Forum - wpForo - en to lt translation catalogue (974 entries)

en: wpForo Addons
lt: wpforo Įskiepiai

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
lt: Visus wpForo įskiepius kuria wpForo kūrėjai gVektors komanda. Įskiepių kainą kaip pat sudaro maža padėka už sunkų darbą, kurį wpForo kūrėjai dirba nemokamai. Pirkdami įskiepį, remiate wpForo kūrimą ir palaikymą. Įskiepiai yra vienintelis wpForo kūrėjų įplaukų šaltinis. wpForo yra premium forumo įskiepis, kuris visada liks nemokamas. Niekada nebus šio forumo mokamų ar pro versijų. Mes taip pat netrukus pasiūlysime naują pluoštą papildomų savybių, esančių mūsų to-do sąraše, kurios ateities versijose bus taip pat nemokamos. Taigi, nemokamas wpForo kūrimas visada liks pirmuoju prioritetu ir wpForo bus tobulinamas papildant jį naujomis funkcijomis ir savybėmis dar greičiau nei anksčiau.

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
lt: Ačiū!<br> Nuoširdžiai Jūsų,<br> gVectors Komanda

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Version
lt: Versija

en: at least
lt: mažiausiai

en: Details | Buy
lt: Detaliau | Pirkti

en: More information about
lt: Daugiau informacijos apie

en: Dashboard
lt: Valdymo skydelis

en: Forums
lt: Forumai

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Moderation
lt: Peržiūra

en: Members
lt: Nariai

en: Usergroups
lt: Vartotojų Grupės

en: Phrases
lt: Frazės

en: Themes
lt: Temos

en: Addons
lt: Įskiepiai

en: wpForo Dashboard
lt: wpForo valdymo skydelis

en: Welcome Message
lt: Pasisveikinimo pranešimas

en: Welcome to wpForo
lt: Jus sveikina wpForo

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
lt: Dėkojame, kad naudojatės wpForo! wpForo yra profesionali WordPress diskusijų.

en: General Information
lt: Pagrindinė informacija

en: You are currently running
lt: Šiuo metu naudojate

en: Active Theme
lt: Aktyvi Tema

en: wpForo Website
lt: wpForo Svetainė

en: Support Forum
lt: Priežiūros Forumas

en: Server Information
lt: Serverio Informacija

en: Available
lt: Galima

en: Board Statistic
lt: Statistika

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Members Online
lt: Prisijungę Nariai

en: Avatars Size
lt: Pseudoportreto Dydis

en: Default Attachments Size
lt: Numatytasis Priedo Dydis

en: Advanced Attachments
lt: Papildomi Priedai

en: file(s)
lt: dokumentas (ai)

en: Advanced Attachments Size
lt: Papildomo Priedo Dydis

en: Total Size
lt: Visas Dydis

en: Forum Maintenance
lt: Forumo Tvarkymas

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
lt: Šis procesas gali užtrukti keletą minučių. Prašome būti kantriems ir neužverti šio lango. Jeigu rodo 500 serverio klaidą nesijaudinkite, duomenų atnaujinimas serveryje tebevyksta.

en: Delete All Caches
lt: Trinti Visus Podėlius (Caches)

en: Update Forums Statistic
lt: Atnaujinti Forumo Statistiką

en: Update Users Statistic
lt: Atnaujinti Vartotojų Statistiką

en: Delete Phrase Cache
lt: Trinti Frazių Podėlį (Cache)

en: Delete User Cache
lt: Trinti Vartotojo Podėlį (Cache)

en: Show on screen
lt: Rodyti lange

en: Forum Options
lt: Forumo Nuostatos

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Slug
lt: Priežodis

en: Forum Meta
lt: Forumo Metaduomenys

en: Screen Layout
lt: Ekrano Maketas

en: Number of Columns
lt: Stulpelių Skaičius

en: Screen Options
lt: Ekrano Nuostatos

en: Categories and Forums
lt: Kategorijos ir Forumai

en: Add New
lt: Pridėti Naują

en: Important Tips
lt: Svarbu žinoti

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
lt: Norėdami nustatyti forumo hierarchiją, prašome pele vilkti forumo panelę.

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
lt: Jei kategorijos (melynos panelės) neturi forumų (pilkų panelių), jos nebus rodomos puslapyje. Kiekviena kategorija turi turėti mažiausiai vieną forumą.

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
lt: Forumai gali būti rodomi su skirtingais maketais (Išplėstinis, Supaprastintas, Klausimai ir Atsakymai), tiesiog keiskite aukštesnes (mėlynos panelės) kategorijas ir nustatykite norimą maketą. 'Vaikinis' forumo maketas priklauso nuo viršutinės kategorijos (melynos panelės) maketo. Jų maketai negali skirtis.

en: Save forums order and hierarchy
lt: Išsaugoti forumo tvarką ir hierarchiją

en: Enter forum title here
lt: Įrašykite forumo vardą

en: Enter description here . . .
lt: Įrašykite forumo aprašymą...

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
lt: Tai yra forumo aprašymas. Šis turinys bus rodomas forumo sąraše po forumo pavadinimu.

en: Parent Forum
lt: Tėvinis forumas

en: No parent
lt: Nėra tėvinio

en: Use as Category
lt: Vartoti kaip Kategoriją

en: Category Layout
lt: Kategorijos Maketas

en: No layout found.
lt: Nerasta maketų.

en: Publish
lt: Skelbti

en: Are you sure you want to delete this forum?
lt: Ar Jūs tikrai norite ištrinti šį forumą?

en: Delete
lt: Trinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Forum Slug
lt: Forumo Trumpinys

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt: "Trumpinys" - URL draugiška vardo versija. Dažniausiai pradedamas mažąja raide, jį sudaro raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: Forum Icon
lt: Forumo Ikona

en: Font-awesome Icon
lt: Font-awesome ikona

en: You can find all icons
lt: Galite rasti visas ikonas

en: here
lt: čia

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
lt: Įsitikinkite, kad įrašėte font-awesome ikonos klasę, ji turi prasidėti priešdėliu fa- kaip &quot;fas fa-comments&quot;.

en: Forum SEO Description
lt: Forumo SEO

en: Meta Description
lt: Meta Aprašymas

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
lt: Šis veiksmas taip pat ištrins visus subforumus, temas ir atsakymus.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
lt: Norėdami ištrinti šį forumą ir išsaugoti jo subforumus, temas ir atsakymus, prašome pasirinkti naują paskirties forumą iš pasirinkčių sąrašo

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
lt: Visi subforumai, temos ir atsakymai bus prisegti prie pažymėto forumo. Maketas bus paveldėtas iš šio forumo.

en: Topic and Post Moderation
lt: Temos ir Įrašo Priežiūra (moderavimas)

en: Add New Forum Access
lt: Pridėti Naują Forumo Prieigą

en: Access names
lt: Prieigų vardai

en: This access is usually used for
lt: Ši prieiga įprastai naudojama

en: Guests
lt: Svečiai

en: usergroup
lt: vartotojų grupė

en: Registered
lt: Registruotas

en: Admin
lt: Administratorius

en: edit
lt: redaguoti

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią prieigos rūšį? Šiai prieigai priskirtos Vartotojų Grupės neteks visų forumo leidimų.

en: delete
lt: trinti

en: Access name
lt: Paskyros vardas

en: Save
lt: Įrašyti

en: Facebook API Configuration
lt: Facebook API nustatymas

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
lt: Norėdami gauti Facebook APP ID ir Secret Key, turite registruoti naują programą. Nesijaudinkite - tai labai lengva, o Jūsų programa neturi nieko daryti. Mums reikia tik raktų.

en: Please follow to this instruction
lt: Prašome sekti šiais nurodymais

en: Facebook Login
lt: Facebook Prieiga

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
lt: Prideda Facebook Prieigos mygtuką į Registracijos ir Prisijungimo puslapius.

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Disable
lt: Atšaukti

en: Facebook SDK for JavaScript
lt: Facebook JavaScript SDK

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
lt: Facebook API prisijungimo skriptas (bendrinimas, prisijungimas, įrašai keliose platformose...)

en: Facebook Login button on User Login page
lt: Facebook Prisijungimo mygtukas Vartotojo prisijungimo puslapyje

en: Facebook Login button on User Registration page
lt: Facebook Prisijungimo mygtukas Vartotojo registracijos puslapyje

en: Redirect to this page after success login
lt: Peradresuoti į šį puslapį sėkmingai prisijungus

en: Profile
lt: Profilis

en: Custom
lt: Pritaikymas

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
lt: Pritaikytas URL, pvz., http://pavyzdys.com/mano-puslapis/

en: Custom URL
lt: Pritaikytas URL

en: Collapsed
lt: Suglaustas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Update Options
lt: Atnaujinti Nuostatas

en: FROM Name
lt: NUO vardas

en: FROM Email Address
lt: NUO el. pašto adresas

en: Forum Admins email addresses
lt: Forumo Administratorių el. pašto adresai

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
lt: Kableliais atskirti forumo administratorių el. pašto adresai, kurie gaus forumo pranešimus (pvz., įrašo ataskaitos žinutes), .

en: Notify Admins via email on new Topic
lt: El. paštu informuoti Administratorių apie naują temą

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
lt: Visiems forumo administratoriams el. paštu (adresai, atskiriami kableliais) siųsti  pranešimus kai sukuriama nauja tema.

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Notify Admins via email on new Post
lt: Pranešti Administratorius el. paštu apie naują įrašą

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
lt: Visiems forumo administratoriams el. paštu (adresai, atskiriami kableliais) siųsti  pranešimus kai pateikiamas naujas atsakymas.

en: Subscription Emails
lt: Prenumeratos El. pašto adresai

en: Subscribe confirmation email subject
lt: Prenumeratos patvirtinimo el. laiško pavadinimas

en: Subscribe confirmation email message
lt: Prenumeratos patvirtinimo el. laiško žinutės tekstas

en: New topic notification email subject
lt: Pranešimo apie naują temą el. laiško pavadinimas

en: New topic notification email message
lt: Pranešimo apie naują temą el. laiško žinutės tekstas

en: New reply notification email subject
lt: Pranešimo apie naują atsakymą el. laiško pavadinimas

en: New reply notification email message
lt: Pranešimo apie naują atsakymą el. laiško žinutės tekstas

en: Post Reporting Emails
lt: Pranešimo apie Įrašą el. laiškai

en: This message comes from post reporting pop-up form.
lt: Ši žinutė atėjo iš įrašo pranešimo pop-up formos.

en: Report message subject
lt: Prenumeratos patvirtinimo el. laiško žinutės tekstas

en: Report message body
lt: Pranešimo apie naują temą el. laiško žinutės tekstas

en: Reset Password Emails
lt: Slaptažodžio Atšaukimo El. laiškai

en: This message comes from Reset Password form.
lt: Ši žinutė atėjo iš Slaptažodžio atšaukimo pop-up formos.

en: Reset Password message body
lt: Slaptažodžio Atšaukimo el. laiškai

en: User Mentioning Email
lt: Vartotojo Paminėjimo el. laiškai

en: Enable Email Notification
lt: Įgalinti Informavimą el. laišku

en: User Mention message subject
lt: Vartotojo Paminėjimo žinutės pavadinimas

en: User Mention message body
lt: Vartotojo Paminėjimo žinutės turinys

en: Show Admin Bar for Members
lt: Rodyti Vartotojams Administratoriaus eilutę

en: This option doesn't affect website admins.
lt: Šis pasirinkimas neįtakoja puslapio administratorių.

en: Show Forum Page Title
lt: Rodyti Forumo Puslapio pavadinimą

en: Show Top/Menu Bar
lt: Rodyti Viršutinę/Meniu eilutę

en: Show Top Search
lt: Rodyti Paiešką viršuje

en: Show Breadcrumb
lt: Rodyti Puslapio Kelią

en: Show Forum Statistic
lt: Rodyti Forumo Statistiką

en: Show Member Mention Nicknames
lt: Rodyti Vartotojo Paminėjimo Slapyvardį

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
lt: Įgalinti WordPress Trumpuosius kodus Įrašuose

en: Log Viewed Forums and Topics
lt: Sekti peržiūrėtus Forumus ir Temas

en: Replace Author Link to Forum Profile
lt: Pakeisti Autoriaus Nuorodą į Forumo Profilį

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
lt: Pakeisti Komentaro Autoriaus nuorodą į Forumo Profilį

en: Enable User Registration
lt: Įgalinti Vartotojo Registraciją

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
lt: Ši opcija nėra sugretinta su Wordpress Valdymo skydelis > Nuostatos > Pagrindinės administratoriaus puslapio opcija "Kiekvienas gali registruotis". Aktyvavus šią funkciją, nauji vartotojai visada turės galimybė registruotis.

en: Enable User Registration email confirmation
lt: Įgalinti Vartotojo Registracijos patvirtinimą el. paštu

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
lt: Jeigu Jūs įgalinate šią opciją, vartotojas po registracijos negalės prisijungti nepatvirtinęs el. pašto adreso.

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
lt: Pakeisti Registracijos Puslapio URL į Forumo Registracijos Puslapio URL

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
lt: Pakeisti Prisijungimo Puslapio URL į Forumo Prisijungimo Puslapio URL

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
lt: Pakeisti Atnaujinti Slaptažodį Puslapio URL į Forumo Atnaujinti Slaptažodį Puslapio URL

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
lt: Pakeisti Autoriaus Pseudoportretą į Forumo Profilio Avatarą

en: Enable Avatars
lt: Įgalinti Pseudoportretus

en: Enable Custom Avatars
lt: Įgalinti pritaikytus Pseudoportretus

en: Allow Member Signature
lt: Leisti Vartotojo Parašą

en: Enable Member Rating
lt: Leisti Vartotojo Reitingavimą

en: Enable Member Rating Titles
lt: Leisti Vartotojo Reitingavimo Pavadinimus

en: Enable Member Cache
lt: Leisti Vartotojo Podėlį (Cache)

en: Enable Object Cache
lt: Leisti Objekto Podėlį (Cache)

en: Enable HTML Cache
lt: Leisti HTML Podėlį (Cache)

en: Enable Memory Cache
lt: Leisti Atminties Podėlį (Cache)

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
lt: Įgalinti wpForo SEO Meta Pavadinimams

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
lt: Įgalinti wpForo SEO Meta Žymėms

en: Enable User Profile Page indexing
lt: Įgalinti Vartotojo Profilio Puslapio indeksavimą

en: Enable RSS Feed
lt: Įgalinti RSS Feed

en: Turn Off User Syncing Note
lt: Išjungti Vartotojo Gretinimo Žymą

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
lt: Įgalinti wpForo Font-Awesome biblioteką

en: Enable Output Buffer
lt: Įgalinti Išeinantį Buferį

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
lt: Ši opcija naudinga, jei papildote turinį prieš arba po [wpforo] trumpojo kodo. Taip pat ji naudinga jei forumas užkrautas prieš svetainės headerį, front-endo viršuje.

en: Enable WordPress Date/Time Format
lt: Įgalinti WordPress Datos/Laiko Formatus

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
lt: Jūs galite valdyti WordPress datos ir laiko formatą Wordpress Nuostatos > Pagrindinės administratoriaus puslapyje.

en: Enable Subscription Confirmation
lt: Įgalinti Registracijos Prenumeratą

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
lt: Forumo ir Temos prenumerata su dviguba prisijungimo/patvirtinimo sistema.

en: Topic subscription option on post editor
lt: Temos prenumeratos opcija įrašo editoriuje

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
lt: Ši opcija prideda temos prenumeratos patvirtinimo 'checkbox'ą; šalia naujos temos ir skelbti įrašą mygtuko.

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
lt: Temos prenumeratos opcija įrašo redaktoriuje pažymėta/įgalinta

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
lt: Įgalinkite šią opciją jei norite, kad temos prenumeratos opcija būtų pažymėta pagal nutylėjimą.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
lt: Įterpti Forumo Priedus į Media Biblioteką

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
lt: Įgalinkite šią opciją, kad valdyti forumo priedus Valdymo Skydelis > Media > Biblioteka administratoriaus puslapyje.

en: Enable Debug Mode
lt: Įgalinti Klaidų Taisymo Režimą

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
lt: Jeigu turite problemų su wpForo, prieš prašant priežiūros pagalbos, įgalinkite šią opciją - tai parodys viešai nerodomą reikalingą informaciją, kuri mums padės sprendžiant Jūsų problemą.

en: Help wpForo to grow, show plugin info
lt: Leiskite wpForo augti, parodykite Įskiepio informaciją

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
lt: Prašome įgalinti šią opciją ir taip padėti wpForo įgyti didesnį populiarumą kaip jūsų padėką už sunkų darbą, kurį mes dirbame jums nemokamai. Ši opcija prideda mažą ikoną forumo poraštėje (footer), kuri leis forumo lankytojams pažinti naudojamo forumo sprendimo vardą.

en: Forum
lt: Forumas

en: Thank you!
lt: Ačiū!

en: Forum Title
lt: Forumo Pavadinimas

en: Forum Description
lt: Forumo Aprašymas

en: Forum Base URL
lt: Forumo Pagrindo URL

en: Turn WordPress to wpForo
lt: Paversti Wordpress į woForo

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
lt: Ši opcija išjungs WordPress front-ende. Bus pasiekiami tik forumo puslapiai ir išskirti įrašai/puslapiai. wpForo atrodys kaip atskiras forumas.

en: Exclude page URLs
lt: Išskirti puslapio URL'us

en: one URL per line
lt: vienas URL eilutėje

en: Visit Forum
lt: Aplankyti forumą

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
lt: wpForo PuslapioID surasti nepavyko. Forumas nebus užkrautas, prašome perskaityti šią

en: support topic
lt: priežiūros temą

en: Forum Page ID
lt: Forumo Puslapio ID

en: Dashboard Menu Position
lt: Valdymo Skydelio Meniu Padėtis

en: The position in the menu order wpForo should appear.
lt: Turėtų pasimatyti pozicija wpForo meniu eilėje.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
lt: Jei daugiau kaip 5 - po Irašai, 10 - po Media, 15 - po Nuorodos, 20 po Puslapiai, 25 po komentarais, 60 - po pirmu skirtuku, 65 - po Įskiepiai, 70 - po Vartotojai, 75 - po Įrankiai, 80 - po Nuostatos, 100 - po antruoju skirtuku

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
lt: Ši opcija susijusi tik su XML kalbų bylomis. Norint gauti naujos kalbos pasirinkimo opciją, turėtumėte įkelti XML bylą. Jeigu naudojate PO/MO vertimo bylas, turėtumėte pakeisti Wordpress Kalbą Valdymo Skydelyje > Nuostatos  administratoriaus puslapyje ir įkelti atitinkamą wpForo vertimą.

en: Language XML file
lt: Kalbos XML byla

en: Add New Language
lt: Pridėti Naują Kalbą

en: Online status timeout
lt: Baigėsi prisijungimo statuso laikas

en: minutes
lt: minutės

en: Members URL structure
lt: Vartotojų URL struktūtra

en: Members Search Type
lt: Vartotojų Paieškos Tipas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Filter
lt: Filtras

en: Custom Authorization URLs
lt: Pritaikytas Autorizacijos URL

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
lt: Naudokite šią opciją tik jei nustatėte kitus puslapius autorizacijai. 
                            wpForo nekeičia savo URL, šios opcijos skirtos kitų įskiepių pritaikymui. 
                            Pavyzdžiui, jei naudojate BuddyPress arba Ultimate Member įskiepį, galite nustatyti šias reikšmes:

en: Login URL
lt: Prisijungimo URL

en: Register URL
lt: Registracijos URL

en: Lost Password URL
lt: Prarasto Slaptažodžio URL

en: Custom Redirection URLs after following actions
lt: Pritaikytas nukreipimo URL atlikus šiuos veiksmus

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
lt: Vartotojo profiliui, paskyros ir registracijos puslapiui naudokite šiuos URL:

en: Redirect after login
lt: Nukreipti po prisijungimo

en: Redirect after registration
lt: Nukreipti po registracijos

en: Redirect after subscription confirmation
lt: Nukreipti po prenumeratos patvirtinimo

en: Member Reputation and Titles
lt: Vartotojų Reitingai ir Pavadinimai

en: Member Custom Titles
lt: Vartotojų Pritaikyti Pavadinimai

en: Member Custom Title by default
lt: Vartotojų Pritaikyti Pavadinimai pagal nutylėjimą

en: Rating Level
lt: Reitingo lygis

en: Min Number of Posts
lt: Mažiausias Įrašų skaičius

en: Member Title
lt: Vartotojo Pavadinimas

en: Short Badge
lt: Trumpas Ženkliukas

en: Full Badge
lt: Pilnas Ženkliukas

en: Rating Color
lt: Reitingo spalva

en: Rating Icon
lt: Reitingo Ikona

en: More
lt: Daugiau

en: Level
lt: Lygis

en: Number of Posts
lt: Įrašų skaičius

en: Custom Title
lt: Pritaikytas Pavadinimas

en: Color
lt: Spalva

en: Badge Icon
lt: Ženkliuko spalva

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
lt: Įgalinti Reputacijos Pavadinimus pažymėtoms vartotojų grupėms

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
lt: Ši opcija priklauso nuo "Įgalinti Vartotojų Reitingų Pavadinimus" tėvinės opcijos, kurią galima rasti wpForo Nuostatos > Savybės Skiltyje

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
lt: Įgalinti Reputacijos Ženkliukus pažymėtoms vartotojų grupėms

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
lt: Ši opcija priklauso nuo "Įgalinti Vartotojų Reitingus" tėvinės opcijos, kurią galima rasti wpForo Nuostatos > Savybės Skiltyje

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
lt: Rodyti Vartotojų Grupę po Įrašo Autoriaus Pseudoportretu

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
lt: Dėkojame, kad naudojatės wpForo. wpForo yra premium įskiepis kuris visada liks nemokamas. Niekada nebus mokamų ar pro versijų. Tačiau tai yra labai didelis ir sunkus projektas. todėl mes taip pat kuriame mokamus papildymus (plėtinius), kurie padės mums finansiškai tobulinant ir papildant naujomis savybėmis nemokamą wpForo įskiepį. Forumo plėtiniai taip pat bus aktyviai kuriami. Pirmieji plėtiniai "Pažangus Media Įkėliklis", "Apklausos", "Asmeninės žinutės" ir "Reklamų Valdiklis" bus prieinami labai greitai. Gavus ir aktyvavus kurį nors plėtinįm jo nustatymus rasite vertikalioje subSkiltyje čia.

en: Recent Posts Display Type
lt: Naujausių Įrašų Rodymo Tipas

en: Number of Topics per Page
lt: Temų viename Lape skaičius

en: Allow Edit Own Topic for
lt: Leisti Redaguoti Sukurtą Temą

en: Allow Delete Own Topic for
lt: Leisti Trinti Sukurtą Temą

en: Number of Posts per Page
lt: Įrašų viename lape skaičius

en: Allow Edit Own Post for
lt: Leisti Redaguoti Sukurtą Įrašą

en: Allow Delete Own post for
lt: Leisti Trinti Sukurtą Įrašą

en: Maximum upload file size
lt: Didžiausias įkeliamos bylos dydis

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
lt: Negalima nustatyti didesnės reikšmės negu "upload-max-filesize" ir "post_max_size". Jei norite padidinti serverio nustatymus, prašome kreiptis į jūsų priežiūros paslaugas teikiančią tarnybą.

en: Server "upload_max_filesize" is
lt: Serverio "upload_max_filesize" yra

en: Server "post_max_size" is
lt: Serverio "post_max_size" yra

en: Attachment click - message for non-permitted users
lt: Priedo paspaudimo žinutė neįgalintiems vartotojams

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
lt: Ši žinutė bus rodoma jei neįgalintas forumo narys paspaus prisegtą bylą temoje ar įraše.

en: Font Sizes
lt: Šrifto dydžiai

en: Post Content
lt: Įrašo Turinys

en: Custom CSS Code
lt: Pritaikytas CSS Kodas

en: Forum Color Styles
lt: Forumo Spalvų Stiliai

en: Forum Settings
lt: Forumo nuostatos

en: General
lt: Pagrindinė informacija

en: Forum Accesses
lt: Forumo Prieigos

en: Topics &amp; Posts
lt: Temos &amp; Įrašai

en: Emails
lt: El. laiškai

en: Features
lt: Savybės

en: Styles
lt: Stiliai

en: API's
lt: API

en: Front-end Phrases
lt: Front-endo frazės

en: Forum Themes
lt: Forumo temos

en: Current active theme
lt: Dabartinė aktyvi tema

en: Inactive
lt: Neaktyvi

en: LAYOUTS
lt: MAKETAI

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Fresh Installation
lt: Šviežias Įdiegimas

en: Install
lt: Įdiegimas

en: Are you sure you want to delete this theme files?
lt: Ar tikrai norite šią temos bylą?

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
lt: Ar tikrai norite atšaukti visus nustatymus ir stiliaus spalvas į numatytas pagal nutylėjimą?

en: Reset Settings
lt: Atšaukti Nuustatymus

en: No layout found
lt: Nerasta maketų

en: No theme found
lt: Tema nerasta

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
lt: neįdiegtas! Pažangesnei Brukalo Kontrolėi prašome įdiegti Akismet įskiepį, kuris gerai veikia su wpForo Brukalo Kontrolės sistema. Akismet yra jau integruotas į wpForo. Jis padės filtruoti įrašus ir saugoti forumą nuo brukalo atakų.

en: Spam Control
lt: Brukalo kontrolė

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
lt: Kai kurios naudingos opcijos apriboja tik registruotus vartotojus ir mažina brukalą. Ši kontrolė neįtakoja vartotojų, kurių Vartotojų Grupė turi leidimus "Gali redaguoti vartotojus" ir "Gali išvengti priežiūros".

en: Enable wpForo Spam Control
lt: Įgalinti wpForo Brukalo kontrolę

en: Ban user when spam is suspected
lt: Užblokuoti vartotoją, įtariamą brukalu

en: Notify via email when new user is banned
lt: Informuoti el. paštu kai naujas vartotojas yra užblokuotas

en: Spam Suspicion Level for Topics
lt: Brukalo Įtarimo Lygis Temose

en: Spam Suspicion Level for Posts
lt: Brukalo Įtarimo Lygis Įrašuose

en:  is enabled
lt:  įgalinta

en: New Registered User
lt: Naujas Registruotas Narys

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
lt: Kai kurios naudingos opcijos apriboja tik registruotus vartotojus ir mažina brukalą. Ši kontrolė neįtakoja vartotojų, kurių Vartotojų grupė turi leidimus "Gali redaguoti vartotojus" ir "Gali išvengti priežiūros".

en: User is New (under hard spam control) during
lt: Naujas Vartotojas (atliekama griežta brukalo kontrolė) iki

en: first
lt: pirmas

en: posts
lt: įrašai

en: Min number of posts to be able attach files
lt: Mažiausias įrašų skaičius, kad prisegti bylas

en: Min number of posts to be able post links
lt: Mažiausias įrašų skaičius, kad įkelti nuorodas

en: Do not allow to attach files with following extensions:
lt: Negalima įkelti bylų su šiais plėtiniais:

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
lt: reCAPTCHA padeda jums kovoti prieš brukalą ir kitą automatinio pobūdžio poveikį. Jis padeda apsaugoti temų ir įrašų redaktorius kai Svečio Įrašai yra įgalinti, taip pat saugo prisijungimo ir registracijos formas nuo brukalo atakų.

en: reCAPTCHA API keys
lt: reCAPTCHA API raktai

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
lt: Norėdami pradėti naudoti reCAPTCHA, turite prisijungti ir gauti API raktus jūsų svetainei.

en: Register your site and get API keys here &raquo;
lt: Registruokite jūsų svetainę ir gaukite API raktus čia &raquo;

en: Site Key
lt: Svetainės Raktas

en: Secret Key
lt: Slaptas Raktas

en: reCAPTCHA Settings
lt: reCAPTCHA nuostatos

en: reCAPTCHA Theme
lt: reCAPTCHA Tema

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsi

en: Guest Topic Editor
lt: Svečio Temos Redaktorius

en: Guest Post Editor
lt: Svečio Įrašo Redaktorius

en: wpForo Login Form
lt: wpForo Prisijungimo Forma

en: wpForo Registration Form
lt: wpForo Registracijos Forma

en: wpForo Reset Password Form
lt: wpForo Slaptažodžio Atšaukimo Forma

en: WordPress Login Form
lt: WordPress Prisijungimo Forma

en: WordPress Registration Form
lt: WordPress Registracijos Forma

en: WordPress Reset Password Form
lt: WordPress Slaptažodžio Atšaukimo Forma

en: Possible Spam Attachments
lt: Galimi Brukalo Priedai

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
lt: Šis įrankis sukurtas rasti priedus, kurie galėtų būti įkelti brukalo skleidėjų. Įrankis tikrina brukalo skleidėjų dažniausiai naudojamus bylų pavadinimus ir siūlo trinti, tačiau jūs turite patikrinti kiekvieną jų ir prieš trindami įsitikinti kad tai tikrai brukalas.

en: Directory
lt: Aplankas

en: Delete this file
lt: Trinti šią bylą

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
lt: Ar Jūs tikrai norite visam laikui ištrinti šią bylą?

en: Click to delete Blue marked files
lt: Spauskite kad trinti Melynai pažymėtas bylas

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visas Melynai pažymėtas nurodytas bylas. Prieš trindami bylas prašome parsisiųsti Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ aplanką į jūsų kompiuterį, tai neatstatoma.

en: Delete All
lt: Trinti Viską

en: Click to delete Orange marked files
lt: Spauskite kad trinti Oranžine spalva pažymėtas bylas

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visas Oranžine spalva pažymėtas nurodytas bylas. Prieš trindami bylas prašome parsisiųsti Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ aplanką į jūsų kompiuterį, tai neatstatoma.

en: Click to delete Red marked files
lt: Spauskite kad trinti Raudonai pažymėtas bylas

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visas Raudonai pažymėtas nurodytas bylas. Prieš trindami bylas prašome parsisiųsti Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ aplanką į jūsų kompiuterį, tai neatstatoma.

en: Click to delete Dark Red marked files
lt: Spauskite kad trinti Tamsiai Raudonai pažymėtas bylas

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visas Tamsiai Raudonai pažymėtas nurodytas bylas. Prieš trindami bylas prašome parsisiųsti Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ aplanką į jūsų kompiuterį, tai neatstatoma.

en: Delete Inactive Users
lt: Trinti Neaktyvius Vartotojus

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
lt: Neaktyvūs Vartotojai yra paskyrų savininkai, kurie nėra paskelbę įrašų, temų, komentarų ir nepriregistruoti prie naujo turinio. 99&#37; atvejais šios paskyros registruojamos kaip Brukalo skleidėjai. Šis įrankis sudaro galimybę jums išsaugoti tik aktyvius ar žinomus neaktyvius vartotojus.

en: Inactive users who have been registered more than
lt: Neaktyvūs vartotojai, kurie užregistravo daugiau kaip

en: days ago
lt: dienas (prieš)

en: Filter by Usergroups
lt: Fltruoti pagal Vartotjų Grupes

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
lt: Įgalinti neaktyvių vartotojų Auto-valymą

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: SEO Tools
lt: SEO įrankiai

en: Allowed dofollow domains
lt: Leistini dofollow domenų vardai

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
lt: woForo prideda nofollow visoms nuorodoms su išorės URL. Jei norite išsaugoti kai kuriuos domenus kaip vidinius, prašome įrašyti žemiau esančiame teksto lauke domenus (po vieną eilutėje).

en: Noindex forum page URLs
lt: Neindeksuojami forumo puslapio URL

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
lt: Neindeksavimo kodas parodo Google ar kitoms paieškos tarnyboms NEINDEKSUOTI puslapio, kad jis nebūtų rodomas paieškos rezultatuose. Prašome nurodyti puslapio URL, kurių nenorite indeksuoti žemiau nurodytame teksto lauke (po vieną eilutėje).

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Forum Tools
lt: Forumo įrankiai

en: Antispam
lt: AntiBrukalas

en: Misc
lt: Kita

en: Dismiss this notice.
lt: Šalinti žinutę.

en: Usergroup
lt: Vartotojų Grupė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Access
lt: Numatytoji prieiga

en: Usergroup Name
lt: Vartotojų Grupės Pavadinimas

en: Edit this usergroup
lt: Redaguoti šią vartotojų grupę

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Delete this usergroup
lt: Trinti šią vartotojų grupę

en: View users list in this usergroup
lt: Peržiūrėti šios vartotojų grupės narių sąrašą

en: is Default
lt: yra Numatytasis

en: Set as Default
lt: Nustatyti kaip Numatytajį

en: default (#15)
lt: numatytasis (#15)

en: Guest
lt: Svečias

en: Usergroup Color
lt: Vartotojų Grupės spalva

en: use default link color
lt: naudoti numatytąją nuorodos spalvą

en: Default Forum Access
lt: Numatytoji forumo prieiga

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
lt: Tai naudojama tik tada, kai sukurta nauja Vartotojų Grupė, ji automatiškai įgaus Forumo Prieigą visuose forumuose.

en: Display on Members List
lt: Rodyti Narių sąraše

en: add
lt: pridėti

en: save
lt: išsaugoti

en: Delete Chosen Usergroup And Users
lt: Trinti šią Vartotojų Grupę ir Vartotojus

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
lt: Trinti šią Vartotojų Grupę ir prijungti Vartotojus prie kitos Vartotojų Grupės

en: Users will be join this usergroup
lt: Vartotojai bus prijungti prie šios vartotojų grupės

en: Please login into Facebook and then click connect button again
lt: Prašome prisijungti prie Facebook ir vėl paspausti prisijungimo mygtuką

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
lt: Jūsų el. pašto adresas reikalingas jūsų autorizacijai. Prašome dar kartą pabandyti prisijungti.

en: Invalid User
lt: Negalimas Vartotojas

en: User registration is disabled
lt: Vartotojų registracija sustabdyta

en: Can view forum
lt: Gali matyti forumą

en: Can create topic
lt: Gali kurti temą

en: Can view topic
lt: Gali peržiūrėti temą

en: Can edit topic
lt: Gali keisti temą

en: Can delete topic
lt: Gali trinti temą

en: Can post reply
lt: Gali atsakyti

en: Can view replies
lt: Gali peržiūrėti atsakymus

en: Can edit replies
lt: Gali redaguoti atsakymus

en: Can delete replies
lt: Gali trinti atsakymus

en: Can edit own topic
lt: Gali redaguoti savo temą

en: Can delete own topic
lt: Gali trinti savo temą

en: Can delete own reply
lt: Gali trinti savo atsakymą

en: Can like
lt: Gali rodyti Patinka

en: Can report
lt: Gali pranešti

en: Can set topic sticky
lt: Gali nustatyti lipnią temą

en: Can set topic private
lt: Gali nustatyti privačią temą

en: Can set own topic private
lt: Gali nustatyti savo temą kaip privačią

en: Can view private topic
lt: Gali peržiūrėti privačią temą

en: Can approve/unapprove content
lt: Gali patvirtinti/nepatvirtinti turinio

en: Can set topic solved
lt: Gali pažymėti temą kaip išspręstą

en: Can set own topic solved
lt: Gali pažymėti savo temą kaip išspręstą

en: Can vote
lt: Gali balsuoti

en: Can attach file
lt: Gali prisegti bylą

en: Can view attached files
lt: Gali matyti prisegtas bylas

en: Can set topic answered
lt: Gali nustatyti, kad tema atsakyta

en: Can set own topic answered
lt: Gali nustatyti savo temą, kad ji atsakyta

en: Can close topic
lt: Gali uždaryti temą

en: Can move topic
lt: Gali perkelti temą

en: Can create poll
lt: Gali kurti apklausą

en: Can vote poll
lt: Gali balsuoti apklausoje

en: Can view poll result
lt: Gali matyti apklausos rezultatus

en: Add a new Subforum
lt: Pridėti naują Subforumą

en: Add a new Forum in this Category
lt: Pridėti naują Forumą šioje Kategorijoje

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Šis vartotojo vardas negalimas, nes jame naudojami neleistini simboliai. Prašome įvesti tinkamą vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Šis vartotojo vardas jau užregistruotas. Prašome pasirinkti kitą.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Atsiprašome, šis vartotojo vardas negalimas.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Atsiprašome, el. pašto adresas neteisingas.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Šis el. pašto adresas jau užregistruotas. Prašome pasirinkti kitą.

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
lt: Ką daryti su šio vartotojo wpForo sukurtu turiniu?

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
lt: Ką daryti su šių vartotojų wpForo sukurtu turiniu?

en: Delete all wpForo content.
lt: Trinti visą wpForo turinį.

en: Attribute all content to:
lt: Priskirti visą turinį:

en: New Addons for Your Forum!
lt: Nauji Jūsų Forumo Plėtiniai!

en: Extend your forum with wpForo addons
lt: Išplėsti forumą wpForo plėtiniais

en: View all Addons
lt: Peržiūrėti visus Plėtinius

en: %s access successfully added
lt: %s prieiga sėkmingai sukurta

en: %s access successfully edited
lt: %s prieiga sėkmingai pakeista

en:  Forum
lt:  Forumas

en:  Discussion Board
lt:  Diskusijų Lenta

en: You are not permitted to view this attachment
lt: Jūs neturite prieigos peržiūrėti šio priedo

en: Insert link
lt: Įterpti nuorodą

en: Link Text
lt: Nuorodos tekstas

en: Open link in a new tab
lt: Atverti nuorodą naujoje skiltyje

en: Theme file not readable
lt: Temos byla neskaitoma

en: Dashboard - Can edit member
lt: Valdymo Skydelis - Gali redaguoti narius

en: Dashboard - Can delete member
lt: Valdymo Skydelis - Gali trinti narius

en: Front - Can view members
lt: Priekis - Gali matyti narius

en: Front - Can view profiles
lt: Priekis - Gali matyti profilius

en: Front - Can upload avatar
lt: Priekis - Gali įkelti pseudoportretą

en: Front - Can view avatars
lt: Priekis - Gali matyti pseudoportretus

en: Front - Can view member username
lt: Priekis - Gali matyti nario vartotojo vardą

en: Front - Can view member email
lt: Priekis - Gali matyti nario el. paštą

en: Front - Can view member title
lt: Priekis - Gali matyti nario pavadinimą

en: Front - Can view member custom title
lt: Priekis - Gali matyti nario nustatytą pavadinimą

en: Front - Can view member reputation
lt: Priekis - Gali matyti nario reputaciją

en: Front - Can view member website
lt: Priekis - Gali matyti nario svetainę

en: Front - Can view member social networks
lt: Priekis - Gali matyti nario socialinius tinklų informaciją

en: Front - Can view member reg. date
lt: Priekis - Gali matyti nario reg. datą

en: Front - Can view member location
lt: Priekis - Gali matyti nario vietovę

en: Front - Can view member occupation
lt: Priekis - Gali matyti nario profesiją

en: Front - Can view member signature
lt: Priekis - Gali matyti nario parašą

en: Front - Can view member about me
lt: Priekis - Gali matyti nario Apie mane

en: Front - Can write PM
lt: Gali matyti forumą

en: Start Profile Synchronization
lt: Pradėti Profilio Sinchronizavimą

en: Continue Synchronization
lt: Tęsti Sinchronizavimą

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
lt: Šis procesas gali užtrukti keletą minučių, prašome būti kantriems ir neužverti šio lango.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
lt: Jūs galite visam laikui atsisakyti šios žinutės Valdymo Skydelyje > Forumai > Features administratoriaus puslapyje.

en: wpForo Forum Installation |
lt: wpForo Forumo Įdiegimas |

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
lt: Forumo vartotojo profilio duomenys dar nėra sinchronizuoti, šis žingsnis yra reikalingas! Prašome spustelėti mygtuką žemiau ir užbaigti įdiegimą.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
lt: Šis procesas gali užtrukti keletą minučių, prašome būti kantriems ir neužverti šio lango. Duomenų bazės atsarginė kopija nėra reikalinga. Jeigu gavote 500 Server Error, nesijaudinkite, duomenų atnaujinimo procesas veikia toliau MySQL serveryje.

en: Updater Database
lt: Atnaujintojo Duomenų Bazė

en: wpForo - Update Database
lt: wpForo - Atnaujinti Duomenų Bazę

en: Please click the button below to complete wpForo update.
lt: Prašome spustelėti mygtuką žemiau ir užbaigti wpForo atnaujinimą.

en: wpForo Menu
lt: wpForo Meniu

en: wpForo Sidebar
lt: wpForo Šoninis Skydelis

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
lt: DĖMĖSIO: Jei ruošiatės į šoninį skydelį įkelti valdiklius, prašome naudoti "Pilnas plotis" wpForo turinio maketą, kad nedubliuoti šoninio skydelio.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Number of Items
lt: Elementų skaičius

en: Display Avatars
lt: Rodyti Pseudoportretus

en: Display with Avatars
lt: Rodyti su Pseudoportretais

en: Unapproved
lt: Nepatvirtinta

en: Published
lt: Paskelbta

en: Active
lt: Aktyvi

en: Banned
lt: Užblokuotas

en: Bulk Actions
lt: Kiti Veiksmai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Show all forums
lt: Rodyti visus Forumus

en: filter by group
lt: filtruoti pagal grupę

en: filter by status
lt: filtruoti pagal statusą

en: filter by package
lt: filtruoti pagal sudėtį

en: filter by user
lt: filtruoti pagal vartotoją

en: item
lt: elementas

en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Type
lt: Tipas

en: edit user
lt: redaguoti varotoją

en: edit profile
lt: redaguoti profilį

en: unban user
lt: atblokuoti vartotoją

en: ban user
lt: užblokuoti vartotoją

en: Are you sure, you want to unban this user?
lt: Ar tikrai norite atblokuoti šį vartotoją?

en: Are you sure, you want to ban this user?
lt: Ar tikrai norite užblokuoti šį vartotoją?

en: Delete this item
lt: Trinti elementą

en: Are you sure you want to DELETE this item?
lt: Ar tikrai norite TRINTI elementą?

en: unapprove this item
lt: nepatvirtinti elemento

en: Approve this item
lt: Patvirtinti elementą

en: unapprove
lt: nepatvirtinti

en: approve
lt: patvirtinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Topic
lt: Tema

en: Post
lt: Įrašas

en: No items found
lt: Nieko neradome

en: Items
lt: Elementai

en: Could not write file %s
lt: Bylos %s įrašyti nepavyko

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
lt: SVARBU! Išdiegimas nėra paprastas deaktyvavimo veiksmas. Šis veiksmas visam laikui pašalins visus forumo duomenis (forumus, temas, atsakymus, priedus...) iš duomenų bazės. Prašome padaryti duomenų bazės atsarginė kopiją prieš atliekant šį veiksmą, ateityje jums gali reikėti šio forumo duomenų. Jeigu tikrai norite trinti visus forumo duomenis prašome tai patvirtinti. Jei ne, tiesiog tai atšaukite, tada galėsite deaktyvuoti įskiepį, o tai nepašalins forumo duomenų.

en: Uninstall
lt: Išdiegti

en: Move
lt: Perkelti

en: Clear
lt: Valyti

en: Select Color
lt: Pasirinkti spalvą

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
lt: SVARBU: wpForo neveikia su numatytomis nuolatinėmis nuorodomis (permalink), prašome pakeisti nuorodų struktūrą

en: Please Moderate:
lt: Prašome Peržiūrėti:

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
lt: Ši tema nėra patvirtinta. Jūs galite patvirtinti temas Valdymo Skydelyje &raquo; Forumai &raquo; Peržiūra administratoriaus puslapyje.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
lt: Šis įrašas nėra patvirtintas. Jūs galite patvirtinti temas Valdymo Skydelyje &raquo; Forumai &raquo; Peržiūra administratoriaus puslapyje.

en: New Forum
lt: Naujas Forumas

en: New User Group
lt: Nauja Vartotojų Grupė

en: New Phrase
lt: Nauja Frazė

en: New Usergroup
lt: Nauja Vartotojų Grupė

en: %s and %s liked
lt: %s ir %s patinka

en: %s liked
lt: %s patinka

en: %s, %s and %s liked
lt: %s, %s ir %s patinka

en: %s, %s, %s and %d people liked
lt: %s, %s, %s ir %d patinka

en: About Me
lt: Apie Mane

en: Account
lt: Paskyra

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Add a comment
lt: Pridėti komentarą

en: Add topic
lt: Pridėti temą

en: Answer
lt: Atsakyti

en: Answer to
lt: Atsakyti

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Any Date
lt: Bet kokia Data

en: Ascending order
lt: Didėjanti tvarka

en: Attach file:
lt: Prisegti bylą:

en: Attachments
lt: Priedai

en: Attachments Size
lt: Priedo dydis

en: Avatar
lt: Pseudoportretas

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Choose Target Forum
lt: Pakeisti Pažymėtą Forumą

en: Comments
lt: Komentarai

en: Confirm my subscription
lt: Patvirtinti mano prenumeratą

en: Date
lt: Data

en: Descending order
lt: Mažejanti tvarka

en: Display Name
lt: Rodomas Vardas

en: Edited:
lt: Redaguota:

en: Email
lt: El. pašto adresas

en: Enter title here
lt: Įrašykite pavadinimą

en: Extended Layout - Intro posts
lt: Išplėstinis Maketas - Intro įrašai

en: Extended Layout - Intro topics
lt: Išplėstinis Maketas - Intro temos

en: Extended Layout - Number of intro posts
lt: Išplėstinis Maketas - intro įrašų skaičius

en: Extended Layout - Number of intro topics
lt: Išplėstinis Maketas - intro temų skaičius

en: Failed to write file to disk
lt: Nepavyko įrašyti duomenų

en: File upload stopped by extension
lt: Bylos įkėlimą sustabdė plėtinys

en: Find Posts by User
lt: Rasti įrašus pagal Vartotoją

en: Find Topics Started by User
lt: Rasti įrašus kuriuos pradėjo Vartotojas

en: First post and replies
lt: Rasti įrašus ir atsakymus

en: Forum - Login
lt: Forumas - Prisijungti

en: Forum - Page Not Found
lt: Forumas - Puslapis nerastas

en: Forum - Registration
lt: Forumas - Registracija

en: Forum Admin Email Addresses
lt: Forumo Administracijos El. pašto adresai

en: Forum Home
lt: Forumo Pagrindinis

en: Forum Language
lt: Forumo Kalba

en: Forum Members
lt: Forumo Nariai

en: Forum Profile
lt: Forumo Profilis

en: Forum RSS Feed
lt: Forumo RSS Feed

en: Forum Statistics
lt: Forumo Statistika

en: Forum is empty
lt: Forumas tuščias

en: From Email Address
lt: Nuo EL. pašto adresas

en: From Name
lt: Nuo Vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Insert member name or email
lt: Įrašykite vartotojo vardą arba el. pašto adresą

en: Joined
lt: Prisijungta

en: Last 24 hours
lt: Pastarosios 24 valandos

en: Last 3 Months
lt: Patarieji 3 Mėnesiai

en: Last 6 Months
lt: Patarieji 6 Mėnesiai

en: Last Active
lt: Paskutinį kartą Aktyvus

en: Last Month
lt: Pastarasis Mėnuo

en: Last Post
lt: Paskutinis Įrašas

en: Last Post Info
lt: Paskutinio Įrašo Informacija

en: Last Week
lt: Pastaroji Savaitė

en: Last Year ago
lt: Šiais metais

en: Last post by %s
lt: Paskutinį įraša rašė %s

en: Latest Post
lt: Vėliausias Įrašas

en: Leave a reply
lt: Atsakyti

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
lt: Ilgis turi būti tarp 3 ir 30 simbolių.

en: Liked
lt: Patinka

en: Location
lt: Vieta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Lost your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Maximum allowed file size is
lt: Didžiausias leistinas bylos dydis yra

en: Member Activity
lt: Vartotojo Aktyvumas

en: Member Information
lt: Vartotojo Informacija

en: Member Rating
lt: Vartotojo Reitingas

en: Member Rating Badge
lt: Vartotojo Reitingo Ženklelis

en: Member Reputation
lt: Vartotojo Reputacija

en: Member information
lt: Vartotojo Informacija

en: Members not found
lt: Vartotojas nerastas

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
lt: Jūs buvote užblokuotas. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į forumo administraciją.

en: Messages
lt: Žinutės

en: Missing a temporary folder
lt: Nerastas tarpinis aplankas

en: Move Topic
lt: Perkelti Temą

en: Must be minimum 6 characters.
lt: Mažiausiai 6 simboliai.

en: My Profile
lt: Mano Profilis

en: No activity found for this member.
lt: Nerasta šio vartotojo aktyvumo požymių.

en: No file was uploaded
lt: Byla nebuvo įkelta

en: No forums were found here.
lt: Forumų nerasta.

en: No online members at the moment
lt: Šiuo metu nėra prisijungusių narių

en: No subscriptions found for this member.
lt: Nerasta šio nario prenumeratų.

en: No topics were found here
lt: Nerasta temų

en: Not available
lt: Nėra galimybės

en: Occupation
lt: Pareigos

en: Offline
lt: Neprisijungęs

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Oops! The page you requested was not found!
lt: Deja. Ieškomo puslapio nepavyko rasti!

en: Our newest member
lt: Naujausias narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Please %s or %s
lt: Prašome %s arba %s

en: Post Title
lt: Įrašo Pavadinimas

en: Post link
lt: Įrašo nuoroda

en: Posted
lt: Paskelbta

en: Posted by
lt: Paskelbė

en: Powered by
lt: Įgalino

en: Q&A Layout - Number of intro topics
lt: "Klausimai ir Atsakymai" Maketas - Intro temų skaičius

en: Q&A layout - Intro topics
lt: "Klausimai ir Atsakymai" Maketas - Intro temos

en: Question Comments
lt: Klausimo komentarai

en: Questions
lt: Klausimai

en: Quote
lt: Citata

en: REPLY:
lt: ATSAKYTI:

en: Rating
lt: Reitingas

en: Rating Badge
lt: Reitingo Ženklelis

en: Received Likes
lt: Viso Patinka

en: Recent Questions
lt: Naujausi Klausimai

en: Recent Topics
lt: Naujausios Temos

en: Register
lt: Registruotis

en: Registered date
lt: Registracijos Data

en: Relevancy
lt: Sąsajos

en: Remember Me
lt: Atsiminti Mane

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Replies not found
lt: Nerasta Atsakymų

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Report
lt: Pranešti

en: Report to Administration
lt: Pranešti Administracijai

en: Result Info
lt: Informacija apie Rezultatus

en: Save Changes
lt: Išsaugoti

en: Search Entire Posts
lt: Ieškoti Visuose Įrašuose

en: Search Phrase
lt: Paieškos Frazė

en: Search Titles Only
lt: Ieškoti Pavadinimuose

en: Search Type
lt: Paieškos Tipas

en: Search in Forums
lt: Ieškoti Forumuose

en: Search in date period
lt: Ieškoti Datos periode

en: Search result for
lt: Ieškoti rezulttų

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Select Page
lt: Pasirinkite Puslapį

en: Send Report
lt: Pranešti

en: Set Topic Sticky
lt: Nustatyti Lipnią Temą

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
lt: Norėdami rodyti visus įrašus esančius Temos Intro plote, nustatykite reikšmę 0.

en: Shop Account
lt: Prekybos paskyra

en: Sign In
lt: Prisijungti

en: Signature
lt: Parašas

en: Site Profile
lt: Svetainės Profilis

en: Social Networks
lt: Socialiniai Tinklai

en: Sorry, something is wrong with your data.
lt: Deja, kažkas negerai su Jūsų duomenimis.

en: Sort Search Results by
lt: Rūšiuoti Paieškos Rezultatus pagal

en: Specify avatar by URL
lt: Pritaikyti pseudoportretą pagal URL

en: Subforums
lt: Subforumai

en: Subscribe for new replies
lt: Prenumeruoti naujus atsakymus

en: Subscribe for new topics
lt: Prenumeruoti naujas temas

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
lt: Dėkojame, kad naudojatės wpForo! wpForo yra profesionali WordPress diskusijų knyga ir vienintelė forumo programinė įranga, sukurta veikti su Multi-maketų sistema. "Išplėstinis

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
lt: Dėkojame, kad naudojatės wpForo. wpForo yra premium įskiepis kuris visada liks nemokamas. Niekada nebus mokamų ar pro versijų. Tačiau tai yra labai didelis ir sunkus projektas. todėl mes taip pat kuriame mokamus papildymus (plėtinius), kurie padės mums finansiškai tobulinant ir papildant naujomis savybėmis nemokamą wpForo įskiepį. Forumo plėtiniai taip pat bus aktyviai kuriami. Pirmieji plėtiniai "Pažangus Media Įkėliklis

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
lt: Įkeliamos bylos dydis viršija MAX_FILE_SIZE nuostatas, priskirtas HTML formoje

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
lt: Įkeliamos bylos dydis viršija upload_max_filesize nuostatas php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
lt: Įkeliama byla tik dalinai įkelta

en: Timezone
lt: Laiko Zona

en: Topic RSS Feed
lt: Temos RSS Feed

en: Topic Title
lt: Temos Pavadinimas

en: Topic title
lt: Temos pavadinimas

en: Unknown upload error
lt: Nežinoma įkelties klaida

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti Prenumeratos

en: Upload an avatar
lt: Įkelti Pseudoportretą

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
lt: Naudokite komentarus klausti papildomos informacijos arba siūlyti tobulinimus. Komentaruose venkite atsakyti į klausimus.

en: User
lt: Vartotojas

en: User Group
lt: Vartotojų Grupė

en: Usergroup has been successfully deleted.
lt: Vartotojų Grupė sėkmingai ištrinta.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
lt: Vartotojų Grupė sėkmingai ištrinta. Visi šios Vartotojų Grupės Vartotojai perkelti į Jūsų pasirinktą Vartotojų Grupę

en: Username
lt: Vartotojo Vardas

en: View entire post
lt: Žiūrėti visą įrašą

en: View the latest post
lt: Žiūrėti vėliausius įrašus

en: Views
lt: Peržiūros

en: Votes
lt: Balsai

en: Website
lt: Svetainė

en: Wordpress avatar system
lt: Wordpreso Pseudoportretų sistema

en: Working
lt: Dirbama

en: Write message
lt: Rašyti žinutę

en: You
lt: Jūs

en: You can go to %s page or Search here
lt: Galite eiti į %s puslapį arba Ieškoti čia

en: Your Answer
lt: Jūsų Atsakymas

en: account
lt: paskyra

en: activity
lt: aktyvumas

en: add_new
lt: pridėti_naują

en: %s ago
lt: prieš %s

en: by
lt: sukūrė

en: by %s
lt: sukūrė: %s

en: confirm password
lt: patvirtinti slaptažodį

en: forums
lt: forumai

en: login
lt: prisijungti

en: logout
lt: atsijungti

en: matches
lt: atitikimai

en: members
lt: nariai

en: my profile
lt: mano profilis

en: new password
lt: naujas slaptažodis

en: new password again
lt: pakartokite naują slaptažodį

en: next
lt: kitas

en: old password
lt: senas slaptažodis

en: phrase_key
lt: frazės_raktas

en: phrase_value
lt: frazės_reikšmė

en: posted
lt: paskelbta

en: prev
lt: buv

en: register
lt: registruotis

en: replies
lt: atsakymai

en: subscriptions
lt: prenumeratos

en: update
lt: atnaujinti

en: view all posts
lt: peržiūrėti visus įrašus

en: view all questions
lt: peržiūrėti visus klausimus

en: view all topics
lt: peržiūrėti visas temas

en: wpForo Navigation
lt: wpForo Navigacija

en: wpForo User Timezone
lt: wpForo Vartotojo Laiko Juosta

en: wpForo Usergroup
lt: wpForo Vartotojų Grupė

en: {number}B
lt: {skaičius}B

en: {number}K
lt: {skaičius}K

en: {number}M
lt: {skaičius}M

en: {number}T
lt: {skaičius}T

en: Access add error
lt: Prieigos suteikimo klaida

en: Access delete error
lt: Prieigos panaikinimo klaida

en: Access edit error
lt: Prieigos redagavimo klaida

en: Access successfully deleted
lt: Prieiga sėkmingai ištrinta

en: Add Topic error: No forum selected
lt: Pridėti Temą klaida: Nepažymėtas forumas

en: All Checked topics successfully deleted
lt: Pažymėtos temos sėkmingai ištrintos

en: Can't add forum
lt: Nepavyko pridėti forumo

en: Can't add new language
lt: Nepavyko pridėti naujos kalbos

en: Can't delete this Usergroup
lt: Nepavyko trinti šios vartotojų grupės

en: Can't send confirmation email
lt: Nepavyko išsiųsti patvirtinimo el. laiško

en: Can't send report email
lt: Nepavyko išsiųsti ataskaitos el. laiško

en: Can't subscribe to this item
lt: Nepavyko prenumeruoti šio elemento

en: Can't write a post: This topic is closed
lt: Nepavyko įrašyti: Tema uždaryta

en: Can`t upload file
lt: Nepavyko įkelti bylos

en: Cannot update forum hierarchy
lt: Nepavyko atnaujinti forumo hierarchijos

en: Cannot update post data
lt: Nepavyko atnaujinti įrašo duomenų

en: Could not be unsubscribe from this item
lt: Nepavyko atsisakyti šio elemento prenumeratos

en: Email address exists. Please insert another.
lt: El. pašto adresas jau užregistruotas. Prašome įvesti kitą.

en: Error: Forum is not found
lt: Klaida: nerastas Forumas

en: Error: No topic selected
lt: Klaida: Nepažymėta tema

en: Error: Topic is not found
lt: Klaida: Tema nerasta

en: Error: please insert some text to report.
lt: Klaida: prašome įterpti pranešimo tekstą.

en: Features successfully updated
lt: Savybės sėkmingai atnaujintos

en: Features successfully updated, but previous value not changed
lt: Savybės sėkmingai atnaujintos, tačiau buvusios reikšmės pakeistos nebuvo

en: File type is not allowed
lt: Bylos tipas neleistinas

en: Forum Base URL successfully updated
lt: Forumo Pagrindinis URL sėkmingai atnaujintas

en: Forum deleting error
lt: Klaida trinant Forumą

en: Forum hierarchy successfully updated
lt: Forumo hierarchija sėkmingai atnaujinta

en: Forum is successfully merged
lt: Forumas sėkmingai apjungtas

en: Forum merging error
lt: Forumo apjungimo klaida

en: Forum options successfully updated
lt: Forumo nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
lt: Forumo nuostatos sėkmingai atnaujintos, tačiau buvusios reikšmės pakeistos nebuvo

en: Forum successfully updated
lt: Forumas sėkmingai atnaujintos

en: Forum update error
lt: Forumo atnaujinimo klaida

en: General options successfully updated
lt: Pagrindinės nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: Illegal character in username.
lt: Neleistinas simbolis Vartotojo Varde.

en: Insert your Email address.
lt: Nurodykite El. pašto adresą.

en: Invalid Email address
lt: Negalimas el. pašto adresas

en: Invalid request!
lt: Negalima užklausa!

en: Member options successfully updated
lt: Vartotojo nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
lt: Vartotojo nuostatos sėkmingai atnaujintos, tačiau buvusios reikšmės pakeistos nebuvo

en: Message has been sent
lt: Žinutė išsiųsta

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
lt: Nauja kalba sėkmingai pridėta ir wpForo kalba pakeista į naują kalbą

en: No Posts found for update
lt: Nerasta atnaujintų Įrašų

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
lt: Slaptažodžio ilgis turi būti tarp 6 ir 20 simbolių.

en: Password mismatch.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Permission denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Permission denied for add forum
lt: Prieiga pridėti forumą uždrausta

en: Permission denied for delete forum
lt: Prieiga trinti forumą uždrausta

en: Permission denied for edit forum
lt: Prieiga redaguoti forumą uždrausta

en: Permission denied for this action
lt: Prieiga atlikti šį veiksmą uždrausta

en: Phrase add error
lt: Klaida pridedant Frazę

en: Phrase adding error
lt: Klaida pridedant Frazę

en: Phrase successfully added
lt: Frazė sėkmingai pridėta

en: Phrase successfully updates
lt: Frazė sėkmingai atnaujinta

en: Phrase update error
lt: Frazės atnaujinimo klaida

en: Please insert required fields!
lt: Pašome įterpti reikalingus laukelius!

en: Post delete error
lt: Klaida trinant Įrašą

en: Post options successfully updated
lt: Įrašo nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
lt: Įrašo nuostatos sėkmingai atnaujintos, tačiau buvusios reikšmės pakeistos nebuvo

en: Registration Error
lt: Registracijos Klaida

en: Reply request error
lt: Atsakymo užklausos klaida

en: Something wrong with profile data.
lt: Kažkas negerai su profilio duomenimis.

en: Subscribe options successfully updated
lt: Registracijos nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
lt: Registracijos nuostatos sėkmingai atnaujintos, tačiau buvusios reikšmės pakeistos nebuvo

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
lt: Pavyko! Dėkojame. Norėdami baigti šį žingsnį, prašome patikrinti el. paštą ir paspausti žemiau esančią patvirtinimo nuorodą.

en: Successfully updated
lt: Atnaujinimas sėkmingas

en: Successfully voted
lt: Balsavimas sėkmingas

en: The uploaded file size is too big
lt: Įkeliamos bylos dydis per didelis

en: Theme options successfully updated
lt: Temos nuostatos sėkmingai atnaujintos

en: This email address is already registered. Please insert another.
lt: El. pašto adresas jau užregistruotas. Prašome įvesti kitą.

en: This post successfully deleted
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: This post successfully edited
lt: Įrašas sėkmingai pakeistas

en: This topic successfully deleted
lt: Tema sėkmingai ištrinta

en: Topic Move Error
lt: Klaida perkeliant Temą

en: Topic add error
lt: Klaida pridedant Temą

en: Topic delete error
lt: Klaida trinant Temą

en: Topic edit error
lt: Klaida redaguojant Temą

en: Topic not found.
lt: Tema nerasta.

en: Topic successfully moved
lt: Tema sėkmingai perkelta

en: Topic successfully updated
lt: Tema sėkmingai atnaujinta

en: Topics delete error
lt: Klaida trinant Temą

en: User delete error
lt: Klaida trinant Vartotoją

en: User group add error
lt: Klaida pridedant Vartotojų Grupę

en: User group edit error
lt: Klaida redaguojant Vartotojų Grupę

en: User group successfully added
lt: Vartotojų Grupė sėkmingai pridėta

en: User group successfully edited
lt: Vartotojų Grupė sėkmingai pakeista

en: User successfully deleted from wpforo
lt: Vartotojas sėkmingai ištrintas iš wpForo

en: Username exists. Please insert another.
lt: Vartotojo vardas jau užregistruotas. Prašome įvesti kitą.

en: Username is missed.
lt: Trūksta Vartotojo Vardo.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
lt: Vartotojo Vardo Ilgis turi būti tarp 3 ir 30 simbolių.

en: Welcome to our Community!
lt: Sveiki atvykę į mūsų Bendruomenę!

en: Wrong post data
lt: Neteisingi įrašo duomenys

en: You are already voted this post
lt: Jau balsavote dėl šio Įrašo

en: You have been successfully subscribed
lt: Prenumerata sėkminga

en: You have been successfully unsubscribed
lt: Sėkmingai atsisakėte prenumeratos

en: You have no permission to edit this topic
lt: Neturite teisės redaguoti šio Įrašo

en: You don't have permission to create post in this forum
lt: Neturite teisės kurti įrašų šiame forume

en: You don't have permission to create topic into this forum
lt: Neturite teisės kurti temų šiame forume

en: You don't have permission to delete post from this forum
lt: Neturite teisės trinti įrašų šiame forume

en: You don't have permission to delete topic from this forum
lt: Neturite teisės trinti temų šiame forume

en: You don't have permission to edit post from this forum
lt: Neturite teisės redaguoti įrašų šiame forume

en: You successfully replied
lt: Atsakymas sėkmingas

en: Your forum successfully added
lt: Forumas sėkmingai pridėtas

en: Your forum successfully deleted
lt: Forumas sėkmingai ištrintas

en: Your profile data have been successfully updated.
lt: Jūsų profilio duomenys sėkmingai atnaijinti.

en: Your subscription for this item could not be confirmed
lt: Jūsų prenumeratos patvirtinti nėra galimybės

en: Your topic successfully added
lt: Tema sėkmingai pridėta

en: Front - Can have signature
lt: Priekis - Gali turėti parašą

en: Can edit own replay
lt: Gali redaguoti savo atsakymą

en: like
lt: patinka

en: unlike
lt: nepatinka

en: sticky
lt: lipni

en: unsticky
lt: nelipni

en: close
lt: uždaryti

en: open
lt: atverti

en: Topic Icons
lt: Temos Ikonos

en: New
lt: Nauja

en: Replied
lt: Atsakyta

en: Hot
lt: Karšta

en: Solved
lt: Išspręsta

en: Unsolved
lt: Neišspręsta

en: Old password is wrong
lt: Senas slaptažodis neteisingas

en: New Passwords do not match
lt: Nauji Slaptažodžiai nesutampa

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
lt: Šis procesas gali užtrukti keletą minučių, tai priklauso nuo forumo duomenų bazės dydžio ir serverio resursų. Prašome būti kantriems ir neužverti šio lango. Jeigu rodo 500 serverio klaidą nesijaudinkite, duomenų atnaujinimas MySQL serveryje tebevyksta.

en: Updated Successfully!
lt: Atnaujinta sėkmingai!

en: Deleted Successfully!
lt: Ištrinta Sėkmingai!

en: Closed
lt: Uždaryta

en: Forum Members List
lt: Forumo Narių sąrašas

en: are you sure you want to delete?
lt: ar tikrai norite ištrinti?

en: Moderator
lt: Prižiūrėtojas

en: Customer
lt: Vartotojas

en: No access
lt: Nėra prieigos

en: Read only access
lt: Prieiga tik skaityti

en: Standard access
lt: Standartinė prieiga

en: Moderator access
lt: Prižiūrėtojo prieiga

en: Full access
lt: Pilna prieiga

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
lt: Neteisingas bylos formatas. Galimi formatai: jpeg, jpg, png, gif.

en: Attachment removed
lt: Priedas pašalintas

en: Forum Posts
lt: Forumo Įrašai

en: Blog Posts
lt: Blogo Įrašai

en: Blog Comments
lt: Blogo Komentarai

en: Welcome back %s!
lt: Sveiki sugrįžę %s!

en: Member Profile
lt: Vartotojo profilis

en: Member
lt: Vartotojas

en: You do not have permission to view this page
lt: Neturite teisės peržiūrėti šio puslapio

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
lt: Ši opcija išjungs Wordpress front-ende. Tik forumas bus pasiekiamas. wpForo atrodys kaip atskirtas savarankiškas forumas.

en: private
lt: privati

en: public
lt: vieša

en: Private Topic
lt: Privati tema

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
lt: Tik Administracija ir Prižiūrėtojai gali matyti jūsų privačias temas.

en: Forum ID is not detected
lt: Forumo Puslapio ID nenustatyta

en: You are not permitted to subscribe here
lt: Jūs negalite prenumeruoti

en: Subscribe to this topic
lt: Prenumeruoti šią temą

en: Awaiting moderation
lt: Laukiama peržiūros

en: Topic first post not found.
lt: Nepavyko rasti temos pirmo įrašo.

en: Topic first post data not found.
lt: Nepavyko rasti temos pirmo įrašo duomenų.

en: Settings successfully updated
lt: Savybės sėkmingai atnaujintos

en: Done!
lt: Atlikta!

en: You are not allowed to attach this file type
lt: Neturite teisės prisegti šio tipo bylų

en: Post is empty
lt: Įrašas tuščias

en: removed link
lt: nuorada pašalinta

en: Submit
lt: Skelbti

en: Rating Title
lt: Reitingo Pavadinimas

en: User Title
lt: Vartotojo Pavadinimas

en: Anonymous
lt: Anonimas

en: approved
lt: patvirtinta

en: unapproved
lt: nepatvirtinta

en: --- Choose ---
lt: --- Pasirinkite ---

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Add Reply
lt: Atsakyti

en: Forums RSS Feed
lt: Forumų RSS Feed

en: Topics RSS Feed
lt: Temų RSS Feed

en: Find a member
lt: Rasti Vartotoją

en: Display Name or Nicename
lt: Rodyti Vardą arba Slapyvardį

en: Reset Search
lt: Trinti Paieškos reikšmes

en: Reset Result
lt: Trinti Paieškos rezultatus

en: No posts were found here
lt: Nerasta įrašų

en: forum link
lt: forumo nuoroda

en: in forum
lt: forume

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
lt: Galite paminėti asmenį įraše vartodami @slapyvardis ir šiam asmeniui apie tai bus pranešta el. paštu. Skelbiant įrašą ar atsakymą, forumas išsiųs el. pašto žinutę vartotoju, kurioje bus nurodyta, kad jis buvo paminėtas įrašė.

en: You are not allowed to edit this post
lt: Neturite teisės redaguoti šio įrašo

en: Google reCAPTCHA verification failed
lt: Google reCAPTCHA įvesta klaidingai

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
lt: KLAIDA: Nėra galimybės prisijungti prie Google reCAPTCHA API

en: Welcome!
lt: Sveiki Atvykę!

en: Join us today!
lt: Prisjunkite prie mūsų šiandien!

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
lt: Įveskite savo el. pašto adresą arba vartotojo vardą ir mes atsiųsime jums nuorodą, kurioje galėsite pasirinkti naują slaptažodį.

en: Please Insert Your Email or Username
lt: Prašome nurodyti savo El. pašto adresą arba Vartotojo Vardą

en: Reset Password
lt: Iš naujo Nustatyti Slaptažodį

en: Forgot Your Password?
lt: Pamiršote Slaptažodį?

en: %s created a new topic %s
lt: %s sukūrė naują temą %s

en: %s replied to the topic %s
lt: %s parašė temoje %s

en: %s liked forum post %s
lt: %s patinka forumo įrašas %s

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: Forum post
lt: Forumo įrašas

en: Forum post like
lt: Patinka Forumo įrašas

en: Target Topic URL
lt: Tikslinės Temos URL

en: Split Topic
lt: Išskirti Temą

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
lt: Prašome nukopijuoti tikslinės temos URL naršyklės adresų lauke ir įklijuoti į žemiau esantį laukelį.

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
lt: Visi įrašai bus apjungti ir parodyti (surūšiuoti) pažymėtoje temoje pagal įrašo datas. Jeigu norite prijungiamus įrašus perkelti į temos pabaigą, galite leisti atnaujinti įrašų datas, pažymėdami žemiau esančią opciją.

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
lt: Atnaujinti įrašų datas (dabartine data) ir leisti pridėti įrašus į pažymėtos temos pabaigą.

en: Update post titles with target topic title.
lt: Atnaujinti įrašų pavadinimus pažymėtos temos pavadinimu.

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
lt: Apjungtos temos negali būti atskirtos. Šios temos URL daugiau nebebus pasiekiamas.

en: Create New Topic
lt: Kurti Naują Temą

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
lt: Kurti naują temą su atskirtais įrašais. Pirmas naujos temos įrašas bus laikomas anksčiausiu atsakymu.

en: New Topic Title
lt: Naujos Temos Pavadinimas

en: New Topic Forum
lt: Naujas Temų Forumas

en: Select Posts to Split
lt: Pažymėti įrašus, kurios išskirti

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
lt: Išskirta Tema negali būtų sujungta. Pirmas naujos temos įrašas bus laikomas anksčiausiu atsakymu.

en: Merge
lt: Apjungti

en: Split
lt: Išskirti

en: Move Reply
lt: Perkelti Atsakymą

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
lt: Ši opcija pakeičia temos URL. Perkėlus temą į kitą forumą senasis URL nebebus pasiekiamas.

en: Extended Layout - Recent topics
lt: Išplėstinis Maketas - Intro temos

en: Extended Layout - Number of Recent topics
lt: Išplėstinis Maketas - Naujausių Temų Skaičius

en: Extended Layout - Recent topic length
lt: Išplėstinis Maketas - Naujausių temų ilgis

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
lt: Norėdami rodyti visą pavadinimą naujausios temos vietoje, nustatykite reikšmę 0.

en: Q&A layout - Recent topics
lt: "Klausimai ir Atsakymai" maketas - Naujausios temos

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
lt: "Klausimai ir Atsakymai" Maketas - Naujausių temų skaičius

en: Q&A Layout - Recent topic length
lt: Klausimai ir Atsakymai Maketas - Naujausios temos ilgis

en: Extended Layout - Recent posts
lt: Išplėstinis Maketas - Naujausi įrašai

en: Extended Layout - Number of Recent posts
lt: Išplėstinis Maketas - Naujausių Įrašų Skaičius

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
lt: Norėdami rodyti visus įrašus naujausio įrašo vietoje, nustatykite reikšmę 0.

en: Extended Layout - Recent post length
lt: Išplėstinis Maketas - Naujausių įrašų ilgis

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
lt: Norėdami rodyti visą įrašo turinį naujausio įrašo vietoje, nustatykite reikšmę 0.

en: Discussion Board
lt: Diskusijų Lenta

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
lt: Leidžia prijungti šimtus video, socialinių tinklų, audio ir foto turinio paslaugų teikėjų prieigų prie forumo temų ir įrašų.

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
lt: wpForo Apklausos yra pilnavertis plėtinys, leidžiantis nariams kurti, balsuoti ir efektyviai valdyti apklausas. Įdiegti specifiniai leidimai ir nuostatos.

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
lt: Suteikia myCRED taškų už aktyvumą forume. Integruoja myCRED Ženkliukus ir Reitingus. Paverčia wpFOro temas ir įrašus, "Patinka" myCRED taškais.

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
lt: Pažengusio vartotojo profilio kūrimo sistema. Leidžia kurti naujus laukelius ir valdyti profilio puslapį. Sukuria pritaikytas Registracijos, Paskyros ir Paieškos formas.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
lt: Prideda prie forumo temų ir įrašų pažangią bylų prisegimo sistemą. AJAX valdoma media įkėlimo ir rodymo sistema su į vartotoją orientuota biblioteka.

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
lt: Suteikia saugią galimybę tiesiogiai bendrauti su kitais nariais. Žinutės yra privačios ir jas gali matyti tik pašnekovai.

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
lt: Blogas > Forumas ir Forumas > Blogas turinio sinchronizacija. Blogo įrašai su Forumo temomis ir Blogo komentarai su Forumo atsakymais.

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
lt: Reklamų valdiklis - paprastam tačiau galinga reklamos valdymo sistema, kuri leidžia pridėti reklamos skydelius tarp forumų, temų ir įrašų.

note: Description of the plugin/theme
en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
lt: WordPress Forumo įskiepis. wpForo yra pilnavertis sprendimas jūsų bendruomenei. Kartu pateikiama keletas šiuolaikiškų forumo atvaizdavimo maketų.

note: Author of the plugin/theme
en: gVectors Team (A. Chakhoyan, R. Hovhannisyan)
lt: gVectors Komanda (A. Chakhoyan, R. Hovhannisyan)
