Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (684 entries)

en: No posts found
he_IL: לא נמצאו פוסטים

en: dismiss
he_IL: דחה

en: Short
he_IL: מקוצר

en: Full
he_IL: מלא

en: Protect your forum from spam user registration!
he_IL: שמור על הפורום שלך מפני רישום של משתמש זדוני!

en: Synced with user role
he_IL: מסונכרן עם תפקיד משתמש

en: Create Account
he_IL: צור חשבון

en: {new}
he_IL: {חדש}

en: configure
he_IL: הגדרה

en: I got it, please dismiss this message
he_IL: הבנתי, אנא הסר הודעה זו

en: No new posts found
he_IL: לא נמצאו פוסטים חדשים

en: Please note, that forums can be displayed with different layouts %1$s, just edit the top category (blue panel) and set %2$s. Child forums inherit the top category (blue panel) layout.
he_IL: שים לב, הפורום הזה יכול להיות מוצג בפריסה שונה %1$s, רק ערוך את הקטגוריות המובילות (פנאל כחול) והגדר %2$s. ערכת ילד דרך הקטגוריות המובילות (פאנל כחול) פריסה.

en: the layout you want
he_IL: הפריסה שאתה רוצה

en: Admin Control Panel
he_IL: לוח בקרת מנהל

en: Delete Forum Cache
he_IL: מחק מטמון פורום

en: Forum Widgets
he_IL: ויג'טים לפורום

en: Forum Menu
he_IL: תפריט פורום

en: New Notification
he_IL: התראה חדשה

en: You have a new notification
he_IL: יש לך התראה חדשה

en: Change
he_IL: שנה

en: Go to first unread post
he_IL: גש להודעה שלא נקראה הראשונה

en: New down vote from %1$s, %2$s
he_IL: הצבעה למטה חדשה מ %1$s, %2$s

en: New Down Vote
he_IL: הצבעה למטה חדשה

en: New up vote from %1$s, %2$s
he_IL: הצבעה למעלה חדשה מ %1$s, %2$s

en: New Up Vote
he_IL: הצבעה למעלה חדשה

en: New like from %1$s, %2$s
he_IL: לייק חדש מ %1$s, %2$s

en: New Like
he_IL: לייק חדש

en: New reply from %1$s, %2$s
he_IL: תשובה חדשה מ %1$s, %2$s

en: You have no new notifications
he_IL: אין לך התראות חדשות

en: You have no new notification
he_IL: אין לך התראה חדשה

en: Clear all
he_IL: מחק הכל

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Default avatar
he_IL: צלמית ברירת מחדל

en: Theme reset success
he_IL: הצלחה באיפוס התבנית

en: Theme reset error
he_IL: שגיאה באיפוס התבנית

en: Theme delete success
he_IL: התבנית נמחקה בהצלחה

en: Theme delete error
he_IL: שגיאה במחיקת התבנית

en: Theme install success
he_IL: התבנית הותקנה בהצלחה

en: Theme install error
he_IL: שגיאה בהתקנת התבנית

en: Theme activate success
he_IL: התבנית הופעלה בהצלחה

en: Theme activate error
he_IL: שגיאה בהפעלת התבנית

en: Refer topics to first unread post
he_IL: הפנה נושאים להודעה הראשונה שלא נקראה

en: Display with avatars
he_IL: הצג עם צלמיות

en: Hide this widget for guests
he_IL: הסתר וידג'ט זה לאורחים

en: Hide buttons
he_IL: הסתר כפתורים

en: Hide user data
he_IL: הסתר מידע משתמש

en: Hide notification bell
he_IL: הסתר פעמון התראות

en: Hide user name
he_IL: הסתר שם משתמש

en: Hide avatar
he_IL: הסתר תמונת פרופיל

en: Title for Guests
he_IL: כותרת לאורחים

en: Title for Users
he_IL: כותרת למשתמשים

en: Join Us!
he_IL: הצטרף אלינו!

en: Last Login
he_IL: כניסה אחרונה

en: Delete User
he_IL: מחיקת משתמש

en: Unban
he_IL: בטל חסימה

en: Are you sure, you want to UNBAN this user?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את החסימה למשתמש הזה?

en: Unban User
he_IL: בטל חסימת משתמש

en: Ban
he_IL: חסום

en: Are you sure, you want to BAN this user?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה לחסום את המשתמש הזה?

en: Ban User
he_IL: חסום משתמש

en: Edit Profile
he_IL: ערוך פרופיל

en: Edit User
he_IL: ערוך משתמש

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: Private
he_IL: פרטי

en: Created
he_IL: נוצר

en: Created By
he_IL: נוצר ע"י

en: Unapprove
he_IL: בטל אישור

en: Approve
he_IL: אשר

en: NO
he_IL: לא

en: YES
he_IL: כן

en: POST
he_IL: פוסט

en: TOPIC
he_IL: נושא

en: Translation
he_IL: תרגום

en: Original
he_IL: מקורי

en: Package
he_IL: חבילה

en: Language
he_IL: שפה

en: All
he_IL: הכל

en: Adds awesome Sticker and Emoticons packs to editor. Allows to create new custom emoticons packs.
he_IL: מוסיף חבילת מדבקות ואימוג'ים מדהימים לעורך.
    מאפשר ליצור חבילות סמיילים מותאמות אישית חדשות.

en: Topic Tag:
he_IL: תג נושאים:

en: Loading Topics
he_IL: טוען את הנושאים

en: Saving Draft
he_IL: שמירת הטיוטה

en: Save Draft
he_IL: שמור את הטיוטה

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Saved
he_IL: נשמר

en: %1$s Revisions
he_IL: גרסאות  %1$s

en: Revisions
he_IL: גרסאות

en: Revision
he_IL: גרסה

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Max Number of Revisions
he_IL: מספר הגרסאות המקסימלי

en: Auto Drafting Interval
he_IL: מרווח ניסוח אוטומטי

en: 5 minutes
he_IL: 5 דקות

en: 2 minutes
he_IL: 2 דקות

en: 1 minute
he_IL: דקה אחת

en: 30 seconds
he_IL: 30 שניות

en: 15 seconds
he_IL: 15 שניות

en: disabled
he_IL: לא פעיל

en: Post Draft
he_IL: פרסם טיוטה

en: Post Preview
he_IL: תצוגה מקדימה של הפוסט

en: Post Preview and Draft Saving
he_IL: תצוגה מקדימה של הפוסט ושמירת הטיוטה

en: Spoiler
he_IL: ספוילר

en: Insert Spoiler
he_IL: הכנס ספוילר

en: Quote this text
he_IL: צטט את הטקסט הזה

en: Custom Rating
he_IL: דירוג מותאם אישית

en: Default Rating
he_IL: דירוג ברירת מחדל

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
he_IL: כברירת מחדל כל החברים מקבלים תגי דירוג וכותרות על פי מספר ההודעות.
    עם זאת, באמצעות אפשרות זו תוכלו להעניק דירוג נמוך או גבוה יותר למשתמש מסוים (משתמש זה). ניתן לנהל את תגי המוניטין של חבר המוניטין על ידי כניסה ל:
    כותרות ונקודות בפורומים> הגדרות> כרטיסיית חברים.

en: User Reputation
he_IL: מוניטין משתמש

en: Display Secondary Usergroups under Post Author Avatar
he_IL: הצג קבוצות משתמש מישניות תחת תמונת הפרופיל של מחבר הפוסט

en: Number of maximum search results
he_IL: מספר תוצאות החיפוש המקסימליות

en: Post content maximum length
he_IL: פרסם אורך מקסימלי של תוכן

en: Post content minimum length
he_IL: פרסם אורך מינימלי של תוכן

en: Topic content maximum length
he_IL: אורך מקסימלי של הנושא

en: Topic content minimum length
he_IL: אורך מינימלי של הנושא

en: Link to the post
he_IL: קישור לפוסט

en: Post author display name
he_IL: שם התצוגה של מחבר הפוסט

en: Mentioned user display name
he_IL: השם של המשתמש שהוזכר

en: Link to open password reset form
he_IL: קישור לטופס איפוס סיסמה לפתיחה

en: Registered user email
he_IL: דוא"ל משתמש רשום

en: Registered user login
he_IL: כניסה למשתמש רשום

en: Website name
he_IL: שם אתר

en: Reported post URL
he_IL: כתובת הURL המדווחת של הפוסט

en: Reporter user message
he_IL: הודעת המשתמש המדווחת

en: Reporter user display name
he_IL: שם המשתמש לתצוגה המדווח

en: New reply excerpt
he_IL: תקציר תשובה חדש

en: New reply title
he_IL: כותרת תשובה חדשה

en: Topic title / link
he_IL: כותרת נושא \ קישור

en: New reply author display name
he_IL: שם מחבר מוצג לתגובה חדשה

en: Link to unsubscribe
he_IL: קישור לביטול המנוי

en: New topic excerpt
he_IL: תקציר נושא חדש

en: New topic title
he_IL: כותרת נושא חדשה

en: Forum title / link
he_IL: כותרת / קישור פורום

en: %s Reply
he_IL: %s תגובה

en: %s Replies
he_IL: %s תגובות

en: %d Answer
he_IL: %d תשובה

en: %d Answers
he_IL: %d תשובות

en: Oldest
he_IL: הישן ביותר

en: Newest
he_IL: החדש ביותר

en: Most Commented
he_IL: הכי הרבה תגובות

en: Most Voted
he_IL: הכי הרבה הצבעות

en: Show Replies
he_IL: הצג תגובות

en: Hide Replies
he_IL: הסתר תגובות

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
he_IL: האורך חייב להיות בין 3 עד 15 תווים

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
he_IL: שם המשתמש חייב להיות באורך של בין 3 עד 15 תווים.

en: Recently Added
he_IL: הוסף לאחרונה

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
he_IL: לאחר הרישום תקבלו מייל אישור עם קישור להגדרת סיסמה חדשה

en: Author Name
he_IL: שם מחבר

en: Your name
he_IL: השם שלך

en: Author Email
he_IL: דוא"ל מחבר

en: Your email
he_IL: הדוא"ל שלך

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
he_IL: אנא צור קשר עם מנהל הפורום על מנת למחוק זאת.

en: I agree
he_IL: אני מסכים

en: I do not agree. Take me away from here.
he_IL: אני לא מסכים. קחו אותי מכאן

en: forum rules
he_IL: חוקי פורום

en: I agree to these rules
he_IL: אני מאשר תנאים אלו

en: Contact Us
he_IL: צור קשר

en: Update Subscriptions
he_IL: עדכן מינויים

en: Subscribe to all new topics and posts
he_IL: הרשם לכל הנושאים והפוסטים החדשים

en: Reply with quote
he_IL: תגובה עם ציטוט

en: Leave a comment
he_IL: השאר תגובה

en: Password successfully changed
he_IL: הסיסמה שונתה בהצלחה

en: Nickname
he_IL: כינוי

en: Select Forum
he_IL: בחר פורום

en: Write here . . .
he_IL: כתוב כאן...

en: Cancel
he_IL: בטל

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
he_IL: אין לך הרשאה למחוק נושא מפורום זה

en: Reply to
he_IL: הגב ל

en: Topic Author
he_IL: מחבר הנושא

en: Reply by
he_IL: הושב ע"י

en: All
he_IL: הכל

en: Closed Topics
he_IL: נושאים סגורים

en: Sticky Topics
he_IL: נושאים דביקים

en: Private Topics
he_IL: נושאים פרטיים

en: Unapproved Posts
he_IL: פוסטים לא מאושרים

en: relevance
he_IL: רלוונטיות

en: Text Editor
he_IL: עורך טקסט

en: Visual Editor
he_IL: עורך ויזואלי

en: (%d viewing)
he_IL: (%d צופים)

en: Forum Icons
he_IL: סמלי פורום

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
he_IL: כרגע צופים בנושא זה %s %s %s.

en: %d times
he_IL: %d פעמים

en: %s guests
he_IL: %s אורחים

en: %s guest
he_IL: %s אורח

en: Recently viewed by users: %s.
he_IL: נצפה לאחרונה ע"י משתמשים: %s.

en: %d users ( %s )
he_IL: %d משתמשים ( %s )

en: %d user ( %s )
he_IL: %d משתמש ( %s )

en: Previous Topic
he_IL: נושא קודם

en: Next Topic
he_IL: הנושא  הבא

en: Related Topics
he_IL: נושאים קשורים

en: Find Topics by Tags
he_IL: מצא נושאים ע"פ תגיות

en: Tag
he_IL: תגית

en: Separate tags using a comma
he_IL: הפרידו תגיות בעזרת פסיק

en: Topic Tag
he_IL: תגית נושא

en: Topic Tags
he_IL: תגיות נושא

en: Edit Post
he_IL: ערוך פוסט

en: Search Forums...
he_IL: חפש בפורומים...

en: Order by
he_IL: מיון לפי

en: ASC
he_IL: סדר עולה

en: DESC
he_IL: סדר יורד

en: %s liked forum post %s
he_IL: %s אהבו את הפוסט בפורום %s

en: %s posted a new topic %s
he_IL: %s פרסם נושא חדש %s

en: %s created a new topic %s
he_IL: %s יצר נושא חדש %s

en: Thank you!
he_IL: תודה!

en: Welcome!
he_IL: ברוכים הבאים!

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
he_IL: כתובת הדוא"ל שלך נדרשת על מנת שנוכל לאשר אותך. אנא נסה להכנס שוב

en: default (#15)
he_IL: ברירת מחדל (#15)

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Recent Posts
he_IL: הודעות אחרונות

en: Reset Result
he_IL: איפוס תוצאות

en: Reset Search
he_IL: איפוס חיפוש

en: Display Name or Nicename
he_IL: הצג שם או כינוי

en: Find a member
he_IL: חיפוש משתמש

en: Add Reply
he_IL: הוספת תגובה

en: Required field
he_IL: שדה חובה

en: --- Choose ---
he_IL: --- בחירה ---

en: approved
he_IL: מאושר

en: You do not have permission to view this page
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בעמוד זה

en: Set as Default
he_IL: הגדר כברירת מחדל

en: is Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Filter
he_IL: סינון

en: Anonymous
he_IL: אנונימי

en: User Title
he_IL: כותרת משתמש

en: Rating Title
he_IL: כותרת דירוג

en: Usergroup
he_IL: קבוצת משתמשים

en: New Usergroup
he_IL: קבוצת משתמשים חדשה

en: New Phrase
he_IL: ביטוי חדש

en: New User Group
he_IL: קבוצת משתמשים חדשה

en: New Forum
he_IL: פורום חדש

en: Filter by Usergroups
he_IL: סינון לפי קבוצת משתמשים

en: Submit
he_IL: שלח

en: removed link
he_IL: קישור הוסר

en: Post is empty
he_IL: ההודעה ריקה

en: You are not allowed to attach this file type
he_IL: אין לך הרשאה לצרף את סוג הקובץ הזה

en: unapproved
he_IL: לא מאושר

en: Done!
he_IL: בוצע!

en: Settings successfully updated
he_IL: ההגדרות עודכנו בהצלחה

en: Awaiting moderation
he_IL: ממתין לאישור

en: approve
he_IL: אשר

en: unapprove
he_IL: לא לאשר

en: Type
he_IL: סוג

en: Banned
he_IL: חסום

en: Published
he_IL: פורסם

en: Unapproved
he_IL: לא מאושר

en: Antispam
he_IL: אנטיספאם

en: Forum Tools
he_IL: כלי פורום

en: posts
he_IL: שרשורים

en: first
he_IL: ראשון

en:  is enabled
he_IL: מאופשר

en: Moderation
he_IL: פיקוח

en: Tools
he_IL: כלים

en: Subscribe to this topic
he_IL: הרשמה לנושא זה

en: You are not permitted to subscribe here
he_IL: אין לך הרשאות להרשם כאן

en: Forum ID is not detected
he_IL: מזהה הפורום לא זוהה

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
he_IL: רק מנהלים וצוות המעדכנים יכולים לראות את הנושאים הפרטיים שלך.

en: Private Topic
he_IL: נושא פרטי

en: public
he_IL: ציבורי

en: private
he_IL: פרטי

en: filter by package
he_IL: סינון לפי חבילה

en: here
he_IL: כאן

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
he_IL: נחסמת. אנא פנה למנהלי הפורום לקבלת מידע נוסף.

en: filter by status
he_IL: סינון לפי סטאטוס

en: filter by group
he_IL: סינון לפי קבוצה

en: You are not permitted to view this attachment
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בקובץ המצורף

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: כתובת הדוא"ל הזאת כבר קיימת במערכת, אנא בחר/י כתובת אחרת.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>:  כתובת הדוא"ל שגויה.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אנא הקלד את כתובת הדוא"ל שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: סליחה, שם המשתמש הזה איננו מורשה.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש קיים במערכת, בחר בשם משתמש אחר.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: שם משתמש זה אינו חוקי מכיוון שהוא משתמש בתווים לא חוקיים. הזן שם משתמש חוקי.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אנא הזן שם משתמש.

en: usergroup
he_IL: קבוצת משתמשים

en: Guests
he_IL: אורחים

en: Important Tips
he_IL: טיפים חשובים

en: Total Size
he_IL: סה"כ גודל

en: file(s)
he_IL: קבצים

en: Default Attachments Size
he_IL: גודל ברירת מחדל לקבצים מצורפים

en: More information about
he_IL: עוד פרטים אודות

en: at least
he_IL: לפחות

en: Member
he_IL: משתמש

en: Member Profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: Welcome back %s!
he_IL: ברוך שובך, %s!

en: Blog Comments
he_IL: תגובות בבלוג

en: Blog Posts
he_IL: פוסטים בבלוג

en: Forum Posts
he_IL: הודעות בפורום

en: Attachment removed
he_IL: קבצים מצורפים נמחקו

en: User registration is disabled
he_IL: רישום משתמשים לא זמין

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
he_IL: סוג קובץ שגוי. מותר פורמטים: jpeg, jpg, png, gif.

en: Visit Forum
he_IL: בקר בפורום

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Full access
he_IL: גישה מלאה

en: Moderator access
he_IL: גישת מפקח

en: Standard access
he_IL: גישה רגילה

en: Read only access
he_IL: קריאה בלבד

en: No access
he_IL: ללא גישה

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Registered
he_IL: רשום

en: Moderator
he_IL: מפקח

en: Admin
he_IL: מנהל

en: are you sure you want to delete?
he_IL: האם את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה למחוק?

en: Forum Members List
he_IL: רשימת חברים בפורום

en: Closed
he_IL: סגור

en: Deleted Successfully!
he_IL: נמחק בהצלחה!

en: Updated Successfully!
he_IL: עודכן בהצלחה!

en: New Passwords do not match
he_IL: הסיסמאות החדשות אינן תואמות

en: Old password is wrong
he_IL: הסיסמא הישנה שגויה

en: Unsolved
he_IL: לא נפתר

en: Select Color
he_IL: בחר צבע

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Clear
he_IL: נקה

en: Discussion Board
he_IL: לוח דיונים

en: Solved
he_IL: נפתר

en: Hot
he_IL: חם

en: Active
he_IL: פעיל

en: Replied
he_IL: נענה

en: New
he_IL: חדש

en: Topic Icons
he_IL: סמלי נושא

en: open
he_IL: פתיחה

en: close
he_IL: סגירה

en: unsticky
he_IL: הסרת נעיצה

en: sticky
he_IL: נעוץ

en: unlike
he_IL: הסר אהבתי

en: like
he_IL: אהבתי

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: Themes
he_IL: ערכות נושא

en: Phrases
he_IL: ביטויים

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Open link in a new tab
he_IL: פתח קישור בלשונית חדשה

en: Link Text
he_IL: טקסט קישור

en: Insert link
he_IL: הכנס קישור

en: Your topic successfully added
he_IL: הנושא הוסף בהצלחה

en: Your subscription for this item could not be confirmed
he_IL: לא ניתן לוודא את רישומך לעניין זה

en: Your profile data have been successfully updated.
he_IL: הפרופיל שלך עודכן בהצלחה.

en: Your forum successfully deleted
he_IL: הפורום נמחק בהצלחה

en: Your forum successfully added
he_IL: הפורום הוסף בהצלחה

en: You successfully replied
he_IL: הגבת בהצלחה

en: You don't have permission to edit post from this forum
he_IL: אין לך הרשאה לערוך שרשור מהפורום הזה

en: You don't have permission to delete topic from this forum
he_IL: אין לך הרשאה למחוק נושא מהפורום הזה

en: You don't have permission to delete post from this forum
he_IL: אין לך הרשאה למחוק שרשור מהפורום הזה

en: You don't have permission to create topic into this forum
he_IL: אין לך הרשאה ליצור נושא בפורום זה

en: You don't have permission to create post in this forum
he_IL: אין לך הרשאה לרשום פוסט בפורום זה

en: You have no permission to edit this topic
he_IL: אין לך הרשאה לערוך נושא זה

en: You have been successfully unsubscribed
he_IL: הרשמתך הוסרה בהצלחה

en: You have been successfully subscribed
he_IL: נרשמת בהצלחה כמנוי

en: You are already voted this post
he_IL: כבר הצבעת לתגובה זו

en: Wrong post data
he_IL: נתוני ההודעה שגויים

en: Welcome to our Community!
he_IL: ברוכים הבאים לקהילה שלנו!

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
he_IL: אורך שם המשתמש חייב להיות בין 3 ל15 תווים.

en: Username is missed.
he_IL: חסר שם משתמש.

en: Username exists. Please insert another.
he_IL: שם המשתמש קיים. אנא הקלידו שם אחר.

en: User successfully deleted from wpforo
he_IL: המשתמש נמחק בהצלחה ממערכת הפורומים

en: User group successfully edited
he_IL: קבוצת המשתמשים נערכה בהצלחה

en: User group successfully added
he_IL: קבוצת המשתמשים הוספה בהצלחה

en: User group edit error
he_IL: שגיאה בעריכת קבוצת המשתמשים

en: User group add error
he_IL: שגיאה בהוספת קבוצת משתמשים

en: User delete error
he_IL: שגיאה במחיקת משתמש

en: Topics delete error
he_IL: שגיאה במחיקת נושא

en: Topic successfully updated
he_IL: נושא עודכן בהצלחה

en: Topic successfully moved
he_IL: הנושא הועבר בהצלחה

en: Topic not found.
he_IL: הנושא לא נמצא

en: Topic edit error
he_IL: שגיאה העדכון נושא

en: Topic delete error
he_IL: שגיאה במחיקת נושא

en: Topic add error
he_IL: שגיאה בהוספת נושא

en: Topic Move Error
he_IL: שגיאה בהעברת נושא

en: This topic successfully deleted
he_IL: הנושא נמחק בהצלחה

en: This post successfully edited
he_IL: השרשור נערך בהצלחה

en: This post successfully deleted
he_IL: השרשור נמחק בהצלחה

en: This email address is already registered. Please insert another.
he_IL: כתובת הדוא"ל כבר רשומה, אנא נסו כתובת אחרת.

en: The uploaded file size is too big
he_IL: גודל הקובץ שהועלה גדול מדי

en: Successfully voted
he_IL: ההצבעה נקלטה בהצלחה

en: Successfully updated
he_IL: עודכן בהצלחה

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
he_IL: הצלחת! תודה רבה. אנא בדוק/י את הדוא"ל שלך והקליק/י על הקישור לאישור מתחת על מנת להשלים שלב זה.

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
he_IL: אפשרויות מנוי עודכנו בהצלחה, אבל הערך הקודם לא השתנה

en: Subscribe options successfully updated
he_IL: אפשרויות מנוי עודכנו בהצלחה

en: Something wrong with profile data.
he_IL: יש משהו שגוי בנתוני הפרופיל

en: Registration Error
he_IL: שגיאת רישום

en: Post options successfully updated
he_IL: אפשרויות הודעה עודכנו בהצלחה

en: Please insert required fields!
he_IL: נא למלא את שדות חובה!

en: Permission denied
he_IL: גישה נדחתה

en: Password mismatch.
he_IL: אי התאמה של הסיסמה.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
he_IL: אורך הסיסמא חייב להיות בין 6 ל20 תווים

en: No Posts found for update
he_IL: לא נמצאו שרשורים לעדכון

en: Message has been sent
he_IL: הודעה נשלחה

en: Member options successfully updated
he_IL: אפשרויות משתמש עודכנו בהצלחה

en: Invalid request!
he_IL: בקשה שגויה!

en: Invalid Email address
he_IL: כתובת דוא"ל שגויה

en: Insert your Email address.
he_IL: הקלד/י את כתובת הדוא"ל שלך.

en: Illegal character in username.
he_IL: תו לא חוקי בשימוש בשם משתמש

en: General options successfully updated
he_IL: אפשרויות כלליות עודכנו בהצלחה

en: File type is not allowed
he_IL: סוג הקובץ אינו מורשה

en: Error: Topic is not found
he_IL: שגיאה: נושא לא נמצא

en: Error: No topic selected
he_IL: שגיאה: לא נבחר נושא

en: Error: Forum is not found
he_IL: שגיאה: פורום לא נמצא

en: Email address exists. Please insert another.
he_IL: כתובת הדוא"ל כבר קיימת, אנא נסו כתובת אחרת.

en: Could not be unsubscribe from this item
he_IL: לא ניתן להסיר רישום מנושא זה

en: Cannot update post data
he_IL: אין אפשרות לעדכן את נתוני ההודעה

en: Can`t upload file
he_IL: לא ניתן להעלות קובץ

en: Can't write a post: This topic is closed
he_IL: נושא זה סגור, תגובות לא יתקבלו יותר

en: Can't subscribe to this item
he_IL: לא ניתן להרשם לפריט זה

en: Can't add forum
he_IL: אין אפשרות להוסיף פורום

en: {number}T
he_IL: {number}ט

en: {number}M
he_IL: {number}מ

en: {number}K
he_IL: {number}ק

en: {number}B
he_IL: {number}ב

en: view all topics
he_IL: הצג את כל הנושאים

en: view all questions
he_IL: הצג את כל השאלות

en: view all posts
he_IL: הצג את כל השרשורים

en: view
he_IL: הצגה

en: update
he_IL: עדכון

en: subscriptions
he_IL: מנויים

en: replies
he_IL: תגובות

en: register
he_IL: הרשם

en: prev
he_IL: הקודם

en: posted
he_IL: פורסם

en: old password
he_IL: סיסמא ישנה

en: next
he_IL: הבא

en: new password again
he_IL: סיסמא חדשה מחדש

en: new password
he_IL: סיסמא חדשה

en: my profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: members
he_IL: משתמשים

en: matches
he_IL: התאמות

en: logout
he_IL: יציאה

en: login
he_IL: כניסה

en: forums
he_IL: פורומים

en: edit user
he_IL: עריכת משתמש

en: edit profile
he_IL: עריכת פרופיל

en: confirm password
he_IL: אשר סיסמא

en: by %s
he_IL: ע"י  %s

en: by
he_IL: ע"י

en: activity
he_IL: פעילות

en: account
he_IL: חשבון

en: Your Answer
he_IL: תשובתך

en: You can go to %s page or Search here
he_IL: ניתן לעבור לדף %s או לחפש כאן

en: You
he_IL: את/ה

en: Write message
he_IL: רשום הודעה

en: Working
he_IL: פועל

en: Website
he_IL: אתר

en: Votes
he_IL: הצבעות

en: Views
he_IL: צפיות

en: View the latest post
he_IL: צפה בהודעות האחרונות

en: View entire post
he_IL: צפה בהודעה המלאה

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: User Group
he_IL: קבוצת משתמשים

en: User
he_IL: משתמש

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
he_IL: השתמשו בתגובות כדי לקבל מידע נוסף או להציע שיפורים. הימנעו מלענות לשאלות בתגובות.

en: Upload an avatar
he_IL: העלה צלמית

en: Unsubscribe
he_IL: בטל מנוי

en: Topic title
he_IL: כותרת נושא

en: Topic Title
he_IL: כותרת נושא

en: Topic RSS Feed
he_IL: הזנת נושא

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: Subscriptions
he_IL: מנויים

en: Subscribe for new topics
he_IL: הרשם לקבלת נושאים חדשים

en: Subscribe for new replies
he_IL: הרשם לקבלת תגובות חדשות

en: Subforums
he_IL: תת פורומים

en: Sort Search Results by
he_IL: מיין תוצאות חיפוש לפי

en: Sorry, something is wrong with your data.
he_IL: מצטערים, משהו השתבש עם הנתונים שלך.

en: Social Networks
he_IL: רשתות חברתיות

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Sign In
he_IL: כניסה

en: Set Topic Sticky
he_IL: נעץ נושא

en: Send Report
he_IL: שלח דו"ח

en: Select Page
he_IL: בחר עמוד

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: Search result for
he_IL: תוצאות חיפוש עבור

en: Search in date period
he_IL: חיפוש בתקופה

en: Search in Forums
he_IL: חיפוש בפורומים

en: Search Type
he_IL: סוג חיפוש

en: Search Titles Only
he_IL: חיפוש בכותרות בלבד

en: Search Phrase
he_IL: חפש ביטוי

en: Search Entire Posts
he_IL: חיפוש בכל תכולת ההודעה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Result Info
he_IL: תוצאות

en: Report to Administration
he_IL: דווח למנהל

en: Report
he_IL: דווח

en: Reply
he_IL: הגב

en: Replies not found
he_IL: לא נמצאה תגובה

en: Replies
he_IL: תגובות

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Relevancy
he_IL: הקשר

en: Registered date
he_IL: תאריך רישום

en: Register
he_IL: רישום

en: Recent Topics
he_IL: נושאים אחרונים

en: Recent Questions
he_IL: שאלות אחרונות

en: Received Likes
he_IL: קיבל לייקים

en: Rating Badge
he_IL: תג דירוג

en: Rating
he_IL: דרוג

en: REPLY:
he_IL: תגובה:

en: RE
he_IL: השב

en: Quote
he_IL: צטט

en: Questions
he_IL: שאלות

en: Question Comments
he_IL: תגובות לשאלות

en: Posted by
he_IL: פורסם ע"י

en: Posted
he_IL: פורסם

en: Post link
he_IL: קישור לשירשור

en: Post Title
he_IL: נושא שירשור

en: Please %s or %s
he_IL: %s או %s בבקשה

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Page
he_IL: עמוד

en: Our newest member
he_IL: המשתמש החדש ביותר שלנו

en: Oops! The page you requested was not found!
he_IL: אופס! העמוד שחיפשת לא נמצא!

en: Online
he_IL: מחוברים

en: Offline
he_IL: לא מחוברים

en: Occupation
he_IL: תעסוקה

en: No topics were found here
he_IL: לא נמצא פה אף נושא

en: No subscriptions found for this member.
he_IL: לא נמצאו מנויים למשתמש זה.

en: No online members at the moment
he_IL: אין חברים מקוונים כרגע

en: No forums were found here.
he_IL: לא נמצאו כאן פורומים.

en: No file was uploaded
he_IL: לא הועלה אף קובץ

en: No activity found for this member.
he_IL: לא נמצאה פעילות עבור משתמש זה.

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Must be minimum 6 characters.
he_IL: חייבת להיות לפחות שישה תווים.

en: Move Topic
he_IL: העברת נושא

en: Missing a temporary folder
he_IL: חסרה תיקייה זמנית

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Members not found
he_IL: משתמש לא נמצא

en: Member information
he_IL: פרטי משתמש

en: Member Rating Badge
he_IL: תגי דירוג למשתמש

en: Member Rating
he_IL: דרוג משתמש

en: Member Information
he_IL: פרטי משתמש

en: Member Activity
he_IL: פעילות משתמש

en: Maximum allowed file size is
he_IL: גודל קובץ מקסימלי מותר להעלאה

en: Lost your password?
he_IL: שכחת את הסיסמא?

en: Logout
he_IL: יציאה

en: Login
he_IL: כניסה

en: Location
he_IL: מיקום

en: Liked
he_IL: אהבו

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
he_IL: אורך שם המשתמש חייב להיות בין 3 ל15 תווים (באנגלית ו/או מספרים)

en: Leave a reply
he_IL: השאירו תגובה

en: Latest Post
he_IL: הפרסום האחרון

en: Last post by %s
he_IL: פרסום אחרון ע"י %s

en: Last Year ago
he_IL: שנה שעברה

en: Last Week
he_IL: שבוע שעבר

en: Last Post Info
he_IL: פרטי ההודעה האחרונה

en: Last Post
he_IL: פרסום אחרון

en: Last Month
he_IL: בחודש האחרון

en: Last Active
he_IL: פעילות אחרונה

en: Last 6 Months
he_IL: ב6 חודשים האחרונים

en: Last 3 Months
he_IL: ב3 חודשים האחרונים

en: Last 24 hours
he_IL: ב24 שעות האחרונות

en: Joined
he_IL: הצטרף/ה

en: Insert member name or email
he_IL: הקלד/י שם משתמש או מייל

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Forum is empty
he_IL: הפורום ריק

en: Forum Statistics
he_IL: סטטיסטיקת פורום

en: Forum RSS Feed
he_IL: הזנת פורום

en: Forum Profile
he_IL: פרופיל פורום

en: Forum Members
he_IL: משתמשי פורום

en: Forum Home
he_IL: פורומים ראשי

en: Forum - Registration
he_IL: פורום - רישום

en: Forum - Page Not Found
he_IL: פורום - עמוד לא נמצא

en: Forum - Login
he_IL: פורום - כניסה

en: Forum
he_IL: פורום

en: First post and replies
he_IL: פרסום ראשון ותגובות

en: Find Topics Started by User
he_IL: מצא שרשורים שהותחלו ע"י המשתמש

en: Find Posts by User
he_IL: מצא שרשורים לפי משתמש

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Enter title here
he_IL: הכנס כותרת כאן

en: Email
he_IL: דוא"ל

en: Edited:
he_IL: נערך:

en: Display Name
he_IL: הצג שם

en: Descending order
he_IL: סדר יורד

en: Date
he_IL: תאריך

en: Confirm my subscription
he_IL: אשר את המנוי שלי

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Change password
he_IL: שנה סיסמא

en: Avatar
he_IL: צלמית

en: Attach file:
he_IL: קובץ מצורף:

en: Ascending order
he_IL: סדר עולה

en: Any Date
he_IL: כל תאריך

en: Answers
he_IL: תשובות

en: Answer to
he_IL: ענה ל

en: Answer
he_IL: מענה

en: Add topic
he_IL: הוסף נושא

en: Add a comment
he_IL: הוספת הערה

en: Activity
he_IL: פעילות

en: Account
he_IL: חשבון

en: About Me
he_IL: אודותי

en: %s, %s, %s and %d people liked
he_IL: %s, %s, %s ו%d אנשים אהבו

en: %s, %s and %s liked
he_IL: %s, %s ו%s אהבו

en: %s liked
he_IL: %s אהבו

en: %s and %s liked
he_IL: %s ו%s אהבו

en: Move
he_IL: העברה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Uninstall
he_IL: מחיקה

en: Could not write file %s
he_IL: לא היה ניתן לשמור את קובץ %s

en: Items
he_IL: פריטים

en: No items found
he_IL: לא נמצאו פריטים

en: Are you sure you want to DELETE this item?
he_IL: האם את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה למחוק את הפריט הזה?

en: Delete this item
he_IL: מחק פריט זה

en: Select All
he_IL: בחר את כל

en: item
he_IL: פריט

en: Show all forums
he_IL: הצג את כל הפורומים

en: Apply
he_IL: החל

en: Number of Items
he_IL: מספר פריטים

en: Title
he_IL: כותרת

en:  Discussion Board
he_IL: דיון

en:  Forum
he_IL: פורום

en: %s access successfully edited
he_IL: %s גישה נערכה בהצלחה

en: %s access successfully added
he_IL: %s גישה הוספה בהצלחה

en: Dismiss this notice.
he_IL: סגור הודעה זו.

en: save
he_IL: שמירה

en: add
he_IL: הוספה

en: Guest
he_IL: אורח

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit this usergroup
he_IL: ערוך את קבוצת המשתמשים

en: Usergroup Name
he_IL: שם קבוצת משתמשים

en: Usergroups
he_IL: קבוצות משתמשים

en: Reset Settings
he_IL: איפוס הגדרות

en: Install
he_IL: התקן

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Addons
he_IL: הרחבות

en: Emails
he_IL: כתובות דוא"ל

en: Topics &amp; Posts
he_IL: נושאים ושרשורים

en: General
he_IL: כללי

en: Forum Settings
he_IL: הגדרות פורום

en: Subscription Emails
he_IL: מכתבי מנוי

en: Forum Admin Email Addresses
he_IL: כתובות מייל למנהל

en: From Email Address
he_IL: כתובת מאת

en: From Name
he_IL: שם מאת

en: MB
he_IL: מ"ב

en: Maximum upload file size
he_IL: גודל קובץ מקסימלי להעלאה

en: Number of Posts per Page
he_IL: מספר שרשורים לעמוד

en: Badge Icon
he_IL: סמל תג דירוג

en: Color
he_IL: צבע

en: Custom Title
he_IL: כותרת מותאמת אישית

en: Number of Posts
he_IL: מספר הודעות

en: Level
he_IL: רמה

en: More
he_IL: עוד

en: Rating Icon
he_IL: תג דירוג

en: Rating Color
he_IL: צבע דרוג

en: Full Badge
he_IL: תג דירוג מלא

en: Short Badge
he_IL: תג דירוג מקוצר

en: Member Title
he_IL: כותרת משתמש

en: Min Number of Posts
he_IL: מס' שרשורים מינימלי

en: Rating Level
he_IL: רמת דירוג

en: Member Reputation
he_IL: מוניטין משתמש

en: minutes
he_IL: דקות

en: Forum Language
he_IL: שפת פורום

en: Dashboard Menu Position
he_IL: מיקום תפריט לוח הבקרה

en: Forum Base URL
he_IL: כתובת בסיס לפורום

en: Forum Description
he_IL: תיאור פורום

en: Forum Title
he_IL: כותרת פורום

en: Update Options
he_IL: עדכון אפשרויות

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

en: Show Top Search
he_IL: הצג את החיפושים המובילים

en: Update
he_IL: עדכון

en: Save
he_IL: שמירה

en: delete
he_IL: מחיקה

en: edit
he_IL: עריכה

en: Meta Description
he_IL: תיאור מטא

en: Forum Slug
he_IL: מזהה כתובת לפורום

en: View
he_IL: הצגה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Enter description here . . .
he_IL: הקלד תיאור כאן...

en: Enter forum title here
he_IL: הקלד כותרת פורום כאן

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Categories and Forums
he_IL: נושאים ופורומים

en: Screen Options
he_IL: הגדרות תצוגה

en: Number of Columns
he_IL: מספר עמודות

en: Screen Layout
he_IL: תצוגת מסך

en: Forum Meta
he_IL: מידע מטא של הפורום

en: Slug
he_IL: מזהה לכתובת

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Forum Options
he_IL: אפשרויות פורום

en: Show on screen
he_IL: הצג/י על המסך

en: Attachments Size
he_IL: גודל קבצים מצורפים

en: Attachments
he_IL: קבצים מצורפים

en: Members Online
he_IL: משתמשים זמינים

en: Members
he_IL: משתמשים

en: Posts
he_IL: שרשורים

en: Topics
he_IL: נושאים

en: Forums
he_IL: פורומים

en: Board Statistic
he_IL: סטטיסטיקות

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: Available
he_IL: זמין

en: Server Information
he_IL: פרטי שרת

en: Support Forum
he_IL: פורום תמיכה

en: Active Theme
he_IL: ערכת נושא פעילה

en: General Information
he_IL: מידע כללי

en: Welcome Message
he_IL: הודעת ברכה

en: wpForo Dashboard
he_IL: לוח בקרה wpForo
