Forum - wpForo - en to hr_HR translation catalogue (1241 entries)

en:  Discussion Board
hr_HR:  Ploča za raspravu

en:  is enabled
hr_HR:  je omogućen

en: %s access successfully added
hr_HR: %s pristup uspješno dodan

en: %s access successfully edited
hr_HR: %s pristup uspješno promjenjen

en: %s ago
hr_HR: prije %s

en: %s and %s liked
hr_HR: %s i %s se sviđa

en: %s created a new topic %s
hr_HR: %s je stvorio novu temu %s

en: %s liked
hr_HR: %s se sviđa

en: %s liked forum post %s
hr_HR: %s se sviđa objava %s

en: %s replied to the topic %s
hr_HR: %s je odgovorio/la na temu %s

en: %s, %s and %s liked
hr_HR: %s, %s i %s se sviđa

en: %s, %s, %s and %d people liked
hr_HR: %s, %s, %s i %d ljudi se sviđa

en: --- Choose ---
hr_HR: --- Odaberi ---

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo unesite korisničko ime.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo unesite Vašu mail adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Žao nam je, ovo korisničko ime nije dopušteno.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Mail adresa nije ispravna.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Mail adresa već postoji, molimo izaberite drugu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Korisničko ime je zauzeto. Molimo izaberite drugo.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hr_HR: <strong>GREŠKA</strong>: Korisničko ime nije validno jer koristi ilegalne znakove. Molimo unesite validno korisničko ime.

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
hr_HR: <strong>Detalji prijave:</strong>
    Osoba koja prijavljuje : [reporter], <br>
    Poruka: [message],<br>
     <br>
     [post_url]

en: API's
hr_HR: API’s

en: ASC
hr_HR: Uzlazno

en: About Me
hr_HR: O meni

en: Access add error
hr_HR: Greška kod dodavanja pristupa

en: Access delete error
hr_HR: Greška kod brisanja pristupa

en: Access edit error
hr_HR: Greška kod izmjene pristupa

en: Access name
hr_HR: Ime pristupa

en: Access names
hr_HR: Ime pristupa

en: Access successfully deleted
hr_HR: Pristup uspješno izbrisan

en: According to the GDPR, all users should have an option to contact website administrator in following cases:
hr_HR: Prema GDPRu, svi korisnici moraju imati opciju kontaktiranja vlasnika web stranice u idućim slučajevima:

en: Account
hr_HR: Postavke

en: Activate
hr_HR: Aktiviraj

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: Active Share Buttons
hr_HR: Aktivni gumbi za dijeljenje

en: Active Theme
hr_HR: Aktivne teme

en: Activity
hr_HR: Aktivnosti

en: Add New
hr_HR: Dodaj novi

en: Add New Forum Access
hr_HR: Dodaj novi pristup forumu

en: Add New Language
hr_HR: Dodaj novi jezik

en: Add Reply
hr_HR: Dodaj odgovor

en: Add Topic error: No forum selected
hr_HR: Greška kod dodavanja teme: Niti jedan forum nije odabran

en: Add Usergroup to synch
hr_HR: Dodaj korisničku grupu za sinkronizaciju

en: Add a comment
hr_HR: Dodaj komentar

en: Add a new Forum in this Category
hr_HR: Dodaj novi forum u ovu kategoriju

en: Add a new Subforum
hr_HR: Dodaj novi podforum

en: Add topic
hr_HR: Dodaj temu

en: Addons
hr_HR: Dodaci

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to BuddyPress Profile page.
hr_HR: Dodaje “Forum” karticu na BuddyPress profilnu stranicu.

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to Ultimate Member Profile page.
hr_HR: Dodaje tab “Forumi” s “Stvorene teme”, “Dodani odgovori“, “Objave koje se sviđaju” i “Pretplate” na Ultimate Member Profile stranicu.

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
hr_HR: Dodajte Facebook gumb na stranice za registraciju i prijavu.

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
hr_HR: Dodajte napredni sustav za dodavanje datoteka na teme i objave. Omogućuje medijsku zbirku za svakog korisnika.

en: Admin Note
hr_HR: Napomena administratora

en: Admin and Moderator Usergroups are not permitted
hr_HR: Administratori i moderatori nisu dopušeni

en: Admin message on forum front page
hr_HR: Poruka administratora na prvoj stranici foruma

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
hr_HR: Ads Manager je jednostavan sustav za organiziranje oglasa koji vam omogućuje dodavanje oglasa izmmeđu foruma, tema i objava.

en: Advanced Attachments
hr_HR: Napredne datoteke

en: Advanced Attachments Size
hr_HR: Napredna veličina datoteka

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
hr_HR: Napredni sustav za stvaranje korisničkih profila. Omogućava dodavanje novih polja na profilnu stranicu, te stvara prilagođenu registraciju, račun i tražilicu za članove.

en: All Checked topics successfully deleted
hr_HR: Sve odabrane teme uspješno obrisane

en: All forum topics
hr_HR: Sve teme foruma

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
hr_HR: Sve objave će biti spojene i prikazane u odabranoj temi ovisno o datumima objave. Ako želite dodati spojene objave na kraj odabrane teme odaberi opciju ažuriranja datuma.

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
hr_HR: Svi podforumi, teme i odgovori će biti spojeni odabranom forumu. Raspored će biti naslijeđen od ovog foruma.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
hr_HR: Svi dodaci su razvijeni od strane programera koji rade u gVectors timu. Cijene dodataka uključuju i donaciju za rad programere koji ovo rade besplatno. Kad kupite dodatak pridonosite razvoju besplatnog foruma. Dodaci su jedini izvor prihoda za programere wpForo foruma. wpForo će uvijek biti besplatan i nikada neće postojati plaćena verzija. Također, imamo mnogo stvari koje ćemo besplatno dodati u idućim verzijama.

en: Allow Delete Own Topic for
hr_HR: Dopusti brisanje vlastitih tema za

en: Allow Delete Own post for
hr_HR: Dopusti brisanje vlastitih objava za

en: Allow Edit Own Post for
hr_HR: Dopusti promjenu vlastitih objava za

en: Allow Edit Own Topic for
hr_HR: Dopis editiranje vlastite teme za

en: Allow Member Signature
hr_HR: Dopusti potpis članova

en: Allow extra HTML tags
hr_HR: Dopusti dodatne HTML oznake

en: Allowed dofollow domains
hr_HR: Dopuštene dofollow domene

en: Allowed file types: %s
hr_HR: Dopušteni tipovi datoteka: %s

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
hr_HR: Omogućuje dodavanje stotine videa, društvenih mreža, te slikovnih davatelja sadržaja u temama i objavama na forumu.

en: Also used as Secondary Usergroup
hr_HR: Također dodaj kao senkundarnu korisničku grupu

en: Anonymous
hr_HR: Anoniman

en: Answer
hr_HR: Odgovor

en: Answer to
hr_HR: Odgovor na

en: Answers
hr_HR: Odgovori

en: Antispam
hr_HR: Anitspam

en: Any Date
hr_HR: Bilo koji datum

en: Apply
hr_HR: Primjeni

en: Approve this item
hr_HR: Odobri

en: Are you sure you want to DELETE this item?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj predmet?

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati sve plavo označene datoteke? Molimo vas skinite /wp-content/uploads/wpforo/  direktorij na svoje računalo prije brisanje jer se ova akcija ne može poništiti.

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati sve tamo crveno označene datoteke? Molimo vas skinite /wp-content/uploads/wpforo/  direktorij na svoje računalo prije brisanje jer se ova akcija ne može poništiti.

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati sve narančasto označene datoteke? Molimo vas skinite /wp-content/uploads/wpforo/  direktorij na svoje računalo prije brisanje jer se ova akcija ne može poništiti.

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati sve crveno označene datoteke? Molimo vas skinite /wp-content/uploads/wpforo/  direktorij na svoje računalo prije brisanje jer se ova akcija ne može poništiti.

en: Are you sure you want to delete this forum?
hr_HR: Želite li obrisati ovaj forum?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati datoteke ove teme?

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu datoteku?

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite maknuti ovaj pristup? Korisnička grupa koja ima ovaj pristup će izgubiti sva prava na forumu.

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite resetirati sve postavke i boje?

en: Are you sure you wanted to do that?
hr_HR: Jeste li sigurni?

en: Are you sure, you want to ban this user?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite zabraniti pristup ovom korisniku?

en: Are you sure, you want to unban this user?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite omogućiti pristup ovom korisniku?

en: Ascending order
hr_HR: Rastući redoslijed

en: Attach file:
hr_HR: Dodaj datoteku:

en: Attachment click - message for non-permitted users
hr_HR: Klik na datoteku

en: Attachment removed
hr_HR: Datoteka je maknuta

en: Attachments
hr_HR: Prilaozi

en: Attachments Size
hr_HR: Veličina priloga

en: Attribute all content to:
hr_HR: Pridruži sav sadržaj:

en: Available
hr_HR: Dostupno

en: Avatar image is too big maximum allowed size is 2MB
hr_HR: Slika je prevelika. Najveća dopuštena veličina je 2MB

en: Avatars Size
hr_HR: Veličina avatara

en: Awaiting moderation
hr_HR: Čeka moderaciju

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
hr_HR: Nagrađuje myCRED bodovima za aktivnosti na forumu. Integrira myCRED značke i rangove. Pretvara sviđanja na wpForo temama i objavama u myCRED bodove.

en: Badge Icon
hr_HR: Ikona značke

en: Ban user when spam is suspected
hr_HR: Privremeno zaustavi korisnika kod mogućeg spama

en: Banned
hr_HR: Zabranjen

en: Blog Comments
hr_HR: Komentari na blogovima

en: Blog Posts
hr_HR: Objave na blogovima

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
hr_HR: Sinkronizacija bloga na forum i foruma na blog. Objave na blogu s temama na forumu i komentare na blogu s odgovorima na forumu.

en: Board Statistic
hr_HR: Statistika

en: BuddyPress Activity Integration
hr_HR: BuddyPress integracija

en: BuddyPress Notification Integration
hr_HR: Integracija BuddyPress obavijesti

en: BuddyPress Profile Forum Tab Integration
hr_HR: Integracija BuddyPRess profila

en: Bulk Actions
hr_HR: Više akcija

en: Button
hr_HR: Gumb

en: Button &amp; Count
hr_HR: Gumb i brojanje

en: By default wpForo allows all secure HTML tags in post content. Allowing a new HTML tag may affect your forum security. For example the &lt;iframe&gt; and &lt;script&gt; HTML tags may be used by spammers and hackers to load 3rd party ads and viruses to forum.
hr_HR: WpForo dopušta sve sigurne HTML oznake u objavama. Dopuštanje novih može ugroziti sigurnost foruma. Npr. iFrame i script ounake koriste zlonamjerne osobe kako bi učitale oglase treće strane ili viruse na Vaš forum.

en: Can add tags
hr_HR: Može dodati oznake

en: Can answer own question
hr_HR: Može odgovoriti na vlastito pitanje

en: Can approve/unapprove content
hr_HR: Može odobriti / neodobriti sadržaj

en: Can attach file
hr_HR: Može priložiti datoteku

en: Can be also used as Secondary Usergroup
hr_HR: Može koristiti kao sekundarna korisnička grupa

en: Can close topic
hr_HR: Može zatvoriti temu

en: Can create poll
hr_HR: Može stvoriti anketu

en: Can create topic
hr_HR: Može stvoriti temu

en: Can delete own reply
hr_HR: Može obrisati vlastiti odgovor

en: Can delete own topic
hr_HR: Može obrisati vlastitu temu

en: Can delete replies
hr_HR: Može brisati odgovore

en: Can delete topic
hr_HR: Može obrisati temu

en: Can edit own replay
hr_HR: Može mijenjati vlastiti odgovor

en: Can edit own reply
hr_HR: Može mijenjati vlastiti odgovor

en: Can edit own topic
hr_HR: Može mijenjati vlastitu temu

en: Can edit replies
hr_HR: Može mijenjati odgovore

en: Can edit topic
hr_HR: Može mijenjati temu

en: Can like
hr_HR: Može označiti da mu se sviđa

en: Can move topic
hr_HR: Može maknuti temu

en: Can post reply
hr_HR: Može odgovoriti

en: Can report
hr_HR: Može prijaviti

en: Can set own topic answered
hr_HR: Može označiti vlastitu temu kao odgovorenu

en: Can set own topic private
hr_HR: Može postaviti privatne teme

en: Can set own topic solved
hr_HR: Može označiti vlastitu temu kao riješenu

en: Can set topic answered
hr_HR: Može označiti temu kao odgovorenu

en: Can set topic private
hr_HR: Može postaviti temu kao privatnu

en: Can set topic solved
hr_HR: Može označiti temu kao riješenu

en: Can set topic sticky
hr_HR: Može postaviti temu kao istaknutu

en: Can subscribe
hr_HR: Može se pretplatiti

en: Can view attached files
hr_HR: Može vidjeti priložene datoteke

en: Can view forum
hr_HR: Može vidjeti forum

en: Can view poll result
hr_HR: Može vidjeti rezultate ankete

en: Can view private topic
hr_HR: Može vidjet i privatne teme

en: Can view replies
hr_HR: Može vidjeti odgovore

en: Can view topic
hr_HR: Može vidjeti temu

en: Can vote
hr_HR: Može glasovati

en: Can vote poll
hr_HR: Može sudjelovati u anketi

en: Can't add forum
hr_HR: Novi forum se ne može dodati

en: Can't add new language
hr_HR: Novi jezik se ne može dodati

en: Can't delete this Usergroup
hr_HR: Korisniča grupa se ne može obrisati

en: Can't send confirmation email
hr_HR: Mail za potvrdu se ne može poslati

en: Can't send report email
hr_HR: Mail za prijavu se ne može poslati

en: Can't subscribe to this item
hr_HR: Nije moguće prijaviti se

en: Can't write a post: This topic is closed
hr_HR: Ne možete ništa objaviti jer je tema zatvorena

en: Can`t upload file
hr_HR: Datoteku nije moguće dodati

en: Cannot update forum hierarchy
hr_HR: Hijerarhiju foruma nije moguće promijeniti

en: Cannot update post data
hr_HR: Nije moguće ažurirati podatke objave

en: Categories and Forums
hr_HR: Kategorije i forumi

en: Category Layout
hr_HR: Raspored kategorije

en: Change password
hr_HR: Promjeni lozinku

en: Check the checkbox below share options to activate. <b>Please note, that the Facebook share button cannot be activated without Facebook API ID.</b> Please follow to the "Facebook API Configuration" option instruction above and fill the API ID field in order to activate Facebook Share button.
hr_HR: Odaberite okvir ispod opcije za dijeljenje kako bi aktivirali. <b>Facebook gum za dijeljenje ne može biti aktiviran bez Facebook API IDa</b>.

en: Checkbox: I Accept Forum Rules
hr_HR: Checkbox: Prihvaćam pravila foruma

en: Checkbox: I Accept Website Terms and Privacy Policy
hr_HR: Checkbox: Prihvaćam uvjete i pravila privatnosti

en: Checkbox: I Agree to Forum Privacy Policy
hr_HR: Checkbox: Prihvaćam pravila privatnosti

en: Checkbox: I Agree to Receive an Email Confirmation
hr_HR: Checkbox: Prihvaćam da mi se pošalje mail potvrde

en: Checkbox: I Agree to create a forum account on Facebook Login
hr_HR: Checkbox: Prihvaćam napraviti račun na forumu pomoću Facebooka

en: Choose Target Forum
hr_HR: Izaberite forum

en: Clear
hr_HR: Obriši

en: Click to delete Blue marked files
hr_HR: Kliknite kako bi obrisali plavo označene datoteke

en: Click to delete Dark Red marked files
hr_HR: Kliknite kako bi obrisali tamno crveno označene datoteke

en: Click to delete Orange marked files
hr_HR: Kliknite kako bi obrisali narančasto označene datoteke

en: Click to delete Red marked files
hr_HR: Kliknite kako bi obrisali crveno označene datoteke

en: Closed
hr_HR: Zatvoren

en: Collapsed
hr_HR: Smanji

en: Color
hr_HR: Boja

en: Colored
hr_HR: Obojeno

en: Colors Documentation
hr_HR: Dokumentacija boja

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
hr_HR: Adrese administratora odvojene zarezom kako bi mogli dobivati notifikacije.

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Complete!
hr_HR: Gotovo!

en: Confirm my subscription
hr_HR: Potvrdi pretplatu

en: Contact Information
hr_HR: Informacije za kontakt

en: Continue Synchronization
hr_HR: Nastavi sinkronizaciju

en: Could not be unsubscribe from this item
hr_HR: Nije moguće odjaviti se s ove stavke

en: Could not write file %s
hr_HR: Datoteka %s se ne može zapisati

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
hr_HR: Možete li opisati koje značajke dodatke su usporile Vašu stranicu?

en: Create New Topic
hr_HR: Stvori novu temu

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
hr_HR: Stvori novu temu s podijeljenim objavama. Prva objava nove teme postaje najnoviji odgovor.

en: Created Date
hr_HR: Datum stvaranja

en: Creates notification on new forum reply in BuddyPress Profile Notification page.
hr_HR: Stvara obavijesti za odgovore na forum na BuddyPress stranicama.

en: Creates notification on new forum reply in Ultimate Member Real-time Notification system.
hr_HR: Stvara obavijest o novom odgovoru na forumu u Ultimate Member Real-time Notification sustavu.

en: Current active theme
hr_HR: Trenutno aktivna tema

en: Custom
hr_HR: Prilagođeno

en: Custom Authorization URLs
hr_HR: Prilagođeni URLovi autorizacije

en: Custom CSS Code
hr_HR: Prilagođen CSS

en: Custom Redirection URLs after following actions
hr_HR: Prilagođeni URL za redirekciju nakon sljedećih radnji

en: Custom Title
hr_HR: Prilagođeni naslov

en: Custom URL
hr_HR: Prilagođeni URl

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
hr_HR: Prilagođeni URl, npr.:: http://example.com/my-page/

en: Customer
hr_HR: Kupac

en: DESC
hr_HR: Silazno

en: Dark
hr_HR: Tama

en: Dashboard
hr_HR: Nadzorna ploča

en: Dashboard - Can ban member
hr_HR: Nadzorna ploča - Može članovima zabraniti pristup

en: Dashboard - Can delete member
hr_HR: Nadzorna ploča - može obrisati člana

en: Dashboard - Can edit member
hr_HR: Nadzorna ploča - Može mjenjati člana

en: Dashboard - Manage Forums
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje forumima

en: Dashboard - Manage Members
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje korisnicima

en: Dashboard - Manage Phrases
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje izrazima

en: Dashboard - Manage Settings
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje postavkama

en: Dashboard - Manage Themes
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje temama

en: Dashboard - Manage Tools
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje alatima

en: Dashboard - Manage Usergroups
hr_HR: Nadzorna ploča - Upravljanje korisničkim grupama

en: Dashboard - Moderate Topics & Posts
hr_HR: Nadzorna ploča - Administriranje tema i objava

en: Dashboard Menu Position
hr_HR: Pozicija upravljačke ploče u izborniku

en: Date
hr_HR: Datum

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Default Access
hr_HR: Zadana dopuštenja

en: Default Attachments Size
hr_HR: Osnovna veličina datoteka

en: Default Forum Access
hr_HR: Zadan pristup forumu

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Delete All
hr_HR: Obriši sve

en: Delete All Caches
hr_HR: Izbriši svu predmemoriju

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
hr_HR: Izbriši odabranu korisnilu grupu i dodaj korisnike drugoj grupi

en: Delete Chosen Usergroup And Users
hr_HR: Izbriši odabranu korisničku grupu i korisnike

en: Delete Inactive Users
hr_HR: Izbriši neaktivne korisnike

en: Delete Phrase Cache
hr_HR: Izbriši predmemoriju fraza

en: Delete User Cache
hr_HR: Izbriši predmemoriju korisnika

en: Delete account with created content
hr_HR: Obrisati račun sa stvorenim sadržajem

en: Delete all wpForo content.
hr_HR: Obriši sav wpForo sadržaj.

en: Delete this file
hr_HR: Obriši ovu datoteku

en: Delete this item
hr_HR: Obriši ovaj predmet

en: Delete this usergroup
hr_HR: Obriši ovu korisničku grupu

en: Deleted Successfully!
hr_HR: Uspješno obrisano!

en: Descending order
hr_HR: Padajući redoslijed

en: Details | Buy
hr_HR: Detalji | Kupi

en: Directory
hr_HR: Direktorij

en: Disable
hr_HR: Onemogući

en: Discussion Board
hr_HR: Ploča za raspravu

en: Dismiss and never show again
hr_HR: Makni i nemoj više nikada pokazati

en: Dismiss this notice.
hr_HR: Makni upozorenje.

en: Display Avatars
hr_HR: Prikaži avatare

en: Display Name
hr_HR: Ime koje se pokazuje

en: Display Name or Nicename
hr_HR: Ime ili nadimak

en: Display Post Editing Information
hr_HR: Pokaži informaciju o promjeni objavi

en: Display Topic Editing Information
hr_HR: Pokaži informaciju o mjenjanju teme

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
hr_HR: Prikaži grupu korisnika ispod autora objave

en: Display for Usergroups
hr_HR: Pokaži za korisničke grupe

en: Display on Members List
hr_HR: Prikažu na listi članova

en: Display on forum pages
hr_HR: Prikaži na stranicama foruma

en: Display with Avatars
hr_HR: Pokaži s avatarima

en: Do not allow to attach files with following extensions:
hr_HR: Nemoj dopustiti prilaganje datoteka s ovim nastavcima:

en: Documentation
hr_HR: Dokumentacija

en: Done!
hr_HR: Gotovo!

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
hr_HR: GREŠKA: Povezivanje s Google reCAPTCHA nije moguće

en: Edit
hr_HR: Promjeni

en: Edit Post
hr_HR: Promjeni objavu

en: Edit Topic
hr_HR: Promjeni temu

en: Edit this usergroup
hr_HR: Promjeni ovu korisničku grupu

en: Edited:
hr_HR: Promijenjeno:

en: Email
hr_HR: Mail adresa

en: Email address exists. Please insert another.
hr_HR: Mail adresa već postoji. Molimo unesti drugu.

en: Emails
hr_HR: Email adrese

en: Enable
hr_HR: Omogući

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
hr_HR: Omogući automatsko brisanje neaktivnih korisnika

en: Enable Avatars
hr_HR: Omogući avatare

en: Enable Custom Avatars
hr_HR: Omoguće korisničke avatare

en: Enable Debug Mode
hr_HR: Omogući Debug

en: Enable Email Notification
hr_HR: Omogući email notifikacije

en: Enable File Scanner
hr_HR: Omogući skener datoteka

en: Enable HTML Cache
hr_HR: Omogući predmemoriju HTMLa

en: Enable Member Cache
hr_HR: Omogući predmemoriju članova

en: Enable Member Rating
hr_HR: Omogući ocjenjivanje članova

en: Enable Member Rating Titles
hr_HR: Omogući titule za ocjenjivanje članova

en: Enable Memory Cache
hr_HR: Omogući predmemoriju

en: Enable Object Cache
hr_HR: Omogući predmemoriju objekata

en: Enable Output Buffer
hr_HR: Omogući Output Buffer

en: Enable RSS Feed
hr_HR: Omogući RSS

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
hr_HR: Omogući značke reputacije za odabrane korisničke skupine

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
hr_HR: Omogući naslov reputacije za odabrane korisničke skupine

en: Enable Share Buttons
hr_HR: Omogući gumbe za dijeljenje

en: Enable Subscription Confirmation
hr_HR: Omogući potvrdu prijave

en: Enable Topic Tags
hr_HR: Omogući oznake teme

en: Enable User Profile Page indexing
hr_HR: Omogući indeksiranje profilnih stranica

en: Enable User Registration
hr_HR: Omogući registraciju

en: Enable User Registration email confirmation
hr_HR: Omogući potvrdni email za registraciju

en: Enable WordPress Date/Time Format
hr_HR: Omogući WordPress format vremena i datuma

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
hr_HR: Omogući WordPress Shortcodes u objavama

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
hr_HR: Omogućite ovu opciju ako želite da zadana postavka okvira za prijavu bude aktivana.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
hr_HR: Omogućite ovu opciju kako bi mogli mijenjati privitke foruma na administratorskim stranicama.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
hr_HR: Omogući wpForo Font-Awesome

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
hr_HR: Omogući wpForo SEO za meta oznake

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
hr_HR: Omogući wpForo SEO za meta naslove

en: Enable wpForo Spam Control
hr_HR: Omogući kontrolu spama

en: Enter description here . . .
hr_HR: Opis forumna . . .

en: Enter forum title here
hr_HR: Naslov foruma

en: Enter title here
hr_HR: Unesite naslov

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
hr_HR: Unesite mail adresu ili korisničko ime i poslat ćemo link za resetiranje lozinke.

en: Error: Forum is not found
hr_HR: Greška: Forum nije pronađen

en: Error: No topic selected
hr_HR: Greška: Nije odabrana niti jedna tema

en: Error: Topic is not found
hr_HR: Greška: Tema nije pronađena

en: Error: please insert some text to report.
hr_HR: Greška: molimo unesite tekst prijave.

en: Example of adding a new HTML tags:
hr_HR: Primjer dodavanje novih HTML oznaka:

en: Exclude file extensions
hr_HR: Onemogući ekstenzije datoteka

en: Exclude page URLs
hr_HR: Izuzmi URL stranica

en: Expanded
hr_HR: Proširi

en: Extend your forum with wpForo addons
hr_HR: Proširite svoj forum s wpForo dodacima

en: Extended Layout - Intro posts
hr_HR: Prošireni raspored - objave

en: Extended Layout - Intro topics
hr_HR: Prošireni raspored - teme

en: Extended Layout - Number of Recent posts
hr_HR: Prošireni raspored - Broj nedavnih objava

en: Extended Layout - Number of Recent topics
hr_HR: Prošireni raspored - broj nedavnih tema

en: Extended Layout - Number of intro posts
hr_HR: Prošireni raspored - Broj objava

en: Extended Layout - Number of intro topics
hr_HR: Prošireni raspored - broj tema

en: Extended Layout - Recent post length
hr_HR: Prošireni raspored - dužinja nedavnih objava

en: Extended Layout - Recent posts
hr_HR: Prošireni raspored - nedavne objave

en: Extended Layout - Recent topic length
hr_HR: Prošireni raspored - dužina nedavnih teme

en: Extended Layout - Recent topics
hr_HR: Prošireni raspored - nedavne teme

en: FROM Email Address
hr_HR: FROM email adresa

en: FROM Name
hr_HR: FROM ime

en: Facebook API Configuration
hr_HR: Konfiguracija facebook APIa

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
hr_HR: Facebook API skripta za spajanje (dijeljenje, login…)

en: Facebook Login
hr_HR: Facebook prijava

en: Facebook Login button on User Login page
hr_HR: Facebook gumb na stranici za prijavu

en: Facebook Login button on User Registration page
hr_HR: Facebook gump a stranici za registraciju

en: Facebook SDK for JavaScript
hr_HR: Facebook SDK za JavaScript

en: Failed to write file to disk
hr_HR: Pisanje na disk nije uspjelo

en: Features
hr_HR: Značajke

en: Features successfully updated
hr_HR: Značajke su uspješno ažurirane

en: Features successfully updated, but previous value not changed
hr_HR: Značajke su uspješno ažurirane, ali prethodna vrijednost nije promijenjena

en: Figure
hr_HR: Oblik

en: File type is not allowed
hr_HR: Ovaj tip datoteke nije dopušten

en: File upload stopped by extension
hr_HR: Dodavanje datoteke je zaustavio dodatak

en: Filter by Usergroups
hr_HR: Filtriraj po korisničkoj grupi

en: Find Posts by User
hr_HR: Objave po korisniku

en: Find Topics Started by User
hr_HR: Teme koje je korisnik pokrenuo

en: Find Topics by Tags
hr_HR: Pronađi temu po oznakama

en: Find a member
hr_HR: Pronađi člana

en: First post and replies
hr_HR: Prva objava i odgovori

en: Font Sizes
hr_HR: Veličine fontova

en: Font-awesome Icon
hr_HR: Font-awesome ikona

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
hr_HR: Za profil članova, stranice računa i pretplate upotrebljavaj sljedeće URL-ove:

en: Forgot Your Password?
hr_HR: Zaboravili ste lozinku?

en: Form name not found
hr_HR: Ime forme nije pronađeno

en: Form template not found
hr_HR: Nije pronađen predložak za formu

en: Forum (topic list)
hr_HR: Forum (lista tema)

en: Forum - Login
hr_HR: Prijava

en: Forum - Page Not Found
hr_HR: Stranica nije pronađena

en: Forum - Registration
hr_HR: Registracija

en: Forum - Secondary Usergroups
hr_HR: Forum - Sekundarne korisničke grupe

en: Forum - User Timezone
hr_HR: Forum - Korisnikova vremenska zona

en: Forum - Usergroup
hr_HR: Forum - korisnička grupa

en: Forum Accesses
hr_HR: Pristupi foruma

en: Forum Accesses are designed to do a Forum specific user permission control. These are set of permissions which are attached to certain Usergeoup in each forum. Thus users can have different permissions in different forums based on their Usergroup.
hr_HR: Pristupi foruma su dizajnirani kako bi korsnici foruma imali određene kontrole. Ovo je skup dopuštenja koji su dodani određenoj korisničkoj grupi na svakom forumu. Ovim načinom korisnici mogu imati različita dopuštenja na forumima ovisno o njihovoj korisničkoj grupa.

en: Forum Admin Email Addresses
hr_HR: Email adrese administratora foruma

en: Forum Admins email addresses
hr_HR: Email adresa administratora foruma

en: Forum Base URL
hr_HR: URL za forum

en: Forum Base URL successfully updated
hr_HR: Bazni URL foruma uspješno ažuriran

en: Forum Color Styles
hr_HR: Stilovi boja foruma

en: Forum Cookies
hr_HR: Kolačići

en: Forum Dashboard
hr_HR: Forumska nadzorna ploča

en: Forum Description
hr_HR: Opis foruma

en: Forum Home
hr_HR: Početna stranica foruma

en: Forum ID is not detected
hr_HR: Forum ID nije detektiran

en: Forum Icon
hr_HR: Ikona foruma

en: Forum Language
hr_HR: Jezik foruma

en: Forum Maintenance
hr_HR: Održavanje foruma

en: Forum Members
hr_HR: Članovi Foruma

en: Forum Members List
hr_HR: Lista članova foruma

en: Forum Meta
hr_HR: Meta podaci foruma

en: Forum Options
hr_HR: Opcije foruma

en: Forum Permissions
hr_HR: Dopuštenja foruma

en: Forum Post Report
hr_HR: Prijava objave

en: Forum Posts
hr_HR: Objave

en: Forum Privacy Policy and GDPR compliant
hr_HR: Polica privatnosit i GDPR

en: Forum Privacy Policy with GDPR compliant Template
hr_HR: GDPR predložak police privatnosti

en: Forum Profile
hr_HR: Profil foruma

en: Forum Profile Fields - wpForo
hr_HR: Polja forumskog profila - wpForo

en: Forum RSS Feed
hr_HR: RSS foruma

en: Forum Replies Created
hr_HR: Odgovori na forumu

en: Forum Rules
hr_HR: Pravila foruma

en: Forum Rules Text
hr_HR: Pravila foruma

en: Forum Settings
hr_HR: Postavke foruma

en: Forum Slug
hr_HR: Forum slug

en: Forum Statistics
hr_HR: Statistika foruma

en: Forum Subscriptions
hr_HR: Pretplate na forum

en: Forum Themes
hr_HR: Teme foruma

en: Forum Title
hr_HR: Ime foruma

en: Forum Tools
hr_HR: Alati na forumu

en: Forum Topics Started
hr_HR: Pokrenute teme

en: Forum Usergroups are synched with User Roles based on the %s. When you change this user Role the Usergroup is automatically changed according to that table.
hr_HR: Korisničke grupe su sinkronizirane s korisničkim ulogama bazirano na %s. Kad promjenite korisničku ulogu, njegova grupa se automatski promjeni.

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
hr_HR: Dupli sustav prijave na forum i teme.

en: Forum contains no unread posts
hr_HR: Forum ne sadrži nepročitane objave

en: Forum contains unread posts
hr_HR: Forum sadrži nepročitane objave

en: Forum deleting error
hr_HR: Greška kod brisanja foruma

en: Forum hierarchy successfully updated
hr_HR: Hijerarhija foruma ažurirana

en: Forum is empty
hr_HR: Forum je prazan

en: Forum is successfully merged
hr_HR: Forum je uspješno spojen

en: Forum merging error
hr_HR: Greška kod spajanja foruma

en: Forum options successfully updated
hr_HR: Opcije foruma uspješno ažurirane

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
hr_HR: Opcije foruma uspješno ažurirane, ali prethodna vrijednost nije promijenjena

en: Forum post
hr_HR: Objava foruma

en: Forum post like
hr_HR: Forumske objave poput

en: Forum successfully updated
hr_HR: Forum uspješno ažuriran

en: Forum topic
hr_HR: Tema foruma

en: Forum update error
hr_HR: Greška kod ažuriranja foruma

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
hr_HR: Profili korisnika s foruma još nisu sinkronizirani, ovaj korak je obavezan! Molimo kliknite gumb kako bi završili instalaciju.

en: Forums
hr_HR: Forumi

en: Forums RSS Feed
hr_HR: Forum RSS

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
hr_HR: Forumi mogu biti prikazati s različitim rasporedom (napredni, jednostavan…), samo promjenite gornje kategorije (plave panele) i složite raspored koji želite. Forumi ovisi o rasporedu gornjih kategorija i ne mogu imati različit raspored.

en: Fresh Installation
hr_HR: Nova instalacija

en: From Email Address
hr_HR: “OD” mail adresa

en: From Name
hr_HR: “OD” ime

en: Front - Can have signature
hr_HR: Front - Može imati potpis

en: Front - Can have signaturee
hr_HR: Front - Može imati potpis

en: Front - Can pass moderation
hr_HR: Front - Može proći moderaciju

en: Front - Can upload avatar
hr_HR: Front - Može dodati avatar

en: Front - Can view avatars
hr_HR: Front - Može vidjeti avatare

en: Front - Can view member about me
hr_HR: Front - Može vidjeti opis člana

en: Front - Can view member activity
hr_HR: Front - Može vidjeti aktivnosti kroisnika

en: Front - Can view member custom title
hr_HR: Front - Može vidjeti prilagođeni naslov

en: Front - Can view member email
hr_HR: Front - Može vidjeti email člana

en: Front - Can view member location
hr_HR: Front - Može vidjeti lokaciju člana

en: Front - Can view member occupation
hr_HR: Front - Može vidjeti zanimanje člana

en: Front - Can view member reg. date
hr_HR: Front - Može vidjeti datum registracije člana

en: Front - Can view member reputation
hr_HR: Front - Može vidjeti reputaciju člana

en: Front - Can view member signature
hr_HR: Front - Može vidjeti potpis člana

en: Front - Can view member social networks
hr_HR: Front - Može vidjeti društvene mreže člana

en: Front - Can view member subscriptions
hr_HR: Front - Može vidjeti korisničke pretplate

en: Front - Can view member title
hr_HR: Front - Može vidjeti naslov člana

en: Front - Can view member username
hr_HR: Front - Može vidjeti korisničko ime člana

en: Front - Can view member website
hr_HR: Front - Može vidjeti webstranicu člana

en: Front - Can view members
hr_HR: Front - Može vidjeti članove

en: Front - Can view profiles
hr_HR: Front - Može vidjeti profile

en: Front - Can write PM
hr_HR: Front - Može pisati privatne poruke

en: Front-end Phrases
hr_HR: Front-end fraze

en: Full Badge
hr_HR: Kompletna značka

en: Full access
hr_HR: Kompletan pristup

en: GDPR Key Changes
hr_HR: Ključne promjene u GDPRu

en: General
hr_HR: Općenito

en: General Information
hr_HR: Osnovne informacije

en: General Share Buttons
hr_HR: Normalni gumbi za dijeljenje

en: General options successfully updated
hr_HR: Osnovne opcije su ažurirane

en: General share buttons are forum and topic sharing buttons. They are located on the top and the bottom of each page. You can manage location of these buttons using "Share Buttons Location" options bellow.
hr_HR: Osnovni gumbi se koriste za dijeljenje foruma i tema. Nalaze na vrhu i dnu svake stranice. Možete promijeniti lokaciju gumba koristeći opciju “Lokacija gumbi za dijeljenje”.

en: Google reCAPTCHA verification failed
hr_HR: Google reCAPTCHA verifikacija nije uspjela

en: Grey
hr_HR: Siva

en: Group
hr_HR: Grupa

en: Guest
hr_HR: Gost

en: Guest Post Editor
hr_HR: Uređivač objava za goste

en: Guest Topic Editor
hr_HR: Uređivač tema za goste

en: Guests
hr_HR: Gost

en: Hello [member_name]!<br>
     New reply has been posted on your subscribed topic - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this topic please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
hr_HR: Bok [member_name]!<br>
    Novi odgovor je dodan na - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Ako se želite odjaviti s ove teme, molimo kliknite na poveznicu.<br>
     [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
hr_HR: Bok [member_name]!<br>
    Postoji nova objava na forumu - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
    
     </blockquote>
     <br><hr>
    Ako više ne želite primati obavijesti, molimo kliknite na poveznicu.<br>
     [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     Thank you for subscribing.<br>
     This is an automated response.<br>
     We are glad to inform you that after confirmation you will get updates from - [entry_title].<br>
     Please click on link below to complete this step.<br>
     [confirm_link]
hr_HR: Bok [member_name]!<br>
    Hvala na pretplati.<br>
    Ovo je automatski odgovor.<br>
    Od sada ćete dobivati obavijesti o - [entry_title].<br>
    Molimo kliknite na poveznicu kako bi potvrdili prijavu.<br>
    [confirm_link]

en: Hello! <br>
    
     You asked us to reset your password for your account using the email address [user_login]. <br>
    
     If this was a mistake, or you didn't ask for a password reset, just ignore this email and nothing will happen. <br>
    
     To reset your password, visit the following address: <br>
    
     [reset_password_url] <br>
    
     Thanks!
hr_HR: Bok! <br>
    
    
    
    Tražili ste promjenu lozinke za račun s mail adresom [user_login]. <br>
    
    Ako je ovo greška ili niste tražili promjenu lozinke, ignorirajte ovaj mail i ništa se neće dogoditi.<br>
    
    Za resetiranje lozinke posjetite poveznicu: <br>
     [reset_password_url] <br>
    
    Hvala!

en: Help wpForo to grow, show plugin info
hr_HR: Pomozite wpForou da raste, prikažite informacije o dodatku

en: Here you can set custom base paths for forum pages. For example the default Profile URL base path is /profile/, if this conflicts with other plugins you can change it to /user/ or so...
hr_HR: Ovdje možete postaviti vlasitite putanje za stranice foruma. Npr. bazična putanja za profil je /profile/. Ako se to kosi s drugim dodacima, možete promjeniti u /user/ ili nešto slično…

en: Hi [mentioned-user-name]! <br>
    
     You have been mentioned in a post on "[topic-title]" by [author-user-name].<br/><br/>
    
     Post URL: [post-url]
hr_HR: Bok [mentioned-user-name]! <br>
    
    Korisnik [author-user-name] Vas je spomenuo u objavi “[topic-title]” .<br/><br/>
    
    Poveznica na objavu: [post-url]

en: Hot
hr_HR: Popularno

en: I couldn't understand how to make it work
hr_HR: Nisam mogao shvatiti kako dodatak radi

en: I didn't like plugin design
hr_HR: Nije mi se svidio dizajn dodatka

en: I found a better plugin
hr_HR: Našao/la sam bolji dodatak

en: I'll reactivate it later
hr_HR: Kasnije ću ponovo aktivirati dodatak

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
hr_HR: VAŽNO! Deinstalacija nije deaktivacija. Ova akcija će trajno ukloniti sve forume (teme, odgovore, privitke …) iz baze podataka. Molimo vas da napravite sigurnosnu kopiju podataka prije ove akcije, možda ćete trebati ove podatke u budućnosti. Ako ste sigurni da želite izbrisati sve podatke o forumu, molimo potvrdite. Ako ne, samo otkažite, a zatim možete deaktivirati ovaj dodatak, to neće ukloniti podatake foruma.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
hr_HR: VAŽNO: wpForo ne može raditi s zadanim stalnim poveznicama,. Molimo promjenite strukturu stalnih poveznic

en: Icon
hr_HR: Ikona

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
hr_HR: Ako kategorije (plavi paneli) nemaju forume (sivi panela) neće biti prikazani na web stranici. Svaka kategorija mora imati bar jedan forum.

en: If this option is enabled, the Facebook Login button becomes not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Facebook public profile information. This checkbox and appropriate information will be displayed with Facebook Login button to comply with the GDPR
hr_HR: Ako je ova opcija uključena, Facebook gumb za prijavu više nije moguće odabrati dok korisnik ne prihvati automatsko stvaranje računa bazirano na njegovim javnim informacija s Facebooka

en: If this option is enabled, users must accept forum Terms and Privacy Policy by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
hr_HR: Ako je ova opcija omogućena, korisnici moraju prihvatiti uvjete i pravila privatnosti kako bi napravili račun. Tekst ove poruke možete promjeniti u Forumi > Izrazi.

en: If this option is enabled, users must accept forum rules by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The label text of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
hr_HR: Ako je ova opcija omogućena, korisnici moraju prihvatiti pravila foruma kako bi napravili profil. Tekst pored checkboxa se može mijenjati u Forumi -> Fraze.

en: If this option is enabled, users must agree to receive an email confirmation with a link to set a password by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
hr_HR: Ako je ova opcija omogućena, korisnici moraju prihvatiti slanje maila s poveznicom za postavljanje lozinke kako bi napravili račun. Tekst ove poruke možete promjeniti u Forumi > Izrazi.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
hr_HR: Ako imate neki problem, molimo vas da omogućite ovu opciju prije nego što zatražite pomoć. Ova opcija će omogućiti ispis važnih informacija koje će nam pomoći.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
hr_HR: Ako omogućite ovu opciju, nakon registracije, korisnik se ne može prijaviti prije nego potvrdi email.

en: If you have something important to say on forum front page, you can use this editor. The text will be displayed under forum breadcrumb menu, above forum and topic titles.
hr_HR: Ako imate nešto važno za objaviti na početnoj stranici foruma, možete to upisati ovdje. Tekst će biti napisan iznad naslova foruma i tema.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
hr_HR: Ako želite obrisati ovaj forum, a zadržati njegove podforume, teme i odgovore, molimo izaberite novi forum iz padajućeg izbornika

en: If you want to set forum on home page, please do not use the "Turn WordPress to wpForo" option. The correct instruction can be found in documentation here
hr_HR: Ako ne želite forum na početnoj stranici, molimo ne uljučujte “Omogući wpForo WordPress” opciju. Instrukcije se mogu naći u dokumentaciji

en: Illegal character in username.
hr_HR: Nedopušten znak u korisničkom imenu.

en: Important Tips
hr_HR: Važni savjeti

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
hr_HR: Za Facebook App ID i Secret key morat ćete registrirati novu aplikaciju Ne brinite, nije komplicirano i vaša aplikacija ne mora ništa raditi jer nam trebaju samo Facebook ključevi.

en: In the table above (Usergroups) you can see the list of all available forum Usergroups. The first column of this table displays selected User Roles which are synched with certain Usergroup. However some User Roles are still not synced with any Usergroup of your forum. You can find not-synced User Roles in the table below (User Roles). If you use any of these not-synced User Roles and you want to grant some forum accesses to users of these User Roles you should create new Usergroups for each of them. Once new Usergroup is created, you should use the [Synchronize] button in the table above to synchronize User Roles with new Usergroups.
hr_HR: U gornjoj tablici (korisničke grupe) možete vidjeti popis svih dostupnih forumskih grupa korisnika. Prvi stupac ove tablice prikazuje odabrane korisničke uloge koje su sinkronizirane s određenom korisničkom grupom. Međutim, neke korisničke uloge još uvijek nisu sinkronizirane s nekom od korisničkih grupa. U tablici ispod (korisničke uloge) možete pronaći sinkronizirane korisničke uloge. Ako upotrebljavate bilo koju od tih nesinkroniziranih uloga i želite odobriti pristup forumu korisnicima tih uloga, trebate izraditi nove korisničke grupe za svaku od njih. Nakon što se stvori nova korisnička grupa, morate upotrijebiti gumb [Sinkronizacija] u gornjoj tablici da biste sinkronizirali korisničke uloge s novim korisničkim grupama.

en: Inactive
hr_HR: Neaktivno

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
hr_HR: Neaktivni korisnici su računi koji nemaju teme, objave, komentare i objave za novi sadržaj. U većini slučajeva ovi računi su napravljeni od strane spamera. Ovaj alat omogućava da zadrživate samo aktivne i validirane neaktivne korisnike.

en: Inactive users who have been registered more than
hr_HR: Neaktivni korisnici koji su registrirani duže od

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
hr_HR: Pogrešan format datoteke. Dopušteni formati: jpeg, jpg, png, gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
hr_HR: Umetanje privitaka foruma u biblioteku medija

en: Insert link
hr_HR: Unesite poveznicu

en: Insert member name or email
hr_HR: Unestite ime ili email člana

en: Insert your Email address.
hr_HR: Unesite Vašu mail adresu.

en: Install
hr_HR: Instaliraj

en: Installed
hr_HR: Instalirano

en: Invalid Email address
hr_HR: Pogrešna mail adresa

en: Invalid User
hr_HR: Nevažeći korisnik

en: Invalid request!
hr_HR: Pogrešan zahtjev!

en: It's not what I was looking for
hr_HR: Nije ono što sam tražio/la

en: Items
hr_HR: Stavke

en: Join us today!
hr_HR: Pridružite se forumu!

en: Joined
hr_HR: Član

en: Keep enabled this option to synch WordPress User Roles with Forum Usergroups. This connection allows to automatically change Usergroup of a user when his/her User Role is changed by administrators or by membership plugins. In other words this option allows to manage Usergroups based on Users Roles, thus you can directly control users forum accesses based on Users Roles. If this option is turned off, User Roles don't have any affection to users forum accesses, they are only controlled by forum Usergroups.
hr_HR: Omogućite ovu opciju za sinkronizaciju korisničkih dopuštenja WordPressa s korisničkim grupama za forum. Ova veza omogućuje automatsku promjenu korisničkih grupa kada administrator ulogu korisnika. Drugim riječima, ova opcija omogućuje upravljanje grupama korisnika na temelju njihovih uloga, tako da izravno možete upravljati pristupom korisničkih uloga. Ako je ova opcija isključena, korisničke uloge nemaju nikakvu vezu s korisničkim pristupima na forumu.

en: Language XML file
hr_HR: XML datoteka jezika

en: Last 24 hours
hr_HR: Zadnjih 24 sata

en: Last 3 Months
hr_HR: Zadnja 3 mjeseca

en: Last 6 Months
hr_HR: Zadnjih 6 mjeseci

en: Last Active
hr_HR: Zadnje aktivno

en: Last Month
hr_HR: Prošli mjesec

en: Last Post
hr_HR: Posljednja objava

en: Last Post Info
hr_HR: Zadnja objava

en: Last Week
hr_HR: Prošli tjedan

en: Last Year ago
hr_HR: Prošle godine

en: Last post by %s
hr_HR: Posljednja objava %s

en: Latest Post
hr_HR: Zadnja objava

en: Leave a reply
hr_HR: Odgovori

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
hr_HR: Dužina mora biti između 3 i 30 znakova.

en: Level
hr_HR: Nivo

en: Light
hr_HR: Svijetla

en: Liked
hr_HR: Sviđa se

en: Liked Forum Posts
hr_HR: Objave označene sa “Sviđa mi se“

en: Liked Posts
hr_HR: Objave koje se sviđaju

en: Limit Post Editing Information
hr_HR: Limitiraj informaciju o promjeni objave

en: Limit the post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John"
hr_HR: Limitiraj informaciju o promjeni ispod objave

en: Link Text
hr_HR: Tekst poveznice

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Log Viewed Forums and Topics
hr_HR: Zabilježi pogledane forume i teme

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Login URL
hr_HR: URL za prijavu

en: Logout
hr_HR: Odjava

en: Lost Password URL
hr_HR: URL za izgubljenu lozinku

en: Lost your password?
hr_HR: Izgubljena lozinka?

en: Main Category
hr_HR: Glavna kategirja

en: Main Forum
hr_HR: Glavni forum

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
hr_HR: Unesite klasu font-awesome ikone, trebala bi početi s fa- prefiksom.

en: Mark all read
hr_HR: Označi sve kao pročitano

en: Maximum Number of Tags per Topic
hr_HR: Najveći broj oznaka po temi

en: Maximum allowed file size is
hr_HR: Najveća dopuštena veličina datoteke je

en: Maximum allowed file size is %s MB
hr_HR: Najveća dopuštena veličina datoteke je %s MB

en: Maximum upload file size
hr_HR: Najveća dopuštena veličina datoteke za upload

en: Member
hr_HR: Član

en: Member Activity
hr_HR: Aktivnosti

en: Member Custom Title by default
hr_HR: Zadane titule članova

en: Member Custom Titles
hr_HR: Titule članova

en: Member Information
hr_HR: Informacije o članu

en: Member Profile
hr_HR: Profil člana

en: Member Rating
hr_HR: Ocjene članova

en: Member Rating Badge
hr_HR: Značke ocjena članova

en: Member Reputation
hr_HR: Reputacija članova

en: Member Reputation and Titles
hr_HR: Reputacija i titule članova

en: Member Title
hr_HR: Titula člana

en: Member information
hr_HR: Informacije o članu

en: Member options successfully updated
hr_HR: Opcije člana ažurirane

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
hr_HR: Opcije člana ažurirane, ali prethodna vrijednost nije promijenjena

en: Members
hr_HR: Članovi

en: Members Online
hr_HR: Online članovi

en: Members Search Type
hr_HR: Vrsta pretraživanja članova

en: Members URL structure
hr_HR: URL struktura članova

en: Members not found
hr_HR: Niti jedan član nije pronađen

en: Merge
hr_HR: Spoji

en: Merge Topics
hr_HR: Spajanje tema

en: Message Body
hr_HR: Poruka

en: Message Subject
hr_HR: Subjekt poruke

en: Message has been sent
hr_HR: Poruka je poslana

en: Messages
hr_HR: Poruke

en: Meta Description
hr_HR: Meta opis

en: Min Number of Posts
hr_HR: Najmanji broj objava

en: Min number of posts to be able attach files
hr_HR: Najmanji broj objava prije nego može priložiti datoteke

en: Min number of posts to be able post links
hr_HR: Najmanji broj objava prije nego može objaviti poveznice

en: Misc
hr_HR: Ostalo

en: Missing a temporary folder
hr_HR: Nedostaje privremeni folder

en: Mixed
hr_HR: Miješano

en: Moderation
hr_HR: Moderacija

en: Moderator access
hr_HR: Moderatorski pristup

en: Modified Date
hr_HR: Datum izmjene

en: More
hr_HR: Više

en: More info
hr_HR: Više informacija

en: More information about
hr_HR: Više informacija

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Move Reply
hr_HR: Pomaknu odgovor

en: Move Topic
hr_HR: Makni temu

en: Must be minimum 6 characters.
hr_HR: Minimalno 6 znakova.

en: My Profile
hr_HR: Moj profil

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
hr_HR: Ako ćete dodavati widgete u ovu bočnu traku, molimo koristite ‘Full Width’ predložak za wpForo početnu stranicu kako ne bi imali duplu bočnu traku.

en: New
hr_HR: Nova

en: New Addons for Your Forum!
hr_HR: Novi dodaci za Vaš forum!

en: New Forum
hr_HR: Novi forum

en: New Passwords do not match
hr_HR: Lozinke nisu iste

en: New Phrase
hr_HR: Novi izraz

en: New Registered User
hr_HR: Novi registrirani korisnik

en: New Reply
hr_HR: Novi odgovor

en: New Topic
hr_HR: Nova tema

en: New Topic Forum
hr_HR: Forum nove teme

en: New Topic Title
hr_HR: Ime nove teme

en: New User Group
hr_HR: Nova korisnička grupa

en: New User Registration Email for admins
hr_HR: Email administratorima o novim registracijama na forum

en: New User Registration Email for user
hr_HR: Email o novoj registraciji za korisnika

en: New Usergroup
hr_HR: Nova korisnička grupa

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
hr_HR: Novi jezik je uspješno dodan i jezik foruma je promijenjen

en: New reply notification email message
hr_HR: Email poruka za novi odgovor

en: New reply notification email subject
hr_HR: Subjekt poruke za novi odgovor

en: New topic notification email message
hr_HR: Email poruka notifikacije za novu temu

en: New topic notification email subject
hr_HR: Subjekt email poruke notifikacije za novu temu

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
hr_HR: Novi korisnik je registriran na [blogname]:
    Korisničko ime: [user_login]
    Email: [user_email]

en: Next Topic
hr_HR: Iduća tema

en: Nickname validation failed
hr_HR: Validacija nadimka nije uspjela

en: No
hr_HR: Ne

en: No Posts found for update
hr_HR: Nije pronđena niti jedna objava za ažuriranje

en: No access
hr_HR: Bez pristupa

en: No activity found for this member.
hr_HR: Nema aktivnosti za ovog člana.

en: No data submitted
hr_HR: Nisu uneseni podaci

en: No file was uploaded
hr_HR: Datoteka nije dodana

en: No forums were found here.
hr_HR: Nije pronađen niti jedan forum.

en: No items found
hr_HR: Nije pronađena niti jedna stavka

en: No layout found
hr_HR: Niti jedan raspored nije pronađen

en: No layout found.
hr_HR: Nije pronađen niti jedan raspored.

en: No online members at the moment
hr_HR: Trenutno nema aktivnih članova

en: No parent
hr_HR: Nema roditelja

en: No posts were found here
hr_HR: Nije pronađena niti jedna objava

en: No subscriptions found for this member.
hr_HR: Ovaj član nema pretplata.

en: No tags found
hr_HR: Nisu pronađene oznake

en: No theme found
hr_HR: Niti jedna tema nije pronađena

en: No topics were found here
hr_HR: Nije pronađena niti jedna tema

en: Noindex forum page URLs
hr_HR: Noindex forumske poveznice

en: Not Replied
hr_HR: Ne odgovoreno

en: Not Synched
hr_HR: Nije sinkronizirano

en: Not available
hr_HR: Nije dostupno

en: Note:
hr_HR: Napomena:

en: Notify Admins via email on new Post
hr_HR: Obavijesti administratore mailom o novim objavama

en: Notify Admins via email on new Topic
hr_HR: Obavijesti administratore mailom o novim temama

en: Notify via email when new user is banned
hr_HR: Obavijesti korisnika putem maila kad je privremeno zabranjen

en: Number of Columns
hr_HR: Broj stupaca

en: Number of Items
hr_HR: Broj stvari

en: Number of Members per Page
hr_HR: Broj članova po stranici

en: Number of Posts
hr_HR: Broj objava

en: Number of Posts per Page
hr_HR: Broj objava po stranici

en: Number of Topics per Page
hr_HR: Broj tema po stranici

en: Numerical nicknames are not allowed. Please insert another.
hr_HR: Numerički nadimci nisu dopušteni. Molimo odaberite drugi nadimak.

en: Obtain personal data and created content
hr_HR: Prikupiti osobne podatke i stvoren sadržaj

en: Occupation
hr_HR: Zanimanje

en: Old password is wrong
hr_HR: Stara lozinka je pogrešna

en: One User Role cannot be synched with multiple Usergroups.
hr_HR: Jedna korisnička uloga ne može biti sinkronizirana s više korisničkih grupa.

en: One of the selected Usergroups cannot be set as Secondary
hr_HR: Jedna od odabranih korisničkih grupa ne može biti postavljena kao sporedna

en: Online status timeout
hr_HR: Istek statusa dostupnosti

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
hr_HR: Samo administratori i moderatori mogu vidjeti privatne teme.

en: Oops! The page you requested was not found!
hr_HR: Stranica koju ste tražili nije pronađena!

en: Open link in a new tab
hr_HR: Otvoriti poveznicu u novom prozoru

en: Options to control and filter post content
hr_HR: Opcije za kontrolu i filter objava

en: Order by
hr_HR: Redosljed

en: Other
hr_HR: Ostalo

en: Our newest member
hr_HR: Najnoviji član

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Parent Forum
hr_HR: Roditeljski forum

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
hr_HR: Dužina lozinke mora biti između 6 i 20 znakova.

en: Password mismatch.
hr_HR: Lozinke se ne poklapaju.

en: Permission denied
hr_HR: Nemate dopuštenje

en: Permission denied for add forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za dodavanje foruma

en: Permission denied for delete forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za brisanje foruma

en: Permission denied for edit forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za promjenu foruma

en: Permission denied for this action
hr_HR: Nemate dopuštenje za ovu akciju

en: Permissions
hr_HR: Dopuštenja

en: Phrase add error
hr_HR: Greška kod dodavanja izraza

en: Phrase adding error
hr_HR: Greška kod dodavanja fraze

en: Phrase successfully added
hr_HR: Fraza uspješno dodana

en: Phrase successfully updates
hr_HR: Fraza uspješno ažurirana

en: Phrase update error
hr_HR: Greška kod ažuriranja fraze

en: Phrases
hr_HR: Izrazi

en: Please %s or %s
hr_HR: %s ili %s

en: Please Insert Your Email or Username
hr_HR: Unesti Vaš email ili korisničko ime

en: Please Moderate:
hr_HR: Molimo vas moderirajte:

en: Please check one of reasons before sending feedback!
hr_HR: Molimo odaberite jedan od razloga!

en: Please click the button below to complete wpForo update.
hr_HR: Molimo kliknite na gumb kako bi završiti ažuriranje.

en: Please confirm subscription to [entry_title]
hr_HR: Molimo potvrdite prijavu na [entry_title]

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
hr_HR: Kopirajte url teme u polje.

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
hr_HR: Molimo vas povucite panele kako bi složili hijerarhiju.

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
hr_HR: Omogućite ovu opciju kako bi wpForo bio još više popularan. Ovaj opcija dodaje vrlo malu ikonu na dno foruma kako bi vaši korisnici mogli prepoznati o kojem forumu se radi.

en: Please follow to this instruction
hr_HR: Molimo Vas pratite instrukcije

en: Please insert URLs to your website Terms and Privacy Policy pages. Links to these pages will be included in registration form checkbox label (I'm agree with website terms and privacy policy) and in Forum Privacy Policy. The forum Privacy Policy does not cover your whole website, it is just an extension of your website main Privacy Policy. Thus it should be linked to according pages.
hr_HR: Unesi poveznice za uvjete i pravila privatnosti vaše web stranice. Poveznice će biti uključene u registracijsku formu. Pravila privatnosti foruma ne pokrivaju kompletnu stranicu, već su samo dodatak na te uvjete.

en: Please insert a page URL, where user can find a contact form or an information to contact the forum administrator.
hr_HR: Unesti URL stranice na kojoj korisnici mogu pronači kontakt formu ili informaciju kako kontaktirati administratora.

en: Please insert required fields!
hr_HR: Molimo unesite obavezna polja!

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
hr_HR: Molimo recite nam zašto deaktivirate dodatak. Ako odabere jednu od opcija pomoći ćete nam da poboljšamo dodatak.

en: Please login into Facebook and then click connect button again
hr_HR: Molimo Vas ulogirajte se u Facebook i kliknite ponovo gumb za prijavu

en: Please note, that this option is only related to wpForo cookies. This doesn't disable WordPress and other plugins cookies. wpForo stores a small amount of data in cookies, it used to track visited forums and topics (bold and normal titles). Also when a guest (not registered user) creates a topic or post a reply, wpForo stores guest name and email address in cookies. wpForo uses this information to detect current guest content (topics, posts) and display it to the guest even if the content is under moderation (not approved by moderators). Also wpForo stores guest name and email in cookies to keep filled these fields when he/she posts a new reply or creates a new topic.
hr_HR: Imajte na umu da je ova opcija povezana samo s wpForo kolačićima. Ovo ne onemogućuje kolačiće WordPressa i ostalih dodataka. wpForo pohranjuje malu količinu podataka u kolačićima koje koristi za praćenje posjećenih foruma i tema (podebljani i normalni naslovi). Također, kada gost (ne registrirani korisnik) stvara temu ili postavlja odgovor, wpForo pohranjuje ime gosta i adresu e-pošte u kolačiće. wpForo koristi ove informacije za otkrivanje trenutnog sadržaja gostiju (teme, postove) i prikazuje ga gostu čak i ako je sadržaj pod moderiranjem (moderatori ne odobravaju). Također, wpForo pohranjuje ime gosta i e-poštu u kolačiće kako bi ispunili ova polja kada on postavi novi odgovor ili stvara novu temu.

en: Please provide a plugin name or URL
hr_HR: Molimo upišite ime dodatka ili URL

en: Please provide more information
hr_HR: Molimo upišite više informacija

en: Plugin Usage Feedback
hr_HR: Feedback o korištenju dodatka

en: Possible Spam Attachments
hr_HR: Moguće spam datoteke

en: Post
hr_HR: Objave

en: Post Content
hr_HR: Sadržaj objave

en: Post Reporting Emails
hr_HR: Emailovi za prijave objava

en: Post Sharing Toggle
hr_HR: Prekidač za dijeljenje postova

en: Post Title
hr_HR: Naslov objave

en: Post delete error
hr_HR: Greška kod brisanja objave

en: Post is empty
hr_HR: Objava je prazna

en: Post link
hr_HR: Poveznica objave

en: Post options successfully updated
hr_HR: Opcije objave uspješno promijenjene

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
hr_HR: Opcije objave uspješno promijenjene, ali prethodna vrijednost nije promijenjena

en: Post sharing toggle allows you to share posts individually. You can see post sharing toggles on the left, right side or in top bar of each post. The toggle blue color is the current primary color (#12) of your forum style. For example, if you use the red forum style, the color of all share toggles will be red. This doesn't affect share button colors. They are always grey with original colors on mouse hover.
hr_HR: Prekidač za dijeljenje objava dopušta da dijelite pojedinačne objave. Prekidače za dijeljenje možete vidjeti lijevo, desno ili na vrhu svake objave.

en: Posted
hr_HR: Objavljeno

en: Posted by
hr_HR: Objavio/la

en: Posts
hr_HR: Objave

en: Posts Count
hr_HR: Broj objava

en: Posts members activity (new topic, new reply, post like) to BuddyPress Profile Activity page.
hr_HR: Objavi aktivnosti članova na BuddyPress profilu.

en: Previous Topic
hr_HR: Prethodna tema

en: Privacy &amp; Rules
hr_HR: Privatnost i pravila

en: Privacy Policy Page URL
hr_HR: Poveznica na stranicu koja sadrži pravila privatnosti

en: Private Topic
hr_HR: Privatna tema

en: Probably spam file attachments have been detected by wpForo Spam Control. Please moderate suspected files in Forums &gt; Tools &gt; Antispam Tab.
hr_HR: Neke datoteke su detektirane kao spam. Molimo vas moderirajte datoteke u Forumi -> Alati -> Antispam.

en: Profile
hr_HR: Profil

en: Profile Account
hr_HR: Stranica računa

en: Profile Activity
hr_HR: Aktivnosti profila

en: Profile Home
hr_HR: Početna stranica profila

en: Profile Subscriptions
hr_HR: Pretplate profila

en: Profile updated successfully
hr_HR: Profil je uspješno ažuriran

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
hr_HR: Omogućuje siguran način za komunikaciju s ostalim članovima. Poruke su privatne i mogu ih vidjeti samo oni koji sudjeluju u razgovoru.

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: Published
hr_HR: Objavljeno

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
hr_HR: Q&A layout - Broj nedavnih tema

en: Q&A Layout - Number of intro topics
hr_HR: Q&A raspored - Broj objava

en: Q&A Layout - Recent topic length
hr_HR: Q&A layout - Duljina nedavnih tema

en: Q&A layout - Intro topics
hr_HR: Q&A raspored - Teme

en: Q&A layout - Recent topics
hr_HR: Q&A raspored - Nedavne teme

en: Question Comments
hr_HR: Komentari na pitanja

en: Questions
hr_HR: Pitanja

en: Quote
hr_HR: Citiraj

en: REPLY:
hr_HR: ODGOVOR:

en: Rating
hr_HR: Ocjena

en: Rating Badge
hr_HR: Značka ocjene

en: Rating Color
hr_HR: Boja ocjene

en: Rating Icon
hr_HR: Ikona ocjene

en: Rating Level
hr_HR: Razina ocjene

en: Rating Title
hr_HR: Titula ocjene

en: Read more
hr_HR: Više

en: Read only access
hr_HR: Read only pristup

en: Read the documentation
hr_HR: Pročitajte dokumentaciju

en: Received Likes
hr_HR: Sviđa se

en: Recent Posts
hr_HR: Nedavne objave

en: Recent Posts Display Type
hr_HR: Vrsta prikaza najnovijih objava

en: Recent Questions
hr_HR: Nedavna pitanja

en: Recent Topics
hr_HR: Nedavne teme

en: Redirect after login
hr_HR: Preusmjeri nakon prijave

en: Redirect after registration
hr_HR: Preusmjeri nakon registracije

en: Redirect after subscription confirmation
hr_HR: Preusmjeri nakon uspješne pretplate

en: Redirect to this page after success login
hr_HR: Preusmjeri na ovu stranicu nakon uspješne prijave

en: Register
hr_HR: Registracija

en: Register URL
hr_HR: URL za registraciju

en: Register your site and get API keys here &raquo;
hr_HR: Registrirajte svoju stranicu i uzmite API key ovdje &raquo;

en: Registered
hr_HR: Registriran

en: Registered date
hr_HR: Datum registracije

en: Registration Error
hr_HR: Greška prilikom registracije

en: Related Topics
hr_HR: Povezana tema

en: Relevancy
hr_HR: Važnost

en: Remember Me
hr_HR: Zapamti prijavu

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
hr_HR: Zamjeni korisnički sliku s forumskom slikom

en: Replace Author Link to Forum Profile
hr_HR: Zamjeni autorsku poveznicu za profil

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
hr_HR: Zamjeni autorski komentar za profil

en: Replace Forum Profile with BuddyPress Profile
hr_HR: Zamjeni profil foruma s BuddyPress profilom

en: Replace Forum Profile with Ultimate Member Profile
hr_HR: Zamjeni forumski profil s Ultimate Member Profile

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
hr_HR: Zamjeni stranicu za prijavu s forumskom stranicom

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
hr_HR: Zamjeni registracijsku stranicu sa stranicom foruma

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
hr_HR: Zamjeni stranicu za reseteiranje šifre s forumskom stranicom

en: Replaces wpForo Member Profile page with BuddyPress Profile Page.
hr_HR: Zamjenjuje wpForo korisnički profil s BuddyPress korisničkom stranicom.

en: Replaces wpForo Member Profile page with Ultimate Member Profile Page.
hr_HR: Zamjenjuje wpForo profilnu stranicu s Ultimate Member Profile stranicom.

en: Replied
hr_HR: Odgovoreno

en: Replies
hr_HR: Odgovori

en: Replies Created
hr_HR: Odgovora

en: Replies not found
hr_HR: Nije pronađen niti jedan odgovor

en: Reply
hr_HR: Odgovori

en: Reply request error
hr_HR: Greška kod odgovora

en: Report
hr_HR: Prijavi

en: Report message body
hr_HR: Email poruka za prijavu

en: Report message subject
hr_HR: Subjekt poruke za prijavu

en: Report to Administration
hr_HR: Prijavi administratoru

en: Report user data access and control issue
hr_HR: Prijaviti probleme s pristupm podatcima

en: Report user rights violation
hr_HR: Prijavite kršenje korisničkih prava

en: Required field
hr_HR: Obavezno polje

en: Reset Password
hr_HR: Resetiraj lozinku

en: Reset Password Emails
hr_HR: Mail adrese za resetiranje šifre

en: Reset Password message body
hr_HR: Poruka za resetiranje šifre

en: Reset Result
hr_HR: Resetiraj rezultate

en: Reset Search
hr_HR: Poništi pretragu

en: Reset Settings
hr_HR: Resetiraj postavke

en: Result Info
hr_HR: Informacije

en: Role Name
hr_HR: Ime uloge

en: Role-Usergroup Synchronization
hr_HR: Sinkronizacija uloga i korisnika

en: Role-Usergroup Synchronization is Turned ON!
hr_HR: Sinkronizacija uloga i korisničkih grupa je uključena!

en: Role-Usergroup synchronization is complete!
hr_HR: Sinkronizacija korisničkih grupa je gotova!

en: SEO Tools
hr_HR: SEO alati

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save Changes
hr_HR: Spremi

en: Save forums order and hierarchy
hr_HR: Spremi raspored foruma i hijerarhiju

en: Screen Layout
hr_HR: Raspored ekrana

en: Screen Options
hr_HR: Opcije ekrana

en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Search Entire Posts
hr_HR: Pretraži sve objave

en: Search Forums...
hr_HR: Pretraži forume…

en: Search Phrase
hr_HR: Pretraži izraze

en: Search Titles Only
hr_HR: Pretraži samo naslove

en: Search Type
hr_HR: Tip pretraživanja

en: Search in Forums
hr_HR: Pretraži u forumima

en: Search in date period
hr_HR: Pretraži prema datumu

en: Search result for
hr_HR: Pretraži rezultate za

en: Search...
hr_HR: Pretraga…

en: Select All
hr_HR: Odaberi sve

en: Select Color
hr_HR: Odaberi boju

en: Select Page
hr_HR: Odaberi stranicu

en: Select Posts to Split
hr_HR: Odaberite objave za dijeljenje

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
hr_HR: Pošalji notifikacije svim administratorima kad netko odgovori na temu (email adrese odvojene zarezima)

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
hr_HR: Pošalji notifikacije svim administratorima kad netko stvori novu temu (email adrese odvojene zarezima)

en: Send Report
hr_HR: Pošalji prijavu

en: Separate tags using a comma
hr_HR: Odijeli oznake zarezom

en: Server "post_max_size" is
hr_HR: Server “post_max_size” je

en: Server "upload_max_filesize" is
hr_HR: Server “upload_max_filesize” je

en: Server Information
hr_HR: Informacije o serveru

en: Set Forum on Home Page
hr_HR: Postavi forum kao početnu stranicu

en: Set Topic Sticky
hr_HR: Istakni temu

en: Set as Default
hr_HR: Postavi kao zadano

en: Set this option value 0 if you want to disable limiting
hr_HR: Postavite ovu opciju na 0 ako želite onemogućiti limitiranje

en: Set this option value 0 if you want to remove time limit.
hr_HR: Postavite ovu opciju na 0 ako želite maknuti vremensko ograničenje.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
hr_HR: Postavite ovu opciju na 0 ako želite pokazati sve objave u nedavnim objavama.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
hr_HR: Postavite opciju na 0 ako želite pokazate svo objave ispod opisa teme.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
hr_HR: Postavite ovu opciju na 0 ako želite kompletnu objavu staviti u nedavne objave.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
hr_HR: Postavite ovu opciju na 0 ako želite pokazati kompletno ime u nedavnim temama.

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Settings successfully updated
hr_HR: Postavke ažurirane

en: Share Button Locations
hr_HR: Lokacija gumba za dijeljenje

en: Share Buttons
hr_HR: Gumbi za dijeljenje

en: Shop Account
hr_HR: Trgovinski račun

en: Short Badge
hr_HR: Kratka značka

en: Show Admin Bar for Members
hr_HR: Pokaži administracijsku traku za članove

en: Show Breadcrumb
hr_HR: Pokaži Breadcrumb

en: Show Forum Page Title
hr_HR: Pokaži ime stranice foruma

en: Show Forum Statistic
hr_HR: Pokaži statistiku foruma

en: Show Member Mention Nicknames
hr_HR: Pokaži korisničke nadimke

en: Show Top Search
hr_HR: Pokaži gornju tražilicu

en: Show Top/Menu Bar
hr_HR: Pokaži gornji izbornik

en: Show all forums
hr_HR: Pokaži sve forume

en: Show on screen
hr_HR: Pokaži na ekranu

en: Sign In
hr_HR: Prijava

en: Signature
hr_HR: Potpis

en: Site Profile
hr_HR: Profil stranice

en: Sitewide
hr_HR: Kompletna stranica

en: Social Networks
hr_HR: Društvene mreže

en: Solved
hr_HR: Riješen

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
hr_HR: Neke korisne opcije koje limitiraju nove korisnike i smanjuju spam. Ova kontrola ne utječe na korisnike čija korisnička grupa ima postavljena dopuštenja “Može editirati člana“ i “Može proči moderaciju“.

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
hr_HR: Neke korisne opcije koje limitiraju nove korisnike i smanjuju spam. Ova kontrola ne utječe na korisnike čija korisnička grupa ima postavljena dopuštenja “Može editirati člana“ i “Može proči moderaciju“.

en: Something wrong with profile data.
hr_HR: Nešto je pogrešno s podatcima profila.

en: Sorry, something wrong with your data.
hr_HR: Nešto je pogrešno s vašim podacima.

en: Sorry, there was an error uploading attached file
hr_HR: Žao nam je, došlo je do greške kod dodavanja datoteke

en: Sort Search Results by
hr_HR: Sortiraj rezultate po

en: Spam Control
hr_HR: Kontrola spama

en: Spam Suspicion Level for Posts
hr_HR: Nivo sumnje spama za objave

en: Spam Suspicion Level for Topics
hr_HR: Nivo sumnje spama za teme

en: Specify avatar by URL
hr_HR: Dodaj URL do avatara

en: Split
hr_HR: Odvoji

en: Split Topic
hr_HR: Odvoji teme

en: Square
hr_HR: Kvadrat

en: Standard access
hr_HR: Standardan pristup

en: Start Profile Synchronization
hr_HR: Pokreni sinkronizaciju profila

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
hr_HR: Ovdje napišite oznake (najviše %d oznaka je dozvoljeno)

en: Styles
hr_HR: Stilovi

en: Subforums
hr_HR: Podforumi

en: Submit
hr_HR: Objavi

en: Submit &amp; Deactivate
hr_HR: Predaj & deaktiviraj

en: Subscribe confirmation email message
hr_HR: Email poruka potvrde prijave

en: Subscribe confirmation email subject
hr_HR: Email subjekt potvrde prijave

en: Subscribe for new replies
hr_HR: Prijava na nove odgovore

en: Subscribe for new topics
hr_HR: Prijava na nove teme

en: Subscribe options successfully updated
hr_HR: Opcije pretplate uspješno ažurirane

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
hr_HR: Opcije pretplate su promijenjene, ali prethodna vrijednost nije promijenjena

en: Subscribe to this topic
hr_HR: Pretplati se na temu

en: Subscription Emails
hr_HR: Emailovi pretplate

en: Subscriptions
hr_HR: Pretplate

en: Success!
hr_HR: Uspjeh!

en: Success! Please check your mail for confirmation.
hr_HR: Molimo provjerite svoj mail za potvrdu.

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
hr_HR: Hvala. Molimo provjerite svoj email i pratite upute.

en: Successfully updated
hr_HR: Uspješno ažurirano

en: Successfully voted
hr_HR: Uspješno ste glasovali

en: Support Forum
hr_HR: Forum podrške

en: Synch User Profiles
hr_HR: Sinkronizacija korisničkih profila

en: Synched
hr_HR: Sinkronizirano

en: Synchronize
hr_HR: Sinkroniziraj

en: Synchronize Users Usergroups and Roles
hr_HR: Sinkroniziraj korisniče grupe i uloge

en: Tag
hr_HR: Oznaka

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Target Topic URL
hr_HR: URL teme s kojom se spaja

en: Target Topic not found
hr_HR: Tema s kojom se spaja nije pronađena

en: Terms Page URL
hr_HR: Poveznica za stranicu koja sadrži uvjete korištenja

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
hr_HR: Hvala vam što koristite wpForo! wpForo je profesionalna oglasna ploča za WorPress, i jedini forum koji dolazi s Multi-layout sustavom.
                                        Možete koristiti wpForo za male i izuzetno velike zajednice.
                                        <br /> Ako ste pronašli neki problem ili problem, otvorite temu podrške na stranici dodataka ili na našem forumu za podršku na gVectors.com. Ako vam se svidio wpForo molimo Vas da ostavite ocjenu za ovaj dodatak. Trebamo vaše dobre recenzije.
                                        Ako vam se nije svidjelo wpForo molimo vas da ostavite popis pitanja i zahtjeva koje biste željeli da ćemo popraviti i dodati u bliskoj budućnosti. Ovdje smo kako bismo vam pomogli i poboljąali wpForo koliko god je to moguće.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
hr_HR: Hvala vam što koristite wpForo! wpForo je profesionalna oglasna ploča za WordPress i jedini forumski softver koji dolazi s Multi-layout predložnim sustavom. “Prošireni

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
hr_HR: Hvala što koristite wpForo. wpForo je forumski dodatak koji će uvijek biti besplatan. Nikada neće biti plaćenih i profesionalnih verzija ovog foruma. Međutim, ovo je vrlo velik i težak projekt tako da razvijamo i plaćene dodatke, koji će nam financijski pomoći u dodavanju novih značajki u wpForo

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
hr_HR: Hvala vam što koristie wpForo. wpForo će uvijek biti besplatan. Nikada neće biti plaćenih i profesionalnih verzija. Međutim, ovo je vrlo velik i težak projekt pa razvijamo i plaćene dodatke, koji će nam financijski pomoći da zadržimo dodavanje novih značajki.

en: Thank you for your feedback!
hr_HR: Hvala!

en: Thank you!
hr_HR: Hvala!

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
hr_HR: Hvala! <br> Vaš,<br> gVectors Team

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
hr_HR: “Slug” je kraća verzija imena koja se koristi u poveznicama. Obično ima mala slova i koristi samo slova, brojeve i crtice.

en: The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a regulation by which the European Parliament, the Council of the European Union and the European Commission intend to strengthen and unify data protection for all individuals within the European Union (EU). After four years of preparation and debate the GDPR was finally approved by the EU Parliament on 14 April 2016. Enforcement date: 25 May 2018 - at which time those organizations in non-compliance may face heavy fines. More info at
hr_HR: Opća uredba o zaštiti podataka (GDPR) (Uredba (EU) 2016/679) je uredba kojom Europski parlament, Vijeće Europske unije i Europska komisija namjeravaju ojačati i objediniti zaštitu podataka za sve pojedince unutar Europske unije (EU). Nakon četiri godine pripreme i rasprave GDPR je konačno odobren od strane Parlamenta EU 14. travnja 2016. godine. Od 25. svibnja 2018. one organizacije u koje nisu usklađene mogu se suočiti s teškim kaznama. Više informacija na

en: The [Synchronize] button changes all users Usergroups according to the users Roles. For example, if you select "Contributor" Role for "Registered" Usergroup, all users with "Contributor" Role will get "Registered" Usergroup in forum. The synchronization process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on the number of users. Please be patient, don't close this page and wait until the progress counter says 100% completed.
hr_HR: Gumb [Sinkronizacija] mijenja sve korisnike grupe prema ulogama korisnika. Na primjer, ako odaberete ulogu “Suradnik” za “Registriranu” grupu korisnika, svi korisnici s ulogom “Suradnik” dobit će korisničku grupu “Registriran” na forumu. Sinkronizacija može potrajati nekoliko sekundi ili desetaka minuta, ovisno o broju korisnika. Budite strpljivi, nemojte zatvoriti ovu stranicu i pričekajte dok brojač napretka ne dođe do 100%.

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
hr_HR: NoIndex govori googleu i ostalim tražilicimaa da ne indeksiraju ovu stranicu kako ne bi mogla biti pronađena u rezultatima pretraga. Molimo unesite poveznice koje ne želite indeksirati.

en: The number of forum members with this usergroup. Click to view members.
hr_HR: Broj članova foruma s ovom korisničkom grupom. Kliknite kako bi vidjeli članove.

en: The plugin is great, but I need specific features
hr_HR: Dodatak je super, ali trebam određene značajke

en: The plugin is not working
hr_HR: Dodatak ne radi

en: The plugin works very slow
hr_HR: Dodatak je jako spor

en: The position in the menu order wpForo should appear.
hr_HR: Pozicija u izborniku gdje će se wpForo pojaviti.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified post content..
hr_HR: Informacija o promjeni je prikazana ispod objave..

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified topic first post content..
hr_HR: Informacija o promjeni je prikazana ispod objave..

en: The post sharing toggle can be displayed either on the left side or on the top of each post. The general share buttons can be displayed on both (top and bottom) locations.
hr_HR: Prekidač za dijeljenje objava može biti prikazan ili na lijevo strani ili na vrhu svake objave. Osnovni gumb za dijeljenje može biti prikazan i na vrhu i na dnu.

en: The selected Usergroup cannot be set
hr_HR: Odabrana korisnička grupa ne može biti postavljena

en: The selected Usergroup is not found in allowed list
hr_HR: Odabrana korisnička grupa nije pronađena u listi dopuštenih

en: The setTimestamp() method of PHP DateTime class is not available. Please make sure you use PHP 5.4 and higher version on your hosting service.
hr_HR: SetTimestamp() metoda u PHP DateTime klasi nije dostupna. Molimo provjerite koristilite li PHP 5.4 ili više na vašem hostingu.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
hr_HR: Dodana datoteka prelazi MAX_FILE_SIZE direktivu koja je specificirana u HTML formi

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
hr_HR: Dodana datoteka prelazi upload_max_filesize direktivu u php.ini

en: The uploaded file size is too big
hr_HR: Dodana datoteka je prevelika

en: The uploaded file was only partially uploaded
hr_HR: Datoteka je djelomično dodana

en: Theme file not readable
hr_HR: Datoteka teme se ne može pročitati

en: Theme options successfully updated
hr_HR: Opcije teme uspješno ažurirane

en: Themes
hr_HR: Teme

en: This access is usually used for
hr_HR: Ovaj pristup se obično koristi za

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
hr_HR: Ovo mjenja URL teme. Nakon što je tema maknuta, stari URL više neće biti dostupan.

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
hr_HR: Ova akcija će obrisati sve pod forume, teme i odgovore.

en: This email address is already registered. Please insert another
hr_HR: Ovaj mail adresa je već registrirana. Molimo unesite drugu

en: This email address is already registered. Please insert another.
hr_HR: Ova mail adresa je već registrirana. Molimo odaberite drugu.

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
hr_HR: Ova značajka je korisna ako dodajete sadržaj prije ili poslije [wpforo] oznake na stranicama. Također, korisna je ako je forum učitan prije Vaše stranice.

en: This is a basic example of forum rules provided by
hr_HR: Ovo je osnovni primjer pravila foruma od

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
hr_HR: Ovo je opis foruma koji će biti prikazan ispod naslova na listi foruma.

en: This is a simple category / section
hr_HR: Ovo je jednostavna kategorija / sekcija

en: This is a simple parent forum
hr_HR: Ovo je jednostavan roditeljski forum

en: This is an example of forum Privacy Policy with GDPR compliant. It adapted to wpForo plugin functions and features. <u>In case you enable this privacy policy template you become responsible for the content of this template.</u>  Please read this text carefully and make sure it suits your community Privacy Policy. If it doesn't, you should edit this text and adapt it to your community rules. This template includes shortcodes [forum-name] and [forum-url]. They are automatically replaced on registration page with current forum details. Don't forget to add an information about your organization, location and contacting ways (page, email, phone, etc...). Also if you have a separate privacy policy page for website please add a link to that page.
hr_HR: Ovo je primjer pravila za zaštitu privatnosti koji je prilagođen GDPRu. <u>Ako omogućite ovaj predložak, postajete odgovorni za njegov sadržaj </ u> Pažljivo pročitajte ovaj tekst i provjerite odgovara li politici privatnosti na Vašim stranicama. Ovaj predložak sadrži kratice [forum-name] i [forum-url]. Oni se automatski zamjenjuju na stranici za registraciju s trenutačnim detaljima foruma. Ne zaboravite dodati informacije o svojoj organizaciji, lokaciji i načinu kontaktiranju (stranica, e-pošta, telefon itd.). Ako imate web stranicu o privatnosti, dodajte vezu na nju.

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
hr_HR: Ova opcija se koristimo samo kada je stvorena nova korisnička grupa koja automatski dobijem odabran pristup na svim forumima.

en: This message comes from Reset Password form.
hr_HR: Ova poruka dolazi s forme za resetiranje šifre.

en: This message comes from post reporting pop-up form.
hr_HR: Ova poruka dolazi s forme za prijavu objave.

en: This message comes when new user registers to site
hr_HR: Ova poruka se pokazuje kad se novi korisnik registrira na stranici

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
hr_HR: Ova poruka će biti prikazana kada korisnik koji nema prava klikne na dodanu datoteku u objavama.

en: This nickname is already in use. Please insert another.
hr_HR: Nadimak se već koristi. Molimo unesite drugi.

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
hr_HR: Ova opcija dodaje okvir za prijavu pored gumba za novu temu i objavu.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
hr_HR: Ova opcija ovisi o opciji “Omogući titule za ocjenjivanje članova”, koja se nalazi u wpForo postavkama

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
hr_HR: Ova opcija ovisi o opciji “Omogući ocjenjivanje članova”, koja se nalazi u wpForo postavkama

en: This option doesn't affect website admins.
hr_HR: Ova opcije neće utjecati na administratore.

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
hr_HR: Opcija “Bilo tko se može registrirati” nije povezana s opcijom u postavkama stranice. Ako je ova postavka omogućena novi korisnici će se uvijek moći registrirati.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
hr_HR: Ova je opcija je povezana samo s XML datotekama. Morate dodati XML datoteku kako bi u padajućem izborniku imali novi jezik. Ako koristite PO / MO prijevodne datoteke, trebali biste promijeniti WordPress jezik na nadzornoj ploči.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
hr_HR: Ova opcija će onemogućiti Wordpress na stranicama foruma. WpForo će izgledao kao samostalan forum.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
hr_HR: Ova opcija će isključiti Wordpress na stranici. wpForo će izgledati kao samostalan forum.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
hr_HR: Objava trenutno nije odobrena. Teme možete odobriti u nadzornoj ploči foruma.

en: This post successfully deleted
hr_HR: Objava je uspješno obrisana

en: This post successfully edited
hr_HR: Objava je uspješno promijenjena

en: This post was modified %s by %s
hr_HR: Ova tema je mijenjana prije %s od %s

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
hr_HR: Ovo može trajati i nekoliko minuta, ovisno o veličini baze i brzini servera. Molimo budite strpljivi i nemojte zatvoriti ovu stranicu. Ne brinite ako server vrati 500 Server Error, baze se i dalje ažurira.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
hr_HR: Ovo može trajati par minuta, molimo budite strpljivi i nemojte zatvoriti ovu stranicu.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
hr_HR: Ovo može trajati i nekoliko minuta, ovisno o veličini baze i brzini servera. Sigurnosna kopija baze nije potrebna. Molimo budite strpljivi i nemojte zatvoriti ovu stranicu. Ne brinite ako server vrati 500 Server Error, baze se i dalje ažurira.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
hr_HR: Ovaj proces može trajati neko vrijeme, molimo vas budite strpljivi i nemojte zatvoriti stranicu. Ako se pokaže greška “500 Server error” nemojte brinuti, podaci se još uvijek upisuju.

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
hr_HR: Ovaj alat je dizajniran kako bi pronašao datoteke koje su dodane od strane spamera. Alat provjerava najčešća imena datoteka i sugerira koje bi trebali obrisati. Provjerite i budite sigurni da su te stvari stvarno spam prije nego ih obrišete.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
hr_HR: Tema trenutno nije odobrena. Teme možete odobriti u nadzornoj ploči foruma.

en: This topic successfully deleted
hr_HR: Tema je uspješno obrisana

en: This topic was modified %s by %s
hr_HR: Ova tema je mijenjana prije %s od %s

en: This user Usergroup is automatically changed according to current Role. If you want to disable Role-Usergroup synchronization and manage Usergroups and User Roles independently, please navigate to <b>Forums > Settings > Features</b> admin page and disable "Role-Usergroup Synchronization" option.
hr_HR: Ova korisnička grupa je automatski promjenjena ovisno o trenutnoj ulozi. Ako želite onemogućiti sinkronizaciju uloga i korisničkih grupa molimo idite na <b>Forumi > Postavke > Značajke</b> i onemogućite sinkronizaciju kroisničkih grupa.

en: Timezone
hr_HR: Vremenska zona

en: Title
hr_HR: Naziv

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
hr_HR: Kako pi počeli koristiti reCAPTCHA, morate registrirati svoju stranicu.

en: Tools
hr_HR: Alati

en: Topic
hr_HR: Teme

en: Topic (post list)
hr_HR: Teme (lista objava)

en: Topic Counts
hr_HR: Broj oznaka

en: Topic Icons
hr_HR: Legenda

en: Topic Move Error
hr_HR: Greška kod micanja teme

en: Topic RSS Feed
hr_HR: RSS teme

en: Topic Tag
hr_HR: Oznaka teme

en: Topic Tags
hr_HR: Oznake teme

en: Topic Title
hr_HR: Naslov teme

en: Topic add error
hr_HR: Dodavanje teme nije uspjelo

en: Topic and Post Moderation
hr_HR: Teme i moderacija posta

en: Topic delete error
hr_HR: Brisanje teme nije uspjelo

en: Topic edit error
hr_HR: Promjena teme nije uspjela

en: Topic first post data not found.
hr_HR: Prvi podatci o objavi nisu pronađeni.

en: Topic first post not found.
hr_HR: Prva objava teme nije pronađena.

en: Topic link
hr_HR: Poveznica na temu

en: Topic not found.
hr_HR: Tema nije pronađena.

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
hr_HR: Nakon što se teme razdvoje, više ih ne možete spojiti. Prva objava nove teme će biti najnoviji odgovor.

en: Topic reply
hr_HR: Odgovor na temu

en: Topic subscription option on post editor
hr_HR: Opcije prijave na temu u editoru objave

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
hr_HR: Opcija prijave na temu u editoru objave - isključeno/uključeno

en: Topic successfully moved
hr_HR: Tema uspješno maknuta

en: Topic successfully updated
hr_HR: Tema uspješno ažurirana

en: Topic title
hr_HR: Naslov teme

en: Topics
hr_HR: Teme

en: Topics &amp; Posts
hr_HR: Teme i objave

en: Topics RSS Feed
hr_HR: Teme RSS

en: Topics Started
hr_HR: Pokrenute teme

en: Topics delete error
hr_HR: Greška kod brisanja teme

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
hr_HR: Kad jednom spojite teme više ih ne možete razdvojiti. URL ove teme više neće biti dostupan.

en: Total Size
hr_HR: Ukupna veličina

en: Turn Off User Syncing Note
hr_HR: Isključi User Syncing Note

en: Turn WordPress to wpForo
hr_HR: Omogući wpForo WordPress

en: Type
hr_HR: Tip

en: URL to - Contact Us - page
hr_HR: URL za stranicu na koju Vas korisnici mogu kontaktirati

en: URL to Website Privacy Policy page
hr_HR: Poveznica do stranice pravila privatnosti

en: URL to Website Terms page
hr_HR: Poveznica koja sadrži uvjete korištenja stranice

en: Ultimate Member Notification Integration
hr_HR: Integracija Ultimate Member Notification

en: Ultimate Member Profile Forum Tab Integration
hr_HR: Integracija Ultimate Member Profile

en: Unapproved
hr_HR: Neodobreno

en: Uninstall
hr_HR: Deinstalacija

en: Unknown upload error
hr_HR: Nepoznata greška

en: Unsolved
hr_HR: Neriješen

en: Unsubscribe
hr_HR: Odjava

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Update Forums Statistic
hr_HR: Ažuriraj statistiku foruma

en: Update Options
hr_HR: Ažuriraj

en: Update Topics Statistic
hr_HR: Ažuriraj statistiku tema

en: Update Users Statistic
hr_HR: Ažuriraj korisničku statistiku

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
hr_HR: Ažuriraj datume objava (trenutni datum) kako bi dodane objave bile na kraju odabrane teme.

en: Update post titles with target topic title.
hr_HR: Ažuriraj naslove objava s naslovom odabrane teme.

en: Updated Successfully!
hr_HR: Uspješno ažurirano!

en: Updater Database
hr_HR: Baza podataka

en: Upload an avatar
hr_HR: Dodaj sliku

en: Use as Category
hr_HR: Koristi kao kategoriju

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
hr_HR: Koristite komentare kako bi dobili više informacija ili predložili poboljšanja. Izbjegavajte odgovarati na pitanja u komentarima.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
hr_HR: Koristite više od 5 - ispod objava, 10 - ispod medija, 15 - ispod linkova, 20 - ispod stranice, 25 - ispod komentara, 60 - ispod prvog separatora, 65 - ispod dodataka, 70 - ispod korisnika, 75 - - ispod postavki, 100 - ispod drugog separatora

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
hr_HR: Koristite ovu opciju samo ako ste za autorizaciju postavili druge stranice.
                             wpForo ne mijenja vlastite URL-ove, te su opcije samo za kompatibilnost dodataka.
                             Na primjer, ako koristite dodatak BuddyPress ili Ultimate Member možete postaviti ove vrijednosti:

en: User
hr_HR: Korisnik

en: User Group
hr_HR: Korisnička grupa

en: User Groups
hr_HR: Korisničke grupe

en: User Mention message body
hr_HR: Email poruka kada je korisnik označen

en: User Mention message subject
hr_HR: Subjekt poruke kada je korisnik označen

en: User Mentioning Email
hr_HR: Email poruka kada je korisnik označen

en: User Role
hr_HR: Korisniča uloga

en: User Roles
hr_HR: Korisničke uloge

en: User Title
hr_HR: Korisnička titula

en: User custom field update failed
hr_HR: Došlo je do greške kod promjene polja

en: User data update failed
hr_HR: Došlo je do greške kod ažuriranja podataka

en: User delete error
hr_HR: Greška kod brisanja korisnika

en: User group add error
hr_HR: Greška kod dodavanja korisničke grupe

en: User group edit error
hr_HR: Greška kod promjene korisničke grupe

en: User group successfully added
hr_HR: Korisnička grupa uspješno dodana

en: User group successfully edited
hr_HR: Korisnička grupa uspješno ažurirana

en: User is New (under hard spam control) during
hr_HR: Korisnik je nov (pod spam kontrolom) tokom

en: User leaves a reply to wpForo topic
hr_HR: Korisnik ostavi odgovor na wpForo temu

en: User profile fields not found
hr_HR: Polja korisničkih profila nisu pronađena

en: User profile update failed
hr_HR: Došlo je do greške kod ažuriranja profila

en: User registration is disabled
hr_HR: Korisnička registracija nije omogućena

en: User registration is disabled.
hr_HR: Korisnička registracija nije omogućena.

en: User replied to wpForo post
hr_HR: Korisnik odgovori na wpForo objavu

en: User successfully deleted from wpforo
hr_HR: Korisnik uspješno obrisan s foruma

en: Usergroup
hr_HR: Korisnička grupa

en: Usergroup Color
hr_HR: Boja korisničke grupe

en: Usergroup Name
hr_HR: Ime korisničke grupe

en: Usergroup has been successfully deleted.
hr_HR: Korisniča grupa je obrisana.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
hr_HR: Korisnička grupa je obrisana. Svi korisnici u maknuti u grupu koju ste izabrali

en: Usergroups
hr_HR: Korisničke grupe

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Username exists. Please insert another.
hr_HR: Korisničko ime već postoji.

en: Username is missed.
hr_HR: Nedostaje korisničko ime.

en: Username length must be between %d characters and %d characters.
hr_HR: Korisničko ime mora imati između %d i %d znakova.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
hr_HR: Dužina korisničkog imena mora biti između 3 i 30 znakova.

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
hr_HR: Korisničko ime: [user_login]
    
    Kako bi postavili lozinku, molimo kliknite na poveznicu:
    
    [set_password_url]

en: Users
hr_HR: Korisnici

en: Users get the Default Usergroup on registration
hr_HR: Korisnici dobiju zadanu korisničku grupu pri registraciji

en: Users will be join this usergroup
hr_HR: Korisnici će biti pridruženi ovoj korisničkoj grupi

en: Version
hr_HR: Verzija

en: View
hr_HR: Pogledaj

en: View Users
hr_HR: Pogledaj korisnike

en: View all Addons
hr_HR: Pogledaj sve dodatke

en: View entire post
hr_HR: Pogledaj cijelu objavu

en: View the latest post
hr_HR: Pogledaj zadnju objavu

en: View users list in this usergroup
hr_HR: Pogledaj listu korisnika u ovoj korisničkoj grupi

en: Views
hr_HR: Pogledi

en: Views Count
hr_HR: Broj pogleda

en: Visit Forum
hr_HR: Posjeti forum

en: Votes
hr_HR: Glasovi

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: Website Terms and Privacy Policy Pages
hr_HR: Stranice uvjeta i pravila privatnosti

en: Welcome Message
hr_HR: Pozdravna poruka

en: Welcome back %s!
hr_HR: Dobro došao/la %s!

en: Welcome to our Community!
hr_HR: Dobro došli!

en: Welcome to wpForo
hr_HR: Dobro došli u wpForo

en: Welcome!
hr_HR: Dobro došli!

en: What kind of problems do you have?
hr_HR: Kakav problem imate?

en: What part of design you don't like or want to change?
hr_HR: Koji dio dizajna bi željeli promjeniti?

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
hr_HR: Što želite napraviti sa sadržajem kojeg su napravili ovi korisnici?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
hr_HR: Što želite napraviti sa sadržajem kojeg je napravio ovaj korisnik?

en: What type of features you want to be in the plugin?
hr_HR: Kakve značajke želite u dodatku?

en: When a member replies to one of my forum topics
hr_HR: Kad korisnik odgovori na jednu od mojih tema na forumu

en: When a member replies to one of my post in forum topics
hr_HR: Kad korisnik odgovori na jednu od mojih objava

en: When you login first time using Facebook Login button, we collect your account %s information shared by Facebook, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create a forum account for you. Once your account is created, you'll be logged-in to this account and you'll receive a confirmation email.
hr_HR: Prilikom prve prijave pomoću Facebooka, prikupljamo podatke o vašem računu %s na temelju vaših postavki privatnosti. Također uzimamo Vašu adresu e-pošte za automatsko stvaranje računa. Nakon što stvorite račun primit ćete poruku e-pošte s potvrdom.

en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
hr_HR: WordPress Forum dodatak. wpForo je kompletno rješenje za forum. Dolazi s više moderni rasporeda foruma.

en: WordPress Login Form
hr_HR: WordPress forma za prijavu

en: WordPress Registration Form
hr_HR: WordPress forma za registraciju

en: WordPress Reset Password Form
hr_HR: WordPress forma za resetiranje lozinke

en: Working
hr_HR: Pričekajte

en: Write message
hr_HR: Napiši poruku

en: Wrong post data
hr_HR: Pogrešni podatci objave

en: XML Based Language
hr_HR: Jezik u XMLu

en: Yes
hr_HR: Da

en: You
hr_HR: Vi

en: You are already voted this post
hr_HR: Već ste glasovali za ovu objavu

en: You are currently running
hr_HR: Trenutno imate

en: You are not allowed to attach this file type
hr_HR: Nije Vam dozvoljeno dodavati ovaj tip datoteke

en: You are not allowed to edit this post
hr_HR: Nemate dopuštenje za promjenu ove objave

en: You are not permitted to subscribe here
hr_HR: Nemate dopuštenje za pretplatu

en: You are not permitted to view this attachment
hr_HR: Nemate dopuštenja za ovaj dokument

en: You can find all icons
hr_HR: Možete pronaći sve ikone

en: You can go to %s page or Search here
hr_HR: Možete ići na stranicu %s ili pretražite ovdje

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
hr_HR: Možete promjeniti WordPress prikaz vrmeena i datuma u WordPRess postavkama.

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
hr_HR: Možete označiti osobu koristeći @korisničko ime u objave kako bi forum poslao mail osobi da je označena.

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
hr_HR: Ovu vrijednost ne možete postaviti na više od “upload_max_filesize” i “post_max_size”. Ako želite povećati parametre poslužitelja, obratite se svom hostingu.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
hr_HR: Možete trajno maknuti ovu poruku u postavkama (Nadzorna ploča -> Forumi -> Značajke)

en: You do not have permission to mark notifications for that user.
hr_HR: Nemate dopuštenja označiti notifikacije ovog korisnika.

en: You do not have permission to view this page
hr_HR: Nemate pristup ovoj stranici

en: You don't have permission to create post in this forum
hr_HR: Nemate dopuštenje stvarati objave u ovom forumu

en: You don't have permission to create topic into this forum
hr_HR: Nemate dopuštenje stvarati teme u ovom forumu

en: You don't have permission to delete post from this forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za brisanje objava u ovom forumu

en: You don't have permission to delete topic from this forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za brisanje tema u ovom forumu

en: You don't have permission to edit post from this forum
hr_HR: Nemate dopuštenje za promjena objava u ovom forumu

en: You have %d new replies
hr_HR: Imate %d novih odgovora

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
hr_HR: Imate %d novih odgovora na %2$s od %3$s

en: You have %d new reply to %s
hr_HR: Imate %d novih odgovora na %s

en: You have been banned. Please contact to forum administrators for more information.
hr_HR: Zabranjen Vam je pristup. Molimo kontaktirajte administratore foruma za više informacija.

en: You have been mentioned in forum post
hr_HR: Netko vas je spomenuo u objavi na forumu

en: You have been successfully subscribed
hr_HR: Uspješno ste pretplaćeni

en: You have been successfully unsubscribed
hr_HR: Uspješno ste odjavljeni

en: You have no permission to edit Usergroup field
hr_HR: Nemate dopuštenje za editiranje ove korisničke grupe

en: You have no permission to edit this topic
hr_HR: Nemate dopuštenje za promjenu ove teme

en: You should edit this text and adapt it to your community rules.
hr_HR: Trebali biste izmjeniti ovaj tekst i prilagoditi ga svojim pravila.

en: You successfully replied
hr_HR: Uspješno ste odgovorili

en: Your Answer
hr_HR: Vaš odgovor

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
hr_HR: Za autorizaciju je potreban vaš email. Molimo pokušajte se ponovo prijaviti.

en: Your forum successfully added
hr_HR: Vaš forum je uspješno dodan

en: Your forum successfully deleted
hr_HR: Vaš forum je uspješno obrisan

en: Your profile data have been successfully updated.
hr_HR: Vaš profil je ažuriran.

en: Your subscription for this item could not be confirmed
hr_HR: Nije moguće potvrditi pretplatu za ovaj sadržaj

en: Your topic successfully added
hr_HR: Tema je uspješno dodana

en: [blogname] New User Registration
hr_HR: [blogname] Nova registracija

en: [blogname] Your username and password info
hr_HR: [blogname] Vaše informacije o korisničkom imenu i lozinki

en: account
hr_HR: postavke

en: activity
hr_HR: aktivnost

en: add
hr_HR: dodaj

en: add_new
hr_HR: dodaj novi

en: approve
hr_HR: odobri

en: approved
hr_HR: odobreno

en: are you sure you want to delete?
hr_HR: jeste li sigurni?

en: at least
hr_HR: najmanje

en: ban user
hr_HR: zabrani pristup korisniku

en: by
hr_HR: od

en: by %s
hr_HR: od %s

en: close
hr_HR: zatvori

en: confirm password
hr_HR: potvrdi lozinku

en: dark
hr_HR: tamna

en: days ago
hr_HR: dana

en: default
hr_HR: zadano

en: default (#15)
hr_HR: zadano (#15)

en: delete
hr_HR: izbriši

en: edit
hr_HR: uredi

en: edit profile
hr_HR: izmjeni profil

en: edit user
hr_HR: izmjeni korisnika

en: field is required
hr_HR: polje je obavezno

en: field length can not be greater than %d characters
hr_HR: duljina polja ne može biti veća od %d znakova

en: field length must be at least %d characters
hr_HR: duljina polja mora biti najmanje %d znakova

en: field value cannot be greater than %d
hr_HR: vrijednost polja ne može biti veća od %d

en: field value is not a valid URL
hr_HR: vrijednost u polju nije validna poveznica

en: field value must be at least %d
hr_HR: vrijednost polja mora biti najmanje %d

en: file is too large
hr_HR: datoteka je prevelika

en: file type %s is not allowed
hr_HR: tip datoteke %s nije dopušten

en: file type is not detected
hr_HR: tip datoteke nije detektiran

en: file(s)
hr_HR: datoteka

en: filter by group
hr_HR: filtriraj po grupi

en: filter by package
hr_HR: filtriraj po paketu

en: filter by status
hr_HR: filtriraj po statusu

en: filter by user
hr_HR: filtriraj po korisniku

en: first
hr_HR: prvi

en: forum link
hr_HR: poveznica foruma

en: forums
hr_HR: forumi

en: green
hr_HR: zelena

en: grey
hr_HR: siva

en: here
hr_HR: ovdje

en: in forum
hr_HR: u forumu

en: is Default
hr_HR: je zadan

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
hr_HR: nije instaliran! Za kontrolu spama molim vas instalirajte Akismet dodatak koji radi odlično uz wpForo sustav kontrole spama. Akismet je već integriran s wpForo. Pomaže u filtriranju objava i zaštiti foruma od spama.

en: item
hr_HR: predmet

en: like
hr_HR: sviđa mi se

en: login
hr_HR: prijava

en: logout
hr_HR: odjava

en: matches
hr_HR: poklapanja

en: members
hr_HR: članovi

en: minutes
hr_HR: minute

en: my profile
hr_HR: moj profil

en: new password
hr_HR: nova lozinka

en: new password again
hr_HR: ponovite novu lozinku

en: next
hr_HR: iduće

en: old password
hr_HR: stara lozinka

en: one URL per line
hr_HR: jedan URL po liniji

en: open
hr_HR: otvori

en: orange
hr_HR: narančasta

en: posted
hr_HR: objavljeno

en: posts
hr_HR: objave

en: prev
hr_HR: prethodni

en: private
hr_HR: privatno

en: public
hr_HR: javno

en: reCAPTCHA Settings
hr_HR: reCAPTCHA postavke

en: reCAPTCHA Theme
hr_HR: reCAPTCHA teme

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
hr_HR: reCAPTCHA Vas štiti protiv spama i ostale vrste zloupotrebe. Štiti teme i objave kada je gostima dopušteno objavljivanje. Također, šititi forme za prijavu i registraciju.

en: red
hr_HR: crvena

en: register
hr_HR: registracija

en: removed link
hr_HR: maknuta poveznica

en: replies
hr_HR: odgovori

en: save
hr_HR: spremi

en: sticky
hr_HR: istakni

en: subscriptions
hr_HR: pretplate

en: support topic
hr_HR: tema podrške

en: unapprove
hr_HR: makni kao odobreno

en: unapprove this item
hr_HR: poništi odobrenje za ovaj predmet

en: unapproved
hr_HR: neodobreno

en: unban user
hr_HR: omogući pristup korisniku

en: unlike
hr_HR: ne sviđa mi se

en: unsticky
hr_HR: makni kao istaknut

en: update
hr_HR: ažuriraj

en: use default link color
hr_HR: koristi zadanu boju poveznice

en: usergroup
hr_HR: korisniča grupa

en: view
hr_HR: pregled

en: view all posts
hr_HR: pogledaj sve objave

en: view all questions
hr_HR: pogledaj sva pitanja

en: view all topics
hr_HR: pogledaj sve teme

en: wpForo - Update Database
hr_HR: wpForo - Ažuriraj bazu podataka

en: wpForo Addons
hr_HR: wpForo Dodaci

en: wpForo Dashboard
hr_HR: wpForo nadzorna ploča

en: wpForo Forum Installation |
hr_HR: wpForo forum |

en: wpForo Login Form
hr_HR: wpForo forma za prijavu

en: wpForo Menu
hr_HR: wpForo izbornik

en: wpForo Navigation
hr_HR: wpForo navigacija

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
hr_HR: wpForo PageID ne postoji. Forumi neće biti učitani, molim Vas pročitajte ovo

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
hr_HR: wpForo Polls je dodatak pomoću kojeg članovi foruma stvaraju, glasuju te održavaju ankete. Dodatak sadrži posebna prava pristupa i postavke.

en: wpForo Registration Form
hr_HR: wpForo forma za registraciju

en: wpForo Reset Password Form
hr_HR: wpForo forma za resetiranje lozinke

en: wpForo Sidebar
hr_HR: wpForo bočna traka

en: wpForo User Timezone
hr_HR: wpForo vremenska zona korisnika

en: wpForo Usergroup
hr_HR: wpForo korisnička grupa

en: wpForo Website
hr_HR: wpForo stranica

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
hr_HR: wpForo dodaje nofollow atribut na sve vanjske poveznice. Ako želite interno zadržati neke domene unesite ih u polje ispod (jedna domena po liniji)
