Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1513 entries)

en:  Discussion Board
nl:  Discussie forum

en:  Your addon version is not compatible with the current version of wpForo. Please update the addon or downgrade wpForo to 1.7.7
nl:  Je addon-versie is niet compatibel met de huidige versie van wpForo. Werk de add-on of downgrade wpForo bij naar 1.7.7

en:  is enabled
nl: is actief

en: %1$s Revisions
nl: Revisies van %1$s

en: %1$s has mentioned you, %2$s
nl: %1$s heeft je genoemd, %2$s

en: %d Answer
nl: %d antwoord

en: %d Answers
nl: %d antwoorden

en: %d times
nl: %d keer

en: %d user ( %s )
nl: %d gebruiker ( %s )

en: %d users ( %s )
nl: %d gebruikers ( %s )

en: %s Replies
nl: %s reacties

en: %s Reply
nl: %s reactie

en: %s access successfully added
nl: %s toegevoegd

en: %s access successfully edited
nl: %s toegang succesvol bewerkt

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s created a new topic %s
nl: %s heeft een nieuw onderwerp %s aangemaakt

en: %s guest
nl: %s gast

en: %s guests
nl: %s gasten

en: %s liked forum post %s
nl: %s vind forumbericht %s leuk

en: %s replied to the topic %s
nl: %s antwoordde op het onderwerp %s

en: %s, %s and %s liked
nl: %s, %s en %s liked

en: %s, %s, %s and %d people liked
nl: %s, %s en %s %d heeft het geliked

en: (%d viewing)
nl: (%d aan het bekijken)

en: --- Choose ---
nl: --- Kiezen ---

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 15 seconds
nl: 15 seconden

en: 2 minutes
nl: 2 minuten

en: 30 seconds
nl: 30 seconden

en: 404 - Page not found
nl: 404 - Pagina niet gevonden

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Voer je gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Geef hier je e-mailadres op.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is niet toegestaan.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mailadres is niet geldig.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mailadres is al geregistreerd, geef een andere op.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd. Geef een andere op.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is niet geldig, dit in verband met onjuiste karakters. Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
nl: <strong>Details van rapportage:</strong>
     Verslaggever: [reporter],<br>Bericht: [bericht],<br>
     <br>[post_url]

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to a topic you started on the forum.
nl: <strong>{member}</strong> heeft <strong>gereageerd</strong> op een onderwerp dat je gestart hebt op het forum.

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to your post on the forum.
nl: <strong>{member}</strong> heeft <strong>gereageerd</strong> op je bericht op het forum.

en: API options reset successfully
nl: API-opties opnieuw ingesteld

en: API options successfully updated
nl: API-opties met succes bijgewerkt

en: API options successfully updated, but previous value not changed
nl: API opties zijn geüpdatet, maar vorige waarde niet gewijzigd

en: API's (Social Network)
nl: API's (Sociaal netwerk)

en: About
nl: Over

en: About Me
nl: Over mij

en: Access edit error
nl: Toegang bewerken fout

en: Access name
nl: Toegangsnaam

en: Access names
nl: Toegangsnamen

en: Access successfully deleted
nl: Toegang succesvol verwijderd

en: Action Required!
nl: Actie vereist!

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Actief

en: Active Share Buttons
nl: Actieve deelknoppen

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Activity
nl: Activiteit

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Category or Forum
nl: Nieuwe categorie of forum toevoegen

en: Add New Forum Access
nl: Nieuwe forum toegang toevoegen

en: Add New Language
nl: Voeg een nieuwe taal toe

en: Add Reply
nl: Reactie toevoegen

en: Add Topic error: No forum selected
nl: Fout bij het toevoegen van een nieuw onderwerp: geen forum geselecteerd

en: Add Usergroup to synch
nl: Gebruikersgroep toevoegen om te synchroniseren

en: Add a comment
nl: Voeg een reactie toe

en: Add a new Forum in this Category
nl: Voeg een nieuw forum toe in deze categorie

en: Add a new Subforum
nl: Voeg een nieuw subforum toe

en: Add topic
nl: Toevoegen onderwerp

en: Additional Options
nl: Extra opties

en: Addons
nl: Add-ons

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
nl: Voegt Facebook login knop toe op de registratie en login pagina's.

en: Adds [new] button at the and of topic links, which jumps to the first unread post.
nl: Voegt [new] knop toe aan het einde van onderwerp links, welke naar de eerste ongelezen bericht springt.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
nl: Voegt een geavanceerd bijlagesysteem toe aan het forum. AJAX ondersteunde media upload en weergavesysteem met een door de gebruiker te bepalen library.

en: Adds awesome Sticker and Emoticons packs to editor. Allows to create new custom emoticons packs.
nl: Voegt geweldige Sticker en Emoticons packs toe aan de editor. Hiermee kun je nieuwe aangepaste emoticon packs maken.

en: Admin
nl: Beheerder

en: Admin Control Panel
nl: Beheerder controlepaneel

en: Advanced Attachments Size
nl: Advanced bijlagen grootte

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
nl: Geavanceerd gebruikersprofiel bouwer systeem. Maakt het mogelijk om nieuwe velden toe te voegen en de profielpagina te beheren. Maakt aangepaste registratie, account, leden zoekformulieren.

en: After changing and saving colors, go to the forum front-end and press %s twice. If you don't see any change, please follow to the instruction below.
nl: Na het veranderen en opslaan van kleuren, ga naar het forum front-end en druk twee keer op %s. Als je geen verandering ziet, volg dan de onderstaande instructie.

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
nl: Na registratie zal je een bevestigings-e-mail ontvangen met een link om een nieuw wachtwoord in te stellen

en: All
nl: Alles

en: All
nl: Alles

en: All Checked topics successfully deleted
nl: Alle gecontroleerde onderwerpen succesvol verwijderd

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: All forum topics
nl: Alle forumonderwerpen

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
nl: Alle subforums, onderwerpen en antwoorden zullen worden gekoppeld aan het geselecteerde forum. De lay-out zal van dit forum worden overgenomen.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
nl: Alle wpForo add-ons worden ontwikkeld door wpForo-ontwikkelaars bij het gVectors Team. Add-on prijzen omvatten ook een kleine donatie aan het harde werk dat wpForo-ontwikkelaars gratis doen. Wanneer je een add-on koopt, doneer je ook de gratis wpForo-ontwikkeling en -ondersteuning. Add-ons zijn de enige inkomensbron voor wpForo-ontwikkelaars. wpForo is een premium forum plugin die altijd gratis beschikbaar zal zijn. Er zullen nooit betaalde en pro-versies van dit forumbord zijn. We hebben nog tientallen geweldige functies in onze takenlijst die ook gratis zullen worden toegevoegd in toekomstige releases. De gratis wpForo-ontwikkeling blijft dus altijd op de eerste prioriteit en wpForo wordt nog sneller dan voorheen uitgebreid met nieuwe gratis functies en functies.

en: Allow Delete Own Topic for
nl: Sta geregistreerde leden toe hun eigen onderwerpen te verwijderen

en: Allow Delete Own post for
nl: Sta geregistreerde leden toe hun eigen berichten te verwijderen

en: Allow Edit Own Post for
nl: Toestaan dat de leden hun eigen berichten mogen bewerken

en: Allow Edit Own Topic for
nl: Toestaan dat leden hun eigen onderwerpen mogen aanpassen

en: Allow Member Signature
nl: Handtekening van lid toestaan

en: Allow extra HTML tags
nl: Extra HTML-tags toestaan

en: Allowed dofollow domains
nl: Toegestane dofollow-domeinen

en: Allowed file types: %s
nl: Toegestane betandstypen: %s

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
nl: Hiermee kunnen honderden aanbieders van video-, sociale netwerk-, audio- en foto-inhoud worden ingesloten in forumonderwerpen en berichten.

en: Also used as Secondary Usergroup
nl: Ook gebruikt als secundaire gebruikersgroep

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Answer
nl: Antwoord

en: Answer to
nl: Antwoord op

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Antispam options reset successfully
nl: Antispam opties met succes opnieuw ingesteld

en: Any Date
nl: Iedere datum

en: App Secret
nl: App geheim

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Are you sure you want to DELETE this item?
nl: Weet je zeker dat je dit item wil VERWIJDEREN?

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
nl: Weet je zeker dat je alle BLAUW gemarkeerde bestanden wilt verwijderen?
    Download dan eerst WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ map naar je lokale computer voor het verwijderen, dit kan namelijk niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
nl: Weet je zeker dat je alle donker rode bestanden wil verwijderen. Download eerst WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ map naar je lokale computer voor het verwijderen, dit kan namelijk niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
nl: Weet je zeker dat je alle ORANJE gemarkeerde bestanden wilt verwijderen?
    Download dan eerst Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ map naar je lokale computer voor het verwijderen, dit kan namelijk niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
nl: Weet je zeker dat je alle ROOD gemarkeerde bestanden wilt verwijderen. Download eerst Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ map naar je lokale computer voor het verwijderen, dit kan namelijk niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete this file?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this forum?
nl: Weet je zeker dat je dit forum wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
nl: Weet je zeker dat je deze thema bestanden wil verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand definitief wil verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
nl: Weet je zeker dat je alle instellingen en stijlkleuren naar standaard terug wil zetten?

en: Are you sure you wanted to do that?
nl: Weet je zeker dat je dat wilde doen?

en: Are you sure, you want to BAN this user?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt blokkeren?

en: Are you sure, you want to UNBAN this user?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt DEBLOKKEREN?

en: Ascending order
nl: Oplopende volgorde

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: Attach file:
nl: Bestand toevoegen:

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment click - message for non-permitted users
nl: Klik op bijlage - bericht voor niet-toegestane gebruikers

en: Attachment removed
nl: De bijlage is verwijderd

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attachments Size
nl: Grootte bijlage

en: Attribute all content to:
nl: Alle inhoud toewijzen aan:

en: Author Email
nl: E-mailadres auteur

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Auto Drafting Interval
nl: Interval automatisch concept

en: Autofilter by current forum
nl: Autofilter door huidig forum

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Avatar image is too big maximum allowed size is %s
nl: Avatar afbeelding is te groot, maximale toegestane grootte is %s

en: Avatar image is too big maximum allowed size is 2MB
nl: Avatar afbeelding is te groot maximaal toegestane grootte is 2MB

en: Avatars Size
nl: Avatars Grootte

en: Awaiting moderation
nl: In afwachting van goedkeuring

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
nl: Onderscheidt myCRED-punten voor forumactiviteit. Integreert myCRED-badges en -ranken. Converteert wpForo-onderwerp en berichten, vind-ik-leuks naar myCRED-punten.

en: Badge Icon
nl: Badge pictogram

en: Ban
nl: Verbannen

en: Ban User
nl: Gebruiker verbannen

en: Ban user when spam is suspected
nl: Ban gebruiker bij vermoedelijke spam

en: Banned
nl: Geblokkeerd

en: Blog Comments
nl: Blog reacties

en: Blog Posts
nl: Blogberichten

en: Board Statistic
nl: Forumstatistieken

en: Bottom
nl: Onder

en: BuddyPress Profile for the whole website including forum.
nl: BuddyPress profiel voor de hele site inclusief forum.

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Button
nl: Knop

en: Button &amp; Count
nl: Knop &amp; telling

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
nl: Standaard krijgen alle leden waardering badges en titels op basis van het aantal berichten. Met deze optie kun je echter een lagere of hogere waardering geven aan bepaalde gebruikers (deze gebruiker). De standaard reputatie badges, titels en punten van leden kunnen worden beheerd op het tabblad Forums > Instellingen > Leden.

en: By disabling this option you can exclude forum administrators from topic viewers list.
nl: Door deze optie uit te schakelen, kun je forumbeheerders uitsluiten van de lijst met onderwerp lezers.

en: Can add tags
nl: Kan tags toevoegen

en: Can answer own question
nl: Kan een eigen vraag beantwoorden

en: Can approve/unapprove content
nl: Kan berichten goedkeuren/afkeuren

en: Can attach file
nl: Kan bestand bijvoegen

en: Can be also used as Secondary Usergroup
nl: Kan ook worden gebruikt als secundaire gebruikersgroep

en: Can close topic
nl: Kan onderwerp sluiten

en: Can create topic
nl: Kan onderwerp maken

en: Can delete own reply
nl: Kan eigen antwoord verwijderen

en: Can delete own topic
nl: Kan eigen onderwerp verwijderen

en: Can delete replies
nl: Kan antwoorden verwijderen

en: Can delete topic
nl: Kan onderwerp verwijderen

en: Can edit own replay
nl: Kan eigen herhaling bewerken

en: Can edit own reply
nl: Kan eigen antwoord bewerken

en: Can edit own topic
nl: Kan een eigen onderwerp bewerken

en: Can edit replies
nl: Kan antwoorden bewerken

en: Can edit topic
nl: Kan onderwerp bewerken

en: Can move topic
nl: Kan onderwerp verplaatsen

en: Can post reply
nl: Kan antwoord plaatsen

en: Can reply to own topic
nl: Kan reageren op eigen onderwerp

en: Can set own topic answered
nl: Kan eigen onderwerp markeren als beantwoord

en: Can set own topic private
nl: Kan eigen onderwerp privé zetten

en: Can set own topic solved
nl: Kan eigen onderwerp privé opgelost instellen

en: Can set topic answered
nl: Kan onderwerp markeren als beantwoord

en: Can set topic private
nl: Kan onderwerp privé zetten

en: Can set topic solved
nl: Kan onderwerp opgelost instellen

en: Can set topic sticky
nl: Kan onderwerp instellen als sticky

en: Can subscribe
nl: Kan abonneren

en: Can view attached files
nl: Kan bijgevoegde bestanden bekijken

en: Can view forum
nl: Kan forum bekijken

en: Can view poll result
nl: Kan poll resultaat bekijken

en: Can view private topic
nl: Kan privé onderwerpen zien.

en: Can view topic
nl: Kan onderwerp bekijken

en: Can vote
nl: Kan stemmen

en: Can't add forum
nl: Kan geen forum toevoegen

en: Can't add new language
nl: Kan geen nieuwe taal toevoegen

en: Can't delete this Usergroup
nl: Je kunt deze gebruikersgroep niet verwijderen

en: Can't send confirmation email
nl: Kan geen bevestiging e-mail verzenden

en: Can't subscribe to this item
nl: Kan niet abonneren op dit item

en: Can't write a post: This topic is closed
nl: Bericht schrijven is niet mogelijk: Dit onderwerp is gesloten

en: Can`t upload file
nl: Kan het bestand niet uploaden

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot update forum hierarchy
nl: Kan Forum hiërarchie niet updaten

en: Categories and Forums
nl: Categorieën en forums

en: Category Layout
nl: Categorie-indeling

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change Color Style
nl: Kleurstijl wijzigen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change usergroup to…
nl: Gebruikersgroep wijzigen in...

en: Check the checkbox below share options to activate. <b>Please note, that the Facebook share button cannot be activated without Facebook API ID.</b> Please follow to the "Facebook API Configuration" option instruction above and fill the API ID field in order to activate Facebook Share button.
nl: Schakel het selectievakje hieronder de opties voor delen in om te activeren. <b>Houd er rekening mee dat de Facebook deelknop niet kan worden geactiveerd zonder Facebook API ID.</b> Volg de bovenstaande instructie 'Facebook API configuratie' en vul het veld API id in om de knop Facebook Share te activeren.

en: Checkbox: I Accept Website Terms and Privacy Policy
nl: Selectievakje: Ik accepteer site voorwaarden en privacybeleid

en: Checkbox: I Agree to Forum Privacy Policy
nl: Selectievakje: Ik ga akkoord met het privacybeleid van het forum

en: Checkbox: I Agree to Receive an Email Confirmation
nl: Selectievakje: Ik ga akkoord met het ontvangen van een e-mailbevestiging

en: Checkbox: I Agree to create a forum account on Facebook Login
nl: Selectievakje: Ik ga akkoord met het maken van een forumaccount op Facebook login

en: Choose Target Forum
nl: Kies doel forum

en: Cleanup options reset successfully
nl: Opschoon opties succesvol gereset

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Click to delete Blue marked files
nl: Klik hier om alle blauw gemarkeerde bestanden te verwijderen

en: Click to delete Dark Red marked files
nl: Klik om alle donker rode bestanden te verwijderen

en: Click to delete Orange marked files
nl: Klik hier om alle oranje gemarkeerde bestanden te verwijderen

en: Click to delete Red marked files
nl: Klik hier om alle rood gemarkeerde bestanden te verwijderen

en: Click to open forum privacy policy below
nl: Klik hieronder om het forumprivacybeleid te openen

en: Click to open forum rules below
nl: Klik hieronder om het forumreglement te openen

en: Closed
nl: Gesloten

en: Closed Topics
nl: Gesloten onderwerpen

en: Collapsed
nl: Samengevouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Colored
nl: Gekleurd

en: Colors Documentation
nl: Kleurendocumentatie

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
nl: Door komma's gescheiden e-mailadressen van de forumbeheerders om de forum meldingen te verkrijgen. Bijvoorbeeld rapportberichten.

en: Comment content maximum length
nl: Maximumlengte van reactieinhoud

en: Comment content minimum length
nl: Minimumlengte van reactieinhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Complete!
nl: Voltooid!

en: Confirm my subscription
nl: Bevestig mijn abonnement

en: Conflict with Autoptimize plugin!
nl: Conflict met Autoptimize plugin!

en: Contact Information
nl: Contact informatie

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Contact the forum administrator
nl: Neem contact op met de forumbeheerder

en: Continue Synchronization
nl: Doorgaan met synchronisatie

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Could not write file %s
nl: Kon het bestand %s niet schrijven

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
nl: Kun je alsjeblieft beschrijven welke functies van de plugin je site vertragen?

en: Create Account
nl: Maak account

en: Create New Topic
nl: Creëer nieuw onderwerp

en: Create colors.css file or simply download %s file with the CSS code provided in the textarea below,
nl: Maak het bestand Colors. CSS of download eenvoudig het bestand %s met de CSS-code die in het onderstaande Text bericht is opgegeven,

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
nl: Maak een nieuw onderwerp met gesplitste berichten. Het eerste bericht van het nieuwe onderwerp wordt het eerste antwoord.

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Created By
nl: Gemaakt door

en: Created Date
nl: Datum aangemaakt

en: Created by %s
nl: Gemaakt door %s

en: Current Layout of this Category
nl: Huidige indeling van deze categorie

en: Current active theme
nl: Huidig actieve thema

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
nl: Op dit moment wordt dit onderwerp %s %s %s bekeken.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Authorization URLs
nl: Aangepaste autorisatie URLs

en: Custom CSS Code
nl: Aangepaste CSS-code

en: Custom Rating
nl: Aangepaste beoordeling

en: Custom Redirection URLs after following actions
nl: Aangepaste omleiding Url's na volgende acties

en: Custom Title
nl: Aangepaste titel

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
nl: Aangepaste URL, bijvoorbeeld: http://example.com/my-page/

en: Customer
nl: Klant

en: DO NOT DELETE WPFORO PAGE!!!
nl: WPFORO-PAGINA NIET VERWIJDEREN!!!

en: Dark
nl: Donker

en: Dashboard - Can ban member
nl: Dashboard - Kan gebruiker verbieden

en: Dashboard - Can delete member
nl: Dashboard - Kan lid verwijderen

en: Dashboard - Can edit member
nl: Dashboard - kan lid bewerken

en: Dashboard - Manage Forums
nl: Dashboard - Forums beheren

en: Dashboard - Manage Members
nl: Dashboard - Leden beheren

en: Dashboard - Manage Phrases
nl: Dashboard - Zinnen beheren

en: Dashboard - Manage Settings
nl: Dashboard - Instellingen beheren

en: Dashboard - Manage Themes
nl: Dashboard - Thema's beheren

en: Dashboard - Manage Tools
nl: Dashboard - Hulpprogramma's beheren

en: Dashboard - Manage Usergroups
nl: Dashboard - Gebruikersgroepen beheren

en: Dashboard - Moderate Topics & Posts
nl: Dashboard - Moderate onderwerpen & berichten

en: Dashboard Menu Position
nl: Dashboard menu positie

en: Data merging error
nl: Fout bij het samenvoegen van gegevens

en: Database Tables
nl: Databsetabellen

en: Date
nl: Datum

en: Debug Information
nl: Foutopsporingsinformatie

en: Default
nl: Standaard

en: Default Access
nl: Standaard toegang

en: Default Attachments Size
nl: Standaard bijlagegrootte

en: Default Forum Access
nl: Standaard toegang tot het forum

en: Default Rating
nl: Standaard waardering

en: Default avatar
nl: Standaard avatar

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete All
nl: Verwijder alles

en: Delete All Caches
nl: Alle caches verwijderen

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
nl: Verwijder de gekozen gebruikersgroep en verplaats gebruikers naar een andere gebruikersgroep

en: Delete Chosen Usergroup And Users
nl: Gekozen gebruikersgroep en gebruikers verwijderen

en: Delete Forum Cache
nl: Forum cache verwijderen

en: Delete Inactive Users
nl: Verwijder inactieve gebruikers

en: Delete Phrase Cache
nl: Verwijder phrase cache

en: Delete User
nl: Gebruiker verwijderen

en: Delete User Cache
nl: Verwijder gebruikercache

en: Delete account with created content
nl: Account met gemaakte inhoud verwijderen

en: Delete all wpForo content.
nl: Verwijder alle wpForo inhoud.

en: Delete this file
nl: Verwijder dit bestand

en: Delete this item
nl: Verwijder dit item

en: Delete this usergroup
nl: Verwijder deze gebruikersgroep

en: Delete website cache, reset CSS file optimizer and minifier plugins caches, purge CDN data (if you have), then go to the forum front-end and press %s twice.
nl: Verwijder de cache van de website, reset CSS bestandsoptimizer  en minifier plugins caches, verwijder CDN gegevens (als dat nodig is), ga dan naar de front-end van het forum en druk twee keer op %s.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleted Successfully!
nl: Succesvol verwijderd!

en: Descending order
nl: Aflopende volgorde

en: Details | Buy
nl: Details | Kopen

en: Directory
nl: Map

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Discussion Board
nl: Discussieforum

en: Dismiss
nl: Negeer

en: Dismiss and never show again
nl: Negeren en nooit meer laten zien

en: Dismiss this notice.
nl: Dit bericht negeren.

en: Display Avatars
nl: Toon avatars

en: Display Forum Current Viewers
nl: Huidige kijkers van het forum weergeven

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: Display Name or Nicename
nl: Weergavenaam of gebruikersnaam

en: Display Only Unread Posts
nl: Toon alleen ongelezen berichten

en: Display Post Editing Information
nl: Bewerkingsgegevens voor berichten weergeven

en: Display Secondary Usergroups under Post Author Avatar
nl: Secundaire gebruikersgroepen weergeven onder Avatar van berichtauteur

en: Display Topic Current Viewers
nl: Huidige kijkers van het onderwerp weergeven

en: Display Topic Editing Information
nl: Informatie over onderwerpbewerking weergeven

en: Display Topic Recent Viewers
nl: Recente kijkers van het onderwerp weergeven

en: Display User Data
nl: Gebruikersgegevens weergeven

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
nl: Geef gebruikersgroep weer onder berichtauteur Avatar

en: Display [new] indicator
nl: Toon [new] indicator

en: Display for Usergroups
nl: Tonen voor gebruikersgroepen

en: Display on Members List
nl: Weergeven op ledenlijst

en: Display on forum pages
nl: Tonen op forumpagina's

en: Display with Avatars
nl: Toon met avatars

en: Display with avatars
nl: Toon met avatars

en: Displays information about topic current viewers (users and guests)
nl: Geeft informatie weer over huidige kijkers (gebruikers en gasten)

en: Displays information about topic recent viewers (users visited within last one hour)
nl: Geeft informatie weer over recente kijkers van het onderwerp (gebruikers die afgelopen uur hebben bezocht)

en: Do not allow to attach files with following extensions:
nl: Sta de volgende bestandsextensies niet toe.

en: Do you really want to reset options?
nl: Wil je echt de instellingen herstellen?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Doesn't exists
nl: Bestaat niet

en: Done!
nl: Klaar!

en: ERROR: invalid_username. Sorry, that username is not allowed. Please insert another.
nl: FOUT: onjuiste_gebruikersnaam. Sorry, die gebruikersnaam is niet toegestaan. Voer een andere in.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Post
nl: Bewerk bericht

en: Edit Profile
nl: Bewerk profiel

en: Edit Topic
nl: Bewerk onderwerp

en: Edit User
nl: Bewerk gebruiker

en: Edit this usergroup
nl: Bewerk deze gebruikersgroep

en: Edited:
nl: Bewerkt:

en: Email
nl: E-mail

en: Email address exists. Please insert another.
nl: E-mailadres bestaat al. Voeg een andere toe.

en: Email confirm error
nl: Fout bij e-mail bevestigen

en: Email has been confirmed
nl: E-mail is bevestigd

en: Email has been sent
nl: De e-mail is verzonden

en: Email options reset successfully
nl: E-mail opties opnieuw ingesteld

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
nl: Automatisch opschonen inschakelen voor inactieve gebruikers

en: Enable Avatars
nl: Avatars inschakelen

en: Enable Custom Avatars
nl: Aangepaste avatars inschakelen

en: Enable Debug Mode
nl: Activeer debug mode

en: Enable Email Notification
nl: E-mail notificatie inschakelen

en: Enable File Scanner
nl: Bestandsscanner inschakelen

en: Enable HTML Cache
nl: HTML-cache inschakelen

en: Enable Member Cache
nl: Ledencache inschakelen

en: Enable Member Rating
nl: Ledenwaardering inschakelen

en: Enable Member Rating Titles
nl: Leden waarderingstitels inschakelen

en: Enable Memory Cache
nl: Schakel geheugencache in

en: Enable Object Cache
nl: Schakel objectcache in

en: Enable Output Buffer
nl: Uitvoerbuffer inschakelen

en: Enable RSS Feed
nl: RSS Feed inschakelen

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
nl: Reputatie-badges voor geselecteerde gebruikersgroepen inschakelen

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
nl: Reputatie-titels voor geselecteerde gebruikersgroepen inschakelen

en: Enable Share Buttons
nl: Deelknoppen inschakelen

en: Enable Subscription Confirmation
nl: Abonnementbevestiging inschakelen

en: Enable Topic Tags
nl: Onderwerptags inschakelen

en: Enable User Notification
nl: Gebruikersbericht inschakelen

en: Enable User Notification Live Update
nl: Live update gebruikersbericht inschakelen

en: Enable User Profile Page indexing
nl: Gebruikers profiel pagina indexeren inschakelen

en: Enable User Registration
nl: Gebruikersregistratie inschakelen

en: Enable User Registration email confirmation
nl: Schakel bevestiging gebruikersregistratie in

en: Enable WordPress Date/Time Format
nl: WordPress datum/tijd format inschakelen

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
nl: Schakel deze optie in als je wil dat het selectievakje voor onderwerpabonnementen standaard is aangevinkt.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
nl: Schakel deze optie in om bijlages te kunnen beheren in Dashboard> Media> bibliotheek beheer pagina.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
nl: WpForo Font-Awesome lib inschakelen

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
nl: WpForo SEO voor Meta Tags inschakelen

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
nl: WpForo SEO voor Meta Titels inschakelen

en: Enable wpForo Spam Control
nl: Activeer wpForo Spam Control

en: Enter description here . . .
nl: Voer hier de beschrijving in...

en: Enter forum title here
nl: Voer hier de forumtitel in

en: Enter title here
nl: Voer hier de titel in

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
nl: Geef je e-mailadres of of gebruikersnaam op en we sturen je een link die je kan gebruiken om een nieuw wachtwoord te kiezen.

en: Error Log File
nl: Error log bestand

en: Error: Forum is not found
nl: Fout: het forum is niet gevonden

en: Error: No topic selected
nl: Fout: geen onderwerp geselecteerd

en: Error: Topic is not found
nl: Fout: onderwerp is niet gevonden

en: Error: please insert some text to report.
nl: Fout: Voeg een tekst in die je wil rapporteren.

en: Errors & Issues
nl: Fouten & problemen

en: Example of adding a new HTML tags:
nl: Voorbeeld van het toevoegen van nieuwe HTML-tags:

en: Exclude file extensions
nl: Bestandsextensies uitsluiten

en: Exclude page URLs
nl: Pagina-URL's uitsluiten

en: Expanded
nl: Uitgevouwen

en: Extend your forum with wpForo addons
nl: Bereid jouw forum uit met wpForo toevoegingen

en: Extended Layout - Intro posts
nl: Uitgebreide lay-out - berichten intro

en: Extended Layout - Intro topics
nl: Uitgebreide Lay-out - onderwerpen intro

en: Extended Layout - Number of Recent posts
nl: Uitgebreide lay-out - aantal recente berichten

en: Extended Layout - Number of intro posts
nl: Uitgebreide lay-out - aantal intro berichten

en: Extended Layout - Number of intro topics
nl: Uitgebreide lay-out - aantal intro onderwerpen

en: FROM Email Address
nl: E-mail adres van de afzender

en: FROM Name
nl: Naam afzender

en: Facebook API Configuration
nl: Facebook API configuratie

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
nl: Facebook API verbindingsscript (delen, login, cross-posting ...)

en: Facebook Login
nl: Facebook login

en: Facebook Login Information
nl: Facebook Login Informatie

en: Facebook Login button on User Login page
nl: Facebook login knop op de gebruiker login pagina

en: Facebook Login button on User Registration page
nl: Facebook login knop op de gebruiker registratie pagina

en: Facebook SDK for JavaScript
nl: Facebook SDK voor JavaScript

en: Failed to write file to disk
nl: Kan bestand niet schrijven naar schijf

en: Features
nl: Functionaliteiten

en: Features reset successfully
nl: Functies opnieuw ingesteld

en: Features successfully updated
nl: Functies met succes geüpdatet

en: Features successfully updated, but previous value not changed
nl: Functies met succes geüpdatet, maar de vorige waarden zijn niet veranderd

en: Figure
nl: Figuur

en: File type is not allowed
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan

en: File upload stopped by extension
nl: Het uploaden is gestopt door de extensie

en: Filter by Usergroups
nl: Filter op gebruikersgroep

en: Filter by forums
nl: Filteren op forums

en: Find Posts by User
nl: Zoek berichten van het lid

en: Find Topics Started by User
nl: Zoek onderwerpen die door het lid zijn gestart

en: Find Topics by Tags
nl: Onderwerpen zoeken op tags

en: Find a member
nl: Vind een lid

en: First post and replies
nl: Eerste bericht en antwoorden

en: Font Sizes
nl: Lettertypegrootte

en: Font-awesome Icon
nl: Font-awesome icoon

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
nl: Gebruik voor ledenprofiel-, account- en abonnement pagina's de volgende URL's:

en: Forgot Your Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Form name not found
nl: Formuliernaam niet gevonden

en: Form template not found
nl: Formulier template niet gevonden

en: Forum (topic list)
nl: Forum (onderwerp lijst)

en: Forum - Login
nl: Forum - login

en: Forum - Page Not Found
nl: Forum - pagina niet gevonden

en: Forum - Registration
nl: Forum - registratie

en: Forum - Secondary Usergroups
nl: Forum - Secundaire gebruikersgroepen

en: Forum - User Timezone
nl: Forum - Gebruiker tijdzone

en: Forum - Usergroup
nl: Forum - Gebruikersgroep

en: Forum Accesses
nl: Forum toegangen

en: Forum Accesses are designed to do a Forum specific user permission control. These are set of permissions which are attached to certain Usergeoup in each forum. Thus users can have different permissions in different forums based on their Usergroup.
nl: Forum toegangen zijn ontworpen om een forum specifieke gebruiker toestemming controle te hebben. Dit is een set van machtigingen die is gekoppeld aan een bepaalde gebruikersgroep in elk forum. Zo kunnen gebruikers verschillende machtigingen hebben in verschillende forums op basis van hun gebruikersgroep.

en: Forum Admin Email Addresses
nl: E-mail adres van de forumbeheerder

en: Forum Admins email addresses
nl: Forum beheerder e-mailadressen

en: Forum Base URL
nl: Forum basis URL

en: Forum Base URL successfully updated
nl: Basis URL van het forum geüpdatet

en: Forum Color
nl: Forumkleur

en: Forum Color Styles
nl: Forum Kleurstijlen

en: Forum Cookies
nl: Forumcookies

en: Forum Dashboard
nl: Forum dashboard

en: Forum Description
nl: Forum beschrijving

en: Forum Home
nl: Forum home

en: Forum ID is not detected
nl: Forum ID is niet gedetecteerd

en: Forum Icon
nl: Forum icoon

en: Forum Icons
nl: Forum iconen

en: Forum Language
nl: Forumtaal

en: Forum Maintenance
nl: Forum onderhoud

en: Forum Members
nl: Forum leden

en: Forum Members List
nl: Forum ledenlijst

en: Forum Menu
nl: Forum menu

en: Forum Meta
nl: Forum-meta

en: Forum Options
nl: Foruminstellingen

en: Forum Page ID
nl: Forumpagina ID

en: Forum Page Slugs (URL Paths)
nl: Forum pagina slugs (URL-paden)

en: Forum Permissions
nl: Forum toestemmingen

en: Forum Post Report
nl: Forum bericht rapportage

en: Forum Posts
nl: Forumberichten

en: Forum Profile
nl: Forumprofiel

en: Forum Replies Created
nl: Forum antwoorden aangemaakt

en: Forum Rules
nl: Forumregels

en: Forum Rules Text
nl: Forumregels tekst

en: Forum SEO Description
nl: Forum SEO beschrijving

en: Forum Settings
nl: Forum instellingen

en: Forum Slug
nl: Forum slug

en: Forum Statistics
nl: Forumstatistieken

en: Forum Subscriptions
nl: Forum Abonnementen

en: Forum Themes
nl: Forum Thema's

en: Forum Title
nl: Forum titel

en: Forum Topics Started
nl: Gestarte forum onderwerpen

en: Forum Usergroups are synched with User Roles based on the %s. When you change this user Role the Usergroup is automatically changed according to that table.
nl: Gebruikersgroepen van het forum worden gesynchroniseerd met gebruikersrollen op basis van de %s. Wanneer je deze gebruikersrol wijzigt, wordt de gebruikersgroep automatisch gewijzigd volgens die tabel.

en: Forum Widgets
nl: Forum widgets

en: Forum XML Sitemap URL
nl: URL van Forum XML-sitemap

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
nl: Forum en onderwerp abonnement met dubbele opt-in / bevestigingssysteem.

en: Forum contains no unread posts
nl: Forum bevat geen ongelezen berichten

en: Forum contains unread posts
nl: Forum bevat ongelezen berichten

en: Forum database is not updated properly. Please click the button below for further instruction.
nl: Forum database is niet goed bijgewerkt. Klik op de onderstaande knop voor verdere instructies.

en: Forum deleting error
nl: Forum fout bij het verwijderen

en: Forum hierarchy successfully updated
nl: Forum hiërarchie succesvol geüpdatet

en: Forum is empty
nl: Forum is leeg

en: Forum is successfully merged
nl: Het forum is met succes samengevoegd

en: Forum merging error
nl: Fout bij het samenvoegen van forum

en: Forum options reset successfully
nl: Forum opties opnieuw ingesteld

en: Forum options successfully updated
nl: Forum opties succesvol geüpdatet

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
nl: Forum opties succesvol geüpdatet, maar de vorige waarde is niet veranderd

en: Forum post
nl: Forumbericht

en: Forum post like
nl: Forumbericht zoals

en: Forum successfully updated
nl: Forum succesvol geüpdatet

en: Forum title / link
nl: Forum titel / link

en: Forum topic
nl: Forumonderwerp

en: Forum update error
nl: Forum update fout

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
nl: Profielgegevens van forumgebruikers zijn nog niet gesynchroniseerd, deze stap is verplicht! Klik op de onderstaande knop om de installatie te voltooien.

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
nl: Forums kunnen worden weergegeven met verschillende lay-outs (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), bewerk simpelweg de bovenste categorie (blauwe panelen) en stel de gewenste lay-out in. De lay-out van sub-forums is afhankelijk van de indeling van de bovenste categorie (blauwe panelen). Ze kunnen geen andere lay-out hebben.

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded). Use the "Category Layout" dropdown located on the top right section to set the layout you want. This option is only available for Categories (top parent forums). Other forums and sub-forums inherit it. They cannot have a different layout, therefore the layout dropdown option becomes disabled if this forum is not a Category.
nl: Forums kunnen worden weergegeven met verschillende lay-outs (Extended, Simplified, Q&A, Threaded). Gebruik het menu 'Categorie-indeling' in het gedeelte Rechtsboven om de gewenste indeling in te stellen. Deze optie is alleen beschikbaar voor Categorieën (bovenliggende forums). Andere forums en sub-forums erven deze instelling. Ze kunnen geen andere lay-out hebben, daarom wordt de lay-outdropdownoptie uitgeschakeld als dit forum geen categorie is.

en: Fresh Installation
nl: Verse installatie

en: From Email Address
nl: Van e-mail adres

en: From Name
nl: Van naam

en: Front - Can access to add topic page
nl: Voorkant - heeft toegang tot de onderwerppagina toevoegen

en: Front - Can access to attachments
nl: Front - Heeft toegang tot bijlagen

en: Front - Can have signature
nl: Front - Kan een handtekening hebben

en: Front - Can pass moderation
nl: Front - Kan moderatie passeren

en: Front - Can upload avatar
nl: Front - Kan avatar uploaden

en: Front - Can view avatars
nl: Front - Kan avatars bekijken

en: Front - Can view member about me
nl: Front - Kan 'Over Mij' van het lid zien

en: Front - Can view member activity
nl: Front - Kan de activiteit van leden bekijken

en: Front - Can view member location
nl: Front - Kan locatie van het lid zien

en: Front - Can view member occupation
nl: Front - Kan beroep van lid bekijken

en: Front - Can view member reg. date
nl: Front - Kan de registratie datum van het lid zien

en: Front - Can view member reputation
nl: Front - Kan de reputatie van het lid zien

en: Front - Can view member signature
nl: Front - Kan handtekening van lid bekijken

en: Front - Can view member social networks
nl: Front - Kan sociale netwerken van het lid zien

en: Front - Can view member subscriptions
nl: Front - Kan ledenabonnementen bekijken

en: Front - Can view member title
nl: Front - Kan de titel van het lid zien

en: Front - Can view member username
nl: Front - Kan de gebruikersnaam van het lid zien

en: Front - Can view members
nl: Front - Kan de leden bekijken

en: Front - Can view profiles
nl: Front - Kan de profielen bekijken

en: Front - Can view statistic
nl: Front - Kan statistieken bekijken

en: Front - Can write PM
nl: Front - kan PB schrijven

en: Front-end Phrases
nl: Front-end zinnen

en: Frontend Admin Control Panel
nl: Configuratiescherm Frontend-beheerder

en: Full
nl: Volledig

en: Full Badge
nl: Volledige badge

en: Full access
nl: Volledige toegang

en: Function wpforo_thread_reply() not found.
nl: Functie wpforo_thread_reply() niet gevonden.

en: General
nl: Algemeen

en: General Information
nl: Algemene informatie

en: General Share Buttons
nl: Algemene deelknoppen

en: General options reset successfully
nl: Algemene opties opnieuw ingesteld

en: General options successfully updated
nl: Algemene opties succesvol geüpdatet

en: Go to first unread post
nl: Ga naar het eerste ongelezen bericht

en: Google reCAPTCHA data are not submitted
nl: Google reCAPTCHA gegevens worden niet verzonden

en: Google reCAPTCHA verification failed
nl: Google reCAPTCHA verificatie mislukt

en: Grey
nl: Grijs

en: Group
nl: Groep

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Post Editor
nl: Gast bericht editor

en: Guests
nl: Gasten

en: Hello [member_name]!<br>
     New reply has been posted on your subscribed topic - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this topic please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
nl: Hallo [member_name]!<br>
     Er is een nieuw antwoord voor een onderwerp waarop je geabonneerd bent - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Als je je wilt uitschrijven voor dit onderwerp gebruik dan alsjeblieft de link hieronder.<br>
     [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
nl: Hallo [member_name]!<br>
    Er is een nieuw onderwerp gemaakt op uw geabonneerde forum - [forum].
    <br><br>
    <strong>[topic_title]</strong> 
    <blockquote>
    [topic_desc]
    </blockquote>
    <br><hr>
    Als je je wilt afmelden voor dit forum, gebruik dan onderstaande link.<br>
    [unsubscribe_link]

en: Help wpForo to grow, show plugin info
nl: Help wpForo om te groeien, toon plugin info

en: Hi [mentioned-user-name]! <br>
    
     You have been mentioned in a post on "[topic-title]" by [author-user-name].<br/><br/>
    
     Post URL: [post-url]
nl: Hallo [genoemde-gebruikersnaam]!<br>
    Je bent genoemd in een bericht over "[topic-title]" door [auteur-gebruikersnaam].<br/><br/>
    Bericht URL: [post-url]

en: Hide Replies
nl: Verberg reacties

en: Hide avatar
nl: Verberg avatar

en: Hide buttons
nl: Knop verbergen

en: Hide notification bell
nl: Verberg bericht bel

en: Hide this widget for guests
nl: Verberg deze widget voor gasten

en: Hide user data
nl: Verberg gebruikersdata

en: Hide user name
nl: Verberg gebruikersnaam

en: Hot
nl: Populair

en: How to Fix WordPress Not Sending Email Issue
nl: Wordpress zendt geen email, hoe los ik dit op?

en: I agree
nl: Ik ga akkoord

en: I agree to receive an email confirmation with a link to set a password.
nl: Ik ga akkoord met het ontvangen van een bevestiging per e-mail met een link om een wachtwoord in te stellen.

en: I agree to receive email
nl: Ik ga akkoord met het ontvangen van e-mail

en: I agree to these rules
nl: Ik ga akkoord met dit reglement

en: I allow to create an account and send confirmation email.
nl: Ik sta toe om een account aan te maken en een bevestigingsmail te sturen.

en: I allow to create an account based on my Facebook public profile information and send confirmation email.
nl: Ik sta toe om een account aan te maken op basis van mijn Facebook-profielgegevens en bevestigingsmail te verzenden.

en: I couldn't understand how to make it work
nl: Ik begreep niet hoe ik het werkend kon krijgen

en: I didn't like plugin design
nl: Ik vond het uiterlijk van de plugin niet mooi

en: I do not agree to these rules. Take me away from here.
nl: Ik ga niet akkoord met dit reglement. Haal me hier weg.

en: I do not agree. Take me away from here.
nl: Ik ga niet akkoord. Haal me hier weg.

en: I found a better plugin
nl: Ik heb een betere plugin gevonden

en: I got it, please dismiss this message
nl: Ik heb het begrepen, negeer dit bericht

en: I have read and agree to %s privacy policy.
nl: Ik heb %s privacybeleid gelezen en ga ermee akkoord.

en: I have read and agree to %s privacy policy. For more information, please check our privacy policy, where you'll get more info on where, how and why we store your data.
nl: Ik heb het %s privacybeleid gelezen en ga akkoord. Raadpleeg voor meer informatie ons privacybeleid, waar je meer informatie krijgt over waar, hoe en waarom we je gegevens opslaan.

en: I have read and agree to abide by the %s.
nl: Ik heb het %s gelezen en stem in om me daaraan te houden.

en: I have read and agree to the
nl: Ik heb het gelezen en ga akkoord met

en: I have read and agree to the %s.
nl: Ik heb het gelezen en ga akkoord met het %s.

en: I'll reactivate it later
nl: Ik zal hem later opnieuw activeren

en: IMPORTANT!
nl: BELANGRIJK!

en: IMPORTANT! The forum registration form is probably under risk of spam attacks. Please configure wpForo built-in %s antibot for registration form to avoid spam registrations. If you don't use the forum registration form or you are sure that your registration forms are secured, just click on (x) button to dismiss this message.
nl: Belangrijk! Het forum registratie formulier loopt risico op spam aanvallen. Configureer wpForo's ingebouwde %s antibot voor registratieformulier om spam registraties te voorkomen. Als je het forum registratieformulier niet gebruikt of als je er zeker van bent dat je registratieformulieren zijn beveiligd, klik je op de (x) knop om dit bericht te negeren.

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
nl: Belangrijk! Uninstall is niet een eenvoudige de-activerings actie. Deze actie zal permanent alle forum gegevens (forums, onderwerpen, antwoorden, bijlagen...) uit de database verwijderen. Gelieve een back-up te maken van de database voor deze actie, je hebt deze forum gegevens in de toekomst wellicht nog nodig. Als je zeker weet dat je alle forum gegevens wilt verwijderen kun je bevestigen. Zo niet, gewoon annuleren, dan deactiveer je deze plugin, dat zal de forum gegevens niet verwijderen.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
nl: BELANGRIJK: wpForo kan niet werken met de standaard permalink, verander svp de permalink structuur

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
nl: Als een categorie (blauwe panelen) geen forums (grijze panelen) heeft, wordt deze niet aan de front-end weergegeven. Elke categorie moet ten minste één forum bevatten.

en: If this option is enabled, all topic links on forums page and on topics page will refer to the first unread post. This behavior is only enabled for logged-in users.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, verwijzen alle onderwerp links op de forums pagina en op de onderwerp pagina naar het eerste ongelezen bericht. Dit gedrag is alleen ingeschakeld voor ingelogde gebruikers.

en: If this option is enabled, the Facebook Login button becomes not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Facebook public profile information. This checkbox and appropriate information will be displayed with Facebook Login button to comply with the GDPR
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de Facebook aanmeldingsknop niet-klikbaar totdat de gebruiker automatisch account creatieproces accepteert op basis van zijn/haar Facebook openbare profielgegevens. Dit selectievakje en de juiste informatie worden weergegeven met de Facebook login knop om te voldoen aan de GDPR

en: If this option is enabled, users must accept forum Terms and Privacy Policy by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, moeten gebruikers forumvoorwaarden en privacybeleid accepteren door het vereiste selectievakje op het registratieformulier aan te vinken om een forumaccount te kunnen maken. Het label van het selectievakje kan worden beheerd in Forums > Phrases beheer pagina.

en: If this option is enabled, users must agree to receive an email confirmation with a link to set a password by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, moeten gebruikers ermee instemmen een e-mailbevestiging te ontvangen met een link om een wachtwoord in te stellen door het vereiste selectievakje op het registratieformulier in te schakelen om een forumaccount te kunnen maken. Het label van het selectievakje kan worden beheerd in Forums > Phrases beheer pagina.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
nl: Als je problemen ondervindt met wpForo, schakel dan deze optie in voordat je ondersteuning vraagt. Dit toont belangrijke, verborgen informatie die ons helpt je probleem op te lossen.

en: If you have enabled this option, after registering, the admin will not receive an email notification for newly registered user.
nl: Als je deze optie hebt ingeschakeld, ontvangt de beheerder na registratie geen e-mailbericht voor een nieuw geregistreerde gebruiker.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
nl: Als je deze optie hebt ingeschakeld, kan de gebruiker na registratie niet inloggen zonder bevestiging van de e-mail.

en: Illegal character in username.
nl: Ongeldig teken in gebruikersnaam.

en: Important Tips
nl: Belangrijke Tips

en: In most cases, this problem comes from your server file writing permissions. Files are not permitted to change, thus the forum color provider colors.css file is not updated with your changes. If you cannot fix this issue in hosting server, then the following easy steps can solve your problem:
nl: In de meeste gevallen komt dit probleem voort uit de schrijfmachtigingen voor je server bestand. Bestanden mogen niet worden gewijzigd, waardoor het forum kleur provider colors.css-bestand niet wordt bijgewerkt met je wijzigingen. Als je dit probleem niet kunt oplossen in de hostingserver, kunnen de volgende eenvoudige stappen je probleem oplossen:

en: Inactive
nl: Inactief

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
nl: Inactieve gebruikers zijn de accounteigenaren die geen onderwerpen, berichten, opmerkingen en abonnementen voor nieuwe inhoud hebben. In 99% gevallen worden dit soort accounts door Spammers geregistreerd. Met deze tool heb je de mogelijkheid om alleen actieve en bekende inactieve gebruikers te behouden.

en: Inactive users who have been registered more than
nl: Inactieve gebruikers die geregistreerd zijn meer dan

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
nl: Onjuiste bestandsindeling. Toegestane indelingen: jpeg, jpg, png, gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
nl: Voeg forumbijlagen toe in de mediabibliotheek

en: Insert Spoiler
nl: Spoiler invoegen

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Insert member name or email
nl: Zoek op gebruikersnaam of e-mail adres

en: Insert your Email address.
nl: Voeg je e-mailadres toe.

en: Install
nl: Installeren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Invalid Email address
nl: Ongeldig e-mail adres

en: Invalid User
nl: Ongeldige gebruiker

en: Invalid request!
nl: Ongeldige aanvraag!

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: Issues and Recommendations
nl: Problemen en aanbevelingen

en: It's not what I was looking for
nl: Het is niet waar ik naar op zoek was

en: Join Us!
nl: Doe mee!

en: Joined
nl: Deelgenomen

en: Jump to First Unread Post with [new] Button in Topic Link
nl: Ga naar eerste ongelezen bericht met [new] knop in onderwerp link

en: Language
nl: Taal

en: Language XML file
nl: Taal XML-bestand

en: Last 24 hours
nl: Afgelopen 24 uur

en: Last 3 Months
nl: Afgelopen 3 Maanden

en: Last 6 Months
nl: Afgelopen 6 maanden

en: Last Active
nl: Laatst actief

en: Last Login
nl: Laatst ingelogd

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Last Post Info
nl: Laatste bericht info

en: Last Week
nl: Vorige week

en: Last Year ago
nl: Afgelopen jaar

en: Last post by %s
nl: Laatste bericht door %s

en: Last reply by %s
nl: Laatste antwoord door %s

en: Latest Post
nl: Laatste bericht

en: Leave a comment
nl: Laat een reactie achter

en: Leave a reply
nl: Laat een antwoord achter

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
nl: Vereiste lengte is tussen 3 en 15 karakters.

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
nl: Lengte moet tussen 3 en 30 tekens zijn.

en: Level
nl: Niveau

en: Light
nl: Licht

en: Liked
nl: Geliked

en: Liked Forum Posts
nl: Vond forum berichten leuk

en: Liked Posts
nl: Liked berichten

en: Limit Per Topic
nl: Limiet Per Topic

en: Limit Post Editing Information
nl: Bewerkingsgegevens voor berichten beperken

en: Link Text
nl: Link Tekst

en: Link to confirm subscription
nl: Link om abonnement te bevestigen

en: Link to open password reset form
nl: Link naar wachtwoord reset formulier openen

en: Link to the post
nl: Link naar het bericht

en: Link to unsubscribe
nl: Link naar uitschrijven

en: Load More Topics
nl: Meer onderwerpen laden

en: Loading Topics
nl: Onderwerpen laden

en: Location
nl: Locatie

en: Log Viewed Forums and Topics
nl: Log bekeken forums en onderwerpen

en: Login
nl: Inloggen

en: Login URL
nl: URL voor aanmelden

en: Logout
nl: Afmelden

en: Lost Password URL
nl: Wachtwoord vergeten URL

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Main Category
nl: Hoofdcategorie

en: Main Forum
nl: Hoofdforum

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
nl: Zorg ervoor dat je een klasse invoegt met font-awesome icoon, deze dient te starten met de toevoeging fa- zoals &quot;fa-comments&quot;.

en: Mark all read
nl: Alles als gelezen markeren

en: Max Number of Revisions
nl: Maximaal aantal revisies

en: Maximum Number of Tags per Topic
nl: Maximum aantal tags per onderwerp

en: Maximum allowed file size is
nl: De maximale toegestane bestandsgrootte is

en: Maximum allowed file size is %s MB
nl: De maximum toegestane bestandsgrootte is %s MB

en: Maximum upload file size
nl: Maximale bestandsgrootte van upload

en: Member
nl: Lid

en: Member Activity
nl: Activiteit(en) van het lid

en: Member Custom Title by default
nl: Aangepaste titel van lid als standaard

en: Member Custom Titles
nl: Lid aangepaste titels

en: Member Information
nl: Informatie over het lid

en: Member Profile
nl: Ledenprofiel

en: Member Rating
nl: Waardering van het lid

en: Member Rating Badge
nl: Waarderingsbadge van het lid

en: Member Reputation
nl: Reputatie van het lid

en: Member Reputation and Titles
nl: Ledenreputatie en titels

en: Member Title
nl: Lid titel

en: Member information
nl: Informatie over het lid

en: Member options reset successfully
nl: Opties voor lid opnieuw ingesteld

en: Member options successfully updated
nl: Lid opties met succes geüpdatet

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
nl: Opties van het lid geüpdatet, maar vorige waarde niet gewijzigd

en: Members
nl: Leden

en: Members Online
nl: Leden online

en: Members Search Type
nl: Leden zoektype

en: Members URL structure
nl: URL-structuur van leden

en: Members not found
nl: Leden niet gevonden

en: Mentioned post excerpt
nl: Vermeld bericht samenvatting

en: Mentioned user display name
nl: Vermelde gebruiker display naam

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Message Body
nl: Bericht inhoud

en: Message Subject
nl: Bericht onderwerp

en: Message has been sent
nl: Bericht  verzonden

en: Messages
nl: Berichten

en: Meta Description
nl: Meta beschrijving

en: Min Number of Posts
nl: Min aantal berichten

en: Min number of posts to be able attach files
nl: minimaal aantal berichten alvorens bijlages te kunnen toevoegen

en: Min number of posts to be able post links
nl: minimaal aantal berichten alvorens links te kunnen plaatsen

en: Misc
nl: Diversen

en: Misc options reset successfully
nl: Diverse opties succesvol opnieuw ingesteld

en: Missing a temporary folder
nl: Een tijdelijke map ontbreekt

en: Missing fields:
nl: Ontbrekende velden:

en: Missing keys:
nl: Ontbrekende sleutels:

en: Mixed
nl: Gemengd

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Moderator access
nl: Moderatortoegang

en: Modified Date
nl: Datum aangepast

en: More
nl: Meer

en: More info
nl: Meer info

en: More information about
nl: Meer informatie over

en: Most Commented
nl: Meest beantwoorde

en: Most Voted
nl: Meest gestemde

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Reply
nl: Verplaats reactie

en: Move Topic
nl: Onderwerp verplaatsen

en: Must be minimum 6 characters.
nl: Moet minimaal 6 karakters zijn.

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: NO
nl: NEE

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
nl: Opmerking: als je widgets gaat toe voegen in deze zijbalk, gebruik dan 'Full Width ' template voor wpForo index pagina om te voorkomen dat de zijbalk verdubbelt.

en: New
nl: Nieuw

en: New Addons for Your Forum!
nl: Nieuwe toevoegingen voor jouw Forum

en: New Down Vote
nl: Nieuwe stem omlaag

en: New Forum
nl: Nieuw forum

en: New Like
nl: Nieuwe like

en: New Notification
nl: Nieuwe melding

en: New Passwords do not match
nl: De nieuwe wachtwoorden komen niet met elkaar overeen

en: New Phrase
nl: Nieuwe zin

en: New Registered User
nl: Nieuw geregistreerde gebruiker

en: New Reply
nl: Nieuwe reactie

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: New Up Vote
nl: Nieuwe stem omhoog

en: New User Mentioning
nl: Nieuwe gebruiker vermelding

en: New User Registration Email for admins
nl: Nieuwe e-mail voor gebruikersregistratie voor beheerders

en: New User Registration Email for user
nl: Nieuwe e-mail voor gebruikersregistratie voor de gebruiker

en: New Usergroup
nl: Nieuwe gebruikersgroep

en: New down vote from %1$s, %2$s
nl: Nieuwe stem omlaag van %1$s, %2$s

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
nl: Nieuwe taal succesvol toegevoegd en wpforo taal gewijzigd naar nieuwe taal

en: New like from %1$s, %2$s
nl: Nieuwe like van %1$s, %2$s

en: New notification from %1$s, %2$s
nl: Nieuw bericht van %1$s, %2$s

en: New registered users get access to forum settings!
nl: Nieuwe geregistreerde gebruikers krijgen toegang tot foruminstellingen!

en: New reply author display name
nl: Nieuwe weergavenaam antwoord auteur

en: New reply excerpt
nl: Nieuw antwoord samenvatting

en: New reply from %1$s, %2$s
nl: Nieuw antwoord van %1$s, %2$s

en: New reply title
nl: Nieuw antwoord titel

en: New topic author display name
nl: Nieuwe weergavenaam voor de auteur van het onderwerp

en: New topic excerpt
nl: Nieuw onderwerp samenvatting

en: New topic title
nl: Nieuwe onderwerptitel

en: New up vote from %1$s, %2$s
nl: Nieuwe stem omhoog van %1$s, %2$s

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
nl: Nieuwe gebruikersregistratie op je site [blogname]:
    
    Gebruikersnaam: [user_login]
    
    Email: [user_email]

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Next Topic
nl: Volgende topic

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Nickname validation failed
nl: Bijnaam validatie mislukt

en: No
nl: Nee

en: No Posts found for update
nl: Geen berichten gevonden voor update

en: No Problems Found in Database
nl: Geen problemen gevonden in database

en: No Title
nl: Geen titel

en: No access
nl: Geen toegang

en: No activity found for this member.
nl: Geen activiteit gevonden voor dit lid.

en: No data submitted
nl: Geen gegevens verzonden

en: No errors found
nl: Geen fouten gevonden

en: No file was uploaded
nl: Geen bestand geüpload

en: No forum found in this category
nl: Geen forum gevonden in deze categorie

en: No forum selected
nl: Geen forum geselecteerd

en: No forums were found here.
nl: Hier werden gen forums gevonden.

en: No issues found
nl: Geen issues gevonden

en: No items found
nl: Geen items gevonden

en: No layout found
nl: Geen lay-out gevonden

en: No layout found.
nl: Geen lay-out gevonden.

en: No new posts found
nl: Geen nieuwe berichten gevonden

en: No online members at the moment
nl: Op dit moment zijn er geen leden online

en: No parent
nl: Geen bovenliggend forum

en: No posts were found here
nl: Geen berichten hier gevonden

en: No subscriptions found for this member.
nl: Geen abonnementen gevonden voor dit lid.

en: No tags found
nl: Geen tags gevonden

en: No theme found
nl: Geen thema gevonden

en: No threads found
nl: Geen discussies gevonden

en: No topics were found here
nl: Hier zijn geen onderwerpen gevonden

en: No unread posts were found
nl: Geen ongelezen berichten gevonden

en: No user found.
nl: Geen gebruiker gevonden.

en: Noindex forum page URLs
nl: Noindex forumpagina URL's

en: Not Replied
nl: Niet beantwoord

en: Not Replied Topics
nl: Onbeantwoorde onderwerpen

en: Not Synched
nl: Niet gesynchroniseerd

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Note:
nl: Let op:

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notify Admins via email on new Post
nl: Houd beheerder(s) via e-mail op de hoogte van nieuwe berichten

en: Notify Admins via email on new Topic
nl: Informeer beheerder(s) via e-mail op een nieuw onderwerp

en: Notify via email when new user is banned
nl: Stuur een e-mail wanneer er een nieuwe gebruikers is gebanned

en: Number of Columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of Items
nl: Aantal items

en: Number of Members per Page
nl: Aantal leden per pagina

en: Number of Posts
nl: Aantal berichten

en: Number of Posts per Page
nl: Aantal berichten per pagina

en: Number of Tags per Page
nl: Aantal tags per pagina

en: Number of Topics per Page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Number of maximum search results
nl: Maximum aantal zoekresultaten

en: Numerical nicknames are not allowed. Please insert another.
nl: Numerieke bijnamen zijn niet toegestaan. Geef een andere op.

en: Occupation
nl: Beroep

en: Old password is wrong
nl: Oud wachtwoord is verkeerd

en: Oldest
nl: Oudste

en: One User Role cannot be synched with multiple Usergroups.
nl: Eén gebruikersrol kan niet worden gesynchroniseerd met meerdere gebruikersgroepen.

en: One of the selected Usergroups cannot be set as Secondary
nl: Een van de geselecteerde gebruikersgroepen kan niet worden ingesteld als secundair

en: Online status timeout
nl: Time-out online status

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
nl: Alleen beheerders en moderators kunnen je privétopic zien.

en: Oops! The page you requested was not found!
nl: De gevraagde pagina is niet gevonden!

en: Open link in a new tab
nl: Open link in een nieuw tabblad

en: Options to control and filter post content
nl: Opties voor het beheren en filteren van inhoud van berichten

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Original
nl: Origineel

en: Other
nl: Andere

en: Our newest member
nl: Ons nieuwste lid

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Admins
nl: Overschrijf WordPress nieuwe gebruikersregistratie e-mail voor beheerders

en: Overwrite WordPress New User Registration Email for Users
nl: Overschrijf WordPress nieuwe gebruikersregistratie e-mail voor gebruikers

en: Overwrite WordPress Reset Password Emails
nl: Overschrijf WordPress reset wachtwoord e-mails

en: POST
nl: BERICHT

en: Package
nl: Verpakking

en: Page
nl: Pagina

en: Parent Forum
nl: Bovenliggend forum

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password length must be between %d characters and %d characters.
nl: De wachtwoordlengte moet tussen %d en %d tekens liggen.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
nl: Wachtwoordlengte moet tussen de 6 en 20 tekens zijn.

en: Password mismatch.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: Password successfully changed
nl: Wachtwoord succesvol gewijzigd

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permission denied for add forum
nl: Toestemming geweigerd voor het toevoegen van een forum

en: Permission denied for delete forum
nl: Toestemming geweigerd voor het verwijderen van een forum

en: Permission denied for edit forum
nl: Toestemming geweigerd voor het bewerken van het forum

en: Permission denied for this action
nl: Toestemming geweigerd voor deze actie

en: Permissions
nl: Machtigingen

en: Phrase add error
nl: Fout bij het toevoegen van een phrase

en: Phrase adding error
nl: Zin toevoegen fout

en: Phrase successfully added
nl: Zin succesvol toegevoegd

en: Phrase successfully updates
nl: Zin updates succesvol

en: Phrase update error
nl: Fout bij bijwerken van zin

en: Phrases
nl: Zinnen

en: Please %s or %s
nl: %s of %s aub

en: Please Insert Your Email or Username
nl: Geef je e-mail of gebruikersnaam in

en: Please Moderate:
nl: Graag modereren:

en: Please choose one reasons before sending a feedback!
nl: Kies een van de redenen voordat je feedback stuurt!

en: Please confirm subscription to [entry_title]
nl: Bevestig het abonneren op [entry_title]

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
nl: Neem contact op met de forumbeheerder om het te laten verwijderen.

en: Please contact the forum administratoristrator to edit it.
nl: Neem contact op met de forumbeheerder om het te bewerken.

en: Please contact to your hosting service support team and ask them enable PHP cURL module
nl: Neem contact op met je hosting service support team en vraag hen om PHP cURL module in te schakelen

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
nl: Kopieer de URL van het doelonderwerp van de adresbalk van de browser en plak deze in het onderstaande veld.

en: Please download wpForo Phrases XML compressed file, unzip it, find english.xml file, navigate to Forums > Settings > General Tab and import it using [Add New] button of "XML Based Language" option.
nl: Download het wpForo Phrases XML gecomprimeerde bestand, pak het uit, zoek het english.xml bestand, ga naar Forums > Instellingen > Algemeen en importeer het door op [Nieuwe toevoegen] te klikken van de "XML Based Language" optie.

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
nl: Versleep forumpanelen om volgorde en hiërarchie in te stellen.

en: Please enable mod_rewrite on your server, this is required for wpForo forum
nl: Schakel mod_rewrite in op je server, dit is vereist voor wpForo-forum

en: Please fill your email address for feedback
nl: Vul je e-mailadres in voor feedback

en: Please follow to this instruction
nl: Volg deze instructie

en: Please insert a page URL, where user can find a contact form or an information to contact the forum administrator.
nl: Voeg een pagina URL in, waar de gebruiker een contactformulier of een informatie kan vinden om contact op te nemen met de forumbeheerder.

en: Please insert required fields
nl: Vul de vereiste velden in

en: Please insert required fields!
nl: Vul de vereiste velden in!

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
nl: Laat ons weten waarom je deactiveert. Als je een van de onderstaande opties kiest, help je ons om het voor jou en voor andere gebruikers te verbeteren.

en: Please navigate to Settings > Autoptimize > Main Tab, click on top right [Show advanced settings] button, find "Exclude scripts from Autoptimize" option, add this JS path <code>,wp-includes/js/tinymce</code>, than click on [Save Changes and Empty Cache] button bellow.
nl: Navigeer naar Instellingen > Automatisch opvouwen > Hoofdtabblad, klik rechtsboven [Geavanceerde instellingen weergeven] en zoek de optie 'Scripts uitsluiten van Autoptimize', voeg dit JS-pad toe <code>,wp-includes/js/tinymce</code> en klik op de knop [Wijzigingen opslaan en Lege cache] hieronder.

en: Please note, that forums can be displayed with different layouts %1$s, just edit the top category (blue panel) and set %2$s. Child forums inherit the top category (blue panel) layout.
nl: Houd er rekening mee dat forums kunnen worden weergegeven met verschillende lay-outs %1$s, bewerk de bovenste categorie (blauw paneel) en stel %2$s in. Sub-forums erven de lay-out van de bovenste categorie (blauw paneel).

en: Please provide a plugin name or URL
nl: Geef een pluginnaam of URL op

en: Please provide more information
nl: Geef meer informatie

en: Please save "Forum template slugs
nl: Gelieve op te slaan "forum sjablonen slugs

en: Please select a target forum
nl: Selecteer een doelforum

en: Please select at least one post to split
nl: Selecteer ten minste één bericht om te splitsen

en: Please update wpForo addons CSS style to make compatible with the current version of wpForo.
nl: Update wpForo add-ons CSS stijl om compatibel te maken met de huidige versie van wpForo.

en: Plugin Usage Feedback
nl: Feedback over het gebruik van de plugin

en: Popular
nl: Populair

en: Possible Spam Attachments
nl: Vermoedelijk een spam bijlage

en: Post Content
nl: Inhoud bericht

en: Post Draft
nl: Bericht concept

en: Post Moderation
nl: Bericht moderatie

en: Post Preview
nl: Bericht voorbeeld

en: Post Preview and Draft Saving
nl: Bericht voorbeeld en concept opslaan

en: Post Reporting Emails
nl: Bericht rapportering e-mails

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Post author display name
nl: Weergavenaam van de auteur van het bericht

en: Post content maximum length
nl: Maximale lengte berichtinhoud

en: Post content minimum length
nl: Minimum lengte van berichtinhoud

en: Post delete error
nl: Fout bij verwijderen bericht

en: Post is empty
nl: Bericht is leeg

en: Post link
nl: Bericht link

en: Post options reset successfully
nl: Berichten-opties opnieuw ingesteld

en: Post options successfully updated
nl: Berichtopties bijgewerkt

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
nl: Berichtopties geüpdatet, maar de vorige waarde niet veranderd

en: Posted
nl: Geplaatst

en: Posted by
nl: Geplaatst door

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts Count
nl: Aantal berichten

en: Posts must be manually approved
nl: Berichten moeten handmatig worden goedgekeurd

en: Powered by
nl: Aangedreven door

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Privacy &amp; Rules
nl: Privacy &amp; regels

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Privacy Policy Page URL
nl: URL van de pagina privacybeleid

en: Private
nl: Privé

en: Private Topic
nl: Privé Onderwerp

en: Private Topics
nl: Privéonderwerpen

en: Probably spam file attachments have been detected by wpForo Spam Control. Please moderate suspected files in Forums &gt; Tools &gt; Antispam Tab.
nl: Waarschijnlijk zijn er spam bestandsbijlagen gedetecteerd door wpForo Spam Control. Controleer verdachte bestanden in forums &gt; Gereedschappen &gt; Tabblad Antispam.

en: Problem description
nl: Probleembeschrijving

en: Problem fixer SQL commands:
nl: Probleemfixer voor SQL-opdrachten:

en: Problems Found in Database
nl: Problemen gevonden in database

en: Problems with colors?
nl: Problemen met kleuren?

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile Account
nl: Profielaccount

en: Profile Activity
nl: Profielactiviteit

en: Profile Home
nl: Profiel startpagina

en: Profile Page
nl: Profielpagina

en: Profile Subscriptions
nl: Profielabonnementen

en: Profile updated successfully
nl: Profiel succesvol bijgewerkt

en: Protect your forum from spam user registration!
nl: Bescherm je forum tegen spam gebruikersregistraties!

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
nl: Biedt een veilige manier om met andere leden te communiceren. Berichten zijn privé en kunnen alleen door deelnemers bekeken worden.

en: Publish
nl: Publiceren

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Q&A Layout - Number of intro topics
nl: Q&A Lay-out - Aantal intro onderwerpen

en: Q&A layout - Intro topics
nl: Q&A lay-out - intro onderwerpen

en: Question Comments
nl: Vraag reacties

en: Question Tags
nl: Vraag tags

en: Questions
nl: Vragen

en: Quote
nl: Citeren

en: Quote this text
nl: Deze tekst citeren

en: REPLY:
nl: ANTWOORD:

en: Rating
nl: Waardering

en: Rating Badge
nl: Waarderingsbadge

en: Rating Color
nl: Waardering kleur

en: Rating Icon
nl: Waardering pictogram

en: Rating Level
nl: Waarderingsniveau

en: Rating Title
nl: Titel beoordeling

en: Read more
nl: Meer lezen

en: Read more about Facebook public_profile properties.
nl: Lees meer over Facebook public_profile eigendommen.

en: Read only access
nl: Alleen-lezen toegang

en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

en: Rebuild Phrases
nl: Zinnen opnieuw opbouwen

en: Rebuild Threads
nl: Discussies opnieuw opbouwen

en: Rebuilt Successfully!
nl: Met succes herbouwd!

en: Received Likes
nl: Ontvangen likes

en: Recent Posts
nl: Recente berichten

en: Recent Questions
nl: Recente Vragen

en: Recent Topics
nl: Recente onderwerpen

en: Recently Added
nl: Recent toegevoegd

en: Recently viewed by users: %s.
nl: Onlangs bekeken door gebruikers: %s.

en: Recheck DB
nl: DB opnieuw controleren

en: Redirect after login
nl: Omleiden na inloggen

en: Redirect after registration
nl: Omleiden na registratie

en: Redirect after subscription confirmation
nl: Omleiden na abonnementsbevestiging

en: Redirect to this page after success login
nl: Omleiden naar deze pagina na succesvolle login

en: Refer topics to first unread post
nl: Verwijs onderwerpen door naar ongelezen berichten

en: Register
nl: Registreren

en: Register URL
nl: Registreren URL

en: Register your site and get API keys here &raquo;
nl: Registreer je site en verkrijg API sleutels hier &raquo;

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Registered date
nl: Plaatsingsdatum

en: Registered user email
nl: E-mail van geregistreerde gebruiker

en: Registered user login
nl: Geregistreerde gebruiker login

en: Registration Error
nl: Registratiefout

en: Related Topics
nl: Verwante onderwerpen

en: Relevancy
nl: Relevantie

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Repeat new password
nl: Herhaal nieuw wachtwoord

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
nl: Vervang auteur avatar door forum profiel avatar

en: Replace Author Link to Forum Profile
nl: Vervang auteur link door forum profiel

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
nl: Vervang login pagina URL door forum login pagina URL

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
nl: Vervang registratie pagina URL naar forum registratiepagina URL

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
nl: Vervang reset wachtwoord pagina URL naar forum reset wachtwoord pagina URL

en: Replied
nl: Beantwoord

en: Replies
nl: Reacties

en: Replies Created
nl: Antwoorden gemaakt

en: Replies not found
nl: Antwoorden niet gevonden

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Reply by
nl: Antwoord door

en: Reply to
nl: Antwoord op

en: Reply with quote
nl: Reageer met citaat

en: Report
nl: Rapport

en: Report message body
nl: Rapport bericht inhoud

en: Report message subject
nl: Rapport bericht onderwerp

en: Report to Administration
nl: Rapporteer aan beheerder

en: Report user data access and control issue
nl: Probleem met de toegang en controle van gebruikersgegevens rapporteren

en: Report user rights violation
nl: Schending van gebruikersrechten melden

en: Reported post URL
nl: URL van gerapporteerd bericht

en: Reporter user display name
nl: De weergavenaam van de reporter-gebruiker

en: Reporter user message
nl: Reporter gebruikersbericht

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: Reset Fields
nl: Velden opnieuw instellen

en: Reset Options
nl: Reset opties

en: Reset Password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Reset Password Emails
nl: Reset wachtwoord e-mails

en: Reset Result
nl: Herstel resultaat

en: Reset Search
nl: Herstel zoeken

en: Reset Settings
nl: Reset Instellingen

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Restore
nl: Herstellen

en: Result Info
nl: Resultaat info

en: Revision
nl: Revisie

en: Revisions
nl: Revisies

en: Role Name
nl: Rolnaam

en: Role-Usergroup Synchronization
nl: Rol-Gebruikersgroep Synchronisatie

en: Role-Usergroup Synchronization is Turned ON!
nl: Synchronisatie van rolgebruikersgroep is ingeschakeld!

en: Save
nl: Bewaar

en: Save Changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Save Draft
nl: Bewaar concept

en: Save forums order and hierarchy
nl: Bewaar forum volgorde en hiërarchie

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saving Draft
nl: Concept opslaan

en: Screen Layout
nl: Schermindeling

en: Screen Options
nl: Scherminstellingen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Entire Posts
nl: Zoek in volledige berichten

en: Search Forums...
nl: Doorzoek forums...

en: Search Phrase
nl: Zoek zin

en: Search Titles Only
nl: Zoek alleen in titels

en: Search Type
nl: Zoektype

en: Search in Forums
nl: Zoek in forums

en: Search in date period
nl: Zoek in periode

en: Search result for
nl: Zoekresultaat voor

en: Search...
nl: Zoeken…

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Color
nl: Selecteer kleur

en: Select Forum
nl: Selecteer forum

en: Select Page
nl: Selecteer pagina

en: Select Posts to Split
nl: Berichten selecteren om te splitsen

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
nl: Stuur e-mails aan alle e-mailadressen (komma gescheiden) van forumbeheerders wanneer er een nieuwe reactie is geplaatst .

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
nl: Stuur e-mails naar alle e-mailadressen (komma gescheiden) van forumbeheerders wanneer er een nieuw onderwerp is aangemaakt.

en: Send Report
nl: Verstuur Report

en: Separate tags using a comma
nl: Afzonderlijke Tags invoeren met een komma

en: Server Information
nl: Server-informatie

en: Set Forum on Home Page
nl: Forum instellen op startpagina

en: Set Topic Sticky
nl: Maak het onderwerp sticky

en: Set as Default
nl: Als standaard instellen

en: Set this option value 0 if you want to remove this limit.
nl: Zet deze optiewaarde op 0 als je deze limiet wilt verwijderen.

en: Set this option value 0 if you want to remove time limit.
nl: Stel deze optie waarde 0 in als je de tijdslimiet wilt verwijderen.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
nl: Stel deze optiewaarde op 0 als je alle berichten in het onderwerp introgebied wil tonen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings reset successfully
nl: Reset van instellingen succesvol

en: Settings successfully updated
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Share
nl: Deel

en: Share Buttons
nl: Deelknoppen

en: Share this post
nl: Deel dit bericht

en: Share to Facebook
nl: Deel op Facebook

en: Share to Google+
nl: Deel op Google+

en: Share to LinkedIn
nl: Delen op LinkedIn

en: Share to OK
nl: Deel met OK

en: Share to VK
nl: Deel met VK

en: Share to WhatsApp
nl: Delen via WhatsApp

en: Share:
nl: Deel:

en: Shop Account
nl: Winkel account

en: Short
nl: Kort

en: Short Badge
nl: Kleine badge

en: Show Admin Bar for Members
nl: Toon beheerbalk voor leden

en: Show Breadcrumb
nl: Toon kruimelpad

en: Show Forum Page Title
nl: Toon forum paginatitel

en: Show Forum Statistic
nl: Toon forumstatistieken

en: Show Member Mention Nicknames
nl: Toon leden vermelding bijnamen

en: Show Replies
nl: Toon reacties

en: Show Top Search
nl: Toon top zoeken

en: Show Top/Menu Bar
nl: Toon top/menu balk

en: Show all forums
nl: Toon alle forums

en: Show on screen
nl: Toon op scherm

en: Sign In
nl: Inloggen

en: Signature
nl: Handtekening

en: Site Profile
nl: Site profiel

en: Sitewide
nl: Over de hele site

en: Social Networks
nl: Sociale netwerken

en: Solve database problems
nl: Problemen met databases oplossen

en: Solved
nl: Opgelost

en: Solved Topics
nl: Opgeloste onderwerpen

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
nl: Enkele handige opties om alleen geregistreerde gebruikers te beperken en spam te minimaliseren. Deze opties zijn niet van invloed op gebruikers van wie de gebruikersgroep de machtigingen "Kan lid wijzigen" en "Kan moderatie doorgeven" hebben.

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
nl: Enkele handige opties om alleen geregistreerde gebruikers te beperken en spam te minimaliseren. Dit besturingselement heeft geen invloed op gebruikers van wie de gebruikersgroep de machtigingen "Kan lid bewerken" en "Kan moderatie doorgeven" hebben.

en: Something wrong with profile data.
nl: Er is iets mis met de profielgegevens.

en: Sorry, something is wrong with your data.
nl: Er is iets mis met je gegevens.

en: Sorry, there was an error uploading attached file
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het bijgevoegde bestand

en: Sorry, this file cannot be deleted
nl: Dit bestand kan niet worden verwijderd

en: Sort Search Results by
nl: Sorteer de zoekresultaten op

en: Spam Suspicion Level for Posts
nl: Spam verdenkingslevel voor berichten

en: Spam Suspicion Level for Topics
nl: Spam verdenkingslevel voor onderwerpen

en: Specify avatar by URL
nl: Specificeer avatar via URL

en: Specify avatar by URL:
nl: Geef avatar door via URL:

en: Split
nl: Splitsen

en: Square
nl: Vierkant

en: Standard access
nl: Standaardtoegang

en: Start Profile Synchronization
nl: Start profiel synchronisatie

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
nl: Begin met het typen van Tags hier (maximum %d Tags zijn toegestaan)...

en: Status changing error
nl: Fout bij statuswijziging

en: Stick Topic's First Post on Top for Certain Forum Layout
nl: Belangrijke onderwerpen als eerste bericht bovenaan voor bepaalde forum indeling

en: Stop Sending Emails to Admins on New User Registration
nl: Stoppen met het verzenden van e-mails naar beheerders bij nieuwe gebruikersregistratie

en: Styles
nl: Stijlen

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit &amp; Deactivate
nl: Verzenden & deactiveren

en: Subscribe confirmation email subject
nl: Abonneren bevestiging e-mail onderwerp

en: Subscribe for new replies
nl: Abonneren op nieuwe antwoorden

en: Subscribe for new topics
nl: Abonneren op nieuwe onderwerpen

en: Subscribe options successfully updated
nl: Abonneren opties succesvol geüpdatet

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
nl: Abonneren opties succesvol geüpdatet, maar de vorige waarde is niet gewijzigd

en: Subscribe to all new topics
nl: Abonneer op alle nieuwe onderwerpen

en: Subscribe to all new topics and posts
nl: Abonneer op alle nieuwe onderwerpen en berichten

en: Subscribe to this topic
nl: Abonneer je op dit ondewerp

en: Subscribed forum or topic title
nl: Geabonneerd forum of onderwerp titel

en: Subscriber display name
nl: Weergavenaam van abonnees

en: Subscription Emails
nl: Inschrijving e-mails

en: Subscription Manager
nl: Abonnementenbeheer

en: Subscriptions
nl: Abonneringen

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Success! Please check your mail for confirmation.
nl: Gelukt! Controleer je e-mailadres om te bevestigen.

en: Successfully updated
nl: Succesvol bijgewerkt

en: Successfully voted
nl: Succesvol gestemd

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Synced with user role
nl: Gesynchroniseerd met gebruikersrol

en: Synch User Profiles
nl: Gebruikersprofielen synchroniseren

en: Synched
nl: Gesynchroniseerd

en: Synched Successfully!
nl: Met succes gesynchroniseerd!

en: Synchronize
nl: Synchroniseer

en: Synchronize Users Usergroups and Roles
nl: Synchroniseer gebruikersgroepen en rollen van gebruikers

en: TOPIC
nl: ONDERWERP

en: Table:
nl: Tabel:

en: Tables
nl: Tabellen

en: Tags are disabled
nl: Tags zijn uitgeschakeld

en: Target Topic URL
nl: Doelonderwerp URL

en: Target Topic not found
nl: Doelonderwerp niet gevonden

en: Terms
nl: Voorwaarden

en: Terms Page URL
nl: URL van termenpagina

en: Text Editor
nl: Tekst editor

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
nl: Bedankt voor het gebruik van wpForo! wpForo is een professioneel forum voor WordPress, en de enige forumsoftware die wordt geleverd met een multi-layout template-systeem.
    De "Uitgebreide", "Vereenvoudigde", en "Vraag & antwoord" indelingen sluiten aan bij bijna alle soorten overlegbehoeften. Je kunt wpForo gebruiken voor kleine en extreem grote gemeenschappen.
    <br />Als je een probleem hebt gevonden, dan kan je omhulp vragen op de pluginpagina of op ons ondersteuningsforum op gVectors.com. Als wpForo je bevalt, dan kan je deze plugin een positieve beoordeling geven. Je positieve beoordeling hebben we echt nodig.
    Als wpForo je niet bevalt, dan kan je ons een overzicht van problemen en behoeften geven, zodat we die in de nabije toekomst kunnen oplossen en toevoegen. We zijn er om je te helpen en wpForo zo veel mogelijk te verbeteren.

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
nl: Bedankt voor het gebruiken van wpForo. wpForo is een eerste klas forum plugin die altijd gratis beschikbaar zal blijven. Er zullen nooit betaalde of pro versies van dit forum komen. Dit is echter een enorm groot en ingewikkeld project, waardoor we ook betaalde toevoegingen (extensies) ontwikkelen die ons financieel ondersteunen om nieuwe en verbeterde functies in het gratis wpForo plugin te maken. Ook forum extensies zullen actief worden ontwikkeld. De eerste extensies "Geavanceerde Media Uploader

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
nl: Bedankt voor het gebruiken van wpForo. wpForo is een professioneel forum plugin die altijd gratis beschikbaar zal blijven. Er zullen nooit betaalde versies van dit forum komen. Dit is echter een enorm groot en ingewikkeld project, waardoor we ook betaalde toevoegingen (extensies) ontwikkelen die ons financieel ondersteunen om nieuwe en verbeterde functies in het gratis wpForo plugin te maken. Ook forum extensies zullen actief worden ontwikkeld. De eerste extensies "Geavanceerde Media Uploader", "Polls", "Privé Berichten" en "Advertentie Manager" zullen zeer binnenkort beschikbaar komen. Zo gauw je een extensie hebt gekocht en geactiveerd, kun je de instellingen in verticale subtabs hier vinden.

en: Thank you for your feedback!
nl: Bedankt voor je feedback!

en: Thank you!
nl: Dankjewel!

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
nl: Dank je wel!<br>Met vriendelijke groet,<br>gVectors Team

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl: De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Een slug bevat gebruikelijk alleen kleine letters, cijfers en koppeltekens.

en: The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a regulation by which the European Parliament, the Council of the European Union and the European Commission intend to strengthen and unify data protection for all individuals within the European Union (EU). After four years of preparation and debate the GDPR was finally approved by the EU Parliament on 14 April 2016. Enforcement date: 25 May 2018 - at which time those organizations in non-compliance may face heavy fines. More info at
nl: De Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) (Verordening (EU) 2016/679) is een verordening waarmee het Europees Parlement, de Raad van de Europese Unie en de Europese Commissie de gegevensbescherming voor alle personen binnen de Europese Unie (EU) willen versterken en verenigen. Na vier jaar voorbereiding en debat werd de AVG op 14 april 2016 definitief goedgekeurd door het EU-parlement. Handhavingsdatum: 25 mei 2018 - op welk moment deze organisaties in niet-naleving te maken kunnen krijgen met hoge boetes. Meer info op

en: The default Guest usergroup is not found!
nl: De standaard gebruikersgroep voor gasten wordt niet gevonden!

en: The key is expired
nl: De sleutel is verlopen

en: The key is invalid
nl: De sleutel is ongeldig

en: The note text and the label of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
nl: De bericht tekst en het label van dit selectievakje kunnen worden beheerd in forums > zinnen admin pagina. Zoek de labelzin, klik op de knop bewerken en wijzig deze.

en: The number of forum members with this usergroup. Click to view members.
nl: Het aantal forumleden met deze gebruikersgroep. Klik hier om leden te bekijken.

en: The password has been changed
nl: Het wachtwoord is veranderd

en: The password reset empty
nl: Het wachtwoord opnieuw instellen is leeg

en: The password reset mismatch
nl: Wachtwoord reset mismatch

en: The plugin is great, but I need specific features
nl: De plugin is geweldig, maar ik heb specifieke functies nodig

en: The plugin is not working
nl: De plugin werkt niet

en: The plugin works very slow
nl: De plugin werkt erg traag

en: The position in the menu order wpForo should appear.
nl: De positie in de menuvolgorde waar wpForo moet verschijnen.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified post content..
nl: Het bericht bewerken logboek informatie "dit bericht is gewijzigd 2 uur geleden door John" wordt weergegeven onder gewijzigd onderwerp eerste berichtinhoud..

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified topic first post content..
nl: Het bericht bewerken logbestandsinformatie "dit bericht is gewijzigd 2 uur geleden door John" wordt weergegeven onder gewijzigd onderwerp eerste berichtinhoud..

en: The selected Usergroup cannot be set
nl: De geselecteerde Gebruikersgroep kan niet worden ingesteld

en: The setTimestamp() method of PHP DateTime class is not available. Please make sure you use PHP 5.4 and higher version on your hosting service.
nl: De methode setTimestamp() van de class PHP DateTime is niet beschikbaar. Zorg ervoor dat je PHP 5.4 en hogere versie op je hostingservice gebruikt.

en: The time to delete this post is expired.
nl: De tijd om dit bericht te verwijderen is verstreken.

en: The time to delete this topic is expired.
nl: De tijd om dit onderwerp te verwijderen is verstreken.

en: The time to edit this post is expired.
nl: De tijd om dit bericht te bewerken is verstreken.

en: The time to edit this topic is expired
nl: De tijd om dit onderwerp te bewerken is verstreken

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE richtlijn die is opgegeven in het HTML-formulier

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl: Het geuploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize zoals gedefinieerd in php.ini

en: The uploaded file size is too big
nl: De geüploade bestandsgrootte is te groot

en: The uploaded file was only partially uploaded
nl: Het bestand is slechts gedeeltelijk geüpload

en: Theme activate error
nl: Fout bij het activeren van het thema

en: Theme activate success
nl: Activeren van thema gelukt

en: Theme delete error
nl: Fout bij het verwijderen van thema

en: Theme delete success
nl: Verwijderen van thema gelukt

en: Theme file not readable
nl: Themabestand niet leesbaar

en: Theme install error
nl: Fout bij installeren van thema

en: Theme install success
nl: Installeren van thema gelukt

en: Theme options reset successfully
nl: Thema opties opnieuw ingesteld

en: Theme options successfully updated
nl: Thema opties succesvol geüpdatet

en: Theme reset error
nl: Fout bij het resetten van het thema

en: Theme reset success
nl: Thema reset gelukt

en: Themes
nl: Thema's

en: This access is usually used for
nl: Deze toegang wordt normaal gesproken gebruikt voor

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
nl: Met deze actie wordt de onderwerp URL gewijzigd. Zodra het onderwerp naar een ander forum is verplaatst, is de oude URL van dit onderwerp niet meer beschikbaar.

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
nl: Met deze actie worden ook alle sub-forums, onderwerpen en antwoorden verwijderd.

en: This email address is already registered. Please insert another
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Geef een andere op

en: This email address is already registered. Please insert another.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een ander.

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
nl: Dit is een forumbeschrijving. Deze inhoud zal getoond worden onder de forumtitel op het forumoverzicht.

en: This is a simple category / section
nl: Dit is een eenvoudige categorie / sectie

en: This is a simple parent forum
nl: Dit is een eenvoudig ouder forum

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
nl: Dit wordt alleen gebruikt wanneer een nieuwe gebruikersgroep wordt aangemaakt, het haalt automatisch de geselecteerde Forum toegang op in alle forums.

en: This message comes from post reporting pop-up form.
nl: Dit bericht komt van bericht rapportage pop-up formulier.

en: This message comes when new user registers to site
nl: Dit bericht verschijnt wanneer nieuwe gebruiker zich registreert op de site

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
nl: Dit bericht wordt weergegeven wanneer een niet-toegestaan forumlid op de bijgevoegde bestandslink in onderwerp en berichten klikt.

en: This nickname is already in use. Please insert another.
nl: Deze bijnaam is al in gebruik. Geef een andere op.

en: This nickname is already registered. Please insert another.
nl: Deze bijnaam is al geregistreerd. Voeg er nog een in.

en: This notification is only visible for the website administrators. It will be automatically disabled once some antispam solution is enabled. If you don't use wpForo registration form or you're sure, that you have an antispam solution just click the [dismiss] button.
nl: Dit bericht is alleen zichtbaar voor de sitebeheerders. Het zal automatisch worden uitgeschakeld zodra een antispam oplossing is ingeschakeld. Als je geen wpForo registratieformulier gebruikt of als je er zeker van bent, klik je op de knop [dismiss].

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
nl: Deze optie voegt een selectievak toe voor een abonnement op het bericht.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
nl: Deze optie is afhankelijk van de bovenliggende optie 'Ledenbeoordelingstitels inschakelen', welke zich bevindt in wpForo-instellingen > Tabblad Functies

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
nl: Deze optie is afhankelijk van de bovenliggende optie 'Leden waardering inschakelen', welke zich bevindt in wpForo-instellingen > Tabblad Functies

en: This option doesn't affect website admins.
nl: Deze optie heeft geen invloed op sitebeheerders.

en: This option has disabled because you have more than 50 users in this group.
nl: Deze optie is uitgezet omdat je meer dan 50 gebruikers hebt in deze groep.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
nl: Deze optie heeft alleen betrekking op XML-taalbestanden. Je moet een XML-vertaalbestand uploaden om in deze dropdown een nieuwe taaloptie te hebben. Als je PO / MO-vertaalbestanden gebruikt, moet je de WordPress taal wijzigen in Dashboard> Instellingen beheerpagina om de vertaling voor wpForo te laden.

en: This option keeps the first topic post on top when you navigate through pages of that topic. You can manage this option by forum layouts.
nl: Met deze optie blijft het eerste onderwerp bericht bovenaan staan wanneer je door pagina's van dat onderwerp navigeert. Je kunt deze optie beheren op forum lay-outs.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
nl: Met deze optie wordt WordPress aan de voorkant uitgeschakeld. Alleen forumpagina's en uitgesloten berichten/pagina's zijn beschikbaar. wpForo ziet eruit als een op zichzelf staand forum.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
nl: Deze optie zal WordPress op het front-end uitschakelen. Alleen forum pagina's worden getoond. wpForo zal er uit zien als een stand-alone forum.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
nl: Dit bericht is momenteel nog niet goedgekeurd. Je kunt je berichten goedkeuren in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderatie beheerpagina

en: This post successfully deleted
nl: Dit bericht succesvol verwijderd

en: This post successfully edited
nl: Dit bericht succesvol bewerkt

en: This post was modified %s by %s
nl: Dit bericht is gewijzigd %s door %s

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
nl: Dit proces kan enkele seconden of tientallen minuten duren, dit hangt af van de grootte van de database van het forum en van de serverbronnen. Wees geduldig en sluit deze pagina niet af. Maak je geen zorgen wanneer je een server fout 500 krijgt, de verwerking van gegevens in de MySQL server gaat gewoon verder.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
nl: Dit proces duurt een paar seconden tot tientallen minuten, wacht alstublieft geduldig en sluit deze pagina niet.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
nl: Dit proces kan van enkele seconden tot tientallen minuten duren. Wees geduldig en sluit deze pagina niet. Database backup is niet vereist. Als je 500 Server Error hebt gekregen, maak je dan geen zorgen, het updateproces van de gegevens werkt nog steeds op de MySQL-server.

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
nl: Deze tool is ontworpen om bestanden te vinden welke zijn geüpload door spammers. De tool controleert de meest voorkomende spam bestandsnamen en adviseert om te verwijderen, controleer ze één voor één om er zeker van te zijn dat het spam is.

en: This topic doesn't exist or you don't have permissions to see that.
nl: Dit onderwerp bestaat niet of je hebt geen machtigingen om het te zien.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
nl: Dit bericht is momenteel nog niet goedgekeurd. Je kunt je berichten goedkeuren in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderatie beheerpagina.

en: This topic successfully deleted
nl: Dit onderwerp is succesvol verwijderd

en: This topic was modified %s by %s
nl: Dit onderwerp werd gewijzigd %s door %s

en: This user Usergroup is automatically changed according to current Role. If you want to disable Role-Usergroup synchronization and manage Usergroups and User Roles independently, please navigate to <b>Forums > Settings > Features</b> admin page and disable "Role-Usergroup Synchronization" option.
nl: Deze gebruikersgroep wordt automatisch gewijzigd op basis van de huidige rol. Als je synchronisatie van rolgebruikersgroepen wil uitschakelen en gebruikersgroepen en gebruikersrollen onafhankelijk wil beheren, navigeer je naar <b>Forums > Instellingen > Pagina Onderdelenbeheer</b> en schakel de optie Synchronisatie van rolgebruikersgroepen uit.

en: Threads
nl: Onderwerpen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: Title for Guests
nl: Titel voor gasten

en: Title for Users
nl: Titel voor gebruikers

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
nl: Om reCAPTCHA te gaan gebruiken, moet je je aanmelden voor een API sleutelpaar voor je site.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Tools &gt; Antispam Tab
nl: Gereedschappen &gt; Antispam tab

en: Tools: Move, Split, Merge
nl: Gereedschap: verplaatsen, loskoppelen, samenvoegen

en: Top
nl: Boven

en: Topic (post list)
nl: Onderwerp (berichtlijst)

en: Topic Author
nl: Auteur onderwerp

en: Topic Counts
nl: Onderwerp aantallen

en: Topic Icons
nl: Onderwerp pictogrammen

en: Topic Links Jump to First Unread Post
nl: Topic Links springen naar eerste ongelezen bericht

en: Topic Move Error
nl: Fout bij het verplaatsen van het onderwerp

en: Topic RSS Feed
nl: Onderwerp RSS feed

en: Topic Tag
nl: Onderwerp tag

en: Topic Tag:
nl: Onderwerptag:

en: Topic Tags
nl: Onderwerp trefwoorden

en: Topic Title
nl: Onderwerp titel

en: Topic add error
nl: Fout bij het toevoegen van een nieuw onderwerp

en: Topic and Post Moderation
nl: Onderwerpen en berichten moderatie

en: Topic are private, please register or login for further information
nl: Onderwerp zijn privé, gelieve te registreren of in te loggen voor meer informatie

en: Topic content maximum length
nl: Maximale lengte van onderwerp inhoud

en: Topic content minimum length
nl: Minimum lengte inhoud van onderwerp

en: Topic delete error
nl: Fout bij het verwijderen van onderwerp

en: Topic edit error
nl: Fout bij het bewerken van het onderwerp

en: Topic first post data not found.
nl: Onderwerp niet gevonden

en: Topic first post not found.
nl: Onderwerp niet gevonden

en: Topic link
nl: Onderwerp link

en: Topic not found.
nl: Onderwerp is niet gevonden.

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
nl: Onderwerp na splitsen kan niet ongedaan worden gemaakt. Het eerste bericht van het nieuwe onderwerp wordt het eerste antwoord.

en: Topic reply
nl: Topic antwoord

en: Topic splitting error
nl: Fout bij het splitsen van onderwerpen

en: Topic subscription option on post editor
nl: Abonnement optie op de bericht-editor

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
nl: Abonnementsoptie voor onderwerp op berichteditor - aangevinkt / ingeschakeld

en: Topic successfully moved
nl: Het onderwerp is verplaatst

en: Topic successfully updated
nl: Het onderwerp is gewijzigd

en: Topic title
nl: Onderwerp titel

en: Topic title / link
nl: Onderwerp titel / link

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topics &amp; Posts
nl: Onderwerpen &amp; berichten

en: Topics RSS Feed
nl: Onderwerpen RSS Feed

en: Topics Started
nl: Onderwerpen gestart

en: Topics delete error
nl: Fout bij het verwijderen van onderwerpen

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
nl: Onderwerpen die eenmaal zijn samengevoegd, kunnen niet worden gesplitst. Deze URL van het onderwerp is niet meer beschikbaar.

en: Total Size
nl: Totale grootte

en: Track Forum and Topic Current Viewers
nl: Forum en onderwerp huidige kijkers volgen

en: Translation
nl: Vertaling

en: Turn WordPress to wpForo
nl: Wijzig WordPress naar wpForo

en: Tweet this post
nl: Tweet dit bericht

en: URL Address Identifier
nl: URL adres identifier

en: URL to - Contact Us - page
nl: URL naar - Neem contact met ons op - pagina

en: URL to Website Privacy Policy page
nl: URL naar de site privacybeleid pagina

en: Ultimate Member Profile Forum Tab Integration
nl: Ultimate member profiel forum tabblad integratie

en: Ultimate Member Profile for the whole website including forum.
nl: Ultimate Member profiel voor de hele site inclusief forum.

en: Unapprove
nl: Weigeren

en: Unapproved
nl: Afgekeurd

en: Unapproved Posts
nl: Niet-goedgekeurde berichten

en: Unban
nl: Verbanning opheffen

en: Unban User
nl: Gebruiker deblokkeren

en: Uninstall
nl: Deinstallatie

en: Unknown upload error
nl: Onbekende uploadfout

en: Unread Posts
nl: Ongelezen berichten

en: Unsolved
nl: Niet opgelost

en: Unsolved Topics
nl: Onopgeloste onderwerpen

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Update Forums Statistic
nl: Update forum statistiek

en: Update Options
nl: Update opties

en: Update Subscriptions
nl: Abonnementen bijwerken

en: Update Topics Statistic
nl: Update onderwerpenstatistiek

en: Update Users Statistic
nl: Update gebruikersstatistiek

en: Update post titles with target topic title.
nl: Update berichttitels met doelonderwerp titel.

en: Updated Successfully!
nl: Met succes geüpdatet

en: Upload an avatar
nl: Upload een avatar

en: Upload and replace %s file in %s directory,
nl: Het bestand van %s uploaden en vervangen in de map %s,

en: Use as Category
nl: Gebruik als categorie

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
nl: Gebruik reacties om meer informatie te vragen of verbeteringen voor te stellen. Vermijd het beantwoorden van vragen in reacties.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
nl: Gebruik groter dan 5 - onder Berichten, 10 - onder Media, 15 - onder Links, 20 - onder Pagina's, 25 - onder Reacties, 60 - onder eerste scheidingsteken, 65 - onder Plugins, 70 - onder Gebruikers, 75 - onder Gereedschap, 80 - onder Instellingen, 100 - onder tweede scheidingsteken

en: User
nl: Gebruiker

en: User Cookies
nl: Cookies van gebruikers

en: User Data
nl: Gebruikersgegevens

en: User Group
nl: Gebruikersgroep

en: User Groups
nl: Gebruikersgroepen

en: User Groups Secondary
nl: Gebruikersgroepen secundair

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Mentioning Email
nl: Gebruiker e-mail vermelding

en: User Meta Data
nl: Meta-gegevens van gebruiker

en: User Reputation
nl: Reputatie van de gebruiker

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: User Title
nl: Titel gebruiker

en: User ban action error
nl: Fout bij gebruiker ban actie

en: User delete error
nl: Fout bij het verwijderen van de gebruiker

en: User group add error
nl: Fout bij het toevoegen van een gebruikersgroep

en: User group edit error
nl: Fout bij het bewerken van een gebruikersgroep

en: User group successfully added
nl: Gebruikersgroep succesvol toegevoegd

en: User is New (under hard spam control) during
nl: Gebruiker is nieuw (onder strenge spam controle) gedurende

en: User leaves a reply to wpForo topic
nl: Gebruiker laat een antwoord achter op wpForo onderwerp

en: User profile fields not found
nl: Gebruiker profielvelden niet gevonden

en: User registration is disabled
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld

en: User registration is disabled.
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld.

en: User replied to wpForo post
nl: Gebruiker heeft geantwoord op wpForo-bericht

en: User successfully banned from wpforo
nl: Gebruiker met succes verbannen uit wpforo

en: User successfully deleted from wpforo
nl: Gebruiker succesvol verwijderd uit wpforo

en: User successfully unbanned from wpforo
nl: Verbanning van gebruiker ongedaan gemaakt

en: User unban action error
nl: Fout bij gebruiker unban

en: Usergroup
nl: Gebruikersgroep

en: Usergroup Color
nl: Gebruikersgroepkleur

en: Usergroup Name
nl: Naam van de gebruikersgroep

en: Usergroup has been successfully deleted.
nl: Gebruikersgroep is succesvol verwijderd

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
nl: Deze gebruikersgroep is succesvol verwijderd. Alle gebruikers uit deze gebruikersgroep zijn verplaatst naar de gekozen gebruikersgroep

en: Usergroups
nl: Gebruikersgroepen

en: Userid is wrong
nl: Gebruikers ID is onjuist

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username exists. Please insert another.
nl: Gebruikersnaam bestaat. Probeer een andere.

en: Username is missed.
nl: Gebruikersnaam ontbreekt.

en: Username length must be between %d characters and %d characters.
nl: De lengte van de gebruikersnaam moet tussen %d en %d karakters liggen.

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
nl: Vereiste lengte gebruikersnaam is tussen 3 en 15 karakters.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
nl: De lengte van de gebruikersnaam moet tussen 3 en 30 tekens zijn.

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
nl: Gebruikersnaam: [user_login]
    
    Om je wachtwoord in te stellen, ga naar het volgende adres:
    
    [set_password_url]

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users get the Default Usergroup on registration
nl: Gebruikers krijgen de standaardgebruikersgroep bij registratie

en: Users will be join this usergroup
nl: Gebruikers zullen lid worden van deze gebruikersgroep

en: Version
nl: Versie

en: View
nl: Bekijken

en: View Users
nl: Gebruikers bekijken

en: View all Addons
nl: Toon alle toevoegingen

en: View all tags (%d)
nl: Bekijk alle tags (%d)

en: View entire post
nl: Bekijk het hele bericht

en: View entire topic
nl: Volledig onderwerp bekijken

en: View the latest post
nl: Bekijk het laatste bericht

en: View users list in this usergroup
nl: Bekijk gebruikers in deze gebruikersgroep

en: Views
nl: Bekeken

en: Views Count
nl: Aantal keer bekeken

en: Visit Forum
nl: Bezoek het forum

en: Visual Editor
nl: Visuele editor

en: Votes
nl: Stemmen

en: Website
nl: Site

en: Website name
nl: Websitenaam

en: Welcome Message
nl: Welkomstbericht

en: Welcome back %s!
nl: Welkom terug  %s !

en: Welcome to our Community!
nl: Welkom op ons forum!

en: Welcome to wpForo
nl: Welkom bij wpForo

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: What kind of problems do you have?
nl: Wat voor problemen heb je?

en: What part of design you don't like or want to change?
nl: Welk deel van het ontwerp bevalt je niet of wil je veranderen?

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
nl: Wat dient er te gebeuren met de inhoud van wpForo van deze gebruikers?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
nl: Wat dient er te gebeuren met de wpForo inhoud van deze gebruiker

en: What type of features you want to be in the plugin?
nl: Welk type functies wil je dat er in de plugin komen?

en: When a member replies to one of my forum topics
nl: Wanneer een lid antwoord op een van mijn forum onderwerpen

en: When a member replies to one of my post in forum topics
nl: Wanneer een lid antwoord op een van mijn berichten in forum onderwerpen

en: When you login first time using Facebook Login button, we collect your account %s information shared by Facebook, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create a forum account for you. Once your account is created, you'll be logged-in to this account and you'll receive a confirmation email.
nl: Wanneer je voor het eerst inlogt via de knop Inloggen met Facebook, verzamelen we de gegevens van je account %s die door Facebook worden gedeeld op basis van je privacyinstellingen. We krijgen ook je e-mailadres om automatisch een forumaccount voor je aan te maken. Zodra je account is gemaakt, ben je ingelogd op dit account en ontvang je een bevestigings e-mail.

en: With the email address, please check the "I agree to receive email" checkbox to proceed.
nl: Schakel bij het e-mailadres het selectievakje 'Ik ga akkoord met het ontvangen van e-mail' in om verder te gaan.

en: WordPress Email sending function wp_mail() doesn't work!
nl: WordPress E-mail verzenden functie wp_mail() werkt niet!

en: WordPress Login Form
nl: WordPress loginformulier

en: WordPress Registration Form
nl: WordPress registratieformulier

en: Wordpress avatar system
nl: WordPress avatar systeem

en: Working
nl: Werkt

en: Write here . . .
nl: Schrijf hier . . .

en: Write message
nl: Schrijf bericht

en: Wrong post data
nl: Verkeerde berichtgegevens

en: XML Based Language
nl: XML-gebaseerde taal

en: YES
nl: JA

en: Yes
nl: Ja

en: You
nl: Jij

en: You are currently running
nl: Je gebruikt nu

en: You are not allowed to attach this file type
nl: Je mag dit soort bijlagen niet toevoegen

en: You are not allowed to edit this post
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: You are not permitted to subscribe here
nl: Je mag je hier niet op abonneren

en: You are not permitted to view this attachment
nl: Je hebt geen toestemming om deze bijlage te openen.

en: You are posting too quickly. Slow down.
nl: Je plaatst te snel berichten. Rustig aan.

en: You can find all icons
nl: Je kunt alle iconen vinden

en: You can go to %s page or Search here
nl: Je kunt naar pagina %s gaan of zoek hier

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
nl: Je kan een persoon vermelden die @leukenaam gebruikt in de berichtinhoud om die persoon een e-mailbericht te sturen. Wanneer je een onderwerp of antwoord plaatst, stuurt het forum een e-mailbericht naar de gebruiker om hen te laten weten dat ze in het bericht zijn genoemd.

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
nl: Je kunt deze waarde niet hoger instellen dan upload_max_filesize en post_max_size. Als je de server parameters wil verhogen, kun je het beste contact opnemen met je hosting service helpdesk.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
nl: Je kunt dit bericht permanent uitschakelen in Dashboard> Forums> Functies-beheerderspagina.

en: You can't make yourself banned user
nl: Je kunt jezelf niet verbannen

en: You do not have permission to mark notifications for that user.
nl: Je hebt geen rechten om berichten van die gebruiker te markeren.

en: You don't have permission to create post in this forum
nl: Je hebt geen toestemming om bericht te creëren in dit forum

en: You don't have permission to delete topic from this forum
nl: Je hebt geen toestemming om het onderwerp te verwijderen uit dit forum

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
nl: Je hebt geen toestemming om het onderwerp van dit forum te verwijderen.

en: You don't have permission to do this action from this forum
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren vanuit dit forum

en: You don't have permission to edit post from this forum
nl: Je hebt geen toestemming berichten te bewerken in dit forum

en: You don't have permission to like posts from this forum
nl: Je hebt geen toestemming om berichten van dit forum leuk te vinden

en: You don't have permission to make topic answered
nl: Je hebt geen toestemming om onderwerp beantwoord te maken

en: You don't have permission to make two best answers for one topic
nl: Je hebt geen toestemming om twee beste antwoorden te geven voor één onderwerp

en: You have %d new replies
nl: Je hebt %d nieuwe antwoorden

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
nl: Je hebt %d nieuw antwoord op %2$s van %3$s

en: You have %d new reply to %s
nl: Je hebt %d nieuw antwoord op %s

en: You have a new notification
nl: Je hebt een nieuw bericht

en: You have been mentioned in forum post
nl: Je bent genoemd in een forumbericht

en: You have been successfully unsubscribed
nl: Je bent succesvol uitgeschreven

en: You have new notifications
nl: Je hebt nieuwe berichten

en: You have no new notification
nl: Je hebt geen nieuwe berichten

en: You have no new notifications
nl: Je hebt geen nieuwe meldingen

en: You have no permission to edit Usergroup field
nl: Je hebt geen toestemming om het Gebruikersgroep veld te bewerken

en: You have no permission to edit this topic
nl: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken.

en: You should edit this text and adapt it to your community rules.
nl: Je moet deze tekst bewerken en aanpassen aan je groepsregels.

en: You successfully replied
nl: Je hebt met succes geantwoord

en: Your Answer
nl: Je antwoord

en: Your email
nl: Je e-mailadres

en: Your email address is not valid
nl: Je e-mailadres is niet geldig

en: Your forum successfully added
nl: Je forum is toegevoegd

en: Your forum successfully deleted
nl: Je forum is verwijderd

en: Your name
nl: Je naam

en: Your question
nl: Je vraag

en: Your topic successfully added and awaiting moderation
nl: Je onderwerp is succesvol toegevoegd en in afwachting van moderatie

en: [blogname] New User Registration
nl: [blognaam] Nieuwe gebruikersregistratie

en: action error
nl: actie fout

en: activity
nl: activiteit

en: add
nl: toevoegen

en: add_new
nl: nieuw_toevoegen

en: all topics has been loaded in this list
nl: alle onderwerpen zijn geladen in deze lijst

en: and
nl: en

en: approve
nl: Goedkeuren

en: approved
nl: goedgekeurd

en: are you sure you want to delete?
nl: Weet je zeker dat je wil verwijderen?

en: at least
nl: ten minste

en: by
nl: door

en: by %s
nl: door %s

en: close
nl: sluiten

en: configure
nl: configureren

en: confirm password
nl: wachtwoord bevestigen

en: dark
nl: donker

en: days ago
nl: dagen geleden

en: default
nl: standaard

en: default (#15)
nl: standaard (#15)

en: delete
nl: verwijder

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: dismiss
nl: negeren

en: don't stop or close browser
nl: browser niet stoppen of sluiten

en: done
nl: klaar

en: edit
nl: bewerken

en: edit profile
nl: profiel Bewerken

en: edit user
nl: Bewerk gebruiker

en: email for feedback
nl: e-mail voor feedback

en: error: Change Status action
nl: fout: Status wijzigen actie

en: expand to show all comments on this post
nl: breid uit om alle reacties op dit bericht te tonen

en: field is required
nl: veld is vereist

en: field length cannot be greater than %d characters
nl: veldlengte mag niet groter zijn dan %d tekens

en: field length must be at least %d characters
nl: veldlengte moet ten minste %d tekens zijn

en: field value cannot be greater than %d
nl: de veldwaarde mag niet groter zijn dan %d

en: field value is not a valid URL
nl: veldwaarde is geen geldige URL

en: field value must be at least %d
nl: veldwaarde moet ten minste %d zijn

en: file is too large
nl: bestand is te groot

en: file type %s is not allowed
nl: bestandstype %s is niet toegestaan

en: file type is not detected
nl: bestandstype wordt niet gedetecteerd

en: file(s)
nl: bestand(en)

en: filter by group
nl: filter op groep

en: filter by package
nl: Filter op pakketten

en: filter by status
nl: Filter op status

en: first
nl: eerste

en: forum privacy policy
nl: forumprivacybeleid

en: forum rules
nl: forumreglement

en: green
nl: groen

en: grey
nl: grijs

en: here
nl: hier

en: is Default
nl: is standaard

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
nl: is niet geïnstalleerd! voor een geavanceerde Spam Control installeer Akismet antispam plugin, deze werkt optimaal met wpForo Spam Control. Akismet is al reeds geïntegreerd met wpForo. Het helpt met het filteren van berichten en bescherming tegen spam dreigingen.

en: login
nl: inloggen

en: logout
nl: uitloggen

en: matches
nl: is gelijk aan

en: members
nl: leden

en: minutes
nl: minuten

en: my profile
nl: mijn profiel

en: new password
nl: nieuw wachtwoord

en: new password again
nl: bevestig nieuw wachtwoord

en: next
nl: volgende

en: old password
nl: oud wachtwoord

en: one URL per line
nl: één URL per regel

en: orange
nl: oranje

en: post not found
nl: bericht niet gevonden

en: posted
nl: geplaatst

en: posts
nl: Berichten

en: prev
nl: vorige

en: private
nl: Privé

en: public
nl: Publiek

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
nl: reCAPTCHA beschermt je tegen spam en andere vormen van automatisch misbruik. Het maakt beveiligde onderwerp- en berichteditors wanneer gastberichten zijn toegestaan, en het beschermt ook aanmeldings- en registratieformulieren tegen spamaanvallen.

en: red
nl: rood

en: register
nl: registeren

en: relevance
nl: relevantie

en: removed link
nl: Verwijderde link

en: replies
nl: antwoorden

en: save
nl: Opslaan

en: set 0 to remove this limit
nl: stel 0 in om deze limiet te verwijderen

en: show %d more comments
nl: %d meer reacties weergeven

en: subscriptions
nl: abonnementen

en: support topic
nl: ondersteuningstopic

en: the layout you want
nl: je gewenste lay-out

en: the website
nl: de website

en: topic not found
nl: onderwerp niet gevonden

en: topics and posts
nl: onderwerpen en berichten

en: unapprove
nl: Afwijzen

en: unapproved
nl: Afgewezen

en: unsticky
nl: niet langer sticky

en: use default link color
nl: gebruik standaard link kleur

en: usergroup
nl: gebruikersgroep

en: view
nl: bekijk

en: view all posts
nl: bekijk alle berichten

en: view all questions
nl: bekijk alle vragen

en: view all topics
nl: bekijk alle onderwerpen

en: wpForo Addons
nl: wpForo toevoegingen

en: wpForo Dashboard
nl: wpForo-dashboard

en: wpForo Database Update Problem - Action Required!
nl: wpForo Database Update Probleem - Actie vereist!

en: wpForo Forum Installation |
nl: wpForo Forum installatie |

en: wpForo Login Form
nl: wpForo loginformulier

en: wpForo Menu
nl: wpForo menu

en: wpForo Navigation
nl: wpForo navigatie

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
nl: wpForo PageID bestaat niet. Forums kunnen niet worden geladen, lees dit eerst

en: wpForo Polls addon is disabled!
nl: wpForo Polls add-on is uitgeschakeld!

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
nl: wpForo Polls is een complete add-on om forumleden te helpen bij het effectief creëren, stemmen en beheren van peilingen. Wordt geleverd met poll-specifieke rechten en instellingen.

en: wpForo Profile for the whole website including forum, comment authors, post authors and etc...
nl: wpForo profiel voor de hele site met inbegrip van forum, commentaar auteurs, bericht auteurs en etc ...

en: wpForo Profile only for the forum, WordPress Profile for others, including comment authors, post authors and etc...
nl: wpForo profiel alleen voor het forum, WordPress profiel voor anderen, met inbegrip van commentaar auteurs, bericht auteurs en etc ...

en: wpForo Registration Form
nl: wpForo registratieformulier

en: wpForo Sidebar
nl: wpForo zijbalk

en: wpForo User Timezone
nl: wpForo gebruiker tijdzone

en: wpForo Usergroup
nl: wpForo gebruikersgroep

en: wpForo Website
nl: wpForo-website

en: wpForo has not found any protection solution against spam user registration on the forum registration form. Please %1$s and enable the %2$s antibot protection in %3$s or install other alternative %4$s to avoid registration of spam users.
nl: wpForo heeft geen beschermingsoplossing gevonden tegen spam gebruikersregistratie op het registratieformulier van het forum. Gelieve %1$s en schakel de %2$s antibot bescherming in %3$s of installeer andere alternatieve %4$s om registratie van spam gebruikers te voorkomen.

en: wpForo phrases are missing!
nl: wpForo phrases missen!

en: wrong data
nl: verkeerde gegevens

en: {number}B
nl: {number} B

en: {number}K
nl: {number} K

en: {number}M
nl: {number} M
