Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (1074 entries)

en:  Discussion Board
el_GR:  Πίνακας συζήτησης

en:  Forum
el_GR:  Φόρουμ

en:  is enabled
el_GR:  είναι ενεργοποιημένο

en: %d Answer
el_GR: %d Απάντηση

en: %d Answers
el_GR: %d Απαντήσεις

en: %d times
el_GR: %d φορές

en: %d user ( %s )
el_GR: %d χρήστης (%s)

en: %d users ( %s )
el_GR: %d χρήστες (%s)

en: %s access successfully added
el_GR: %s πρόσβασης προστέθηκε με επιτυχία

en: %s access successfully edited
el_GR: %s πρόσβασης επεξεργάσθηκε με επιτυχία

en: %s ago
el_GR: πριν από %s

en: %s and %s liked
el_GR: Αρέσει σε %s και %s

en: %s guest
el_GR: %s επισκέπτης

en: %s guests
el_GR: %s επισκέπτες

en: %s liked
el_GR: Αρέσει σε %s

en: %s, %s and %s liked
el_GR: Αρέσει σε %s, %s και %s

en: %s, %s, %s and %d people liked
el_GR: Αρέσει σε %s, %s, %s και ακόμη %d άτομα

en: --- Choose ---
el_GR: --- Επιλογή ---

en: 1 minute
el_GR: 1 λεπτό

en: 15 seconds
el_GR: 15 δευτερόλεπτα

en: 2 minutes
el_GR: 2 λεπτά

en: 30 seconds
el_GR: 30 δευτερόλεπτα

en: 404 - Page not found
el_GR: 404 - Η σελίδα δεν βρέθηκε

en: 5 minutes
el_GR: 5 λεπτά

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δώστε όνομα χρήστη.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δώστε τη διεύθυνση του ηλ. ταχυδρομείου σας.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Συγνώμη, αυτό το όνομα χρήστη δεν επιτρέπεται.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου δεν είναι σωστή.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
el_GR: <strong>ΣΦΛΑΜΑ</strong>: Αυτό το ηλ. ταχυδρομεί έχει ήδη καταχωριστεί, δώστε ένα άλλο.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
el_GR: <strong>ΣΦΛΑΜΑ</strong>: Αυτό το όνομα χρήστη έχει ήδη καταχωριστεί. Δώστε ένα άλλο.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτό το όνομα χρήστη δεν επιτρέπεται επειδή περιέχει ακατάλληλους χαρακτήρες. Δώστε ένα επιτρεπτό όνομα χρήστη.

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
el_GR: <strong>Λεπτομέρειες αναφοράς:</strong>
     Αναφέρων: [reporter], <br>
     Μήνυμα: [message],<br>
     <br>
     [post_url]

en: AOL IM
el_GR: AOL ΑΜ

en: API options successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι επιλογές API ενημερώθηκαν επιτυχώς, αλλά οι προηγούμενες τιμές δεν άλλαξαν

en: ASC
el_GR: ΑΥΞ

en: About
el_GR: Σχετικά

en: About Me
el_GR: Για Μένα

en: Access add error
el_GR: Σφάλμα πρόσβασης προσθήκης

en: Access delete error
el_GR: Σφάλμα πρόσβασης διαγραφής

en: Access edit error
el_GR: Σφάλμα πρόσβασης επεξεργασίας

en: Access name
el_GR: Αντιγραφή από πρωτότυπο

en: Access names
el_GR: Ονόματα πρόσβασης

en: Access successfully deleted
el_GR: Η πρόσβαση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Activate
el_GR: Ενεργοποίησε

en: Active
el_GR: Ενεργό

en: Active Theme
el_GR: Ενεργό Θέμα

en: Activity
el_GR: Δραστηριότητα

en: Add New
el_GR: Προσθήκη Νέου

en: Add New Forum Access
el_GR: Προσθήκη Νέας Πρόσβασης Συζητήσεων

en: Add New Language
el_GR: Προσθήκη Νέας Γλώσσας

en: Add Reply
el_GR: Υποβολή απάντησης

en: Add Topic error: No forum selected
el_GR: Σφάλμα Προσθήκης Θέματος: Δεν επιλέχθηκε συζήτηση

en: Add a comment
el_GR: Προσθήκη σχολίου

en: Add a new Forum in this Category
el_GR: Προσθήκη μιας καινούριας Συζήτησης σε αυτή την Κατηγορία

en: Add a new Subforum
el_GR: Προσθέστε μια νέα ΥποΣυζήτηση

en: Add topic
el_GR: Δημιουργία θέματος

en: Additional Options
el_GR: Επιπρόσθετες Επιλογές

en: Addons
el_GR: Πρόσθετα

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
el_GR: Προσθέτει ένα προηγμένο σύστημα επισύναψης αρχείων στα θέματα των συζητήσεων και στα άρθρα. Σύστημα μεταφόρτωσης και εμφάνισης αρχείων πολυμέσων παρεχόμενη από AJAX με ειδική βιβλιοθήκη χρήστη

en: Admin
el_GR: Διαχειριστής

en: Admin Note
el_GR: Σημείωση Διαχειριστή

en: Advanced Attachments
el_GR: Προηγμένα Συνημμένα

en: Advanced Attachments Size
el_GR: Μέγεθος Προηγμένων Συνημμένων

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
el_GR: Μετά την εγγραφή θα λάβετε ένα μήνυμα επιβεβαίωσης με έναν σύνδεσμο για να εισάγετε νέο κωδικό

en: All
el_GR: Όλα

en: All
el_GR: Όλα

en: All Checked topics successfully deleted
el_GR: Όλα τα επιλεγμένα θέματα διαγράφηκαν με επιτυχία

en: All Users
el_GR: Όλοι οι χρήστες

en: All forum topics
el_GR: Όλα τα θέματα του φόρουμ

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
el_GR: Όλες οι αναρτήσεις θα συγχωνευτούν και θα παρουσιαστούν(διατεταγμένες) στο θέμα προορισμού σύμφωνα με τις ημ/νιες των αναρτήσεων. Αν θέλετε να μπούν στο τέλος του θέματος προορισμού, θα πρέπει να επιλέξετε να γίνει "ενημέρωση ημ/νιας με την τρέχουσα" διαλέγοντας την επιλογή παρακάτω.

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
el_GR: Όλες οι υπο-συζητήσεις, θέματα και απαντήσεις θα επισυναφθούν στην επιλεγμένη συζήτηση. Η δομή θα γίνει ίδια με αυτήν τη συζήτηση.

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
el_GR: Όλα τα πρόσθετα του wpForo αναπτύσσονται από τους προγραμματιστές στη gVectors Team. Οι τιμές των προσθέτων εμπεριέχουν επίσης και μια μικρή δωρεά για τη σκληρή δουλειά που κάνουν δωρεάν οι προγραμματιστές του wpForo. Όταν αγοράζετε ένα πρόσθετο, δωρίζετε στην ανάπτυξη και στην υποστήριξη του wpForo. Τα πρόσθετα είναι η μόνη πηγή εσόδων για τους προγραμματιστές του wpForo. Το wpForo είναι ένα πρώτης ποιότητας πρόσθετο συζητήσεων που θα είναι πάντοτε δωρεάν. Δεν θα υπάρξει ποτέ έκδοση επί πληρωμή ή pro αυτού του πίνακα συζητήσεων. Έχουμε ακόμη δεκάδες από υπέροχα χαρακτηριστικά στη λίστα μας προς-εκτέλεση που θα προστεθούν επίσης δωρεάν σε μελλοντικές εκδόσεις. Έτσι η ελεύθερη ανάπτυξη του wpForo βρίσκεται πάντα σε πρώτη προτεραιότητα και το το wpForo επεκτείνεται με νέες λειτουργίες και χαρακτηριστικά ακόμη πιο γρήγορα από ότι πριν.

en: Allow Delete Own Topic for
el_GR: Να Επιτρέπεται η Διαγραφή των Δικών του Θεμάτων για

en: Allow Delete Own post for
el_GR: Να Επιτρέπεται η Διαγραφή των Δικών του δημοσιεύσεων για

en: Allow Edit Own Post for
el_GR: Να Επιτρέπεται η Επεξεργασία των Δικών του δημοσιεύσεων για

en: Allow Edit Own Topic for
el_GR: Να Επιτρέπεται η Επεξεργασία των Δικών του Θεμάτων για

en: Allow Member Signature
el_GR: Να επιτρέπεται η Υπογραφή Μελών

en: Allowed file types: %s
el_GR: Επιτρεπτοί τύποι αρχείων: %s

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
el_GR: Επιτρέπει να ενσωματώσετε εκατοντάδες βίντεο, κοινωνικά δίκτυα, παρόχους περιεχομένου ήχου και φωτογραφίας στα θέματα συζητήσεων και στα άρθρα.

en: Anonymous
el_GR: Ανώνυμος

en: Answer
el_GR: Απάντηση

en: Answer to
el_GR: Απάντηση προς

en: Answers
el_GR: Απαντήσεις

en: Any Date
el_GR: Οποιαδήποτε Ημερομηνία

en: App ID
el_GR: ID Εφαρμογής

en: Apply
el_GR: Εφαρμογή

en: Are you sure you want to DELETE this item?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ αυτό το αντικείμενο;

en: Are you sure you want to delete this file?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αρχείο;

en: Are you sure you want to delete this forum?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε αυτήν τη συζήτηση;

en: Are you sure you want to delete this theme files?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε τα αρχεία αυτού του θέματος;

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε οριστικά αυτό το αρχείο;

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να αφαιρέσετε αυτό το σετ πρόσβασης; Οι Ομάδες χρηστών με αυτήν την πρόσβαση θα χάσουν όλα τους τα δικαιώματα.

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να επαναφέρετε όλες τις ρυθμίσεις και τα στιλ χρωμάτων στα προκαθορισμένα;

en: Are you sure you wanted to do that?
el_GR: Είσαι σίγουρος;

en: Ascending order
el_GR: Αύξουσα σειρά

en: Ask a question
el_GR: Νέα Ερώτηση

en: Attach file:
el_GR: Επισύναψη αρχείου:

en: Attachment
el_GR: Συννημένο

en: Attachment click - message for non-permitted users
el_GR: Μήνυμα για το κλικ σε συνημμένο για χρήστες που δεν τους επιτρέπεται

en: Attachment removed
el_GR: Τα συνημμένα αφαιρέθηκαν

en: Attachments
el_GR: Συνημμένα

en: Attachments Size
el_GR: Μέγεθος Συνημμένων

en: Attribute all content to:
el_GR: Απόδοση όλου του περιεχομένου σε:

en: Author Email
el_GR: Email Συγγραφέα

en: Author Name
el_GR: Όνομα Συγγραφέα

en: Available
el_GR: Διαθέσιμο

en: Avatar
el_GR: Άβαταρ

en: Avatar image is too big maximum allowed size is %s
el_GR: Το μέγεθος της εικόνας του Αβαταρ είναι πολύ μεγάλο (μέγιστο επιτρεπτό %s)

en: Avatars Size
el_GR: Μέγεθος Αβαταρ

en: Awaiting moderation
el_GR: Αναμονή για έλεγχο

en: Badge Icon
el_GR: Εικόνα εμβλήματος

en: Ban
el_GR: Αποκλεισμός

en: Ban User
el_GR: Αποκλεισμός χρήστη

en: Banned
el_GR: Εξοστρακισμένοι

en: Blog Comments
el_GR: Σχόλια Ιστολογίου

en: Blog Posts
el_GR: Δημοσιεύσεις Ιστολογίου

en: Board Statistic
el_GR: Στατιστικά Πίνακα

en: Bottom
el_GR: Κάτω

en: Bulk Actions
el_GR: Μαζικές Λειτουργίες

en: Button
el_GR: Κουμπί

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
el_GR: Εξ' αρχής όλα τα μέλη παίρνουν εμβλήματα και τίτλους ανάλογα με τον αριθμό των αναρτήσεων τους. Όμως, χρησιμοποιώντας αυτή την ρύθμιση μπορείτε να χορηγήσετε χαμηλότερη ή υψηλότερη βαθμολογία σε έναν συγκεκριμένο χρήστη. Τα προκαθορισμένα εμβλήματα φήμης, οι τίτλοι και οι πόντοι μπορούν να αλλάξουν από το Συζητήσεις>Ρυθμίσεις>Καρτέλα μελών.

en: Can attach file
el_GR: Μπορεί να Επισυνάπτει Αρχείο

en: Can close topic
el_GR: Μπορεί να κλείνει θέμα

en: Can create topic
el_GR: Μπορεί να δημιουργεί θέμα

en: Can delete own reply
el_GR: Μπορεί να διαγράψει τη δική του απάντηση

en: Can delete own topic
el_GR: Μπορεί να διαγράψει το δικό του θέμα

en: Can delete replies
el_GR: Μπορεί να διαγράψει απαντήσεις

en: Can delete topic
el_GR: Μπορεί να διαγράψει θέμα

en: Can edit own replay
el_GR: Μπορεί να επεξεργαστεί δική του απάντηση

en: Can edit own topic
el_GR: Μπορεί να επεξεργάζεται τα δικά του θέματα

en: Can edit replies
el_GR: Μπορεί να επεξεργάζεται τις απαντήσεις

en: Can edit topic
el_GR: Μπορεί να επεξεργάζεται θέματα

en: Can like
el_GR: Μπορεί να δηλώνει πως του αρέσει

en: Can move topic
el_GR: Μπορεί να μετακινεί θέματα

en: Can post reply
el_GR: Μπορεί να απαντάει

en: Can report
el_GR: Μπορεί να αναφέρει

en: Can set own topic answered
el_GR: Μπορεί να ορίζει τα δικά του θέματα σαν απαντημένα

en: Can set own topic solved
el_GR: Μπορεί να ορίζει τα δικά του θέματα σαν λυμένα

en: Can set topic answered
el_GR: Μπορεί να ορίζει θέματα σαν απαντημένα

en: Can set topic solved
el_GR: Μπορεί να ορίζει θέματα σαν λυμένα

en: Can set topic sticky
el_GR: Μπορεί να ορίζει θέματα σαν καρφιτσωμένα

en: Can view forum
el_GR: Μπορεί να δει φόρουμ

en: Can view replies
el_GR: Μπορεί να δει απαντήσεις

en: Can view topic
el_GR: Μπορεί να δει θέματα

en: Can vote
el_GR: Μπορεί να ψηφίζει

en: Can't add forum
el_GR: Δεν μπορεί να προσθέτει φόρουμ

en: Can't add new language
el_GR: Δεν μπορεί να προστεθεί νέα γλώσσα

en: Can't delete this Usergroup
el_GR: Δεν μπορεί να διαγράφει Ομάδες

en: Can't send confirmation email
el_GR: Δεν μπορεί να στείλει μηνύματα επιβεβαίωσης

en: Can't send report email
el_GR: Δεν μπορεί να στείλει μηνύματα αναφοράς

en: Can't subscribe to this item
el_GR: Δεν μπορεί να εγγραφεί σε αυτό το στοιχείο

en: Can't write a post: This topic is closed
el_GR: Δεν επιτρέπεται να γράψετε μια δημοσίευση: Αυτό το θέμα έχει κλείσει

en: Can`t upload file
el_GR: Δεν μπορεί να μεταφορτώσει αρχείο

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Cannot update forum hierarchy
el_GR: Δεν μπορεί να ανανεωθεί η ιεραρχία της συζήτησης

en: Cannot update post data
el_GR: Δεν μπορεί να ανανεωθούν τα δεδομένα της δημοσίευσης

en: Categories and Forums
el_GR: Κατηγορίες και Φόρουμ

en: Category Layout
el_GR: Διάταξη Κατηγορίας

en: Change
el_GR: Αλλαγή

en: Change password
el_GR: Αλλαγή κωδικού

en: Choose Target Forum
el_GR: Επιλέξτε φόρουμ προορισμού

en: Clear
el_GR: Καθαρισμός

en: Clear all
el_GR: Καθαρισμός όλων

en: Click to delete Blue marked files
el_GR: Κάντε κλικ για να διαγράψετε αρχεία με μπλε σήμανση

en: Click to open forum privacy policy below
el_GR: Πατήστε για να ανοίξετε την πολιτική απορρήτου του φόρουμ παρακάτω

en: Click to open forum rules below
el_GR: Πατήστε για να ανοίξετε τον κανονισμό του φόρουμ παρακάτω

en: Closed
el_GR: Έκλεισε

en: Closed Topics
el_GR: Κλειστά θέματα

en: Collapsed
el_GR: Συμπτυγμένο

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Colored
el_GR: Εγχρωμος

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
el_GR: Διευθύνσεις email διαχωρισμένες με κόμμα των διαχειριστών του φόρουμ που θα λαμβάνουν ειδοποιήσεις. Για παράδειγμα μηνύματα αναφορών δημοσιεύσεων.

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Complete!
el_GR: Ολοκληρώθηκε!

en: Confirm my subscription
el_GR: Επιβεβαίωση της εγγραφής μου

en: Contact Information
el_GR: Πληροφορίες Επικοινωνίας

en: Contact Us
el_GR: Επικοινωνήστε μαζί μας

en: Contact the forum administrator
el_GR: Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του φόρουμ

en: Copied
el_GR: Αντιγράφηκε

en: Could not be unsubscribe from this item
el_GR: Δεν μπορεί να απεγγραφεί από αυτό το αντικείμενο

en: Could not write file %s
el_GR: Δεν μπορεί να γράψει στο αρχείο %s

en: Create Account
el_GR: Δημιουργία Λογαριασμού

en: Create New Topic
el_GR: Δημιουργία Νέου Θέματος

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
el_GR: Δημιουργήστε νέο θέμα με τις διαιρεμένες αναρτήσεις. Η πρώτη ανάρτηση του νέου θέματος θα γίνει η παλαιότερη απάντηση.

en: Created Date
el_GR: Ημερομηνία Δημιουργίας

en: Created by %s
el_GR: Δημιουργήθηκε από %s

en: Current active theme
el_GR: Τρέχον ενεργό θέμα

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
el_GR: Βλέπουν αυτό το θέμα %s %s %s.

en: Custom
el_GR: Προσαρμογή

en: Custom Authorization URLs
el_GR: Προσαρμοσμένα URL Εξουσιοδότησης

en: Custom CSS Code
el_GR: Προσαρμοσμένος Κώδικας CSS

en: Custom Title
el_GR: Προσαρμοσμένος Τίτλος

en: Custom URL
el_GR: Προσαρμοσμένο URL

en: Customer
el_GR: Πελάτης

en: DESC
el_GR: ΦΘΙ

en: Dark
el_GR: Σκοτεινό

en: Dashboard
el_GR: Πίνακας Ελέγχου

en: Dashboard - Can delete member
el_GR: Πίνακας Ελέγχου - Μπορεί να διαγράψει μέλος

en: Dashboard - Can edit member
el_GR: Πίνακας Ελέγχου - Μπορεί να επεξεργαστεί μέλος

en: Dashboard Menu Position
el_GR: Θέση Μενού Πίνακαα Ελέγχου

en: Database Tables
el_GR: Πίνακες βάσης δεδομένων

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Debug
el_GR: Απασφαλμάτωση

en: Debug Information
el_GR: Πληροφορίες απασφαλμάτωσης

en: Default
el_GR: Προεπιλογή

en: Default Attachments Size
el_GR: Προεπιλεγμένο Μέγεθος Συνημμένου

en: Default Rating
el_GR: Προκαθορισμένη Βαθμολογία

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete All
el_GR: Διαγραφή όλων

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
el_GR: Διαγραφή Επιλεγμένης Ομάδας και Σύνδεση Χρηστών σε Άλλη Ομάδα

en: Delete Chosen Usergroup And Users
el_GR: Διαγραφή Επιλεγμένης Ομάδας και Χρηστών

en: Delete Inactive Users
el_GR: Διαγραφή Ανενεργών Χρηστών

en: Delete Phrase Cache
el_GR: Διαγραφή Cache Φράσεων

en: Delete User
el_GR: Διαγραφή χρήστη

en: Delete User Cache
el_GR: Διαγραφή Cache Χρηστών

en: Delete all wpForo content.
el_GR: Διαγραφή όλου του περιεχομένου του wpForo.

en: Delete this file
el_GR: Διαγραφή αρχείου

en: Delete this item
el_GR: Διαγραφή αυτού του αντικειμένου

en: Delete this usergroup
el_GR: Διαγραφή αυτής της ομάδας

en: Deleted
el_GR: Διαγράφηκε

en: Deleted Successfully!
el_GR: Επιτυχημένη Διαγραφή!

en: Descending order
el_GR: Φθίνουσα σειρά

en: Details | Buy
el_GR: Λεπτομέρειες | Αγορά

en: Directory
el_GR: Κατάλογος

en: Disable
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Discussion Board
el_GR: Πίνακας συζητήσεων

en: Dismiss
el_GR: Απόρριψη

en: Dismiss this notice.
el_GR: Απόρριψη αυτής της ειδοποίησης.

en: Display Avatars
el_GR: Εμφάνιση των Άβαταρ

en: Display Name
el_GR: Όνομα Εμφάνισης

en: Display Name or Nicename
el_GR: Όνομα εμφάνισης ή ψευδόνυμο

en: Display with Avatars
el_GR: Εμφάνιση με Άβαταρ

en: Do you really want to reset options?
el_GR: Θέλετε να επαναφέρετε τις αρχικές επιλογές;

en: Documentation
el_GR: Οδηγίες

en: Done!
el_GR: Έγινε!

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Download wpForo Phrases
el_GR: Κατεβάστε φράσεις wpForo

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit Post
el_GR: Επεξεργασία δημοσίευσης

en: Edit Profile
el_GR: Επεξεργασία προφίλ

en: Edit Topic
el_GR: Επεξεργασία θέματος

en: Edit User
el_GR: Επεξεργασία χρήστη

en: Edit this usergroup
el_GR: Επεξεργασία αυτής της ομάδας

en: Edited:
el_GR: Επεξεργάστηκε:

en: Email address exists. Please insert another.
el_GR: Η διεύθυνση email υπάρχει ήδη. Παρακαλώ εισάγετε διαφορετική.

en: Email confirm error
el_GR: Σφάλμα email επιβεβαίωσης

en: Email has been confirmed
el_GR: Το email επιβεβαιώθηκε

en: Enable
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Enable Avatars
el_GR: Ενεργοποίηση Άβαταρ

en: Enable Custom Avatars
el_GR: Ενεργοποίηση προσαρμοσμένων Άβαταρ

en: Enable Debug Mode
el_GR: Ενεργοποίηση Λειτουργίας Εκσφαλμάτωσης

en: Enable Email Notification
el_GR: Ενεργοποίηση ειδοποίησης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για διαχειριστή

en: Enable Member Cache
el_GR: Ενεργοποίηση Cache Μελών

en: Enable Member Rating
el_GR: Ενεργοποίηση Αξιολόγησης Μέλους

en: Enable Member Rating Titles
el_GR: Ενεργοποίηση Τίτλου Αξιολόγησης Μέλους

en: Enable Output Buffer
el_GR: Ενεργοποίηση Απομονωτή Εξόδου

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
el_GR: Ενεργοποίηση Εμβλημάτων Φήμης για επιλεγμένες ομάδες

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
el_GR: Ενεργοποίηση Τίτλους Φήμης για επιλεγμένες ομάδες

en: Enable Subscription Confirmation
el_GR: Ενεργοποίηση Επιβεβαίωσης Εγγραφής

en: Enable User Registration
el_GR: Ενεργοποίηση Εγγραφής Χρήστη

en: Enable User Registration email confirmation
el_GR: Ενεργοποιήστε την επιβεβαίωση ηλ. ταχυδρομείου Εγγραφής Χρήστη

en: Enable WordPress Date/Time Format
el_GR: Ενεργοποίηση Μορφής Ημερομηνίας/Ώρας του WordPress

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή αν θέλετε να είναι τσεκαρισμένο το πλαίσιο συνδρομής σε θέματα από προεπιλογή.

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή για να μπορείτε να διαχειρίζεστε τα συνημμένα στη σελίδα Πίνακα Ελέγχου > Πολυμέσα > Βιβλιοθήκη.

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
el_GR: Ενεργοποίηση Βιβλιοθήκης Υπέροχων-Γραμματοσειρών του wpForo

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
el_GR: Ενεργοποίηση του wpForo SEO για Μετα-Ετικέτες

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
el_GR: Ενεργοποίηση του wpForo SEO για Μετα-Τίτλους

en: Enter description here . . .
el_GR: Βάλτε την περιγραφή εδώ...

en: Enter forum title here
el_GR: Βάλτε τον τίτλο της συζήτησης εδώ

en: Enter title here
el_GR: Εισάγετε έναν τίτλο εδώ

en: Error Log File
el_GR: Αρχείο Καταγραφής Σφαλμάτων

en: Error: Forum is not found
el_GR: Σφάλμα: Η συζήτηση δεν βρέθηκε

en: Error: No topic selected
el_GR: Σφάλμα: Δεν επιλέχθηκε θέμα

en: Error: Topic is not found
el_GR: Σφάλμα: Το θέμα δεν βρέθηκε

en: Error: please insert some text to report.
el_GR: Σφάλμα: προσθέστε κάποιο κείμενο για αναφορά

en: Exclude page URLs
el_GR: Εξαιρέστε τα URL των σελίδων

en: Expanded
el_GR: Αναπτυγμένο

en: Extended Layout - Intro posts
el_GR: Διευρυμένη Εμφάνιση - Αρχικές Αναρτήσεις

en: Extended Layout - Intro topics
el_GR: Διευρυμένη Εμφάνιση - Εισαγωγή θεμάτων

en: Extended Layout - Number of intro posts
el_GR: Διευρυμένη Εμφάνιση - Αριθμός εισαγωγών δημοσιεύσεων

en: Extended Layout - Number of intro topics
el_GR: Διευρυμένη Εμφάνιση - Αριθμός εισαγωγών θεμάτων

en: FROM Email Address
el_GR: ΑΠΟ Διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου

en: FROM Name
el_GR: ΑΠΟ Όνομα

en: Facebook Login
el_GR: Είσοδος με Facebook

en: Facebook Login Information
el_GR: Πληροφορίες Σύνδεσης Facebook

en: Failed to write file to disk
el_GR: Αποτυχία εγγραφής στο δίσκο

en: Features
el_GR: Δυνατότητες

en: Features successfully updated
el_GR: Οι δυνατότητες ενημερώθηκαν επιτυχώς

en: Features successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι δυνατότητες ενημερώθηκαν επιτυχώς, αλλά η προηγούμενη τιμή δεν άλλαξε

en: File type is not allowed
el_GR: Ο τύπος του αρχείου δεν επιτρέπεται

en: File upload stopped by extension
el_GR: Η μεταφόρτωση του αρχείου σταμάτησε από επέκταση

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Find Posts by User
el_GR: Βρείτε Δημοσιεύσεις ανά Χρήστη

en: Find Topics Started by User
el_GR: Βρείτε Θέματα που Ξεκίνησαν από Χρήστη

en: Find Topics by Tags
el_GR: Βρείτε άρθρα με ίδιες ετικέτες

en: Find a member
el_GR: Αναζητήστε ένα μέλος

en: First post and replies
el_GR: Τελευταίες απαντήσεις

en: Font Sizes
el_GR: Μεγέθη Γραμματοσειρών

en: Font-awesome Icon
el_GR: Εικονίδια Font-awesome

en: Forgot Your Password?
el_GR: Χάσατε τον κωδικό πρόσβασης σας;

en: Forum
el_GR: Φόρουμ

en: Forum - Login
el_GR: Φόρουμ - Είσοδος

en: Forum - Page Not Found
el_GR: Φόρουμ - Η σελίδα δεν βρέθηκε

en: Forum - Registration
el_GR: Φόρουμ - Εγγραφή

en: Forum Accesses
el_GR: Προσβάσεις στο Φόρουμ

en: Forum Admin Email Addresses
el_GR: Διευθύνσεις Email του διαχειριστή του Φόρουμ

en: Forum Admins email addresses
el_GR: Διευθύνσεις ηλ. ταχυδρομείου των Διαχειριστών των Συζητήσεων

en: Forum Base URL
el_GR: Βασική διεύθυνση URL των συζητήσεων

en: Forum Base URL successfully updated
el_GR: Η Βασική διεύθυνση URL του φόρουμ ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Forum Color
el_GR: Χρώμα φορουμ

en: Forum Color Styles
el_GR: Στυλ Χρωμάτων του Φόρουμ

en: Forum Description
el_GR: Περιγραφή συζητήσεων

en: Forum Home
el_GR: Αρχική σελίδα του Φόρουμ

en: Forum Icon
el_GR: Εικονίδιο Συζήτησης

en: Forum Icons
el_GR: Εικονίδια φόρουμ

en: Forum Language
el_GR: Γλώσσα των Συζητήσεων

en: Forum Maintenance
el_GR: Συντήρηση του Φόρουμ

en: Forum Members
el_GR: Μέλη του Φόρουμ

en: Forum Members List
el_GR: Κατάλογος Μελών του Φόρουμ

en: Forum Meta
el_GR: Μεταδεδομένα Φόρουμ

en: Forum Options
el_GR: Επιλογές Φόρουμ

en: Forum Page ID
el_GR: ID Σελίδας των Σηζητήσεων

en: Forum Post Report
el_GR: Αναφορά Θέματος

en: Forum Posts
el_GR: Δημοσιεύσεις Φόρουμ

en: Forum Profile
el_GR: Προφίλ Φόρουμ

en: Forum RSS Feed
el_GR: RSS

en: Forum Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Φόρουμ

en: Forum Slug
el_GR: Σύντομο όνομα Συζητήσεων

en: Forum Statistics
el_GR: Στατιστικά Φόρουμ

en: Forum Themes
el_GR: Θέματα Φόρουμ

en: Forum Title
el_GR: Τίτλος Συζητήσεων

en: Forum Tools
el_GR: Εργαλεία συζητήσεων

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
el_GR: Εγγραφή σε Φόρουμ και Θέμα με σύστημα διπλής επιλογής/επιβεβαίωσης

en: Forum contains no unread posts
el_GR: Όλες οι αναρτήσεις έχουν διαβαστεί

en: Forum contains unread posts
el_GR: Το φόρουμ περιέχει αδιάβαστες αναρτήσεις

en: Forum deleting error
el_GR: Σφάλμα διαγραφής φόρουμ

en: Forum hierarchy successfully updated
el_GR: Η ιεραρχία των φόρουμ ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Forum is empty
el_GR: Το φόρουμ είναι άδειο.

en: Forum is successfully merged
el_GR: Τα φόρουμ συγχωνεύτηκαν με επιτυχία

en: Forum merging error
el_GR: Σφάλμα συγχώνευσης των φόρουμ

en: Forum options successfully updated
el_GR: Οι επιλογές του φόρουμ ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι επιλογές του φόρουμ ενημερώθηκαν με επιτυχία, αλλά η προηγούμενη τιμή δεν άλλαξε

en: Forum successfully updated
el_GR: Το φόρουμ ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Forum update error
el_GR: Σφάλμα ενημέρωσης φόρουμ

en: Forums
el_GR: Φόρουμ

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
el_GR: Οι συζητήσεις μπορούν να εμφανίζονται με διαφορετικές διατάξεις (Εκτεταμένη, Απλή, Ε&Α), απλά επεξεργαστείτε την κορυφαία κατηγορία (μπλε πάνελς) και ρυθμίστε τη διάταξη που θέλετε. Οι διατάξεις των θυγατρικών συζητήσεων εξαρτώνται από τη διάταξη της κορυφαίας κατηγορίας (μπλε πάνελς). Δεν μπορούν να έχουν διαφορετικές διατάξεις.

en: Fresh Installation
el_GR: Καθαρή Εγκατάσταση

en: From Email Address
el_GR: Από Διεύθυνση Email

en: From Name
el_GR: Από Όνομα

en: Front - Can have signature
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να έχει υπογραφή

en: Front - Can upload avatar
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να μεταφορτώσει άβαταρ

en: Front - Can view avatars
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει άβαταρς

en: Front - Can view member about me
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει το "σχετικά με" μελών

en: Front - Can view member custom title
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει τον προσαρμοσμένο τίτλο μέλους

en: Front - Can view member email
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει το Email μέλους

en: Front - Can view member location
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει την τοποθεσία μέλους

en: Front - Can view member occupation
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει το επάγγελμα του μέλους

en: Front - Can view member reg. date
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει την ημερομηνία εγγραφής μέλους

en: Front - Can view member reputation
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει τη φήμη μέλους

en: Front - Can view member signature
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει την υπογραφή μέλους

en: Front - Can view member social networks
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει τα κοινωνικά δίκτυα μέλους

en: Front - Can view member title
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει τον τίτλο μέλους

en: Front - Can view member username
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει το όνομα χρήστη μέλους

en: Front - Can view member website
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει τον ιστότοπο μέλους

en: Front - Can view members
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει μέλη

en: Front - Can view profiles
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να δει προφίλ

en: Front - Can write PM
el_GR: Περιβάλλον χρήστη - Μπορεί να στείλει PM (προσωπικά μηνύματα)

en: Front-end Phrases
el_GR: Φράσεις περιβάλλοντος χρήστη

en: Full
el_GR: Πλήρες

en: Full Badge
el_GR: Πλήρες Έμβλημα

en: Full access
el_GR: Πλήρης πρόσβαση

en: General
el_GR: Γενικά

en: General Information
el_GR: Γενικές Πληροφορίες

en: General options successfully updated
el_GR: Οι Γενικές επιλογές ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Grey
el_GR: Γκρι

en: Group
el_GR: Ομάδα

en: Guest
el_GR: Επισκέπτης

en: Guests
el_GR: Επισκέπτες

en: Hello [member_name]!<br>
     New reply has been posted on your subscribed topic - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this topic please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
el_GR: Χαίρεται [member_name]!<br>
    Έγινε μια νέα ανάρτηση σε θέμα που παρακολουθείτε - [topic].
    <br><br>
    <strong>[reply_title]</strong>
    <blockquote >
    [reply_desc]
    </blockquote>
    <br><hr>
    Αν δεν θέλετε να ακολουθείτε το συγκεκριμένο θέμα πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο.<br>
    [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
el_GR: Χαίρεται [member_name]!<br>
    Δημιουργήθηκε νέο θέμα στο [forum] που είστε εγγεγραμένοι.
    <br><br>
    <strong>[topic_title]</strong>
    <blockquote>
    [topic_desc]
    </blockquote>
    <br><hr>
    Αν δεν θέλετε να ακολουθείτε το συγκεκριμένο φόρουμ πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο.<br>
    [unsubscribe_link]

en: Hello [member_name]!<br>
     Thank you for subscribing.<br>
     This is an automated response.<br>
     We are glad to inform you that after confirmation you will get updates from - [entry_title].<br>
     Please click on link below to complete this step.<br>
     [confirm_link]
el_GR: Χαίρεται [member_name]!<br>
    Ευχαριστούμε για την εγγραφή.<br>
    Αυτή είναι μια αυτοματοποιημένη απάντηση.<br>
    Πλέον θα μπορείτε να λαμβάνεται ενημερώσεις από το - [entry_title].<br>
    Παρακαλώ πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να ολοκληρώσετε αυτό το βήμα.<br>
     [confirm_link]

en: Hello! 
    
     You asked us to reset your password for your account using the email address [user_login]. 
    
     If this was a mistake, or you didn't ask for a password reset, just ignore this email and nothing will happen. 
    
     To reset your password, visit the following address: 
    
     [reset_password_url] 
    
     Thanks!
el_GR: Χαίρεται!
    
    Ζητήσατε την αλλαγή του κωδικού σας χρησιμοποιώντας την διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου [user_login].
    
    Αν έγινε κατά λάθος ή δεν ζητήσατε αλλαγή κωδικού, απλά αγνοείστε αυτό το μήνυμα και δεν θα αλλάξει τίποτα.
    
    Για να αλλάξετε τον κωδικό σας, ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:
    
     [reset_password_url]
    
    Ευχαριστούμε!

en: Help wpForo to grow, show plugin info
el_GR: Βοηθήστε το wpForo να μεγαλώσει, εμφάνιση πληροφοριών του προσθέτου

en: Hi [mentioned-user-name]! <br>
    
     You have been mentioned in a post on "[topic-title]" by [author-user-name].<br/><br/>
    
     Post URL: [post-url]
el_GR: Χαίρεται [mentioned-user-name]! <br>
    
    Ο χρήστης [author-user-name] έκανε αναφορά προς το πρόσωπο σας στο θέμα "[topic-title]".<br/><br/>
    
     Διεύθυνση URL: [post-url]

en: Hide Replies
el_GR: Απόκρυψη Απαντήσεων

en: Hot
el_GR: Καυτό

en: I agree
el_GR: Συμφωνώ

en: I agree to receive an email confirmation with a link to set a password.
el_GR: Αποδέχομαι να λάβω ένα ηλ. μήνυμα επιβεβαίωσης με έναν σύνδεσμο για τον ορισμό κωδικού.

en: I agree to receive email
el_GR: Συμφωνώ να λαμβάνω email

en: I agree to these rules
el_GR: Συμφωνώ με αυτούς τους κανόνες

en: I allow to create an account based on my Facebook public profile information and send confirmation email.
el_GR: Επιτρέπω να δημιουργηθεί λογαριασμός βασισμένος στις πληροφορίες απο το δημόσιο πρόφιλ μου στο Facebook και να αποστείλετε ηλ. μήνυμα επιβεβαίωσης.

en: I couldn't understand how to make it work
el_GR: Δεν μπορούσα να καταλάβω πώς να το κάνω να λειτουργεί

en: I do not agree to these rules. Take me away from here.
el_GR: Διαφωνώ με αυτούς τους κανόνες. Μεταφέρετε με μακρυά από εδώ.

en: I do not agree. Take me away from here.
el_GR: Διαφωνώ. Μεταφέρετε με μακρυά από εδώ.

en: I found a better plugin
el_GR: Βρήκα καλύτερο πρόσθετο

en: I have read and agree to %s privacy policy. For more information, please check our privacy policy, where you'll get more info on where, how and why we store your data.
el_GR: Έχω διαβάσει και συμφωνώ με την %s Πολιτική Απορρήτου. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ ελέγξτε την Πολιτική Απορρήτου, όπου θα λάβετε περισσότερες πληροφορίες για το που, πως και γιατί αποθηκεύουμε τα δεδομένα σας.

en: I have read and agree to abide by the %s.
el_GR: Έχω διαβάσει και συμφωνώ να συμμορφωθώ με τους %s.

en: I have read and agree to the
el_GR: Έχω διαβάσει και συμφωνώ με το

en: I have read and agree to the %s.
el_GR: Έχω διαβάσει και συμφωνώ με το %s.

en: I'll reactivate it later
el_GR: Θα το επανενεργοποιήσω αργότερα

en: IMPORTANT!
el_GR: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
el_GR: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Η απεγκατάσταση δεν μια απλή ενέργεια απενεργοποίησης. Αυτή η ενέργεια θα διαγράψει οριστικά όλα τα δεδομένα (συζητήσεις, θέματα, απαντήσεις, συνημμένα....) από τη βάση δεδομένων. Πάρτε αντίγραφο ασφαλείας πριν από αυτή την ενέργεια, ίσως χρειαστείτε αυτά τα δεδομένα στο μέλλον. Αν είστε σίγουροι πως θέλετε να διαγράψετε όλα τα δεδομένα των συζητήσεων επιβεβαιώστε. Αν όχι, απλά ακυρώστε την, μετά απενεργοποιήστε αυτό το πρόσθετο, που δεν θα διαγράψει τα δεδομένα των συζητήσεων.

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
el_GR: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: wpForo δεν μπορεί να λειτουργήσει με τους προεπιλεγμένους μόνιμους συνδέσμους, αλλάξτε τη δομή των μονίμων συνδέσμων

en: Icon
el_GR: Εικονίδιο

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
el_GR: Αν μια κατηγορία (μπλε πάνελς) δεν έχει συζητήσεις (γκρι πάνελς) δενθα εμφανίζεται στο περιβάλλον χρήστη. Κάθε κατηγορία θα πρέπει να περιέχει τουλάχιστον μια συζήτηαη.

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
el_GR: Αν αντιμετωπίζετε κάποιο θέμα με το wpForo, ενεργοποιήστε αυτήν την επιλογή πριν ζητήσετε βοήθεια, αυτό εξάγει κρυφές σημαντικές πληροφορίες για να μας βοηθήσει στην εκσφαλμάτωση του θέματος.

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
el_GR: Αν ενεργοποιήσετε αυτή την επιλογή, μετά την εγγραφή, ο χρήστης δεν θα μπορεί να συνδεθεί χωρίς να επιβεβαιώσει το ηλ. ταχυδρομείο

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
el_GR: Αν θέλετε να διαγράψετε αυτήν τη συζήτηση και να διατηρήσετε τις υπο-συζητήσεις, τα θέματα και τις απαντήσεις, επιλέξτε νέα από τις πτυσσόμενες συζητήσεις-στόχους παρακάτω

en: Illegal character in username.
el_GR: Μη επιτρεπτός χαρακτήρας στο όνομα χρήστη

en: Important Tips
el_GR: Σημαντικές συμβουλές

en: Inactive
el_GR: Ανενεργό

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
el_GR: Λάθος μορφή αρχείων. Επιτρεπόμενες μορφές: jpeg, jpg, png, gif.

en: Insert Forum Attachments to Media Library
el_GR: Εισαγωγή των Συνημμένων των Συζητήσεων στη Βιβλιοθήκη Πολυμέσων

en: Insert Spoiler
el_GR: Εισαγωγή Αποκάλυψης πλοκής

en: Insert link
el_GR: Εισαγωγή συνδέσμου

en: Insert member name or email
el_GR: Εισάγετε όνομα μέλους ή email

en: Insert your Email address.
el_GR: Δώστε τη διεύθυνση του Email σας

en: Install
el_GR: Εγκατάσταση

en: Installed
el_GR: Εγκαταστημένο

en: Invalid Email address
el_GR: Άκυρη διεύθυνση email

en: Invalid User
el_GR: Μη έγκυρος χρήστης

en: Invalid request!
el_GR: Μή έγκυρο αίτημα!

en: Invalid request.
el_GR: Μη έγκυρο αίτημα.

en: Items
el_GR: Αντικείμενα

en: Joined
el_GR: Εγγραφή

en: LAYOUTS
el_GR: ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Language XML file
el_GR: Αρχείο γλώσσας XML

en: Last 24 hours
el_GR: Τελευταίες 24 ώρες

en: Last 3 Months
el_GR: Τελευταίους 3 Μήνες

en: Last 6 Months
el_GR: Τελευταίους 6 Μήνες

en: Last Active
el_GR: Τελευταία Δραστηριότητα

en: Last Login
el_GR: Τελευταία Σύνδεση

en: Last Month
el_GR: Τελευταίος Μήνας

en: Last Post
el_GR: Τελευταία Δημοσίευση

en: Last Post Info
el_GR: Πληροφορίες Τελευταίας Δημοσίευσης

en: Last Week
el_GR: Τελευταία Εβδομάδα

en: Last Year ago
el_GR: Τον τελευταίο χρόνο

en: Last post by %s
el_GR: Τελευταία δημοσίευση από %s

en: Last reply by %s
el_GR: Τελευταία απάντηση από %s

en: Latest Post
el_GR: Τελευταία Δημοσίευση

en: Leave a comment
el_GR: Γράψτε ένα σχόλιο

en: Leave a reply
el_GR: Αφήστε απάντηση

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
el_GR: Το μήκος πρέπει να είναι μεταξύ 3 έως 15 χαρακτήρες.

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
el_GR: Το μήκος πρέπει να είναι μεταξύ 3 και 15 χαρακτήρων

en: Level
el_GR: Επίπεδο

en: Light
el_GR: Φωτεινό

en: Liked
el_GR: Του άρεσαν

en: Link Text
el_GR: Κείμενο συνδέσμου

en: Link to the post
el_GR: Σύνδεσμος προς την ανάρτηση

en: Location
el_GR: Τοποθεσία

en: Login
el_GR: Σύνδεση

en: Login URL
el_GR: URL σύνδεσης

en: Logout
el_GR: Αποσύνδεση

en: Lost Password URL
el_GR: URL χαμένου κωδικού

en: Lost your password?
el_GR: Ξέχασες τον κωδικό σου;

en: MB
el_GR: MiB

en: Main Category
el_GR: Αρχική Κατηγορία

en: Main Forum
el_GR: Αρχικό Φόρουμ

en: Mark all read
el_GR: Σημείωση όλων ως διαβασμένα

en: Maximum allowed file size is
el_GR: Το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου είναι

en: Maximum allowed file size is %s MB
el_GR: Το μεγελύτερο επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου είναι %s MB

en: Maximum upload file size
el_GR: Μέγιστο μέγεθος αρχείου για μεταφόρτωση

en: Member
el_GR: Μέλος

en: Member Activity
el_GR: Δραστηριότητα Μέλους

en: Member Information
el_GR: Πληροφορίες Μέλους

en: Member Profile
el_GR: Προφίλ Μέλους

en: Member Rating
el_GR: Αξιολόγηση Μέλους

en: Member Rating Badge
el_GR: Έμβλημα Αξιολόγησης Μέλους

en: Member Reputation
el_GR: Φήμη Μέλους

en: Member Reputation and Titles
el_GR: Φήμη και Τίτλοι Μέλους

en: Member Title
el_GR: Τίτλος Μέλους

en: Member information
el_GR: Πληροφορίες μέλους

en: Member options successfully updated
el_GR: Οι επιλογές μέλους ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι επιλογές μέλους ενημερώθηκαν με επιτυχία, αλλά η τελευταία τιμή δεν άλλαξε

en: Members
el_GR: Μέλη

en: Members Online
el_GR: Συνδεδεμένα Μέλη

en: Members URL structure
el_GR: Μορφή URL μελών

en: Members not found
el_GR: Δεν βρέθηκαν μέλη

en: Merge
el_GR: Συγχώνευση

en: Merge Topics
el_GR: Συγχώνευση Θεμάτων

en: Message Body
el_GR: Σώμα μηνύματος

en: Message Subject
el_GR: Θέμα μηνύματος

en: Message has been sent
el_GR: Το μήνυμα εστάλη

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: Meta Description
el_GR: Μετα - Περιγραφή

en: Min Number of Posts
el_GR: Ελάχιστος Αριθμός Δημοσιεύσεων

en: Misc
el_GR: Διάφορα

en: Missing a temporary folder
el_GR: Λείπει ένας προσωρινός φάκελος

en: Mixed
el_GR: Μικτό

en: Moderation
el_GR: Για έλεγχο

en: Moderator
el_GR: Συντονιστής

en: Moderator access
el_GR: Πρόσβαση συντονιστή

en: Modified Date
el_GR: Ημερομηνία επεξεργασίας

en: More
el_GR: Περισσότερα

en: More info
el_GR: Περισσότερες πληροφορίες

en: More information about
el_GR: Περισσότερες πληροφορίες περί

en: Most Commented
el_GR: Με τα περισσότερα σχόλια

en: Most Voted
el_GR: Περισσότερες Ψήφους

en: Move
el_GR: Μετακίνηση

en: Move Reply
el_GR: Μετακίνηση Απάντησης

en: Move Topic
el_GR: Μετακίνηση θέματος

en: Must be minimum 6 characters.
el_GR: Πρέπει να είναι τουλάχιστον 6 χαρακτήρες

en: My Profile
el_GR: Το Προφίλ μου

en: NO
el_GR: ΟΧΙ

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
el_GR: ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Αν πρόκειται να προσθέσετε μικροεφαρμογές σε αυτό το πλευρικό πλαίσιο, χρησιμοποιήστε το πρότυπο 'Πλήρες Πλάτος' για την αρχική σελίδα του wpForo προς αποφυγή επαναλήψεων.

en: New
el_GR: Νέο

en: New Forum
el_GR: Νέα συζήτηση

en: New Passwords do not match
el_GR: Οι κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν

en: New Phrase
el_GR: Νέα φράση

en: New Reply
el_GR: Νέα Απάντηση

en: New Topic
el_GR: Νέο Θέμα

en: New Topic Forum
el_GR: Φόρουμ Νέου Θέματος

en: New Topic Title
el_GR: Τίτλος Νέου Θέματος

en: New User Group
el_GR: Νέα ομάδα χρηστών

en: New Usergroup
el_GR: Νέα ομάδα χρηστών

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
el_GR: Η νέα γλώσσα προστέθηκε με επιτυχία και η γλώσσα του του wpforo άλλαξε στη νέα γλώσσα

en: New reply notification email message
el_GR: Μήνυμα ηλ. ταχυδρομίου για ειδοποίηση νέας απάντησης

en: New reply notification email subject
el_GR: Θέμα email για ειδοποίηση νέας απάντησης

en: New topic notification email message
el_GR: email μήνυμα για ειδοποίηση νέου θέματος

en: New topic notification email subject
el_GR: Θέμα email για ειδοποίηση νέου θέματος

en: New topic title
el_GR: Τίτλος Νέου Θέματος

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
el_GR: Νέα εγγραφή χρήστη στον ιστότοπο σας[blogname]:
    
    Όνομα χρήστη: [user_login]
    
    Email: [user_email]

en: Newest
el_GR: Νεότερο

en: Next Topic
el_GR: Επόμενο θέμα

en: Nickname
el_GR: Ψευδώνυμο

en: No
el_GR: Όχι

en: No Posts found for update
el_GR: Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις για ενημέρωση

en: No Title
el_GR: Χωρίς τίτλο

en: No access
el_GR: Χωρίς πρόσβαση

en: No activity found for this member.
el_GR: Δεν βρέθηκε δραστηριότητα για αυτό το μέλος

en: No errors found
el_GR: Δεν βρέθηκαν λάθη

en: No file was uploaded
el_GR: Το αρχείο δεν μεταφροτώθηκε

en: No forums were found here.
el_GR: Δεν βρέθηκαν συζητήσεις εδώ.

en: No issues found
el_GR: Δεν βρέθηκαν προβλήματα

en: No items found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αντικείμενα

en: No layout found
el_GR: Δεν βρέθηκε διάταξη

en: No layout found.
el_GR: Δεν βρέθηκε διάταξη.

en: No online members at the moment
el_GR: Κανένα συνδεδεμένο μέλος αυτήν τη στιγμή

en: No parent
el_GR: Χωρίς γονέα

en: No subscriptions found for this member.
el_GR: Δεν βρέθηκαν εγγραφές για αυτό το μέλος.

en: No tags found
el_GR: Δεν βρέθηκαν ετικέτες

en: No theme found
el_GR: Δεν βρέθηκε θέμα

en: No topics were found here
el_GR: Δεν βρέθηκαν θέματα εδώ

en: No user found.
el_GR: Δεν βρέθηκε ο χρήστης.

en: Not Replied
el_GR: Δεν απαντήθηκε

en: Not available
el_GR: Μη διαθέσιμο

en: Note:
el_GR: Σημείωση:

en: Notifications
el_GR: Ειδοποιήσεις

en: Notify Admins via email on new Post
el_GR: Ειδοποίησε τους Διαχειριστές με ηλ. ταχυδρομείο για νέο Άρθρο

en: Notify Admins via email on new Topic
el_GR: Ειδοποίησε τους Διαχειριστές με ηλ. ταχυδρομείο για νέο Θέμα

en: Number of Columns
el_GR: Αριθμός Στηλών

en: Number of Items
el_GR: Αριθμός αντικειμένων

en: Number of Posts
el_GR: Αριθμός Δημοσιεύσεων

en: Number of Posts per Page
el_GR: Αριθμός Δημοσιεύσεων ανά Σελίδα

en: Number of Topics per Page
el_GR: Αριθμός Θεμάτων ανά Σελίδα

en: Number of maximum search results
el_GR: Αριθμός μέγιστων αποτελεσμάτων αναζήτησης

en: Occupation
el_GR: Επάγγελμα

en: Offline
el_GR: Εκτός σύνδεσης

en: Old password is wrong
el_GR: Ο παλιός κωδικός είναι λάθος

en: Oldest
el_GR: Παλαιότερο

en: Online
el_GR: Συνδεδεμένος

en: Online status timeout
el_GR: Χρονικό όριο κατάστασης σύνδεσης

en: Oops! The page you requested was not found!
el_GR: Ωχ! Η σελίδα που ζητήθηκε δεν βρέθηκε!

en: Open link in a new tab
el_GR: Άνοιγμα συνδέσμου σε νέα καρτέλα

en: Order by
el_GR: Ταξινόμηση κατά

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Our newest member
el_GR: Το νεότερο μέλος μας είναι ο/η:

en: Page
el_GR: Σελίδα

en: Parent Forum
el_GR: Γονική συζήτηση

en: Password
el_GR: Κωδικός

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
el_GR: Το μήκος του κωδικού πρέπει να είναι μεταξύ 6 και 20 χαρακτήρων.

en: Password mismatch.
el_GR: Ασυμφωνία κωδικών.

en: Password successfully changed
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης άλλαξε επιτυχώς

en: Permission denied
el_GR: Η πρόσβαση απορρίφθηκε

en: Permission denied for add forum
el_GR: Η πρόσβαση απορρίφθηκε για πρόσθεση συζήτησης

en: Permission denied for delete forum
el_GR: Η πρόσβαση απορρίφθηκε για διαγραφή συζήτησης

en: Permission denied for edit forum
el_GR: Η πρόσβαση απορρίφθηκε για επεξεργασία συζήτησης

en: Permission denied for this action
el_GR: Η πρόσβαση απορρίφθηκε για αυτή την ενέργεια

en: Permissions
el_GR: Δικαιώματα

en: Phrase add error
el_GR: Σφάλμα πρόσθεσης φράσης

en: Phrase adding error
el_GR: Σφάλμα κατά την πρόσθεση φράσης

en: Phrase successfully added
el_GR: Η φράση προστέθηκε με επιτυχία

en: Phrase successfully updates
el_GR: Η φράση ενημερώνεται με επιτυχία

en: Phrase update error
el_GR: Σφάλμα ενημέρωσης φράσης

en: Phrases
el_GR: Φράσεις

en: Please %s or %s
el_GR: Παρακαλώ %s ή %s

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
el_GR: Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του φόρουμ για να το διαγράψετε.

en: Please contact the forum administratoristrator to edit it.
el_GR: Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του φόρουμ για να το επεξεργαστείτε.

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
el_GR: Παρακαλώ αντιγράψτε την διεύθυνση URL του θέματος προορισμού από την μπάρα διεύθυνσης του φυλλομετρητή σας και επικολλήστε την στο παρακάτω πεδίο.

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
el_GR: Παρακαλώ σύρετε και αφήστε τα πλαίσια για να ορίσετε την ιεραρχία γονικό - εξαρτώμενο.

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή για να βοηθήσετε το wpForo να γίνει περισσότερο δημοφιλές σαν επιβράβευση στη σκληρή δουλειά που κάνουμε τελείως δωρεάν για εσάς. Αυτή η επιλογή προσθέτει μια πολύ μικρή εικόνα στο υποσέλιδο των συζητήσεων, που επιτρέπει στους επισκέπτες σας να αναγνωρίζουν το όνομα του πρόσθετου που χρησιμοποιείτε.

en: Please fill your email address for feedback
el_GR: Παρακαλώ συμπληρώστε το ηλ. ταχυδρομείο σας για σχολιασμό

en: Please insert required fields
el_GR: Εισάγετε τα απαιτούμενα πεδία

en: Please insert required fields!
el_GR: Εισάγετε τα απαιτούμενα πεδία!

en: Please provide a plugin name or URL
el_GR: Καταχωρίστε ένα όνομα ή διεύθυνση URL πρόσθετου

en: Please provide more information
el_GR: Δώστε περισσότερες πληροφορίες

en: Popular
el_GR: Δημοφιλή

en: Post Content
el_GR: Περιεχόμενο Δημοσίευσης

en: Post Draft
el_GR: Προσχέδιο Άρθρου

en: Post Preview
el_GR: Προεπισκόπηση ανάρτησης

en: Post Preview and Draft Saving
el_GR: Προεπισκόπηση ανάρτησης και αποθήκευση προσχεδίου

en: Post Reporting Emails
el_GR: Emais Αναφοράς Δημοσιεύσεων

en: Post Title
el_GR: Τίτλος Δημοσίευσης

en: Post author display name
el_GR: Εμφανιζόμενο όνομα συγγραφέα ανάρτησης

en: Post content maximum length
el_GR: Μέγιστο μήκος περιεχομένου ανάρτησης

en: Post content minimum length
el_GR: Ελάχιστο μήκος περιεχομένου ανάρτησης

en: Post delete error
el_GR: Διαγραφή σφάλματος δημοσίευσης

en: Post link
el_GR: Σύνδεσμος δημοσίευσης

en: Post options successfully updated
el_GR: Οι επιλογές δημοσίευσης ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι επιλογές δημοσίευσης ενημερώθηκαν με επιτυχία, αλλά οι προηγούμενες τιμές δεν άλλαξαν

en: Posted
el_GR: Δημοσιεύτηκε

en: Posted by
el_GR: Δημοσιεύτηκε από

en: Posts
el_GR: Δημοσιεύσεις

en: Powered by
el_GR: Παρέχεται από

en: Preview
el_GR: Προεπισκόπηση

en: Previous Topic
el_GR: Προηγούμενο Θέμα

en: Privacy Policy
el_GR: Πολιτική Απορρήτου

en: Private Topic
el_GR: Ιδιωτικό θέμα

en: Private Topics
el_GR: Ιδιωτικά θέματα

en: Profile
el_GR: Προφίλ

en: Profile Account
el_GR: Λογαριασμός προφίλ

en: Profile Activity
el_GR: Δραστηριότητα προφίλ

en: Profile Home
el_GR: Αρχική σελίδα προφίλ

en: Profile Page
el_GR: Σελίδα Προφίλ

en: Publish
el_GR: Δημοσίευση

en: Published
el_GR: Δημοσιευμένο

en: Q&A Layout - Number of intro topics
el_GR: Διάταξη Ε&Α - Αριθμός των εισαγωγών θεμάτων

en: Q&A layout - Intro topics
el_GR: Διάταξη Ε&Α - Εισαγωγή θεμάτων

en: Question Comments
el_GR: Σχόλια Ερώτησης

en: Questions
el_GR: Ερωτήσεις

en: Quote
el_GR: Παράθεση

en: Quote this text
el_GR: Παράθεση κειμένου

en: RE
el_GR: ΑΠ

en: REPLY:
el_GR: ΑΠΑΝΤΗΣΗ:

en: RSS
el_GR: Τροφοδοσία RSS

en: Rating
el_GR: Αξιολόγηση

en: Rating Badge
el_GR: Έμβλημα αξιολόγησης

en: Rating Color
el_GR: Χρώμα αξιολόγησης

en: Rating Icon
el_GR: Εικόνα αξιολόγησης

en: Rating Level
el_GR: Επίπεδο αξιολόγησης

en: Rating Title
el_GR: Τίτλος αξιολόγησης

en: Read more
el_GR: Διαβάστε περισσότερα

en: Read more about Facebook public_profile properties.
el_GR: Διαβάστε περισσότερα για τις ιδιότητες public_profile του Facebook.

en: Read only access
el_GR: Πρόσβαση μόνο ανάγνωσης

en: Read the documentation
el_GR: Διαβάστε την τεκμηρίωση

en: Received Likes
el_GR: Άρεσε σε άλλους

en: Recent Posts
el_GR: Πρόσφατα άρθρα

en: Recent Questions
el_GR: Πρόσφατες Ερωτήσεις

en: Recent Topics
el_GR: Πρόσφατα Θέματα

en: Recently Added
el_GR: Προστέθηκε Πρόσφατα

en: Recently viewed by users: %s.
el_GR: Χρήστες που το είδαν πρόσφατα: %s.

en: Register
el_GR: Εγγραφή

en: Register URL
el_GR: URL εγγραφής

en: Registered
el_GR: Εγγεγραμένος

en: Registered date
el_GR: Ημερομηνία εγγραφής

en: Registration Error
el_GR: Σφάλμα Εγγραφής

en: Related Topics
el_GR: Σχετικά Θέματα

en: Relevancy
el_GR: Σχετικότητα

en: Remember Me
el_GR: Να με Θυμάσαι

en: Repeat new password
el_GR: Επαναπληκτρολόγηση κωδικού πρόσβασης

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
el_GR: Αντικατάσταση του άβαταρ συγγραφέα με το άβαταρ προφίλ των Συζητήσεων

en: Replace Author Link to Forum Profile
el_GR: Αντικατάσταση συνδέσμου συγγραφέα στο προφίλ Συζητήσεων

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
el_GR: Αντικατάσταση συνδέσμου σχολίου συγγραφέα με το προφίλ των συζητήσεων

en: Replied
el_GR: Απαντήθηκε

en: Replies
el_GR: Απαντήσεις

en: Replies Created
el_GR: Απαντήσεις που έδωσε

en: Replies not found
el_GR: Δεν βρέθηκαν απαντήσεις

en: Reply
el_GR: Απάντηση

en: Reply request error
el_GR: Σφάλμα αιτήματος απάντησης

en: Reply to
el_GR: Απάντηση σε

en: Report
el_GR: Αναφορά

en: Report message body
el_GR: Αναφορά σώματος μηνύματος

en: Report message subject
el_GR: Αναφορά θέματος μηνύματος

en: Report to Administration
el_GR: Αναφορά στον Διαχειριστή

en: Required field
el_GR: Απαραίτητο πεδίο

en: Reset Password
el_GR: Επαναφορά κωδικού πρόσβασης

en: Reset Result
el_GR: Επαναφορά αποτελεσμάτων

en: Reset Search
el_GR: Εκκαθάριση Αναζήτησης

en: Reset Settings
el_GR: Επαναφορά Ρυθμίσεων

en: Restore
el_GR: Επαναφορά

en: Result Info
el_GR: Πληροφορία Αποτελέσματος

en: Revision
el_GR: Αναθεώρηση

en: Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις

en: Role Name
el_GR: Όνομα Ρόλου

en: SEO Tools
el_GR: Εργαλεία SEO

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Save Draft
el_GR: Αποθήκευση Προσχεδίου

en: Save forums order and hierarchy
el_GR: Αποθήκευση σειράς συζητήσεων και ιεραρχίας

en: Saved
el_GR: Αποθηκεύτηκε

en: Saving Draft
el_GR: Αποθήκευση Προσχέδιου

en: Screen Layout
el_GR: Διάταξη Οθόνης

en: Screen Options
el_GR: Επιλογές Οθόνης

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Search Entire Posts
el_GR: Αναζήτηση όλων των Θεμάτων

en: Search Forums...
el_GR: Αναζήτηση σε φόρουμς...

en: Search Phrase
el_GR: Φράση Αναζήτησης

en: Search Titles Only
el_GR: Αναζήτηση μόνο Τίτλων

en: Search Type
el_GR: Τύπος Αναζήτησης

en: Search in Forums
el_GR: Αναζήτηση στα Φόρουμ

en: Search in date period
el_GR: Αναζήτηση σε περιοχή ημερομηνιών

en: Search result for
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης για

en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

en: Secret Key
el_GR: Μυστικό Κλειδί

en: Select All
el_GR: Επιλογή Όλων

en: Select Color
el_GR: Επιλογή Χρώματος

en: Select Forum
el_GR: Επιλέξτε Φόρουμ

en: Select Page
el_GR: Επιλογή σελίδας

en: Select Posts to Split
el_GR: Διαλέξτε Αναρτήσεις προς Διαίρεση

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
el_GR: Αποστολή ηλ. ταχυδρομείο Ειδοποίησης σε όλες τις διευθύνσεις (διαχωρισμένες με κόμμα) των διαχειριστών των συζητήσεων όταν δημιουργηθεί μια νέα Απάντηση.

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
el_GR: Αποστολή ηλ. ταχυδρομείο Ειδοποίησης σε όλες τις διευθύνσεις (διαχωρισμένες με κόμμα) των διαχειριστών των συζητήσεων όταν δημιουργηθεί ένα νέο Θέμα.

en: Send Report
el_GR: Αποστολή Αναφοράς

en: Separate tags using a comma
el_GR: Διαχωρίστε τις ετικέτες με κόμμα

en: Server "post_max_size" is
el_GR: Το "post_max_size" εξυπηρετητή είναι

en: Server "upload_max_filesize" is
el_GR: Το "upload_max_filesize" του εξυπηρετητή είναι

en: Server Information
el_GR: Πληροφορίες Εξυπηρετητή

en: Set Topic Sticky
el_GR: Καρφίτσωμα Θέματος

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
el_GR: Κάντε αυτή την επιλογή 0 αν θέλετε να φαίνονται όλα τα θέματα κάτω από την περιοχή εισαγωγών θεμάτων

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings successfully updated
el_GR: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Share
el_GR: Μοιράσου

en: Share Buttons
el_GR: Κουμπιά κοινοποίησης

en: Share this post
el_GR: Μοιράσου την ανάρτηση

en: Share to Facebook
el_GR: Κοινοποίηση σε Facebook

en: Share to Google+
el_GR: Κοινοποίηση σε Google+

en: Share to LinkedIn
el_GR: Μοιραστείτε το στο LinkedIn

en: Share to OK
el_GR: Κοινοποίηση σε OK

en: Share to VK
el_GR: Κοινοποίηση σε VK

en: Share:
el_GR: Μοιράσου:

en: Shop Account
el_GR: Λογαριασμός Αγορών

en: Short
el_GR: Σύντομο

en: Short Badge
el_GR: Σύντομο Έμβλημα

en: Show Admin Bar for Members
el_GR: Δείξε τη Γραμμή Διαχείρισης για τα Μέλη

en: Show Breadcrumb
el_GR: Εμφάνιση Διαδρομής

en: Show Forum Page Title
el_GR: Εμφάνιση Τίτλου Σελίδας Συζήτησης

en: Show Forum Statistic
el_GR: Εμφάνιση Στατιστικών Συζητήσεων

en: Show Replies
el_GR: Εμφάνιση Απαντήσεων

en: Show Top Search
el_GR: Εμφάνιση Αναζήτησης Κορυφής

en: Show Top/Menu Bar
el_GR: Εμφάνιση Γραμμής Μενού/Κορυφής

en: Show all forums
el_GR: Εμφάνισε όλες τις συζητήσεις

en: Show on screen
el_GR: Εμφάνιση στην οθόνη

en: Sign In
el_GR: Είσοδος

en: Signature
el_GR: Υπογραφή

en: Site Key
el_GR: Κλειδί Ιστότοπου

en: Site Profile
el_GR: Προφίλ Ιστότοπου

en: Slug
el_GR: Σύντομο όνομο

en: Social Networks
el_GR: Κοινωνικά Δίκτυα

en: Solved
el_GR: Επιλύθηκε

en: Solved Topics
el_GR: Λυμμένα θέματα

en: Something wrong with profile data.
el_GR: Κάτι πάει στραβά με τα δεδομένα του προφίλ.

en: Sorry, something is wrong with your data.
el_GR: Συγγνώμη, κάτι πάει στραβά με τα δεδομένα σας.

en: Sort Search Results by
el_GR: Ταξινόμηση Αποτελεσμάτων Αναζήτησης κατά

en: Specify avatar by URL
el_GR: Ορισμός άβαταρ από URL

en: Specify avatar by URL:
el_GR: Ορισμός άβαταρ από URL:

en: Split
el_GR: Διαχωρισμός

en: Split Topic
el_GR: Διαίρεση θέματος

en: Spoiler
el_GR: Αποκάλυψη πλοκής

en: Square
el_GR: Τετράγωνο

en: Standard access
el_GR: Τυπική πρόσβαση

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
el_GR: Πληκτρολογείστε τις ετικέτες εδώ(επιτρέπονται έως %d ετικέτες)...

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Sticky Topics
el_GR: Καρφιτσωμένα θέματα

en: Styles
el_GR: Στιλ

en: Subforums
el_GR: Υποφόρουμ

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Submit &amp; Deactivate
el_GR: Υποβολή & amp; Απενεργοποίηση

en: Subscribe confirmation email message
el_GR: Μύνημα email επιβεβαίωσης εγγραφής

en: Subscribe confirmation email subject
el_GR: Θέμα μηνύματος επιβεβαίωσης εγγραφής

en: Subscribe for new replies
el_GR: Εγγραφή για νέες απαντήσεις

en: Subscribe for new topics
el_GR: Ενημερωθείτε για νέα θέματα

en: Subscribe options successfully updated
el_GR: Οι επιλογές εγγραφής ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
el_GR: Οι επιλογές εγγραφής ενημερώθηκαν με επιτυχία, αλλά η προηγούμενη τιμή δεν άλλαξε

en: Subscribe to all new topics
el_GR: Εγγραφή για νέα θέματα

en: Subscribe to all new topics and posts
el_GR: Εγγραφή σε όλα τα νέα άρθρα και τις αναρτήσεις

en: Subscribe to this topic
el_GR: Παρακολουθήστε το θέμα

en: Subscription Emails
el_GR: Emails εγγραφής

en: Subscription Manager
el_GR: Διαχειριστής Εγγραφών

en: Subscriptions
el_GR: Εγγραφές

en: Success!
el_GR: Επιτυχία!

en: Success! Please check your mail for confirmation.
el_GR: Επιτυχία! Παρακαλώ ελέγξτε το email σας για επιβεβαίωση.

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
el_GR: Ολοκληρώθηκε! 
    Δείτε το ηλ. ταχυδρομείο σας για να ολοκληρώσετε την εγγραφή στο θέμα.

en: Successfully updated
el_GR: Ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Successfully voted
el_GR: Ψηφίστηκε με επιτυχία

en: Support Forum
el_GR: Συζήτηση Υποστήριξης

en: Tag
el_GR: Ετικέτα

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: Target Topic URL
el_GR: Διεύθυνση URL Θέματος Προορισμού

en: Terms
el_GR: Όροι

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
el_GR: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το wpForo! Το wpForo είναι είναι ένας επαγγελματικός πίνακας ενημέρωσης για το WordPress, και το μοναδικό λογισμικό συζητήσεων με σύστημα προτύπων Πολλαπλών διατάξεων
                                        Οι διατάξεις "Εκτεταμένη", "Απλοποιημένη" και "Ερωτήσεων &amp Απαντήσεων" ταιριάζουν σχεδόν σε όλες τις ανάγκες συζητήσεων. 
                                        <br />Αν βρήκατε κάποια θέματα ή ελαττώματα, ανοίξτε ένα θέμα υποστήριξης στη σελίδα του προσθέτου ή στις δικές μας συζητήσεις υποστήριξης στο gVectors.com. Αν σας άρεσε το wpForo αφήστε κάποια καλή κριτική για αυτό το πρόσθετο. Πραγματικά χρειαζόμαστε τις καλές κριτικές. 
                                        Αν δεν σας άρεσε το wpForo αφήστε ένα κατάλογο θεμάτων και απαιτήσεων που θα θέλατε να διορθώσουμε και να προσθέσουμε στο μέλλον. Είμαστε εδώ να σας βοηθήσουμε και να βελτιώσουμε το wpForo όσο περισσότερο γίνεται.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WorPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
el_GR: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το wpForo! Το wpForo είναι είναι ένας επαγγελματικός πίνακας ενημέρωσης για το WordPress, και το μοναδικό λογισμικό συζητήσεων με σύστημα προτύπων Πολλαπλών διατάξεων Οι διατάξεις "Εκτεταμένη

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
el_GR: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το wpForo. Το wpForo είναι ένα πρόσθετο συζητήσεων που θα είναι πάντα διαθέσιμο δωρεάν. Ποτέ δεν θα υπάρξουν εκδόσεις pro ή επί πληρωμή αυτού του πίνακα συζητήσεων. Παρόλα αυτά είναι ένα πολύ μεγάλο και σκληρό έργο, έτσι αναπτύσσουμε και πρόσθετα (επεκτάσεις) επί πληρωμή, που μας βοηθούν οικονομικά να  συνεχίσουμε να βελτιώνουμε και να προσθέτουμε νέες δυνατότητες στο δωρεάν πρόσθετο wpForo. Τα πρόσθετα των συζητήσεων θα αναπτύσσονται επίσης ενεργά. Τα πρώτα πρόσθετα "Προχωρημένη Μεταφόρτωση Πολυμέσων

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
el_GR: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το wpForo. Το wpForo είναι ένα πρόσθετο συζητήσεων που θα είναι πάντα διαθέσιμο δωρεάν. Ποτέ δεν θα υπάρξουν εκδόσεις pro ή επί πληρωμή αυτού του πίνακα συζητήσεων. Παρόλα αυτά είναι ένα πολύ μεγάλο και σκληρό έργο, έτσι αναπτύσσουμε και πρόσθετα (επεκτάσεις) επί πληρωμή, που μας βοηθούν οικονομικά να  συνεχίσουμε να βελτιώνουμε και να προσθέτουμε νέες δυνατότητες στο δωρεάν πρόσθετο wpForo. Τα πρόσθετα των συζητήσεων θα αναπτύσσονται επίσης ενεργά. Τα πρώτα πρόσθετα "Προχωρημένη Μεταφόρτωση Πολυμέσων", "Δημοσκοπήσεις", "Ιδιωτικά Μηνύματα" και "Διαχειριστής Διαφημίσεων" θα είναι σύντομα διαθέσιμα. Όταν προμηθευτείτε κάποιο πρόσθετο και το ενεργοποιήσετε, θα βρείτε εδώ ρυθμίσεις σε κάθετες υποκαρτέλες.

en: Thank you for your feedback!
el_GR: Ευχαριστούμε για το σχόλιό σας!

en: Thank you!
el_GR: Σας ευχαριστούμε!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
el_GR: Το "σύντομο όνομα" είναι μια φιλική έκδοση των URL. Συνήθως αποτελείται μόνο από πεζά γράμματα, αριθμούς και παύλες.

en: The plugin is not working
el_GR: Το πρόσθετο δεν λειτουργεί

en: The plugin works very slow
el_GR: Το πρόσθετο λειτουργεί πολύ αργά

en: The position in the menu order wpForo should appear.
el_GR: Η θέση στη σειρά του μενού wpForo που θα πρέπει να εμφανίζεται.

en: The time to delete this post is expired.
el_GR: Ο χρόνος διαγραφής της ανάρτησης έχει λήξει.

en: The time to delete this topic is expired.
el_GR: Ο χρόνος διαγραφής του θέματος έχει λήξει.

en: The time to edit this post is expired.
el_GR: Ο χρόνος επεξεργασίας της ανάρτησης έχει λήξει.

en: The time to edit this topic is expired
el_GR: Ο χρόνος επεξεργασίας του θέματος έχει λήξει

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
el_GR: Το αρχείο που μεταφορτώνετε υπερβαίνει την οδηγία MAX_FILE_SIZE που ορίζεται στη φόρμα HTML

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
el_GR: Το αρχείο που μεταφορτώνετε υπερβαίνει την οδηγία upload_max_filesize στο php.ini

en: The uploaded file size is too big
el_GR: Το μέγεθος του αρχείου που μεταφορτώνετε είναι πολύ μεγάλο

en: The uploaded file was only partially uploaded
el_GR: Το αρχείο που μεταφορτώθηκε μόνο μερικώς

en: Theme file not readable
el_GR: Το αρχείο θέματος δεν μπορεί να διαβαστεί

en: Theme options successfully updated
el_GR: Οι επιλογές του θέματος ενημερώθηκαν με επιτυχία

en: Themes
el_GR: Θέματα

en: This access is usually used for
el_GR: Αυτή η πρόσβαση συνήθως χρησιμοποιείται για

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
el_GR: Αυτή η ενέργεια αλλάζει την διεύθυνση URL του θέματος. Μόλις μεταφερθεί αυτό το θέμα σε νέα θέση, η παλιά διεύθυνση URL δεν θα είναι πλέον διαθέσιμη.

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
el_GR: Αυτή η ενέργεια θα διαγράψει επίσης και όλες τις υπο-συζητήσεις, τα θέματα και τις απαντήσεις.

en: This email address is already registered. Please insert another
el_GR: Το email χρησιμοποιείται ήδη. Παρακαλώ εισήγαγε άλλο

en: This email address is already registered. Please insert another.
el_GR: Αυτή η διεύθυνση email είναι ήδη καταχωρημένη. Παρακαλώ δώστε μια διαφορετική.

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
el_GR: Αυτή η δυνατότητα είναι χρήσιμη αν προσθέτετε περιεχόμενο πριν ή μετά τον [wpforo] σύντομο κώδικα στη σελίδα. Επίσης είναι χρήσιμο αν οι συζητήσεις φορτώνονται πριν την επικεφαλίδα του ιστοτόπου, στην κορυφή του περιβάλλοντος χρήστη.

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
el_GR: Αυτό είναι η περιγραφή της συζήτησης. Αυτό το περιεχόμενο θα εμφανίζεται κάτω από τον τίτλο της συζήτησης στον κατάλογο συζητήσεων.

en: This is a simple category / section
el_GR: Αυτή είναι μια απλή κατηγορία/ενότητα

en: This is a simple parent forum
el_GR: Αυτό είναι ένα απλό αρχικό φόρουμ

en: This message comes from post reporting pop-up form.
el_GR: Αυτό το μήνυμα προέρχεται από την αναδυόμενη φόρμα της αναφοράς άρθρου.

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
el_GR: Αυτό το μήνυμα θα εμφανίζεται όταν ένα μέλος που δεν του επιτρέπεται κάνει κλικ σε σύνδεσμο συνημμένου αρχείου στα θέματα και στα άρθρα.

en: This nickname is already in use. Please insert another.
el_GR: Το ψευδώνυμο χρησιμοποιείται ήδη. Παρακαλώ εισήγαγε άλλο.

en: This nickname is already registered. Please insert another.
el_GR: Αυτό το ψευδόνυμο υπάρχει ήδη. Παρακαλώ εισάγετε ένα άλλο.

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
el_GR: Αυτή η επιλογή προσθέτει πλαίσιο επιλογής για συνδρομή δίπλα στο κουμπί αποστολής νέων θεμάτων και άρθρων

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
el_GR: Αυτή η επιλογή εξαρτάται από τη γονική επιλογή "Ενεργοποίηση Τίτλου Αξιολόγησης Μέλους", που βρίσκεται στην καρτέλα Ρυθμίσεις > Δυνατότητες του wpForo

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
el_GR: Αυτή η επιλογή εξαρτάται από τη γονική επιλογή "Ενεργοποίηση Αξιολόγησης Μέλους", που βρίσκεται στην καρτέλα Ρυθμίσεις > Δυνατότητες του wpForo

en: This option doesn't affect website admins.
el_GR: Αυτή η επιλογή δεν επηρεάζει τη διαχείριση του ιστοτόπου

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
el_GR: Αυτή η επιλογή δεν είναι σε συμφωνία με την επιλογή του WordPress "Ο καθένας μπορεί να εγγραφεί" στον Πίνακα Ελέγχου > Ρυθμίσεις > Γενικά. Αν ενεργοποιηθεί αυτή η επιλογή τότε νέοι χρήστες θα μπορούν πάντα να εγγραφούν.

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
el_GR: Αυτή η επιλογή σχετίζεται με αρχεία γλώσσας XML. Θα πρέπει να μεταφορτώσετε ένα αρχείο μετάφρασης XML για να έχετε επιλογής νέας γλώσσας σε αυτή την αναπτυσσόμενη λίστα. Αν χρησιμοποιείτε αρχεία μετάφρασης PO/MO θα πρέπει να αλλάξετε τη γλώσσα του WordPress στη σελίδα Πίνακας Ελέγχου > Ρυθμίσεις για να  φορτώσετε την κατάλληλη μετάφραση για το wpForo

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
el_GR: Αυτή η επιλογή θα απενεργοποιήσει το WordPress. Μόνο οι σελίδες των συζητήσεων και άρθρα/σελίδες που εξαιρέθηκαν θα είναι διαθέσιμα.Το wpForo θα μοιάζει σαν αυτόνομες συζητήσεις.

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
el_GR: Αυτή η επιλογή θα απενεργοποιήσει το περιβάλλον χρήστη του WordPress. Μόνο οι σελίδες των συζητήσεων θα είναι διαθέσιμες. Το wpForo θα εμφανίζεται σαν αυτόνομο.

en: This post successfully deleted
el_GR: Αυτό το άρθρο διαγράφηκε με επιτυχία

en: This post successfully edited
el_GR: Αυτό το άρθρο άλλαξε με επιτυχία

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
el_GR: Αυτή η διαδικασία μπορεί να διαρκέσει μερικά δευτερόλεπτα ή δεκάδες λεπτά, εξαρτάται από το μέγεθος της βάσης δεδομένων των συζητήσεων και τους πόρους του εξυπηρετητή. Κάντε υπομονή και μην κλείνετε αυτή τη σελίδα. Αν δείτε 500 Σφάλμα Εξυπηρετητή μην ανησυχείτε, η διαδικασία ενημέρωσης των δεδομένων ακόμη δουλεύει στον εξυπηρετητή MySQL.

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
el_GR: Αυτή η διαδικασία μπορεί να διαρκέσει μερικά δευτερόλεπτα ή δεκάδες λεπτά, κάντε υπομονή και μην κλείνετε αυτή τη σελίδα. Αν δείτε 500 Σφάλμα Εξυπηρετητή μην ανησυχείτε, η διαδικασία ενημέρωσης των δεδομένων ακόμη δουλεύει στον εξυπηρετητή MySQL.

en: This topic successfully deleted
el_GR: Το θέμα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Threaded Layout - Number of Recent topics
el_GR: Διάταξη νημάτων-Αριθμός πρόσφατων θεμάτων

en: Threaded Layout - Recent topic length
el_GR: Διάταξη νημάτων-πρόσφατο μήκος θέματος

en: Timezone
el_GR: Ζώνη Ώρας

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Tools
el_GR: Εργαλεία

en: Tools: Move, Split, Merge
el_GR: Εργαλεία: μετακίνηση, διαίρεση, συγχώνευση

en: Top
el_GR: Πάνω

en: Topic Author
el_GR: Συντάκτης

en: Topic Icons
el_GR: Εικονίδια θεμάτων

en: Topic Move Error
el_GR: Σφάλμα μετακίνησης θέματος

en: Topic RSS Feed
el_GR: Τροφοδοσία RSS θέματος

en: Topic Tag
el_GR: Ετικέτα Θέματος

en: Topic Tags
el_GR: Ετικέτες Θέματος

en: Topic Title
el_GR: Τίτλος Θέματος

en: Topic add error
el_GR: Σφάλμα προσθήκης θέματος

en: Topic content maximum length
el_GR: Μέγιστο μήκος περιεχομένου θέματος

en: Topic content minimum length
el_GR: Ελάχιστο μήκος περιεχομένου θέματος

en: Topic delete error
el_GR: Σφάλμα διαγραφής θέματος

en: Topic edit error
el_GR: Σφάλμα επεξεργασίας θέματος

en: Topic not found.
el_GR: Το θέμα δεν βρέθηκε.

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
el_GR: Εάν διαιρεθεί ένα θέμα δεν μπορεί να επανενωθεί. Η πρώτη ανάρτηση του νέου θέματος θα γίνει η παλαιότερη απάντηση.

en: Topic subscription option on post editor
el_GR: Επιλογή συνδρομής θέματος στον επεξεργαστή άρθρων

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
el_GR: Επιλογή συνδρομής θέματος στον επεξεργαστή άρθρων - επιλεγμένο/αποεπιλεγμένο

en: Topic successfully moved
el_GR: Το θέμα μετακινήθηκε με επιτυχία

en: Topic successfully updated
el_GR: Το θέμα ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Topic title
el_GR: Τίτλος θέματος

en: Topics
el_GR: Θέματα

en: Topics &amp; Posts
el_GR: Θέματα &amp; Άρθρα

en: Topics Started
el_GR: Συζητήσεις που ξεκίνησε

en: Topics delete error
el_GR: Σφάλμα διαγραφής θεμάτων

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
el_GR: Αν τα θέματα συγχωνευτούν δεν μπορούν να αποσυγχωνευτούν. Η διεύθυνση URL του θέματος αυτού δεν θα είναι πλέον διαθέσιμη.

en: Total Size
el_GR: Συνολικό Μέγεθος

en: Turn WordPress to wpForo
el_GR: Μετατρέψτε το WordPress σε wpForo

en: Tweet this post
el_GR: Τουίταρε την ανάρτηση

en: Type
el_GR: Τύπος

en: URL Address Identifier
el_GR: Αναγνωριστικό διεύθυνσης URL

en: Unapproved
el_GR: Μη εγκεκριμένο

en: Unban
el_GR: Άρση αποκλεισμού

en: Unban User
el_GR: Άρση αποκλεισμού χρήστη

en: Uninstall
el_GR: Απεγκατάσταση

en: Unknown upload error
el_GR: Άγνωστο σφάλμα μεταφόρτωσης

en: Unread Posts
el_GR: Νέες Αναρτήσεις

en: Unsolved
el_GR: Άλυτο

en: Unsubscribe
el_GR: Απεγγραφή

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: Update Forums Statistic
el_GR: Ενημέρωση Στατιστικών Φόρουμ

en: Update Options
el_GR: Επιλογές Ενημέρωσης

en: Update Subscriptions
el_GR: Ενημέρωση Εγγραφών

en: Update Users Statistic
el_GR: Ενημέρωση στατιστικών χρηστών

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
el_GR: Ενημέρωση ημ/νιας ανάρτησης(τρέχουσα ημ/νια) ώστε να γίνει η προσάρτηση αναρτήσεων στο τέλος του θέματος προορισμού.

en: Update post titles with target topic title.
el_GR: Ενημέρωση των τίτλων ανάρτησης με τον τίτλο θέματος του προορισμού.

en: Updated Successfully!
el_GR: Ενημερώθηκε με Επιτυχία!

en: Upload an avatar
el_GR: Μεταφορτώστε ένα άβαταρ

en: Use as Category
el_GR: Χρήση σαν Κατηγορία

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
el_GR: Χρησιμοποιήστε σχόλια για να ζητήσετε περισσότερες πληροφορίες ή να προτείνετε βελτιώσεις.. Αποφύγετε να απαντήσετε σε ερωτήσεις προς το παρόν.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
el_GR: Χρησιμοποιείτε περισσότερα από 5 - και κάτω Άρθρα, 10 - και κάτω Πολυμέσα, 15 - και κάτω Συνδέσμους, 20 - και κάτω Σελίδες, 25 - και κάτω σχόλια, 60 - και κάτω πρώτους διαχωριστές, 65 - και κάτω Πρόσθετα, 70 - και κάτω Χρήστες, 75 - και κάτω Εργαλεία, 80 - και κάτω Ρυθμίσεις, 100 - και κάτω δεύτερους διαχωριστές

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
el_GR: Χρησιμοποιήστε αυτή την επιλογή μόνο αν έχετε κι άλλες σελίδες για εξουσιοδότητση. 
                            wpForo δεν αλλάζει τα δικά του URLs, αυτές οι επιλογές ισχύουν μόνο για συμβατότητα με άλλα πρόσθετα. 
                            Για παράδειγμα, αν έχετε το BuddyPress ή το Ultimate Member πρόσθετο μπορείτε να θέσετε αυτές τις τιμές:

en: User
el_GR: Χρήστης

en: User Data
el_GR: Δεδομένα Χρήστη

en: User Group
el_GR: Ομάδα Χρηστών

en: User Groups
el_GR: Ομάδες Χρηστών

en: User Groups Secondary
el_GR: Δευτερεύον Ομάδα Χρηστών

en: User Reputation
el_GR: Φήμη Χρήστη

en: User Role
el_GR: Ρόλος Χρήστη

en: User Roles
el_GR: Ρόλοι μελών

en: User delete error
el_GR: Σφάλμα διαγραφής χρήστη

en: User group add error
el_GR: Σφάλμα προσθήκης ομάδας χρηστών

en: User group edit error
el_GR: Σφάλμα επεξεργασίας ομάδας χρηστών

en: User group successfully added
el_GR: Η ομάδα χρηστών προστέθηκε με επιτυχία

en: User group successfully edited
el_GR: Η ομάδα χρηστών τροποποιήθηκε με επιτυχία

en: User registration is disabled
el_GR: Η εγγραφή μελών είναι απενεργοποιημένη

en: User successfully deleted from wpforo
el_GR: Η ομάδα χρηστών αφαιρέθηκε με επιτυχία από το wpForo

en: Usergroup Name
el_GR: Όνομα Ομάδας Χρηστών

en: Usergroup has been successfully deleted.
el_GR: Η ομάδα χρηστών διαγρράφηκε με επιτυχία

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
el_GR: Η ομάδα χρηστών διαγράφηκε με επιτυχία. Όλοι οι χρήστες αυτής της ομάδας μετακινήθηκαν στην ομάδα που επιλέξατε

en: Usergroups
el_GR: Ομάδες Χρηστών

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Username exists. Please insert another.
el_GR: Το Όνομα Χρήστη υπάρχει. Δώστε ένα διαφορετικό.

en: Username is missed.
el_GR: Λείπει το Όνομα Χρήστη

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
el_GR: Το όνομα χρήστη μπορεί να είναι μεταξύ 3 έως 15 χαρακτήρες

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
el_GR: Το όνομα χρήστη πρέπει να είναι μεταξύ 3 και 30 χαρακτήρων

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
el_GR: Ψευδόνυμο: [user_login]
    
    Για να βάλετε κωδικό, ακολουθήστε την διεύθυνση:
    
    [set_password_url]

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: Users will be join this usergroup
el_GR: Οι χρήστες θα συνδεθούν σε αυτή την ομάδα χρηστών

en: Version
el_GR: Έκδοση

en: View
el_GR: Δείτε

en: View Users
el_GR: Προβολή χρηστών

en: View entire post
el_GR: Δείτε ολόκληρο το άρθρο

en: View entire topic
el_GR: Εμφάνιση ολόκληρου του θέματος

en: View the latest post
el_GR: Δείτε το τελευταίο άρθρο

en: View users list in this usergroup
el_GR: Δείτε τον κατάλογο των χρηστών σε αυτή την ομάδα

en: Views
el_GR: Θεάσεις

en: Visit Forum
el_GR: Επισκεφθείτε τις συζητήσεις

en: Visual Editor
el_GR: Επεξεργαστής WYSIWYG

en: Votes
el_GR: Ψήφοι

en: Website
el_GR: Ιστότοπος

en: Website name
el_GR: Ονομασία ιστοτόπου

en: Welcome Message
el_GR: Μήνυμα Καλωσορίσματος

en: Welcome back %s!
el_GR: Καλώς ήλθες %s!

en: Welcome to our Community!
el_GR: Καλώς ήρθατε στην κοινότητα μας!

en: Welcome!
el_GR: Καλως ήλθατε!

en: What kind of problems do you have?
el_GR: Τι είδους προβλήματα έχετε;

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
el_GR: Τι θα πρέπει να γίνει με το περιεχόμενου του wpForo που ανήκει σε αυτούς τους χρήστες;

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
el_GR: Τι θα πρέπει να γίνει με το περιεχόμενου του wpForo που ανήκει σε αυτόν τον χρήστη;

en: WordPress plugin
el_GR: Πρόσθετο WordPress

en: Wordpress avatar system
el_GR: Σύστημα άβαταρ του WordPress

en: Working
el_GR: Εργάζεται

en: Write here . . .
el_GR: Γράψε εδώ...

en: Write message
el_GR: Γράψτε το μήνυμα

en: Wrong post data
el_GR: Εσφαλμένα δεδομένα άρθρου

en: YES
el_GR: ΝΑΙ

en: Yes
el_GR: Ναι

en: You
el_GR: Εσείς

en: You are already voted this post
el_GR: Έχετε ήδη ψηφίσει αυτό το θέμα

en: You are currently running
el_GR: Αυτή τη στιγμή εκτελείτε

en: You are not permitted to view this attachment
el_GR: Δεν σας επιτρέπεται να δείτε αυτή την επισύναψη

en: You can find all icons
el_GR: Μπορείτε να βρείτε όλα τα εικονίδια

en: You can go to %s page or Search here
el_GR: Μπορείτε να πάτε στο %s σελίδας ή Αναζητήστε εδώ

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
el_GR: Μπορείτε να διαχειριστείτε τη μορφή της ημερομηνίας και της ώρας του WordPress στη σελίδα διαχείρισης Ρυθμίσεις > Γενικά

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
el_GR: Δεν μπορείτε να ορίσετε αυτήν την τιμή μεγαλύτερη από το "upload_max_filesize" και "post_max_size". Αν θέλετε να αυξήσετε τις παραμέτρους του εξυπηρετητή επικοινωνήστε με την υποστήριξη του φιλοξενητή.

en: You do not have permission to view this page
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα

en: You don't have permission to create post in this forum
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να δημιουργήσετε άρθρο σε αυτή την συζήτηση

en: You don't have permission to create topic into this forum
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να δημιουργήσετε θέμα σε αυτή την συζήτηση

en: You don't have permission to delete post from this forum
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να διαγράψετε άρθρο σε αυτή την συζήτηση

en: You don't have permission to delete topic from this forum
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να διαγράψετε θέμα σε αυτή την συζήτηση

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να διαγράψετε θέμα σε αυτή την συζήτηση.

en: You don't have permission to edit post from this forum
el_GR: Δεν έχετε δικαίωμα να επεξεργαστείτε αναρτήσεις σε αυτήν την συζήτηση

en: You have %d new replies
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις στο %2$s από %3$s

en: You have %d new reply to %s
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις στο %s

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
el_GR: Έχετε αποκλειστεί. Επικοινωνήστε με τους διαχειριστές των συζητήσεων για περισσότερες πληροφορίες

en: You have been mentioned in forum post
el_GR: Έγινε αναφορά στο πρόσωπο σας, σε θέμα του φόρουμ

en: You have been successfully subscribed
el_GR: Έχετε εγγραφεί με επιτυχία

en: You have been successfully unsubscribed
el_GR: Έχετε απεγγραφεί με επιτυχία

en: You have no permission to edit this topic
el_GR: Δεν έχετε δικαιώματα να επεξεργαστείτε αυτό το θέμα

en: You successfully replied
el_GR: Απαντήσατε με επιτυχία

en: Your Answer
el_GR: Η Απάντησή σας

en: Your email
el_GR: Το email σας

en: Your email address is not valid
el_GR: Μη έγκυρος λογαριασμός ηλ. ταχυδρομείου

en: Your forum successfully added
el_GR: Η συζήτησή σας προστέθηκε με επιτυχία

en: Your forum successfully deleted
el_GR: Η συζήτησή σας διαγράφηκε με επιτυχία

en: Your name
el_GR: Το όνομά σας

en: Your profile data have been successfully updated.
el_GR: Το προφίλ σας ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Your question
el_GR: Η ερώτηση σας

en: Your subscription for this item could not be confirmed
el_GR: Η εγγραφή σας για αυτό το αντικείμενο δεν μπορεί να επιβεβαιωθεί

en: Your topic successfully added
el_GR: Το θέμα σας δημιουργήθηκε επιτυχώς

en: Your topic successfully added and awaiting moderation
el_GR: Το θέμα σας δημιουργήθηκε με επιτυχία και αναμένει έλεγχο διαχειριστή

en: [blogname] New User Registration
el_GR: [blogname] Νέα Εγγραφή Χρήστη

en: [blogname] Your username and password info
el_GR: [blogname] Πληροφορίες για τον λογαριασμό σας

en: account
el_GR: λογαριασμός

en: activity
el_GR: δραστηριότητα

en: add
el_GR: προσθήκη

en: add_new
el_GR: προσθήκη_νέου

en: and
el_GR: και

en: approve
el_GR: έγκριση

en: approved
el_GR: εγγρίθηκε

en: are you sure you want to delete?
el_GR: είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε;

en: at least
el_GR: τουλάχιστον

en: by
el_GR: από

en: by %s
el_GR: από %s

en: close
el_GR: κλείσε

en: confirm password
el_GR: επιβεβαίωση κωδικού

en: dark
el_GR: σκοτεινό

en: days ago
el_GR: ημέρες πριν

en: default
el_GR: Προεπιλογή

en: delete
el_GR: διαγραφή

en: disabled
el_GR: Απενεργοποιημένο

en: dismiss
el_GR: κλείσιμο

en: done
el_GR: Ολοκληρώθηκε

en: edit
el_GR: επεξεργασία

en: edit profile
el_GR: επεξεργασία προφίλ

en: edit user
el_GR: επεξεργασία χρήστη

en: field is required
el_GR: Απαραίτητο πεδίο

en: file is too large
el_GR: το αρχείο είναι πολύ μεγάλο

en: file(s)
el_GR: αρχείο(α)

en: filter by group
el_GR: φιλτράρισμα κατά ομάδα

en: filter by package
el_GR: φίλτρο κατά πακέτο

en: filter by status
el_GR: φιλτράρισμα κατά κατάσταση

en: forum privacy policy
el_GR: πολιτική απορρήτου του φόρουμ

en: forum rules
el_GR: Κανονισμοί του φόρουμ

en: forums
el_GR: φόρουμ

en: gVectors Team
el_GR: Ομάδα gVectors

en: green
el_GR: πράσινο

en: grey
el_GR: γκρι

en: here
el_GR: εδώ

en: in forum
el_GR: στο φόρουμ

en: item
el_GR: αντικείμενο

en: like
el_GR: Αρέσει

en: login
el_GR: σύνδεση

en: logout
el_GR: αποσύνδεση

en: matches
el_GR: αποτελέσματα

en: members
el_GR: μέλη

en: minutes
el_GR: λεπτά

en: my profile
el_GR: το προφίλ μου

en: new password
el_GR: νέος κωδικός

en: new password again
el_GR: νέος κωδικός ξανά

en: next
el_GR: επόμενο

en: old password
el_GR: παλιός κωδικός

en: one URL per line
el_GR: ένα URL ανά γραμμή

en: open
el_GR: ανοιχτό

en: orange
el_GR: πορτοκαλί

en: posted
el_GR: δημοσιεύτηκε

en: posts
el_GR: δημοσιεύσεις

en: prev
el_GR: προηγούμενο

en: private
el_GR: Ιδιωτικό

en: public
el_GR: Δημόσιο

en: reCAPTCHA Settings
el_GR: Ρυθμίσεις reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
el_GR: Θέμα εμφάνισης reCAPTCHA

en: red
el_GR: κόκκινο

en: register
el_GR: εγγραφή

en: replies
el_GR: απαντήσεις

en: save
el_GR: αποθήκευση

en: sticky
el_GR: καρφιτσωμένο

en: subscriptions
el_GR: Εγγραφές

en: support topic
el_GR: θέμα υποστήριξης

en: the website
el_GR: ο Ιστότοπος

en: topic not found
el_GR: Το θέμα δεν βρέθηκε

en: topics and posts
el_GR: άρθρα και αναρτήσεις

en: unapprove
el_GR: Αποέγκριση

en: unapproved
el_GR: Μη εγκεκριμένο

en: unlike
el_GR: δεν αρέσει

en: unsticky
el_GR: ακαρφίτσωτο

en: update
el_GR: ενημέρωση

en: usergroup
el_GR: ομάδα

en: view
el_GR: δείτε

en: view all posts
el_GR: δείτε όλα τα άρθρα

en: view all questions
el_GR: δείτε όλες τις ερωτήσεις

en: view all topics
el_GR: δείτε όλα τα θέματα

en: wpForo Addons
el_GR: Πρόσθετα του wpForo

en: wpForo Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου wpForo

en: wpForo Menu
el_GR: Μενού wpForo

en: wpForo Navigation
el_GR: Περιήγηση wpForo

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
el_GR: Το PageID του wpForo δεν υπάρχει. Οι συζητήσεις δενθα φορτωθούν, παρακαλώ διαβάστε αυτό

en: wpForo Sidebar
el_GR: Πλευρική στήλη του wpForo

en: wpForo User Timezone
el_GR: Ζώνη ώρας χρήστη του wpForo

en: wpForo Usergroup
el_GR: Ομάδα χρηστών του wpForo

en: wpForo Website
el_GR: Ιστότοπος του wpForo
