сторінці плагінів або на нашому форумі підтримки gVectors.com. Якщо вам сподобалось wpForo, будь ласка, залиште хороший огляд для цього плагіна. Нам дійсно потрібні ваші гарні відгуки.
                                        Якщо вам не подобається wpForo, залиште список проблем та вимог, які ви хочете нам виправити і додати в найближчому майбутньому. Ми тут, щоб допомогти вам і покращити wpForo якомога більше.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
uk_UA: Дякуємо за використання wpForo! wpForo - це професійна дошка оголошень для WorPress, і єдине програмне забезпечення для форуму, яке поставляється з багатошаблонною системою. "Розширене

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
uk_UA: Дякую за використання wpForo. wpForo - це плагін преміум-форуму, який завжди буде доступний безкоштовно. Ніколи не будуть платні навать про-версії цього форуму. Проте це дуже великий і важкий проект, тому ми також розробляємо платні додатки (розширення), які фінансово допоможуть нам постійно вдосконалюватися та додавати нові функції до безкоштовного плагіна wpForo. Аксесуари форуму також будуть активно розроблені. Перші додатки "Advanced Media Uploader

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
uk_UA: Дякую за використання wpForo. wpForo - це плагін преміум-форуму, який завжди буде доступний безкоштовно. Там ніколи не будуть платні і про-версії цієї форумі. Проте це дуже великий і важкий проект, тому ми також розробляємо платні додатки (розширення), які фінансово допоможуть нам постійно вдосконалюватися та додавати нові функції до безкоштовного плагіна wpForo. Аксесуари форуму також будуть активно розроблені. Перші додатки "Розширений медіа-завантажувач", "Опитування", "Особисті повідомлення" та "Менеджер оголошень" з'являться дуже скоро. Після того, як ви отримали який-небудь аддон і активували це, ви знайдете налаштування в вертикальних підтабках тут.

en: Thank you!
uk_UA: Дякуємо!

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
uk_UA: Дякуємо!<br> Щиро ваша,<br> команда gVectors

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
uk_UA: "Жетон" - версія, що підтримує URL-адресу. Зазвичай це лише літери, цифри та дефіси.

en: The key is expired
uk_UA: Термін дії ключа закінчився

en: The key is invalid
uk_UA: Ключ недійсний

en: The note text and the label of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
uk_UA: Текстом нотатки та міткою цього прапорця можна керувати на сторінці Форуми > Фрази. Шукайте фразу мітки, натисніть на кнопку редагування та змініть її.

en: The position in the menu order wpForo should appear.
uk_UA: Позиція в порядку меню повинна з'явитись wpForo.

en: The time to delete this post is expired.
uk_UA: Час для видалення цієї публікації минув.

en: The time to delete this topic is expired.
uk_UA: Час для видалення цієї теми минув.

en: The time to edit this post is expired.
uk_UA: Час для редагування цієї публікації минув.

en: The time to edit this topic is expired
uk_UA: Час для редагування цієї теми минув

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
uk_UA: Завантажений файл перевищує MAX_FILE_SIZE, вказаний у формі HTML

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
uk_UA: Завантажений файл перевищує upload_max_filesize у php.ini

en: The uploaded file size is too big
uk_UA: Розмір файлу, який завантажується, занадто великий

en: The uploaded file was only partially uploaded
uk_UA: Файл було завантажено лише частково

en: Theme activate error
uk_UA: Помилка активації теми

en: Theme activate success
uk_UA: Тема активована успішно

en: Theme delete error
uk_UA: Помилка видалення теми

en: Theme delete success
uk_UA: Тема видалена успішно

en: Theme file not readable
uk_UA: Файл теми неможливо прочитати

en: Theme install error
uk_UA: Помилка встановлення теми

en: Theme install success
uk_UA: Тема встановлена успішно

en: Theme options reset successfully
uk_UA: Параметри теми успішно скинуто

en: Theme options successfully updated
uk_UA: Параметри теми успішно оновлені

en: Theme reset error
uk_UA: Помилка скидання теми

en: Theme reset success
uk_UA: Тема скинута успішно

en: Themes
uk_UA: Теми

en: This access is usually used for
uk_UA: Цей доступ зазвичай використовується для

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
uk_UA: Ця дія також знищить всі під-форуми, теми та відповіді.

en: This email address is already registered. Please insert another.
uk_UA: Ця адреса електронної пошти вже зареєстрована. Будь ласка, введіть іншу.

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
uk_UA: Ця функція корисна, якщо ви додасте вміст до або після [wpforo] короткого коду у вмісті сторінки. Також це корисно, якщо форум завантажується перед заголовком веб-сайту, на верхній частині інтерфейсу.

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
uk_UA: Це опис форуму. Цей вміст відображатиметься під заголовком форуму в списку форумів.

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
uk_UA: Це використовується тільки тоді, коли створюється нова Група користувачів, вона автоматично отримує обрані доступи на всіх форумах.

en: This message comes from Reset Password form.
uk_UA: Це повідомлення прийшло з форми скидання паролю

en: This message comes from post reporting pop-up form.
uk_UA: Це повідомлення надходить з спливаючої форми поштової звітності.

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
uk_UA: Це повідомлення відображатиметься, коли учасник форуму без відповідного дозволу натискає на вкладений файл у темі та публікаціях.

en: This nickname is already registered. Please insert another.
uk_UA: Цей псевдонім уже зареєстрований. Будь ласка, оберіть інший.

en: This notification is only visible for the website administrators. It will be automatically disabled once some antispam solution is enabled. If you don't use wpForo registration form or you're sure, that you have an antispam solution just click the [dismiss] button.
uk_UA: Це сповіщення бачать тільки адміністратори веб-сайту. Воно буде автоматично відключене, коли ви увімкнете якесь анти-спам рішення. Якщо ви не використовуєте реєстраційну форму wpForo, або впевнені, що у вас вже є анти-спам, просто натисніть кнопку [відхилити].

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
uk_UA: Цей параметр додає прапорець підписки на тему поруч із новою темою та кнопку надсилання публікацій.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
uk_UA: Цей параметр залежить від батьківської опції "Включити титули рейтингів учасників", який знаходиться в Функціях wpForo > Параметри

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
uk_UA: Цей параметр залежить від батьківської опції "Увімкнути рейтинг учасників", який відображається в Функції функції wpForo > Параметри

en: This option doesn't affect website admins.
uk_UA: Цей параметр не впливає на адміністраторів веб-сайту.

en: This option has disabled because you have more than 50 users in this group.
uk_UA: Цей параметр вимкнено, оскільки у вас є більше 50 користувачів у цій групі.

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
uk_UA: Цей параметр не синхронізується з параметром WordPress "Будь-хто може зареєструватися" на панелі інструментів > Налаштування > Основна сторінка адміністратора. Якщо цей параметр увімкнено, нові користувачі завжди зможуть зареєструватися.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
uk_UA: Цей параметр стосується лише мовних файлів XML. Ви повинні завантажити файл перекладу XML, щоб мати новий варіант перекладу в цьому спадному меню. Якщо ви використовуєте файли перекладу PO/MO, вам слід змінити мову WordPress у Майстерні > Налаштування, щоб завантажувати відповідний переклад для wpForo.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
uk_UA: Ця опція відключить WordPress на фронт-енді. Будуть доступні лише сторінки форуму та виключені публікації/сторінки. wpForo буде виглядати як окремий форум.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
uk_UA: Ця опція відключить WordPress на передній панелі. Буде доступний лише форум. wpForo буде виглядати як окремий форум.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
uk_UA: Ця публікація наразі не схвалена. Ви можете затверджувати публікації на панелі інструментів &raquo; Форуми &raquo; Сторінка модерування адміністратора.

en: This post successfully deleted
uk_UA: Ця публікація успішно видалена

en: This post successfully edited
uk_UA: Ця тема успішно відредагована

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
uk_UA: Цей процес може зайняти від кількох секунд до десятків хвилин, це залежить від розміру форуму бази даних та ресурсів сервера. Будьте терплячими і не закривайте цю сторінку. Якщо у вас 500 помилок сервера, не хвилюйтеся, процес оновлення даних все ще працює на сервері MySQL.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
uk_UA: Цей процес може тривати декілька секунд чи десятки хвилин, будь ласка, будьте терплячими і не закривайте цю сторінку.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
uk_UA: Цей процес може тривати від декількох секунд до десятків хвилин, будь ласка, будьте терплячими і не закривайте цю сторінку. Резервування бази даних не потрібно. Якщо у вас помилка сервера 500, не хвилюйтеся, процес оновлення даних все ще працює на сервері MySQL.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
uk_UA: Цей процес може тривати декілька секунд або десятків хвилин, будь ласка, будьте терплячими і не закривайте цю сторінку. Якщо у вас 500 помилок сервера, не хвилюйтеся, процес оновлення даних все ще працює на сервері MySQL.

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
uk_UA: Цей інструмент призначений для пошуку вкладень, завантажених спамерами. Інструмент перевіряє найпоширеніші імена файлів спамерів і пропонує видалити, але ви повинні перевіряти їх один за одним і переконатися, що це спам-файли, перш ніж видаляти.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
uk_UA: Ця тема наразі не схвалена. Ви можете затверджувати теми на Панелі інструментів &raquo; Форуми &raquo; Сторінка модерування адміністратора.

en: This topic successfully deleted
uk_UA: Ця тема успішно видалена

en: Threaded Layout - First Post Reply Button
uk_UA: Гілкове компонування - Кнопка відповіді першого повідомлення

en: Timezone
uk_UA: Часова зона

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title for Guests
uk_UA: Заголовок для гостей

en: Title for Users
uk_UA: Заголовок для користувачів

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
uk_UA: Щоб почати використовувати reCAPTCHA, потрібно зареєструвати API ключі для свого сайту

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Tools &gt; Antispam Tab
uk_UA: Інструменти &gt; Вкладка анти-спам

en: Tools: Move, Split, Merge
uk_UA: Інструменти: переміщення, роз'єднання, об'єднання

en: Topic Author
uk_UA: Автор теми

en: Topic Icons
uk_UA: Іконки Тем

en: Topic Links Jump to First Unread Post
uk_UA: Посилання тем переходять до першого непрочитаного запису

en: Topic Move Error
uk_UA: Помилка переміщення теми

en: Topic RSS Feed
uk_UA: Тема RSS-каналу

en: Topic Tag:
uk_UA: Позначка теми:

en: Topic Title
uk_UA: Заголовок Теми

en: Topic add error
uk_UA: Помилка додавання теми

en: Topic and Post Moderation
uk_UA: Модерація тем і публікацій

en: Topic content maximum length
uk_UA: Максимальна довжина вмісту теми

en: Topic content minimum length
uk_UA: Мінімальна довжина вмісту теми

en: Topic delete error
uk_UA: Помилка видалення теми

en: Topic edit error
uk_UA: Помилка редагування теми

en: Topic first post data not found.
uk_UA: Дані першої публікації теми не знайдені.

en: Topic first post not found.
uk_UA: Перша публікація теми не знайдена.

en: Topic not found.
uk_UA: Тема не знайдена.

en: Topic splitting error
uk_UA: Помилка розділу теми

en: Topic subscription option on post editor
uk_UA: Параметр підписки на теми в редакторі публікацій

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
uk_UA: Параметр підписки на теми в редакторі публікацій - обрано/увімкнено

en: Topic successfully moved
uk_UA: Тема успішно переміщена

en: Topic successfully updated
uk_UA: Тема успішно оновлена

en: Topic title
uk_UA: Заголовок теми

en: Topic title / link
uk_UA: Заголовок / посилання теми

en: Topics
uk_UA: Теми

en: Topics &amp; Posts
uk_UA: Теми і Публікації

en: Topics RSS Feed
uk_UA: RSS-канал тем

en: Topics delete error
uk_UA: Помилка видалення теми

en: Total Size
uk_UA: Загальний розмір

en: Translation
uk_UA: Переклад

en: Turn Off User Syncing Note
uk_UA: Вимкнути Примітку синхронізації користувача.

en: Turn WordPress to wpForo
uk_UA: Змінити WordPress на wpForo

en: Tweet
uk_UA: Твіт

en: Tweet this post
uk_UA: Твітнути цю публікацію

en: Type
uk_UA: Тип

en: URL Address Identifier
uk_UA: Ідентифікатор адреси URL

en: Ultimate Member Profile for the whole website including forum.
uk_UA: Обліковий запис Ultimate Member для всього веб-сайту, включаючи форум.

en: Unapprove
uk_UA: Відхилити

en: Unapproved
uk_UA: Не схвалено

en: Unban
uk_UA: Розбанити

en: Unban User
uk_UA: Розбанити користувача

en: Uninstall
uk_UA: Видалити

en: Unknown upload error
uk_UA: Невідома помилка завантаження

en: Unsolved
uk_UA: Не вирішена

en: Unsubscribe
uk_UA: Відписатися

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update Forums Statistic
uk_UA: Оновити статистику форуму

en: Update Options
uk_UA: Параметри Оновлення

en: Update Subscriptions
uk_UA: Оновити підписки

en: Update Users Statistic
uk_UA: Оновити статистику користувачів

en: Updated Successfully!
uk_UA: Оновлено Успішно!

en: Upload an avatar
uk_UA: Завантажити фото

en: Use as Category
uk_UA: Використовувати як категорію

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
uk_UA: Використовуйте коментарі, щоб попросити додаткову інформацію або запропонувати удосконалення. Уникайте відповідей на запитання в коментарях.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
uk_UA: Використовуйте більше 5 - під повідомленнями, 10 - під медіа, 15 - під посиланнями, 20 - під Сторінками, 25 - під коментарями, 60 - під першим роздільником, 65 - під Плагінами, 70 - під Користувачами, 75 - під Інструментами, 80 - під налаштуваннями, 100 - під другим роздільником

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
uk_UA: Використовуйте цю опцію, лише якщо ви встановили інші сторінки для авторизації.
                            wpForo не змінює власних URL-адрес, ці параметри доступні лише для сумісності інших плагінів.
                            Наприклад, якщо ви використовуєте плагін BuddyPress або Ultimate Member, ви можете встановити ці значення:

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Group
uk_UA: Група Користувачів

en: User Groups Secondary
uk_UA: Групи користувачів вторинні

en: User Reputation
uk_UA: Репутація користувача

en: User Title
uk_UA: Заголовок користувача

en: User ban action error
uk_UA: Помилка блокування користувача

en: User delete error
uk_UA: Помилка видалення користувача

en: User group add error
uk_UA: Помилка додавання групи користувачів

en: User group edit error
uk_UA: Помилка редагування групи користувачів

en: User group successfully added
uk_UA: Група користувачів успішно додана

en: User group successfully edited
uk_UA: Група користувачів успішно відредагована

en: User is New (under hard spam control) during
uk_UA: Користувач є новим (під керуванням "жорсткого спаму") впродовж

en: User registration is disabled
uk_UA: Реєстрація користувача відключена

en: User successfully banned from wpforo
uk_UA: Користувач успішно заблокований на wpforo

en: User successfully deleted from wpforo
uk_UA: Користувача успішно видалено з wpforo

en: User successfully unbanned from wpforo
uk_UA: Користувач успішно розблокований на wpforo

en: User unban action error
uk_UA: Помилка розблокування користувача

en: Usergroup
uk_UA: Група користувачів

en: Usergroup Name
uk_UA: Назва Групи Користувачів

en: Usergroup has been successfully deleted.
uk_UA: Група користувачів успішно видалена.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
uk_UA: Група користувачів успішно видалена. Усі користувачі цієї групи були перенесені до вибраної вами групи користувачів

en: Usergroups
uk_UA: Групи користувачів

en: Userid is wrong
uk_UA: ID користувача недійсний

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Username exists. Please insert another.
uk_UA: Ім'я користувача зайняте. Будь ласка, оберіть інше.

en: Username is missed.
uk_UA: Ім'я користувача пропущено.

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
uk_UA: Довжина імені користувача повинна бути від 3 до 15 символів.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
uk_UA: Довжина імені користувача повинна бути від 3 символів до 30 символів.

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Users will be join this usergroup
uk_UA: Користувачі будуть приєднані до цієї групи користувачів

en: Version
uk_UA: Версія

en: View
uk_UA: Показати

en: View all Addons
uk_UA: Показати всі доповнення

en: View entire post
uk_UA: Переглянути всю публікацію

en: View entire topic
uk_UA: Переглянути всю тему

en: View the latest post
uk_UA: Переглянути останню публікацію

en: View users list in this usergroup
uk_UA: Переглянути список користувачів у цій групі користувачів

en: Views
uk_UA: Переглядів

en: Visit Forum
uk_UA: Відвідати Форум

en: Votes
uk_UA: Голосів

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: Website name
uk_UA: Назва сайту

en: Welcome Message
uk_UA: Привітальне повідомлення

en: Welcome back %s!
uk_UA: З поверненням, %s!

en: Welcome to our Community!
uk_UA: Ласкаво просимо до нашої Громади!

en: Welcome to wpForo
uk_UA: Вітаємо у wpForo

en: Welcome!
uk_UA: Вітаємо

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
uk_UA: Що слід зробити з контентом wpForo, що належить цим користувачам?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
uk_UA: Що потрібно зробити з контентом wpForo, що належить цьому користувачеві?

en: WordPress Login Form
uk_UA: Форма входу WordPress

en: WordPress Registration Form
uk_UA: Реєстраційна форма WordPress

en: WordPress Reset Password Form
uk_UA: Форма скидання пароля WordPress

en: WordPress plugin
uk_UA: WordPress плагін

en: Wordpress avatar system
uk_UA: Система фото від Wordpress

en: Working
uk_UA: Робочий

en: Write here . . .
uk_UA: Пишіть тут . . .

en: Write message
uk_UA: Написати повідомлення

en: Wrong post data
uk_UA: Неправильні дані публікації

en: YES
uk_UA: ТАК

en: Yes
uk_UA: Так

en: You
uk_UA: Ви

en: You are already voted this post
uk_UA: Ви вже проголосували за цю публікацію

en: You are currently running
uk_UA: Ви працюєте зараз з

en: You are not allowed to attach this file type
uk_UA: Ви не можете прикріплювати цей тип файлу

en: You are not allowed to edit this post
uk_UA: Вам не дозволено редагувати це повідомлення

en: You are not permitted to subscribe here
uk_UA: Ви не можете підписатися тут

en: You are not permitted to view this attachment
uk_UA: Вам не дозволено переглядати цей вкладений файл

en: You are posting too quickly. Slow down.
uk_UA: Ви надсилаєте повідомлення занадто швидко. Повільніше.

en: You can find all icons
uk_UA: Ви можете знайти всі значки

en: You can go to %s page or Search here
uk_UA: Ви можете перейти на сторінку %s або шукати тут

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
uk_UA: Ви можете керувати форматом дати та часу WordPress у налаштуваннях WordPress > Основна сторінка адміністратора.

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
uk_UA: Ви не можете встановити це значення більше, ніж "upload_max_filesize" і "post_max_size". Якщо ви хочете збільшити параметри сервера, зверніться до своєї служби підтримки хостингу.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
uk_UA: Ви можете остаточно вимкнути це повідомлення у Панелі інструментів > Форуми > Основна сторінка адміністратора.

en: You can't make yourself banned user
uk_UA: Ви не можете зробити себе заблокованим користувачем

en: You do not have permission to view this page
uk_UA: У вас немає доступу до перегляду цієї сторінки

en: You don't have permission to create post in this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу додавати публікації на цьому форумі

en: You don't have permission to create topic into this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу створювати теми на цьому форумі

en: You don't have permission to delete post from this forum
uk_UA: Ви не маєте права видаляти публікації з цього форуму

en: You don't have permission to delete topic from this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу видаляти тему з цього форуму

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення теми з цього форуму.

en: You don't have permission to do this action from this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу на цю дію з цього форуму

en: You don't have permission to edit post from this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати публікації з цього форуму

en: You don't have permission to like posts from this forum
uk_UA: Ви не маєте дозволу вподобати публікації з цього форуму

en: You don't have permission to make topic answered
uk_UA: У вас немає дозволу встановити тему задоволеною

en: You don't have permission to make two best answers for one topic
uk_UA: Ви не маєте дозволу встановити дві найкращі відповіді для однієї теми

en: You have a new notification
uk_UA: Ви маєте нове сповіщення

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
uk_UA: Вас заблоковано. Будь ласка, зв'яжіться з адміністраторами форуму для детальнішої інформації.

en: You have been successfully subscribed
uk_UA: Ви успішно підписалися

en: You have been successfully unsubscribed
uk_UA: Ви успішно відписалися

en: You have new notifications
uk_UA: Ви маєте нові сповіщення

en: You have no new notification
uk_UA: Нових сповіщень немає

en: You have no new notifications
uk_UA: У вас немає нових сповіщень

en: You have no permission to edit this topic
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати цю тему

en: You successfully replied
uk_UA: Ви успішно відповіли

en: Your Answer
uk_UA: Ваша Відповідь

en: Your email
uk_UA: Ваш емейл

en: Your forum successfully added
uk_UA: Ваш форум успішно додано

en: Your forum successfully deleted
uk_UA: Ваш форум успішно видалено

en: Your name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your profile data have been successfully updated.
uk_UA: Дані вашого профілю були успішно оновлені.

en: Your subscription for this item could not be confirmed
uk_UA: Вашу підписку на цю позицію неможливо підтвердити

en: Your topic successfully added
uk_UA: Ваша тема успішно додана

en: Your topic successfully added and awaiting moderation
uk_UA: Ваша тема успішно додана та очікує модерації

en: account
uk_UA: обліковий запис

en: action error
uk_UA: помилка дії

en: activity
uk_UA: активність

en: add
uk_UA: додати

en: add_new
uk_UA: додати_новий

en: all topics has been loaded in this list
uk_UA: всі теми завантажені у цей список

en: and
uk_UA: І

en: approve
uk_UA: затвердити

en: approved
uk_UA: затверджений

en: are you sure you want to delete?
uk_UA: ви впевнені, що хочете видалити?

en: at least
uk_UA: щонайменше

en: by
uk_UA: автор

en: by %s
uk_UA: автор: %s

en: close
uk_UA: закрити

en: configure
uk_UA: налаштувати

en: confirm password
uk_UA: підтвердити пароль

en: days ago
uk_UA: днів тому

en: delete
uk_UA: видалити

en: disabled
uk_UA: вимкнено

en: don't stop or close browser
uk_UA: не зупиняйте і не закривайте браузер

en: done
uk_UA: готово

en: edit
uk_UA: редагувати

en: edit profile
uk_UA: редагувати профіль

en: edit user
uk_UA: редагувати користувача

en: error: Change Status action
uk_UA: помилка: Зміна статусу

en: file(s)
uk_UA: файл(и)

en: filter by group
uk_UA: фільтрувати за групами

en: filter by package
uk_UA: фільтрувати за пакетом

en: filter by status
uk_UA: фільтрувати за статусом

en: first
uk_UA: перший

en: forum link
uk_UA: посилання на форум

en: forum privacy policy
uk_UA: політика конфіденційності форуму

en: forum rules
uk_UA: правила форуму

en: forums
uk_UA: форуми

en: gVectors Team
uk_UA: Команда gVectors

en: here
uk_UA: тут

en: is Default
uk_UA: є за замовчуванням

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
uk_UA: не встановлено! Для додаткового управління спамом, будь ласка, встановіть плагін Akismet Antispam, він добре працює з системою спам-контролю WPForo. Akismet вже інтегрований у wpForo. Це допоможе фільтрувати публікації та захищати форум від спам-атак.

en: item
uk_UA: позиція

en: like
uk_UA: подобається

en: login
uk_UA: ввійти

en: logout
uk_UA: вийти

en: matches
uk_UA: співпадіння

en: members
uk_UA: учасники

en: minutes
uk_UA: хвилини

en: my profile
uk_UA: мій профіль

en: new password
uk_UA: новий пароль

en: new password again
uk_UA: новий пароль ще раз

en: next
uk_UA: наступний

en: old password
uk_UA: старий пароль

en: one URL per line
uk_UA: одна URL-адреса на рядок

en: open
uk_UA: відкрити

en: post not found
uk_UA: публікацію не знайдено.

en: posted
uk_UA: опублікований

en: posts
uk_UA: публікації

en: prev
uk_UA: попередній

en: private
uk_UA: приватна

en: public
uk_UA: публічна

en: reCAPTCHA API Keys
uk_UA: API ключі reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
uk_UA: Налаштування reCaptcha

en: reCAPTCHA Theme
uk_UA: Тема reCAPTCHA

en: register
uk_UA: зареєструватися

en: removed link
uk_UA: видалене посилання

en: replies
uk_UA: відповіді

en: save
uk_UA: зберегти

en: sticky
uk_UA: закріплена

en: subscriptions
uk_UA: підписки

en: support topic
uk_UA: тема підтримки

en: the layout you want
uk_UA: макет, який ви хочете

en: the website
uk_UA: веб-сайт

en: topic not found
uk_UA: тему не знайдено

en: topics and posts
uk_UA: теми та публікації

en: unapprove
uk_UA: відхилити

en: unapproved
uk_UA: не схвалена

en: unlike
uk_UA: не подобається

en: unsticky
uk_UA: відкріплена

en: update
uk_UA: оновлення

en: usergroup
uk_UA: група користувачів

en: view
uk_UA: перегляд

en: view all posts
uk_UA: переглянути всі публікації

en: view all questions
uk_UA: переглянути всі питання

en: view all topics
uk_UA: переглянути всі теми

en: wpForo Addons
uk_UA: Додатки wpForo

en: wpForo Dashboard
uk_UA: Майстерня wpForo

en: wpForo Database Update Problem - Action Required!
uk_UA: Проблема оновлення бази даних wpForo - Необхідні дії!

en: wpForo Forum Installation |
uk_UA: Встановлення форуму wpForo |

en: wpForo Login Form
uk_UA: Форма входу wpForo

en: wpForo Menu
uk_UA: Меню wpForo

en: wpForo Navigation
uk_UA: Навігація wpForo

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
uk_UA: wpForo PageID не існує. Форуми не будуть завантажені, будь ласка, прочитайте це

en: wpForo Profile for the whole website including forum, comment authors, post authors and etc...
uk_UA: Обліковий запис wpForo для всього веб-сайту, включаючи форум, авторів коментарів, авторів публікацій тощо...

en: wpForo Profile only for the forum, WordPress Profile for others, including comment authors, post authors and etc...
uk_UA: Обліковий запис wpForo лише для форуму, профіль WordPress для інших, включаючи авторів коментарів, авторів публікацій тощо...

en: wpForo Registration Form
uk_UA: Форма реєстрації wpForo

en: wpForo Reset Password Form
uk_UA: Форма скидання паролю wpForo

en: wpForo Sidebar
uk_UA: Сайдбар wpForo

en: wpForo User Timezone
uk_UA: Часовий пояс користувача wpForo

en: wpForo Usergroup
uk_UA: Група користувачів wpForo

en: wpForo Website
uk_UA: Веб-сайт wpForo

en: wpForo has not found any protection solution against spam user registration on the forum registration form. Please %1$s and enable the %2$s antibot protection in %3$s or install other alternative %4$s to avoid registration of spam users.
uk_UA: wpForo не знайшов жодного рішення захисту від реєстрації спам-користувачів у формі реєстрації на форумі. Будь ласка %1$s, та увімкніть антибот захист %2$s у %3$s або встановіть іншу альтернативу %4$s, щоб уникнути реєстрації спам-користувачів.

en: wrong data
uk_UA: недісні дані

en: {new}
uk_UA: {новий}
