Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1015 entries)

en:  Discussion Board
fa: تالار گفتگو

en:  Forum
fa: تالارگفتمان

en:  is enabled
fa: فعال است

en: %d Answer
fa: %d پاسخ

en: %d Answers
fa: %d پاسخ

en: %s Replies
fa: %s پاسخ

en: %s Reply
fa: %s پاسخ

en: %s access successfully added
fa: دسترسی %s باموفقیت اضافه شد

en: %s access successfully edited
fa: دسترسی %s با موفقیت ویرایش شد

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s and %s liked
fa: %s و %s پسندیدند

en: %s created a new topic %s
fa: %s موضوع جدید %s را ایجاد کرد

en: %s liked
fa: %s پسندید

en: %s liked forum post %s
fa: %s ارسال انجمن %s را پسندید

en: %s posted a new topic %s
fa: %s در موضوع %s ارسال دارد

en: %s replied to the topic %s
fa: %s پاسخ ها به این تاپیک %s

en: %s, %s and %s liked
fa: %s، %s و %s پسندیدند

en: %s, %s, %s and %d people liked
fa: %s، %s، %s و %d نفر پسندیدند

en: --- Choose ---
fa: --- انتخاب ---

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا یک نام کاربری وارد نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا آدرس ایمیل خود را تایپ نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
fa: <strong>خطا</strong>: با عرض پوزش، آن نام کاربری مجاز نمی‌باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
fa: <strong>خطا</strong>: آدرس ایمیل صحیح نمی‌باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
fa: <strong>خطا</strong>: این ایمیل در حال حاضر عضو شده،است، لطفا ایمیل دیگری انتخاب نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
fa: <strong>خطا</strong>: این نام کاربری در حال حاضر ثبت شده است. لطفا نام دیگری انتخاب نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa: <strong>خطا</strong>: این نام کاربری نامعتبر است زیرا از حروف نامعتبر استفاده می‌کند. لطفا یک نام کاربری معتبر وارد نمایید.

en: AOL IM
fa: پیام رسان AOL

en: About
fa: درباره

en: About Me
fa: درباره من

en: Access add error
fa: خطای افزودن دسترسی

en: Access delete error
fa: خطای حذف دسترسی

en: Access edit error
fa: خطای ویرایش دسترسی

en: Access name
fa: نام دسترسی

en: Access names
fa: نام‌های دستیابی

en: Access successfully deleted
fa: دسترسی باموفقیت حذف شد

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Activate
fa: فعال سازی

en: Active
fa: فعال

en: Active Theme
fa: پوسته فعال

en: Activity
fa: فعالیت

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New Forum Access
fa: افزودن دسترسی تالار جدید

en: Add New Language
fa: افزودن زبان جدید

en: Add Reply
fa: افزودن پاسخ

en: Add Topic error: No forum selected
fa: خطای افزودن موضوع: هیچ تالاری انتخاب نشد

en: Add a comment
fa: افزودن یک دیدگاه

en: Add a new Forum in this Category
fa: افزودن یک تالار جدید در این دسته

en: Add a new Subforum
fa: افزودن یک زیرتالار جدید

en: Add topic
fa: افزون موضوع

en: Addons
fa: افزونه ها

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
fa: دکمه ورود فیسبوک را به صفحات ورود و ثبت نام اضافه می‌کند

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
fa: یک سیستم پیوست فایل پیشرفته را به موضوعات و مطالب تالارگفتمان اضافه می‌کند. سیستم بارگذاری و نمایش رسانه قدرت‌گرفته توسط ایجکس با کتابخانه مخصوص کاربر.

en: Admin
fa: مدیر

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
fa: مدیریت تبلیغات یک سیستم مدیریت تبلیغ ساده اما قدرتمند است، که به شما اجازه می‌دهد تا بنرهای تبلیغاتی را در بین تالارگفتمان، موضوعات و مطالب اضافه نمایید.

en: Advanced Attachments
fa: ضمایم حرفه‌ای

en: Advanced Attachments Size
fa: اندازه ضمایم حرفه‌ای

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
fa: سیستم ایجادکننده مشخصات کاربری پیشرفته. اجازه می‌دهد تا فیلدهای جدید اضافه نمایید و صفحات مشخصات کاربری را مدیریت نمایید. فرم‌های ثبت‌نام جدید، حساب‌کاربری، جستجوی اعضا را ایجاد می‌کند.

en: All Checked topics successfully deleted
fa: همه موضوعات انتخاب شده، با موفقیت حذف شدند

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
fa: همه ارسال ها با ترتیب ارسال در موضوع مورد نظر ادغام می شوند. اگر می‌خواهید ارسال های ادغام شده در انتهای موضوع موردنظر قرار گیرند، باید با انتخاب گزینه زیر، اجازه به روز رسانی تاریخ را به ارسال ها بدهید.

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
fa: تمام زیرتالارها، موضوع‌ها و پاسخ‌ها به تالار انتخاب شده، ضمیمه خواهند شد. طرح‌بندی از این تالار ارث‌بری خواهد کرد.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
fa: تمام افزونه‌های فورو توسط توسعه‌دهندگان فورو در تیم gVectors توسعه داده می شوند. قیمت‌های افزودنی نیز شامل یک هدیه کوچک به کار سخت توسعه‌دهندگان فورو که به صورت رایگان انجام می‌دهند، می‌باشد. هنگامی که شما یک افزودنی خریداری می‌کنید، همچنین شما یک هدیه به توسعه و پشتیبانی فوروی رایگان می‌دهید. افزونه‌ها تنها منبع درآمد برای توسعه دهندگان فورو می‌باشد. فورو یک افزونه اعلا است که همیشه به صورت رایگان باقی خواهد ماند. هرگز نسخه پولی و نسخه حرفه‌ای این تالارگفتمان وجود نخواهد داشت. ما ده ها ویژگی دیگر فوق العاده در لیست کارهایمان داریم که در نسخه های آینده نیز به صورت رایگان اضافه خواهند شد. بنابراین توسعه رایگان فورو همیشه در اولویت اول قرار دارد و فورو با استفاده از توابع و ویژگی های جدید حتی سریعتر از قبل گسترش می‌یابد.

en: Allow Delete Own Topic for
fa: اجازه حذف موضوع خود، برای

en: Allow Delete Own post for
fa: اجازه حذف مطالب خود، برای

en: Allow Edit Own Post for
fa: اجازه ویرایش مطالب خود، برای

en: Allow Edit Own Topic for
fa: اجازه ویرایش موضوع خود، برای

en: Allow Member Signature
fa: اجازه امضا برای اعضا

en: Allowed dofollow domains
fa: دامنه‌های مجاز dofollow

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
fa: اجازه می‌دهد تا صدها ارائه‌کننده محتوای ویدئو، شبکه‌های اجتماعی، صدا و تصویر را در موضوعات و مطالب تالارگفتمان جاسازی کنید.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Answer
fa: پاسخ

en: Answer to
fa: پاسخ به

en: Answers
fa: پاسخ‌ها

en: Antispam
fa: ضد هرزنامه

en: Any Date
fa: هر تاریخی

en: App ID
fa: شناسه برنامه (APP)

en: App Secret
fa: رمز برنامه (APP)

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you sure you want to DELETE this item?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید این آیتم را حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام فایل‌های مشخص شده آبی که در اینجا لیست شده‌اند را حذف نمایید. لطفا پوشه /wp-content/uploads/wpforo/ وردپرس را در کامپیوتر خود، قبل از حذف فایل‌ها، دانلود نمایید، این کار غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام فایل‌های مشخص شده قرمز تیره که در اینجا لیست شده‌اند را حذف نمایید. لطفا پوشه /wp-content/uploads/wpforo/ وردپرس را در کامپیوتر خود، قبل از حذف فایل‌ها، دانلود نمایید، این کار غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام فایل‌های مشخص شده نارنجی که در اینجا لیست شده‌اند را حذف نمایید. لطفا پوشه /wp-content/uploads/wpforo/ وردپرس را در کامپیوتر خود، قبل از حذف فایل‌ها، دانلود نمایید، این کار غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام فایل‌های مشخص شده قرمز که در اینجا لیست شده‌اند را حذف نمایید. لطفا پوشه /wp-content/uploads/wpforo/ وردپرس را در کامپیوتر خود، قبل از حذف فایل‌ها، دانلود نمایید، این کار غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete this forum?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید این تالار را حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to delete this theme files?
fa: اطمینان دارید که می خواهید این فایل‌های پوسته را حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
fa: آیا از حذف همیشگی این فایل اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این مجموعه دستیابی را حذف نمایید؟ گروه‌های کاربری که به این دسترسی متصل شده‌اند، تمام مجوزهای تالار را از دست خواهند داد.

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
fa: اطمینان دارید که می خواهید همه تنظیمات و سبک‌های رنگ‌ها را به پیشفرض، تنظیم مجدد نمایید؟

en: Ascending order
fa: ترتیب صعودی

en: Attach file:
fa: فایل ضمیمه:

en: Attachment click - message for non-permitted users
fa: کلیک پیوست - پیام برای کاربران غیرمجاز

en: Attachment removed
fa: ضمیمه حذف شد

en: Attachments
fa: ضمیمه‌ها

en: Attachments Size
fa: اندازه ضمیمه‌ها

en: Attribute all content to:
fa: صفت همه محتوا به:

en: Author Email
fa: ایمیل نویسنده

en: Author Name
fa: نام نویسنده

en: Available
fa: دردسترس

en: Avatar
fa: چهره

en: Avatars Size
fa: اندازه چهره‌ها

en: Awaiting moderation
fa: منتظر تایید مدیریت

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
fa: جایزه امتیازهای myCRED برای فعالیت تالارگفتمان. مدالها و رتبه‌های myCRED را ادغام می‌کند. تبدیل موضوع، مطالب و پسندیدن‌های فورو به امتیازهای myCRED.

en: Badge Icon
fa: آیکون نشان

en: Ban user when spam is suspected
fa: مسدودکردن کاربر هنگامی که مشکوک به هرزنامه است

en: Banned
fa: مسدود شده

en: Blog Comments
fa: دیدگاه های بلاگ

en: Blog Posts
fa: ارسال های بلاگ

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
fa: هماهنگ سازی محتوای وبلاگ با تالارگفتمان و تالارگفتمان با وبلاگ. مطالب وبلاگ با موضوعات تالارگفتمان و نظرات وبلاگ با پاسخ‌های تالارگفتمان.

en: Board Statistic
fa: آمار تابلوی‌گفتمان

en: Bulk Actions
fa: عملیات گروهی

en: Button
fa: دکمه

en: Can approve/unapprove content
fa: امکان تایید/رد محتوا

en: Can attach file
fa: می تواند فایل ضمیمه کند

en: Can close topic
fa: می تواند موضوع را ببندد

en: Can create poll
fa: می‌تواند نظرسنجی ایجاد کند

en: Can create topic
fa: می تواند موضوع ایجاد کند

en: Can delete own reply
fa: می تواند پاسخ خودش را حذف کند

en: Can delete own topic
fa: می تواند موضوع خودش را حذف کند

en: Can delete replies
fa: می تواند پاسخ ها را حذف کند

en: Can delete topic
fa: می تواند موضوع را حذف کند

en: Can edit own replay
fa: می تواند پاسخ خودش را ویرایش کند

en: Can edit own topic
fa: می تواند موضوع خودش را ویرایش کند

en: Can edit replies
fa: می تواند پاسخ ها را ویرایش کند

en: Can edit topic
fa: می تواند موضوع را ویرایش کند

en: Can like
fa: می تواند پسند کند

en: Can move topic
fa: می تواند موضوع را انتقال دهد

en: Can post reply
fa: می تواند پاسخ ارسال کند

en: Can report
fa: می تواند گزارش دهد

en: Can set own topic answered
fa: می‌تواند موضوع خود را پاسخ‌داده‌شده تنظیم کند

en: Can set own topic private
fa: می‌تواند موضوع خودش را خصوصی کند

en: Can set own topic solved
fa: می‌تواند موضوع خود را حل‌شده تنظیم کند

en: Can set topic answered
fa: می‌تواند موضوع را پاسخ‌داده‌شده تنظیم کند

en: Can set topic private
fa: می‌تواند موضوع را خصوصی کند

en: Can set topic solved
fa: می‌تواند موضوع را حل‌شده تنظیم کند

en: Can set topic sticky
fa: می‌تواند موضوع را مهم تنظیم کند

en: Can view attached files
fa: امکان دیدن فایل های پیوست

en: Can view forum
fa: می تواند تالارگفتمان را مشاهده نماید

en: Can view poll result
fa: امکان دیدن نتیجه نظرسنجی

en: Can view private topic
fa: می‌تواند موضوع خصوصی را مشاهده کند

en: Can view replies
fa: می تواند پاسخ‌ها را مشاهده نماید

en: Can view topic
fa: می تواند موضوع را مشاهده کند

en: Can vote
fa: می تواند رای دهد

en: Can vote poll
fa: می‌تواند به نظرسنجی‌ها رای دهد

en: Can't add forum
fa: عدم توانایی در افزودن تالار

en: Can't add new language
fa: عدم توانایی در افزودن زبان جدید

en: Can't delete this Usergroup
fa: عدم توانایی در حذف این گروه کاربری

en: Can't send confirmation email
fa: عدم توانایی در ارسال ایمیل تایید

en: Can't send report email
fa: عدم توانایی  در ارسال ایمیل گزارش

en: Can't subscribe to this item
fa: عدم توانایی در اشتراک در این آیتم

en: Can't write a post: This topic is closed
fa: عدم توانایی در نوشتن مطلب: این موضوع بسته شده است

en: Can`t upload file
fa: عدم توانایی در آپلود فایل

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot update forum hierarchy
fa: عدم توانایی در بروزرسانی سلسله مراتب تالار

en: Cannot update post data
fa: عدم توانایی در بروزرسانی داده‌های مطلب

en: Categories and Forums
fa: دسته‌ها و تالارهای گفتمان

en: Category Layout
fa: طرح دسته

en: Change password
fa: تغییر کلمه عبور

en: Choose Target Forum
fa: تالار مقصد را انتخاب کنید

en: Clear
fa: پاک سازی

en: Click to delete Blue marked files
fa: جهت حذف فایل های علامت خورده آبی، کلیک کنید

en: Click to delete Dark Red marked files
fa: جهت حذف فایل های علامت خورده قرمز تیره، کلیک کنید

en: Click to delete Orange marked files
fa: جهت حذف فایل های علامت خورده نارنجی کلیک کنید

en: Click to delete Red marked files
fa: جهت حذف فایل های علامت خورده قرمز کلیک کنید

en: Closed
fa: بسته شده

en: Collapsed
fa: بسته شده

en: Color
fa: رنگ

en: Colored
fa: رنگی

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
fa: آدرس‌های ایمیل مدیران تالار به صورت جداشده توسط کاما، جهت دریافت اطلاع‌رسانی ها. برای مثال پیام‌های گزارش مطلب.

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Confirm my subscription
fa: تایید اشتراک من

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Continue Synchronization
fa: ادامه هماهنگ سازی

en: Could not be unsubscribe from this item
fa: عدم توانایی در لغو اشتراک از این آیتم

en: Could not write file %s
fa: عدم توانایی در نوشتن فایل %s

en: Create Account
fa: ایجاد حساب کاربری

en: Create New Topic
fa: ایجاد موضوع جدید

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
fa: ایجاد موضوع جدید با تقسیم ارسال ها. اولین ارسال از موضوع جدید، اولین پاسخ خواهد بود.

en: Created Date
fa: تاریخ ایجاد

en: Created by %s
fa: ایجاد شده توسط %s

en: Current active theme
fa: پوسته فعال فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Authorization URLs
fa: آدرس URL های اجازه دلخواه (Custom Authorization)

en: Custom CSS Code
fa: کد CSS سفارشی

en: Custom Redirection URLs after following actions
fa: URL های سفارشی تغییر مسیر بعد از عملیات زیر

en: Custom Title
fa: عنوان دلخواه

en: Custom URL
fa: URL سفارشی

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
fa: URL سفارشی، مثال http://example.com/my-page/

en: Customer
fa: مشتری

en: Dark
fa: تیره

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashboard - Can delete member
fa: پیشخوان - می تواند عضو را حذف کند

en: Dashboard - Can edit member
fa: پیشخوان - می تواند عضو را ویرایش کند

en: Dashboard Menu Position
fa: موقعیت منوی پیشخوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Default
fa: پیشفرض

en: Default Access
fa: دستیابی پیشفرض

en: Default Attachments Size
fa: اندازه ضمایم پیشفرض

en: Default Forum Access
fa: دسترسی پیش فرض تالار گفتمان

en: Delete
fa: حذف

en: Delete All
fa: حذف همه

en: Delete All Caches
fa: حذف تمام کش ها

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
fa: حذف گروه کاربری انتخاب شده و ادغام کاربران به گروه کاربری دیگر

en: Delete Chosen Usergroup And Users
fa: حذف گروه کاربری انتخاب شده و کاربران

en: Delete Inactive Users
fa: حذف کاربران غیرفعال

en: Delete Phrase Cache
fa: حذف کش (Cache) عبارات

en: Delete User Cache
fa: حذف کش (Cache) کاربر

en: Delete all wpForo content.
fa: حذف تمام محتوای تالارگفتمان فورو

en: Delete this file
fa: حذف این فایل

en: Delete this item
fa: حذف این آیتم

en: Delete this usergroup
fa: حذف این گروه کاربری

en: Deleted
fa: حذف شده

en: Deleted Successfully!
fa: با موفقیت حذف شد!

en: Descending order
fa: ترتیب نزولی

en: Details | Buy
fa: جزئیات | خرید

en: Directory
fa: فهرست

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Discussion Board
fa: تالار گفتگو

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Dismiss this notice.
fa: این اعلان را نادیده بگیر.

en: Display Avatars
fa: نمایش چهره ها

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Display Name or Nicename
fa: نمایش نام یا لقب

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
fa: نمایش گروه کاربری در زیر تصویر چهره نویسنده مطلب

en: Display on Members List
fa: نمایش در لیست اعضاء

en: Display with Avatars
fa: نمایش با چهره ها

en: Do not allow to attach files with following extensions:
fa: ضمیمه فایل های با پسوند زیر را اجازه نده:

en: Documentation
fa: مستندات

en: Done!
fa: انجام شد!

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
fa: خطا: عدم توانایی در ارتباط با Google reCAPTCHA API

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit this usergroup
fa: ویرایش گروه کاربری

en: Edited:
fa: ویرایش شده:

en: Email
fa: ایمیل

en: Email address exists. Please insert another.
fa: آدرس ایمیل وجود دارد. لطفا آدرس دیگری درج نمایید.

en: Emails
fa: ایمیل ها

en: Enable
fa: فعال

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
fa: فعال سازی پاکسازی اتوماتیک کاربران غیر فعال

en: Enable Avatars
fa: فعال سازی چهره

en: Enable Custom Avatars
fa: فعال سازی چهره‌های دلخواه

en: Enable Debug Mode
fa: فعال سازی حالت اشکال زدایی

en: Enable Email Notification
fa: فعال‌کردن اطلاع‌رسانی ایمیل

en: Enable HTML Cache
fa: فعال کردن کش HTML

en: Enable Member Cache
fa: فعال سازی کش اعضا

en: Enable Member Rating
fa: فعال سازی ارزیابی اعضا

en: Enable Member Rating Titles
fa: فعال سازی عناوین ارزیابی اعضا

en: Enable Memory Cache
fa: فعال کردن کش حافظه

en: Enable Object Cache
fa: فعال کردن کش شیء (Object Cache)

en: Enable Output Buffer
fa: فعال سازی Output Buffer

en: Enable RSS Feed
fa: فعال‌کردن خوراک RSS

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
fa: فعال‌سازی نشان‌های شهرت برای گروه‌های کاربری انتخاب‌شده

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
fa: فعال‌سازی عناوین شهرت برای گروه‌های کاربری انتخاب‌شده

en: Enable Subscription Confirmation
fa: فعال سازی تایید اشتراک

en: Enable User Profile Page indexing
fa: فعال کردن فهرست سازی صفحه مشخصات کاربر

en: Enable User Registration
fa: فعال سازی عضویت کاربر

en: Enable User Registration email confirmation
fa: فعال‌کردن تایید ایمیل ثبت‌نام کاربر

en: Enable WordPress Date/Time Format
fa: فعال سازی فرمت تاریخ/زمان وردپرس

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
fa: فعال کردن شورتکد وردپرس در ارسال محتوا

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
fa: در صورتی که می‌خواهید به صورت پیشفرض جعبه انتخاب اشتراک تیک خورده باشد، این گزینه را فعال نمایید.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
fa: برای مدیریت ضمیمه های تالار گفتمان در پیشخوان > رسانه > کتابخانه، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
fa: فعال سازی کتابخانه Font-Awesome در تالارگفتمان

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
fa: فعال سازی سئوی تالارگفتمان برای متای تگ‌ها

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
fa: فعال سازی سئوی تالارگفتمان برای متای عنوان‌ها

en: Enable wpForo Spam Control
fa: فعالسازی کنترل هرزنامه فورو

en: Enter description here . . .
fa: توضیح را اینجا وارد کنید...

en: Enter forum title here
fa: عنوان تالار را اینجا وارد کنید

en: Enter title here
fa: عنوان را اینجا وارد کنید

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
fa: آدرس ایمیل یا نام کاربری خود را وارد نمایید و ما لینکی که جهت دریافت یک کلمه عبور جدید، می‌توانید استفاده نمایید را ارسال خواهیم کرد.

en: Error: Forum is not found
fa: خطا: تالار پیدا نشد

en: Error: No topic selected
fa: خطا: موضوعی انتخاب نشد

en: Error: Topic is not found
fa: خطا: موضوع پیدا نشده است

en: Error: please insert some text to report.
fa: خطا: لطفا متنی جهت گزارش درج نمایید.

en: Exclude page URLs
fa: آدرس URL صفحه مستثنی

en: Expanded
fa: باز شده

en: Extend your forum with wpForo addons
fa: توسعه تالارگفتمان‌تان با افزودنی‌های فورو

en: Extended Layout - Intro posts
fa: طرح توسعه‌داده‌شده - ارسال‌های معرفی

en: Extended Layout - Intro topics
fa: طرح توسعه‌داده‌شده - موضوع‌های معرفی

en: Extended Layout - Number of Recent posts
fa: طرح توسعه یافته - تعداد ارسال‌های اخیر

en: Extended Layout - Number of Recent topics
fa: طرح توسعه‌یافته - تعداد موضوعات اخیر

en: Extended Layout - Number of intro posts
fa: طرح توسعه‌داده‌شده - تعداد ارسال‌های معرفی

en: Extended Layout - Number of intro topics
fa: طرح توسعه‌داده‌شده - تعداد موضوعات معرفی

en: Extended Layout - Recent post length
fa: طرح توسعه‌یافته - طول مطالب اخیر

en: Extended Layout - Recent posts
fa: طرح توسعه‌یافته - ارسال‌های اخیر

en: Extended Layout - Recent topic length
fa: طرح توسعه‌یافته - طول موضوع اخیر

en: Extended Layout - Recent topics
fa: طرح توسعه‌یافته - موضوعات اخیر

en: FROM Email Address
fa: آدرس ایمیل از (From)

en: FROM Name
fa: از نام

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Facebook API Configuration
fa: پیکربندی API فیسبوک

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
fa: اسکریپت ارتباط با API فیسبوک (اشتراک، ورود، درج مطلب...)

en: Facebook Login
fa: ورود فیسبوک

en: Facebook Login button on User Login page
fa: دکمه ورود فیسبوک در صفحه ورود کاربر

en: Facebook Login button on User Registration page
fa: دکمه ورود فیسبوک در صفحه ثبت‌نام کاربر

en: Facebook SDK for JavaScript
fa: SDK فیسبوک برای جاوا اسکریپت

en: Failed to write file to disk
fa: ناموفق در ذخیره فایل در دیسک

en: Features
fa: ویژگی ها

en: Features successfully updated
fa: ویژگی‌ها باموفقیت بروز شدند.

en: Features successfully updated, but previous value not changed
fa: ویژگی‌ها با موفقیت بروز شدند، اما مقدار قبلی تغییری نکردند

en: File type is not allowed
fa: نوع فایل مجاز نمی باشد

en: File upload stopped by extension
fa: آپلود فایل براساس پسوند متوقف شد

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter by Usergroups
fa: فیلتر بر اساس گروه های کاربری

en: Find Posts by User
fa: جستجوی ارسال‌ها براساس کاربر

en: Find Topics Started by User
fa: جستجوی موضوعات شروع‌شده براساس کاربر

en: Find a member
fa: جستجوی یک عضو

en: First post and replies
fa: جستجوی ارسال‌ها و پاسخ‌ها

en: Font Sizes
fa: اندازه های فونت

en: Font-awesome Icon
fa: آیکن Font-Awesome

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
fa: برای مشخصات کاربری عضو، حساب کاربری و صفحات اشتراک از URL های زیر استفاده نمایید:

en: Forgot Your Password?
fa: کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟

en: Forum
fa: تالار گفتمان

en: Forum - Login
fa: تالارگفتمان - ورود

en: Forum - Page Not Found
fa: تالارگفتمان - صفحه پیدا نشد

en: Forum - Registration
fa: تالارگفتمان - عضویت

en: Forum Accesses
fa: دسترسی‌های تالارگفتمان

en: Forum Admin Email Addresses
fa: آدرس‌های ایمیل مدیر تالارگفتمان

en: Forum Admins email addresses
fa: آدرس‌های ایمیل مدیران تالارگفتمان

en: Forum Base URL
fa: آدرس URL پایه تالارگفتمان

en: Forum Base URL successfully updated
fa: آدرس URL پایه تالارگفتمان با موفقیت بروزرسانی شد

en: Forum Color Styles
fa: سبک های رنگ تالارگفتمان

en: Forum Description
fa: توضیح تالارگفتمان

en: Forum Home
fa: صفحه نخست تالارگفتمان

en: Forum ID is not detected
fa: شناسه تالارگفتمان تشخیص داده نشد

en: Forum Icon
fa: آیکن تالارگفتمان

en: Forum Icons
fa: آیکون‌های تالارگفتمان

en: Forum Language
fa: زبان تالارگفتمان

en: Forum Maintenance
fa: نگهداری تالار گفتمان

en: Forum Members
fa: اعضای تالار گفتمان

en: Forum Members List
fa: لیست اعضای تالار گفتمان

en: Forum Meta
fa: متای تالارگفتمان

en: Forum Options
fa: گزینه‌های تالارگفتمان

en: Forum Page ID
fa: شناسه صفحه تالار

en: Forum Posts
fa: ارسال های تالارگفتمان

en: Forum Profile
fa: پروفایل تالار گفتمان

en: Forum RSS Feed
fa: خوراک RSS تالار گفتمان

en: Forum Settings
fa: تنظیمات تالارگفتمان

en: Forum Slug
fa: پیوند یکتای تالار

en: Forum Statistics
fa: آمار تالار گفتمان

en: Forum Themes
fa: پوسته‌های تالارگفتمان

en: Forum Title
fa: عنوان تالارگفتمان

en: Forum Tools
fa: ابزارهای تالار

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
fa: اشتراک در تالار گفتمان و موضوع با سیستم تایید دو مرحله ای

en: Forum contains no unread posts
fa: تالارگفتمان حاوی هیچ ارسال خوانده نشده‌ای نیست

en: Forum deleting error
fa: خطای حذف تالارگفتمان

en: Forum hierarchy successfully updated
fa: سلسله مراتب تالارگفتمان باموفقیت بروزرسانی شد

en: Forum is empty
fa: تالار خالی است

en: Forum is successfully merged
fa: تالارگفتمان باموفقیت ادغام شد

en: Forum merging error
fa: خطای ادغام تالارگفتمان

en: Forum options successfully updated
fa: گزینه‌های تالارگفتمان باموفقیت بروزرسانی شدند

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
fa: گزینه‌های تالارگفتمان باموفقیت بروز شدند، اما مقادیر قبلی تغییر نکردند

en: Forum post
fa: ارسال انجمن

en: Forum post like
fa: پسندیدن ارسال انجمن

en: Forum successfully updated
fa: تالارگفتمان باموفقیت بروز شد

en: Forum topic
fa: موضوع تالار گفتمان

en: Forum update error
fa: خطای بروزرسانی تالارگفتمان

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
fa: داده‌های مشخصات کاربری تالارگفتمان هنوز هماهنگ نشده‌اند، این مرحله اجباری است! لطفا دکمه زیر را جهت تکمیل نصب کلیک نمایید.

en: Forums
fa: تالارهای گفتمان

en: Forums RSS Feed
fa: خوراک RSS تالارها

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
fa: تالارهای گفتمان می‌توانند با طرح‌بندی‌های مختلفی نمایش داده شوند (توسعه‌یافته، ساده‌شده و پرسش و پاسخ)، تنها دسته بالا (پنل‌های آبی) را ویرایش نمایید و طرح‌بندی که می‌خواهید را تنظیم نمایید. طرح‌بندی‌های تالارگفتمان فرزند بستگی به طرح‌بندی دسته بالا (پنل‌های آبی) دارند. آنها نمی‌توانند طرح‌بندی متفاوتی داشته باشند.

en: Fresh Installation
fa: نصب تازه

en: From Email Address
fa: از آدرس ایمیل

en: From Name
fa: از نام

en: Front - Can have signature
fa: بخش اصلی - می تواند امضا داشته باشد

en: Front - Can upload avatar
fa: بخش اصلی - می تواند تصویر چهره (Avatar) را آپلود کند

en: Front - Can view avatars
fa: بخش اصلی - می تواند تصاویر چهره (Avatar) را ببیند

en: Front - Can view member about me
fa: بخش اصلی - می تواند متن درباره من را برای اعضا مشاهده نماید

en: Front - Can view member custom title
fa: بخش اصلی - می تواند عنوان سفارشی اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view member email
fa: بخش اصلی - می تواند ایمیل اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view member location
fa: بخش اصلی - می تواند مکان اعضا را مشاهده نماید

en: Front - Can view member occupation
fa: بخش اصلی - می تواند شغل اعضا را مشاهده نماید

en: Front - Can view member reg. date
fa: بخش اصلی - می تواند تاریخ عضویت کاربران را مشاهده نماید.

en: Front - Can view member reputation
fa: بخش اصلی - می تواند اعتبار اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view member signature
fa: بخش اصلی - می تواند امضای اعضا را مشاهده نماید

en: Front - Can view member social networks
fa: بخش اصلی - می تواند شبکه های اجتماعی کاربران را مشاهده کند

en: Front - Can view member title
fa: بخش اصلی - می تواند عنوان اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view member username
fa: بخش اصلی - می تواند نام کاربری اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view member website
fa: بخش اصلی - می تواند وب سایت اعضا را مشاهده کند

en: Front - Can view members
fa: بخش اصلی - می تواند کاربران را میشاهده کند

en: Front - Can view profiles
fa: بخش اصلی - می تواند مشخصات کاربری را مشاهده کند

en: Front - Can write PM
fa: بخش اصلی - می تواند پیغام خصوصی بنویسد

en: Front-end Phrases
fa: عبارات بخش اصلی سایت

en: Full Badge
fa: نشان کامل

en: Full access
fa: دسترسی کامل

en: General
fa: عمومی

en: General Information
fa: اطلاعات عمومی

en: General options successfully updated
fa: گزینه‌های عمومی باموفقیت بروزرسانی شدند

en: Google reCAPTCHA verification failed
fa: تایید Google reCAPTCHA ناموفق شد

en: Google+
fa: گوگل پلاس

en: Grey
fa: خاکستری

en: Group
fa: گروه

en: Guest
fa: میهمان

en: Guest Post Editor
fa: ویرایشگر مطلب مهمان

en: Guest Topic Editor
fa: ویرایشگر موضوع مهمان

en: Guests
fa: مهمان ها

en: Help wpForo to grow, show plugin info
fa: کمک به رشد تالارگفتمان، نمایش اطلاعات افزونه

en: Hide Replies
fa: مخفی‌کردن پاسخ‌ها

en: Hot
fa: داغ

en: I agree
fa: موافقم

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
fa: مهم! حذف، یک عمل غیر فعال سازی ساده نیست. این عمل، همه داده‌های تالارگفتمان (تالارهای گفتمان، موضوعات، پاسخ‌ها، ضمیمه‌ها...) را برای همیشه از پایگاه‌داده حذف می‌کند. لطفا قبل از این عمل، از پایگاه‌داده، پشتیبان تهیه نمایید، ممکن است شما داده‌های این تالارگفتمان را در آینده نیاز داشته باشید. اگر شما اطمینان دارید که می‌خواهید همه داده‌های تالارگفتمان را حذف نمایید، لطفا تایید نمایید. در غیراینصورت، فقط آن را لغو نمایید، سپس می‌توانید این افزونه را غیرفعال نمایید، که داده‌های تالارگفتمان حذف نخواهند شد.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
fa: مهم: فورو با پیوندهای یکتای پیشفرض کار نمی‌کند، لطفا ساختار پیوند یکتا را تغییر دهید

en: Icon
fa: آیکون

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
fa: در صورتی که یک دسته (پنل‌های آبی) تالارهای گفتمانی ندارد (پنل‌های خاکستری)، آن در بخش اصلی نمایش داده نخواهد شد. هر دسته باید حاوی حداقل یک تالارگفتمان باشد.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
fa: اگر با wpForo به مشکل برخوردید، قبل از پرسش برای پشتیبانی، این گزینه را فعال کنید، این گزینه اطلاعات مخفی مهمی را برای کمک به ما جهت اشکال‌زدایی مشکلات شما، نمایش می‌دهد.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
fa: در صورتی که شما این گزینه را فعال کرده‌اید، بعد از ثبت‌نام، کاربر نمی‌تواند بدون تایید ایمیل وارد شود.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
fa: اگر مایل به حذف این تالار و نگه‌داشتن زیرتالارها، موضوع‌ها و پاسخ‌های آن هستید، لطفا یک تالار مقصد جدید در لیست بازشوی زیر انتخاب کنید

en: Illegal character in username.
fa: حرف غیر مجاز در نام کاربری.

en: Important Tips
fa: نکات مهم

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
fa: جهت دریافت یک APP ID و کلید رمز از فیس‌بوک، شما نیاز به ثبت یک برنامه (application) جدید دارید. نگران نباشید - بسیار آسان است، و برنامه شما نیاز به انجام هیچ کاری ندارد. ما فقط به کلیدها نیاز داریم.

en: Inactive
fa: غیر فعال

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
fa: کاربران غیرفعال مالکان حساب‌های کاربری هستند که هیچ موضوع، مطلب، نظر و اشتراکی برای محتوا ندارند. در ۹۹٪ موارد، این نوع حساب‌های کاربری توسط اسپمرها ثبت‌نام می‌‌شوند. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا فقط کاربران فعال و غیرفعال شناخته شده را نگه دارید.

en: Inactive users who have been registered more than
fa: کاربران غیرفعالی که بیشتر از

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
fa: فرمت فایل نادرست است. فرمت های مجاز: jpeg، jpg، png، gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
fa: درج ضمایم تالار گفتمان در کتابخانه رسانه

en: Insert link
fa: درج لینک

en: Insert member name or email
fa: نام کاربر یا ایمیل را درج نمایید

en: Insert your Email address.
fa: آدرس ایمیل خود را درج نمایید.

en: Install
fa: نصب

en: Installed
fa: نصب‌شده

en: Invalid Email address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر

en: Invalid User
fa: کاربر نامعتبر

en: Invalid request!
fa: درخواست نامعتبر!

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Join us today!
fa: امروز به ما ملحق شوید!

en: Joined
fa: عضو شده

en: LAYOUTS
fa: طرح بندی ها

en: Language XML file
fa: فایل XML زبان

en: Last 24 hours
fa: 24 ساعت اخیر

en: Last 3 Months
fa: 3 ماه اخیر

en: Last 6 Months
fa: 6 ماه اخیر

en: Last Active
fa: آخرین فعالیت

en: Last Month
fa: ماه گذشته

en: Last Post
fa: آخرین ارسال

en: Last Post Info
fa: اطلاعات آخرین ارسال

en: Last Week
fa: آخرین هفته

en: Last Year ago
fa: سال گذشته

en: Last post by %s
fa: آخرین ارسال توسط %s

en: Last reply by %s
fa: آخرین پاسخ توسط %s

en: Latest Post
fa: آخرین ارسال

en: Leave a reply
fa: ارسال یک پاسخ

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
fa: طول باید بین ۳ تا ۳۰ حرف باشد.

en: Level
fa: سطح

en: Light
fa: روشن

en: Liked
fa: پسندیده شده

en: Link Text
fa: متن لینک

en: Location
fa: مکان

en: Log Viewed Forums and Topics
fa: گزارش تالارها و موضوعات مشاهده‌شده

en: Login
fa: ورود

en: Login URL
fa: آدرس URL ورود

en: Logout
fa: خروج

en: Lost Password URL
fa: آدرس URL فراموشی کلمه‌عبور

en: Lost your password?
fa: کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: MB
fa: مگابایت

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
fa: اطمینان حاصل کنید که یک کلاس آیکون font-awesome درج می‌نمایید، آن باید با پیشوند -fa  شروع شود، مانند &quot;fa-comments&quot;.

en: Maximum allowed file size is
fa: حداکثر اندازه فایل مجاز برابر است با

en: Maximum upload file size
fa: حداکثر اندازه فایل آپلود

en: Member
fa: عضو

en: Member Activity
fa: فعالیت عضو

en: Member Custom Title by default
fa: پیشفرض عنوان سفارشی عضو

en: Member Custom Titles
fa: عناوین سفارشی عضو

en: Member Information
fa: اطلاعات عضو

en: Member Profile
fa: پروفایل عضو

en: Member Rating
fa: ارزیابی عضو

en: Member Rating Badge
fa: نشان ارزیابی عضو

en: Member Reputation
fa: شهرت عضو

en: Member Reputation and Titles
fa: عنوان ها و سوابق عضو

en: Member Title
fa: عنوان عضو

en: Member information
fa: اطلاعات عضو

en: Member options successfully updated
fa: گزینه‌های عضو باموفقیت بروزرسانی شدند

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
fa: گزینه‌های عضو با موفقیت بروزرسانی شدند، اما مقادیر قبلی تغییر نکردند

en: Members
fa: اعضا

en: Members Online
fa: اعضای آنلاین

en: Members Search Type
fa: نوع جستجوی اعضا

en: Members URL structure
fa: ساختار URL اعضا

en: Members not found
fa: اعضا پیدا نشدند

en: Merge
fa: ادغام

en: Merge Topics
fa: ادغام موضوعات

en: Message has been sent
fa: پیام ارسال شد

en: Messages
fa: پیام ها

en: Meta Description
fa: توضیح متا

en: Min Number of Posts
fa: حداقل تعداد ارسال‌ها

en: Min number of posts to be able attach files
fa: حداقل تعداد ارسال برای مجاز بودن به ضمیمه کردن فایل ها

en: Min number of posts to be able post links
fa: حداقل تعداد ارسال برای مجاز بودن به ارسال لینک ها

en: Misc
fa: متفرقه

en: Missing a temporary folder
fa: فاقد یک پوشه موقت

en: Moderation
fa: نظارت

en: Moderator
fa: مدیر

en: Moderator access
fa: دسترسی مدیر

en: Modified Date
fa: تاریخ ویرایش

en: More
fa: بیشتر

en: More info
fa: اطلاعات بیشتر

en: More information about
fa: اطلاعات بیشتر درباره

en: Most Commented
fa: بیشترین دیدگاه

en: Most Voted
fa: بیشترین رأی

en: Move
fa: انتقال

en: Move Reply
fa: انتقال پاسخ

en: Move Topic
fa: انتقال موضوع

en: Must be minimum 6 characters.
fa: حداقل باید ۶ حرف باشد.

en: My Profile
fa: پروفایل من

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
fa: نکته: اگر قصد اضافه‌کردن ابزارک‌ها را در این نوارکناری دارید، جهت جلوگیری از تکرار نوارکناری، لطفا از قالب 'تمام صفحه' برای تالارگفتمان، استفاده نمایید.

en: New
fa: جدید

en: New Addons for Your Forum!
fa: افزودنی جدید برای تالارگفتمان شما!

en: New Forum
fa: تالار جدید

en: New Passwords do not match
fa: کلمه های عبور جدید همسان نیستند

en: New Phrase
fa: عبارت جدید

en: New Registered User
fa: کاربر ثبت نام شده جدید

en: New Topic Forum
fa: موضوع جدید انجمن

en: New Topic Title
fa: عنوان موضوع جدید

en: New User Group
fa: گروه کاربری جدید

en: New Usergroup
fa: گروه کاربری جدید

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
fa: زبان جدید با موفقیت افزوده شد و زبان تالارگفتمان به زبان جدید تغییر کرد

en: New reply notification email message
fa: پیام ایمیل اطلاع‌رسانی پاسخ جدید

en: New reply notification email subject
fa: عنوان ایمیل اطلاع‌رسانی پاسخ جدید

en: New topic notification email message
fa: پیام ایمیل اطلاع‌رسانی موضوع جدید

en: New topic notification email subject
fa: عنوان ایمیل اطلاع‌رسانی موضوع جدید

en: Newest
fa: تازه‌ترین

en: No
fa: خیر

en: No Posts found for update
fa: هیچ ارسالی برای بروزرسانی پیدا نشد

en: No access
fa: بدون دسترسی

en: No activity found for this member.
fa: هیچ فعالیتی برای این عضو پیدا نشد.

en: No file was uploaded
fa: هیچ فایلی آپلود نشد

en: No forums were found here.
fa: هیچ تالارگفتمانی در اینجا پیدا نشد.

en: No items found
fa: هیچ آیتمی پیدا نشد

en: No layout found
fa: طرح‌بندی پیدا نشد

en: No layout found.
fa: طرحی پیدا نشد.

en: No new posts found
fa: هیچ نوشته جدیدی پیدا نشد

en: No online members at the moment
fa: هیچ عضو آنلاینی در این لحظه وجود ندارد

en: No parent
fa: بدون والد

en: No posts were found here
fa: هیچ ارسالی در اینجا پیدا نشد

en: No subscriptions found for this member.
fa: هیچ اشتراکی برای این عضو پیدا نشد.

en: No theme found
fa: پوسته‌ای پیدا نشد

en: No topics were found here
fa: هیچ موضوعی در اینجا پیدا نشد

en: Noindex forum page URLs
fa: آدرس URL های صفحه تالار بدون فهرست (Noindex)

en: Not available
fa: عدم دسترسی

en: Notify Admins via email on new Post
fa: اطلاع‌رسانی مدیران از طریق ایمیل در هنگام ارسال جدید

en: Notify Admins via email on new Topic
fa: اطلاع‌رسانی برای موضوع جدید به مدیران از طریق ایمیل

en: Notify via email when new user is banned
fa: اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل هنگامی که کاربر جدیدی مسدود می‌شود

en: Number of Columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Number of Items
fa: تعداد آیتم ها

en: Number of Posts
fa: تعداد ارسال‌ها

en: Number of Posts per Page
fa: تعداد مطالب در هر صفحه

en: Number of Topics per Page
fa: تعداد موضوعات در هر صفحه

en: Occupation
fa: شغل

en: Offline
fa: آفلاین

en: Old password is wrong
fa: کلمه عبور قدیمی اشتباه است

en: Oldest
fa: قدیمی‌ترین

en: Online
fa: آنلاین

en: Online status timeout
fa: مدت زمان وضعیت آنلاین

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
fa: فقط مدیران و ناطران می‌توانند موضوعات خصوصی شما را مشاهده نمایند.

en: Oops! The page you requested was not found!
fa: اوه! صفحه‌ای که درخواست کرده بودید، پیدا نشد!

en: Open link in a new tab
fa: باز کردن لینک در برگه جدید

en: Order by
fa: ترتیب بر اساس

en: Our newest member
fa: جدیدترین عضو ما

en: Page
fa: صفحه

en: Parent Forum
fa: تالار والد

en: Password
fa: کلمه‌عبور

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
fa: طول کلمه‌عبور باید بین ۶ تا ۲۰ حرف باشد.

en: Password mismatch.
fa: کلمه عبور همسان نیست.

en: Permission denied
fa: عدم داشتن مجوز

en: Permission denied for add forum
fa: مجوز برای افزودن تالارگفتمان رد شد

en: Permission denied for delete forum
fa: مجوز برای حذف تالارگفتمان رد شد

en: Permission denied for edit forum
fa: مجوز برای ویرایش تالارگفتمان رد شد

en: Permission denied for this action
fa: انجام این عمل مجاز نمی باشد

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Phrase add error
fa: خطا در افزودن عبارت

en: Phrase adding error
fa: خطا در افزودن عبارت

en: Phrase successfully added
fa: عبارت با موفقیت افزوده شد

en: Phrase successfully updates
fa: عبارت با موفقیت بروزرسانی شد

en: Phrase update error
fa: خطا در بروزرسانی عبارت

en: Phrases
fa: عبارات

en: Please %s or %s
fa: لطفا %s یا %s

en: Please Insert Your Email or Username
fa: لطفا ایمیل یا نام کاربری خود را درج نمایید

en: Please Moderate:
fa: لطفا مدیریت کنید:

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
fa: لطفا آدرس موضوع موردنظر را از نوار آدرس مرورگر در اینجا کپی کنید.

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
fa: لطفا پانل‌های تالارگفتمان را بکشید و رها کنید تا سلسله مراتب والد-فرزند را تنظیم کنید.

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
fa: لطفا این گزینه را فعال کنید تا به wpForo کمک کنید تا به عنوان تشکر از کار سختی که به صورت کاملا رایگان برای شما انجام می دهیم، محبوبیت بیشتری به دست بیاورد. این گزینه یک نماد بسیار کوچک در پایین صفحه تالارگفتمان اضافه می کند که به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد تا سایت تالارگفتمانی که از آن استفاده می‌کنید را تشخیص دهند.

en: Please follow to this instruction
fa: لطفا از این دستورالعمل پیروی نمایید

en: Please insert required fields!
fa: لطفا فیلدهای اجباری را درج نمائید!

en: Please login into Facebook and then click connect button again
fa: لطفا به فیسبوک وارد شوید و سپس دکمه اتصال را دوباره کلیک نمایید

en: Possible Spam Attachments
fa: ضمیمه های هرزنامه ممکن

en: Post Content
fa: محتوای مطلب

en: Post Reporting Emails
fa: ایمیل های گزارش مطلب

en: Post Title
fa: عنوان مطلب

en: Post delete error
fa: خطا در حذف مطلب

en: Post is empty
fa: مطلب خالی است

en: Post link
fa: لینک مطلب

en: Post options successfully updated
fa: گزینه‌های مطلب باموفقیت بروزرسانی شدند

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
fa: گزینه‌های مطلب باموفقیت بروزرسانی شدند، اما مقدار قبلی تغییر نکرد.

en: Posted
fa: ارسال‌شده

en: Posted by
fa: ارسال‌شده توسط

en: Posts
fa: ارسال‌

en: Posts Count
fa: تعداد ارسال‌ها

en: Powered by
fa: قدرت‌گرفته از

en: Private Topic
fa: موضوع خصوصی

en: Profile
fa: پروفایل

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
fa: یک راه امن جهت ارتباط مستقیم با دیگر اعضا ارائه می‌کند. پیام‌ها خصوصی هستند و فقط می‌توانند توسط شرکت کنندگان مکالمه مشاهده شوند.

en: Publish
fa: انتشار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
fa: طرح پرسش‌وپاسخ - تعداد موضوعات اخیر

en: Q&A Layout - Number of intro topics
fa: طرح پرسش و پاسخ - تعداد موضوعات مقدمه

en: Q&A Layout - Recent topic length
fa: طرح پرسش و پاسخ - طول موضوع اخیر

en: Q&A Layout - Recent topics
fa: طرح پرسش و پاسخ - موضوعات اخیر

en: Q&A layout - Intro topics
fa: طرح پرسش و پاسخ - موضوعات معرفی

en: Question Comments
fa: دیدگاه‌های پرسش

en: Questions
fa: پرسش‌ها

en: Quote
fa: نقل‌قول

en: RE
fa: پاسخ

en: REPLY:
fa: پاسخ:

en: Rating
fa: ارزیابی

en: Rating Badge
fa: نشان ارزیابی

en: Rating Color
fa: رنگ ارزیابی

en: Rating Icon
fa: آیکون ارزیابی

en: Rating Level
fa: سطح ارزیابی

en: Rating Title
fa: عنوان ارزیابی

en: Read more
fa: مرور بیشتر

en: Read only access
fa: دسترسی فقط خواندن

en: Received Likes
fa: لینک‌های دریافت‌شده

en: Recent Posts
fa: ارسال های اخیر

en: Recent Posts Display Type
fa: نوع نمایش آخرین مطالب

en: Recent Questions
fa: پرسش‌های اخیر

en: Recent Topics
fa: موضوعات اخیر

en: Redirect after login
fa: تغییر مسیر بعد از ورود

en: Redirect after registration
fa: تغییر مسیر بعد از ثبت‌نام

en: Redirect after subscription confirmation
fa: تغییر مسیر بعد از تایید اشتراک

en: Redirect to this page after success login
fa: انتقال به این صفحه بعد از ورود موفق

en: Register
fa: عضویت

en: Register URL
fa: آدرس URL عضویت

en: Register your site and get API keys here &raquo;
fa: سایت خود را ثبت نمایید و کلیدهای API را در اینجا دریافت نمایید &raquo;

en: Registered
fa: عضو شده

en: Registered date
fa: تاریخ عضویت

en: Registration Error
fa: خطا در ثبت نام

en: Relevancy
fa: ارتباط

en: Remember Me
fa: مرا به یاد بسپار

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
fa: جایگزینی چهره کاربر با چهره مشخصات کاربری تالارگفتمان

en: Replace Author Link to Forum Profile
fa: جایگزینی لینک نویسنده با مشخصات کاربری تالارگفتمان

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
fa: جایزگینی لینک نویسنده دیدگاه با مشخصات کاربری تالارگفتمان

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
fa: تعویض URL صفحه ورود با URL صفحه ورود تالارگفتمان

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
fa: تعویض URL صفحه ثبت‌نام با URL صفحه ثبت‌نام تالارگفتمان

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
fa: جایگزین URL صفحه تنظیم مجدد کلمه عبور با URL صفحه تنظیم مجدد کلمه عبور تالارگفتمان

en: Replied
fa: پاسخ داده شده

en: Replies
fa: پاسخ‌

en: Replies not found
fa: پاسخ‌ها پیدا نشدند

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reply by
fa: پاسخ توسط

en: Reply request error
fa: خطای درخواست پاسخ

en: Reply to
fa: پاسخ به

en: Report
fa: گزارش

en: Report message body
fa: متن پیام گزارش

en: Report message subject
fa: موضوع پیام گزارش

en: Report to Administration
fa: گزارش به مدیریت

en: Required field
fa: فیلد اجباری

en: Reset Password
fa: تنظیم مجدد کلمه عبور

en: Reset Password Emails
fa: ایمیل‌های تنظیم مجدد کلمه‌عبور

en: Reset Password message body
fa: بدنه پیغام تنظیم مجدد کلمه‌عبور

en: Reset Result
fa: تنظیم مجدد نتایج

en: Reset Search
fa: تنظیم مجدد جستجو

en: Reset Settings
fa: تنظیم مجدد تنظیمات

en: Result Info
fa: اطلاعات نتیجه

en: SEO Tools
fa: ابزارهای سئو

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save forums order and hierarchy
fa: ذخیره ترتیب و سلسله مراتب تالارهای‌گفتمان

en: Screen Layout
fa: طرح صفحه

en: Screen Options
fa: گزینه‌های صفحه

en: Search
fa: جستجو

en: Search Entire Posts
fa: جستجوی تمام ارسال‌ها

en: Search Forums...
fa: جستجوی تالارهای گفتمان...

en: Search Phrase
fa: جستجو عبارت

en: Search Titles Only
fa: فقط جستجوی عنوان‌ها

en: Search Type
fa: نوع جستجو

en: Search in Forums
fa: جستجو در تالارها

en: Search in date period
fa: جستجو در بازه زمانی

en: Search result for
fa: نتیجه جستجو برای

en: Search...
fa: جستجو...

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select Color
fa: انتخاب رنگ

en: Select Page
fa: انتخاب صفحه

en: Select Posts to Split
fa: ارسال ها را جهت تقسیم انتخاب کنید

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
fa: ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی به همه آدرس‌های ایمیل (جداشده توسط کاما) مدیران تالارگفتمان، هنگامی که یک پاسخ جدید ایجاد می‌شود.

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
fa: ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی برای همه آدرس‌های ایمیل (جدا شده توسط کامل) مدیران انجمن، وقتی یک موضوع جدید ایجاد می‌شود.

en: Send Report
fa: ارسال گزارش

en: Server "post_max_size" is
fa: "post_max_size" سرور برابر است با

en: Server "upload_max_filesize" is
fa: "upload_max_filesize" سرور برابر است با

en: Server Information
fa: اطلاعات سرور

en: Set Topic Sticky
fa: موضوع را مهم کن

en: Set as Default
fa: تنظیم به عنوان پیش فرض

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
fa: در صورتی که مایلید تا همه ارسال‌ها در ناحیه آخرین ارسال‌ها نمایش داده شود، مقدار این گزینه را بر روی 0 تنظیم نمایید.

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
fa: اگر می‌خواهید همه ارسال‌ها را در زیر ناحیه معرفی موضوع، نمایش دهید، مقدار این گزینه را 0 تنظیم نمایید.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
fa: در صورتی که می‌خواهید تا کل محتوای ارسال در ناحیه آخرین ارسال نمایش داده شود، مقدار این گزینه را به 0 تنظیم نمایید.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
fa: در صورتی که می‌خواهید تا کل عنوان را در ناحیه آخرین موضوعات نمایش دهید، مقدار این گزینه را بر روی 0 تنظیم نمایید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings successfully updated
fa: تنظیمات با موفقیت بروزرسانی شد

en: Shop Account
fa: حساب کاربری فروشگاه

en: Short Badge
fa: نشان کوتاه

en: Show Admin Bar for Members
fa: نمایش نوار مدیر برای اعضا

en: Show Breadcrumb
fa: نمایش مسیر حرکت

en: Show Forum Page Title
fa: نمایش عنوان صفحه تالار

en: Show Forum Statistic
fa: نمایش آمار تالار

en: Show Member Mention Nicknames
fa: نمایش اشاره به نام مستعار عضو

en: Show Replies
fa: نمایش پاسخ‌ها

en: Show Top Search
fa: نمایش جستجوی بالا

en: Show Top/Menu Bar
fa: نمایش نوار منو/بالا

en: Show all forums
fa: نمایش همه تالارهای گفتمان

en: Show on screen
fa: نمایش در صفحه

en: Sign In
fa: ورود

en: Signature
fa: امضا

en: Site Key
fa: کلید سایت

en: Site Profile
fa: مشخصات کاربری سایت

en: Skype
fa: اسکایپ

en: Slug
fa: پیوند یکتا

en: Social Networks
fa: شبکه های اجتماعی

en: Solved
fa: حل شده

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
fa: برخی گزینه‌های مفید جهت محدود کردن ثبت‌نام کاربران و به حداقل رساندن هرزنامه‌ها. این گزینه‌ها بر روی کاربرانی که مجوزهای "توانایی عبور از مدیریت" و "توانایی ویرایش اعضا" را دارند، تاثیر نمی‌گذارد.

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
fa: برخی گزینه‌های مفید جهت محدود کردن ثبت‌نام کاربران و به حداقل رساندن هرزنامه‌ها. این کنترل بر روی کاربرانی که مجوزهای "توانایی عبور از مدیریت" و "توانایی ویرایش اعضا" را دارند، تاثیر نمی‌گذارد.

en: Something wrong with profile data.
fa: چیزی در داده‌های مشخصات کاربری اشتباه است.

en: Sorry, something is wrong with your data.
fa: با عرض پوزش، مشکلی با داده‌های شما وجود دارد.

en: Sort Search Results by
fa: مرتب‌سازی نتایج جستجو براساس

en: Spam Control
fa: کنترل هرزنامه

en: Spam Suspicion Level for Posts
fa: سطح مشکوک‌بودن هرزنامه برای ارسال‌ها

en: Spam Suspicion Level for Topics
fa: سطح مسکوک‌بودن هرزنامه برای موضوعات

en: Specify avatar by URL
fa: تعیین تصویر چهره براساس URL

en: Split
fa: تقسیم کردن

en: Split Topic
fa: تقسیم موضوع

en: Standard access
fa: دسترسی استاندارد

en: Start Profile Synchronization
fa: شروع هماهنگ سازی مشخصات کاربری

en: Styles
fa: طرح بندی ها (Styles)

en: Subforums
fa: زیرتالارها

en: Submit
fa: ارسال

en: Subscribe confirmation email message
fa: پیام ایمیل تایید اشتراک

en: Subscribe confirmation email subject
fa: موضوع ایمیل تایید اشتراک

en: Subscribe for new replies
fa: اشتراک برای پاسخ‌های جدید

en: Subscribe for new topics
fa: اشتراک برای موضوعات جدید

en: Subscribe options successfully updated
fa: گزینه‌های اشتراک باموفقیت بروزرسانی شدند

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
fa: گزینه‌های اشتراک باموفقیت بروزرسانی شدند، اما مقدار قبلی تغییر نکرد

en: Subscribe to this topic
fa: اشتراک در این موضوع

en: Subscription Emails
fa: ایمیل‌های اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک‌ها

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
fa: موفق! از شما سپاسگزاریم. لطفا ایمیل خود را بررسی و لینک فعال سازی زیر را کلیک نمایید تا این مرحله کامل شود.

en: Successfully updated
fa: باموفقیت بروزرسانی شد.

en: Successfully voted
fa: رای با موفقیت ثبت شد

en: Support Forum
fa: تالارگفتمان پشتیبانی

en: Target Topic URL
fa: آدرس موضوع موردنظر

en: Target Topic not found
fa: موضوع مورد نظر یافت نشد

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
fa: با تشکر از شما برای استفاده از فورو! فورو یک تالارگفتمان حرفه‌ای برای وردپرس می‌باشد، و تنها تالارگفتمانی است که با سیستم قالب چند طرحی همراه است.
                                        طرح‌های "توسعه‌یافته"، "ساده‌شده" و "پرسش و پاسخ" تقریبا پاسخگوی تمام نیازهای گفتگوها می‌باشد. شما می‌توانید از فورو برای انجمن‌های کوچک و بسیار بزرگ استفاده نمایید.
                                        <br />در صورتی که با مشکل یا باگی مواجه شدید، لطفا یک موضوع پشتیبانی در صفحه افزونه یا در تالارگفتمان پشتیبانی ما در gVectors.com باز کنید. در صورتی که فورو را پسندیدید لطفا یک نقد و بررسی خوب برای این افزونه ایجاد نمایید. ما واقعا به نقد و بررسی‌های خوب شما نیاز داریم.
    
                                        در صورتی که فورو را نپسندیدید لطفا لیست مشکلات و نیازمندی‌هایی که دوست دارید را برای ما بفرستید تا در آینده نزدیک برطرف یا درج شوند. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و فورو را هر چقدر بیشتر بهبود بخشیم.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
fa: از اینکه از تالار گفتمان فورو استفاده می کنید، سپاسگزاریم. فورو یک تالار گفتمان حرفه ای برای وردپرس است، و تنها تالار گفتمانی است که شامل سیستم قالبی چند طرحی می باشد.

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
fa: با تشکر از شما برای استفاده از فورو. فورو یک افزونه اعلا است که همیشه رایگان در دسترس خواهد بود. هرگز نسخه پولی و نسخه حرفه‌ای این تالارگفتمان وجود نخواهد داشت. با این حال این یک پروژه بسیار بزرگ و سخت است، بنابراین ما همچنین افزونه‌های پولی (الحاقات) توسعه می‌هیم، که به طور مالی به ما کمک می‌کند تا بهبود و اضافه کردن ویژگی های جدید به افزونه فوروی رایگان را ادامه دهیم. افزونه‌های تالارگفتمان نیز به طور فعال توسعه می‌یابد. اولین افزونه "بارگذارکننده رسانه پیشرفته" می‌باشد.

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
fa: با تشکر از شما برای استفاده از فورو. فورو یک افزونه اعلا است که همیشه رایگان در دسترس خواهد بود. هرگز نسخه پولی و نسخه حرفه‌ای این تالارگفتمان وجود نخواهد داشت. با این حال این یک پروژه بسیار بزرگ و سخت است، بنابراین ما همچنین افزونه‌های پولی (الحاقات) توسعه می‌هیم، که به طور مالی به ما کمک می‌کند تا بهبود و اضافه کردن ویژگی های جدید به افزونه فوروی رایگان را ادامه دهیم. افزونه‌های تالارگفتمان نیز به طور فعال توسعه می‌یابد. اولین افزونه‌ها "بارگذارکننده رسانه پیشرفته"، "رای‌گیری‌ها"، "پیام‌های خصوصی" و "مدیریت تبلیغات" می‌باشند که خیلی زود قابل دسترس می‌شوند. هنگامی که شما افزونه‌ای را دریافت کردید و آن را فعال نمودید، تنظیماتی را در زیربرگه‌های عمودی اینجا پیدا خواهید کرد.

en: Thank you!
fa: با سپاس از شما!

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
fa: با سپاس از شما!<br> ارادتمند شما,<br> تیم جی وکتورز

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa: "پیوند یکتا" نسخه URL کاربر پسند نام است. معمولا همه حروف کوچک و فقط شامل حروف، اعداد و خط تیره می‌باشد.

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
fa: کد noindex به گوگل و موتورهای جستجوی دیگر می‌گوید که صفحه را فهرست نکنند، بنابراین آن صفحه در نتایج جستجو پیدا نخواهد شد. لطفا URL های صفحاتی که نمی‌خواهید فهرست شوند را در ناحیه متنی زیر در هر خط درج نمایید.

en: The position in the menu order wpForo should appear.
fa: موقعیت ترتیب منوی تالارگفتمان که در منو باید نمایش داده شود.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
fa: فایل آپلود شده بیشتر از تعیین‌کننده MAX_FILE_SIZE است که در فرم HTML مشخص شده بود

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
fa: فایل آپلود شده بیشتر از تعیین‌کننده upload_max_filesize در php.ini است

en: The uploaded file size is too big
fa: فایل آپلودشده خیلی بزرگ است

en: The uploaded file was only partially uploaded
fa: فایل آپلود شده، تنها تا حدی آپلود شد

en: Theme file not readable
fa: فایل پوسته قابل خواندن نیست

en: Theme options successfully updated
fa: تنظیمات قالب باموفقیت ویرایش شد

en: Themes
fa: قالب ها

en: This access is usually used for
fa: این دستیابی معمولا استفاده شده برای

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
fa: این کار آدرس موضوع را تغییر می‌دهد. وقتی‌که موضوع به انجمن دیگری منتقل شود، آدرس قبلی دیگر در دسترس نخواهد بود.

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
fa: این عمل همه زیر تالارها، موضوع‌ها و پاسخ‌ها را نیز حذف خواهد کرد.

en: This email address is already registered. Please insert another.
fa: این آدرس ایمیل در حال حاضر ثبت شده است. لطفا آدرس دیگری درج نمایید.

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
fa: در صورتی که شما در حال افزودن محتوا قبل و بعد از کدکوتاه [wpforo] در محتوای صفحه هستید، این ویژگی مفید می‌باشد. همچنین، در صورتی که تالارگفتمان قبل از سرصفحه سایت، در بالای بخش اصلی سایت، بارگذاری شده است، مفید می‌باشد.

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
fa: این توضیح تالارگفتمان است. این محتوا در زیر عنوان تالارگفتمان در لیست تالارها، نمایش داده خواهد شد.

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
fa: این فقط هنگامی که یک گروه کاربری جدید ایجاد می‌شود، استفاده می‌شود، آن به صورت خودکار دستیابی تالارگفتمان انتخاب شده را، در همه تالارها، می‌گیرد.

en: This message comes from Reset Password form.
fa: این پیغام از فرم تنظیم مجدد کلمه عبور میاید.

en: This message comes from post reporting pop-up form.
fa: این پیام از فرم پاپ‌آپ گزارش مطلب می آید.

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
fa: این پیام زمانی نمایش داده می‌شود که یک عضو انجمن غیرمجاز روی پیوند فایل در موضوع و مطالب کلیک کند.

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
fa: این گزینه، جعبه انتخاب اشتراک موضوع را بعد از دکمه ارسال مطلب و موضوع جدید، اضافه می‌کند.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
fa: این گزینه به گزینه والد "فعال‌سازی عناوین ارزیابی اعضا"، که در صفحه تنظیمات فورو > برگه ویژگی‌ها قرار داده شده است، بستگی دارد

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
fa: این گزینه به گزینه والد "فعال‌سازی ارزیابی عضو" که در تنظیمات فورو > برگه ویژگی‌ها قرار دارد، بستگی دارد

en: This option doesn't affect website admins.
fa: این گزینه، مدیران وب سایت را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
fa: این گزینه با گزینه "هر فردی می تواند ثبت نام کند" در صفحه مدیریت پیشخوان > تنظیمات > همگانی وردپرس همگام (sync) نیست. اگر این گزینه فعال باشد، کاربران همواره قادر به ثبت نام خواهند بود.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
fa: این گزینه فقط مرتبط با فایل‌های زبان XML می‌باشد. شما باید یک فایل ترجمه XML آپلود نمایید تا یک گزینه زبان جدید در این لیست بازشو داشته باشید. در صورتی که در حال استفاده از فایل‌های زبان PO/MO هستید، باید زبان وردپرس را در صفحه مدیریت پیشخوان > تنظیمات تغییر دهید تا مطابق ترجمه برای فورو بارگذاری شود.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
fa: این گزینه وردپرس را در بخش اصلی سایت غیر فعال می‌کند. فقط صفحات تالارگفتمان و صفحات/نوشته‌های استثنا قابل دسترس خواهند بود. فورو شبیه یک تالارگفتمان مستقل به نظر خواهد رسید.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
fa: این گزینه وردپرس را در بخش اصلی سایت غیر فعال خواهد کرد. فقط صفحات تالار گفتمان در دسترس خواهند بود. فورو به عنوان یک تالار گفتمان مستقل نمایش داده خواهد شد.

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
fa: این ارسال هنوز تایید نشده است. شما می‌توانید ارسال‌ها را در پیشخوان &raquo; تالارهای گفتمان &raquo; صفحه مدیریت نظارت، تایید کنید.

en: This post successfully deleted
fa: این مطلب با موفقیت حذف شد

en: This post successfully edited
fa: این ارسال با موفقیت ویرایش شد

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
fa: این فرآیند، بسته به اندازه پایگاه داده تالارگفتمان و منابع سرور، ممکن است چند ثانیه یا ده‌ها دقیقه، طول بکشد. لطفا صبور باشید و این صفحه را نبندید. اگر خطای سرور ۵۰۰ دریافت کردید، نگران نباشید، فرآیند بروزرسانی داده‌ها همچنان در سرور MySql در حال انجام است.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
fa: این فرآیند ممکن است چند ثانیه یا ده‌ها دقیقه طول بکشد، لطفا صبور باشید و این صفحه را نبندید.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
fa: این فرآیند ممکن است چند ثانیه یا چندین دقیقه طول بکشد، لطفا صبور باشید و این صفحه را نبندید. پشتیبان‌گیری پایگاه داده نیاز نمی‌باشد. در صورتی که خطای سرور ۵۰۰ دریافت کردید، نگران نباشید، فرآیند بروزرسانی داده‌ها در سرور MySQL هنوز در حال انجام است.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
fa: این فرآیند ممکن است چند ثانیه یا ده ها دقیقه طول بکشد، لطفا صبور باشید و این صفحه را نبندید. اگر خطای 500 سرور دریافت کردید، نگران نباشید، فرآیند بروزرسانی داده ها همچنان در سرور MySQL در حال انجام است.

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
fa: این ابزار جهت یافتن پیوست‌هایی که توسط اسپمرها آپلود شده‌اند طراحی شده است. ابزار رایج‌ترین نام‌های فایل اسپمرها را بررسی می‌کند و پیشنهاد حذف می‌دهد اما شما باید تک تک بررسی نمایید و قبل از حذف، اطمینان حاصل کنید که آنها فایل‌های هرزنامه هستند.

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
fa: این موضوع درحال حاضر تایید نشده است. شما می‌توانید موضوعات را در صفحه مدیریت &raquo; پیشخوان تالارگفتمان &raquo; تایید نمایید.

en: This topic successfully deleted
fa: این موضوع با موفقیت حذف شد

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Title
fa: عنوان

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
fa: برای شروع استفاده از reCAPTCHA، نیاز به ثبت‌نام برای یک زوج کلید API برای سایت‌تان دارید.

en: Tools
fa: ابزارها

en: Topic Author
fa: نویسنده موضوع

en: Topic Icons
fa: آیکن های موضوع

en: Topic Move Error
fa: خطا در انتقال موضوع

en: Topic RSS Feed
fa: خوراک RSS موضوع

en: Topic Title
fa: عنوان موضوع

en: Topic add error
fa: خطا در افزودن موضوع

en: Topic and Post Moderation
fa: مدیریت موضوع و ارسال

en: Topic delete error
fa: خطا در حذف موضوع

en: Topic edit error
fa: خطا در ویرایش موضوع

en: Topic first post data not found.
fa: داده های مطلب اول موضوع پیدا نشد.

en: Topic first post not found.
fa: مطلب اول موضوع پیدا نشد.

en: Topic not found.
fa: موضوع پیدا نشد.

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
fa: موضوعی که تقسیم می‌شود دیگر قابل قابل ادغام نیست. اولین ارسال از موضوع جدید، اولین پاسخ خواهد بود.

en: Topic starter
fa: شروع کننده موضوع

en: Topic subscription option on post editor
fa: گزینه اشتراک موضوع در ویرایشگر مطلب

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
fa: گزینه اشتراک موضوع در ویرایشگر مطلب - انتخاب‌شده/فعال‌شده

en: Topic successfully moved
fa: موضوع با موفقیت منتقل شد

en: Topic successfully updated
fa: موضوع با موفقیت بروزرسانی شد

en: Topic title
fa: عنوان موضوع

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topics &amp; Posts
fa: موضوعات و ارسال‌ها

en: Topics RSS Feed
fa: خوراک RSS موضوعات

en: Topics delete error
fa: خطا در حذف موضوع ها

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
fa: موضوعاتی که ادغام شده اند دیگر قابل تقسیم نیستند. آدرس این موضوع دیگر در دسترس نخواهد بود.

en: Total Size
fa: حجم کل

en: Turn Off User Syncing Note
fa: غیرفعال کردن تبادل یادداشت کاربر

en: Turn WordPress to wpForo
fa: تبدیل وردپرس به تالار گفتمان فورو

en: Twitter
fa: توییتر

en: Type
fa: نوع

en: Unapproved
fa: تایید نشده

en: Uninstall
fa: حذف

en: Unknown upload error
fa: خطای آپلود ناشناخته

en: Unsolved
fa: حل نشده

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update Forums Statistic
fa: بروزرسانی آمار تالارهای گفتمان

en: Update Options
fa: بروزرسانی گزینه‌ها

en: Update Users Statistic
fa: بروزرسانی آمار کاربران

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
fa: تاریخ ارسال را به روز کنید تا ارسال های جدید در موضوع موردنظر، در انتها قرار گیرند.

en: Update post titles with target topic title.
fa: به روز رسانی عنوان موضوع به عنوان مورد نظر.

en: Updated Successfully!
fa: با موفقیت بروزرسانی شد!

en: Upload an avatar
fa: آپلود یک چهره

en: Use as Category
fa: استفاده به عنوان دسته

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
fa: از نظرات برای درخواست اطلاعات بیشتر یا پیشنهادات بهبود استفاده کنید. از پاسخ دادن به پرسش‌ها در دیدگاه‌ها اجتناب کنید.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
fa: از بیشتر از ۵ - زیر نوشته‌ها، ۱۰ - زیر رسانه، ۱۵ - زیر پیوندها، ۲۰ - زیر برگه‌ها، ۲۵ - زیر دیدگاه‌ها، ۶۰ - زیر جداکننده اول، ۶۵ - زیر افزونه‌ها، ۷۰ - زیر کاربران، ۷۵ - زیر ابزارها، ۸۰ - زیر تنظیمات، ۱۰۰ - زیر جداکننده دوم استفاده کنید

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
fa: از این گزینه فقط زمانی که صفحات دیگری را برای اعتبارسنجی تنظیم کرده اید، استفاده نمایید. 
                            تالارگفتمان فورو آدرس‌های URL خودش را تغییر نمی دهد، این گزینه‌ها فقط برای سازگاری دیگر افزونه‌ها هستند. 
                            برای مثال، اگر از افزونه BuddyPress  یا Ultimate Member استفاده می‌کنید، می‌توانید این مقادیر را تنظیم نمایید:

en: User
fa: کاربر

en: User Group
fa: گروه کاربری

en: User Mention message body
fa: بدنه پیغام اشاره به کاربر

en: User Mention message subject
fa: موضوع پیغام اشاره به کاربر

en: User Mentioning Email
fa: ایمیل اشاره‌کردن به کاربر

en: User Title
fa: عنوان کاربر

en: User delete error
fa: خطا در حذف کاربر

en: User group add error
fa: خطای افزودن گروه کاربری

en: User group edit error
fa: خطای ویرایش گروه کاربری

en: User group successfully added
fa: گروه کاربری باموفقیت اضافه شد

en: User group successfully edited
fa: گروه کاربری باموفقیت ویرایش شد

en: User is New (under hard spam control) during
fa: کاربر جدید است (تحت کنترل سخت هرزنامه)

en: User registration is disabled
fa: عضویت کاربر غیر فعال است

en: User successfully deleted from wpforo
fa: کاربر باموفقیت حذف شد

en: Usergroup
fa: گروه کاربری

en: Usergroup Color
fa: رنگ گروه کاربری

en: Usergroup Name
fa: نام گروه کاربری

en: Usergroup has been successfully deleted.
fa: گروه کاربری با موفقیت حذف شد.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
fa: گروه کاربری با موفقیت حذف شد. تمام کاربران این گروه به گروه کاربری که انتخاب کرده بودید، منتقل شدند.

en: Usergroups
fa: گروههای کاربری

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Username exists. Please insert another.
fa: نام کاربری وجود دارد. لطفا یک نام کاربری دیگر درج نمایید.

en: Username is missed.
fa: نام کاربری وارد نشده است.

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
fa: طول نام‌کاربری باید بین ۳ تا ۳۰ حرف باشد.

en: Users will be join this usergroup
fa: کاربران، در این گروه کاربری ادغام خواهند شد

en: Version
fa: نسخه

en: View
fa: مشاهده

en: View all Addons
fa: مشاهده همه افزودنی‌ها

en: View entire post
fa: مشاهده کامل مطلب

en: View entire topic
fa: مشاهده کل موضوع

en: View the latest post
fa: مشاهده آخرین ارسال

en: View users list in this usergroup
fa: نمایش لیست کاربران در این گروه کاربری

en: Views
fa: نمایش‌

en: Views Count
fa: تعداد بازدیدها

en: Visit Forum
fa: بازدید تالار گفتمان

en: Votes
fa: رای‌

en: Website
fa: وب‌سایت

en: Welcome Message
fa: پیام خوش آمدگویی

en: Welcome back %s!
fa: %s، مجددا خوش آمدید!

en: Welcome to our Community!
fa: به انجمن ما خوش آمدید!

en: Welcome to wpForo
fa: به فورو خوش آمدید

en: Welcome!
fa: خوش‌آمدید!

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
fa: چه کاری باید با محتوایی که برای این کاربران است، انجام شود؟

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
fa: چه کاری باید با محتوای این کاربر انجام شود؟

en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
fa: افزونه تالارگفتمان وردپرس. فورو یک راه حل جامع برای انجمن شماست. همراه با چند طرح بندی مدرن تالارگفتمان.

en: WordPress Login Form
fa: فرم ورود وردپرس

en: WordPress Registration Form
fa: فرم ثبت‌نام وردپرس

en: WordPress Reset Password Form
fa: فرم تنظیم مجدد کلمه عبور وردپرس

en: Wordpress avatar system
fa: سیستم چهره وردپرس

en: Working
fa: در حال انجام

en: Write message
fa: نوشتن پیام

en: Wrong post data
fa: داده‌های مطلب اشتباه

en: Yahoo
fa: یاهو

en: Yes
fa: بله

en: You
fa: شما

en: You are already voted this post
fa: شما درحال حاضر برای این مطلب رای داده‌اید

en: You are currently running
fa: نسخه افزونه شما:

en: You are not allowed to attach this file type
fa: شما مجاز به ضمیمه کردن این نوع فایل نمی باشید

en: You are not allowed to edit this post
fa: شما مجاز به ویرایش این مطلب نمی‌باشید

en: You are not permitted to subscribe here
fa: شما مجاز به عضویت در اینجا نمی‌باشید

en: You are not permitted to view this attachment
fa: شما مجاز به مشاهده این ضمیمه نمی‌باشید

en: You can find all icons
fa: می‌توانید همه آیکن‌ها را بیابید

en: You can go to %s page or Search here
fa: شما می توانید به صفحه %s بروید یا در اینجا جستجو کنید

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
fa: شما می توانید قالب تاریخ و زمان وردپرس را در صفحه مدیریت تنظیمات وردپرس > عمومی، مدیریت کنید.

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
fa: شما می توانید یک فرد را با استفاده از nicename@ در محتویات مطالب ذکر نمایید تا یک پیغام ایمیل به آن فرد ارسال شود. هنگامی که یک موضوع یا پاسخ ارسال می‌کنید، تالارگفتمان یک پیام ایمیل را به کاربر می‌فرستد تا به آنها اجازه دهد که بدانند آنها در مطلب ذکر شده‌اند.

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
fa: شما نمی‌توانید این مقدار را بیشتر از "upload_max_filesize" و "post_max_size" تنظیم نمایید. در صورتی که می‌خواهید تا پارامترهای سرور را افزایش دهید، لطفا با پشتیبانی سرویس‌دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
fa: شما می‌توانید این پیغام را در صفحه مدیریت پیشخوان > تالارهای گفتمان > ویژگی‌ها، غیر فعال نمایید.

en: You do not have permission to view this page
fa: شما مجوز مشاهده این صفحه را ندارید

en: You don't have permission to create post in this forum
fa: شما مجوز ایجاد مطلب در این تالارگفتمان را ندارید

en: You don't have permission to create topic into this forum
fa: شما مجوز ایجاد موضوع در این تالارگفتمان را ندارید

en: You don't have permission to delete post from this forum
fa: شما مجوز ویرایش مطلب در این تالارگفتمان را ندارید

en: You don't have permission to delete topic from this forum
fa: شما مجوز حذف موضوع در این تالارگفتمان را ندارید

en: You don't have permission to edit post from this forum
fa: شما مجوز ویرایش مطلب در این تالارگفتمان را ندارید

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
fa: شما مسدود شدید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مدیران تالار گفتمان تماس بگیرید.

en: You have been successfully subscribed
fa: شما باموفقیت مشترک شدید

en: You have been successfully unsubscribed
fa: اشتراک شما باموفقیت غیرفعال شد

en: You have no permission to edit this topic
fa: شما مجوز ویرایش این موضوع را ندارید

en: You successfully replied
fa: شما باموفقیت پاسخ دادید

en: Your Answer
fa: پاسخ شما

en: Your email
fa: ایمیل شما

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
fa: ایمیل شما برای احراز هویت شما در اینجا نیاز می‌باشد. لطفا دوباره سعی به ورود نمایید.

en: Your forum successfully added
fa: تالارگفتمان شما با موفقیت اضافه شد

en: Your forum successfully deleted
fa: تالارگفتمان شما با موفقیت حذف شد

en: Your name
fa: نام شما

en: Your profile data have been successfully updated.
fa: داده‌های مشخصات کاربری شما باموفقیت بروزرسانی شد.

en: Your subscription for this item could not be confirmed
fa: اشتراک شما برای این آیتم نتوانست تایید شود

en: Your topic successfully added
fa: موضوع شما باموفقیت اضافه شد

en: account
fa: حساب کاربری

en: activity
fa: فعالیت

en: add
fa: افزودن

en: add_new
fa: افزودن_جدید

en: and
fa: و

en: approve
fa: تایید کردن

en: approved
fa: تایید شده

en: are you sure you want to delete?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید حذف کنید؟

en: at least
fa: حداقل

en: by
fa: توسط

en: by %s
fa: توسط %s

en: close
fa: بستن

en: confirm password
fa: تایید کلمه عبور

en: days ago
fa: روز قبل، ثبت نام کرده‌اند

en: default (#15)
fa: پیشفرض (#15)

en: delete
fa: حذف

en: done
fa: انجام شد

en: edit
fa: ویرایش

en: edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: edit user
fa: ویرایش کاربر

en: file(s)
fa: فایل(ها)

en: filter by group
fa: فیلتر بر اساس گروه

en: filter by package
fa: فیلترکردن بر اساس بسته

en: filter by status
fa: فیلتر براساس وضعیت

en: first
fa: اول

en: forum link
fa: لینک فروم

en: forum rules
fa: نقش‌های تالار

en: forums
fa: تالارهای گفتمان

en: here
fa: اینجا

en: in forum
fa: در تالار

en: is Default
fa: پیشفرض است

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
fa: نصب نشده است‌ برای یک کنترل هرزنامه پیشرفته، لطفا افزونه ضد هرزنامه Akismet را نصب نمایید، آن با سیستم کنترل هرزنامه فورو خیلی خوب کار می‌کند. Akismet در حال حاضر با فورو مجتمع شده است. آن برای فیلترکردن مطالب و محافظت تالارگفتمان در مقابل حملات هرزنامه، کمک خواهد کرد.

en: item
fa: آیتم

en: like
fa: مورد پسند

en: login
fa: ورود

en: logout
fa: خروج

en: matches
fa: همسان‌ها

en: members
fa: اعضاء

en: minutes
fa: دقیقه

en: my profile
fa: مشخصات کاربری من

en: new password
fa: کلمه عبور جدید

en: new password again
fa: تکرار کلمه عبور

en: next
fa: بعدی

en: old password
fa: کلمه عبور قدیمی

en: one URL per line
fa: یک URL در هر خط

en: open
fa: باز

en: phrase_key
fa: کلید_عبارت

en: phrase_value
fa: مقدار_عبارت

en: posted
fa: ارسال شده

en: posts
fa: ارسال ها

en: prev
fa: قبلی

en: private
fa: خصوصی

en: public
fa: عمومی

en: reCAPTCHA API Keys
fa: کلیدهای reCPATCHA API

en: reCAPTCHA Settings
fa: تنظیمات reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
fa: قالب reCAPTCHA

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
fa: reCAPTCHA شما را در برابر هرزنامه و دیگر انواع سوء استفاده خودکار محافظت می‌کند. این باعث می‌شود ویرایشگران موضوع و مطلب، زمانی که ارسال‌کردن مهمان مجاز است، امن بمانند، همچنین از ورود به سیستم و فرم ثبت نام در برابر حملات هرزنامه محافظت می‌کند.

en: register
fa: ثبت

en: removed link
fa: لینک حذف شده

en: replies
fa: پاسخ‌ها

en: save
fa: ذخیره

en: sticky
fa: مهم

en: subscriptions
fa: اشتراک‌ها

en: support topic
fa: موضوع پشتیبانی

en: the website
fa: وب سایت

en: topic not found
fa: موضوع پیدا نشد

en: unapprove
fa: عدم تایید

en: unapproved
fa: تایید نشده

en: unlike
fa: ناپسند

en: unsticky
fa: غیر مهم

en: update
fa: بروزرسانی

en: use default link color
fa: استفاده از رنگ لینک پیشفرض

en: usergroup
fa: گروه کاربری

en: view
fa: مشاهده

en: view all posts
fa: مشاهده همه ارسال‌ها

en: view all questions
fa: مشاهده همه پرسش‌ها

en: view all topics
fa: مشاهده همه موضوعات

en: wpForo
fa: فورو

en: wpForo Addons
fa: افزودنی‌های فورو

en: wpForo Dashboard
fa: پیشخوان تالارگفتمان

en: wpForo Forum Installation |
fa: نصب تالار فورو |

en: wpForo Login Form
fa: فرم ورود فورو

en: wpForo Menu
fa: منوی فورو

en: wpForo Navigation
fa: ناوبری تالار

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
fa: شناسه صفحه فورو وجود ندارد. تالارها بارگذاری نخواهند شد، لطفا این را بخوانید

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
fa: نظرسنجی فورو یک افزونه کامل است که به اعضا کمک می‌کند تا به طور موثری نظرسنجی ایجاد کنند، رای دهند و مدیریت کنند. با مجوزها و تنظیمات خاص نظرسنجی می‌آید.

en: wpForo Registration Form
fa: فرم ثبت‌نام فورو

en: wpForo Reset Password Form
fa: فرم تنظیم مجدد کلمه عبور فورو

en: wpForo Sidebar
fa: نوار کناری فورو

en: wpForo User Timezone
fa: منطقه زمانی کاربر تالارگفتمان

en: wpForo Usergroup
fa: گروه کاربری تالارگفتمان

en: wpForo Website
fa: وب سایت wpForo

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
fa: فورو به تمام پیوندهای URL خارجی، nofollow اضافه می‌کند. اگر می‌خواهید بعضی از دامنه‌ها را به عنوان داخلی نگه دارید، لطفا دامنه‌ها را در هر خط در ناحیه متنی زیر وارد نمایید.
